Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
Формат представления найденных документов:
полныйинформационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Пенишкевич, Я. И.$<.>)
Общее количество найденных документов : 2
Показаны документы с 1 по 2
1.


    Пенишкевич, Я. И.
    Ретинопатия преждевременно рожденных. Патогенез. Механизмы развития. Часть 1. Факторы риска [Текст] / Я. И. Пенишкевич, Ю. Д. Годованец, И. В. Кошурба // Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина. - 2017. - Т. 7, № 3. - С. 75-81. - Библиогр. в конце ст.


MeSH-главная:
РЕТИНОПАТИЯ НЕДОНОШЕННЫХ -- RETINOPATHY OF PREMATURITY (этиология)
МЛАДЕНЕЦ НЕДОНОШЕННЫЙ, БОЛЕЗНИ -- INFANT, PREMATURE, DISEASES
Аннотация: Незрілі сітківки передчасно народжених особливо сприйнятливі до пошкоджень, які переривають нейро-судинне розвиток, приводячи до ретинопатії недоношених. Придушення чинників зростання через гіпероксії і втрата материнської-ембріонального взаємодії призводять до затримки васкуляризації сітківки (фаза 1). Згодом, все більш метаболічно активна, але ще погано васкуляризованная сітківка стає гіпоксичної, стимулюючи викликану фактором зростання вазопрліферацію (фаза 2), яка може попрівесті до відшарування сітківки. У дуже передчасно народжених немовлят, контрольована подача кисню, зменшує, але не усуває ретинопатію недоношених дітей. Ідентифікація та контроль факторів, що сприяють розвитку ретинопатії недоношених, є основоположними для запобігання прогресування в важке, загрозливе зору захворювання і обмеження супутньої патології, з якою захворювання розділяє модифіковані фактори ризику. Стратегії в запобігання ретинопатії недоношених будуть залежати від оптимізації кисневої насиченості, харчування, і нормалізації концентрації основних чинників, таких як інсуліноподібний фактор росту 1 і ?-3 поліненасичені жирні кислоти, так само як обмеження ефектів інфекції і запалення, щоб викликати нормальний ріст і обмежити придушення нервово-судинного розвитку.
Доп.точки доступа:
Годованец, Ю.Д.
Кошурба, И.В.

Свободных экз. нет

Найти похожие

2.
Шифр: НУ45/2017/7/3
   Журнал

Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина. - Выходит ежеквартально
2017г. Т. 7 № 3
Содержание:
Яновська, Г. О. Амінокислоти крові та органічні кислоти сечі у визначенні метаболічного статусу при перинатальному гіпоксично-ішемічному ураженні / Г. О. Яновська, О. Я. Гречаніна, Ю. Б. Гречаніна. - С.5-11. - Бібліогр. в кінці ст.
Роль морфологічних досліджень послідів у діагностиці внутрішньоутробних інфекцій у новонароджених. - С.12-17. - Бібліогр. в кінці ст.
Сидоренко, І. В. Практичні аспекти раннього ентерального годування у дітей з дуже малою масою тіла при народженні / І. В. Сидоренко. - С.18-22. - Бібліогр. в кінці ст.
Сіренко, О. І. Структура перинатальної патології у передчасно народжених дітей з гестаційним віком 34 (0/7) - 36 (6/7) тижнів / О. І. Сіренко. - С.23-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Аналіз ефективності призначення антибіотиків з метою попередження неонатального сепсису та визначення СГВ-статусу новонароджених у відділенні постнатального догляду перинатального центру міста Києва. - С.29-33. - Бібліогр. в кінці ст.
Бабінцева, А. Г. Патогенетичні аспекти порушень функціонального стану сечовидільної системи у доношених новонароджених дітей при патології раннього неонатального періоду / А. Г. Бабінцева. - С.34-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Годованець, О. С. Особливості механізмів антиоксидантного захисту у передчасно народжених дітей за умов пологового оксидативного стресу / О. С. Годованець. - С.43-50. - Бібліогр. в кінці ст.
Горбатюк, О. М. Сучасні підходи до діагностики і хірургічного лікування хвороби Гіршпрунга у дітей раннього віку / О. М. Горбатюк. - С.51-56. - Бібліогр. в кінці ст.
Сенаторова, Г. С. Вітамін D та його роль у перебігу запальних захворювань суглобів у дітей / Г. С. Сенаторова, К. А. Пугачова. - С.57-61. - Бібліогр. в кінці ст.
Боконбаева, С. Дж. Особенности клинического течения острого обструктивного бронхита у детей раннего возраста / С. Дж. Боконбаева, Н. М. Апсаматова. - С.63-67. - Библиогр. в конце ст.
Характеристика показників галектину 3 при пієлонефриті на тлі міхурово-сечовідного рефлюксу у дітей раннього віку. - С.68-73. - Бібліогр. в кінці ст.
Пенишкевич, Я. И. Ретинопатия преждевременно рожденных. Патогенез. Механизмы развития. Часть 1. Факторы риска / Я. И. Пенишкевич, Ю. Д. Годованец, И. В. Кошурба. - С.75-81. - Библиогр. в конце ст.
Пішак, В. П. Участь мікро РНК у ранньому розвитку тварин і людини / В. П. Пішак, М. О. Ризничук. - С.82-87. - Бібліогр. в кінці ст.
Порушення ритму серця у новонароджених. Клінічний випадок суправентрикулярної пароксизмальної тахікардії у новонародженого. - С.88-94. - Бібліогр. в кінці ст.
Клінічний випадок голопрозенцефалії у доношеної новонародженої дівчинки з множинними уродженими вадами розвитку. - С.95-100. - Бібліогр. в кінці ст.
Знаменська, Т. К. Функціональний запор у дітей раннього віку: сучасний стан проблеми на підставі доказів / Т. К. Знаменська, О. В. Воробйова. - С.101-107. - Бібліогр. в кінці ст.
Применение специализированной смеси на основе частично гидролизированного белка в питании для недоношенных детей. Результаты клинической апробации. - С.108-113. - Библиогр. в конце ст.
Професіонали обирають найкраще. Допомагаємо мамам годувати груддю довше. - С.114-116. - Бібліогр. в кінці ст.
Имеются экземпляры в отделах: всего 1
Свободны: 1

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)