Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Высшее образование (2)
Формат представления найденных документов:
полныйинформационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Нецюк, О. Г.$<.>)
Общее количество найденных документов : 19
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-19 
1.
Шифр: ВУ9/2006/1
   Журнал

Вісник наукових досліджень . - Выходит ежеквартально
2006г. № 1
Содержание:
Владзимирський, А. В. Огляд методів дослідження ефективності телемедицини / А. В. Владзимирський. - С.4-6. - Библиогр. в конце ст.
Господарський, І. Я. Стан кісткової тканини у хворих на хронічний гепатит С при різних типах супровідної кріоглобулінемії / І. Я. Господарський, О. М. Масик. - С.7-9. - Библиогр. в конце ст.
Сміян, С. І. Оцінка ефективності комбінованого препарату кальцію і вітаміну Д3 - ідеосу в лікуванні глюкокортикоїдіндукованої остеопенії за умов бронхіальної астми / С. І. Сміян, О. Р. Барладин. - С.10-12. - Библиогр. в конце ст.
Бабінець, Л. С. Роль мікробіоценозу кишечника в формуванні полінутрієнтної та трофологічної недостатності у хворих на хронічний панкреатит / Л. С. Бабінець. - С.12-14. - Библиогр. в конце ст.
П’ятночка, І. Т. Про лікування хворих на вперше діагностований туберкульоз легень / І. Т. П’ятночка, С. І. Корнага, П. Є. Мазур. - С.14-16. - Библиогр. в конце ст.
Марущак, М. І. Остеопороз і хронічна серцева недостатність / М. І. Марущак. - С.16-18. - Библиогр. в конце ст.
Кульчиковська, О. М. Легеневі кровотечі і кровохаркання / О. М. Кульчиковська. - С.18-20. - Библиогр. в конце ст.
Дослідження ефективності периндоприлу при лікуванні артеріальної гіпертензії у хворих з метаболічним синдромом. - С.21-23. - Библиогр. в конце ст.
Ковальчук, М. Т. Атопічний дерматит / М. Т. Ковальчук. - С.24-27. - Библиогр. в конце ст.
Захараш, А. Д. Імунопатогістологічні паралелі хронічного гепатиту з ознаками холестазу / А. Д. Захараш. - С.27-29. - Библиогр. в конце ст.
Бакалець, О. В. Кріоглобулінемія при алергічних дерматозах і вплив на неї цитомегаловірусної інфекції / О. В. Бакалець. - С.29-31. - Библиогр. в конце ст.
Бугай, Б. Г. Частота і характер бронхолегеневих уражень при хронічних запальних захворюваннях гепатобіліарної системи в процесі їх лікування / Б. Г. Бугай. - С.32-34. - Библиогр. в конце ст.
Сабадишин, Р. О. Контамінація Helicobacter pylori слизової оболонки антрального відділу шлунка у пацієнтів із дуоденогастральним рефлюксом / Р. О. Сабадишин, В. О. Рижковський. - С.34-35. - Библиогр. в конце ст.
Захрабова, О. М. Зіставлення показників збудження різних відділів серця за даними магнітокардіографії та електрокардіографії високого підсилення у практично здорових осіб / О. М. Захрабова, Л. А. Стаднюк, В. Є. Кондратюк. - С.35-38. - Библиогр. в конце ст.
Доцільність використання пропафенону гідрохлориду для купірування пароксизму фібриляції передсердь відповідно до рекомендацій Європейського товариства кардіологів та Американської асоціації серця. - С.38-40. - Библиогр. в конце ст.
Міщанчук, Н. С. Захворюваність на вестибулярну дисфункцію ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС: результати математичного моделювання ризику / Н. С. Міщанчук, Н. І. Стрій, П. А. Федірко. - С.40-42. - Библиогр. в конце ст.
Алергічний еозинофільний гранулематозний ангіїт (синдром Чарга-Стросса). Клінічне спостереження. - С.43-45. - Библиогр. в конце ст.
Сірик, В. О. Оцінка гемодинаміки у хворих з дисфункцією ендотелію та можливі методи медикаментозної корекції ендотеліальної дисфункції / В. О. Сірик. - С.45-47. - Библиогр. в конце ст.
Федчишин, Н. Є. Стан медичної допомоги хворим на гострий інфаркт міокарда та оцінка її якості / Н. Є. Федчишин. - С.47-49. - Библиогр. в конце ст.
Функція системи гіпофіз-гонади і щитоподібної залози при порушеннях пубертату в йододефіцитному регіоні. - С.49-53. - Библиогр. в конце ст.
Тофан, І. П. Роль перекисного окислення ліпідів і антиоксидантних систем захисту в патогенезі автоімунних ускладнень гострого інфаркту міокарда та перспективи їх корекції / І. П. Тофан. - С.54-57. - Библиогр. в конце ст.
Лихацька, Г. В. Зміни імунної резистентності організму у хворих на виразкову хворобу з морфофункціональними порушеннями печінки та їх корекція / Г. В. Лихацька. - С.57-59. - Библиогр. в конце ст.
Ковальчук, Л. Я. Зміни біологічних властивостей ліофілізованого ксенодермотрансплантату після фотомодифікації / Л. Я. Ковальчук, Н. В. Гуда. - С.60-61. - Библиогр. в конце ст.
Ковальчук, Л. Я. Зміни локального кровообігу шлунка залежно від локалізації виразки та методу оперативного лікування / Л. Я. Ковальчук, А. Д. Беденюк, Ю. М. Футуйма. - С.62-64. - Библиогр. в конце ст.
Ковальчук, О. Л. Ультраструктурні зміни гепатоцитів у хворих на жовчнокам’яну хворобу на фоні гепатиту / О. Л. Ковальчук. - С.65-66. - Библиогр. в конце ст.
Венгер, І. К. Стан центральної гемодинаміки та згортальної системи крові у хворих на облітеруючий атеросклероз нижніх кінцівок в поєднанні з артеріальною гіпертензією / І. К. Венгер, В. Б. Гощинський, В. В. Білочицька. - С.67-69. - Библиогр. в конце ст.
Нецюк, О. Г. Зміни мінеральної щільності кісткової тканини у хворих після хірургічного лікування виразкової хвороби та цибулини дванадцятипалої кишки / О. Г. Нецюк. - С.69-72. - Библиогр. в конце ст.
Рузібаєв, Р. Ю. Аналіз звертання пацієнтів за проведеним анкетуванням та контрольним обстеженням у віддаленому періоді після перенесеного хірургічного лікування виразкової шлунка та дванадцятипалої кишки / Р. Ю. Рузібаєв, А. Д. Беденюк, Ю. М. Футуйма. - С.72-73. - Библиогр. в конце ст.
Дрижак, В. І. Колоректальний рак: стан діагностики, тактика лікування / В. І. Дрижак. - С.74-77.
Гриза, П. В. Імунологічні та інфекційні ускладнення при проведенні гемотрансфузій в хірургії та їх профілактика / П. В. Гриза, П. І. Лучанко. - С.77-80. - Библиогр. в конце ст.
Бех, М. Д. Застосування ембріональної кісткової тканини при лікуванні хронічного остеомієліту / М. Д. Бех, І. С. Кулянда. - С.80-82. - Библиогр. в конце ст.
Гриза, П. В. Вірусна безпека в трансфузійній терапії та шляхи її досягнення / П. В. Гриза. - С.82-85. - Библиогр. в конце ст.
Аль, Зару Фауаз. Лікування гнійних ран: аналіз деяких народних методів, що застосовуються в арабських країнах / Зару Фауаз Аль, А. Р. Вергун. - С.86-87. - Библиогр. в конце ст.
Михальчук, В. Н. Наявність протеази та інгібітору у вакцинах і комерційних препаратах крові / В. Н. Михальчук, В. А. Дівоча, А. І. Гоженко. - С.87-89. - Библиогр. в конце ст.
Гемостаз при реконструкції атеросклеротичної оклюзії аортостегнового сегмента. - С.90-92. - Библиогр. в конце ст.
Вороненко, Н. Ю. Вибір методики допоміжних репродуктивних технологій при наявності тиреоїдних антитіл та дисфункції щитоподібної залози / Н. Ю. Вороненко. - С.93-95. - Библиогр. в конце ст.
Поташнюк, І. В. Обізнаність з проблемою репродуктивного здоров’я і ставлення до нього підлітків 16-17 років / І. В. Поташнюк. - С.96-97. - Библиогр. в конце ст.
Нітефор, І. Б. Стан системи імунітету в жінок з мимовільними викиднями та вірусною урогенітальною інфекцією під впливом комплексної терапії з використанням амізону / І. Б. Нітефор. - С.98-99. - Библиогр. в конце ст.
Галникіна, С. О. Клініко-патогенетична оцінка ефективності комплексної терапії ксерозу шкіри у жінок з постоваріоектомічним / С. О. Галникіна, Б. В. Вітенко. - С.99-101. - Библиогр. в конце ст.
Вадзюк, С. Н. Особливості психологічних показників у плавців при різних метеорологічних ситуаціях / С. Н. Вадзюк, Я. В. Курко. - С.102-104. - Библиогр. в конце ст.
Бутницький, Ю. І. Розвиток захворювань гастродуоденальної зони у дітей залежно від їх інфікованості Helicobacter pylori / Ю. І. Бутницький. - С.105-107. - Библиогр. в конце ст.
Express-антиестроген, антиоксидант протипухлинний препарат: використання препарату в ад’ювантній ендокринній терапії раку молочної залози. - С.122-123. - Библиогр. в конце ст.
Роговий, Ю. Є. Патофізіологічний аналіз кореляційно-оптичної діагностики кіркової речовини нирок за умов розвитку тубуло-інтерстиціального синдрому / Ю. Є. Роговий, В. Г. Савка. - С.108-110. - Библиогр. в конце ст.
Вплив повного голодування на репаративні процеси печінки при тетрахлорметановому гепатозі. - С.111-113. - Библиогр. в конце ст.
Гнатюк, М. С. Особливості просторової перебудови камер серця при дії на організм токсинів блідої поганки / М. С. Гнатюк, М. Ф. Ковальчук, А. М. Пришляк. - С.114-115. - Библиогр. в конце ст.
Цимбалюк, В. І. Вивчення специфічної дії трансплантату на відновлення вмісту дофаміну у мозку при експериментальній черепно-мозковій травмі / В. І. Цимбалюк, І. Г. Васильєва, К. С. Парій. - С.116-119. - Библиогр. в конце ст.
Роговий, Ю. Є. Регресійний аналіз взаємозв’язків транспорту іонів калію з показниками функції нирок за умов гострої гемічної гіпоксії / Ю. Є. Роговий, Г. Б. Попович. - С.119-122. - Библиогр. в конце ст.
Имеются экземпляры в отделах: всего 1
Свободны: 1

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

2.
Шифр: ВУ9/2008/4
   Журнал

Вісник наукових досліджень . - Выходит ежеквартально
2008г. № 4
Содержание:
Шманько, В. В. Сучасні погляди на етіологію, патогенез і лікування остеоартрозу / В. В. Шманько [и др.] . - С.4-6
Другие авторы: Формазюк В. О., Лазарчук Ю. В., Мерецький В. М., Лисак С. В.
Дзюбановський, І. Я. Апендектомія: лапароскопічна чи відкрита? / І. Я. Дзюбановський. - С.7-8
Мисула, І. Р. Ефективність витягнення суглобів у хворих з остеоартрозом на санаторно-курортному етапі реабілітації / І. Р. Мисула [и др.] . - С.9-10
Другие авторы: Бакалюк Т. Г., Мартинюк В. І., Чопко Ю. М., Вахновський В. В., Шиманський В. О., Мацюк В. Л., Фарина М. В.
Ташкенбаева, Е. Н. Вплив Алопуринолу і гепа-мерц на ефективність терапії хворих із стабільною стенокардією і безсимптомною гіперурикемією / Е. Н. Ташкенбаева. - С.11-15
Бабінець, Л. С. Використання апаратної рефлексотерапії у вигляді динамічної електронейростимуляції в амбулаторному лікуванні гострих респіраторних захворювань / Л. С. Бабінець [и др.] . - С.15-17
Другие авторы: Чорна А. С., Семяоніді Л. Д., Марків Н. В., Ониськів Л. С., Зань А.В
Бакалюк, Т. Г. Застосування болюсотерапії у хворих з хронічним синовітом / Т. Г. Бакалюк [и др.] . - С.17-19
Другие авторы: Вахновський В. В., Мартинюк В. М., Гавриш В. В., Гавриш М. М., Кузьмінська Л. А., Грицюк О. О.
Волянський, А. Ю. Стан прооксидантно-антиоксидантного балансу у щурів різного віку за умов імунізації АДП-анатоксином / А. Ю. Волянський [и др.] . - С.19-22
Другие авторы: Никитченко Ю. В., Симиренко Л. Л., Іщенко Т. І., Кучма І. Ю.
Боярчук, О. Р. Сучасні підходи до реабілітації дітей з гострою ревматичною лихоманкою / О. Р. Боярчук. - С.23-24
Корильчук, Н. І. Корекція проявів метаболічного синдрому Х у молодих чоловіків / Н. І. Корильчук. - С.24-26
Вакуленко, Л. О. Застосування біологічно активної точки Сінь-ше для лікування періомартрозу у хворих на остеохондроз шийного відділу хребта / Л. О. Вакуленко [и др.] . - С.26-27
Другие авторы: Прилуцька Г. В., Храбра С. З., Вакуленко Д. В., Кулянда Т. І.
Левицька, Л. В. Особливості медичної реабілітації хворих на інфаркт міокарді, ускладнений артеріальною гіпертензією / Л. В. Левицька. - С.27-30
Голяченко, А. О. Медична реабілітація на сімейних лікарських дільницях / А. О. Голяченко, І. Р. Мисула, В. Б. Коваль. - С.30-31
Зоря, А. В. Ефективність застосування лазеротерапії при патології верхнього відділу травної системи / А. В. Зоря. - С.31-33
Шкробот, С. І. Стан вільнорадикального окислення ліпідів та антиоксидантної системи захисту у хворих з неврологічними порушеннями при хронічній алкогольній інтоксикації на тлі остеодефіциту / С. І. Шкробот, Л. С. Мілевська-Вовчук. - С.33-35
Андрейчин, С. М. Сучасні питання етіології, патогенезу та діагностики остеоартрозу / С. М. Андрейчин, І. І. Ганьбергер. - С.35-38
Мисула, І. Р. Медична реабілітація хворих на хронічний некалькульозний холецистит із зон радіоактивного забруднення внаслідок аварії на ЧАЕС / І. Р. Мисула [и др.] . - С.39
Другие авторы: Лавріненко О. М., Мартинюк В. І., Чопко Ю. М., Шиманська О. Ф., Рибак Н. І.
Семчук, О. Б. Порівняльна характеристика спектра людського голосу при гострому та хронічному ларингітах / О. Б. Семчук, В. І. Попович. - С.40-42
Мартинюк, В. Ф. Ефективність роботи спеціалізованого офтальмологічного санаторію як організаційної форми реабілітації хворих з патологією органа зору / В. Ф. Мартинюк, Н. Б. Мартинюк. - С.42-43
Крайничин, Н. Я. Антиоксиданти замість глюкокортикоїдів при автоімунному тиреоїдиті / Н. Я. Крайничин. - С.44-45
Мисула, І. Р. Ефекти валкіонтерапії у хворих на ішемічну хворобу серця з гіперліпідемією / І. Р. Мисула [и др.] . - С.46-47
Другие авторы: Левицька Л. В., Коваль В. Б., Гребеник М. В., Брикса Н. Я., Гнатко М. В., Калайджан-Савчук С. С.
Бугай, Б. Г. Порівняльна характеристика ліпоферону та лаферону на тлі комплексної терапії хворих на хронічні гепатити / Б. Г. Бугай. - С.47-50
Господарський, Ф. Я. Використання фітопрепарату Імупрет в імунореабілітаційному лікуванні хворих на хронічний тонзиліт з частими загостреннями / Ф. Я. Господарський, Х. О. Господарська, Л. А. Грищук. - С.51-53
Грубар, Ю. О. Сонографія в діагностиці патології колінного суглоба / Ю. о. Грубар, В. В. Гнатко. - С.54-57
Нецюк, О. Г. Морфологічні зміни оперованого шлунка після різних операцій / О. Г. Нецюк. - С.57-59
Воронцова, Л. Л. Патогенетичні механізми порушень в системі гемостазу за умов окислювального стресу у хворих на рак гортані / Л. Л. Воронцова. - С.59-61
Савельєв, С. О. Вплив Н2-блокаторів та інгібіторів протонної помпи на частоту післяопераційних пневмоній у хворих, прооперованих з приводу ускладненої виразки шлунка та дванадцятипалої кишки / С. О. Савельєв. - С.61-63
Галей, М. М. Доопераційна оцінка клінічних варіантів перебігу обтураційної жовтяниці непухлинного генезу / М. М. Галей. - С.63-65
Вірстюк, Н. Г. Вплив на Helicobacter pylori ліпідний спектр крові у хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки / Н. Г. Вірстюк, М. М. Соляник. - С.66-68
Кушнір, І. Г. Добовий ритм екскреторної функції нирок після блокади бета-адренорецепторів пропранололом / І. Г. Кушнір, Г. І. Кокощук. - С.68-70
Котляренко, Л. Т. Роль вегетативного гомеостазу організму в ремоделюванні морфологічних змін клубової кишки білих щурів при отруєнні блідою поганкою / Л. Т. Котляренко, М. С. Гнатюк. - С.70-72
Камишний, О. М. Вплив введення блокатора NOS N-нітро-L-аргініну на рівень експресії білка p53 у тимусі щурів з експериментальним цукровим діабетом / О. М. Камишний. - С.72-74
Тарнавська, Л. В. морфологічні зміни епітелію слизової оболонки порожнини рота у хворих на генералізований пародинтит при використанні хірургічних методик / Л. В. Тарнавська. - С.75-76
Имеются экземпляры в отделах: всего 1
Свободны: 1

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

3.


   
    Вплив автоімунного тиреоїдиту на серцево-судинну систему (огляд літератури та власні дані) [Текст] = Influence of autoimmune thyroiditis on the cardiovascular system (literature review and own data) / В. О. Шідловський [та ін.] // Здобутки клінічної і експериментальної медицини. - 2021. - N 2. - С. 178-183


MeSH-главная:
ТИРЕОИДИТ АУТОИММУННЫЙ -- THYROIDITIS, AUTOIMMUNE
СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТАЯ СИСТЕМА -- CARDIOVASCULAR SYSTEM
Аннотация: Зниження гормональної функції ЩЗ – гіпотиреоз – є одним із основних і небезпечних для організму ускладнень автоімунного тиреоїдиту (АІТ). Одним із провідних негативних впливів гіпотиреозу на організм є високий ризик серцево-судинних захворювань
Доп.точки доступа:
Шідловський, В. О.
Шідловський, О. В.
Кравців, В. В.
Гаплик, Г. П.
Нецюк, О. Г.

Свободных экз. нет

Найти похожие

4.


   
    Динаміка ензимної ланки антиоксидантного захисту під впливом ішемії-реперфузії кінцівки, гострої крововтрати та перелому нижньої щелепи [Текст] = Dynamics of the enzyme link of the antioxidant defense under the influence of ischemia-reperfusion of the limb, acute blood loss and fracture of the mandible / І. І. Горбань [та ін.] // Медична та клінічна хімія. - 2021. - Том 23, N 1. - С. 84-92


MeSH-главная:
ЧЕЛЮСТИ НИЖНЕЙ ПЕРЕЛОМЫ -- MANDIBULAR FRACTURES
КОНЕЧНОСТЬ НИЖНЯЯ -- LOWER EXTREMITY
КРОВОПОТЕРЯ ХИРУРГИЧЕСКАЯ -- BLOOD LOSS, SURGICAL
ИШЕМИЯ -- ISCHEMIA
Аннотация: У сучасному світі значно зросла поширеність вогнепальних уражень, ускладнених гострою крововтратою з кінцівок. Застосування за цих умов кровоспинного джгута з максимальним терміном на 2 год належить до основних заходів порятунку поранених на полі бою. У структурі вогнепальних уражень, попри поранення кінцівок, суттєво підвищилась частота ушкоджень лицевої частини черепа з переважним ушкодженням нижньої щелепи. У патогенезі системних проявів зазначених уражень провідну роль відіграє посилення процесів ліпідної пероксидації. Однак вплив ішемії-реперфузії кінцівки, гострої крововтрати і перелому нижньої щелепи на стан ензимної ланки антиоксидантного захисту в печінці вивчено ­недостатньо
In the modern world, the prevalence of gunshot injuries complicated by acute blood loss from the extremities has increased significantly. The use of a hemostatic tourniquet under these conditions with a maximum period of 2 hours belongs to the main measures for rescuing the wounded on the battlefield. In the structure of gunshot injuries, despite injuries to the extremities, the frequency of injuries to the facial part of the skull increased significantly, with predominant damage to the lower jaw. In the pathogenesis of the systemic manifestations of these lesions, the leading role is played by the enhancement of lipid peroxidation processes. However, the effect of limb ischemia-reperfusion, acute blood loss and fracture of the lower jaw on the state of the enzyme link of antioxidant defense in the liver has been insufficiently studied
Доп.точки доступа:
Горбань, І. І.
Гудима, А. А.
Нецюк, О. Г.
Пасічник, М. А.

Свободных экз. нет

Найти похожие

5.


   
    Клінічний випадок хірургічного лікування трихобезоару шлунка [Текст] / А. Д. Беденюк [та ін.] // Шпитальна хірургія. - 2015. - № 2. - С. 70-72. - Библиогр.: с.72 . - ISSN 1681-2778


MeSH-главная:
(диагностика, хирургия)
ЖЕЛУДОК -- STOMACH (повреждения)
ДИАГНОСТИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ ПИЩЕВАРИТЕЛЬНЫЕ -- DIAGNOSTIC TECHNIQUES, DIGESTIVE SYSTEM
ПИЩЕВАРИТЕЛЬНАЯ СИСТЕМА, ХИРУРГИЧЕСКИЕ ОПЕРАЦИИ -- DIGESTIVE SYSTEM SURGICAL PROCEDURES (методы)
Доп.точки доступа:
Беденюк, А. Д.
Футуйма, Ю. М.
Гусак, О. М.
Чепіль, І. В.
Бурак, А. Є.
Нецюк, О. Г.
Балабан, Л. В.

Свободных экз. нет

Найти похожие

6.


   
    Мінеральна щільність кісткової тканини у хворих на гелікобактерзалежні хронічний гастродуоденіт та виразкову хворобу [Текст] / М. І. Швед [та ін.] // Вісник наукових досліджень : Наук.- практ. журн. - 2006. - № 4. - С. 13-14.

Рубрики: Кости плотность

   Костей болезни метаболические


   Гастрит--микроб--осл


   Дуоденит--микроб--осл


   Двенадцатиперстной кишки язва--осл


   Остеопороз


Доп.точки доступа:
Швед, М. І.
Лихацька, Г. В.
Лихацька, Т. В.
Нецюк, О. Г.

Свободных экз. нет

Найти похожие

7.
Шифр: МУ7/2021/2
   Журнал

Медична освіта
2021г. № 2
Содержание:
Бурак, О. Л. Вплив пандемії COVID-19 на соціальні аспекти життя студентів-іноземців / О. Л. Бурак, І. В. Стовбан, Н. В. Стицюк. - С.5-10. - Бібліогр.: в кінці ст.
Величко, В. І. Впровадження доказової медицини у навчання студентів-медиків / В. І. Величко, Д. О. Лагода, Я. І. Венгер. - С.11-16. - Бібліогр.: в кінці ст.
Дралова, О. А. Сучасні технології у викладанні дисципліни «Дитячі інфекційні хвороби» у закладах вищої освіти / О. А. Дралова, О. В. Усачова, О. В. Конакова. - С.17-22. - Бібліогр.: в кінці ст.
Зарівна, Н. О. Академічна доброчесність – основа для забезпечення якісної освіти / Н. О. Зарівна, О. Б. Поляк, Н. В. Горлачук. - С.23-27. - Бібліогр.: в кінці ст.
Кожем’яка, М. О. Організація роботи студентського наукового товариства в умовах дистанційного формату забезпечення освітнього процесу / М. О. Кожем’яка, М. Л. Головаха, М. С. Лісунов. - С.28-34. - Бібліогр.: в кінці ст.
Корда, Μ. Μ. Дистанційне навчання – вимушений захід чи вимога часу (на прикладі тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського МОЗ України)? / Μ. Μ. Корда [та ін.]. - С.35-40. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Шульгай А.Г., Машталір А. І., Чорномидз А. В.
Мосула, Л. М. Досвід викладання вибіркової дисципліни «Основи хімічної метрології» при підготовці майбутніх провізорів в умовах дистанційного навчання / Л. М. Мосула, Т. В. Кучер, Н. В. Горлачук. - С.41-46. - Бібліогр.: в кінці ст.
Мочульська, О. М. Особливості дистанційного навчання на кафедрі дитячих хвороб з дитячою хірургією Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського МОЗ України (аналіз результатів анкетування студентів) / О. М. Мочульська. - С.47-53. - Бібліогр.: в кінці ст.
Романюк, Л. Б. Деякі аспекти контролю якості освіти на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології в умовах дистанційного навчання / Л. Б. Романюк, Н. І. Ткачук. - С.54-58. - Бібліогр.: в кінці ст.
Савич, А. О. Методичні аспекти викладання вибіркової дисципліни «Нутриціологія» для студентів фармацевтичного факультету денної форми навчання / А. О. Савич, Л. В. Слободянюк, С. М. Марчишин. - С.59-63. - Бібліогр.: в кінці ст.
Gashynova, E. Yu. The role of video matherials in studying the immunopathogenesis of bronchial asthma / E. Yu. Gashynova, V. V. Rodionova, O. S. Khmel. - С.64-68. - Bibliogr. at the end of the art.
Vorona, I. I. History of tutoring as effective methods of educational process / I. I. Vorona, H. Ya. Kitura. - С.69-74. - Bibliogr. at the end of the art.
Zhyznomirska, O. Ya. Formation of emotional intelligence of personality: medical and psychological aspects / O. Ya. Zhyznomirska, M. O. Levkiv. - С.75-80. - Bibliogr. at the end of the art.
Боярчук, О. Р. Особливості та перспективи дистанційного навчання при викладанні педіатричних дисциплін на етапі додипломної підготовки лікарів / О. Р. Боярчук, О. М. Мочульська. - С.81-86. - Бібліогр.: в кінці ст.
Козлова, Ю. В. Значення компетентностей студента медичного вищого закладу освіти у науково-освітньому процесі з дисципліни «Патофізіологія» / Ю. В. Козлова, Н. С. Трясак, А. Ю. Ляліна. - С.87-93. - Бібліогр.: в кінці ст.
Маража, І. О. Роль педагогіки в клінічній практиці лікаря / І. О. Маража, І. В. Жулкевич. - С.94-99. - Бібліогр.: в кінці ст.
Yelahina, N. I. Innovative methods of teaching professional english to medical students / N. I. Yelahina, N. O. Fedchyshyn. - С.100-106. - Bibliogr. at the end of the art.
Бакалець, О. В. Ретроспективний аналіз методології планування вибіркових дисциплін із функціональної діагностики на кафедрі функціональної і лабораторної діагностики Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського МОЗ України / О. В. Бакалець, Н. Б. Бегош, С. В. Дзига. - С.107-111. - Бібліогр.: в кінці ст.
Дігтяр, В. А. Формування практичних навичок студентів-педіатрів у медичних закладах вищої освіти / В. А. Дігтяр, О. Г. Садовенко, М. О. Камінська. - С.112-116. - Бібліогр.: в кінці ст.
Кліманський, Р. П. Особливості проведення державної атестації випускників медичного університету в умовах карантинних обмежень / Р. П. Кліманський, О. В. Самойленко, В. В. Долинський. - С.117-121. - Бібліогр.: в кінці ст.
Нецюк, О. Г. Здобуття практичних навиків і теоретичних знань з “Ендоскопії” в умовах пандемії COVID-19. Світовий досвід / О. Г. Нецюк, А. Д. Беденюк, В. Б. Доброродній. - С.122-127. - Бібліогр.: в кінці ст.
Потапова, Т. М. Досвід підготовки та складання студентами-провізорами єдиного державного кваліфікаційного іспиту в умовах карантину та дистанційного навчання у Дніпровському державному медичному університеті / Т. М. Потапова, Н. В. Логвиненко. - С.128-132. - Бібліогр.: в кінці ст.
Шкробот, С. І. Курс за вибором «Актуальні проблеми цереброваскулярної патології» – особливості впровадження в умовах дистанційного навчання / С. І. Шкробот [та ін.]. - С.133-137. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Салій З. В., Салій М. І., Дуве Х. В.
Kosenko, V. M. The potential capacity of the “Infection control” discipline in the formation of responsible attitude to the patient safety among master nurses in the process of providing medical and preventive care / V. M. Kosenko. - С.138-142. - Bibliogr. at the end of the art.
Имеются экземпляры в отделах: всего 1
Свободны: 1

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

8.
Шифр: МУ92/2021/23/1
   Журнал

Медична та клінічна хімія [ТекстТекст]. - Выходит ежеквартально
2021г. Т. 23 № 1
Содержание:
Sukhoveev, O. V. Studies of alterations of the cellular membrane barrier function at laryngeal cancer / O. V. Sukhoveev [et al.]. - С.5-12
Другие авторы: Burlaka Y. B., Grin N. V., Vovk A. I., Verevka S. V.
Рицик, О. Б. Ресвератрол як засіб цитопротекторної дії за умов індукованого канцерогенезу в щурів / О. Б. Рицик, Л. С. Фіра, П. Г. Лихацький. - С.13-20
Shulyak, N. S. Robustness evaluation of HPLC determination of atorvastatin and lisinopril on column purospher c8 star in pharmaceuticals / N. S. Shulyak, A. D. Abbeyquaye, D. B. Koval. - С.21-26
Міщенко, О. Я. Вплив нового похідного 4-амінобутанової кислоти на стан сенсомоторної кори великих півкуль головного мозку щурів за умов експериментальної ішемії / О. Я. Міщенко, Н. Ю. Палагіна, Ю. Б. Лар’яновська. - С.27-36
Коляник, І. О. Вплив мелатоніну на стан оксидантної та антиоксидантної систем і рівень гідроген сульфіду в крові щурів за умов експериментальної нефропатії / І. О. Коляник, І. В. Геруш, Н. П. Григор’єва. - С.37-44
Добрянський, Т. О. Корекція прооксидантно-антиоксидантної рівноваги у пацієнтів із гострим коронарним синдромом у поєднанні з облітеруючим атеросклерозом та критичною ішемією нижніх кінцівок / Т. О. Добрянський. - С.45-53
Ковальчук, Ю. П. Нейрональна молекула клітинної адгезії і показники окисного стресу в серці щурів за умов експериментальної гіперглікемії та впливу мелатоніну / Ю. П. Ковальчук [та ін.]. - С.54-62
Другие авторы: Павленко Г. Ю., Кириченко С. В., Жилюк В. І., Ушакова Г. О.
Колішецька, М. А. Значення процесів вільнорадикального окиснення та антиоксидантного захисту в бронхах морських свинок у патогенезі експериментальної бронхіальної астми й експериментальної виразкової хвороби шлунка та їх фармакологічна корекція / М. А. Колішецька. - С.63-67
Козир, Г. Р. Технологічні аспекти отримання екстракту з квіток хризантеми садової сорту пектораль / Г. Р. Козир, Ю. В. Каріна. - С.68-74
Бурлака, І. С. Дослідження антоціанів жимолості блакитної плодів / І. С. Бурлака [та ін.]. - С.75-79
Другие авторы: Кисличенко В. С., Омельченко З. І., Король В. В.
Зарівна, Н. О. Розробка методики ідентифікації моносахаридів у рідкому екстракті чебрецю повзучого / Н. О. Зарівна. - С.80-83
Горбань, І. І. Динаміка ензимної ланки антиоксидантного захисту під впливом ішемії-реперфузії кінцівки, гострої крововтрати та перелому нижньої щелепи / І. І. Горбань [та ін.]. - С.84-92
Другие авторы: Гудима А. А., Нецюк О. Г., Пасічник М. А.
Покотило, О. С. Роль молекулярного водню та оксиду азоту в патогенезі covid-19 / О. С. Покотило, М. М. Корда, Ю. С. Кравчук. - С.93-100
Имеются экземпляры в отделах: всего 1
Свободны: 1

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

9.


    Нецюк, О. Г.
    Здобуття практичних навичок і теоретичних знань з ендоскопії в умовах пандемії COVID-19: світовий досвід [Текст] = Acquisition of practical skills and theoretical knowledge of “Endoscopy” in a pandemic COVID-19: world experience / О. Г. Нецюк, А. Д. Беденюк, В. Б. Доброродній // Медична освіта. - 2021. - N 2. - С. 122-127


MeSH-главная:
ОБРАЗОВАНИЕ ДИСТАНЦИОННОЕ -- EDUCATION, DISTANCE
ЭНДОСКОПИЯ -- ENDOSCOPY (обучение)
ПАНДЕМИИ -- PANDEMICS
ОБРАЗОВАНИЕ МЕДИЦИНСКОЕ, ПОВЫШЕНИЕ КВАЛИФИКАЦИИ -- EDUCATION, MEDICAL, CONTINUING
Аннотация: Пандемія COVID-19, яка розпочалася у 2019 році, вплинула на всі галузі медицини України і світу в цілому, ендоскопія в цьому плані постраждала чи не найбільше через підвищену настороженість пацієнтів у зв’язку з інвазивністю обстеження. І, хоча кількість оглядів та операцій зменшилася, життя триває, люди хворіють, а навчання триває в дистанційному режимі. Звичайно, студент, лікар-інтерн більше користі отримають спілкуючись безпосередньо з пацієнтом, дивлячись не тільки за ходом виконання обстеження чи операції по монітору, але й за роботою рук лікаря. Свою негативну роль зіграв в цьому плані 2-й етап медичної реформи, який, не зважаючи на цілий ряд рішень Верховної Ради та уряду, позбавив викладачів медичних університетів, які оперували, консультували, надавали екстрену медичну допомогу займатися лікарською практикою. Зрозуміло, що в таких умовах підготувати повноцінного фахівця не є можливим. Невеликий досвід, який нараховує трохи більше року, показує, що дистанційна форма навчання поряд із іншими факторами значно ускладнили сприйняття саме практичної частини заняття на клінічних кафедрах. Ці, нові реальності сьогодення, змушують шукати шляхи для подолання цієї проблеми, щоб випускати з ВУЗів все таки лікарів-практиків, а не теоретиків, які жодного разу не були в операційній і не пальпували пацієнта
The COVID-19 pandemic, which began in 2019, affected all branches of medicine in Ukraine and the world as a whole, endoscopy in this regard suffered almost the most due to increased vigilance of patients due to the invasiveness of the examination. And, although the number of examinations and operations has decreased, life goes on, people get sick, and distance learning continues. Of course, the student, the intern will benefit more by communicating directly with the patient, looking not only at the progress of the examination or operation on the monitor, but also at the work of the doctor's hands. The second stage of medical reform played a negative role in this regard, which, despite a number of decisions of the Verkhovna Rada and the government, deprived teachers of medical universities who operated, consulted, and provided emergency medical care to practice medicine. It is clear that in such conditions it is not possible to prepare a full-fledged specialist. A little experience, which is a little more than a year, shows that distance learning, along with other factors, significantly complicated the perception of the practical part of the lesson at clinical departments. These new realities of today are forcing us to look for ways to overcome this problem in order to release from universities doctors-practitioners, not theorists, who have never been to the operating room and have not palpated the patient
Доп.точки доступа:
Беденюк, А. Д.
Доброродній, В. Б.

Свободных экз. нет

Найти похожие

10.


    Нецюк, О. Г.
    Зміни клітинного і гуморального імунітету у хворих похилого віку, які перенесли оперативне лікування з приводу виразкової хвороби шлунка чи дванадцятипалої кишки [Текст] / О. Г. Нецюк // Шпитальна хірургія. - 2007. - № 4. - С. 51-54

Рубрики: Желудка язва--престарелые--иммунол--хир

   Двенадцатиперстной кишки язва--престарелые--иммунол--хир


   Антител образование


Свободных экз. нет

Найти похожие

 1-10    11-19 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)