Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (1)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Мітченко, О. І.$<.>)
Общее количество найденных документов : 128
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.

Заглавие журнала :Український кардіологічний журнал -2021г. т.28,N 3
Интересные статьи :
Коваленко В. М. COVID-19 - асоційований міокардит: власний досвід патогенетичного лікування/ В. М. Коваленко [та ін.] (стр.9-19)
Сіренко Ю. М. Вплив фіксованих комбінацій на артеріальну жорсткість та еректильну функцію в пацієнтів з артеріальною гіпертензією/ Ю. М. Сіренко [та ін.] (стр.20-29)
Ломаковський О. М. Порівняльна характеристика стану імунної системи у хворих на ішемічну хворобу серця зі стабільною стенокардією та гострим коронарним синдромом/ О. М. Ломаковський [та ін.] (стр.30-39)
Мітченко О. І. Загальний аналіз клініко-лабораторних характеристик пацієнтів, які увійшли до Українського реєстру хворих із сімейною гіперхолестеринемією/ О. І. Мітченко [та ін.] (стр.41-48)
Стан М. В. Роль фракційного резерву кровоплину при визначенні тактики реваскуляризації в пацієнтів з ішемічною хворобою серця/ М. В. Стан [та ін.] (стр.49-56)
Ковальова О. М. Раціональна антигіпертензивна терапія пацієнтів старших вікових груп/ О. М. Ковальова (стр.57-66)
Коваленко В. М. Діагностика та лікування міокардиту. Рекомендації Всеукраїнської асоціації кардіологів України/ В. М. Коваленко [та ін.] (стр.67-88)
Интересные статьи :
Найти похожие


2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Мітченко О. І., Колесник Т. В., Романов В. Ю., Тімохова К. О., Чулаєвська Н. М., Косова Г. А., Надюк А. В.
Заглавие : Виявлення вторинних дисліпідемій у осіб з "можливою" сімейною гіперхолестеринемією в українській популяції
Место публикации : Укр. кардіол. журнал. - К., 2021. - Том 28, N 2. - С. 42-49 (Шифр УУ11/2021/28/2)
MeSH-главная: ГИПЕРЛИПОПРОТЕИНЕМИЯ II ТИПА -- HYPERLIPOPROTEINEMIA TYPE II
ХОЛЕСТЕРИН -- CHOLESTEROL
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2 -- DIABETES MELLITUS, TYPE 2
ГИПОТИРЕОЗ -- HYPOTHYROIDISM
ОЖИРЕНИЕ -- OBESITY
Аннотация: Мета роботи – оптимізувати діагностику сімейної гіперхолестеринемії (СГ) в Україні та визначити поширеність вторинних дисліпідемій серед осіб із «можливою» СГЧастка респондентів з «можливою» СГ на І етапі, встановленою лише за критеріями ХСЛПНЩ ≥ 5  ммоль/л, дорівнювала 8,1 %. Проте після виявлення вторинних дисліпідемій поширеність верифікованої СГ у міській популяції становила 0,9 %, а в решті випадків (80 %) підвищений рівень ХСЛПНЩ був зумовлений коморбідною патологією. Проведене дослідження доводить необхідність подальшої оптимізації алгоритму діагностики пацієнтів з порушенням ліпідного профілю для верифікації первинних і вторинних гіперхолестеринемій
Найти похожие

3.

Заглавие журнала :Український кардіологічний журнал -2021г. т.28,N 2
Интересные статьи :
Дмитро Деонисович Зербіно (до 95-річчя від дня народження) (стр.7-8)
Тетяна Володимирівна Талаєва (до 60-річчя від дня народження) (стр.9-10)
Шумаков В. О. Прогресування атеросклеротичного ураження коронарних артерій у хворих, що перенесли інфаркт міокарда, протягом трьох років спостереження/ В. О. Шумаков [та ін.] (стр.11-21)
Ломаковський О. М. Імунне запалення, клітинний і гуморальний імунітет у хворих з раннім розвитком ішемічної хвороби серця/ О. М. Ломаковський (стр.22-32)
Зінченко Ю. В. Ефективність кардіоверсії в пацієнтів з поєднанням фібриляції і тріпотіння передсердь/ Ю. В. Зінченко, Т. В. Міхалєва, О. Я. Ільчишина (стр.33-42)
Мітченко О. І. Виявлення вторинних дисліпідемій у осіб з "можливою" сімейною гіперхолестеринемією в українській популяції/ О. І. Мітченко [та ін.] (стр.42-49)
Целуйко В. Й. Рівень N-термінального фрагмента попередника мозкового натрійуретичного пептиду та ураження правого шлуночка у хворих з тромбоемболією легеневої артерії/ В. Й. Целуйко [та ін.] (стр.50-57)
Несукай О. Г. Ефектиавність серцевої ресинхронізувальної терапії у хворого з кардіомегалією: огляд літератури і клінічний випадок/ О. Г. Несукай [та ін.] (стр.58-70)
Уварова К. Г. "Гіпертензія білого халата": сучасний стан проблеми/ К. Г. Уварова (стр.71-78)
Интересные статьи :
Найти похожие


4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Мітченко О. І., Романов В. Ю., Вакалюк І. П., Ісаєва А. С., Руденко Л. В., Чулаєвська Н. М., Тімохова К. О., Чулаєвська І. В.
Заглавие : Клініко-лабораторні та генетичні паралелі у хворих з гетеро- та гомозиготними сімейними гіперхолестеринеміями в Україні
Параллельн. заглавия :Clinical, laboratory and genetic parallels in patients with hetero- and homozygous familial hypercholesterolemia in Ukraine
Место публикации : Укр. кардіол. журнал. - К., 2021. - Том 28, N 4. - С. 41-52 (Шифр УУ11/2021/28/4)
Примечания : Библиогр. в конце ст.
MeSH-главная: ГИПЕРЛИПОПРОТЕИНЕМИЯ II ТИПА -- HYPERLIPOPROTEINEMIA TYPE II
ПОЛ -- SEX
ИШЕМИЧЕСКАЯ БОЛЕЗНЬ СЕРДЦА -- MYOCARDIAL ISCHEMIA
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ -- DIABETES MELLITUS
ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
ГИПЕРТРИГЛИЦЕРИДЕМИЯ -- HYPERTRIGLYCERIDEMIA
Аннотация: Мета роботи – надати клініко-лабораторну та генетичну характеристику хворих із гетеро- та гомозиготними формами сімейної гіперхолестеринемії (СГ), які увійшли до Українського реєстру хворих із СГ, з урахуванням статіУ хворих з гетерозиготною СГ зберігається залежність від статі факторів ризику, які характерні для всієї популяції дорослого населення України з переважанням виявлення ІХС, периферичного атеросклерозу та ксантоматозу на тлі вищої бальної оцінки за DLCN у чоловіків. У пацієнтів з гомозиготною СГ виявлена зворотна тенденція, а саме серед жінок – переважання частоти виявлення ІХС, ІМ, ксантоматозу та потреби реваскуляризації на тлі вищої бальної оцінки за DLCN. У когорті жінок з гомозиготною СГ виявлені найтяжчі випадки СГ з рівнем ХСЛПНЩ 20 ммоль/л, що супроводжувалося у 100 % випадків раннім розвитком ІХС та потребою в реваскуляризації, незважаючи на молодий вік ((36,5±3,9) року) та збереження репродуктивної функції. За даними генетичного тестування, у хворих з гомозиготною СГ виявлено патогенетичні мутації у 72,3 % жінок та у 55,5 % чоловіків (92,3 % мутацію в рецепторах до ліпопротеїнів низької щільності та в 7,7 % – в аpoB). У когорті найтяжчих хворих з гомозиготною СГ та ХСЛПНЩ 20 ммоль/л генетичні мутації виявлені в 100 %
Найти похожие

5.

Заглавие журнала :Український кардіологічний журнал -2021г. т.28,N 4
Интересные статьи :
Сіренко Ю. М. Діагностичне значення катетеризації правих відділів серця та легеневої артерії у хворих з підозрою на легеневу гіпертензію. Частина 2. Інвазивне дослідження показників гемодинаміки та транспорту кисню/ Ю. М. Сіренко [та ін.] (стр.9-22)
Скибчик Я. В. Клінічна характеристика пацієнтів з тривалими епізодами персистентної фібріляції передсердь/ Я. В. Скибчик, К. О. Міхалєв, О. Й. Жарінов (стр.23-33)
Воронков Л. Г. Предиктори 5-річного виживання хворих із хронічною серцевою недостатністю зі зниженною фракцією викиду лівого шлуночка залежно від наявності в них цукрового діабету 2-го типу/ Л. Г. Воронков [та ін.] (стр.33-39)
Мітченко О. І. Клініко-лабораторні та генетичні паралелі у хворих з гетеро- та гомозиготними сімейними гіперхолестеринеміями в Україні/ О. І. Мітченко [та ін.] (стр.41-52)
Urban P. Визначення високого ризику кровотечі в пацієнтів, яким виконують черезшкірне коронарне втручання: Консенсусний документ Академічного дослідного об’єднання щодо високого ризику кровотеч/ P. Urban [et al.] (стр.53-72)
Интересные статьи :
Найти похожие


6.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Мітченко О. І., Романов В. Ю., Вакалюк І. П., Ісаєва А. С., Руденко Л. В., Чулаєвська Н. М., Тімохова К. О.
Заглавие : Загальний аналіз клініко-лабораторних характеристик пацієнтів, які увійшли до Українського реєстру хворих із сімейною гіперхолестеринемією
Место публикации : Укр. кардіол. журнал. - К., 2021. - Том 28, N 3. - С. 41-48 (Шифр УУ11/2021/28/3)
Примечания : Библиогр. в конце ст.
MeSH-главная: ГИПЕРЛИПОПРОТЕИНЕМИЯ II ТИПА -- HYPERLIPOPROTEINEMIA TYPE II
ПОЛ -- SEX
ИШЕМИЧЕСКАЯ БОЛЕЗНЬ СЕРДЦА -- MYOCARDIAL ISCHEMIA
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ -- DIABETES MELLITUS
ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
ГИПЕРТРИГЛИЦЕРИДЕМИЯ -- HYPERTRIGLYCERIDEMIA
Аннотация: З 2017 р. в Україні вперше започатковано створення реєстру хворих із СГ. У грудні 2019 р. найтяжчу форму – гомозиготну СГ – уперше внесено до списку орфанних захворювань за наказом МОЗ України. Згідно з аналізом даних Українського реєстру хворих із СГ, цю патологію діагностують в Україні досить пізно і в недостатньому обсязі. У хворих із СГ на тлі більш ранньої маніфестації атеросклеротичного ураження зберігаються статеві відмінності профілю факторів серцево-судинного ризику, які характерні для всієї популяції дорослого населення України. Менша тяжкість клінічних виявів СГ у жінок згідно із загальним Українським реєстром хворих із СГ може бути обумовлена переважанням гетерозиготних форм у реєстрі та залученням до реєстру жінок у репродуктивному віці на тлі збереженої антиатерогенної дії естрогенів
Найти похожие

7.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Сміян С. І., Мітченко О. І., Кузьміна А. П., Хіміон Л. В., Гарміш О. О.
Заглавие : Діагностика і моніторинг системних захворювань сполучної тканини: акцент на лабораторно-інструментальних методах
Место публикации : Український ревматологічний журнал. - Киiв, 2019. - № 3. - С. 27-32 (Шифр УУ18/2019/3)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: СОЕДИНИТЕЛЬНОЙ ТКАНИ БОЛЕЗНИ -- CONNECTIVE TISSUE DISEASES
ВОЛЧАНКА КРАСНАЯ СИСТЕМНАЯ -- LUPUS ERYTHEMATOSUS, SYSTEMIC
СКЛЕРОДЕРМИЯ СИСТЕМНАЯ -- SCLERODERMA, SYSTEMIC
МИОЗИТ -- MYOSITIS
ДЕРМАТОМИОЗИТ -- DERMATOMYOSITIS
ПОЛИМИОЗИТ -- POLYMYOSITIS
Аннотация: У статті містяться сучасні рекомендації щодо довготривалого ведення пацієнтів із основними системними захворюваннями з акцентом на лабораторно-інструментальних дослідженняхThe article presents modern recommendations of patients with systemic connective tissue diseases long-term follow-up. The main emphasis is made on laboratory and instrumental methods of investigation
Найти похожие

8.

Заглавие журнала :Український ревматологічний журнал -2019г.,N 3
Интересные статьи :
Давіденко К. Ювілей наймасштабнішої події у вітчизняній кардіології/ К. Давіденко (стр.3-10)
Коваленко В. М. Конгреси кардіологів України. Від I до ХХ: історія, традиції та сьогодення/ В. М. Коваленко [та ін.] (стр.11-26)
Сміян С. І. Діагностика і моніторинг системних захворювань сполучної тканини: акцент на лабораторно-інструментальних методах/ С. І. Сміян [та ін.] (стр.27-32)
Коваленко В. М. Коморбідність: визначення, можливі напрямки діагностики та лікування/ В. М. Коваленко, О. П. Борткевич (стр.33-44)
Поворознюк В. В. Саркопенія у хворих на ревматоїдний артрит/ В. В. Поворознюк [та ін.] (стр.45-50)
Станіславчук М. А. Крос-культуральна адаптація та валідизація україномовної версії RAID у хворих на ревматоїдний артрит/ М. А. Станіславчук, К. О. Заічко (стр.51-55)
Порівняння ефективності та безпеки переходу від оригінального інфліксимабу до його біосиміляру Фламмегіс® в умовах рутинної медичної практики (стр.56-64)
Шуба Н. М. Плейотропні ефекти деяких протизапальних препаратів, що застосовуються при лікуванні остеоартрозу/ Н. М. Шуба [та ін.] (стр.65-70)
Бойко Я. Роль визначення рівня кальпротектину крові (MRP8/14) для прогнозування загострення ювенільного ідіопатичного артриту після відміни лікування/ Я. Бойко [та ін.] (стр.71-77)
Рекалов Д. Г. RHUPUS-синдром у рутинній клінічній практиці системного червоного вовчака/ Д. Г. Рекалов, І. О. Данюк (стр.78-81)
Воронков Л. Г. Серцева недостатність та подагра: клінічний випадок/ Л. Г. Воронков, Л. П. Паращенюк, Г. О. Проценко (стр.82-85)
Триполка С. А. Ретроспективное наблюдение пациентки с дерматомиозитом и антисинтетазным синдромом: полиморфизм клинических проявлений и поиск методов лечения/ С. А. Триполка, И. Ю. Головач (стр.86-93)
Владиславу Володимировичу Поворознюку - 65! (стр.94-95)
Интересные статьи :
Найти похожие


9.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Мітченко О. І., Романов В. Ю., Чулаєвська Н. М., Тімохова К. О.
Заглавие : Сімейна гіперхолестеринемія: етіопатогенез, діагностика, лікування та стан проблеми в Україні
Место публикации : Український кардіологічний журнал. - 2019. - № 4. - С. 23-31 (Шифр УУ11/2019/4)
MeSH-главная: ГИПЕРЛИПОПРОТЕИНЕМИЯ II ТИПА -- HYPERLIPOPROTEINEMIA TYPE II
СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ БОЛЕЗНИ -- CARDIOVASCULAR DISEASES
МЕДИЦИНСКОЕ ОБСЛЕДОВАНИЕ ОБЯЗАТЕЛЬНОЕ -- MANDATORY TESTING
УКРАИНА -- UKRAINE
Аннотация: Сімейна гіперхолестеринемія (СГ) – одне з найпоширеніших автосомно-домінантно спадкових захворювань людини. Найчастіше СГ викликається домінантною мутацією гена, відповідального за синтез мембранних рецепторів до ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ), які видаляють ЛПНЩ із плазми крові. У результаті в осіб з мутацією цього гена з народження значно підвищено рівень холестерину ЛПНЩ у крові. СГ опосередковує прискорений розвиток серцево-судинних захворювань атеросклеротичної природи, особливо ішемічної хвороби серця (ІХС), тому рівень серцево-судинної смертності в популяції таких хворих надзвичайно високий. У статті сконцентрована увага на тому, що основна загроза цих змін ліпідного спектра полягає в ранній і швидкій ініціації атеросклеротичних уражень коронарних судин: у пацієнтів із гетерозиготною СГ із рівнем загального холестерину 8–15 ммоль/л ІХС зазвичай розвивається у віці до 55 та 60 років, тоді як у гомозиготних пацієнтів із рівнем загального холестерину 12–30 ммоль/л ІХС маніфестує на початку життя, і якщо їх не лікувати, то смерть настає вже у віці до 20 років. Наведено характеристику основних генетичних змін при СГ і частоти їх виявлення в популяції. Представлено визначення варіантів клінічного скринінгу при СГ: таргетного, опортуністичного, універсального, каскадного, а також розгорнутий алгоритм діагностики СГ за критеріями Мережі голландських ліпідних клінік (Dutch Lipid Clinic Network – DLCN). Представлено основні принципи немедикаментозного та трикрокового медикаментозного лікування СГ. Також у статті наведено клінічний випадок гомозиготної СГ із урахуванням особливостей перебігу захворювання, результатів лабораторних та інструментальних досліджень та поетапного лікування у відділі дисліпідемій ННЦ «Інститут кардіології імені акад. М.Д. Стражеска» НАМН України. Представлено епідеміологічні дані проведеного українського популяційного дослідження щодо можливої поширеності СГ в Україні. Надано попередній аналіз Українського реєстру хворих із СГ як національного фрагмента міжнародного реєстру ScreenProFH та європейського реєстру EAS-FHSC
Найти похожие

10.

Заглавие журнала :Український кардіологічний журнал -2019г.,N 4
Интересные статьи :
Коваленко В. М. Імуносупресивна терапія у хворих на міокардит: обґрунтування для використання в клінічній практиці/ В. М. Коваленко [та ін.] (стр.7-18)
Мітченко О. І. Сімейна гіперхолестеринемія: етіопатогенез, діагностика, лікування та стан проблеми в Україні/ О. І. Мітченко [та ін.] (стр.23-31)
Пархоменко О. М. Гострий інфаркт міокарда в осіб молодого віку: особливості патогенезу, перебігу хвороби і обґрунтування стратегії запобігання ускладненням/ О. М. Пархоменко [та ін.] (стр.32-43)
Шумаков В. О. Реабілітація пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями: історичні віхи, сучасні підходи, місце в клінічній практиці та виклики/ В. О. Шумаков [та ін.] (стр.44-55)
Радченко Г. Д. Легенева гіпертензія: стан проблеми та аналіз роботи референтного центру (дані першого українського реєстру)/ Г. Д. Радченко, І. О. Живило, Ю. М. Сіренко (стр.56-72)
Міщенко Л. А. Резистентна артеріальна гіпертензія: клініко-патогенетичні особливості та предиктори ефективності терапії/ Л. А. Міщенко [та ін.] (стр.77-89)
Воронков Л. Г. Хронічна серцева недостатність як мультиморбідний стан/ Л. Г. Воронков [та ін.] (стр.90-101)
Сичов О. С. Атлас інвазивного лікування аритмій серця в Україні у 2018 році/ О. С. Сичов, А. О. Бородай (стр.102-119)
Кожухов С. М. Розвиток кардіоонкології в УКраїні: доцільність, організація та впровадження в клінічну практику/ С. М. Кожухов [та ін.] (стр.120-128)
Интересные статьи :
Найти похожие


 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)