Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Попова, Т. В.$<.>)
Общее количество найденных документов : 29
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-20   21-29 
1.

Заглавие журнала :Соціальна фармація в охороні здоров’я -2021г. т.7,N 3
Интересные статьи :
Кутова О. В. Метод ідентифікації математичних моделей у двофакторних фармацевтичних дослідженнях/ О. В. Кутова, Р. В. Сагайдак-Нікітюк, І. В. Ковалевська (стр.3-11)
Кубарєва І. В. Дослідження думок фахівців охорони здоров’я щодо ролі та функцій фармацевтичних працівників у сучасній системі надання паліативної допомоги дітям/ І. В. Кубарєва, М. С. Бекетова, О. Д. Благун (стр.12-20)
Філінюк О. М. Оцінка медичних технологій: особливості національної / регіональної та госпітальної оцінки медичних технологій/ О. М. Філінюк [та ін.] (стр.21-30)
Мацюк О. Д. Огляд асортименту екстрактів лікарських на фармацевтичному ринку України/ О. Д. Мацюк, Л. І. Вишневська, А. В. Бугай (стр.31-40)
Казакова І. С. Концепція реалізації технічного регламенту на косметичну продукцію в Україні/ І. С. Казакова [та ін.] (стр.41-52)
Попова Т. В. Аналіз фармацевтичного забезпечення лікарськими засобами, які застосовуються в терапії інсектної алергії, та підходи щодо розробки нових лікарських засобів у формі гелю для місцевого лікування/ Т. В. Попова, А. С. Немченко, Г. П. Кухтенко (стр.53-63)
Тарапон К. В. Дослідження лікарських препаратів пролонгованої дії на фармацевтичному ринку України/ К. В. Тарапон, О. В. Тригубчак (стр.64-72)
Лаба І. С. Маркетингове дослідження фармацевтичного ринку України у сегменті антигеморагічних засобів для зупинки стоматологічних кровотеч/ І. С. Лаба, Ю. М. Азаренко, О. М. Євтушенко (стр.73-82)
Интересные статьи :
Найти похожие


2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Попова Т. В., Немченко А. С. , Кухтенко Г. П.
Заглавие : Аналіз фармацевтичного забезпечення лікарськими засобами, які застосовуються в терапії інсектної алергії, та підходи щодо розробки нових лікарських засобів у формі гелю для місцевого лікування
Место публикации : Соціальна фармація в охороні здоров’я. - Х., 2021. - Том 7, № 3. - С. 53-63 (Шифр СУ53/2021/7/3)
MeSH-главная:
ГИПЕРСЕНСИБИЛИЗАЦИЯ -- HYPERSENSITIVITY
ДЕСЕНСИБИЛИЗИРУЮЩИЕ СРЕДСТВА -- ANTI-ALLERGIC AGENTS
ГЕЛИ -- GELS
ПРОТИВОЗУДНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTIPRURITICS
Аннотация: За даними Всесвітньої організації з алергії, страждають від алергії 10-40 % населення світу. На сьогодні кількість таких пацієнтів в Європі становить близько 150 млн осіб. Прогнозується, що на наступне десятиріччя їх буде налічуватися понад 250 млн, серед яких 5 % мають схильність до інсектної алергії (ІА). Мета: аналіз асортименту ЛЗ, що застосовуються для місцевого лікування ІА, та підходів щодо розробки нових вітчизняних ЛЗ у формі гелю для її лікуванняДоведено доцільність розробки нових, доступних, порівняно з іноземними, вітчизняних ЛЗ для місцевої терапії проявів алергічних реакцій на укуси або ужалення комах на прикладі запропонованої фармацевтичної композиції у формі гелю, яку можна застосовувати для лікування ІА у дітей
Найти похожие

3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Попова Т. В., Кухтенко Г. П., Литкін Д. В.
Заглавие : Вивчення гострої токсичності гелю із вмістом диметиндену малеату та декспантенолу
Место публикации : Укр. біофармац. журнал. - Х., 2020. - № 4. - С. 30-34 (Шифр УУ50/2020/4)
Предметные рубрики: Декспантенол
MeSH-главная: ГЕЛИ -- GELS
ТОКСИЧНОСТИ ОСТРОЙ ТЕСТЫ -- TOXICITY TESTS, ACUTE
ДИМЕТИНДЕН -- DIMETHINDENE
Аннотация: Сьогодні спостерігається збільшення кількості випадків місцевої алергічної реакції шкіри на дію різних подразнювальних чинників. Особливу категорію хворих становлять діти, які мають високу чутливість до укусів перетинчастокрилих комах та до продуктів їх життєдіяльності. На кафедрі технологій фармацевтичних препаратів НФаУ здійснюється наукова робота з розробки складу гелю з диметиндену малеатом та декспантенолом для терапії контактної алергії у рамках науково-дослідної діяльності кафедри за напрямком 0114U000945 «Розробка складу, технології та біофармацевтичні дослідження лікарських засобів на основі природної та синтетичної сировини»Проведені дослідження з вивчення гострої токсичності гелю комбінованої протиалергійної та репаративної дії продемонстрували, що склад гелю за одноразового нашкірного нанесення і внутрішньошлункового введення у відповідних максимальних дозах IV класу токсичності за лікарською формою не викликає будь-яких загальних проявів токсичної дії у самців та самиць щурів
Найти похожие

4.

Заглавие журнала :Український біофармацевтичний журнал -2020г.,N 4
Интересные статьи :
Богуцька О. Є. Особливості впливу напоїв на фармакологічну дію лікарських препаратів/ О. Є. Богуцька, Л. І. Вишневська (стр.4-8)
Чернецька С. Б. Обгрунтування вибору допоміжних речовин одержання таблеток методом прямого пресування на основі екстракту материнки звичайної/ С. Б. Чернецька, Н. М. Белей (стр.10-15)
Чайка Н. Б. Параметри стандартизації модифікованих екстрактів мучниці звичайної листя/ Н. Б. Чайка [та ін.] (стр.16-23)
Мельник Г. М. Теоретичне обгрунтування вибору активних фармацевтичних інгрідієнтів з метою створення засобу для застосування у підготовці до пологів/ Г. М. Мельник, Т. Г. Ярних, І. В. Герасимова (стр.24-28)
Попова Т. В. Вивчення гострої токсичності гелю із вмістом диметиндену малеату та декспантенолу/ Т. В. Попова, Г. П. Кухтенко, Д. В. Литкін (стр.30-34)
Селюкова Н. Ю. Фармакологічна безпечність комбінованого засобу для корекції плацентарної дисфункції у вагітних/ Н. Ю. Селюкова [та ін.] (стр.35-39)
Кудіна О. В. Вплив олігопетидів-гомологів АКТГ15-18 на адаптаційні реакції крові щурів на моделі гострого холодового стресу/ О. В. Кудіна, С. Ю. Штриголь, О. О. Колобов (стр.40-45)
Горяча Л. М. Дослідження кардіопротекторної дії пастернаку посівного трави екстракту густого/ Л. М. Горяча [та ін.] (стр.46-50)
Нестерук Т. М. Дослідження з обгрунтування умов отримання олійного екстракту фітокомпозиції/ Т. М. Нестерук, Н. П. Половко, Н. Ю. Бевз (стр.52-57)
Гордєй К. Р. Дослідження жирних та органічних кислот у траві сортів маруни дівочої White Gem та Phlora Pleno/ К. Р. Гордєй, Т. М. Гонтова, В. П. Гапоненко (стр.58-63)
Науменко Л. С. Дослідження вуглеводів сировини обліпихи звичайної/ Л. С. Науменко, Н. В. Попова (стр.64-69)
Москаленко А. М. Вивчення летких сполук у сировині безсмертника приквіткового (Helichrysum Bracteatum)/ А. М. Москаленко, Н. В. Попова (стр.70-75)
Філімонова Н. І. Біопрепарати: сучасні перспективи застосування/ Н. І. Філімонова [та ін.] (стр.78-81)
Интересные статьи :
Найти похожие


5.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Попова Т. В., Стрілець О. П., Кухтенко Г. П.
Заглавие : Обгрунтування вибору консерванта та його концентрації у складі гелю протиалергічної дії
Место публикации : Фармац. журн. - київ, 2020. - N 4. - С. 78-87 (Шифр ФУ3/2020/4)
MeSH-главная: ДЕСЕНСИБИЛИЗИРУЮЩИЕ СРЕДСТВА -- ANTI-ALLERGIC AGENTS
ГЕЛИ -- GELS
КОНСЕРВАНТЫ ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЕ -- PRESERVATIVES, PHARMACEUTICAL
Аннотация: Мікробіологічна стабільність лікарських засобів – обов’язкова складова їхньої якості, тому на етапі фармацевтичного розроблення мають бути розглянуті питання забезпечення мікробіологічної чистоти. Із цією метою до складу м’яких лікарських засобів додають різні хімічні речовини, які активно інгібують ріст мікроорганізмів, що потрапляють до фармацевтичної системи у процесі виробництва та багаторазового використання. Недостатня кількість консерванта може призвести до адаптації мікроорганізмів, а висока – до збільшення токсичності препарату. Під час розроблення складу гелю зі вмістом диметиндену малеату та декспантенолу протиалергічної дії з метою вибору консерванта та його концентрації було вибрано такі антимікробні речовини: феноксіетанол, бензалконію хлорид, метилпарагідроксибензоат (ніпагін, Е218), пропілпарагідроксибензоат (ніпазол, Е216) та калію сорбат (Е202)
Найти похожие

6.

Заглавие журнала :Фармацевтичний журнал -2020г.,N 4
Интересные статьи :
До ювілею професора, доктора фармацевтичних наук Коритнюк Раїси Сергіївни. Вчений, вчитель і колега (стр.3-5)
Савченко Л. П. Сучасні тенденції аптечного виготовлення лікарських засобів та його законодавче регулювання в зарубіжних країнах/ Л. П. Савченко, В. А. Георгіянц (стр.6-17)
Салій О. О. Дослідження на фармацевтичному ринку України асортименту біологічних лікарських засобів, що містять діючі речовини, отримані з плазми крові людини та тварин/ О. О. Салій [та ін.] (стр.18-29)
Лебедь С. О. Експертна оцінка ефективності боротьби з фальсифікацією лікарських засобів в Україні/ С. О. Лебедь, А. С. Немченко (стр.30-38)
Білоус М. В. Вивчення стану готовності закладів та підрозділів медичного постачання Збройних Сил України до впровадження інформаційної системи логістики/ М. В. Білоус, О. А. Рижов, О. П. Шматенко (стр.39-48)
Заліська О. М. Оцінка доступності допоміжних репродуктивних технологій в Україні та світі/ О. М. Заліська, Х.-О. Я. Стасів, Н. М. Максимович (стр.49-59)
Гриньків Я. О. Аналіз факторів впливу на якість організації процесу підготовки до іспиту "Крок. Фармація"/ Я. О. Гриньків [та ін.] (стр.60-68)
Демченко С. А. Синтез та протипухлинні властивості похідних [4-(4’-хлорофеніл)-5,6,7,8-тетрагідро-2,2а,8а-триазациклопента[c,d]азулен-1-іл-метил]-пара-толіламіну/ С. А. Демченко [та ін.] (стр.69-77)
Попова Т. В. Обгрунтування вибору консерванта та його концентрації у складі гелю протиалергічної дії/ Т. В. Попова, О. П. Стрілець, Г. П. Кухтенко (стр.78-87)
Кльосова К. Г. Вивчення впливу концентрації поверхнево-активних речовин на вивільнення трифузолу з ветеринарних внутрішньоматкових супозиторіїв/ К. Г. Кльосова, І. B. Бушуєва, С. А. Гладишева (стр.88-93)
Томашевська Ю. О. Фармакобезпека застосування лікарських препаратів у пацієнтів із синдромом сухого ока, а також тих, які мають ризик його виникнення/ Ю. О. Томашевська, О. В. Кривов’яз (стр.94-103)
Интересные статьи :
Найти похожие


7.

Заглавие журнала :Физиология человека -2015г. т.41,N 6
Интересные статьи :
Шеповальников А. Н. Изменения пространственной организации колебаний биопотенциалов коры больших полушарий мозга у детей под влиянием музыки/ А. Н. Шеповальников, М. В. Егоров (стр.5-16)
Соколова Л. В. Пространственно-временная организация биоэлектрической активности мозга при чтении синтагматических и парадигматических словосочетаний у студентов с разным уровнем владения иностранным языком/ Л. В. Соколова, А. С. Черкасова (стр.17-27)
Махин С. А. Исследование реактивности ϻ-ритма при наблюдении, слуховом восприятии и имитации движений: взаимосвязь со свойствами личности, определяющими эмпатию/ С. А. Махин [и др.] (стр.28-35)
Джебраилова Т. Д. Динамика параметров альфа-активности ЭЭГ и вариабельности сердечного ритма при интеллектуальной деятельности/ Т. Д. Джебраилова [и др.] (стр.36-48)
Купцова С. В. Половые различия в способности к переключению зрительного внимания (ФМРТ-исследование)/ С. В. Купцова [и др.] (стр.49-64)
Немировская Т. Л. Развитие клинических и морфологических проявлений хронической алкогольной миопатии у мужчин на фоне длительной алкогольной интоксикации/ Т. Л. Немировская [и др.] (стр.65-70)
Боброва Е. В. Запоминание последовательностей движений правой и левой руки правшами и левшами/ Е. В. Боброва [и др.] (стр.70-77)
Nikolaidis P. T. The effect of maturity on heart rate responses during training and testing in postpubescent female volleyball players/ P. T. Nikolaidis [и др.] (стр.78-85)
Челноков А. А. Возрастные особенности формирования спинального торможения скелетных мышц у лиц мужского пола/ А. А. Челноков, Р. М. Городничев (стр.86-94)
Новикова И. Н. Функциональное состояние микроциркуляторно-тканевых систем при холодовой прессорной пробе/ И. Н. Новикова [и др.] (стр.95-103)
Бойцов И. В. Взаимосвязь электродермальной активности и патологии внутренних органов/ И. В. Бойцов, Т. Е. Белоусова (стр.104-113)
Ковальзон В. М. Ранние стадии болезни Паркинсона: сравнительная характеристика цикла бодрствование–сон у пациентов и у модельных животных/ В. М. Ковальзон [и др.] (стр.114-118)
Мейгал А. Ю. Возможности, открываемые использованием нелинейных параметров поверхностной электромиограммы в диагностике заболеваний и состояний двигательной системы человека/ А. Ю. Мейгал [и др.] (стр.119-127)
Попова Т. В. Особенности работоспособности и утомления при локальной работе мышц у высококвалифицированных спортсменов/ Т. В. Попова, Ю. И. Корюкалов, О. Г. Коурова (стр.128-130)
Интересные статьи :
Найти похожие


8.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Попова Т. В., Корюкалов Ю. И., Коурова О. Г.
Заглавие : Особенности работоспособности и утомления при локальной работе мышц у высококвалифицированных спортсменов
Место публикации : Физиология человека. - 2015. - Т. 41, № 6. - С. 128-130 (Шифр ФР13/2015/41/6)
Примечания : Библиогр. в конце ст.
MeSH-главная: ФИЗИЧЕСКАЯ НАГРУЗКА -- EXERCISE
МЫШЕЧНОЕ УТОМЛЕНИЕ -- MUSCLE FATIGUE
СПОРТСМЕНЫ -- ATHLETES
МЫШЦА СКЕЛЕТНАЯ -- MUSCLE, SKELETAL
ЭЛЕКТРОЭНЦЕФАЛОГРАФИЯ -- ELECTROENCEPHALOGRAPHY
Найти похожие

9.

Заглавие журнала :Акушерство и гинекология -2014г.,N 5
Интересные статьи :
Хачатрян Н. А. Аллоиммунные механизмы привычного выкидыша (обзор)/ Н. А. Хачатрян, Л. В. Кречетова, Н. К. Тетруашвили (стр.3-8)
Ковалев М. И. Состояние женской репродуктивной системы при болезни Вильсона-Коновалова (обзор)/ М. И. Ковалев, К. Б. Ардзинба, В. В. Полещук (стр.9-14)
Мартазанова Б. А. Замена триггера овуляции как метод профилактики развития синдрома гиперстимуляции яичников (обзор)/ Б. А. Мартазанова, Н. Г. Мишиева, А. Н. Абубакиров (стр.15-18)
Иванов Д. О. Гипогликемия новорожденных (обзор)/ Д. О. Иванов, Н. П. Шабалов, Ю. В. Петренко (стр.19-26)
Лахно И. В. Состояние плода под влиянием антикоагулянтной терапии у беременных с преэклампсией/ И. В. Лахно (стр.27-31)
Полозская Ю. В. Тактика ведения беременных с преждевременным излитием вод при недоношенной беременности/ Ю. В. Полозская, Е. Ю. Шакурова, Т. В. Попова (стр.32-36)
Тирская Ю. И. Прогнозирование инфекционного риска и способ профилактики послеродового эндометрита у родильниц инфекционного риска/ Ю. И. Тирская [и др.] (стр.37-42)
Быкова К. Г. Внутривенное лазерное облучение крови в профилактике инфекционно-воспалительных осложнений у родильниц после абдоминального родоразрешения/ К. Г. Быкова [и др.] (стр.43-50)
Вторушина В. В. Продукция цитокинов in vitro мононуклеарными клетками периферической крови при проведении аллоиммунизации у пациенток с привычным выкидышем/ В. В. Вторушина [и др.] (стр.51-56)
Фетисова С. В. Влияние каберголина на маркеры сосудистой проницаемости при риске развития синдрома гиперстимуляции яичников/ С. В. Фетисова [и др.] (стр.57-61)
Кохреидзе Н. А. Клиническое значение исследования условно-патогенной флоры цервикального канала у молодых женщин с острыми воспалениями придатков матки/ Н. А. Кохреидзе, Г. Ф. Кутушева, М. Ф. Пясецкая (стр.62-67)
Ерофеева Л. В. Профилактика незапланированной беременности у молодежи/ Л. В. Ерофеева (стр.68-73)
Петрухин В. А. Возможности лечения железодефицитной анемии беременных в третьем триместре беременности/ В. А. Петрухин [и др.] (стр.74-78)
Синчихин С. П. Консервативная монотерапия пациенток с миомой матки/ С. П. Синчихин, О. Б. Мамиев, Л. В. Степанян (стр.79-83)
Курмангали Ж. К. Случай синдрома обратной артериальной перфузии с благоприятным исходом для ребенка/ Ж. К. Курмангали [и др.] (стр.84-86)
Интересные статьи :
Найти похожие


10.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Полозская Ю. В., Шакурова Е. Ю., Попова Т. В.
Заглавие : Тактика ведения беременных с преждевременным излитием вод при недоношенной беременности
Место публикации : Акушерство и гинекология. - 2014. - № 5. - С. 32-36 (Шифр АР6/2014/5)
Предметные рубрики: Беременность
Женский
MeSH-главная: РОДЫ ПРЕЖДЕВРЕМЕННЫЕ (29-38 НЕДЕЛЬ) -- OBSTETRIC LABOR, PREMATURE
ПЛОДНЫХ ОБОЛОЧЕК ПРЕЖДЕВРЕМЕННЫЙ РАЗРЫВ -- FETAL MEMBRANES, PREMATURE RUPTURE
БЕРЕМЕННОСТИ ИСХОД -- PREGNANCY OUTCOME
Найти похожие

 1-10    11-20   21-29 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)