Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Невишна, Ю. В.$<.>)
Общее количество найденных документов : 12
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-12 
1.

Заглавие журнала :Український журнал Перинатологія і Педіатрія -2021г.,N 3
Интересные статьи :
Коломієць О. В. Кольпоскопічно-цитологічні паралелі у вагітних з безплідністю різного ґенезу в анамнезі/ О. В. Коломієць (стр.5-11)
Матвісів М. В. Оцінка ризику внутрішньоутробного інфікування плода у вагітних жінок з хронічним гепатитом В/ М. В. Матвісів (стр.12-16)
Скрипченко Н. Я. Оцінка стану особистої та ситуативної тривожності, показників стресс-реалізуючої і стресс-лімітуючої/ Н. Я. Скрипченко, Ю. В. Невишна (стр.17-22)
Нураддин кызы Рустамова. Проблемы питания и факторы формирования здоровья детей первого года жизни/ Саида Нураддин кызы Рустамова (стр.23-29)
Ігнатова Т. Б. Функціональні можливості серцевого ритму залежно від особливостей вегетативного гомеостазу в дітей молодшого шкільного віку/ Т. Б. Ігнатова, І. С. Майдан (стр.30-37)
Пилюк І. І. Оптимізація комплексної терапії пневмоній у дітей, які часто хворіють на гострі респіраторні захворювання/ І. І. Пилюк (стр.38-43)
Омельченко Л. І. Концентрація 25(OH)D у сироватці крові та окремі аспекти клінічного перебігу ювенільної склеродермії/ Л. І. Омельченко [та ін.] (стр.44-50)
Лісецька І. С. Рівень санітарно-гігієнічних знань щодо гігієни ротової порожнини в осіб підліткового та юнацького віку, які палять/ І. С. Лісецька, М. М. Рожко (стр.51-55)
Іщенко Г. І. Альтернативні методи у веденні прееклампсії. Аналітичний огляд/ Г. І. Іщенко (стр.56-63)
Наумчик О. М. Сучасні підходи до перинатального менеджменту при тромбоцитопенії під час вагітності/ О. М. Наумчик, Ю. В. Давидова, А. Ю. Лиманська (стр.64-69)
Гаспарян К. А. Бактеріальний вагіноз та вульвовагінальний кандидоз у жінок репродуктивного віку з надлишковою масою тіла та ожирінням (огляд літератури)/ К. А. Гаспарян (стр.70-76)
Дронова В. Л. Клінічний випадок гострої кишкової непрохідності під час вагітності в пацієнтки з екстракорпоральним заплідненням та великим інтергенетичним інтервалом/ В. Л. Дронова [та ін.] (стр.77-82)
Malhame I. Communication from the ISTH SSC Subcommittee on Women’s Health Issues in Thrombosis and Haemostasis: A Survey on Anticoagulation for Mechanical Heart Valves in Pregnancy/ I. Malhame [et al.] (стр.83-91)
Интересные статьи :
Найти похожие


2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Скрипченко Н. Я., Невишна Ю. В.
Заглавие : Оцінка стану особистої та ситуативної тривожності, показників стресс-реалізуючої і стресс-лімітуючої
Место публикации : Український журнал Перинатологія і Педіатрія. - 2021. - № 3. - С. 17-22 (Шифр УУ67/2021/3)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: ПРЕНАТАЛЬНОЕ ОБУЧЕНИЕ РОДИТЕЛЕЙ -- PRENATAL EDUCATION
МОЗГА ГОЛОВНОГО ГЛУБОКИХ СТРУКТУР ЭЛЕКТРОСТИМУЛЯЦИЯ -- DEEP BRAIN STIMULATION
БОЛЕВОЙ ПОРОГ -- PAIN THRESHOLD
ТРЕВОГИ СОСТОЯНИЕ -- ANXIETY
Аннотация: У результаті досліджень на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України» висвітлено питання щодо впровадження транскраніальної електростимуляції (ТЕС) у підготовці до партнерських пологівЗастосування ТЕС у комплексній допологовій підготовці до партнерських пологів дає змогу досягти та підтримувати стійку психоемоційну адаптацію вагітних і підвищити толерантність роділь до пологового болю без додаткового медикаментозного навантаження, а це сприяє фізіологічному перебігу пологів. Дослідження виконано відповідно до принципів Гельсінської декларації. Протокол дослідження ухвалено Локальним етичним комітетом зазначеної в роботі установи. На проведення досліджень отримано інформовану згоду жінок
Найти похожие

3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Скрипченко Н. Я., Невишна Ю. В., Карпенко О. П.
Заглавие : Застосування транскраніальної електростимуляції в підготовці до партнерських пологів
Место публикации : Перинатологія та педіатрія. - київ, 2018. - N 4. - С. 54-57 (Шифр ПУ3/2018/4)
MeSH-главная: РОДОРАЗРЕШЕНИЯ ПРОЦЕСС -- LABOR, OBSTETRIC
ТРАНСКРАНИАЛЬНАЯ СТИМУЛЯЦИЯ ПОСТОЯННЫМ ТОКОМ -- TRANSCRANIAL DIRECT CURRENT STIMULATION
Аннотация: У результаті досліджень на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук'янової НАМН України» висвітлено питання впровадження транскраніальної електростимуляції (ТЕС) у підготовці до партнерських пологів. Мета — вивчити ефективність впровадження ТЕС у програму підготовки до партнерських пологів шляхом визначення порогів больової чутливості, психологічного стану вагітних; провести проспективний клінічно-статистичний аналіз перебігу пологів у здорових жінок. Пацієнти та методи. Обстежено 61 вагітну жінку. До першої групи (порівняння) увійшли 32 жінки, які планували медикаментозне знеболення пологів за вимогою. До другої групи (основної) увійшли 29 жінок, які визнали переваги фізіологічних (немедикаментозних) методів знеболення пологів. Результати. За результатами визначення порогу болю в динаміці проведення процедури ТЕС зареєстровано прогресуюче зростання порогу терпимості болю з подальшою стабілізацією цієї величини після п'ятої процедури електростимуляції. Методи психофізичної підготовки до пологів із застосуванням ТЕС і партнерської підтримки дали змогу знизити потребу медикаментозного знеболення в пологах, що і засвідчили отримані нами дані. Висновки. Використання ТЕС у комплексній допологовій підготовці до партнерських пологів дає змогу досягти та підтримувати стійку психоемоційну адаптацію вагітних і підвищити толерантність роділь до пологового болю без додаткового медикаментозного навантаження, а це сприяє фізіологічному перебігу пологів
Найти похожие

4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Скрипченко Н. Я., Невишна Ю. В.
Заглавие : Актуальні аспекти перебігу пологів у здорових жінок за даними ретроспективного аналізу
Место публикации : Буковинський медичний вісник. - Чернівці, 2021. - Т. 25, № 2. - С. 109-113 (Шифр БУ5/2021/25/2)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: РОДОРАЗРЕШЕНИЯ ПРОЦЕСС -- LABOR, OBSTETRIC
Аннотация: Мета роботи – вивчити актуальні аспекти перебігу пологів у здорових жінок за ретроспективними даними. Матеріал і методи. Для вивчення даної теми проведений аналіз 1078 пологів жінок, які були розроджені на базі пологового відділення для вагітних з акушерською патологію ДУ «ІПАГ ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України». Встановлено, що з усіх пологів частка першонароджуючих склала 602 (55,8 %) жінки, з них першовагітних– 451(41,8 %) і лише 86 (8 %) жінок – здорові вагітні, які в подальшому і будуть нами досліджені. Результати. Встановлено, що серед 86 пологів, частота фізіологічних пологів становила 64 %, з них у 47,7 % випадків пологи були ускладненими, а патологічними - 36 %. Найчастішими ускладненнями під час пологів були: передчасний розрив плодових оболонок (ПРПО), епізіо- та перинеотомії, травми пологових шляхів. Причинами патологічних пологів у обстежуваних жінок стали: аномалії пологової діяльності, дистрес плода, дефект посліду та оболонок, клінічно вузький таз, неправильне положення плода та рання післяпологова кровотеча. Всі діти народилися живими. Слід зазначити, що всі пологи, де оцінка за шкалою Апгар склала - 6 балів, не мали партнерського супроводу, а самі жінки не проходили ніякої підготовки до пологів. Висновки. Як засвідчують отримані нами дані, у практично здорових жінок, які народжували вперше та не мали перинатальних втрат в анамнезі, не проходили допологової підготовки та не мали партнерської підтримки під час пологів, кількість ускладнень під час пологів зростає. Отже, дана група здорових вагітних потребує більш детального вивчення та аналізу, розроблення алгоритмів допологової підготовки для покращення перинатальних показників.
Найти похожие

5.

Заглавие журнала :Репродуктивне здоров’я жінки -2021г.,N 1
Интересные статьи :
Голяновський О. В. Патологія печінки, пов’язана з вагітністю: надмірне блювання вагітних, холестатичний гепатоз вагітних, прееклампсія/еклампсія, HELLP-синдром, гостра жирова дистрофія печінки вагітних/ О. В. Голяновський [та ін.] (стр.7-16)
Ошовський В. І. Результати вагітностей у пацієнток з надзвичайно високим співвідношенням sFIt-1/PIGF: серія клінічних випадків/ В. І. Ошовський, М. І. Ніколенко, Є. М. Полякова (стр.17-20)
Опришко В. І. Ефективна, безпечна і раціональна фармакотерапія ендогенного дефіциту прогестерону/ В. І. Опришко [та ін.] (стр.21-25)
Стефановський О. В. Досвід використання альтернативної терапії у жінок з менопаузальним метаболічним синдромом/ О. В. Стефановський, Л. В. Аккера, А. І. Гальченко (стр.26-28)
Ошовський В. І. Пренатальні перинеальні знахідки та можливі клінічні сценарії/ В. І. Ошовський, Н. М. Антоненко (стр.29-32)
Романенко Т. Г. Констипація - актуальна проблема під час вагітності/ Т. Г. Романенко, О. В. Морозова (стр.33-38)
Фролов Н. О. Обґрунтування вибору ангіопротектора діосміну як профілактичного агента прееклампсії/ Н. О. Фролов, Ю. В. Тезіков, І. С. Ліпатов (стр.40-43)
Поладич І. В. Особливості циркуляції інтерлейкінів різних класів при багатоплідній вагітності залежно від способу запліднення і терміну гестації/ І. В. Поладич [та ін.] (стр.44-48)
Невишна Ю. В. Сучасні погляди на профілактику акушерських та перинатальних ускладнень у здорових вагітних (Огляд літератури)/ Ю. В. Невишна (стр.49-53)
Маланчук О. Б. Морфологічні та електронно-мікроскопічні особливості досліджуваних плацент при дуже ранніх передчасних пологах, ускладнених передчасним розривом плодових оболонок/ О. Б. Маланчук [та ін.] (стр.54-60)
Вдовиченко Ю. П. Визначення діагностичних маркерів затримки росту плода у ранні терміни вагітності/ Ю. П. Вдовиченко, В. О. Голяновський (стр.61-65)
Загородня О. С. Вагінальні пологи після попереднього кесарева розтину/ О. С. Загородня, С. Ст. Леуш, І. Б. Венцківська (стр.66-67)
Андрійчук Т. П. Стан системи мати-плацента-плід у вагітних із обтяженим гінекологічним анамнезом/ Т. П. Андрійчук, А. Я. Сенчук, В. І. Чермак (стр.70-74)
Вдовиченко Ю. П. Діагностика і лікування абдомінальних ускладнень після гінекологічних ендоскопічних операцій/ Ю. П. Вдовиченко, В. І. Бойко, В. А. Терехов (стр.75-79)
Кравченко О. В. Особливості патогенезу та лікування дисгормональних дисплазій грудних залоз у жінок раннього репродуктивного віку/ О. В. Кравченко (стр.80-83)
Интересные статьи :
Найти похожие


6.

Заглавие журнала :Перинатология и педиатрия -2018г.,N 4
Интересные статьи :
Пост-реліз науково-практичної конференції "Тромбопрофілактика в Україні. Сучасні світові тенденції", присвяченої World Thrombosis Day (11 жовтня, м. Київ) (стр.5-7)
Пост-реліз І Міжнародного конгресу "Раціональне використання антибіотиків. Antibiotic Resistance Stop!" (Київ, 15-16 листопада 2018 року) (стр.8-11)
Резолюція І Міжнародного конгресу "Раціональне використання антибіотиків. Antibiotic Resistance Stop!" (Київ, 15-16 листопада 2018 року) (стр.12-13)
Пост-реліз зустрічі з президентом Акредитаційної ради безперервної медичної освіти США Гремом Макманом (11 грудня 2018 року) (стр.14-16)
Давыдова Ю. В. Обеспечение эффективных защитных концентраций фолиевой кислоты для профилактики перинатальных осложнений/ Ю. В. Давыдова (стр.17-20)
Гордієнко І. Ю. . Аналіз даних комплексного пренатального обстеження при вродженій діафрагмальній килі у плода/ І. Ю. Гордієнко [та ін.] (стр.22-27)
Расуль-Заде Ю. Г. Допплерометрические показатели кровотока в перешейке аорты плода и их ассоциации с синдромом ограничения роста плода и другими перинатальными исходами/ Ю. Г. Расуль-Заде, А. А. Климашкин, Р. Р. Каюмова (стр.28-32)
Давыдова Ю. В. Заболевания сердца у женщин, ассоциированные с беременностью/ Ю. В. Давыдова [и др.] (стр.33-37)
Ліманська А. Ю. Ентеросорбція як метод лікування хронічної хвороби нирок у вагітних/ А. Ю. Ліманська, А. О. Тарнавська, Ю. В. Давидова (стр.38-42)
Тиха В. Г. Спосіб корекції біоценозу піхви у породіль із лейоміомою матки/ В. Г. Тиха, Н. Я. Скрипченко (стр.44-48)
Булавенко О. В. Що ми можемо змінити в профілактиці передчасних пологів у жінок із багатопліддям?/ О. В. Булавенко [та ін.] (стр.49-53)
Скрипченко Н. Я. Застосування транскраніальної електростимуляції в підготовці до партнерських пологів/ Н. Я. Скрипченко, Ю. В. Невишна, О. П. Карпенко (стр.54-57)
Ghi T. ISUOG Practice Guidelines: intrapartum ultrasound/ T. Ghi [et al.] (стр.58-66)
Доброванов А. Свободный билирубин как предиктор нейротоксичности: вопрос будущего?/ А. Доброванов, К. Кралинский (стр.67-73)
Дудник В. М. Зміни еритроцитарних індексів у дітей, хворих на бронхіальну астму, залежно від ступеня тяжкості захворювання та рівня контролю/ В. М. Дудник, В. М. Жмурчук (стр.74-77)
Слабкий Г. О. До питання сучасного стану деяких соціально-економічних детермінант дитячої смертності в Україні/ Г. О. Слабкий, С. В. Дудник (стр.78-86)
Лук’янова І. С. Жовтяниці новонароджених: особливості ехографічних проявів/ І. С. Лук’янова [та ін.] ; І. С. Лук’янова [та ін.] (стр.87-92)
Дудник В. М. Антифосфоліпідний синдром у дітей/ В. М. Дудник, В. Г. Фурман, В. В. Демянишина (стр.93-98)
Гайдучик Г. А. Клініко-параклінічні особливості перебігу індукованого харчовими білками ентероколітичного синдрому у дітей раннього віку/ Г. А. Гайдучик (стр.99-105)
Лисиця Ю. М. Частота афективних розладів у підлітків Подільського регіону України/ Ю. М. Лисиця (стр.106-109)
Интересные статьи :
Найти похожие


7.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Невишна Ю. В.
Заглавие : Сучасні погляди на профілактику акушерських та перинатальних ускладнень у здорових вагітних (Огляд літератури)
Место публикации : Репродуктивне здоров’я жінки. - 2021. - № 1. - С. 49-53 (Шифр РУ16/2021/1)
MeSH-главная: БЕРЕМЕННОСТЬ -- PREGNANCY
РОДОРАЗРЕШЕНИЯ ПРОЦЕСС -- LABOR, OBSTETRIC
АНАЛГЕЗИЯ АКУШЕРСКАЯ -- ANALGESIA, OBSTETRICAL
Аннотация: В оглядовій статті представлена інформація про роль різних методів допологової підготовки вагітних за даними зарубіжної та вітчизняної практики в акушерстві. Висвітлено питання ролі партнерської підтримки від моменту встановлення та виношування вагітності до пологів і післяпологового періоду. За дослідженнями різних авторів встановлено, що фізіологічний перебіг пологів напряму залежить від психоемоційного стану вагітної, який відображається не лише на перебігу вагітності та пологів, а й на стані плода та новонародженого. Результати досліджень свідчать, що метод психофізичної підготовки та партнерської підтримки безпосередньо справляє позитивний вплив на результат пологів: скорочується тривалість пологів, знижується частота аномалій пологової діяльності, розривів шийки матки та промежини, рідше проводиться оперативне втручання, також зменшується кількість крововтрати, рідше діагностують гіпоксію плода та асфіксію новонароджених, знижується частота проявів акушерської агресії. Окрім того, технології допологової підготовки спрямовані на демедикалізацію пологів та мінімалізацію використання фармакологічних препаратів, які справляють неоднозначний вплив на породіллю, плід та новонародженого. Отже, представлені дані розкривають роль методів допологової підготовки подружніх пар щодо зниження акушерських і перинатальних ускладнень у практично здорових жінок, а також вибору методів знеболювання з урахуванням безпеки та ефективності аналгезії. На жаль, під час вивчення питання підготовки до пологів було встановлено зниження інтересу до психофізичної підготовки до пологів не лише у вагітних та їхніх партнерів, а й у медичних закладах в цілому. Саме тому допологова підготовка подружніх пар має бути обов’язковою у системі акушерської допомоги в Україні на всіх медичних рівнях
Найти похожие

8.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Невишна Ю. В.
Заглавие : Оцінка перебігу пологів та післяпологового періоду залежно від типів проведення допологової підготовки
Параллельн. заглавия :Assessment of the labor course and postnatal period depending on the types of conducting antinatal preparation
Место публикации : Клінічна та експериментальна патологія. - 2021. - Т.20, № 2. - С. 51-56 (Шифр КУ27/2021/20/2)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-главная: БЕРЕМЕННОСТЬ -- PREGNANCY
РОДОРАЗРЕШЕНИЯ ПРОЦЕСС -- LABOR, OBSTETRIC
РОДОВ ОСЛОЖНЕНИЯ -- OBSTETRIC LABOR COMPLICATIONS
ПСИХОТЕРАПИЯ СУПРУЖЕСКИХ ПАР -- MARITAL THERAPY
СУПРУЖЕСКИЕ ПАРЫ -- SPOUSES
ПСИХОФИЗИОЛОГИЯ -- PSYCHOPHYSIOLOGY
Аннотация: Встановлено, що проведення допологової підготовки позитивно впливає не тільки на стан жінки, але й на стан плода та новонародженого. Психофізична підготовка до пологів із мотивацією на партнерську підтримку з використанням методу ТЕС достовірно підвищує поріг терпимості болю, покращує перебіг пологів та можливість адаптаційних механізмів матері і плода, про що засвідчує оцінка балів за шкалою Апгар, адаптація немовлят, раннє прикладання до грудей, сумісне перебування матері та дитиниIt has been established that prenatal preparation has a positive effect not only on the condition of the woman, but also on the condition of the fetus and newborn. Psychophysical preparation for childbirth with motivation for partner support using the TES method significantly increases the pain tolerance threshold, improves the course of childbirth and the possibility of adaptive mechanisms of the mother and fetus, as evidenced by the assessment of points on the Apgar scale, adaptation of newborns, early attachment to the breast, joint stay of mother and child
Найти похожие

9.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Невишна Ю. В.
Заглавие : Ефективна допологова підготовка - запорука успішних пологів, психоемоційного та фізичного здоров’я жінки
Параллельн. заглавия :Effective prenatal preparation is the key to successful childbirth, psychoemotional and physical health of a woman
Место публикации : Актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології. - Тернопіль, 2021. - N 1. - С. 123-128 (Шифр АУ37/2021/1)
MeSH-главная: ПРЕНАТАЛЬНОЕ ОБУЧЕНИЕ РОДИТЕЛЕЙ -- PRENATAL EDUCATION
АНЕСТЕЗИЯ В АКУШЕРСТВЕ -- ANESTHESIA, OBSTETRICAL
ЭЛЕКТРИЧЕСКАЯ СТИМУЛЯЦИЯ -- ELECTRIC STIMULATION
БЕРЕМЕННОСТЬ -- PREGNANCY
Аннотация: Мета дослідження – вивчити ефективність впровадження транскраніальної електростимуляції (ТЕС) у програму підготовки до партнерських пологів шляхом визначення порогів больової чутливості, психологічного стану вагітних; провести проспективний клініко-статистичний аналіз перебігу пологів у здорових жінок. Матеріали і методи. Наукове дослідження проведено на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О. М. Лук’янової НАМН України». У процесі дослідження нами було обстежено 61 вагітну жінку. До першої групи (порівняння) увійшли 32 жінки, які планували медикаментозне знеболювання пологів за вимогою. До другої групи (основної) увійшли 29 жінок, які визнали переваги фізіологічних (немедикаментозних) методів знеболювання пологів. Результати дослідження та їх обговорення. За результатами визначення порогу болю у динаміці проведення процедури ТЕС зареєстровано прогресуюче зростання порогу терпимості болю з подальшою стабілізацією цієї величини після застосування п’ятої процедури електростимуляції. Методи психофізичної підготовки до пологів із застосуванням ТЕС і партнерської підтримки дали змогу знизити потребу медикаментозного знеболювання при пологах, що підтверджено результатами проведених досліджень. Висновки. Використання ТЕС у комплексній допологовій підготовці до партнерських пологів дає змогу досягти та підтримувати стійку психоемоційну адаптацію вагітних і підвищити толерантність роділей до пологового болю без додаткового медикаментозного навантаження, а це сприяє фізіологічному перебігу пологів
Найти похожие

10.

Заглавие журнала :Клінічна та експериментальна патологія -2021г. т.20,N 2
Интересные статьи :
Білоока Ю. В. Асоціація поліморфізму гена CD14 (С-159Т) та синдрому подразненого кишечнику з ожирінням/ Ю. В. Білоока (стр.3-9)
Кишкан П. Я. 3D моделювання експериментального ранового каналу, спричиненого колюче-ріжучим засобом з однобічною заточкою леза/ П. Я. Кишкан (стр.10-18)
Кишкан І. Г. Порівняльний аналіз впливу тренталу й ксантинолу нікотинату на функціональний стан нирок у щурів за умов сольового навантаження/ І. Г. Кишкан (стр.19-24)
Косілова С. Є. Вивчення впливу порушення гормональної функції плаценти на стан плода і новонародженого від жінок з вузловим зобом/ С. Є. Косілова (стр.25-30)
Кравченко В. І. Діагностика і хірургічне лікування розшаровуючої аневризми аорти типу А, результати операцій/ В. І. Кравченко, І. М. Кравченко, О. А. Третяк (стр.31-37)
Кричун І. І. Можливості аргініновмісної терапії у лікуванні неврологічних проявів остеохондрозу поперекового відділу хребта/ І. І. Кричун, Н. В. Васильєва (стр.38-44)
Луцик А. П. Роль дисфункції ендотелію при запальних захворюваннях кишківника/ А. П. Луцик, Є. І. Шоріков (стр.45-50)
Невишна Ю. В. Оцінка перебігу пологів та післяпологового періоду залежно від типів проведення допологової підготовки/ Ю. В. Невишна (стр.51-56)
Невойт Г. В. Серцево-судинний континуум у результатах короткого запису варіабельності ритму серця: можливості інструментальної діагностики/ Г. В. Невойт, М. М. Потяженко (стр.57-64)
Нечитайло Ю. М. Біомікроскопія капілярного русла: міждисциплінарний підхід та ефективність діагностики патологічних станів/ Ю. М. Нечитайло [та ін.] (стр.65-72)
Семененко С. І. Особливості морфологічних змін у структурах головного мозку щурів в умовах модельної черепно-мозкової травми/ С. І. Семененко (стр.73-79)
Фелештинський Я. П. Оптимізація вибору лапароскопічної та відкритої алопластики при післяопераційних вентральних грижах/ Я. П. Фелештинський, О. М. Лерчук, В. В. Сміщук (стр.80-87)
Фундюр В. Д. Особливості виконання органозберігаючої ампутації стопи, поєднаної з регіональною озонотерапією, локальним застосуванням аутологічної плазми, збагаченої тромбоцитами, та вакуумною санацією післяопераційної рани у хворих на ішемічно-гангренозну форму синдрому діабетичної стопи/ В. Д. Фундюр [та ін.] (стр.88-95)
Ілащук Т. О. Особливості поєднаного перебігу хронічного обструктивного захворювання легень та хронічної ішемічної хвороби серця (огляд літератури)/ Т. О. Ілащук, О. П. Микитюк, Я. В. Чобану (стр.96-104)
Internet-новини клінічної та експериментальної патології. Частина LХXI. За редакцією С. Є. Дейнеки, К. І. Яковець, В. Д. Сорохана, Л. Л. Дейнеки (стр.105-106)
Интересные статьи :
Найти похожие


 1-10    11-12 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)