Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Павлова, О. М.$<.>)
Общее количество найденных документов : 16
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-16 
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Скрипченко Н. Я., Павлова О. М.
Заглавие : Профілактика та лікування акушерських і перинатальних усладнень у жінок з аденоміозом
Место публикации : Здоровье женщины. - 2019. - № 1. - С. 69-73 (Шифр ЗУ3/2019/1)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: АДЕНОМИОЗ -- ADENOMYOSIS
БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ -- PREGNANCY COMPLICATIONS
Аннотация: Мета дослідження: зниження частоти акушерських і перинатальних ускладнень у жінок з аденоміозом в анамнезі на підставі удосконалення та впровадження алгоритму діагностичних та лікувально-профілактичних заходів. Матеріали та методи. Проведено клініко-лабораторний і функціональний аналіз спостережень за 60 вагітними пацієнтками з аденоміозом, яких було розподілено на дві групи: групу порівняння – 30 пацієнток, які отримували загальноприйняту лікувально-профілактичну терапію, і основну групу – 30 жінок, яких проводили за удосконаленим нами алгоритмом прегравідарної підготовки та ведення вагітності (гормональна терапія, контроль і корекція стану біоти піхви, корекція метаболічних процесів та порушень системи згортання крові, дієтотерапія за запропонованою нами методикою, корекція психоемоційних порушень, дозовані фізичні навантаження). Тридцять здорових вагітних увійшли до контрольної групи. Результати. Використання удосконаленого алгоритму лікувально-профілактичних заходів дозволяє знизити частоту плацентарної дисфункції, прееклампсії, передчасних пологів, аномалій пологової діяльності, внутрішньоутробного інфікування та дистресу плода, а також нормалізувати психоемоційний стан вагітних, що у сукупності покращує акушерські та перинатальні наслідки розродження. Заключення. Запропонований алгоритм діагностичних і лікувально-профілактичних заходів дозволяє знизити частоту порушень репродуктивного здоров’я у жінок з аденоміозом і може широко застосовуватися у практичній охороні здоров’я
Найти похожие

2.

Заглавие журнала :Здоровье женщины -2019г.,N 1
Интересные статьи :
Романенко Т. Г. Акушерський сепсис (Клінічна лекція)/ Т. Г. Романенко [та ін.] (стр.10-27)
Кравченко О. В. Диференційований підхід до призначення гормональної терапії у II триместрі гестації у вагітних після екстракорпорального запліднення/ О. В. Кравченко (стр.28-31)
Медведь В. І. Питання залізодефіциту та анемії в Рекомендаціях ВООЗ-2017/ В. І. Медведь, Н. Б. Степура (стр.32-35)
Пирогова В. І. Вітамінно-мінеральні комплекси у профілактиці репродуктивних втрат та ускладнень вагітності/ В. І. Пирогова, О. О. Ошуркевич, І. І. Охабська (стр.36-39)
Макарчук О. М. Клінічний досвід застосування різноманітних підходів до комплексної та превентивної терапії функціональних кіст яєчників/ О. М. Макарчук, Н. І. Матвійків (стр.40-43)
Голяновський О. В. Ендометріоз післяопераційного рубця (Випадок з практики)/ О. В. Голяновський [та ін.] (стр.44-47)
Камінський В. В. Порівняльна оцінка результативності різних схем застосування природних флавоноїдів Протефлазіду у терапії цервікальних інтраепітеліальних неоплазій (CIN) легкого та помірного ступеня, асоційованих з генітальною папіломавірусною інфекцією/ В. В. Камінський [та ін.] (стр.48-54)
Федорович П. В. Обгрунтування застосування Дораміцину для ерадикації мікрофлори, асоційованої з бактеріальним вагінозом/ П. В. Федорович, Г. І. Мавров, Вл. В. Подольський (стр.55-59)
Rymarchuk M. I. Polymorphic variants of detoxification genes and possible gestational complications in pregnant women with retrochorial and retroplacental hematomas/ M. I. Rymarchuk (стр.61-63)
Романенко Т. Г. Доцільність та необхідність застосування вітамінно-мінерального комплексу під час вагітності/ Т. Г. Романенко [та ін.] (стр.64-68)
Скрипченко Н. Я. Профілактика та лікування акушерських і перинатальних усладнень у жінок з аденоміозом/ Н. Я. Скрипченко, О. М. Павлова (стр.69-73)
Жабченко І. А. Харчування матері як індикатор метаболічного контролю вагітності/ І. А. Жабченко, С. В. Тертична-Телюк, О. Р. Сюдмак (стр.74-76)
Говсєєв Д. О. Прогнозування прееклампсії у жінок з ендотеліальною дисфункцією/ Д. О. Говсєєв (стр.78-81)
Диндар О. А. Досвід застосування препарату Манефар В6 в акушерській практиці/ О. А. Диндар (стр.82-86)
Круть Ю. Я. Фактори ризику затримки росту плода у вагітних із артеріальною гіпертензією/ Ю. Я. Круть, О. В. Дейніченко (стр.88-91)
Бисага Н. Ю. Сучасні підходи до розродження жінок із затримкою внутрішньоутробного росту плода на тлі прееклампсії/ Н. Ю. Бисага (стр.92-95)
Бенюк В. О. Досвід відновлення нормоценозу піхви при лікуванні бактеріального вагінозу у жінок репродуктивного віку/ В. О. Бенюк, Т. Р. Никонюк, Т. В. Ковалюк (стр.96-100)
Литвак О. О. Вплив медикаментозної корекції на морфологічні зміни лейоміоми матки/ О. О. Литвак (стр.101-104)
Грек Л. П. Роль прозапальних механізмів у виникненні систематичних порушень у пацієнток з хронічним тазовим болем/ Л. П. Грек (стр.105-109)
Косілова С. Є. Пошук нових методів лікування та профілактики атрофічного вагініту у період постменопаузи/ С. Є. Косілова (стр.110-112)
Запорожченко М. Б. Ефективність запропонованої комплексної етапної персоніфікованої терапії у жінок репродуктивного віку із поєднаною патологією матки - лейоміомою та аденоміозом/ М. Б. Запорожченко, А. В. Сидоренко (стр.114-119)
Суханова А. А. Патогенетичні підходи до профілактики перитонеальних тазових спайок/ А. А. Суханова, Н. Я. Ратушняк, О. О. Сорокіна (стр.120-124)
Берестовий О. О. Особливості формування тривожних розладів у жінок при застосуванні допоміжних репродуктивних технологій/ О. О. Берестовий (стр.125-127)
Стрелко Г. В. Порівняння протоколів підготовки ендометрія у циклах допоміжних репродуктивних технологій із застосуванням ооцитів донора у жінок зі зниженою відповіддю на стимуляцію/ Г. В. Стрелко, В. В. Уланова (стр.128-132)
Интересные статьи :
Найти похожие


3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Скрипченко Н. Я., Павлова О. М., Мазур Т. М.
Заглавие : Корекція способу життя як допоміжна прегравідарна підготовка та профілактика акушерських ускладнень у жінок з аденоміозом
Место публикации : Здоровье женщины. - 2019. - № 2. - С. 70-73 (Шифр ЗУ3/2019/2)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: АДЕНОМИОЗ -- ADENOMYOSIS
БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ -- PREGNANCY COMPLICATIONS
ВРЕМЯ ДО БЕРЕМЕННОСТИ -- TIME-TO-PREGNANCY
Аннотация: Мета дослідження: оцінювання ефективності запропонованого методу корекції способу життя як допоміжної прегравідарної підготовки та профілактики акушерських ускладнень у жінок з аденоміозом. Матеріали та методи. Було обстежено 65 пацієнток репродуктивного віку (29–32 роки) з аденоміозом 1–2-го ступеня. Контрольна група – 38 здорових жінок. Відмінності між групами: прегравідарна підготовка (І група отримала рекомендації щодо дієти та дозовані фізичні навантаження, ІІ група – комбіновані оральні контрацептиви) та ведення вагітності (І група отримувала зберігальну терапію та дотримувалась аліментарної корекції, ІІ група отримувала виключно зберігальну терапію). Оцінювали рівні прогестерону, плацентарного лактогену, фактора некрозу пухлини, інтерлейкіну(ІЛ)-6, відсоток настання вагітностей, перебіг вагітності на ранньому терміні, репродуктивні втрати. Результати. У 87% жінок з аденоміозом зафіксовані прояви запального процесу різної локалізації у малому тазі, безплідність діагностовано у 94% жінок. Рівень ІЛ-6 у жінок з аденоміозом до лікування був підвищений майже у 2,6 разу. Підвищення рівня фактора некрозу пухлини асоціюється з дисфункцією внутрішніх органів, можливим розвитком септичних ускладнень. Зниження рівня прогестерону у пацієнток з аденоміозом підтверджує патогенетичний механізм розвитку захворювання. У І групі у 80% (28) пацієнток настала вагітність, з яких у 42,8% (12) виявлені ознаки загрози переривання, у 14,3% (4) зафіксовані репродуктивні втрати. Вагітність у ІІ групі виявлена у 80% (24) пацієнток, з яких у 50% (12) спостерігалась загроза переривання та у 25% (6) фіксували репродуктивні втрати. Заключення. Прегравідарна підготовка, що включала в себе фізичне навантаження та дієтичне харчування, сприяла покращанню репродуктивної функції, нормалізації цитокінового та гормонального профілів у динаміці прогресування вагітності, зумовлювала зменшення акушерських та перинатальних втрат у жінок з аденоміозом.
Найти похожие

4.

Заглавие журнала :Здоровье женщины -2019г.,N 2
Интересные статьи :
Бенюк В. О. Передчасний розрив плодових оболонок при недоношеній вагітності - сучасний погляд на етіологію та патогенез/ В. О. Бенюк, Н. Г. Корнієць, В. Ф. Олешко (стр.8-13)
Бурка О. А. Сучасні підходи до скринінгу на наявність раку шийки матки/ О. А. Бурка, Т. М. Тутченко (стр.14-18)
Дронова В. Л. Онкологія в акушерстві - міф чи реальність?/ В. Л. Дронова [та ін.] (стр.20-28)
Антонюк-Кисіль В. М. Використання програми ERAS у робот і перинатального центру для безпечного планового хірургічного лікування первинного прогресуючого хронічного захворювання вен під час вагітності/ В. М. Антонюк-Кисіль [та ін.] (стр.29-36)
Жабіцька Л. А. HELLP-синдром: сучасний погляд на проблему/ Л. А. Жабіцька (стр.37-41)
Высоцкая И. В. Фармакологические эффекты и молекулярные механизмы действия лечебного фитопрепарата на основе Vistex agnus-castus/ И. В. Высоцкая, В. П. Летягин (стр.42-45)
Rymarchuk M. I. On the issue of pathogenesis of placental dysfunction in women with miscarriage/ M. I. Rymarchuk, A. R. Cheredarchuk, O. O. Gibson (стр.46-48)
Багатько О. В. Результати контрольованої стимуляції овуляції у пацієнток репродуктивного віку з трубно-перитонеальною безплідністю залежно від препарату, що використовувався/ О. В. Багатько (стр.49-52)
Айзятулов Р. Ф. Современные аспекты бактериального вагиноза и лечебная тактика/ Р. Ф. Айзятулов, Є. М. Айзятулова (стр.53-55)
Заболотнов В. А. Тромбофилии и акушерские осложнения/ В. А. Заболотнов, О. О. Хватова, Я. П. Сегедина (стр.56-60)
Жабченко І. А. Особливості перебігу вагітності у жінок з пролонгованою та переношеною вагітністю (Дані ретроспективного аналізу)/ І. А. Жабченко, І. С. Ліщенко (стр.61-66)
Полюлях О. А. Особливості перебігу вагітності, пологів та функціонального стану фетоплацентарного комплексу у жінок із поєднаною патологією матки та грудних залоз/ О. А. Полюлях (стр.67-69)
Скрипченко Н. Я. Корекція способу життя як допоміжна прегравідарна підготовка та профілактика акушерських ускладнень у жінок з аденоміозом/ Н. Я. Скрипченко, О. М. Павлова, Т. М. Мазур (стр.70-73)
Грек Л. П. Клініко-морфологічна характеристика хронічного тазового болю у пацієнток з гіперпроліферативними захворюваннями статевих органів/ Л. П. Грек, З. М. Дубоссарська (стр.74-79)
Васьків О. В. Оптимізація лікування та профілактики рецидивів бактеріального вагінозу і вагінального кандидозу у жінок репродуктивного віку/ О. В. Васьків [та ін.] (стр.80-84)
Степаненко Т. О. Значення замісної гормональної терапії при ранній менопаузі/ Т. О. Степаненко [та ін.] (стр.86-90)
Лакатош В. П. Атиповий гемолітико-уремічний синдром очима акушера (Огляд літератури)/ В. П. Лакатош [та ін.] (стр.91-95)
Романенко Т. Г. Сучасний погляд на великі акушерські синдроми (Огляд іноземної літератури)/ Т. Г. Романенко [та ін.] (стр.96-103)
Ведение женщин с ожирением при беременности (Green-top Guideline No. 72, ноябрь 2018) (стр.104-121)
Дисменорея та ендометріоз у підлітків. Погляд комітету експертів Американського коледжу акушерів і гінекологів (стр.122-128)
Интересные статьи :
Найти похожие


5.

Заглавие журнала :Одеський медичний журнал -2018г.,N 2
Интересные статьи :
Рожковська Н. М. Репродуктивна функція у жінок, хворих на міому матки та ендометріоз/ Н. М. Рожковська, Д. М. Железов, Т. В. Коссей (стр.5-7)
Гладчук І. З. Ультрасонографічний моніторинг особливостей маткової перистальтики у жінок з ендометріоз-асоційованою формою безплідності/ І. З. Гладчук, Н. М. Рожковська, Н. О. Стамова (стр.8-10)
Бенюк В. О. Репродуктивне здоров’я після ендоскопічного лікування/ В. О. Бенюк, І. А. Усевич, Н. М. Гичка (стр.10-14)
Benyuk V. O. Pathogenetic grounding of the non-cancerous uterine pathology phase therapy among reproductive age women/ V. O. Benyuk, V. M. Goncharenko, Yu. V. Kravchenko (стр.15-18)
Бенюк В. О. Етіопатогенетичні фактори розвитку аденоміозу та гіперпластичних процесів ендометрія у жінок репродуктивного віку/ В. О. Бенюк, В. В. Курочка, О. В. Забудський (стр.19-22)
Алтанець О. М. Можливість використання комплексу імуногістохімічних маркерів на етапі доклінічної діагностики зовнішнього генітального ендометріозу у жінок з безплідністю: прелімінарні дані/ О. М. Алтанець, М. В. Медведєв (стр.22-26)
Скрпниченко Н. Я. Натуропатична терапія як альтернативна прегравідарна підготовка у жінок з аденоміозом/ Н. Я. Скрпниченко, О. М. Павлова, Т. М. Мазур (стр.26-29)
Марічереда В. Г. Клінічна характеристика хворих зі спайковим процесом, асоційованим із зовнішнім генітальним ендометріозом/ В. Г. Марічереда, А. Г. Волянська (стр.29-34)
Шемелько Т. Л. Безплідність та ендометріоз. Ретроспективний аналіз/ Т. Л. Шемелько, Н. Ю. Педанченко (стр.35-39)
Парубіна Д. Ю. Особливості запропонованого алгоритму ведення пацієнток репродуктивного віку, хворих на лейоміому матки з різним типом біоценозу піхви, та оцінка його ефективності/ Д. Ю. Парубіна (стр.39-43)
Сидоренко А. В. Морфологічні особливості аденоміозу у жінок репродуктивного віку, які мають поєднану патологію матки/ А. В. Сидоренко (стр.44-49)
Гладчук І. З. Оцінка впливу розміру субмукозного вузла на ефективність гістероскопічної міомектомії/ І. З. Гладчук [та ін.] (стр.49-55)
Захаренко Н. Ф. Порушення системи детоксикації в генезі ендометріозу. Можливі шляхи корекції/ Н. Ф. Захаренко, Н. В. Коваленко, І. П. Маноляк (стр.55-59)
Бойчук А. В. Вплив ендометріозу у поєднанні з порушеннями функції щитоподібної залози на психоемоційний стан жінок/ А. В. Бойчук, О. Ю. Курило, О. І. Хлібовська (стр.60-62)
Каштальян Н. М. Абляційне лікування ендометріозу та доброякісної патології шийки матки на тлі слабкої дисплазії/ Н. М. Каштальян (стр.63-67)
Маньковський Г. Б. Оцінка чутливості тканин до інсуліну у пацієнтів з різною вираженістю ангіографічно підтверженого атеросклеротичного ураження коронарних артерій серця/ Г. Б. Маньковський (стр.67-71)
Интересные статьи :
Найти похожие


6.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Скрпниченко Н. Я., Павлова О. М., Мазур Т. М.
Заглавие : Натуропатична терапія як альтернативна прегравідарна підготовка у жінок з аденоміозом
Место публикации : Одеський медичний журнал. - Одеса, 2018. - N 2. - С. 26-29 (Шифр ОУ2/2018/2)
Примечания : Бібліогр.: с. 28-29
MeSH-главная: АДЕНОМИОЗ -- ADENOMYOSIS
МЕДИЦИНА АЛЬТЕРНАТИВНАЯ -- COMPLEMENTARY THERAPIES
Аннотация: Останніми роками проблема аденоміозу набуває особливої актуальності, що зумовлено зростанням частоти даної патології, незважаючи на успіхи в діагностиці та лікуванні [1; 2]. Сьогодні не існує єдиного стандарту лікування, що є основою для розробки прегравідарних програм і профілактичних заходів з метою зниження акушерських та перинатальних втрат у жінок з аденоміозом
Найти похожие

7.

Заглавие журнала :Перинатология и педиатрия -2016г.,N 3
Интересные статьи :
К вопросу о росте частоты выполнения кесарева сечения и влияния на материнские и неонатальные исходы (часть 2) (стр.6-7)
Вітаємо з ювілеєм Юрія Володимировича Марушка (стр.8-9)
Cherpak B. A Case of Endovascular Repair of Mid-Aortic Syndrome Diagnosed During Pregnancy/ B. Cherpak [и др.] (стр.10-13)
Давыдова Ю. В. Профилактика инфекционных осложнений после кесарева сечения у женщин с оперированными врожденными пороками сердца и анемией/ Ю. В. Давыдова, А. Ю. Лиманская, Л. П. Бутенко (стр.15-18)
Макаренко М. В. Ефективність накладання циркулярного шва мерсиленовою ниткою при центральному передлежанні плаценти/ М. В. Макаренко [и др.] (стр.20-21)
Голяновський О. В. Перебіг вагітності, пологів та післяпологового періоду у жінок із захворюваннями гепатобіліарної системи/ О. В. Голяновський, Л. А. Журавльова, А. О. Савонік (стр.23-26)
Авраменко Т. В. Оценка эффективности и безопасности применения препарата Вибуркол при угрозе прерывания беременности/ Т. В. Авраменко, А. П. Мощич (стр.28-32)
Давыдова Ю. В. Антиэметическая терапия раннего токсикоза у беременных с врожденными пороками сердца/ Ю. В. Давыдова [и др.] (стр.35-37)
Туманова Л. Є. Сучасна діагностика захворювань піхви у вагітних/ Л. Є. Туманова, О. В. Коломієць, О. В. Мілєвський (стр.38-42)
Сюсюка В. Г. Оцінка впливу програми медико-психологічної корекції психоемойційної дезадаптації у вагітних на перинатальні наслідки їх розродження/ В. Г. Сюсюка (стр.43-48)
Алексенко О. О. Вивчення перистальтики матки у жінок з лейоміомою матки як необхідний етап преконцепційної підготовки/ О. О. Алексенко, М. В. Медведєв (стр.49-51)
Подольський Вл. В. Прегравідарна підготовка жінок фертильного віку з безпліддям/ Вл. В. Подольський, В. В. Подольський (стр.53-57)
Воробйова І. І. Визначення ролі поліморфізму генів-кандидатів у передчасному перериванні вагітності різних термінів/ І. І. Воробйова [и др.] (стр.61-64)
Скрипченко Н. Я. Порівняльний аналіз перебігу вагітності, пологів та стану новонароджених при двійнях природного походження та після використання ДРТ/ Н. Я. Скрипченко [и др.] (стр.66-70)
Маркевич В. В. Уміст токсичних мікроелементів у біосередовищах вагітних жінок різного репродуктивного віку, що народжують уперше/ В. В. Маркевич (стр.72-74)
Сафонова И. Н. Определение степени перинатального риска по результатам антенатальных эхографических мониторингов/ И. Н. Сафонова (стр.76-83)
Тихолаз В. О. Порівняння структурної організації довгастого мозку в плода людини з баштовим черепом та в плодів без аномалій розвитку для вдосконалення пренатальної діагностики вроджених вад розвитку центральної нервової системи/ В. О. Тихолаз (стр.85-87)
Слєпов О. К. Вісцеро-абдомінальна диспропорція і стан евентрованих органів при гастрошизисі у новонароджених дітей в залежності від способу родорозрішення/ О. К. Слєпов [и др.] (стр.89-92)
Беляева Л. М. Опыт использования сиропа дезлоратадина в комплексной терапии атопического дерматита у детей/ Л. М. Беляева [и др.] (стр.94-97)
Чумаченко Н. Г. Клініко-анамнестичні особливості бронхіальної астми у дітей з екологічно несприятливого регіону/ Н. Г. Чумаченко (стр.98-101)
Станіславчук Л. М. Ураження дихальних шляхів у дітей, які перенесли стенозуючий ларинготрахеїт: ретроспективний аналіз/ Л. М. Станіславчук (стр.102-104)
Степанова Л. С. Эффективность применения дифференцированных иммунореабилитационных комплексов у детей с рецидивирующим бронхитом на санаторном этапе реабилитации/ Л. С. Степанова (стр.106-109)
Слєпов О. К. Випадок кістозної атрезії дванадцятипалої кишки у новонародженої дитини з множинними природженими вадами розвитку та глибокою морфофункціональною незрілістю/ О. К. Слєпов [и др.] (стр.110-112)
Слєпов О. К. Рідкісний випадок успішного симультанного хірургічного лікування природженої атрезії дванадцятипалої кишки та омфалоцелє в недоношеної новонародженої дитини/ О. К. Слєпов [и др.] (стр.114-117)
Березенко В. С. Оцінка розповсюдження поліморфізму генів системи детоксикації у дітей з запальними захворюваннями кишковика/ В. С. Березенко [и др.] (стр.118-121)
Марушко Ю. В. Діагностичні коефіцієнти клінічних симптомів транзиторної лактазної недостатності у дітей першого півріччя життя/ Ю. В. Марушко, Т. В. Іовіца (стр.123-125)
Чумаченко Н. Г. Роль екологічних та генетичних чинників у формуванні бронхіальної астми в дітей (огляд літератури)/ Н. Г. Чумаченко (стр.127-133)
Слєпов О. К. Сучасні проблеми діагностики та лікування природженої обструкції дванадцятипалої кишки у новонароджених дітей (огляд літератури)/ О. К. Слєпов, М. Ю. Мигур, В. П. Сорока (стр.134-139)
Интересные статьи :
Найти похожие


8.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Скрипченко Н. Я., Шамаєва О. В., Гребініченко А. О., Подольський І. В. , Мазур Т. М. , Павлова О. М.
Заглавие : Порівняльний аналіз перебігу вагітності, пологів та стану новонароджених при двійнях природного походження та після використання ДРТ
Место публикации : Перинатологія та педіатрія. - 2016. - N 3. - С. 66-70 (Шифр ПУ3/2016/3)
Примечания : Библиогр.: с.70
MeSH-главная: БЛИЗНЕЦЫ, ДВА -- TWINS
РЕПРОДУКТИВНЫЕ МЕТОДЫ ВСПОМОГАТЕЛЬНЫЕ -- REPRODUCTIVE TECHNIQUES, ASSISTED
БЕРЕМЕННОСТЬ ПОВЫШЕННОГО РИСКА -- PREGNANCY, HIGH-RISK
РОДОВ ОСЛОЖНЕНИЯ -- OBSTETRIC LABOR COMPLICATIONS
АПГАР ШКАЛА -- APGAR SCORE
НОВОРОЖДЕННЫЙ -- INFANT, NEWBORN
Найти похожие

9.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Павлова О. М.
Заглавие : Респіраторні порушення після протезування грижі передньої черевної стінки та їх предиктори
Место публикации : Клінічна хірургія. - Київ, 2016. - № 2. - С. 60-62 (Шифр КУ5/2016/2)
MeSH-главная: ГРЫЖА БРЮШНОЙ СТЕНКИ -- HERNIA, ABDOMINAL
ГЕРНИОПЛАСТИКА -- HERNIOPLASTY
ПОСЛЕОПЕРАЦИОННЫЕ ОСЛОЖНЕНИЯ -- POSTOPERATIVE COMPLICATIONS
ДЫХАНИЯ РАССТРОЙСТВА -- RESPIRATION DISORDERS
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
АНОКСИЯ -- ANOXIA
Найти похожие

10.

Заглавие журнала :Клінічна хірургія -2016г.,N 2
Интересные статьи :
Думанский Ю.В. Факторы риска летальных осложнений в раннем послеоперационном периоде у больных при раке органов гастроэзофагеальной зоны/ Ю. В. Думанский, В. А. Степко, О. В. Синяченко (стр.5-7)
Жученко О.П. Динаміка показників місцевого імунітету при гострому апендициті/ О. П. Жученко (стр.8-10)
Кравченко С.П. Шляхи покращення хірургічного лікування пілонідальної хвороби/ С. П. Кравченко (стр.11-14)
Иоффе И.В. Коррекция синдрома энтеральной недостаточности у больных при разлитом перитоните/ И. В. Иоффе, В. В. Лесной (стр.15-17)
Дронов О.І. Прогнозування гострої пострезекційної печінкової недостатності/ О. І. Дронов [та ін.] (стр.18-19)
Сипливый В.А. Морфологические изменения печени при обтурационной желтухе, обусловленной холедохолитиазом, в зависимости от ее длительности/ В. А. Сипливый [и др.] (стр.20-23)
Гаджиев Дж.Н. Влияние ронколейкина на баланс цитокинов при комплексном лечении обтурационной желтухи неопухолевого генеза/ Дж. Н. Гаджиев, Э. Г. Тагиев, Н. Дж. Гаджиев (стр.24-27)
Дронов О.І. Діагностика інвазії судин пухлинами підшлункової залози/ О. І. Дронов, С. В. Земсков, П. П. Бакунець (стр.28-30)
Мішалов В.Г. Ефективність та безпечність конвенційної методики плазмаферезу у комплексі лікування небіліарного гострого панкреатиту у ранній фазі захворювання/ В. Г. Мішалов, Л. Ю. Маркулан, Р. М. Матвеєв (стр.31-33)
Копчак В.М. Біліарна гіпертензія при хронічному панкреатиті та особливості її діагностики/ В. М. Копчак [та ін.] (стр.34-37)
Дітківський І.О. Результати ендоваскулярного закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки/ І. О. Дітківський (стр.38-41)
Torma N. Екстраанатомічна реконструкція при атеросклеротичному ураженні гілок дуги аорти/ N. Torma [та ін.] (стр.42-44)
Зайниддин Норман угли. Хирургическое лечение травматической артериальной аневризмы/ Норман угли Зайниддин, Ф. Ш. Бахриддинов, Д. А. Сапаев (стр.45-47)
Османов Р.Р. Среднесрочные результаты эндовенозной лазерной абляции по поводу варикозной болезни нижних конечностей/ Р. Р. Османов (стр.48-51)
Коржик Н.П. Варикозна хвороба нижніх кінцівок: причини, ускладнення, вибір методу лікування та профілактики/ Н. П. Коржик (стр.52-55)
Загаба Л.М. Діагностичне значення цитологічного й гістологічного дослідження біопсійного матеріалу для встановлення етіології синдрому внутрішньогрудної лімфаденопатії/ Л. М. Загаба [та ін.] (стр.56-59)
Павлова О.М. Респіраторні порушення після протезування грижі передньої черевної стінки та їх предиктори/ О. М. Павлова (стр.60-62)
Гур’єв С.О. Аналіз ризику летального наслідку травми у ВІЛ-інфікованих за полісистемного пошкодження/ С. О. Гур’єв, О. С. Соловйов, П. В. Танасієнко (стр.63-65)
Сабрин Али Мохаммед Азим. Влияние ураностафилопластики на качество жизни пациентов/ Али Мохаммед Азим Сабрин (стр.66-67)
Черенько С.М. Фіксація селезінки як важливий елемент виконання лапароскопічної лівобічної адреналектомії/ С. М. Черенько, О. А. Товкай, О. П. Нечай (стр.68-70)
Пономаренко Е.В. Опыт проведения рациональной антибактериальной терапии при лечении детей по поводу ожоговой травмы/ Е. В. Пономаренко, Я. С. Скрипникова, О. И. Мангуренко (стр.71-73)
Ничитайло М.Ю. Порівняльна характеристика різних способів моделювання жовчного перитоніту в експерименті/ М. Ю. Ничитайло [та ін.] (стр.74-76)
Скиба В.В. Хірургічне лікування карциносаркоми яєчника, що утворилася у гігантській кістозній тератомі/ В. В. Скиба [та ін.] (стр.77-78)
Броніслав Станіславович Полінкевич (стр.79-80)
Интересные статьи :
Найти похожие


 1-10    11-16 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)