Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (2)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Попова, Н. В.$<.>)
Общее количество найденных документов : 95
Показаны документы с 1 по 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-95 
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Арсенина О. И., Афанасьева О. Е., Попова Н. В.
Заглавие : "CLAASSический" способ изготовления лингвального аппарата
Место публикации : Клиническая стоматология: Науч.-практ. журн./ ООО"ТБИ Компания". - 2006. - № 2. - С. 64-67 (Шифр КР15/2006/2)
Предметные рубрики: Ортодонтия-- методы
Найти похожие

2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Попова Н. В., Литвиненко В. І., Дихтярьов С. І., Кисіль О. П., Гляпа К. Л.
Заглавие : Аналіз вмісту йоду в морській траві Zostera marina
Место публикации : Фітотерапія.Часопис. - 2013. - № 1. - С. 61-64 (Шифр ФУ16/2013/1)
MeSH-главная: ИОД -- IODINE
РАСТЕНИЯ ЛЕКАРСТВЕННЫЕ -- PLANTS, MEDICINAL
Найти похожие

3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Литвиненко В. И., Бойко Н. Н., Попова Н. В.
Заглавие : Анализ биологически активных веществ солодки голой
Место публикации : Фітотерапія. Часопис. - Київ, 2019. - N 4. - С. 33-38 (Шифр ФУ16/2019/4)
MeSH-главная: РАСТЕНИЯ ЛЕКАРСТВЕННЫЕ -- PLANTS, MEDICINAL
СОЛОДКА -- GLYCYRRHIZA
Аннотация: В ході досліджень було проведено аналіз змісту біологічно активних речовин коренів солодки в залежності від місць зростания. Встановлено, що тритерпенові сполуки переважають в кількості від 7,6 до 9,0%, а халконові глікозиди в перерахунку на лікуразід від 0,52 до 1,0%. Показано, що коріння солодки, заготовлені в Туркменії та висушені на сонці, відрізняються високим вмістом як екстраактівних речовин, так і біологічно активних речовин.В ходе исследований был проведен анализ содержания биологически активных веществ корней солодки в зависимости от мест произростания. Установлено, что тритерпеновые соединения преобладают в количестве от 7,6 до 9,0%, а халконовые гликозиды в пересчете на ликуразид от 0,52 до 1,0%. Показано, что корни солодки, заготовленные в Туркмении и высушенные на солнце, отличаются высоким содержанием как экстраактивных веществ, так и биологически активных веществ.
Найти похожие

4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Арсенина О. И., Попова Н. В., Попова А. В., Комарова А. В.
Заглавие : Анализ функциональных изменений у пациентов с дисфункцией височно-нижнечелюстного сустава при использовании эластомерной каппы (корректора)
Место публикации : Клиническая стоматология: Науч.-практ. журн./ ООО"ТБИ Компания". - М.: ООО"ТБИ Компания", 2014. - № 2. - С. 46-51 (Шифр КР15/2014/2)
MeSH-главная: ВИСОЧНО-НИЖНЕЧЕЛЮСТНОГО СУСТАВА ДИСФУНКЦИИ СИНДРОМ -- TEMPOROMANDIBULAR JOINT DYSFUNCTION SYNDROME
ЖЕВАТЕЛЬНЫЕ МЫШЦЫ -- MASTICATORY MUSCLES
ЭЛАСТОМЕРЫ -- ELASTOMERS
ЭЛЕКТРОМИОГРАФИЯ -- ELECTROMYOGRAPHY
Найти похожие

5.

Заглавие журнала :Вісник фармації -2000г.,N 3(23)
Интересные статьи :
Черних В. П. Синтез, фізико-хімічні властивості, діуретична та антигіпоксична активність амідів 2-карбоксифумаранілової кислоти/ В. П. Черних [и др.] (стр.4-6)
Безуглий П. О. Алкіл- та ариламіди кротонової кислоти як напівпродукти синтезу біологічно активних сполук/ П. О. Безуглий [и др.] (стр.7-10)
Ковальова А. М. Інгібітування ліпази амінопохідними ізоалантолактону/ А. М. Ковальова [и др.] (стр.11-13)
Литвиненко В. І. Вивчення амінокислотного та елементного складу роду бадан/ В. І. Литвиненко [и др.] (стр.14-17)
Козлова Е. П. Деякі аспекти вивчення омели білої/ Е. П. Козлова [и др.] (стр.18-22)
Зарєченський М. А. Іонометричний аналіз піридоксину гідрохлориду з використанням твердоконтактного іоноселективного електроду/ М. А. Зарєченський, О. Г. Кизим, В. В. Болотов (стр.23-25)
Абдала Халед Муса. Розробка нормативної аналітичної документації на покриті оболонкою таблетки аміналону та вивчення їх гострої токсичності/ Халед Муса Абдала [и др.] (стр.26-28)
Ковальов В. М. Розробка складу та дослідження багатокомпонентної мазі антимікробної і протизапальної дії з гексаметилентетраміном/ В. М. Ковальов [и др.] (стр.29-32)
Осипенко С. Ю. Технологія та аналіз гомеопатичних гранул APIS/ С. Ю. Осипенко, О. І. Тихонов, С. О. Тихонова (стр.33-35)
Григор’ев І. В. Застосування вібраційного комплексного апарата у виробництві синтетичних лікарських субстанцій/ І. В. Григор’ев [и др.] (стр.36-39)
Тихонова С. О. Підбір допоміжних компонентів у складі профілактичних кремів з ліпофільним екстрактом квіткового пилку. Повідомлення 1/ С. О. Тихонова [и др.] (стр.40-44)
Тихонов О. І. Розробка технології вітчизняних ін’єкційних розчинів "Трисоль" і "Реополіглюкін" в умовах GMP/ О. І. Тихонов, А. П. Гудзенко, Н. Ф. Орловецька (стр.45-49)
Толочко В. М. дослідження вітчизняного ринку дитячих лікарських форм/ В. М. Толочко, М. Л. Сятиня, О. В. Ахмад (стр.50-54)
Загорій В. А. Реорганізація управління якість лікарських засобів на ЗАТ" Фармацевтична фірма "Дарниця"/ В. А. Загорій [и др.] (стр.55-57)
Мнушко З. М. Автоматизована навчально-контролююча система як засіб самопідготовки з фармацевтичного маркетингу/ З. М. Мнушко [и др.] (стр.58-61)
Интересные статьи :
Найти похожие


6.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Попова Н. В., Діхтярьов С. І., Маслова Н. Ф., Літвіненко В. І.
Заглавие : Взаємодія природних біологічно активних речовин з гіалуронідазою та перспективи застосування як лікарських засобів
Место публикации : Фітотерапія.Часопис. - 2011. - № 3. - С. 45-47 (Шифр ФУ16/2011/3)
Предметные рубрики: Гиалуронидаза-- класс
Ферментов ингибиторы-- действ преп
Флавоны-- выдел-- тер прим
Лекарственный скрининг-- in vitro-- методы
Найти похожие

7.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Литвиненко В. І., Попова Н. В., Кожух І. О.
Заглавие : Вивчення амінокислотного та елементного складу роду бадан
Место публикации : Вісник фармації. - 2000. - № 3(23). - С. 14-17 (Шифр ВУ18/2000/3(23))
MeSH-главная: РАСТЕНИЯ ЛЕКАРСТВЕННЫЕ -- PLANTS, MEDICINAL
Найти похожие

8.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Куцанян А. А., Попова Н. В., Комісаренко М. А., Осолодченко Т. П., Литвиненко В. І.
Заглавие : Вивчення антимікробної активності екстрактів плодів абрикоса звичайного
Место публикации : Укр. біофармац. журнал. - Х., 2020. - № 2. - С. 76-80 (Шифр УУ50/2020/2)
MeSH-главная:
РАСТЕНИЙ ЭКСТРАКТЫ -- PLANT EXTRACTS
АНТИБАКТЕРИАЛЬНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTI-BACTERIAL AGENTS
Аннотация: На теперішній час однією з актуальних проблем у фармації і медицині є лікування інфекційних захворювань. Спектр антимікробних засобів, які використовуються для боротьби з патогенними мікроорганізмами, у зв’язку з розвинутою проблемою резистентності до антибіотиків неухильно звужується. Тому пошук нових лікарських засобів, що мають антибактеріальну активність, є важливим завданням. Мета роботи. Провести вивчення антимікробної активності екстрактів із сухих плодів абрикоса звичайного. Матеріали та методи. Об’єктом дослідження були сухі плоди абрикоса звичайного. Антибактеріальну та протигрибкову активність фракцій визначали в дослідах in vitro методом дифузії в агар (метод «колодязів»). Результати та їх обговорення. Вміст сухих речовин варіюється від 2,47 до 7,30 % для спиртових екстрактів у нейтральному середовищі і від 3,78 до 8,03 % – у підкисленому середовищі. При екстракції хлористим метиленом вміст сухих речовин значно менше. Дані результатів дослідження екстрактів на антимікробну активність показали, що всі штами мікроорганізмів чутливі до досліджуваних зразків. Висновки. Всі досліджувані зразки проявляють антимікробну активність по відношенню до використаних штамів мікроорганізмів. Більшість спиртових екстрактів, отриманих при підкисленні, проявляє більшу інгібуючу активність, ніж нейтральні зразки
Найти похожие

9.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Москаленко А. М., Попова Н. В.
Заглавие : Вивчення летких сполук у сировині безсмертника приквіткового (Helichrysum Bracteatum)
Место публикации : Укр. біофармац. журнал. - Х., 2020. - № 4. - С. 70-75 (Шифр УУ50/2020/4)
MeSH-главная:
ЖИРНЫЕ КИСЛОТЫ ЛЕТУЧИЕ -- FATTY ACIDS, VOLATILE
ТЕРПЕНЫ -- TERPENES
ХРОМАТОГРАФИЯ ГАЗОВАЯ -- CHROMATOGRAPHY, GAS
Аннотация: Рослини протягом свого життєвого циклу синтезують, накопичують і виділяють у зовнішнє середовище леткі сполуки – різнорідні за структурою і хімічними властивостями речовини, що належать до різних класів. Ці речовини можуть мати насичені й ненасичені, лінійні й розгалужені ланцюги й циклічні фрагменти, а також певні функціональні групи сполук – гідроксильні, ефірні, карбоксильні та ін. Особливе місце серед летких сполук посідають речовини класу терпенів. Чимало летких речовин становлять собою певну лікувальну й комерційну цінність, що визначає насамперед перспективність фармакогностичного дослідження рослин. Наразі фармацевтична промисловість пильно потребує лікарської рослинної сировини для створення нових ефективних фітопрепаратів, тому рослини з багатою, різноманітною сировинною базою постають щонайпершим об’єктом вивчення. Такою перспективною для фармакогностичного аналізу рослиною є безсмертник приквітковий. Попередніми фітохімічними дослідженнями виявлено, що сировина безсмертника приквіткового має різноманітний склад біологічно активних речовинУперше було проведено дослідження якісного складу летких сполук у траві й квітках безсмертника приквіткового з використанням методу газової хроматографії з мас-спектрометричним детектуванням. Результати дослідження летких сполук сировини безсмертника приквіткового, а також дані проведених раніше досліджень щодо вмісту речовин інших класів свідчать про перспективність подальшого вивчення цієї рослини для розробки нових лікарських препаратів
Найти похожие

10.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Литвиненко В. І., Бойко М. М., Попова Н. В., Куценко Н. І.
Заглавие : Вивчення цмину піскового сорту "Золотистий"
Место публикации : Фітотерапія. Часопис. - Київ, 2019. - N 3. - С. 32-37 (Шифр ФУ16/2019/3)
MeSH-главная: РАСТЕНИЯ ЛЕКАРСТВЕННЫЕ -- PLANTS, MEDICINAL
ЦМИН -- HELICHRYSUM
Аннотация: Результати досліджень свідчать про перспективність цмину піскового сорту "Золотистий", оскільки він характеризується багатим набором флавоноїдів, кумаринів та гідроксікоричних кислот, а в кількісному плані не поступається, а навіть перевищує цей показник у дикорослих аналогів.Результаты исследований свидетельствуют о перспективности бессмертника песчаного сорта "Золотистый", поскольку он характеризуется богатым набором флавоноидов, кумаринов и гидроксикоричних кислот, а в количественном отношении не уступает, а даже превосходит этот показатель у дикорастущих аналогов.
Найти похожие

11.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Арсенина О. И., Пиксайкина К. Г., Попова А. В., Попова Н. В., Перфильев С. А., Чистякова В. Р.
Заглавие : Влияние ортодонтические лечение на изменение параметров ротоглотки у пациентов с зубочелюстными аномалиями и гипертрофией носоглоточной миндалины
Место публикации : Стоматология: Науч.-практ. рецензируемый журн./ Стоматол. ассоц. России, ОАО"Стоматология". - М: Медиа-Сфера, 2015. - Т. 94, № 6. - С. 32-35. - ISSN 0039-1735 (Шифр СР18/2015/94/6). - ISSN 0039-1735
Примечания : Библиогр.: с. 35
MeSH-главная:
ДЕТИ, ВОЗРАСТ 6-12 ЛЕТ -- CHILD, 6-12 YEARS OLD
НЕБНЫЕ МИНДАЛИНЫ -- PALATINE TONSIL
НОСОГЛОТКИ БОЛЕЗНИ -- NASOPHARYNGEAL DISEASES
Найти похожие

12.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Арсенина О. И., Пиксайкина О. И., Попова А. В., Попова Н. В.
Заглавие : Влияние ротового типа дыхания на выраженность морфофункциональных изменений зубочелюстной системы у пациентов с ЛОР-патологией
Место публикации : Стоматология: Науч.-практ. рецензируемый журн./ Стоматол. ассоц. России, ОАО"Стоматология". - М: Медиа-Сфера, 2014. - Т. 93, № 6. - С. 68-73. - ISSN 0039-1735 (Шифр СР18/2014/93/6). - ISSN 0039-1735
Примечания : Библиогр.: с. 73
MeSH-главная: ОТОРИНОЛАРИНГОЛОГИЧЕСКИЕ БОЛЕЗНИ -- OTORHINOLARYNGOLOGIC DISEASES
ЗУБНОЙ РЯД -- DENTITION
Найти похожие

13.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Грошев В. Н., Попова Н. В.
Заглавие : Вопросы военно-медицинской экспертизы юношей допризывного и призывного возрастов с пролапсом митрального клапана
Место публикации : Педиатрия. Журнал им. Г.Н.Сперанского. - 2003. - № 2. - С. 117-118 (Шифр ПР21/2003/2)
Предметные рубрики: Митрального клапана пролапс-- подрост
Военная медицина
Военнослужащие
Найти похожие

14.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Попова Н. В., Маслова Н. Ф., Діхтярьов С. І., Літвиненко В. І.
Заглавие : Вплив лютеоліну на активність металопротеїназ в лікуванні ревматоїдних та онкологічних захворювань
Место публикации : Фітотерапія.Часопис. - 2011. - № 2. - С. 74-77 (Шифр ФУ16/2011/2)
Предметные рубрики: Металлоэндопептидазы-- тер прим
Новообразования-- лек тер
Артрит ревматоидный-- лек тер
Лютеолин-- тер прим
Найти похожие

15.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Бондаренко И. В., Ошеко С. П., Попова Н. В.
Заглавие : Выбор антибактериальной терапии у детей при заболевании верхних дыхательных путей (опыт отделения анестезиологии и интенсивной терапии г. Лисичанска)
Место публикации : Український Журнал екстремальної медицини ім.Г.О.Можаєва. - 2002. - Т. 3, № 3. - С. 101-102 (Шифр УУ6/2002/3/3)
MeSH-главная: АНТИБАКТЕРИАЛЬНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTI-BACTERIAL AGENTS
ДЫХАТЕЛЬНЫХ ПУТЕЙ БОЛЕЗНИ -- RESPIRATORY TRACT DISEASES
ДЕТИ -- CHILD
АНЕСТЕЗИОЛОГИЧЕСКОЕ ОТДЕЛЕНИЕ БОЛЬНИЦЫ -- ANESTHESIA DEPARTMENT, HOSPITAL
Найти похожие

16.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Науменко Л. С., Попова Н. В., Бобрицька Л. О.
Заглавие : Гідроксикоричні кислоти обліпихи крушиноподібної
Место публикации : Укр. біофармац. журнал. - Х., 2019. - № 4. - С. 70-74 (Шифр УУ50/2019/4)
MeSH-главная: ОБЛЕПИХА -- HIPPOPHAE
ХИННАЯ КИСЛОТА -- QUINIC ACID
ЦИКЛОГЕКСАНКАРБОНОВЫЕ КИСЛОТЫ -- CYCLOHEXANECARBOXYLIC ACIDS
ГАЛЛОВАЯ КИСЛОТА -- GALLIC ACID
КУМАРОВЫЕ КИСЛОТЫ -- COUMARIC ACIDS
Аннотация: Лікарська рослинна сировина (ЛРС) широко застосовується для лікування гострих і хронічних захворювань, крім того її використовують як профілактичний засіб. На її основі створюються лікарські препарати і дієтичні добавки. Препарати на основі рослинної лікарської сировини мають низьку токсичність при досить високій ефективності, володіють широким спектром терапевтичної дії, комплексним органопротекторним ефектом, гармонізуючим впливом на всі органи і системи організмуДля всіх видів ЛРС домінуючою є хінна кислота. Найбільша кількість гідроксикоричних кислот міститься у листі обліпихи крушиноподібної. Таким чином, ЛРС обліпихи крушиноподібної може використовуватися для створення лікарських препаратів і біологічно активних добавок на її основі для лікування і профілактики різних захворювань
Найти похожие

17.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Попова Н. В.
Заглавие : Гідроксикоричні кислоти сортів м’яти перцевої
Место публикации : Фітотерапія.Часопис. - 2013. - № 2. - С. 60-64 (Шифр ФУ16/2013/2)
MeSH-главная: МЯТА ПЕРЕЧНАЯ -- MENTHA PIPERITA

РОЗМАРИН -- ROSMARINUS



СПЕКТРОФОТОМЕТРИЯ -- SPECTROPHOTOMETRY
Найти похожие

18.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Попова Н. В.
Заглавие : Долгосрочные результаты терапии пациентов с шизофренией инъекционным антипсихотиком пролонгированного действия: объединенные данные международного исследования (обзор зарубежного исследования)
Место публикации : Психиатрия и психофармакотерапия. - 2011. - Т. 13, № 4. - С. 66-69 (Шифр ПР44/2011/13/4)
Предметные рубрики: Шизофрения-- лек тер
Замедленного действия препараты-- тер прим
Клинические исследования-- методы
Рисполепт конста-- тер прим
Найти похожие

19.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Москаленко А. М., Попова Н. В.
Заглавие : Дослідження вуглеводів безсмертника приквіткового (Helichrysum bracteatum)
Место публикации : Укр. біофармац. журнал. - Х., 2018. - № 3. - С. 53-59 (Шифр УУ50/2018/3)
MeSH-главная: ЦМИН -- HELICHRYSUM
УГЛЕВОДЫ -- CARBOHYDRATES
ХРОМАТОГРАФИЯ ГАЗОВАЯ МАСС-СПЕКТРОМЕТРИЯ -- GAS CHROMATOGRAPHY-MASS SPECTROMETRY
Аннотация: Рослинна сировина має велике значення для розробки і виробництва лікарських препаратів і дієтичних добавок. Останнім часом намітилася стійка тенденція до зростання потреби в лікарській рослинній сировині, тому важливим напрямком наукових досліджень є збільшення сировинної бази лікарських рослин для фармацевтичної промисловості. Мета роботи - визначення якісного складу та вмісту цукрів за допомогою хроматографічних методів у сировині (трава і квітки) безсмертника приквіткового (Helichrysum braceatum). Для дослідження використовували подрібнену сировину безсмертника приквіткового. Для вивчення якісного складу та вмісту вуглеводів використовувався метод газової хроматографії з мас-спектрометричним детектором (ГХ/МС). В результаті проведеного дослідження було виявлено у квітках серед зв'язаних вуглеводів - 12 цукрів, серед вільних - 13 сполук. У траві виявлено серед зв'язаних вуглеводів - 10 цукрів та серед вільних - 12 сполук. Серед визначених вільних вуглеводів у квітках безсмертника знаходяться у значних кількостях цукри: сахароза (12,35 мг/г), глюкоза (10,43 мг/г) та зв'язаних вуглеводів наступні цукри: глюкоза (21,97 мг/г), фукоза (21,38 мг/г), арабіноза (7,98 мг/г). У траві безсмертника серед ідентифікованих вільних вуглеводів у великих кількостях представлені наступні цукри: сахароза (9,08 мг/г), глюкоза (7,37 м/г), серед зв'язаних вуглеводів - наступні цукри: ксилоза (26,84 мг/г), глюкоза (9,78 мг/г). інші визначені цукри зустрічаються у значно меншій кількості. Висновки: вперше здійснено визначення якісного складу та вмісту цукрів за допомогою хроматографічних методів у сировині (траві і квітках) безсмертника приквіткового (Helichrysum braceatum). Серед визначених вуглеводів у квітках безсмертника знаходяться у значних кількостях цукри: глюкоза (32,40 мг/г), фукоза (21,38 мг/г) та сахароза (12,35 мг/г), у траві - ксилоза (26,84 мг/г), глюкоза (17,15 мг/г) та сахароза (9,08 мг/г). Отримані експериментальні дані свідчать про достатньо різноманітний та багатий вміст цукрів у сировині безсмертника приквіткового
Найти похожие

20.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Науменко Л. С., Попова Н. В.
Заглавие : Дослідження вуглеводів сировини обліпихи звичайної
Место публикации : Укр. біофармац. журнал. - Х., 2020. - № 4. - С. 64-69 (Шифр УУ50/2020/4)
MeSH-главная: ОБЛЕПИХА -- HIPPOPHAE
УГЛЕВОДЫ -- CARBOHYDRATES
ХРОМАТОГРАФИЯ ГАЗОВАЯ МАСС-СПЕКТРОМЕТРИЯ -- GAS CHROMATOGRAPHY-MASS SPECTROMETRY
Аннотация: Сьогодні для лікування і профілактики багатьох захворювань широко застосовують препарати, виготовлені на основі рослинної сировини. З кожним роком розширюється їх асортимент і збільшується кількість. Перевагою фітопрепаратів над синтетичними лікарськими засобами є їхня м’яка дія та мала токсичність. Актуальним джерелом фітопрепаратів постають лікарські рослини вітчизняної флориРезультати аналізу свідчать про те, що в листі обліпихи звичайної найбільшу кількість складає сорбіт (40,42 мг/г), далі – глюкоза (26,58 мг/г), ксилоза (11,61 мг/г), арабіноза (8,77 мг/г), галактоза (8,65 мг/г), рамноза (3,51 мг/г), маноза (2,67 мг/г), маніт (2,48 мг/г). У плодах обліпихи звичайної також домінує сорбіт (40,59 мг/г), ксилоза (26,03 мг/г), арабіноза (4,78 мг/г), маніт (2,51 мг/г), глюкоза (1,89 мг/г), а інші цукри, які зустрічаються в плодах і листі, присутні в менших кількостях
Найти похожие

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-95 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)