Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (1)Краеведение (1)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Міхєєв, А. О.$<.>)
Общее количество найденных документов : 23
Показаны документы с 1 по 20
 1-20    21-23 
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Міхєєв А. О., Попович В. Б., Джуряк В. С.
Заглавие : Особливості адаптації іноземних студентів спеціальності "медицина" до навчання
Место публикации : Буковинський медичний вісник. - Чернівці, 2020. - Т. 24, № 2. - С. 167-172 (Шифр БУ5/2020/24/2)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: АДАПТАЦИЯ ПСИХОЛОГИЧЕСКАЯ -- ADAPTATION, PSYCHOLOGICAL
СТУДЕНТЫ -- STUDENTS
Аннотация: Актуальність. Розвиток вищої медичної освіти в сучасних умовах супроводжується збільшенням інформаційного навантаження на студентів, що спричиняє певні труднощі адаптації у студентів перших років навчання, особливо серед іноземних громадян. Мета роботи – вивчити особливості окремих показників адаптації іноземних студентів 2-го курсу медичного факультету №3 ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» до навчання. Матеріал і методи. У ході дослідження проведено опитування 75 іноземних студентів віком (19,25 ± 0,183) років, серед яких 30 юнаків та 45 дівчат. Опитування проводилося шляхом анкетування англійською мовою із визначенням таких показників соціально-психологічної адаптації, як нервово-психічна стійкість, комунікативний потенціал, рівень соціалізації, девіантна поведінка та особистісний адаптивний потенціал. Результати. Проведене дослідження рівня адаптації іноземних студентів 2-го курсу показало, що для більшості опитаних притаманний досить низький або недостатній рівень опірності до психічних і фізичних навантажень, відносно низький рівень комунікативності та соціалізації, але не притаманна схильність до відхильної поведінки. У цілому рівень соціально-психологічної адаптації іноземних студентів 2-го курсу досить низький, що потребує корекції та більшої уваги з боку викладачів і наставників. Висновок. У закладах вищої медичної освіти слід враховувати особливості адаптації іноземних студентів до нових умов існування і навчання.
Найти похожие

2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Сидорчук Л. І., Попович В. Б., Міхєєв А. О., Сидорчук І. Й., Джуряк В. С.
Заглавие : Один із п’яти геніїв світової мікробіології та імунології - Володимир Аронович Хавкін
Место публикации : Буковинський медичний вісник. - Чернівці, 2020. - Т. 24, № 3. - С. 204-209 (Шифр БУ5/2020/24/3)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: МИКРОБИОЛОГИЯ -- MICROBIOLOGY
Аннотация: Актуальність. Річниця дня народження та вагомі заслуги для світової науки та боротьбі з особливо небезпечними інфекціями Володимира Ароновича Хавкіна спонукало авторів пригадати славетні сторінки історії, які пов’язані з його життєдіяльністю і творчістю. Видатний учений та винахідник, за результатами своїх досліджень, врятував тисячі людей від хвороб, які й у сучасному світі створюють серйозну загрозу для людства. Мета роботи – встановлення історичної ролі В.А. Хавкіна у розвитку як мікробіологічної науки, так і медицини загалом. Матеріал і методи базуються на аналізі історичних даних та джерел літератури, пов’язаних із біографією В.А. Хавкіна. Результати. Кінець XIX та початок XX століть – це часи монументальних перебудов як у політиці, економіці, суспільному житті, так і часи наукових відкриттів, появи нових наук та грандіозних змін у науковій думці. Все це знайшло відображення у біографії В.А. Хавкіна. Радикальна політична діяльність у юнацькі роки та антисемітизм Російської Імперії фактично повністю закрили можливості для його роботи у науковій сфері. Еміграція в Європу разом із своїм учителем І.І. Мечніковим дозволила не тільки отримати перспективну роботу, але й сформувати науковий напрямок подальших досліджень ученого – захист організму людини від інфекційних хвороб шляхом використання вакцин та імунних сироваток. Першим вагомим науковим досягненням В.А. Хавкіна вважають розробку першої атенуйованої живої вакцини проти холери, яка використовується і в сучасному світі. Таким самим рішучим кроком стало створення протичумної вакцини під час епідемії у м. Бомбей. Висновки. Історія життя В.А. Хавкіна залишається прикладом для багатьох науковців, бактеріологів та епідеміологів сучасності. Його наукові досягнення стали одним з найвагоміших у боротьбі з інфекційними хворобами.
Найти похожие

3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Яковичук Н. Д., Міхєєв А. О., Дриндак В. Б., Гаврилюк О. І., Ротар Д. В.
Заглавие : Експрес-діагностика мікозів
Место публикации : Клінічна та експериментальна патологія. - 2011. - Т. 10, № 4. - С. 202 (Шифр КУ27/2011/10/4)
Найти похожие

4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Дейнека С. Є., Сидорчук І. Й., Міхєєв А. О., Яковичук Н. Д.
Заглавие : Професор Георгій Платонович Калина - людина, вчений, педагог (до 115-річчя з Дня народження)
Место публикации : Клініч. та експерим. патологія: . - Чернівці, 2017. - Том 16, N 2. - С. 133-136 (Шифр КУ27/2017/16/2)
MeSH-главная: МИКРОБИОЛОГИЯ -- MICROBIOLOGY
ЛИЧНОСТИ ВЫДАЮЩИЕСЯ -- FAMOUS PERSONS
Найти похожие

5.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Сидорчук Л. І., Гаврилюк О. І., Дейнека С. Є., Міхєєв А. О., Сидорчук Р. І., Бліндер О. О., Сидорчук І. Й.
Заглавие : Імуносупресивна активність опортуністичних збудників інфекційно-запального процесу у сечовивідних шляхах чоловіків, хворих на калькульозний пієлонефрит
Место публикации : Буковинський медичний вісник. - Чернівці, 2021. - Т. 25, № 3. - С. 102-109 (Шифр БУ5/2021/25/3)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: ПИЕЛОНЕФРИТ -- PYELONEPHRITIS
ОППОРТУНИСТИЧЕСКИЕ ИНФЕКЦИИ -- OPPORTUNISTIC INFECTIONS
МОЧЕВЫХ ПУТЕЙ ИНФЕКЦИИ -- URINARY TRACT INFECTIONS
Аннотация: Мета – встановлення у збудників інфекційно-запального процесу сечовивідних шляхів у чоловіків, хворих на калькульозний пієлонефрит, антилізоцимної, антикомплементарної, антиімуноглобулінової активності та інгібуючої дії стосовно фагоцитарної активності нейтрофільних гранулоцитів периферичної крові. Матеріал і методи. Від 30 хворих чоловіків, віком від 31 до 65 років (середній вік 48,8±4,27р.), бактеріологічним методом виділено та ідентифіковано 34 штами опортуністичних таксонів. У цих бактерій встановлена антилізоцимна, антикомплементарна та антиімуноглобулінова активність, а також супресивна дія супернатантів культурзбудників калькульозного пієлонефриту на фагоцитарну активність нейтрофільних гранулоцитів периферичної крові хворих. Визначення антикомплементарної активності бактерій проводили за використання принципу, який включає тестування протекторної дії бактерій та їх продуктів метаболізму стосовно росту індикаторного штаму за наявності бактерицидної речовини (комплементу сироватки крові). Антилізоцимну активність збудників досліджували фотометричним методом. Антиімуноглобулінову активність досліджували за методом, викладеним у роботі Гайдаш І.С. та інші. Результати. Більшість 27 (79,41%) ізольованих штамів ентеробактерій (84%) та факультативних анаеробних та аеробних грампозитивних коків (E.faecalis, S.saprophyticus) (66,67%) проявляють різного ступеня антилізоцимну активність. Найвища антилізоцимна активність встановлена у виділених штамів K.рneumoniaе, нижче на 8,14% - у E.coli.Більшість (64,71%) ізольованих штамів ентеробактерій (68%) і грампозитивних коків (55,56%) із сечовивідних шляхів чоловіків, хворих на калькульозний пієлонефрит, проявляє антикомплементарну активність. Всі ізольовані та ідентифіковані таксони проявляють інгібуючу активність стосовно імуноглобулінів основних класів: IgМ, IgG та IgА. K.pneumoniaе інгібує імуноглобуліни всіх основних класів, концентрація IgМ зменшується під впливом цього таксону на 22,36%, IgG – на 26,88% та IgА – на 19,61%. Висновки. Опортуністичні збудники (E.coli, K.рneumoniae, P.mirabilis, E.cloaceae, S.marcescens, E.faecalis, S.saprophyticus) інфекційно-запального процесу сечовивідних шляхів у чоловіків, хворих на калькульозний пієлонефрит, проявляють різного рівня антилізоцимну, антикомплементарну активність; понижують імуноглобулінову функцію IgG(на 21,60%), IgA (на 21,49%) та IgM (на 14,30%), інгібують фагоцитарну активність нейтрофільних гранулоцитів на 15,74%, їх захоплюючу здатність – на 22,59%.
Найти похожие

6.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Сидорчук Л. І., Сидорчук Р. І., Міхєєв А. О., Джуряк В. С., Сидopчук І. Й.
Заглавие : Cелекція декаметоксинорезистентних варіантів мікроорганізмів за використання у клінічних умовах четвертинних амонієвих сполук упродовж 50 років (1972-2022 рр)
Параллельн. заглавия :Selection of decamethoxine resistant variants of microorganisms while using quaternary ammonium compounds under clinical conditions for 50 years (1972-2022)
Место публикации : Клінічна та експериментальна патологія. - 2022. - Т.21, № 3. - С. 13-19 (Шифр КУ27/2022/21/3)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
Предметные рубрики: Декаметоксин
Декасан
MeSH-главная: ЛЕКАРСТВЕННАЯ УСТОЙЧИВОСТЬ У МИКРООРГАНИЗМОВ -- DRUG RESISTANCE, MICROBIAL
АММОНИЯ СОЕДИНЕНИЯ -- AMMONIUM COMPOUNDS
ПРОТИВОИНФЕКЦИОННЫЕ СРЕДСТВА ЛОКАЛЬНЫЕ -- ANTI-INFECTIVE AGENTS, LOCAL
Аннотация: Антисептик декаметоксин (декасан), що належить до четвертинних амонієвих сполук, застосовують у вигляді водних, водно-спиртових, спиртових, водногліцеринових,гліцериновихрозчинівуклінічнійпрактиціз1969 року. Експериментальні дослідження швидкості формування стійкості стафілококів (S. aureus 209-Р, S. epidermidis) показали, що за 30 пасажів резистентність стафілококів зростає у 16-64 рази, що засвідчує про можливість формування стійких форм мікробіоти стосовно антисептика декаметоксину в клінічних умовах. Мета роботи – здійснити аналіз формування стійкості опортуністичної мікробіоти –збудників інфекційно-запальних процесів за період 50 років локального використанняуклінічнихумовахантисептикадекаметоксину–декасануувідділеннях хірургічного профілю (хірургічних, гінекологічних, оториноларингологічних тощо)Antiseptic decamethoxine (decasan), which belongs to quaternary ammonium compounds, has been used in the form of aqueous, aqueous- alcoholic, alcoholic, aqueous- glycerin, and glycerin solutions in clinical practice since 1969. Experimental studies of the formation rate of Staphylococci (S. aureus 209-Р, S. epidermidis) resistance showed that over 30 passages, the resistance of Staphylococci increases 16-64 times, which indicates the possibility of formation of resistant forms of microbiota in relation to decamethoxine antiseptic in clinical conditions. Purpose of the work – to analyze the formation of opportunistic resistance of microbiota, the causative pathogens of infectious and inflammatory processes, over a period of 50 years of local application in clinical conditions of the antiseptic decamethoxine – dekasan in the departments of a surgical profile (surgical, gynecological, otorhinolaryngological, etc.).
Найти похожие

7.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Бендас В. В., Міхєєв А. О.
Заглавие : Вплив психосоматичних розладів на розвиток психологічного безпліддя (огляд літератури)
Параллельн. заглавия :The influence of psychosomatic disorders on the development of psychological influence
Место публикации : Клінічна та експериментальна патологія. - 2018. - Т. Т.17, № 1. - С. 122-126 (Шифр КУ27/2018/Т.17/1)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-главная: СУПРУЖЕСКИЕ ПАРЫ -- SPOUSES
БЕСПЛОДИЕ -- INFERTILITY
ОБЗОР -- REVIEW
ПСИХОТЕРАПИЯ СУПРУЖЕСКИХ ПАР -- MARITAL THERAPY
Аннотация: Стаття присвячена проблемам та психосоматичним розладам, які виникають у подружніх пар при плануванні сім’ї. Наведені дані про особливості психосоматичних порушень, які сприяють розвитку неплідності серед подружніх пар. Розкриті причини настання психологічного безпліддя, які слід шукати не тільки зі сторони жінки, але й серед чоловіків. Показана роль медико-соціальних досліджень при неплідності. Відмічається роль психоемоційних порушень, що стоять на заваді зачаттяМета роботи – проаналізувати стан питання впливу психосоматичних розладів на розвиток психологічного безпліддя в сучасній медичній літературі. Висновки. Проаналізувавши доступні літературні джерела, можна стверджувати, що психосоматичні проблеми безпліддя в жінок та сексуальні порушення як у жінок, так і в чоловіків є символічним проявом несвідомих конфліктів, які не запам’ятовуються, або тілесних проявів «дитячих» тривог і страхів, зокрема тих, які виникли внаслідок надто раннього психологічного розриву з матір’ю. А також це індивідуальний стереотип емоційного реагування людини і впливу емоцій, що подавлюються (що придушуються), на ту чи іншу систему організму. Ці прояви успішно можна лікувати за допомогою кататимно імагінативної психотерапії. Здебільшого із застосуванням даного методу психотерапії, проведення сеансів медітації, відвідування інформативних лекцій вдається подолати проблеми, що виникають у подружніх пар, і таким чином уникнути неплідностіThis paper deals with the problems and psychosomatic disorders that occur in couples with family planning. There dislayed data about the features of psychosomatic disorders that contribute to the development of infertility among couples. The causes of the onset of psychological infertility are revealed, which should be sought not only from the side of the woman, but also among men. The role of medical and social research in infertility is shown here. The role of psycho-emotional disorders, that hinder conception, is noted in the articleObjective - the purpose of the work is to analyze the state of the issue of the influence of psychosomatic disorders on the development of psychological infertility in modern medical literature. Conclusions. Having analyzed the available literature sources, it can be argued that the psychosomatic problems of infertility in women and sexual disturbances, both in women and men, are a symbolic manifestation of unconscious conflicts that are not memorized or physical manifestations of "childish" anxieties and fears, which arose as a result of an early psychological breakdown with the mother. It is also an individual stereotype of the emotional response of man and the influence of suppressed emotions on one or another body system. These manifestations can be successfully treated with the help of katarimno imaginative psychotherapy (symbols). In most practical cases, using this method of psychotherapy, mediation sessions, visiting informative lectures, it is possible to overcome all the manifestation of the problems that arise in marital couples and thus avoid infertility
Найти похожие

8.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Сидорчук Л. І., Міхєєв А. О., Сидорчук Р. І., Джуряк В. С., Сидорчук І. Й.
Заглавие : Таксономічний склад, мікроскопічні показники мікробіоти сечовивідних шляхів у чоловіків, хворих на калькульозний пієлонефрит
Место публикации : Клінічна та експериментальна патологія. - Чернівці, 2021. - Т. 20, № 3. - С. 52-59 (Шифр КУ27/2021/20/3)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: ПИЕЛОНЕФРИТ -- PYELONEPHRITIS
МОЧЕВЫХ ПУТЕЙ НИЖНИХ СИМПТОМЫ -- LOWER URINARY TRACT SYMPTOMS
МИКРОБИОТА -- MICROBIOTA
Аннотация: Мета дослідження – проаналізувати таксономічний склад, якісні мікроекологічні показники (індекс постійності, частоти зустрічальності, індекси видового багатства Маргалефа, видового різноманіття Уіттекера та видового домінування Сімпсона і Бергера-Паркера), а також імуносупресивну дію збудників калькульозного пієлонефриту на активність системи комплементу, лізоциму та інгібування імуноглобулінів основних класів (IgM, IgA). Матеріали і методи. У 30 чоловіків віком 37-65 років (48,81±4,27 р.), хворих на калькульозний пієлонефрит, проведено мікробіологічне (бактеріологічне і мікологічне) обстеження сечі. Для розкриття механізмів колонізації біотопу мікробіотою використаний екологічний метод. Адгезивні властивості досліджували на нативних еритроцитах людини І групи крові (0І). Антиімуноглобулінову активність досліджували за методом, викладеним у роботі Гайдаш І.С. та інші. Результати. Із 30 зразків дослідного матеріалу ізольовано та ідентифіковано 34 штами умовно патогенних грамнегативних і грампозитивних бактерій. У більшості (86,67%) виділена монокультура ентеробактерій, ентерокока, асоціації, що складаються із двох таксонів, були виявлені у 13,33% хворих. Показано, що 97,06% ізольованих та ідентифікованих штамів із сечовивідних шляхів проявляють адгезивну активність різного ступеня. Усі штами ентеробактерій та грампозитивних коків, що персистують на слизовій оболонці сечовивідних шляхів чоловіків, хворих на інфекційно-запальні процеси сечовивідних шляхів за калькульозного пієлонефриту, інгібують (Р0,05) імуноглобулін класу А (IgA). Висновки. Інфекційно-запальний процес на слизових оболонках сечовивідних шляхів у чоловіків, хворих на калькульозний пієлонефрит, викликають факультативні анаеробні грамнегативні ентеробактерії та грампозитивні коки. Наявність інфекційно-запального процесу підтверджується прискоренням швидкості зсідання еритроцитів у 76,67% та іншими клініко-лабораторними дослідженнями. В ізольованих та ідентифікованих опортуністичних таксонах виявляють фактори патогенності, які визначають початкові етапи інфекційнозапального процесу (цитоадгезію і колонізацію слизової оболонки сечовивідних шляхів), інгібують функціональну активність імуноглобулінів класу А і М.
Найти похожие

9.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Дейнека С. Є., Сидорчук Л. І., Міхєєв А. О.
Заглавие : Наукова та педагогічна спадщина професора Троян Галини Антонівни (до 100-річчя від дня народження)
Место публикации : Клінічна та експериментальна патологія. - Чернівці, 2021. - Т. 20, № 4. - С. 146-148 (Шифр КУ27/2021/20/4)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: ИСТОРИЯ МЕДИЦИНЫ -- HISTORY OF MEDICINE
Аннотация: У статті подана основна інформація про творчий шлях у науці і теоретичній медицині відомого вченого, завідувача кафедри мікробіології, вірусології та імунології Чернівецького медичного інституту, декана медичного факультету, Відмінника охорони здоров’я, доктора медичних наук, професора Галини Антонівни Троян, яка плідно працювала в ЧМІ з 1953 по 1970 рік. Пройшла фронти другої світової війни медичною сестрою у різних госпіталях діючої армії, за що нагороджена трьома бойовими медалями. Троян Г.А. зробила вагомий внесок у розвиток вітчизняної мікробіології, вірусології та імунології, започаткувала потужну наукову мікробіологічну школу (6 кандидатів медичних наук). Її натхненна праця є визнаною та гідною наслідуванню, а її вдячні учні дотепер несуть естафету свого Учителя.
Найти похожие

10.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Бурденюк І. П., Грозав А. М., Демчук А. Г., Міхєєв А. О.
Заглавие : Характер грибкової мікрофлори слизових оболонок стоматологічних хворих та її чутливість до дії деякиї синтетичних хіміопрепаратів
Место публикации : Клінічна та експериментальна патологія. - 2011. - Т. 10, № 4. - С. 136-137 (Шифр КУ27/2011/10/4)
Найти похожие

11.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Дриндак В. Б., Сидорчук І. Й., Яковичук Н. Д., Міхєєв А. О.
Заглавие : Роль дріжджоподібних грибів роду candida в макроорганізмі
Место публикации : Клінічна та експериментальна патологія. - 2011. - Т. 10, № 4. - С. 156-157 (Шифр КУ27/2011/10/4)
Найти похожие

12.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Міхєєв А. О., Горбань Є. М.
Заглавие : Особливості перебігу необмеженого протеолізу і фібринолізу кіркової речовини нирок білих щурів різного віку за хронічної ок салатної інтоксикації
Место публикации : Одеський медичний журнал. - 2004. - № 5. - С. 11-14 (Шифр ОУ2/2004/5)
Предметные рубрики: Гипероксалурия-- животное
Почки корковое вещество-- животное-- патолог-- энзим
Лизис вызывающие факторы-- животное-- вред возд
Найти похожие

13.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Міхєєв А. О., Власик Л. І., Магаляс В. М.
Заглавие : Особливості перебігу протеолізу, фібринолізу і перекисного окислення ліпідів у кірковій речовині нирок щурів різного віку
Место публикации : Одеський медичний журнал. - Одеса, 2000. - № 6. - С. 11-13 (Шифр ОУ2/2000/6)
MeSH-главная: МОДЕЛИ НА ЖИВОТНЫХ -- MODELS, ANIMAL
ПОЧКИ -- KIDNEY
Найти похожие

14.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Власик Л. І., Міхєєв А. О.
Заглавие : Вплив калію оксалату на функцію нирок у старих щурів за умов водного навантаження
Место публикации : Одеський медичний журнал. - Одеса, 1999. - № 4. - С. 22-24 (Шифр ОУ2/1999/4)
MeSH-главная:
ПОЧКИ -- KIDNEY
Найти похожие

15.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Міхєєв А. О., Яковичук Н. Д., Бурденюк І. П.
Заглавие : Основні мікотоксикози у людини
Место публикации : Клінічна та експериментальна патологія. - 2011. - Т. 10, № 4. - С. 176-177 (Шифр КУ27/2011/10/4)
Найти похожие

16.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Міхєєв А. О., Дриндак В. Б., Гаврилюк О. І.
Заглавие : мікотоксини як небезпечні забруднювачі харчових продукт
Место публикации : Клінічна та експериментальна патологія. - 2011. - Т. 10, № 4. - С. 174-175 (Шифр КУ27/2011/10/4)
Найти похожие

17.

Заглавие журнала :Клінічна та експериментальна патологія -2022г. т.21,N 3
Интересные статьи :
Паліс С. Ю. Внутрішньоутробний розвиток людини нижньої щелепи людини/ С. Ю. Паліс, Н. Б. Кузняк (стр.3-12)
Сидорчук Л. І. Cелекція декаметоксинорезистентних варіантів мікроорганізмів за використання у клінічних умовах четвертинних амонієвих сполук упродовж 50 років (1972-2022 рр)/ Л. І. Сидорчук [та ін.] (стр.13-19)
Сокольник С. В. Фенотипи виразки дванадцятипалої кишки в дітей/ С. В. Сокольник [та ін.] (стр.20-25)
Цигикало О. В. Особливості джерел закладки та морфогенезу чашечко-мискової системи нирки у ранньому періоді пренатального онтогенезу людини/ О. В. Цигикало [та ін.] (стр.26-32)
Bodnar О. В. Optimization of surgical treatment of adhesive disease in children/ О. В. Bodnar [та ін.] (стр.33-38)
Koteliukh M. Yu. Peculiarities of the post-infarction period clinical course in patients with diabetes mellitus type II after percutaneous coronary intervention/ M. Yu. Koteliukh (стр.39-45)
Kvit K. B. The composition of gut microbiota in patients with hyperlipidemia/ K. B. Kvit (стр.46-52)
Бідучак А. С. Детермінанти конфлікту медицини та суспільства (огляд літератури)/ А. С. Бідучак (стр.53-60)
Гордієнко В. В. Ефективність застосування унітіолу за умов різних патологічних станів (огляд літератури)/ В. В. Гордієнко [та ін.] (стр.61-68)
Рильський О. Ф. Важливий показник рідкого біосередовища - окисно-відновний потенціал (огляд літератури)/ О. Ф. Рильський [та ін.] (стр.69-79)
Годованець О. І. Значення студентського наукового гуртка в підготовці майбутніх лікарів-стоматологів/ О. І. Годованець, Т. Б. Мандзюк (стр.80-85)
Bebykh V. V. Linguodidaстіс aspect of english multimedia content use in distance learning/ V. V. Bebykh, G. М. Lapa (стр.86-91)
Андpієць О. Кіршенблат Яків Давидович - знаний ендокринолог, видатний зоолог і педагог (до 110-річчя від дня народження)/ О. Андpієць, С. Ткачук (стр.92-93)
Дейнека С. Є. Internet-новини клінічної та експериментальної патології. Частина LХXVІ/ С. Є. Дейнека [та ін.] (стр.94-96)
Интересные статьи :
Найти похожие


18.

Заглавие журнала :Клінічна та експериментальна патологія -2018г. т.Т.17,N 1
Интересные статьи :
Авраменко А. А. Влияние длительности проведения комплексного обследования больных хроническим неатрофическим гастритом на достоверность ХЕЛИК-теста/ А. А. Авраменко (стр.3-6)
Бедзай А. О. Фактори ризику нестабільної стенокардії у жінок-курців/ А. О. Бедзай (стр.7-12)
Bilous I. I. Features of the peripheral nervous system affection in patients with primary hypothyroidism/ I. I. Bilous (стр.13-16)
Бойчук Т. М. Визначення активностей антимікробних препаратів та імунологічних реакцій/ Т. М. Бойчук [та ін.] (стр.17-21)
Вірстюк Н. Г. Особливості асимптомної гіперурикемії у хворих на цукровий діабет 2-го типу за поєднання з есенціальною артеріальною гіпертензією/ Н. Г. Вірстюк, А. О. Іквука (стр.22-26)
Гаєвська М. Ю. Ефективність застосування пробіотика у комплексному лікуванні псоріазу/ М. Ю. Гаєвська, О. Г. Новлюк, О. І. Ткачук (стр.27-30)
Gaievska M. Yu. Features of syphilitic infection in Сhernivtsi region residents/ M. Yu. Gaievska [та ін.] (стр.31-34)
Гордієнко В. В. Антитоксична та нефропротекторна дія фітокомпозиції "Поліфітол-1" за кадмієвої інтоксикації у молодих статевонезрілих щурів/ В. В. Гордієнко, Р. Б. Косуба, О. О. Перепелиця (стр.35-42)
Дутко Х. О. Мікробіологічна характеристика біоценозів, ізольованих з ротової порожнини хворих із переломами щелеп на тлі генералізованого пародонтиту/ Х. О. Дутко (стр.43-47)
Іванов В. П. Зв’язок показників структурно-функціонального стану серцево-судинної системи з плазмовим рівнем альдостерону в пацієнтів з гіпертонічною хворобою та частими рецидивами фібриляції передсердь/ В. П. Іванов, Т. Д. Данілевич (стр.48-55)
Кімак Г. Б. Вплив комплексного лікування на показники вуглеводного обміну у хворих на генералізований пародонтит осіб молодого віку/ Г. Б. Кімак, Г. М. Мельничук (стр.56-60)
Комлевой О. М. Визначення особливостей змін біофізичних показників конденсату вологи видихнутого повітря у хворих на туберкульоз легенів/ О. М. Комлевой (стр.61-66)
Кнут Р. П. Топографо-анатомічні аспекти вибору алотрансплантата в пахвинній герніопластиці/ Р. П. Кнут (стр.67-70)
Левандовський Р. А. Віддалені результати протезування покривними протезами на балках, фіксованих на дентальних імплантатах на беззубій нижній щелепі/ Р. А. Левандовський, О. Б. Бєліков, Н. І. Бєлікова (стр.71-75)
Мельник О. Б. Ендотеліальна дисфункція та морфофункціональні властивості еритроцитів у хворих на бронхіальну астму, поєднану з ожирінням, з урахуванням поліморфізму генів/ О. Б. Мельник (стр.76-80)
Мислицький В. Ф. Формування системи імунітету в дітей першого року життя, інфікованих внутрішньоутробнj/ В. Ф. Мислицький [та ін.] (стр.81-86)
Перепелиця О. О. Вивчення гострої токсичності та потенційної гіпоглікемічної активності нового похідного тіазолідону (етилового естеру 4((2-етокси-2-оксоетиліден-4-оксо-1-(4-дифлуор-метоксі-феніл-тіазолідин-2-іліден|гідразоно)-1-метилпіразол-3-карбонової кислоти)/ О. О. Перепелиця [та ін.] (стр.87-92)
Плеш І. А. Функціональний стан органів-мішеней у хворих на есенціальну гіпертензію ІІ ст. залежно від циркадіанної структури артеріального тиску/ І. А. Плеш, Л. І. Гайдич, В. М. Понич (стр.93-98)
Савка С. Д. Взаємозв’язок між непсихотичними психічними розладами та особливостями клінічної картини ревматоїдного артриту/ С. Д. Савка (стр.99-104)
Світлик Г. В. Ремоделювання лівого шлуночка після перенесеного інфаркту міокарда з елевацією сегмента ST: участь техногенних ксенобіотиків/ Г. В. Світлик [та ін.] (стр.105-112)
Щепанський Б. Ф. Стан ендогенної інтоксикації за умов розвитку експериментальної бронхіальної астми/ Б. Ф. Щепанський (стр.113-116)
Яхницька М. М. Рівень електролітів слини в пацієнтів із гастроезофагеальною рефлюксною хворобою до та після лікування/ М. М. Яхницька (стр.117-121)
Бендас В. В. Вплив психосоматичних розладів на розвиток психологічного безпліддя (огляд літератури)/ В. В. Бендас, А. О. Міхєєв (стр.122-126)
Остафійчук Д. І. Лазерна нефелометрія біотканин/ Д. І. Остафійчук [та ін.] (стр.127-131)
Пишак В. П. Этот вездесущий мелатонин/ В. П. Пишак, О. В. Пишак (стр.132-135)
Авраменко А. А. Случай выявления поддельного препарата "Де-нол" при проведении антихеликобактерной терапии/ А. А. Авраменко (стр.136-138)
Савка І. Г. Стажування – як важливий етап підготовки викладача вищої медичної школи в умовах сьогодення/ І. Г. Савка, В. Т. Бачинський, О. Я. Ванчуляк (стр.139-141)
Вацик М. З. Про кадрову ситуацію в системі охорони здоров’я Чернівецької області за період 2000-2016 років/ М. З. Вацик, Е. Ц. Ясинська (стр.142-149)
До 100-річчя Олексія Дем’яновича Юхимця (1918-1998) (стр.150-151)
Internet-новини клінічної та експериментальної патології. Частина LVIII (стр.152-154)
Интересные статьи :
Найти похожие


19.

Заглавие журнала :Одеський медичний журнал -2004г.,N 5
Интересные статьи :
Гридіна Т. Л. Протигрипозна дія етонію IN VITRO та IN VIVO/ Т. Л. Гридіна (стр.4-7)
Жук О. В. Оцінка повноти всмоктування зН-аміксину зі шлунково-кишкового тракту мишей і процесу пресистемної елімінації на підставі позамодельного фазового аналізу/ О. В. Жук [и др.] (стр.7-11)
Міхєєв А. О. Особливості перебігу необмеженого протеолізу і фібринолізу кіркової речовини нирок білих щурів різного віку за хронічної ок салатної інтоксикації/ А. О. Міхєєв, Є. М. Горбань (стр.11-14)
Пішак В. П. Показники функції нирок за умов 5/6 нефректомії/ В. П. Пішак [и др.] (стр.15-17)
Тржецинський С. Д. Стимулювальна дія окситоцину на процеси регенерації в панкреатичних острівцях/ С. Д. Тржецинський (стр.18-20)
цісельський Ю. В. Протеолітична активність печінки і підшлункової залози щурів при експериментальному діабеті та його корекція біологічно активними добавками/ Ю. В. цісельський, А. П. Левицький (стр.20-22)
Шевченко І. М. Функціональний стан імунної системи при експериментальному токсичному гепатиті/ І. М. Шевченко, С. П. Пашолок (стр.23-26)
Запорожан В. М. Хромосомна нестабільність лімфоцитів периферичної крові у жінок з мультифакторіальною безплідністю/ В. М. Запорожан, Р. В. Соболєв, В. М. Боброва (стр.27-30)
Баскаков П. М. Клінічні особливості урогенітальних розладів при клімактеричному синдромі/ П. М. Баскаков, І. Б. Глазкова (стр.30-32)
Вдовиченко Ю. П. Прогнозування перинатальних втрат на сучасному етапі/ Ю. П. Вдовиченко, Н. І. Геник (стр.32-36)
Голобородько М. К. Діагностичні критерії імунофізіологічних порушень при політравмі і шоку/ М. К. Голобородько [и др.] (стр.36-38)
Гончаренко І. А. Комплексна ензимодіагностика та ензимотерапія закритих травм нирок/ І. А. Гончаренко, Ф. І. Костєв, М. І. Ухаль (стр.39-43)
Гончарова О. А. Дозозалежний ефект L-тироксину на гуморальний імунітет у жінок з автоімунним тиреоїдитом/ О. А. Гончарова (стр.42-45)
Горбунова О. В. Особливості розродження вагітних з рубцем на матці/ О. В. Горбунова (стр.45-47)
Гюльмамедов Ф. І. Профілактика ятрогенних ушкоджень при відновленні кишкової безперервності у хворих після операції гартмана/ Ф. І. Гюльмамедов [и др.] (стр.47-49)
Кіцера Н. І. Особливості менструальної функції у матерів дітей з гострою лімфобластною лейкемією/ Н. І. Кіцера [и др.] (стр.49-52)
Корж О. В. Імуностимулювальний ефект розторопші плямистої у лікуванні хворих на деструктивний туберкульоз легень/ О. В. Корж [и др.] (стр.52-54)
Кравченко Т. Ю. Східна оздоровча гімнастика в комплексній реабілітації дітей із дискінезіями жовчовивідних шляхів/ Т. Ю. Кравченко, Н. М. Кухар, О. Ю. Ємельянова (стр.55-57)
Лисенко Б. П. Легкий шок і органна дисфункція у пацієнтів з політравмою/ Б. Л. Лисенко [и др.] (стр.57-59)
Мужичук О. П. Результати застосування радіарної склеротомії у пацієнтів з нормотензивною глаукомою/ О. П. Мужичук (стр.59-63)
Паненко А. В. До питання дослідження вікових особливостей варіабельності дихання/ А. В. Паненко, О. П. Романчук (стр.63-65)
Спариш Д. Є. Клінічний досвід застосування хірургічного СО2-лазера "Ultrapulse-5000" у пластичній хірургії і косметології/ Д. Є. Спариш (стр.66-68)
Струк В. Ф. Прогнозування та профілактика гіпотонічних маткових кровотеч у пізньому післяпологовому періоді/ В. Ф. Струк, І. І. Гудивок, В. І. нижник (стр.68-70)
Шумна Т. Є. Стан соматичного здоров’я дітей з порушенням слуху/ Т. Є. Шумна (стр.71-75)
Якименко О. О. Застосування ультразвуку в комплексному лікуванні хворих на коксартроз/ О. О. Якименко, В. В. Дець, І. С. Байдан (стр.75-76)
Беспалько В. В. Медіко-соціальні проблеми дезадаптації студентської молоді/ В. В. Беспалько (стр.77-81)
Мартинець П. А. Діагностика рівня і ступенів порушення мікрогемоциркуляційного гомеостазу в нижніх кінцівках при облітеруючому ендартеріїті/ П. А. Мартинець (стр.81-84)
Дорохов О. М. Вплив спеціальних дихальних вправ і статичних перевернутих поз на функціональний стан серцево-судинної та дихальної системи дітей 5-6 років/ О. М. Дорохов, Л. М. Карпов (стр.85-88)
Ніколаєвський В. В. розповсюдженність лікарсько-стійких штамів микобактерій туберкульозу в Миколаївській області України/ В. В. Ніколаєвський [и др.] (стр.91-95)
Муравлёва О. В. Распространенность патологии щитовидной железі в Полтавской области в постчернобыльский период и пути её профилактики/ О. В. Муравлёва, Н. Н. Рябушко, Л. Е. Бобірева (стр.96-98)
Довгаль Г. В. Вени басейна вінцевого синуса/ Г. В. Довгаль (стр.99-102)
Сіпітий В. І. Алгоритм індивідуального підбору методу хірургічного лікування епілепсії/ В. І. Сіпітий, О. В. Кочін (стр.102-104)
Интересные статьи :
Найти похожие


20.

Заглавие журнала :Буковинський медичний вісник -2020г. т.24,N 2
Интересные статьи :
Бачинський В. Т. Можливості діагностики давності настання смерті шляхом визначення кількості K+ та NA+ у склистому тілі ока людини/ В. Т. Бачинський, Ю. В. Саркісова (стр.3-8)
Булик Р. Є. Морфометрична характеристика вентролатерального преоптичного ядра гіпоталамуса зрілих щурів за модифікації фотоперіоду/ Р. Є. Булик, В. Р. Йосипенко (стр.9-14)
Волкогон А. Д. Аналіз зв’язку генетичного поліморфізму довгої некодуючої РНК ANRIL із виживаністю пацієнтів із онкоурологічною патологією/ А. Д. Волкогон, В. Ю. Гарбузова, О. В. Атаман (стр.15-22)
Гараздюк М. С. Цифрова поляризаційна мікроскопія для диференціації крововиливів у головному мозку травматичного і нетравматичного генезів/ М. С. Гараздюк (стр.23-28)
Фактори ризику та особливості клінічного перебігу гнійно-запальних захворювань органів малого таза з урахуванням мікробного чинника (стр.29-33)
Дудченко Є. С. Структурні особливості регенерації довгих кісток у щурів із експериментальною хронічною гіперглікемією/ Є. С. Дудченко, Г. Ф. Ткач (стр.34-40)
Результати сероепідеміологічних досліджень населення Львівської області та професійної групи ризику щодо лептоспірозу (стр.41-45)
Клітинська О. В. Аналіз впливу рівня стресу у дітей 6-7 років, які постійно проживають в умовах біогеохімічного дефіциту фтору та йоду на показники захворюваності на карієс/ О. В. Клітинська, А. В. Стішковський, Н. В. Гасюк (стр.46-51)
Гістоморфометрична оцінка змін паренхіми підшлункової залози за умов впливу гіперосмолярної дегідратації (стр.52-56)
Косілова С. Є. Вплив окиснювального стресу на стан плода і новонародженного у вагітних із вузловим зобом/ С. Є. Косілова (стр.57-62)
Маслова Г. С. Роль змін активності аргінази і орнітин-декарбоксилази у патогенезі уражень печінки у хворих на гострі лейкемії із супутнім ожирінням/ Г. С. Маслова, І. М. Скрипник (стр.63-69)
Молодцов В. Є. Особливості клініко-лабораторних показників при алкогольній хворобі печінки у поєднанні з артеріальною гіпертензією залежно від поліморфізму Т786С гена ендотеліальної NO-синтази/ В. Є. Молодцов (стр.70-78)
Морар І. К. Роль внутрішньочеревної гіпертензії у розвитку післяопераційної евентрації в онкохворих/ І. К. Морар (стр.79-85)
Покровська Н. К. Клінічний перебіг артеріальної гіпертензії у пацієнтів з хронічним обструктивним захворюванням легень на тлі ожиріння/ Н. К. Покровська, О. М. Бочар, О. Є. Склярова (стр.86-90)
Аналіз даних анкетування лікарів медичних закладів Вінницької області щодо основ проведення серцево-легеневої реанімації (стр.91-101)
Використання фіксованих і потрійних комбінацій у досягненні цільового рівня артеріального тиску при добовому моніторуванні у пацієнтів з артеріальною гіпертензією (стр.102-112)
Сучасні клініко-лабораторні особливості кору у дорослих залежно від тяжкості перебігу (стр.113-120)
Клінічна ефективність первинної профілактики карієсу постійних зубів у дітей 5-9-річного віку (стр.121-126)
Фуштей І. М. Динаміка маркерів ендотеліальної дисфункції у пацієнтів з легеневою гіпертензією на фоні хронічного обструктивного захворювання легень під впливом лікування/ І. М. Фуштей, К. Л. Ніколаєва, Є. В. Сідь (стр.127-135)
Хільчевська В. С. Клінічно-анамнестичні особливості перебігу ацетонемічних станів у дітей з патологією системи травлення/ В. С. Хільчевська, Н. М. Шевчук (стр.136-139)
Вплив антралю на оксидантно-антиоксидантний гомеостаз у хворих на хронічний панкреатит (стр.140-148)
Царик І. О. Розподіл фенотипів діабетичної хвороби нирок при латентному автоімунному діабеті дорослих/ І. О. Царик (стр.149-152)
Ефективність профілактики карієсу зубів у дітей з бронхіальною астмою (стр.153-158)
Semenenko S. I. Cerebroprotective properties of ademol in traumatic brain injury/ S. I. Semenenko, H. I. Khrebtii, A. I. Semenenko (стр.159-166)
Міхєєв А. О. Особливості адаптації іноземних студентів спеціальності "медицина" до навчання/ А. О. Міхєєв, В. Б. Попович, В. С. Джуряк (стр.167-172)
Шевчик Л. О. Застосування дедуктивного методу навчання біології у закладах вищої медичної освіти України/ Л. О. Шевчик, Н. Я. Кравець, І. М. Грод (стр.173-177)
Імунотерапія раку порожнини рота і ротоглотки. Використання моноклональних антитіл (стр.178-186)
Ілащук Т. О. Особливості поєднаного перебігу хронічної ішемічної хвороби серця та цукрового діабету 2-го типу (огляд літератури)/ Т. О. Ілащук, С. С. Горевич (стр.187-195)
Бойчук Т. М. Розвиток стоматології дитячого віку в стінах Буковинського державного медичного університету/ Т. М. Бойчук, О. І. Годованець (стр.196-200)
Яковець К. І. Медичні Internet-вісті. Частина XXVII/ К. І. Яковець, С. Є. Дейнека (стр.201-203)
Интересные статьи :
Найти похожие


 1-20    21-23 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)