Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Поворознюк, М. В.$<.>)
Общее количество найденных документов : 22
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-20   21-22 
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Поворознюк М. В.
Заглавие : Ефективність впливу комплексного лікування з включенням дієтичних добавок на стан сексуального здоров’я у чоловіків із хронічним бактеріальним простатитом
Параллельн. заглавия :Effectiveness of the complex treatment with the inclusion of dietary supplements on the sexual health in men with chronic bacterial prostatitis
Место публикации : Здоров’я чоловіка. - 2022. - N 3. - С. 45-50 (Шифр ЗУ37/2022/3)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
Предметные рубрики: Потенза-- прием-- фарм
MeSH-главная: СЕКСУАЛЬНАЯ ДИСФУНКЦИЯ ФИЗИОЛОГИЧЕСКАЯ -- SEXUAL DYSFUNCTION, PHYSIOLOGICAL
ЭРЕКЦИЯ -- PENILE ERECTION
ПРОСТАТИТ -- PROSTATITIS
ПИЩЕВЫЕ ДОБАВКИ -- FOOD ADDITIVES
ПРОТИВОИНФЕКЦИОННЫЕ СРЕДСТВА -- ANTI-INFECTIVE AGENTS
ЗДОРОВЬЕ МУЖЧИН -- MEN'S HEALTH
Аннотация: Хронічний простатит – найбільш поширене запальне захворювання передміхурової залози, що складно піддається лікуванню та значно погіршує якість життя. У групі ризику на сьогодні перебувають не тільки чоловіки середнього, а й молодого та більш зрілого віку. Одними з частих проявів хронічного простатиту є сексуальні дисфункції, які спричинюють психоемоційні порушення і негативно впливають на різні сфери життєдіяльності чоловіків. Максимальне усунення статевих розладів – важлива задача у лікуванні цього захворюванняChronic prostatitis is the most common inflammatory disease of the prostate gland, which is difficult to treat and significantly impairs the quality of life. Today, not only middle-aged men are in the risk group, but also young and older men. One of the frequent manifestations of chronic prostatitis are sexual dysfunctions, which cause psycho-emotional disturbances and negatively affect various spheres of men’s life. Maximum removal of sexual disorders is an important task in the treatment of this disease
Найти похожие

2.

Заглавие журнала :Здоров’я чоловіка -2022г.,N 3
Интересные статьи :
Савчук Р. В. Вплив М-холіноблокаторів на клінічний перебіг сечової інконтиненції у хворих з артифіціальним сечовим міхуром/ Р. В. Савчук [та ін.] (стр.5-11)
Кочарян Г. С. Гіпоактивний статевий потяг, обумовлений психічними і неврологічними розладами/ Г. С. Кочарян (стр.12-24)
Нікітін О. Д. Сучасна фітотерапія хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози та хронічний простатит/ О. Д. Нікітін, В. І. Сич, М. О. Ясинецький (стр.25-32)
Кочарян Г. С. Гіпоактивний статевий потяг, зумовлений ендокринною патологією, захворюваннями внутрішніх органів, пухлинами, іншими хворобами і станами, іонізуючою радіацією, курінням, вживанням алкоголю і наркотиків/ Г. С. Кочарян (стр.33-44)
Поворознюк М. В. Ефективність впливу комплексного лікування з включенням дієтичних добавок на стан сексуального здоров’я у чоловіків із хронічним бактеріальним простатитом/ М. В. Поворознюк (стр.45-50)
Kocharyan G. S. Correction of Homosexual Desire in a Male Adolescent. A Case from Clinical Practice/ G. S. Kocharyan (стр.51-55)
Кочарян Г. С. Гіпоактивний статевий потяг, зумовлений фізіологічними станами, впливом соціальних і психологічних факторів, ігноруванням сексуальних потреб жінки/ Г. С. Кочарян (стр.56-65)
Аксьонов П. В. Сучасні аспекти використання пробіотичних та пребіотичних продуктів в урологічній практиці (Огляд літератури)/ П. В. Аксьонов, В. В. Спиридоненко, М. Г. Романюк (стр.66-71)
Нікітін О. Д. Ризик розвитку та взаємозв’язок сечокам’яної хвороби та остеопорозу (Огляд літератури)/ О. Д. Нікітін [та ін.] (стр.72-80)
Интересные статьи :
Найти похожие


3.

Заглавие журнала :Медичні аспекти здоров’я жінки -2021г.,N 4
Интересные статьи :
Посохова С. П. Септичні ускладнення в акушерстві/ С. П. Посохова (стр.5-8)
Говсєєв Д. О. Менеджмент пологів при сідничному передлежанні плода. За матеріалами конференції/ Д. О. Говсєєв, С. Р. Галич, Н. П. Гончарук (стр.9-13)
Швець О. В. Вплив харчування на репродуктивне здоров’я/ О. В. Швець (стр.15-22)
Шатковська А. С. Стрес-індуковані порушення гіпоталамо-гіпофізарної та периферичної ендокринної систем в організмі жінки/ А. С. Шатковська, О. Г. Горбатюк, А. М. Біньковська (стр.23-27)
Чой Х. Клінічна ефективність соліфенацину при лікуванні гіперактивного сечового міхура різного генезу/ Х. Чой [та ін.] (стр.28-32)
Поворознюк М. В. Особливості психоемоційного стану і поведінки подружніх пар із непліддям: запитання та відповіді/ М. В. Поворознюк (стр.33-35)
Пирогова В. І. Контраверсії екстреної контрацепції: за і проти. За матеріалами конференції/ В. І. Пирогова (стр.36-39)
Підгірний Я. М. Стратегічні напрямки інтенсивної терапії СOVID-19 у вагітних та породіль. За матеріалами конференції/ Я. М. Підгірний (стр.40-44)
Акушерська кровотеча та ризик виникнення серцево-судинного захворювання через три десятиліття: популяційне когортне дослідження (стр.45-48)
Ткаченко Р. О. Акушерські кровотечі: сучасний погляд на стару проблему. За матеріалами конференції/ Р. О. Ткаченко [та ін.] (стр.49-55)
Циганенко О. І. Проблема потенційної небезпеки вірилізації характеру адаптації організму спортсменок репродуктивного віку до високих фізичних навантажень для їхньої репродуктивної функції/ О. І. Циганенко [та ін.] (стр.56-60)
Новини Кокранівської бази по темі «Акушерство та гінекологія»* (стр.61-63)
Ghosh J. Методи ведення завмерлої вагітності та неповного викидня/ J. Ghosh (стр.61)
Garcia-Casal M. N. Концентрація феритину у сироватці або плазмі крові як показник дефіциту і надлишку заліза/ M. N. Garcia-Casal (стр.61-62)
Griffiths J. D. Методи профілактики нудоти та блювання у жінок, яким виконується кесарів розтин під регіонарною анестезією/ J. D. Griffiths (стр.62-63)
van Hoesel M. Селективні модулятори рецепторів естрогену для лікування ендометріозу/ Hoesel M. van (стр.63)
Интересные статьи :
Найти похожие


4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Поворознюк М. В.
Заглавие : Особливості психоемоційного стану і поведінки подружніх пар із непліддям: запитання та відповіді
Место публикации : Медичні аспекти здоров’я жінки. - 2021. - № 4. - С. 33-35 (Шифр МУ98/2021/4)
MeSH-главная: БЕСПЛОДИЕ -- INFERTILITY
СУПРУЖЕСКИЕ ПАРЫ -- SPOUSES
МЕЖЛИЧНОСТНЫЕ ОТНОШЕНИЯ -- INTERPERSONAL RELATIONS
ПОВЕДЕНИЕ -- BEHAVIOR
Аннотация: Безпліддя у шлюбі – одна з найважливіших проблем охорони здоров’я суспільства, патологія, що має величезне не лише медико-біологічне, а й особистісне, соціальне і демографічне значення для багатьох країн світу. За умов економічної нестабільності, зниження народжуваності, високого рівня смертності та старіння населення проблема неплідного шлюбу набуває особливої соціальної ваги. Безпліддя у шлюбі, що значно поширене і в нашій країні, становить значущу проблему сьогодення для України
Найти похожие

5.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Поворознюк М. В.
Заглавие : Порушення сексуальних функцій у чоловіків із безпліддям у шлюбі, зумовленим трубно-перитонеальною патологією у жінок. Ефективність комбінованого застосування дієтичних добавок
Параллельн. заглавия :Sexual Dysfunctions in Men with Infertility in Marriage, Which is Caused by Tubal Peritoneal Pathology in Women. The Effectiveness of the Combined Use of Dietary Supplements
Место публикации : Здоров’я чоловіка. - 2021. - N 4. - С. 79-84 (Шифр ЗУ37/2021/4)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-главная: ЭРЕКТИЛЬНАЯ ДИСФУНКЦИЯ -- ERECTILE DYSFUNCTION
БЕСПЛОДИЕ -- INFERTILITY
ЖЕНСКИЕ БОЛЕЗНИ -- GENITAL DISEASES, FEMALE
ПСИХОТЕРАПИЯ -- PSYCHOTHERAPY
КОМБИНИРОВАННОЕ ЛЕЧЕБНОЕ ВОЗДЕЙСТВИЕ -- COMBINED MODALITY THERAPY
Аннотация: Проблема безплідного шлюбу в останні десятиліття стала однією з найгостріших як у медичному, так і у соціальному аспектах. В умовах економічної кризи, падіння народжуваності і високого рівня загальної смертності проблема охорони репродуктивного здоров’я населення набуває особливої соціальної значущості. Безплідність має значення не тільки для конкретних родин, але і впливає на суспільство в цілому, знижуючи соціальну і професійну активність репродуктивної групи населенняМета дослідження: аналіз порушень сексуальних функцій у чоловіків із безпліддям у шлюбі, зумовленим трубноперитонеальною патологією у жінок, та визначення ефективності лікування за допомогою комбінованого застосування дієтичних добавок. Матеріали та методи. Було обстежено 105 чоловіків із безпліддям у шлюбі, причиною якого було визнано трубноперитонеальну патологію у жінок. Вік пацієнтів групи 1 становив від 23 до 56 років; групи 2 – від 24 до 54 років (середній вік – 34,1±0,7 року і 33,6±1,1 року відповідно; р0,05). Сексуальні розлади пацієнтів було вивчено шляхом опитування. В основу запитань та варіантів відповідей на них було покладено Міжнародний індекс еректильної функції. Для покращення психоемоційного стану і відновлення сексуальних функцій у всіх пацієнтів проводили раціональну психотерапію. Дієтичні добавки виробництва ТОВ «Гармонія Україна» були призначені 63 особам, 42 чоловіки додаткового лікування не отримували. Результати. У результаті проведеного дослідження встановлено, що у чоловіків з пар, причиною безплідного шлюбу в яких раніше було визнано трубно-перитонеальну патологію у жінок, проявами сексуальних дисфункцій є рідкі інтимні стосунки, зниження статевого потягу, порушення еректильної функції. Використання дієтичних добавок на фоні раціональної психотерапії призводить до покращення і нормалізації чоловічої сексуальності, а саме: збільшення частоти інтимних відносин, посилення статевого потягу, наявності стійкої, тривалої, контрольованої ерекції при здійсненні статевого акту, виникнення більш яскравих оргастичних відчуттів. Позитивний вплив терапії із включенням дієтичних добавок відзначали 92,1% чоловіків, дуже задоволеними лікуванням були 69,9% пацієнтів. Чоловіки, які отримували тільки раціональну психотерапію, вказували на її ефективність у 23,8% випадків (р0,001), дуже високу ефективність – у 19,0% випадків (р0,001). Заключення. Дієтичні добавки доцільно включати в комплекс терапії чоловіків із безпліддям у шлюбі, зумовленим трубно-перитонеальною патологією у жінок, за наявності сексуальних розладів
Найти похожие

6.

Заглавие журнала :Здоров’я чоловіка -2021г.,N 4
Интересные статьи :
Аксьонов П. В. Клініко-лабораторна оцінка андрогенного статусу та принципи гормонотерапії у сексологічних та андрологічних хворих/ П. В. Аксьонов, М. Г. Романюк (стр.6-15)
Горпинченко І. І. Напрямки розвитку генітальної хірургії на сучасному етапі. Особливості, деталі, нюанси/ І. І. Горпинченко [та ін.] (стр.16-32)
Петербургський В. Ф. Особливості відновлення функціонального стану паренхіми нирки у дітей із вродженими вадами уретеровезикального сегмента залежно від методів його оперативної корекції (за цитокіно-ензимологічними критеріями)/ В. Ф. Петербургський [та ін.] (стр.33-40)
Меленевський А. Д. Аналіз показників спермограми та гормонального профілю у пацієнтів з різними видами чоловічого безпліддя залежно від статусу антиоксидантної системи/ А. Д. Меленевський [та ін.] (стр.41-47)
Шебеко С. К. Нефропротекторний вплив рослинної композиції ВNO 2103* у щурів з нирковою недостатністю/ С. К. Шебеко, В. В. Черних, К. О. Зупанець (стр.48-56)
Гурженко Ю. М. Комплексний підхід до терапії еректильної дисфункції у пацієнтів з ожирінням/ Ю. М. Гурженко (стр.57-71)
Кочарян Г. С. Поширеність ослабленого лібідо і гіпоактивного розладу статевого потягу/ Г. С. Кочарян (стр.72-78)
Поворознюк М. В. Порушення сексуальних функцій у чоловіків із безпліддям у шлюбі, зумовленим трубно-перитонеальною патологією у жінок. Ефективність комбінованого застосування дієтичних добавок/ М. В. Поворознюк (стр.79-84)
Vornyk B. M. Testosterone, depression, and cognitive impairment in men: an attempt at practical analysis/ B. M. Vornyk (стр.86-89)
Кочарян Г. С. Ослаблене лібідо, його прояви і визначення гіпоактивного розладу статевого потягу/ Г. С. Кочарян (стр.90-97)
Пасєчніков С. П. Левоксимед у лікуванні гострого неускладненого пієлонефриту у різні фази оваріально-менструального циклу/ С. П. Пасєчніков, О. Д. Нікітін, П. О. Самчук (стр.98-103)
Сергійчук Р. В. Ускладнення при проведенні перкутаннної нефролітотрипсії (Огляд літератури)/ Р. В. Сергійчук (стр.104-110)
Саричев Л. П. Декомпенсація сечового міхура у хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози: причини, ускладнення, реабілітація (Огляд літератури)/ Л. П. Саричев, Р. Б. Савченко (стр.111-118)
Слободянюк В. А. Діагностика та лікування пухлин сечової протоки (Клінічні спостереження)/ В. А. Слободянюк, М. Д. Соснін, А. А. Грицаюк (стр.119-123)
Интересные статьи :
Найти похожие


7.

Заглавие журнала :Медичні аспекти здоров’я жінки -2020г.,N 1
Интересные статьи :
Жабченко І. А. Сучасні підходи до профілактики акушерського травматизму та його наслідків/ І. А. Жабченко (стр.5-8)
Сучасні підходи до медикаментозної терапії фетоплацентарної недостатності (стр.11-13)
Тот Б. Звичне невиношування вагітності: діагностичні та лікувальні підходи/ Б. Тот [та ін.] (стр.14-26)
Вовк І. Б. Нормалізація порушень менструальної функції у дівчат-підлітків – запорука збереження репродуктивного здоров’я у жінок/ І. Б. Вовк, А. Г. Корнацька, В. Ф. Петербузька (стр.27-35)
Вульвовагінальний кандидоз: протоколи IUSTI та їх практичне значення (стр.36-38)
Фармакотерапія остеопорозу в жінок після менопаузи. Клінічні настанови ESE 2019 (стр.39-44)
Тактика ведення хворих із безсимптомною бактеріурією, циститом і пієлонефритом. Рекомендації Європейської асоціації урології 2019 (стр.45-53)
Клинический исход и прогностические факторы сепсиса, септического шока и пролонгации госпитализации у пациентов с острым обструктивным пиелонефритом (стр.53)
Поворознюк М. В. Трубно-перитонеальне непліддя: а чи здорові чоловіки?/ М. В. Поворознюк (стр.54-58)
Белокриницкая Т. Е. Инфекционные заболевания при беременности как фактор риска развития тяжелой преэклампсии/ Т. Е. Белокриницкая [та ін.] (стр.59-65)
Интересные статьи :
Найти похожие


8.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Поворознюк М. В.
Заглавие : Трубно-перитонеальне непліддя: а чи здорові чоловіки?
Параллельн. заглавия :Tuboperitoneal infertility: are men healthy?
Место публикации : Медичні аспекти здоров’я жінки. - 2020. - № 1. - С. 54-58 (Шифр МУ98/2020/1)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-главная: БЕСПЛОДИЕ ЖЕНСКОЕ -- INFERTILITY, FEMALE
БЕСПЛОДИЕ МУЖСКОЕ -- INFERTILITY, MALE
РЕПРОДУКТИВНОЕ ЗДОРОВЬЕ -- REPRODUCTIVE HEALTH
МАТОЧНЫЕ ТРУБЫ -- FALLOPIAN TUBES
Аннотация: Досліджено стан репродуктивного здоров’я у 640 чоловіків із непліддям у шлюбі, які звернулися за медичною допомогою до Українського державного інституту репродуктології НМАПО ім. П. Л. Шупика. Причиною безпліддя подружжя вважалася двобічна відсутність або непрохідність маткових труб у жінок. Ці пари було направлено для лікування непліддя методом простого запліднення in vitro в межах державної програми, що передбачала репродуктивну здатність чоловіків. Встановлено, що в парах із безпліддям, причиною якого вважається трубно-перитонеальна патологія у жінок, є частими порушення фертильності й у чоловіків. Щонайменше вони мають місце у 33,6% осіб. Основною причиною зниження генеративного потенціалу у цих пацієнтів є інфекційно-запальна патологія урогенітальної системи, що діагностується більш ніж у половині випадків. Частим є безсимптомне інфікування статевих органівЗапропоновано удосконалення організації початкової медичної допомоги парам із безплідним шлюбом, що передбачає надання медичної допомоги акушерами-гінекологами та обов’язково сексопатологами-андрологами або урологами у великих, добре обладнаних акушерсько-гінекологічних установахThe state of reproductive health was studied in 640 men with infertility in marriage who sought medical help from the Ukrainian State Institute of Reproductology NMAPE named after P. L. Shupika. The cause of infertility of the spouses was considered the bilateral absence or obstruction of the fallopian tubes in women. These couples were targeted undergoing IVF treatment as part of a state program, which involves the reproductive capable men. It has been established that in pairs with infertility, the cause of which was considered tuboperitoneal pathology in women, fertility disorders in men are also frequent. At least they occur in 33,6% of individuals. The main reason for the decrease in the generative potential in these patients is the infectious and inflammatory pathology of the urogenital system, diagnosed in more than half of cases. Asymptomatic genital infection is commonAn improvement in the organization of initial medical care for couples with infertility in marriage is proposed. It provides for medical care by obstetrician-gynecologists and necessarily sexopathologists/andrologists or urologists in large, well-equipped obstetric and gynecological institutions
Найти похожие

9.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Поворознюк М. В.
Заглавие : Причини порушень дітородної здатності у чоловіків із безпліддям у шлюбі: інфекційно-запальні захворювання сечостатевої системи
Параллельн. заглавия :Causes of fertility abnormalities in men with infertility in marriage: infectious-inflammatory diseases of the genitourinary system
Место публикации : Медицинские аспекты здоровья мужчины. - 2019. - N 2/3. - С. 38-47 (Шифр МУ89/2019/2/3)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-главная: МОЧЕПОЛОВОЙ СИСТЕМЫ МУЖСКОЙ БОЛЕЗНИ -- MALE UROGENITAL DISEASES
БЕСПЛОДИЕ МУЖСКОЕ -- INFERTILITY, MALE
КЛИНИЧЕСКОЕ ИССЛЕДОВАНИЕ -- CLINICAL TRIAL
КОМОРБИДНОСТЬ -- COMORBIDITY
МОЧЕПОЛОВОЙ СИСТЕМЫ ЖЕНСКОЙ БОЛЕЗНИ -- FEMALE UROGENITAL DISEASES
РЕПРОДУКТИВНОЕ ЗДОРОВЬЕ -- REPRODUCTIVE HEALTH
Аннотация: На підставі обстеження 1103 чоловіків із безпліддям у шлюбі встановлено, що найбільш частою і дуже поширеною причиною порушення репродуктивного здоров:я у цих пацієнтів є інфекційно-запальні захворювання сечостатевої системи. Ця патологія у чоловіків призводить до порушення дітородної здатності не тільки у них самих, але й в жінок. З огляду на це, при оцінці стану фертильності у чоловіків із безплідним шлюбом насамперед слід проводити ретельний пошук інфекційно-запальних захворювань сечостатевої системи, а в разі їх виявлення — лікуванняOn the basis of a examination of 1103 men from infertile couples, it was detected that infectious and inflammatory diseases of the genitourinary system are the most frequent and very common cause of reproductive health disorders in these patients. This pathology in men leads to a violation not only of their fertility, but also in women. Given this, when assessing the state of fertility in men with infertile marriages, first of all, a thorough search should be carried out for infectious and inflammatory diseases of the urogenital system, and in case of its detection, treatment is necessary
Найти похожие

10.

Заглавие журнала :Медицинские аспекты здоровья мужчины -2019г.,N 4
Интересные статьи :
Шуляк А. В. Новые возможности диагностики и лечения урологических заболеваний. Конгресс Ассоциации урологов Украины 2019/ А. В. Шуляк, И. В. Радьков (стр.5-10)
Тактика ведення хворих із безсимптомною бактеріурією, циститом і пієлонефритом. Рекомендації Європейської асоціації урології 2019 (стр.11-19)
Клинический исход и прогностические факторы сепсиса, септического шока и пролонгации госпитализации у пациентов с острым обструктивным пиелонефритом (стр.19)
Мигов В. Г. Мочесолевой диатез как причина рецидива СХТБ. Кеджибелинг-Макс - препарат выбора?/ В. Г. Мигов (стр.20-24)
Гамидов С. И. Терапия инфекции мочевыводящих путей на фоне уратного нефролитиаза/ С. И. Гамидов, Т. В. Шатылко, Н. Г. Гасанов (стр.25-30)
Стрельцова О. С. Современные методы профилактики инфекционно-воспалительных осложнений контактной и дистанционной литотрипсии/ О. С. Стрельцова, Е. В. Гребенкин (стр.31-38)
Евстигнеев И. В. Особенности клинического течения и проблемы диагностики туберкулеза мочевой системы в современных условиях/ И. В. Евстигнеев (стр.39-50)
Поворознюк М. В. Стан репродуктивного здоров’я чоловіків із безпліддям у шлюбі/ М. В. Поворознюк (стр.51-57)
Результаты РКИ: применение тестистерона неэффективно у мужнин без патологического гипогонауизма (стр.57)
Прийма О. Б. Оперативне лікування ідіопатичного варикоцеле/ О. Б. Прийма, С. С. Прийма (стр.58-61)
Джораева С. К. Ретроспективний аналіз поширеності статевих інфекцій серед сімейних пар/ С. К. Джораева [та ін.] (стр.62-66)
Интересные статьи :
Найти похожие


 1-10    11-20   21-22 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)