Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (2)Высшее образование (12)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Петренко, Н. В.$<.>)
Общее количество найденных документов : 40
Показаны документы с 1 по 20
 1-20    21-40  
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Криницька І. Я., Марущак М. І., Кліщ І. М., Петренко Н. В.
Заглавие : Інновації у медичній освіті: інтегративний підхід до діагностики, лікування та профілактики захворювань
Параллельн. заглавия :Innovations in medical education: integrated approach to diagnostics, treatment and prevention of diseases
Место публикации : Медична освіта. - Тернопіль, 2017. - N 4. - С. 34-37 (Шифр МУ7/2017/4)
MeSH-главная: ОБРАЗОВАНИЕ МЕДИЦИНСКОЕ -- EDUCATION, MEDICAL
ЗДРАВООХРАНЕНИЯ ИННОВАЦИИ И УСОВЕРШЕНСТВОВАНИЕ -- HEALTH CARE REFORM
Найти похожие

2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Криницька І. Я., Марущак М. І., Кліщ І. М., Петренко Н. В.
Заглавие : Інновації у медичній освіті: інтегративний підхід до діагностики, лікування та профілактики захворювань
Параллельн. заглавия :Innovations in medical education: integrated approach to diagnostics, treatment and prevention of diseases
Место публикации : Медична освіта (Тернопіль). - 2017. - № 4. - С. 34-37 (Шифр МУ7/2017/4)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
Аннотация: Мета роботи – проаналізувати переваги інтегративного підходу до вивчення діагностики, лікування та профілактики захворювань в освітньому процесі медичного університетуОсновна частина. Інтеграція України в міжнародне науково-освітнє співтовариство та реформування системи охорони здоров’я в Україні потребують впровадження в освітньо-інтегративний процес міжнародних медичних та освітніх стандартів. Однією із важливих компетентностей, якої має набути студент вищого медичного закладу, є клінічне мислення та інтегративний підхід до діагностики, лікування та профілактики захворювань. Інтегративна медицина демонструє багаторівневий підхід до пацієнта з будь-якою патологією і передбачає співпрацю з таким пацієнтом на рівні його особистості, соматичної та психологічної проблеми та орієнтована на кінцеву мету – зміну стратегії та якості життя пацієнта, а не лише позбавлення його певного соматичного захворюванняВисновок. Таким чином, принципи інтегративної медицини є найбільш перспективними для подальшого теоретичного розвитку і мають безумовні практичні переваги, оскільки, ґрунтуючись на ідеї єдиного механізму розвитку хвороб, обумовленого закономірними процесами життєдіяльності, передбачають більш раціональні шляхи пошуку ефективних засобів профілактики і лікування
Найти похожие

3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Корда І. В., Геряк С. М., Багній Н. І., Стельмах О. Є., Кузів І. Я., Петренко Н. В.
Заглавие : Інноваційні методи проведення семінарських занять в іноземних студентів при вивченні акушерства та гінекології
Место публикации : Медична освіта. - 2015. - № 3. - С. 110-112 (Шифр МУ7/2015/3)
MeSH-главная: ОБРАЗОВАНИЕ МЕДИЦИНСКОЕ -- EDUCATION, MEDICAL
Найти похожие

4.

Заглавие журнала :Вісник наукових досліджень -2011г.,N 2
Интересные статьи :
Лучанко П. І. Донорська плазма: особливості застосування/ П. І. Лучанко, О. І. Малигон, П. В. Гриза (стр.4-9)
Ковальчук М. Т. Оцінка показників системного імунітету у хворих на різні форми розацеа в поєднанні з супутніми паразитозами/ М. Т. Ковальчук (стр.10-14)
Кужко М. М. Поширеність та сучасні особливості рецидивів туберкульозу легень/ М. М. Кужко [и др.] (стр.15-18)
Вадзюк С. Н. Фізичний розвиток дітей у йододефіцитному регіону/ С. Н. Вадзюк, О. М. Юрчишин
Михайлик О. А. Роль нітрозуючого стресу в формуванні ендотеліальної дисфункції у хворих на гіпертонічну хворобу в поєднанні зі стенокардією напруги і шляхи її корекції/ О. А. Михайлик (стр.22-25)
Присяжнюк В. П. Особливості ураження серцево-судинної системи у хворих на цироз печінки невірусного походження у віковому аспекті/ В. П. Присяжнюк, О. І. Волошин (стр.26-28)
Швед М. І. Досвід застосування інсулінів фірми ЗАТ "Індар" у Тернопільській області/ М. І. Швед [и др.] (стр.29-30)
Вадзюк С. Н. Зміни гостроти зору під впливом роботи за комп’ютером/ С. Н. Вадзюк, Н. Б. Бегош (стр.31-33)
Семеняк А. В. . Вплив трихомонадної інфекції на стан імунної системи/ А. В. Семеняк, І. Р. Ніцович, С. Г. Приймак (стр.34-35)
Романюк Л. Б. Застосування антибіотикотерапії у комплексному лікуванні гострих респіраторних вірусних інфекцій в дітей/ Л. Б. Романюк (стр.36-37)
Орос М. М. Тривожні розлади у хворих на епілепсію/ М. М. Орос (стр.38-40)
Пудяк В. Є. Імунологічні аспекти хворих пародонта та його зв’язок із соматичною патологією/ В. Є. Пудяк, Ю. Л. Бандрівський, Н. Н. Бандрівська (стр.41-44)
П’ятночка І. Т. Частота ЛОР-патології у хворих на туберкульоз легень/ І. Т. П’ятночка, С. І. Корнага, Н. В. Корнага (стр.45-46)
Купновицька І. Г. Клінічна ефективність амлодипіну у хворих на есенціальну артеріальну гіпертензію/ І. Г. Купновицька, В. Г. Міщук, Н. В. Губіна (стр.47-49)
Козак Д. В. Вплив вільнорадикальних процесів, ендотоксинів та імунних реакцій на апоптоз нейтрофілів і макрофагів тканини печінки та легень у здорових білих щурів/ Д. В. Козак, Н. В. Волотовська, О. М. Креховська (стр.50-52)
Жуков В. І. Застосування альфа-ліпоєвої кислоти у комплексній терапії вертеброгенної нейрокомпресійної радикулоішемії/ В. І. Жуков, В. В. Погорєлов, О. Є. Марченко (стр.53-55)
Василюк В. В. Побічні ефекти антибактеріальної терапії у хворих на пептичну виразку шлунка та дванадцятипалої кишки в поєднанні з гепатобіліарною патологією/ В. В. Василюк [и др.] (стр.56-59)
Глушко Л. В. Медикаментозне лікування анемії вагітних: застосування еритропоетину/ Л. В. Глушко, В. Т. Рудник (стр.60-62)
Шкробот С. І. Кардіоемболічний інсульт: особливості клініки, діагностики та прогноз захворювання/ С. І. Шкробот, Л. С. Мілевська-Вовчук (стр.63-65)
Бухтіярова І. О. Особливості структурного ремоделювання сонних артерій і порушень судинорухової функції плечової артерії в чоловіків із гіпертонічною хворобою ІІ стадії залежно від величини індексу маси міокарда лівого шлуночка/ І. О. Бухтіярова (стр.66-71)
Щербінін І. М. Зміни мікроциркуляції в шкірі при хірургічному лікуванні лімфедеми кінцівок/ І. М. Щербінін (стр.72-76)
Волосовець Т. М. Вміст субпопуляцій Т-лімфоцитів у тканинах пародонта в особі із запальними та деструктивно-запальними ураженнями тканин пародонта, асоційованими з персистуючою вірусною інфекцією/ Т. М. Волосовець (стр.77-82)
Вєсіч Т. Л. Оптимізація методів лікування доброякісних захворювань шийки матки у жінок репродуктивного віку з рецидивними генітальними запальними захворюваннями/ Т. Л. Вєсіч [и др.] (стр.83-85)
Геряк С. М. Прогнозування невиношування вагітності в ранні терміни у жінок з нейроендокринними порушеннями/ С. М. Геряк [и др.] (стр.86-88)
Геряк С. М. Стан системи гемостазу у вагітних із прееклампсією/ С. М. Геряк, І. В. Корда, Н. І. Багній (стр.89-90)
Геряк С. М. Ефективність L-аргініну аспартату в комплексній корекції акушерських ускладнень на тлі метаболічного синдрому/ С. М. Геряк, А. В. Куценко (стр.91-93)
Гресько М. Д. Особливості метаболічних порушень у жінок з надмірними матковими кровотечами в пременопаузі/ М. Д. Гресько, Л. В. Ринжук (стр.94-96)
Маланчин І. М. Особливості кардіотокограми плода у вагітних з прееклампсією/ І. М. Маланчин (стр.97-98)
Лимар Л. Є. Особливості прегравідарної підготовки жінок з порушеннями менструальної функції (ПМФ) на тлі хронічних захворювань гепатобіліарної системи (ХЗГБС)/ Л. Є. Лимар (стр.99-101)
Зарічанська Х. В. Лікування генітального герпесу в жінок репродуктивного віку/ Х. В. Зарічанська, Н. О. Ємець, О. Є. Стельмах (стр.102-104)
Петренко Н. В. Особливості функціонування репродуктивної системи у жінок з субклінічним гіпотиреозом/ Н. В. Петренко (стр.105-106)
Жиляєв М. М. Міцність на розрив плодових оболонок при своєчасних та передчасних пологах/ М. М. Жиляєв (стр.107-108)
Казмірчук В. В. Розробка лікарського засобу місцевого застосування з хмелю звичайного дня лікування синуситів/ В. В. Казмірчук [и др.] (стр.109-110)
Щербак О. М. Перспективи застосування похідних конденсованих нітрогеновмісних гетероциклів, що містять піримідиновий фрагмент, при отомікозах/ О. М. Щербак [и др.] (стр.111-112)
Богданов В.Вл. Переваги риносептопластики в гострому періоді травми зовнішнього носа і носової перегородки/ В. Вл. Богданов, А. Г. Балабанцев, В. Вас. Богданов (стр.113-114)
Герасимчук М. Р. Електронно-мікроскопічні зміни структурних компонентів альвеолу у легенях при експериментальному гострому розлитому перитоніті за умов застосування ліпіну й церулоплазміну/ М. Р. Герасимчук (стр.115-118)
Олійник О. В. Особливості порушень кисневого гомеостазу при експериментальному гострому респіраторному дистрес-синдромі у щурів/ О. В. Олійник [и др.] (стр.119-121)
Бойчук Т. М. Вплив мелатоніну на функцію нирок та цитокіни крові за умов уведення 2,4 - динітрофенолу/ Т. М. Бойчук [и др.] (стр.122-125)
Шкільнюк Н. М. Ультраструктурні особливості регулювання кровотоку в судинах ока кроля при експериментальній офтальмогіпертензії/ Н. М. Шкільнюк (стр.126-129)
Івануса І. Б. Морфологічне дослідження гепатопротекторної ефективності тіотриазоліну при застосуванні ацетамінофену в комбінації з прогрестинами та екстрогенами в експерименті/ І. Б. Івануса, Т. К. Головата, І. З. Кернична (стр.130-132)
Интересные статьи :
Найти похожие


5.

Заглавие журнала :Вісник наукових досліджень -2015г.,N 2
Интересные статьи :
Малахова С. М. Розвиток молекулярної генетики в спорті: прогнози і перспективи/ С. М. Малахова (стр.4-6)
Фуштей І. М. Зв’язок ремоделювання міокарда лівого шлуночка та ендотеліальної функції у хворих на гіпертонічну хворобу в поєднанні з цукровим діабетом 2 типу/ І. М. Фуштей, Е. Ю. Гура (стр.7-12)
Венгер О. П. Особливості проявів тривожності в емігрантів та реемігрантів, хворих на депресивні розлади/ О. П. Венгер (стр.13-15)
Боярчук О. Р. Рівень церулоплазміну в дітей із гострою ревматичною лихоманкою та хронічною ревматичною хворобою серця/ О. Р. Боярчук (стр.16-18)
Далимова Д. А. Исследование ассоциации генотипов VACA и CAGA бактерии helicobacter pylori с гастродуоденальными заболеваниями в Узбекистане/ Д. А. Далимова [и др.] (стр.19-22)
Погорєлов В. М. Енергетичний метаболізм ішемії міокарда хворих на хронічне легеневе серце та його корекція/ В. М. Погорєлов, Б. О. Шелест, О. В. Зайцева (стр.23-26)
Ляхович Р. М. Встановлення та використання автоматичних зовнішніх дефібриляторів у громадських місцях Тернополя - ефективний елемент надання домедичної допомоги при раптовій зупинці кровообігу/ Р. М. Ляхович (стр.27-29)
Швед М. І. Особливості корекції метаболічних порушень у хворих на стабільну стенокардію та субклінічний гіпотиреоз залежно від тривалості хвороби/ М. І. Швед, І. Б. Припхан (стр.30-34)
Пасічник С. М. Оцінка результатів комплексного лікування поверхневих форм раку сечового міхура/ С. М. Пасічник (стр.35-36)
Zhulkevich I. V. Age as a determinant of vertebral trabecular bone status in hodgkin lymphoma patients after completion of chemotherapy: a prospective study/ I. V. Zhulkevich, Yu. V. Yavorska (стр.37-40)
Кас Ю. В. Особливості гострої закритої черепно- мозкової травми, зумовленої вибуховою хвилею, в учасників бойових дій на сході України/ Ю. В. Кас, В. О. Коршняк, В. Т. Поліщук (стр.41-44)
Galaychuk l. Y. Spectro- photometric diagnosis of dermatoscopic images of pigmented skin tumors/ l. Y. Galaychuk, O. S. Hotsko, Y. R. Danylchuk (стр.45-47)
Підмурняк О. О. Віддаленні результати лапароскопічних та ретроперитонео- скопічних операційних втручань з приводу кіст нирок/ О. О. Підмурняк (стр.48-50)
Лісяна Т. О. Мікробіологічна характеристика статевих шляхів у вагітних жінок після екстракорпорального запліднення/ Т. О. Лісяна [и др.] (стр.51-54)
Толокова Т. І. Етіопатогенетичне лікування патологічних процесів шийки матки/ Т. І. Толокова (стр.55-57)
Яцишин Н. Г. Ефективність і безпечність використання керованої оваріальної гіперстимуляції у лікуванні безпліддя / Н. Г. Яцишин (стр.58-60)
Мелень А. П. Вплив магістралізації зовнішньої сонної артерії на неврологічну симптоматику в пацієнтів з оклюзією внутрішньої сонної артерії/ А. П. Мелень (стр.61-63)
Сохор Н. Р. Деякі особливості гострого періоду атеротромботичного ішемічного інсульту/ Н. Р. Сохор (стр.64-67)
Кузик Ю. І. Фібром’язова дисплазія внутрішніх сонних артерій: клінічний та патоморфологічний аналіз операційного матеріалу/ Ю. І. Кузик (стр.68-71)
Мочульська О. М. Фактори ризику виникнення алергічних захворювань та характер їх впливу на перебіг атопічного дерматиту і “атопічного маршу”/ О. М. Мочульська (стр.72-77)
Бутницький Ю. І. Роль фіброезофагогастродуоденоскопії у виявленні патології верхніх відділів шлунково-кишкового тракту в дітей/ Ю. І. Бутницький, В. Ф. Лобода, К. Т. Глушко (стр.78-79)
Юрчишин О. М. Особливості перебігу психофізіологічної адаптації у дітей із різним рівнем йодної забезпеченості/ О. М. Юрчишин (стр.80-81)
Аршинніков Р. С. Ефективність методу професійної гігієни порожнини рота у пацієнтів із різними видами зубних відкладень та карієс- резистентністю емалі зубів/ Р. С. Аршинніков (стр.82-85)
Скалат А. П. Віддалені клінічні результати комплексного лікування захворювань пародонта у хворих на тлі специфічної патології органів дихання/ А. П. Скалат (стр.86-88)
Корда М. М. Оцінка ефективності комплексної корекції ураження печінки при експериментальній політравмі/ М. М. Корда, О. О. Кулянда, В. Ю. Габрусєв (стр.89-92)
Білоокий О. В. Стан клубочково-канальцевого та канальцево-канальцевого балансу за інфікованого експериментального жовчного перитоніту/ О. В. Білоокий [и др.] (стр.93-96)
Гнатюк М. С. Особливості структури артеріального русла легеневого серця з різними типами кровопостачання/ М. С. Гнатюк, О. Б. Слабий (стр.97-99)
Терлецька О. І. Зміни біомаркерів оксидативного стресу, індукованого гіпотиреоїдною дисфункцією, та корекція їх методом інтервального гіпоксичного тренування/ О. І. Терлецька, О. Г. Мисаковець, О. І. Чупашко (стр.100-102)
Головатюк Л. М. Особливості локальних імунних реакцій в слизовій оболонці товстої кишки при токсичному гепатиті/ Л. М. Головатюк (стр.103-105)
Флекей Н. В. Вивчення токсичності натрію хлориду на організм піддослідних тварин в умовах гострого санітарно-токсикологічного досліду/ Н. В. Флекей (стр.106-107)
Гладких Ф. В. Характеристика протизапальної та знеболювальної активності ібупрофену та його комбінації з вінбороном на моделі ад’ювантного артриту в щурів/ Ф. В. Гладких, Н. Г. Степанюк (стр.108-111)
Завадська Т. С. Вплив фотодинамічної модифікації крові на експериментальні гліоми щурів/ Т. С. Завадська, О. Є. Кузів, І. О. Штонь (стр.112-114)
Гнатюк М. С. Особливості ремоделювання стінки сечового міхура при гострій затримці сечі в умовах пострезекційної легеневої гіпертензії/ М. С. Гнатюк, М. С. Гнатюк (стр.115-117)
Ковальчук Л. Й. Комплексна оцінка структурно-функціональних змін в організмі здорових щурів, що споживали в якості питної воду озера Ялпуг/ Л. Й. Ковальчук [и др.] (стр.118-120)
Сельський П. Р. Обґрунтування застосування ROC-аналізу показників успішності з фундаментальних медичних дисциплін в якості маркерів визначення груп ризику при складанні ліцензійного інтегрованого іспиту для підвищення якості підготовки лікарів/ П. Р. Сельський (стр.121-125)
Петренко Н. В. Нові підходи до оптимізації системи харчування молоді/ Н. В. Петренко (стр.126-128)
Zhulkevich I. V. Primary pulmonary Non-Hodgkin’s lymphoma/ I. V. Zhulkevich, Т. Yu. Uglyar, N. V. Deresh (стр.129-131)
Интересные статьи :
Найти похожие


6.

Заглавие журнала :Вісник наукових досліджень -2006г.,N 2
Интересные статьи :
Каліновська І. В. Дослідження гормонального статусу вагітних при різних формах фетоплацентарної недостатності в ранньому ембріональному періоді/ І. В. Каліновська (стр.5-6.)
Фактори ризику застосування кесаревого розтину при слабкості пологової діяльності, що розвинулась на тлі патологічного прелімінарного періоду (стр.6-7.)
Дослідження частоти та структури репродуктивних втрат у жінок з екстрагенітальною патологією (стр.8-9.)
Гутман Л. Б. Акушерські та кардіологічні аспекти ведення вагітності і профілактики перинатальної патології при первинній легеневій гіпертензії/ Л. Б. Гутман, О. О. Мініна, К. Г. Апресова (стр.9-11.)
Роль поліклінічно-амбулаторних служб в підтримці тривалого успішного грудного вигодовування (стр.11-14.)
Особливості матково-плацентарного та плодового кровообігу у вагітних з кардіоміопатіями (стр.14-15.)
Малиновська К. С. Використання тесту з 6-хвилинною ходьбою для оцінки міокардіального резерву у вагітних з вадами серця/ К. С. Малиновська (стр.15-17.)
Вержанська Т. Р. Клінічні особливості та морфофункціональний стан серця у вагітних з аневризматичним вип’ячуванням міжпередсердної перетинки/ Т. Р. Вержанська, К. С. Малиновська, О. О. Мініна (стр.17-18.)
Пап С. О. Ультразвукова діагностика затримки внутрішньоутробного розвитку плода у вагітних з гіпертонічною хворобою/ С. О. Пап (стр.18-19.)
Вплив внутрішньоутробної гіпоксії на стан серцевої гемодинаміки у новонароджених (стр.19-20.)
Прогнозування виникнення нейроциркуляторної астенії (НЦА) та її впливу на розвиток порушень репродуктивного здоров’я у жінок фертильного віку (стр.20-22.)
Фартушок Т. В. Особливості перебігу вагітності у жінок з наявністю урогенітальної інфекції/ Т. В. Фартушок (стр.22-24.)
Кожухар Г. В. Дослідження NO-синтазної, ксантиноксидазної, ароматазної активності та вмісту фактора 1а, що індукується гіпоксією, в плаценті при синдромі уповільненого росту та недостатності живлення плода/ Г. В. Кожухар (стр.25-27.)
Міклін О. П. Розродження жінок кримської популяції з поперечнозвуженим тазом/ О. П. Міклін, А. М. Рибалка, В. О. Заболотнов (стр.27-29.)
Маркін Л. Б. Особливості фетальної біофізичної активності при виникненні меконіальної аспірації у плода/ Л. Б. Маркін, І. М. Копійчук (стр.29-30.)
Двуліт М. П. Визначення білків плаценти для діагностики та прогнозування плацентарної недостатності у вагітних з артеріальною гіпертензією/ М. П. Двуліт (стр.31-32.)
Мокрик О. М. Морфологічні особливості плацентарного бар’єру у жінок, радіаційно опромінених в пре- та пубертатному періодах/ О. М. Мокрик, Т. Д. Задорожна (стр.32-34.)
Шафарчук В. М. Імунологічні особливості материнсько-плодових взаємовідносин при артеріальній гіпертензії у вагітних/ В. М. Шафарчук (стр.34-35.)
Беседін В. М. Вплив бактеріального вагінозу під час вагітності на стан плода та новонародженого/ В. М. Беседін, О. С. Рачкевич, К. Ю. Ісаєва (стр.35-37.)
Зміни системи гемостазу вагітних з антифосфоліпідним синдромом в динаміці (стр.37-39.)
Богачов Е. І. Особливості гістологічної структури міометрія у жінок з прееклампсією, розроджених кесаревим розтином/ Е. І. Богачов (стр.39-41.)
Венцківський Б. М. Особливості патогенезу невиношування вагітності в терміні 22-28 тижнів/ Б. М. Венцківський, Л. А. Жабіцька (стр.41-44.)
Семенина Г. Б. Особливості перебігу вагітності, пологів, післяпологового періоду та аналіз стану потомства у жінок із синдромом полікістозних яєчників в анамнезі/ Г. Б. Семенина, В. М. Беседін, Б. З. Стах (стр.45-47.)
Ревенько О. О. Стан мікробіоценозу у жінок репродуктивного віку з пухлиноподібними ураженнями яєчників/ О. О. Ревенько, В. К. Кондратюк (стр.48-50.)
Динамічна оцінка показників мікробіоценозу репродуктивного тракту у жінок в віддалені терміни після мікрохірургічного та ендохірургічного лікування неплідності (стр.50-52.)
(стр.53-55.)
Маляр В. А. Лікування лейоміом матки методом емболізації маткових артерій з використанням препарату "Емболін"/ В. А. Маляр, О. М. Русин (стр.55-58.)
Карякіна О. Л. Особливості перебігу вагітності та пологів у жінок із лейоміомою матки/ О. Л. Карякіна, Н. М. Рожковська (стр.58-60.)
Макарчук О. М. Прогнозування імовірності розвитку плацентарної недостатності у вагітних з лікованим непліддям в анамнезі/ О. М. Макарчук, О. Г. Бойчук (стр.60-62.)
Макарчук О. М. Шляхи оптимізації лікування залізодефіцитної анемії, поєднаної з гестозами, з використанням ліпосомальної та ензимотерапії/ О. М. Макарчук, Т. Б. Сніжко (стр.62-63.)
Макарчук О. М. Оцінка функціональної здатності печінки у вагітних з непліддям ендокринного генезу/ О. М. Макарчук, Н. Г. Яцишин (стр.64-65.)
Нові підходи до антибактеріальної терапії пневмонії у вагітних (стр.66-68.)
Берегуляк О. О. Ефективність нового етапного способу застосування Естрожелю, Клімодієну, Клімадинону для профілактики і лікування посткастраційного синдрому/ О. О. Берегуляк (стр.68-71.)
Дослідження ефективності нового етапного способу профілактики і лікування посткастраційного синдрому в експерименті на щурах (стр.71-73.)
Особливості комбінованого терапевтично-хірургічного лікування генітального ендометріозу (стр.73-74.)
Бойчук А. В. Стан системи імунного захисту у хворих із загостренням хронічного аднекситу на тлі різних видів місцевого лікування/ А. В. Бойчук, Т. І. Кулініч (стр.75-77.)
Петренко Н. В. Корекція ендокринних порушень у жінок залежно від стану щитоподібної залози/ Н. В. Петренко (стр.77-80.)
Корекція гормональних змін при дисфункціональних маткових кровотечах (ДМК) у жінок репродуктивного віку з хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту (ХЗШКТ) (стр.80-81.)
Геряк С. М. Ефективність застосування гелю "Тітірол" у породіль при післяопераційних та післяпологових ранах/ С. М. Геряк, Н. В. Ревчук (стр.81-82.)
Гормональний гомеостаз у жінок з неплідністю після хірургічного лікування (стр.83-85.)
Особливості кальцій-фосфорного обміну у жінок з лейоміомою матки впродовж першого року після пологів (стр.85-87.)
Застосування специфічних імуноглобулінів для лікування цитомегаловірусної і герпетичної інфекцій у вагітних жінок (стр.87-90.)
Особливості протиінфекційного імунітету цервікального слизу шийки матки та мікробіоценозу піхви у породілей з лейоміомою (стр.90-92.)
Скрипченко Н. Я. Гормональний статус жінок з лейоміомою матки під час вагітності та після пологів/ Н. Я. Скрипченко (стр.92-95.)
Янюта С. М. Особливості адаптації вагітних до дії хронічного психоемоційного стресу/ С. М. Янюта, В. П. Присяжнюк (стр.95-96.)
Ранній неонатальний період новонароджених, у матерів яких під час вагітності спостерігалася реплікація вірусів гепатитів А, В та С (стр.97-99.)
Мехедко В. В. Клінічні та імунологічні аспекти лікування післяопераційних ран піхви після виконання вагінальної гістеректомії із застосуванням озонотерапії/ В. В. Мехедко (стр.99-101.)
Ветох Г. В. Функціональний стан сечовивідних шляхів у жінок з лейоміомою матки до та після оперативного лікування/ Г. В. Ветох (стр.102-104.)
Особливості спектра антифосфоліпідних антитіл (АФА) у жінок з патологічним перебігом вагітності (стр.104-106.)
Вигівська Л. М. Морфологічні та імуногістохімічні особливості ендометріозу шийки матки/ Л. М. Вигівська (стр.106-107.)
Чермак І. І. Стан вільнорадикального окислення ліпідів та антиоксидантного захисту у хворих на аденоміоз після внутрішньоматкового кріохірургічного лікування/ І. І. Чермак, А. Г. Богомол (стр.107-109.)
Чермак І. І. Вплив кріохірургічного лікування на показники системи гемостазу у хворих на аденоміоз/ І. І. Чермак (стр.109-111.)
Базелюк О. М. Стан перекисного окислення ліпідів та антиоксидантної системи захисту в організмі вагітної, хворої на активний туберкульоз легень/ О. М. Базелюк (стр.111-113.)
Заболотна А. В. Стан гемодинаміки фетоплацентарної системи у вагітних групи високого ризику розвитку плацентарної недостатності/ А. В. Заболотна (стр.113-115.)
Диагностическая ценность гистероскопии (стр.115-116.)
Геряк С. М. Лікування імунних порушень та попередження ускладнень у вагітних із субклінічним гіпотиреозом/ С. М. Геряк (стр.116-118.)
Авраменко Т. В. Ендотеліальна дисфункція при діабетичній ангіопатії у вагітних/ Т. В. Авраменко, В. І. Медведь, Ж. В. Шостак (стр.118-120.)
Стефанко С. Л. Перебіг вагітності та пологів у вагітних жінок із аліментарно-конституційним ожирінням в процесі лікування препаратами "Есенціале-форте Н" і "Епадол"/ С. Л. Стефанко (стр.120-121.)
Хомінська З. Б. Відновлення репродуктивного здоров’я у жінок фертильного віку після радикального лікування раку щитоподібної залози/ З. Б. Хомінська, Т. М. Кучменко (стр.122-124.)
Лукащук-Федик С. В. Альтернативні методи лікування хламідіозу та корекції репродуктивного здоров’я/ С. В. Лукащук-Федик, Н. В. Волотовська (стр.125-126.)
Тарасюк О. К. Соціально-медичні та соціально-психологічні фактори: їхній вплив на виникнення невиношування вагітності/ О. К. Тарасюк (стр.127-128.)
Кашуба М. О. Проблеми біоетики в охороні здоров’я робітників на прикладі електрозварювального виробництва/ М. О. Кашуба (стр.128-130.)
Маланчин І. М. Лікування гестаційної гіпертензії з позиції доказової медицини/ І. М. Маланчин, Н. М. Олійник, В. Д. Якимчук (стр.130-131.)
Резниченко Н. О. Стан імунної системи у жінок при запальних захворюваннях геніталій/ Н. О. Резниченко (стр.131-133.)
Яковлєва Е. Б. Клініко-діагностичне значення плацентарної лужної фосфатази у вагітних/ Е. Б. Яковлєва, І. В. Жердєва (стр.133-135.)
Чайка В. К. Ретроспективний аналіз особливостей перебігу вагітності, пологів і стану немовлят у пацієнток з гестаційною патологією нирок/ В. К. Чайка, Н. В. Гребельна (стр.135-136.)
Яковлєва Л. В. Вплив густого екстракту кореневищ і коренів пирію повзучого на структуру надниркової залози щурів в умовах гіперкортицизму/ Л. В. Яковлєва, С. М. Марчишин, Ю. Б. Лар’яновська (стр.136-139.)
Сєрєбрякова Є. П. Дисплазія епітелію шийки матки: ендокринні аспекти терапії/ Є. П. Сєрєбрякова, Л. В. Прохорук, А. В. Антоненко (стр.139-140.)
Интересные статьи :
Найти похожие


7.

Заглавие журнала :Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров’я України -2017г.,N 4
Интересные статьи :
Черненко І. І. Епідеміологічні та клінічні аспекти наслідків черепно-мозкової травми/ І. І. Черненко, І. А. Чухно (стр.5-11)
Мельник Л. П. Особливості саркоїдозу В Тернопільській області/ Л. П. Мельник [и др.] (стр.12-17)
Ткачук І. М. Хвороби системи кровообігу у військовослужбовців збройних сил України: вплив на придатність до військової служби на сучасному етапі/ І. М. Ткачук (стр.18-22)
Максів Х. Я. Особливості поєднаного перебігу хронічного обструктивного захворювання легень та гіпертонічної хвороби/ Х. Я. Максів [и др.] (стр.23-28)
Хміль М. С. Прегравідарна підготовка пацієнток із синдромом полікістозних яєчників у програмах екстракорпорального запліднення/ М. С. Хміль (стр.29-34)
Возіанов С. О. Оцінка показників латентного періоду бульбокавернозного рефлексу та електроміографії в діагностиці та лікуванні хворих із підвищеним тонусом нервово-м’язових структур сечового міхура та дистальних відділів товстої кишки за гіперкінетичним типом/ С. О. Возіанов [и др.] (стр.35-40)
Дячук Д. Д. Обґрунтування організації медико-соціологічного моніторингу ожиріння у дітей в багатопрофільному закладі охорони здоров’я/ Д. Д. Дячук, І. Е. Заболотна (стр.41-47)
Гандзюк В. А. Стан нормативно-правового регулювання управління профілактикою неінфекційних захворювань/ В. А. Гандзюк (стр.48-56)
Слабий О. І. Вартість медичної послуги при проведенні одноетапної та білатеральної черезшкірної нефролітотрипсії у відділенні урології/ О. І. Слабий, А. Ц. Боржієвський, Т. Г. Гутор
Кравченко В. В. Актуальність підготовки менеджерів для впровадження державно-приватного партнерства в охороні здоров’я/ В. В. Кравченко (стр.62-67)
Петренко Н. В. Можливості використання симуляційного навчання для підвищення якості практичної підготовки студентів при вивченні акушерства та гінекології/ Н. В. Петренко, М. І. Марущак, І. Я. Криницька (стр.68-72)
Саксонов С. Г. Вивчення рівня знань і практичних навичок фахівців офтальмологічного профілю та їх освітні потреби/ С. Г. Саксонов (стр.73-79)
Ленчук Т. Л. Психологічні особливості формування позитивного психологічного клімату в колективі студентів-медиків/ Т. Л. Ленчук (стр.80-83)
Криницька І. Я. Особливості професійної підготовки медичних сестер на сучасному етапі/ І. Я. Криницька, М. І. Марущак, І. М. Кліщ (стр.84-87)
Січкоріз О. Є. Аналітичне дослідження міжнародного досвіду організації медичної післядипломної освіти/ О. Є. Січкоріз (стр.88-96)
Хміль С. В. Лейоміома матки і безпліддя (огляд літератури)/ С. В. Хміль [и др.] (стр.96-103)
Хміль С. В. Антиоксидантна терапія у жінок із безпліддям на фоні генітального ендометріозу/ С. В. Хміль, І. І. Кулик, А. С. Хміль (стр.104-109)
Хміль С. В. Вік пацієнток як один із факторів ризику невдалих спроб у циклах екстракорпорального запліднення (аналітичний огляд літератури)/ С. В. Хміль [и др.] (стр.110-115)
Интересные статьи :
Найти похожие


8.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Марущак М. І., Криницька І. Я. , Петренко Н. В., Габор Г. Г.
Заглавие : Викладання в медичному університеті на засадах лідерства
Параллельн. заглавия :Teaching at the medical university on the basis of leadership
Место публикации : Медична освіта (Тернопіль). - 2017. - № 4. - С. 38-41 (Шифр МУ7/2017/4)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
Аннотация: Мета роботи – проаналізувати особливості викладання в медичному університеті на засадах лідерстваОсновна частина. В еру глобалізації, інтернаціоналізації, розвитку інформаційних технологій відбувається перехід від поверхневого підходу (surface approach) викладання до глибинного (deep approach). Викладання на засадах лідерства спрямоване на розкриття потенціалу кожного, активно залучаючи студентів в освітній процес, надихаючи їх на запитання і пошук відповідей на них. Студент отримує знання через аналіз та синтез інформації, інтегруючи їх із загальними здібностями комунікації, критичного мислення та вирішення проблем, а викладач лише допомагає в цьомуВисновки. Розвиток теорії дистрибутивного лідерства передбачає лідерство усіх співробітників навчального закладу, незалежно від посади, яку вони обіймають, та рівня відповідальності, здійснення впливу на колег, а також на загальний напрям розвитку вишу. Викладач-лідер – це професіонал зі збереженими професійними цінностями і чітко визначеною сферою діяльності. Викладання на засадах лідерства спрямоване на розкриття потенціалу кожного студента та активне їх залучення в освітній процес
Найти похожие

9.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Марущак М. І., Криницька І. Я., Петренко Н. В., Габор Г. Г.
Заглавие : Викладання у медичному університеті на засадах лідерства
Параллельн. заглавия :Teaching at the medical university on the basis of leadership
Место публикации : Медична освіта. - Тернопіль, 2017. - N 4. - С. 38-41 (Шифр МУ7/2017/4)
MeSH-главная: ОБРАЗОВАНИЕ МЕДИЦИНСКОЕ -- EDUCATION, MEDICAL
ЛИДЕРСТВО -- LEADERSHIP
ОБРАЗОВАНИЕ ПРОФЕССИОНАЛЬНОЕ -- EDUCATION, PROFESSIONAL
Найти похожие

10.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Господарський І. Я., Ястремська С. О., Коноваленко С. О., Рега Н. І., Криницька І. Я., Максимова В. В., Локай Б. А., Галіяш Н. Б., Креховська-Лепявко О. М., Яворська І. В., Петренко Н. В., Городецький В. Є.
Заглавие : Впровадження іннлваційних форм навчання при підготовці медичних сестер-бакалаврів у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського
Место публикации : Медична освіта. - 2010. - № 4. - С. 65-67. (Шифр МУ7/2010/4)
Предметные рубрики: Образования технология
Образование медсестринское, степень бакалавра-- тенденции
Найти похожие

11.

Заглавие журнала :Грудная и сердечно-сосудистая хирургия -2015г.,N 3
Интересные статьи :
Шаталов К. В. Синдром Гзеля-Эрдгейма в кардиохирургической клинике/ К. В. Шаталов, Л. Н. Румянцев (стр.4-10)
Хрипун А. И. Диагностика и профилактика венозных тромбоэмболических осложнений у пациентов с геморрагическим инсультом/ А. И. Хрипун [и др.] (стр.10-17)
Абдуллаев Ф. З. Транспульмональная коррекция открытого артериального протока у взрослых больных/ Ф. З. Абдуллаев [и др.] (стр.18-23)
Бокерия Л. А. Качество жизни и отдаленные результаты двухэтапного лечения больных ишемической болезнью сердца с онкопатологией/ Л. А. Бокерия [и др.] (стр.23-28)
Бокерия Л. А. Операция двойного переключения полулунных клапанов при операции Росса (doubleswitch Ross procedure) у детей раннего возраста со стенозом аортального клапана/ Л. А. Бокерия [и др.] (стр.28-33)
Бокерия Л. А. Наш опыт выполнения 151 операции на открытом сердце с использованием нового кардиоплегического раствора Бокерия-Болдырева/ Л. А. Бокерия [и др.] (стр.34-38)
Мироненко В. А. Супракоронарное протезирование восходящей аорты с пластикой некоронарного синуса при остром расслоении аорты I типа/ В. А. Мироненко [и др.] (стр.39-41)
Горбачевский С. В. Удаление эхинококковой кисты межжелудочковой перегородки сердца/ С. В. Горбачевский [и др.] (стр.42-44)
Абрамзон О. М. Случай длительного пребывания инородного тела в плевральной полости/ О. М. Абрамзон [и др.] (стр.45-46)
Зеленикин М. А. Применение алловены в качестве экстракардиального кондуита при операции Фонтена/ М. А. Зеленикин [и др.] (стр.47-49)
Исмагилова С. А. Коррекция митрального клапана после ранее выполненного аортокоронарного шунтирования через боковую торакотомию/ С. А. Исмагилова, И. И. Скопин (стр.50-52)
Интересные статьи :
Найти похожие


12.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Хрипун А. И., Алимов А. Н., Прямиков А. Д., Миронков А. Б., Асратян С. А., Петренко Н. В., Абашин М. В.
Заглавие : Диагностика и профилактика венозных тромбоэмболических осложнений у пациентов с геморрагическим инсультом
Параллельн. заглавия :Diagnosis and prevention of venous thromboembolic events in patients with hemorragic stroke
Место публикации : Грудная и сердечно-сосудистая хирургия. - 2015. - № 3. - С. 10-17 (Шифр ГР9/2015/3)
Примечания : Библиогр. в конце ст.
MeSH-главная: ВЕНОЗНАЯ ТРОМБОЭМБОЛИЯ -- VENOUS THROMBOEMBOLISM
ИНСУЛЬТ -- STROKE
ТРОМБОЗ ВЕНОЗНЫЙ -- VENOUS THROMBOSIS
Найти похожие

13.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Бенедикт В. В., Геряк С. М., Гусак О. М., Петренко Н. В., Корда І. В.
Заглавие : Ендометріоз як хірургічна проблема: діагностично-лікувальна тактика, невирішені питання
Место публикации : Шпит. хірургія. - Тернопіль, 2020. - N 4. - С. 79-83 (Шифр ШУ1/2020/4)
MeSH-главная: ЭНДОМЕТРИОЗ -- ENDOMETRIOSIS
Аннотация: Мета роботи: опис нетипових клінічних випадків та поширення їх серед медичної спільноти, що сприятиме накопиченню мультицентрового клінічного досвіду та ляже в основу розробки ефективних алгоритмів менеджменту нетипових проявів екс-трагенітального ендометріозу. Проведено комплексне дослідження 12 жінок віком 24–42 роки. Окрім загальноприйнятих клінічних лабораторних досліджень, проводили рентгенологічне, сонографічне обстеження та комп’ютерну томографію органів черевної порожнини. Наведені приклади клінічних випадків показують, що ендометріоз не можна вважати лише гінекологічним захворюванням, як у діагностичному, так і в лікувальному процесі він виходить далеко за межі гінекологічної спеціальності, а лікування його потребує нетрадиційної тактики. Найчастіше екстрагенітальні форми ендометріозу локалізуються в ділянці кишечника та післяопераційного рубця. Поява клінічних проявів дискоморту та пухлиноподібного утвору в ділянці післяопераційної рани є головними клінічними ознаками ендометріозу рубця. Основним клінічним проявом ендометріозу кишечника є розвиток кишкової непрохідності. За наявності операцій на матці в анамнезі треба проводити диф-діагностику з екстрагенітальним ендометріозом. Медикаментозна терапія у хворих на ендометріоз не може бути методом вибору. Поширення вогнищ захворювання потребує індивідуального вибору та оптимального поєднання хірургічного та медикаментозного компонентів лікування, розширює так-тичний арсенал лікаря, підвищує ефективність лікування, що покращує прогноз хвороби.Цель работы: описание нетипичных клинических случаев и распространение их среди медицинского сообщества, что будет способствовать накоплению мультицентрового клинического опыта и ляжет в основу разработки эффективных алгоритмов управления нетипичных проявлений экстрагенитального эндометриоза. Проведено комплексное исследование 12 женщин в возрасте 24–42 года. Кроме общепринятых клинических лабораторных исследований, проводили рентгенологическое, сонографическое обследование и компьютерную томографию органов брюшной полости. Приведенные примеры клинических случаев показывают, что эндометриоз нельзя считать лишь гинекологическим заболеванием. Как в диагностическом, так и в лечебном процессе он выходит за рамки гинекологической специальности, а его лечение требует нетрадиционной тактики. Чаще всего экстрагенитальные формы эндометриоза локализируются в области кишечника и послеоперационного рубца. Появление клинических проявлений дискоморта и опухолевидного образования в области послеоперационной раны являются ведущими клиническими признаками эндоме-риоза рубца. Основным клиническим проявлением эндометриоза кишечника является развитие кишечной непроходимости. Медикаментозная терапия у больных эндометриозом не может быть методом выбора. Распространение очагов заболевания требует индивидуального подхода и оптимального сочетания хирургического и медикаментозного компонентов лечения, расширяет тактический арсенал врача, повышает эффективность лечения, улучшает прогноз заболевания.
Найти похожие

14.

Заглавие журнала :Клинические перспективы гастроэнтерологии, гепатологии -2005г.,N 4
Интересные статьи :
Маевская М. В. Есть ли "безопасная" доза алкоголя для больных гепатитом С?/ М. В. Маевская, Ш. А. Ондос, В. Т. Ивашкин (стр.2-5)
Ветшев П. С. Эхинококкоз: состояние проблемы/ П. С. Ветшев, Г. Х. Мусаев (стр.7-12)
Белхушет С. Абдоминальная боль при синдроме раздраженного кишечника/ С. Белхушет, Е. Л. Полуэктова, В. Т. Ивашкин (стр.13-17)
Автандилов Г. Г. Оценка выраженности регенерационных процессов в печени при хронических вирусных гепатитах: плоидометрическое и кариометрическое исследования пункционных биоптатов/ Г. Г. Автандилов, Н. В. Петренко (стр.18-21)
Корнеева О. И. Неалкогольная жировая болезнь печени как проявление метаболического синдрома/ О. И. Корнеева [и др.] (стр.21-24)
Богомолов П. О. Возможности применения амантандина при хронической HCV-инфекции / П. О. Богомолов, Ю. О. Шульпекова (стр.25-31)
Логинов А. Ф. Оценка эффективности и безопасности монотерапии/ А. Ф. Логинов [и др.] (стр.31-35)
Школа клинициста (стр.36)
Интересные статьи :
Найти похожие


15.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Петренко Н. В.
Заглавие : Корекція ендокринних порушень у жінок залежно від стану щитоподібної залози
Место публикации : Вісник наукових досліджень: Наук.- практ. журн./ Тернопільська держ. мед. акад. ім. І.Я. Горбачевського. - 2006. - № 2. - С. 77-80. (Шифр ВУ9/2006/2)
Предметные рубрики: Эндокринные болезни-- женск-- лек тер
Щитовидной железы болезни-- женск-- лек тер
Найти похожие

16.

Заглавие журнала :Лікарська справа. Врачебное дело -2016г.,N 3/4
Интересные статьи :
Сівак Л. А. Нейротоксичність сучасних протипухлинних препаратів (огляд літератури)/ Л. А. Сівак, С. О. Лялькін, Н. О. Верьовкіна (стр.3-11)
Орос М. М. Астенія як наслідок черепно-мозкової травми (огляд літератури)/ М. М. Орос (стр.11-16)
Стадник О. И. Состояние сосудисто-двигательной функции эндотелия при гипертонической болезни/ О. И. Стадник (стр.17-22)
Крамарьова В. Н. Прогностичне значення фактора Віллебранда й агрегації тромбоцитів у хворих з артеріальною гіпертензією та метаболічними порушеннями/ В. Н. Крамарьова, Л. Н. Полонська, В. Г. Лизогуб (стр.22-26)
Громнацька Н. М. Асоціації між субклінічним гіпотиреозом та серцево-судинними змінами у дітей з метаболічним синдромом/ Н. М. Громнацька (стр.27-33)
Дужий І. Д. Штам вакцини БЦЖ як чинник розвитку післявакцинальних ускладнень/ І. Д. Дужий [и др.] (стр.33-39)
Гарбузюк В. В. Вагітність і туберкульоз : перспективи наукового пошуку/ В. В. Гарбузюк, С. П. Польова, Л. М. Коптєва (стр.39-44)
Kondratiuk V. K. Features of genitalia microbiocenosis in women with hyperproliferative diseases and cervical pathology/ V. К. Kondratiuk [et al.] (стр.44-53)
Яремчук Т. П. Алгоритм ведення вагітності при сифілісі/ Т. П. Яремчук (стр.53-60)
Савченко О. В. Застосування навантажувальних проб в кардіології/ О. В. Савченко [и др.] (стр.60-70)
Kniazkova I. I. The role of amlodipin for the arterial hypertension therapy in patients with coronary artery disease/ І. І. Kniazkova [et al.] (стр.70-76)
Сміян О. І. Стан мікрофлори кишечника у дітей дошкільного віку, хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції на фоні аденоїдних вегетацій і хронічного аденоїдиту/ О. І. Сміян [и др.] (стр.77-81)
Ромаш І. Р. Порівняльний аналіз неврологічних симптомів при застосуванні рисперидону і галоперидолу у хворих на шизофренію/ І. Р. Ромаш (стр.81-86)
Ріга О. О. Результати катамнестичного спостереження за дітьми групи ризику/ О. О. Ріга (стр.86-91)
Турчин А. М. Хірургічне лікування переломів таранної кістки із застосуванням біомеханічно обгрунтованої системи фіксації уламків кісток/ А. М. Турчин [и др.] (стр.91-95)
Knyazkova I. I. Pharmacotherapy of osteoporosis in males/ І. І. Knyazkova [et al.] (стр.95-100)
Геряк С. М. Шляхи зниження частоти ускладнень вагітності за допомогою вітамінно-мінерального комплексу/ С. М. Геряк [и др.] (стр.101-107)
Сіліна Т. М. Корекція вагінального дисбіозу як стратегія профілактики запальних захворювань жіночих статевих органів/ Т. М. Сіліна [и др.] (стр.107-113)
Бойко В. І. Клінічна ефективність комбінованого методу лікування ендометріозу яєчників/ В. І. Бойко [и др.] (стр.113-115)
Makarenko M. V. The effectiveness imposing circular seam on the cervix with the mersilene thread in case of the placenta previa/ M. V. Makarenko [et al.] (стр.116-118)
Антоненко А. М. Особливості токсикодинаміки та механізм дії на органи-мішені гербіцидів інгібіторів 4-гідроксифенілпіруватіоксигенази/ А. М. Антоненко, М. М. Коршун, В. Г. Бардов (стр.118-125)
Єрмоленко Т. І. Нефропротекторні властивості натрієвої солі полі-(2,5-дигідроксифенілен)-4-тіосульфокислоти при експериментальному гострому токсичному пошкодженні нирок/ Т. І. Єрмоленко [и др.] (стр.125-129)
Вежновець Т. А. Особливості емоційного інтелекту керівників установ охорони здоров’я з різним стажем роботи/ Т. А. Вежновець (стр.129-134)
Петрюк С. Є. Методичні основи викладання медичних дисциплін у педагогічному університеті/ С. Є. Петрюк (стр.134-142)
Тамбовцева О. В. Ефективність лікування дисбіозу піхви у спортсменок із застосуванням антигомотоксичних препаратів/ О. В. Тамбовцева (стр.142-146)
Залесский В. Н. Регуляция экспрессии малых РНК методами низкоинтенсивной лазерной терапии и фотодинамического воздействия (к 50-летию лазерной медицины)/ В. Н. Залесский, И. З. Самосюк (стр.146-155)
Цехмістер Я. В. Становлення післядипломної освіти в національному медичному університеті імені О. О.Богомольця (110 років історії)/ Я. В. Цехмістер [и др.] (стр.156-160)
Интересные статьи :
Найти похожие


17.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Хрипун А. И., Прямиков А. Д., Шурыгин С. Н., Миронков А. Б. , Петренко Н. В. , Григорьева С. Г. , Латонов В. В. , Абашин М. В. , Извеков А. А.
Заглавие : Лазерная допплеровская флоуметрия в выборе объема резекции кишечника у больных острым артериальным нарушением мезентериального кровообращения
Место публикации : Хирургия. Журнал им. Н. И. Пирогова. - 2012. - № 10. - С. 40-44 (Шифр ХР4/2012/10)
Предметные рубрики: Брыжеечных сосудов окклюзия
Кишечник-- хир
Флоуметрия допплеровская лазерная
Найти похожие

18.

Заглавие журнала :Медична освіта -2017г.,N 1
Интересные статьи :
Беденюк А. Д. Матрикул практичних навичок як складова частина практичної підготовки студентів на кафедрі хірургії № 1 з урологією та малоінвазивною хірургією імені професора Л. Я. Ковальчука/ А. Д. Беденюк [та ін.] (стр.5-7)
Вишневська Н. Ю. Сучасні методики навчання й оцінювання знань студентів у клініці інфекційних хвороб/ Н. Ю. Вишневська [та ін.] (стр.8-13)
Геряк С. М. Симптомокомплекс синдрому емоційного вигорання при викладанні клінічних дисциплін іноземним студентам та шляхи його усунення/ С. М. Геряк [та ін.] (стр.14-18)
Ждан В. М. Впровадження дистанційної освіти на кафедрі сімейної медицини і терапії/ В. М. Ждан [та ін.] (стр.19-22)
Машейко І. В. Роль інформаційних технологій у викладанні дисциплін студентам вищих медичних навчальних закладів/ І. В. Машейко, Г. Б. Пелешенко, А. М. Машейко (стр.23-26)
Перцов В. І. Використання симуляційних технологій при навчанні студентів надання екстреної медичної допомоги/ В. І. Перцов, О. А. Льовкін, Я. В. Тєлушко (стр.27-29)
Петрина В. О. Роль інтерактивних методів навчання студентів факультету підготовки іноземних громадян із дисципліни “Внутрішня медицина”/ В. О. Петрина (стр.30-33)
Потапов В. О. Застосування інноваційних технологій для підвищення якості підготовки майбутніх лікарів з дисципліни “Акушерство і гінекологія”/ В. О. Потапов [та ін.] (стр.34-37)
Родинський О. Г. Особливості методологічного підходу до викладання курсу фізіології з використанням комп’ютерної симуляції в системі сучасної медичної освіти в Україні/ О. Г. Родинський [та ін.] (стр.38-42)
Федорук О. С. Перспективи викладання урології в Буковинському державному медичному університеті/ О. С. Федорук [та ін.] (стр.43-46)
Човпан Г. О. Засоби поліпшення роботи зі студентами з англійською мовою навчання у медичних вузах України залежно від вхідного рівня знань та країни-донора/ Г. О. Човпан [та ін.] (стр.47-51)
Doroshenko О. М. Assessment of academic performance with learning monitoring system for licensing integrated exam preparation in specialty of dentistry/ О. М. Doroshenko, О. F. Sirenko (стр.52-55)
Абрамов С. В. Організація самостійної роботи студентів на кафедрі внутрішньої медицини Дніпровського медичного інституту традиційної і нетрадиційної медицини/ С. В. Абрамов [та ін.] (стр.56-60)
Антоненко А. М. Досвід викладання окремих питань кліматотерапії студентам 6 курсу англомовної форми навчання на кафедрі гігієни та екологи національного медичного університету імені О. О. Богомольця/ А. М. Антоненко [та ін.] (стр.61-64)
Іванченко О. З. Використання проблемного підходу при викладанні медичної і біологічної фізики/ О. З. Іванченко, О. З. Мельникова (стр.65-68)
Кавин В. О. Аналіз результатів анкетування студентів Івано-Франківського національного медичного університету по завершенню вивчення дисципліни “Оперативна хірургія і топографічна анатомія”/ В. О. Кавин [та ін.] (стр.69-72)
Кузенко Р. Т. Застосування медичного навчального тренажера при засвоєнні практичних навичок із дисципліни “Хірургія”/ P. Т. Кузенко (стр.73-76)
Курята О. В. Роль комп’ютерних технологій у навчальному процесі при викладанні внутрішньої медицини у студентів 5 курсу медичного факультету/ О. В. Курята, К. Г. Карапетян, О. С. Митрохіна (стр.77-81)
Лембрик І. С. Формування клінічного мислення у студента-іноземця при вивченні дисципліни “Педіатрія”/ І. С. Лембрик, З. Р. Кочерга (стр.82-85)
Лобань Г. А. Щодо дієвості інформаційних методичних матеріалів у навчальному процесі на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології/ Г. А. Лобань [та ін.] (стр.86-89)
Маслак Г. С. Самостійна робота студентів - основа високого професійного рівня фахівця (лікаря). Досвід роботи кафедри біохімії і медичної хімії ДЗ “Дніпропетровська медична академія МОЗ України”/ Г. С. Маслак [та ін.] (стр.90-95)
Мосейчук А. Р. Модель формування дослідницької компетентності майбутніх фельдшерів у процесі вивчення біологічних дисциплін/ А. Р. Мосейчук (стр.96-102)
Попова Т. М. Педагогічні підходи викладання комунальної гігієни в системі післядипломної освіти/ Т. М. Попова [та ін.] (стр.103-107)
Рогачевський О. П. Інноваційні технології активного навчання акушерів-гінекологів/ О. П. Рогачевський [та ін.] (стр.108-111)
Семенець А. В. Про налагодження СДО MOODLE для проведення тестового оцінювання з курсу “Вища математика”/ А. В. Семенець (стр.112-117)
Славопас В. А. Аналіз вітчизняного та зарубіжного досвіду підготовки медичних сестер/ В. А. Славопас (стр.118-120)
Спіріна І. Д. Використання навчальних відеофільмів у якості відеокейсів при підготовці іноземних студентів із дисципліни “Психіатрія. Наркологія”/ І. Д. Спіріна, А. В. Шорніков, Р. М. Тимофеев (стр.121-124)
Lezhenko G. О. The didactic approaches то teaching of pediatrics in the conditions of the credit-transfer system in the studying of english-speaking foreign students of medicine/ G. О. Lezhenko [та ін.] (стр.125-129)
До ювілею доцента Наталії Cтепанівни Гутор (стр.130-131)
Интересные статьи :
Найти похожие


19.

Заглавие журнала :Медична освіта -2019г.,N 2
Интересные статьи :
Абрамов А. С. . Особливості підготовки англомовних студентів молодших і старших курсів на кафедрах гігієнічного профілю у вищих медичних навчальних закладах/ А. С. Абрамов, В. М. Байбаков, Л. В. Григоренко (стр.6-10)
Беденюк А. Д. Особливості підготовки та проведення студентської олімпіади з хірургії у тернопільському державному медичному університеті імені І. Я. Горбачевського/ А. Д. Беденюк, А. Є. Бурак, С. Й. Гриценко (стр.11-14)
Бурмас Н. І. Cистема дистанційної форми навчання на кафедрі загальної хімії/ Н. І. Бурмас, Л. А. Бойко (стр.15-18)
Крицький І. О. Шляхи підвищення якості навчання іноземних студентів вищого медичного навчального закладу/ І. О. Крицький (стр.19-23)
Лопіна Н. А. Структура інформаційно-освітнього веб-середовища та веб-сайту клінічної кафедри вищого медичного навчального закладу/ Н. А. Лопіна, Л. В. Журавльова (стр.24-30)
Мосула Л. М. Досвід впровадження нової навчальної дисципліни «Фізико-хімічний аналіз у створенні ліків» у процесі підготовки майбутніх провізорів/ Л. М. Мосула, Л. С. Криськів, Т. В. Кучер (стр.31-35)
Спіріна І. Д. Симуляційна освіта в психіатрії/ І. Д. Спіріна, А. В. Шорніков, Є. С. Фаузі (стр.36-41)
Шостак Л. Й. Принципи підготовки співробітників національної поліції з домедичної допомоги/ Л. Й. Шостак (стр.42-46)
Штрімайтіс О. В. Важливість використання електронного освітнього ресурсу для якісного освітнього процесу/ О. В. Штрімайтіс [та ін.] (стр.47-50)
Антоненко А. М. Досвід впровадження результатів науково-дослідної роботи інституту гігієни та екології в курс викладання дисципліни «Гігієна та екологія» / А. М. Антоненко [та ін.] (стр.51-54)
Баранова І. В. Мотивація до навчання – запорука ефективності сучасної медичної освіти/ І. В. Баранова, І. А. Ільюк, К. П. Постовітенко (стр.55-60)
Вихрущ А. В. Викладання дисциплін гуманітарного циклу в сучасному університеті/ А. В. Вихрущ (стр.61-66)
Галіяш Н. Б. Формування комунікативної компетентності як фундаментальної складової професії лікаря/ Н. Б. Галіяш, Н. А. Бількевич, Н. В. Петренко (стр.67-74)
Герелюк В. І. Застосування тренажера для відпрацювання практичних навичок роботи в дзеркалі студентами стоматологічного факультету/ В. І. Герелюк, Т. І. Матвійків, Н. В. Нейко (стр.75-78)
Єгудіна Є. Д. Імплементація кейс-методу у формуванні клінічного мислення студентів-медиків/ Є. Д. Єгудіна, Л. В. Сапожниченко, Ю. В. Козлова (стр.79-85)
Ждан В. М. Впровадження Європейських стратегій навчання сімейних лікарів на кафедрі сімейної медицини і терапії/ В. М. Ждан [та ін.] (стр.85-89)
Лимар Л. В. Основні компоненти соціальної компетентності сімейних лікарів в Україні/ Л. В. Лимар (стр.90-95)
Лопіна Н. А. Електронна база клінічних випадків як спосіб безперервного практично-орієнтованого фахового розвитку медичних спеціалістів / Н. А. Лопіна, Л. В. Журавльова (стр.96-102)
Льовкін О. А. Симуляційні тренінги як сучасний метод навчання в запорізькому державному медичному університеті/ О. А. Льовкін, В. С. Скоба, О. І. Потоцька (стр.103-106)
Савицька Н. І. Формування правової компетентності керівників медсестринства на етапі післядипломної освіти/ Н. І. Савицька, О. М. Мочульська (стр.107-113)
Федчишин Н. О. Іншомовна граматична компетентність як складова загальної підготовки майбутнього лікаря у контексті віртуально-навчального середовища/ Н. О. Федчишин [та ін.] (стр.114-121)
Яковцова І. І. Використання майстер-класів під час проведення циклів тематичного удосконалення на кафедрі патологічної анатомії/ І. І. Яковцова, А. Є. Олійник, О. В. Долгая (стр.122-125)
Колодницька О. Д. Використання проектного навчання при вивченні медичної термінології латинського і грецького походження/ О. Д. Колодницька, І. І. Ворона (стр.126-130)
Логойда Л. С. Методичні аспекти викладання фармацевтичного аналізу в контексті вивчення фармацевтичної хімії іноземним студентам/ Л. С. Логойда, Н. О. Зарівна (стр.131-136)
Данильчук Г. О. Оцінка ступеня емоційного вигорання у лікарів та лікарів-інтернів на етапі післядипломної освіти/ Г. О. Данильчук, Я. І. Венгер, Д. О. Лагода (стр.137-142)
Доля О. С. Сучасні технології для об’єктивізації та стандартизації оцінювання практичних навичок лікарів-інтернів хірургів/ О. С. Доля, Н. О. Ярешко (стр.143-147)
Лазарчук Т. Б. Роль післядипломного навчання в профілактиці синдрому емоційного вигорання у лікарів первинної ланки/ Т. Б. Лазарчук, О. Є. Самогальська, І. В. Мерецька (стр.148-151)
Бабінець Л. С. Амбулаторна лікарська практика як ключова складова підготовки сімейного лікаря/ Л. С. Бабінець, Н. Є. Боцюк, І. О. Боровик (стр.152-155)
Горпініч Т. І. Проблеми використання досвіду США з організації професійної підготовки майбутніх лікарів: український контекст/ Т. І. Горпініч (стр.156-161)
Дідух В. Д. Історія становлення та розвитку медичної фізики (оптика) (частина 4)/ В. Д. Дідух [та ін.] (стр.162-170)
Мінцер О. П. Онтолого-керовані інформаційні системи в забезпеченні безперервного професійного розвитку лікарів та провізорів/ О. П. Мінцер, М. А. Попова (стр.171-177)
Паласюк Г. Б. Медсестринські наукові дослідження в Австрії/ Г. Б. Паласюк, Б. М. Паласюк (стр.178-183)
Прокоп І. А. Становлення та розвиток медичної освіти і науки на теренах західної України (XVIII –XIX століття)/ І. А. Прокоп, Т. В. Саварин (стр.184-190)
Интересные статьи :
Найти похожие


20.

Заглавие журнала :Медична освіта -2019г.,N 3
Интересные статьи :
Бондарчук В. І. Особливості застосування технічних засобів у навчальному процесі студентів з дисциплін «Основи практичної діяльності у фізичній реабілітації (вступ до спеціальності)», «Терапевтичні вправи» і «Біомеханіка та клінічна кінезіологія» / В. І. Бондарчук [та ін.] (стр.6-13)
Ворона І. І. Використання віртуальних навчальних програм для вивчення латинських медичних термінів/ І. І. Ворона, Т. В. Саварин (стр.14-18)
Демянчук М. Р. Принципи професійної підготовки молодших спеціалістів сестринської справи у медичних коледжах/ М. Р. Демянчук (стр.19-23)
Заліпська І. Я. Ефективні методи навчання дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів медичних спеціальностей/ І. Я. Заліпська (стр.24-27)
Мисула І. Р. Застосування міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я при викладанні клінічних дисциплін у фізичних терапевтів/ І. Р. Мисула [та ін.] (стр.28-30)
Прокопченко О. Є. Методика організації самостійної роботи студентів на прикладі дисципліни «Медична та біологічна фізика» з огляду на можливості системи дистанційного навчання edx.org/ О. Є. Прокопченко [та ін.] (стр.31-34)
Щербатюк Н. Ю. Засвоєння студентами практичних навичок при вивченні педіатрії/ Н. Ю. Щербатюк, І. М. Горішний, І. Б. Чорномидз (стр.35-38)
Kolodnytska O. D. Latin aphorisms as a component of socio-cultural training of medical students/ O. D. Kolodnytska ; О. Д. Колодницька, Г. Б. Паласюк (стр.39-43)
Logoyda L. S. Academic plagiarism: impact of academic integrity on the quality of higher pharmaceutical education/ L. S. Logoyda ; Л. С. Логойда (стр.44-51)
Бількевич Н. А. Сучасні підходи до формування комунікативних компетентностей/ Н. А. Бількевич, Н. Б. Галіяш, Н. В. Петренко (стр.52-57)
Вакуленко Д. В. Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у галузі медичної освіти України/ Д. В. Вакуленко [та ін.] (стр.58-61)
Вакуленко Д. В. Застосування Comsol multiphysics для математичного моделювання вивчення процесу розпаду ДНК у плазмі/ Д. В. Вакуленко [та ін.] (стр.62-65)
Клименко А. В. Досвід використання лапароскопічного тренажера з метою покращення практичних навичок студентів-медиків/ А. В. Клименко [та ін.] (стр.66-74)
Мельник Т. П. Формування професійно зорієнтованих комунікативних навичок студентів-іноземців медичних спеціальностей у процесі вивчення української мови як іноземної/ Т. П. Мельник (стр.75-78)
Новіцька О. І. Комплекс вправ для вивчення давального відмінка на практичних заняттях з української мови як іноземної/ О. І. Новіцька (стр.79-84)
Пасєчко Н. В. Симуляційні методики у вирішенні багаторівневих ситуаційних задач у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з ендокринології/ Н. В. Пасєчко [та ін.] (стр.85-90)
Січкоріз О. Є. Медична інформатика як перспективна складова вищої медичної освіти/ О. Є. Січкоріз, Л. Б. Лотоцька, Т. С. Колач (стр.91-95)
Фастівець А. В. Специфіка педагогічних умов формування фахових компетентностей майбутніх фахівців з фізичної терапії у процесі природничо-наукової підготовки/ А. В. Фастівець (стр.96-102)
Шеремета Л. П. Формування навичок діалогічного мовлення студентів медичних спеціальностей під час вивчення курсу «Українська мова як іноземна»/ Л. П. Шеремета (стр.103-107)
Nakhaieva Ya. M. Forming the professional competence of future doctors as a pedagogical problem when studying foreign languages/ Ya. M. Nakhaieva, I. R. Humenna (стр.108-112)
Богданова Т. Л. Використання мобільних додатків при викладанні медичної інформатики інтернам-стоматологам/ Т. Л. Богданова, М. І. Пасько, M. В. Авдусенко (стр.113-118)
Кушинська М. Є. Костянтин Татаринов – педагог, вчений, громадський діяч/ М. Є. Кушинська, О. Я. Чупашко, З. Д. Воробець (стр.119-122)
Мельничук І. М. Професійна підготовка майбутніх логопедів як медична і педагогічна проблема в історичному контексті/ І. М. Мельничук (стр.123-127)
Рамбу Ніколає. Філософський і педагогічний аспекти естетичного виховання в Німеччині та Франції: минуле й сьогодення/ Ніколає Рамбу, Н. О. Федчишин, О. Г. Пермякова (стр.128-134)
Филипюк О. М. «Аптека щастя» – благодійний захід професійного та морально-етичного спрямування студента-фармацевта/ О. М. Филипюк [та ін.] (стр.135-138)
Христенко О. М. Зміст гуманітарної підготовки майбутніх медичних фахівців: міждисциплінарний контекст/ О. М. Христенко (стр.139-143)
Oleksii K. B. Generalized model of integrated technology of medical students’ individual work management in learning a foreign language/ K. B. Oleksii, T. V. Savaryn, I. I. Vorona (стр.144-149)
Sopiha M. O. The development of medicine and health care in Podillia in the XIX at the beginning of XX century/ M. O. Sopiha, A. I. Mashtalir (стр.150-157)
Интересные статьи :
Найти похожие


 1-20    21-40  
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)