Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (7)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Потапова, Л. В.$<.>)
Общее количество найденных документов : 21
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-21   21-21 
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Щербіна І. М., Ліпко О. П., Потапова Л. В.
Заглавие : До питання хірургічного лікування ектопій шийки матки
Место публикации : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2002. - № 3. - С. 95-98 (Шифр ПУ2/2002/3)
MeSH-главная: ШЕЙКИ МАТКИ БОЛЕЗНИ -- UTERINE CERVICAL DISEASES
Найти похожие

2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Потапова Л. В., Липко О. П., Мерцалова О. В., Чехунова А. А.
Заглавие : Роль иммунологических факторов инвазивности в патогенезе генитального эндометриоза
Место публикации : Міжнародний медичний журнал. - Харків, 2018. - Том 24, N 4. - С. 35-38 (Шифр МУ86/2018/24/4)
Примечания : Библиогр. в конце ст.
MeSH-главная: АДЕНОМИОЗ -- ADENOMYOSIS
Аннотация: Представлены новые факторы иммунопатогенеза эндометриоза. Эктопическое разрастание эндометрия определяется тканью с нарушенной резистентностью в результате деструктивно−дегенеративных процессов. Развитие эндометриоза происходит в условиях повышенной экспрессии металлопротеиназ, способствующих ремоделированию подлежащей стромы, а также адгезинов в тканях перитонеума
Найти похожие

3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Щербина Н. А., Гнатко Е. П., Потапова Л. В., Щербина И. Н., Липко О. П.
Заглавие : Принципы консервативной терапии с учетом локализации эндометриоидных гетеротопий
Место публикации : Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина. - Київ, 2018. - Т. 8, № 3. - С. 55-61 (Шифр НУ45/2018/8/3)
Примечания : Библиогр. в конце ст.
MeSH-главная: ЭНДОМЕТРИОЗ -- ENDOMETRIOSIS
Аннотация: У роботі представлені принципи консервативної терапії хворих з урахуванням локалізації ендометріоїдних гетеротопій, особливостей імунного і гормонального гомеостазу. Метою роботи є вивчення механізмів патогенезу різних форм і ступенів розповсюдження генітального ендометріозу і розробка раціональної лікувальної тактики, направленої на підвищення ефективності лікування і реабілітації хворих. Матеріали і методи. Обстежено 115 хворих на зовнішній і внутрішній ендометріоз I-II, III-IV ступені розповсюдження. 57 (49,6%) пацієнткам проводилося традиційне консервативне лікування ендометріозу. 58 (50,4%) пацієнток одержували диференційоване гормональне і імунологічне лікування з урахуванням локалізації ендометріоїдних гетеротопій. Результати дослідження. Проведені дослідження показали, що порушення в стані загального імунітету у хворих на різні клінічні форми ендометріозу носять вторинний характер, на що вказує динаміка наростання змін в імунному статусі хворих із зростанням ступеня розповсюдження захворювання, а також наявність істотних відмінностей в загальній імунологічній реактивності залежно від локалізації ендометріоїдних гетеротопій. Гормональний місцевий гомеостаз також має певні відмінності залежно від локалізації і ступеня тяжкості процесу, і це необхідне враховувати при проведенні патогенетичного лікування ендометріозу різної локалізації. Висновки. Проведене вивчення терапевтичної ефективності диференційованого лікування з урахуванням локалізації і ступеня розповсюдження процесу показало більш швидке зниження больового синдрому, а також більш раннє відновлення репродуктивної функції. Консервативна терапія ендометріозу, яка проводилася з урахуванням локалізації ендометріоїдних гетеротопій, особливостей імунного і гормонального гомеостазу приводить до більш раннього і стабільного клінічного ефекту, в порівнянні з традиційною терапією, сприяє зменшенню рецидивів ендометріозу в 1,5-2 рази.
Найти похожие

4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Потапова Л. В., Щербина И. Н.
Заглавие : Современные подходы к терапии урогенитальных расстройств у женщин в перименопаузе
Место публикации : Здоров’я жінки. - 2020. - № 9/10. - С. 114-118 (Шифр ЗУ38/2020/9/10)
Примечания : Библиогр. в конце ст.
Предметные рубрики: Вагинал-пантен (свечи вагинальные)
MeSH-главная: МОЧЕПОЛОВОЙ СИСТЕМЫ ЖЕНСКОЙ БОЛЕЗНИ -- FEMALE UROGENITAL DISEASES
ПЕРИМЕНОПАУЗА -- PERIMENOPAUSE
ВАГИНИТ БАКТЕРИАЛЬНЫЙ -- VAGINOSIS, BACTERIAL
ВАГИНИТ АТРОФИЧЕСКИЙ -- ATROPHIC VAGINITIS
МОЧЕВЫХ ПУТЕЙ НИЖНИХ СИМПТОМЫ -- LOWER URINARY TRACT SYMPTOMS
ДИЗУРИЯ -- DYSURIA
Аннотация: Развитие урогенитальных нарушений в перименопаузе характеризуется манифестацией атрофических и дистрофических процессов в структурах мочеполового тракта. Цель исследования: повышение эффективности лечения женщин с урогенитальными нарушениями в перименопаузе путем изучения влияния локального применения жидких вагинальных свечей Вагинал-пантен (ООО «Красота и здоровье»)
Найти похожие

5.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Потапова Л. В., Щербина И. Н.
Заглавие : Современные подходы к терапии урогенитальных расстройств у женщин в перименопаузе
Параллельн. заглавия :Modern approaches to the treatment of urogenital disorders in perimenopausal women
Место публикации : Актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології. - Тернопіль, 2020. - N 2. - С. 143-148 (Шифр АУ37/2020/2)
MeSH-главная: ПЕРИМЕНОПАУЗА -- PERIMENOPAUSE
МОЧЕПОЛОВОЙ СИСТЕМЫ ЖЕНСКОЙ БОЛЕЗНИ -- FEMALE UROGENITAL DISEASES
НЕДЕРЖАНИЕ МОЧИ -- URINARY INCONTINENCE
ДИСБАКТЕРИОЗ -- DYSBIOSIS
ВЛАГАЛИЩЕ -- VAGINA
Аннотация: Вагінальні свічки «Вагінал-пантен» можуть успішно застосовуватися в лікуванні урогенітальних порушень у перименопаузі, особливо у жінок, які мають протипоказання до застосування естрогеновмісних препаратівVaginal suppositories “Vaginal-Panten” can be successfully used in the treatment of urogenital disorders in perimenopause, which is especially important for women with contraindications to the use of synthetic estrogen-containing drugs
Найти похожие

6.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Потапова Л. В.
Заглавие : Дослідження локальних метаболічних процесів при різних формах генітального ендометріозу
Место публикации : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - Київ, 1998. - № 5. - С. 104-106 (Шифр ПУ2/1998/5)
MeSH-главная: ЭНДОМЕТРИОЗ -- ENDOMETRIOSIS
Найти похожие

7.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Попов М. М., Щербина М. О., Потапова Л. В.
Заглавие : Цитокінпродуктуюча активність мононуклеарів перитонеальної порожнини хворих на зовнішній генітальний ендометріоз
Место публикации : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - Київ, 2000. - № 4. - С. 106-108 (Шифр ПУ2/2000/4)
MeSH-главная: ЛЕЙКОЦИТЫ МОНОНУКЛЕАРНЫЕ -- LEUKOCYTES, MONONUCLEAR
АДЕНОМИОЗ -- ADENOMYOSIS
Найти похожие

8.

Заглавие журнала :Педіатрія, акушерство та гінекологія -2002г.,N 3
Интересные статьи :
Тимченко О. І. Спосіб життя і здоров’я населення: поширеність паління та його вплив на репродуктивні невдачі/ О. І. Тимченко, А. М. Сердюк, Н. Г. Гойда (стр.4-8)
Куля О. О. Алергія у новонародженних дітей/ О. О. Куля, Л. В. Беш, С. К. Ткаченко (стр.8-14)
Фазал Раббані. Еритропсетин в лікуванні ранньої анемії недоношених/ Раббані Фазал, Хамід Фазел, І. А. Чеботарь (стр.14-16)
Попов С. В. Стан ренальної гемодинаміки у новонароджених, які перенесли гіпоксію тяжкого ступеня/ С. В. Попов (стр.17-19)
Крамаренко Н. М. Особливості фізичного розвитку дітей раннього віку в умовах промислового регіону/ Н. М. Крамаренко (стр.20-24)
Майданник В. Г. Особливості та алгоритми антибактеріальної терапії гострої пневмонії у дітей/ В. Г. Майданник (стр.24-29)
Мінков І. П. Полімеразна ланцюгова реакція в діагностиці мікоплазменої пневмонії та оцінці ефективності її терапії/ І. П. Мінков, В. П. Петрашевич, І. В. Ходорчук (стр.30-32)
Казак С. С. Оптимізована терапія порушень мінералізованого обміну у дітей з хронічною поєднаною патологією травної системи/ С. С. Казак, М. В. Меркулов (стр.32-38)
Вітовський Р. М. Діагностика міксом серця у дітей/ Р. М. Вітовський (стр.38-41)
Кучер О. В. Стигми дизембріогенезу у дітей з гострою мієлобластною лейкемією/ О. В. Кучер (стр.42-44)
Поворознюк В. В. Стан фактичного харчування, фізичний розвиток та формування піка кісткової маси у дітей та підлітків, які мешкають у великому промисловому центрі/ В. В. Поворознюк, Г. М. Даниленко, А. Б. Віленський (стр.44-49)
Ласиця О. І. Застосування препарату дуфалак у комплексному лікуванні хронічних запорів у дітей/ О.І Ласиця, А. Є. Ревуцька, В. Т. Леуш (стр.50-52)
Василь Єгорович Чернов (До 150-річчя від дня народження) (стр.53-58)
Лук’янова І. С. Стан центральної і периферичної гемодинаміки та функціональної активності міокарда у новонароджених від матерів з серцево-судинними та ендокринними захворюваннями/ І. С. Лук’янова, О. В. Головченко, О. М. Дзюба (стр.59-62)
Луценко Н. С. Оцінка варіабельності ритму серця у хворих з блювотою вагітних/ Н. С. Луценко, О. Й. Островський (стр.63-65)
Венцківський Б. М. Імуноцитокіни та їх роль у патогенезі анемії вагітних/ Б. М. Венцківський, О. М. Макарчук (стр.66-68)
Меленчук Л. М. Стан імунної системи у вагітних жінок з гострим пієлонефритом до та після клінічного видужання/ Л. М. Меленчук (стр.68-70)
Дрінь Т. М. Електрофізіологічний аналіз біоелектричної активності матки під впливом окситоцину, простагландинів Е2 і А2?/ Т. М. Дрінь (стр.71-75)
Базилів Є. Б. Стан внутрішньоутробного плода і новонародженого у жінок, хворих на цукровий діабет/ Є. Б. Базилів (стр.75-77)
Кравченко О. В. Клінічна характеристика та перинатальні фактори ризику церебральних порушень при гіпоксично-ішемічних енцефалопатіях новонароджених/ О. В. Кравченко, Ю. Д. Годованець, І. Т. Бурденюк (стр.77-79)
Каченюк Ю. А. Клінічні аспекти пренатальної діагностики у вагітних жінок з рубцем на матці після кесарева розтину/ Ю. А. Каченюк, О. Ф. Кобецький, О. С. Школьник (стр.79-82)
Ромащенко О. В. Сучасні підходи до діагностики сімейних інфекцій/ О. В. Ромащенко, А. В. Руденко, І. Б. Вовк (стр.83-88)
Руденко А. В. Протефлазид в комплексній терапії запальних захворювань геніталій у жінок/ А. В. Руденко, О. В. Ромащенко (стр.89-94)
Щербіна І. М. До питання хірургічного лікування ектопій шийки матки/ І. М. Щербіна, О. П. Ліпко, Л. В. Потапова (стр.95-98)
Коломійцева А. Г. Спосіб нормалізації біоекології статевих шляхів у невагітних жінок з внутрішньоматковою загибеллю плода в анамнезі/ А. Г. Коломійцева, О. І. Буткова, Т. О. Лисяна (стр.99-102)
Потапов В. О. Використання антимікробного препарату бетадин у комплексній терапії післяпологового ендометриту/ В. О. Потапов, Н. В. Баштова, О. В. Колобова (стр.103-105)
Интересные статьи :
Найти похожие


9.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Щербина М. О., Ліпко О. П., Потапова Л. В., Щербина І. М., Мерцалова О. В., Шелест Н. В.
Заглавие : Особливості цитокінової регуляції і гемодинамічних показників шийки матки при фізіологічних пологах
Параллельн. заглавия :Features of cytokine regulation and hemodynamic indices in the cervix before physiological labour
Место публикации : Актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології. - Тернопіль, 2020. - N 2. - С. 185-190 (Шифр АУ37/2020/2)
MeSH-главная: ЦИТОКИНЫ -- CYTOKINES
ГЕМОДИНАМИКА -- HEMODYNAMICS
ШЕЙКА МАТКИ -- CERVIX UTERI
РОДОРАЗРЕШЕНИЯ ПРОЦЕСС -- LABOR, OBSTETRIC
Аннотация: Процес підготовки організму до пологів пов᾽язаний із імунологічною перебудовою, яка характеризується зміною системного вмісту цитокінів і пов᾽язана з посиленням гемодинаміки шийки матки. Комплексний підхід до дослідження особливостей різних патогенетичних варіантів забезпечення готовності організму вагітної до пологів дозволить сформувати об᾽єктивні підходи до питань прогнозування ефективності індукції та преіндукції пологів, а також виникнення аномалій пологової діяльностіThe process of preparing for the labour is associated with immunological restructuring, which is characterized by a change in the systemic content of cytokines and is associated with an increase in the hemodynamics of the cervix. An integrated approach to the study of the features of various pathogenetic options for ensuring the readiness of a pregnant woman᾽s body for labour will make it possible to form objective approaches to the issues of predicting the effectiveness of induction and pre-induction of labour, as well as the occurrence of abnormalities of labour
Найти похожие

10.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Щербина М. О., Ліпко О. П., Щербина І. М., Мерцалова О. В., Потапова Л. В.
Заглавие : Нові підходи до профілактики несприятливих перинатальних наслідків у жінок із невиношуванням вагітності
Параллельн. заглавия :New approaches in prevention of unfavourable peritoneal outcomes in women with miscarriage
Место публикации : Актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології. - Тернопіль, 2019. - N 1. - С. 156-159 (Шифр АУ37/2019/1)
MeSH-главная: БЕРЕМЕННОСТИ ИСХОД -- PREGNANCY OUTCOME
ГИАЛУРОНОВАЯ КИСЛОТА -- HYALURONIC ACID
СОЕДИНИТЕЛЬНОЙ ТКАНИ БОЛЕЗНИ -- CONNECTIVE TISSUE DISEASES
Аннотация: Цель исследования – повышение эффективности профилактики неблагоприятных перинатальных исходов у женщин с привычным невынашиванием беременности путем оптимизации тактики предгравидарной подготовки на основании разработки новых консервативных методов лечения ИЦН. Материалы и методы. Изучено течение беременности и родов у 56 женщин при одноплодной беременности с ИЦН. применено клинико-лабораторные и инструментальные методы обследования, изучено состояние метаболизма соединительной ткани, проведено иммунологические исследования, исследования микроциркуляции в сосудистом русле шейки матки, статистическую обработку полученных данных. Результаты исследования и их обсуждение. Анализ полученных данных определяет направление развития мероприятий по лечению невынашивания беременности и профилактике перинатальных потерь путем включения филлеров на основе ГК в систему предгравидарной подготовки у женщин с ИЦН для восстановления физиологических процессов соединительной ткани шейки матки во время следующей беременности. Выводы. Выраженные клинико-анамнестические признаки дисплазии соединительной ткани, как и биохимические признаки патологии обмена коллагена и глюкозаминогликанов, иммунологическая дисфункция и локальные микроциркуляторные нарушения, являются важными прогностическими признаками развития ИЦН и невынашивания беременности. Предгравидарная коррекция ИЦН с применением филлеров на основе ГК имеет значительные преимущества по сравнению с традиционными методами лечения ИЦН и является важным направлением профилактики неблагоприятных перинатальных исходов у женщин с невынашиванием беременностиThe aim of the study – to improve the effectiveness of prevention strategies of perinatal outcomes in women with miscarriage. The method employed included the optimization of pre-conception care. Specifically we aimed to develop new methods of treatment of cervical insufficiently based on the treatment of 56 pregnant female patients who underwent traditional and alternative methods of cervical insufficiently treatment. Materials and Methods. We studied pregnancy and labour among 56 female patients (pregnant with one child only) with cervical insufficiently. Both laboratory and clinical methods were employed to study metabolic state of tissue. Furthermore, immunobiology testing as well as microcirculation in the cervical vessels was examined. The data obtained in the study was statistically analysed. Results and Discussion. The analysis revealed the future directions of the development of the therapy of miscarriage and prevention of perinatal loss. The strategy proposed incorporates fillers containing hyaluronic acid into the treatment of women with cervical insufficiently in order to stimulate physiological processes of the connective tissue of the cervix during the subsequent pregnancy. Conclusions. The main determinants of cervical insufficiently and miscarriage include clinical manifestation of connective tissue dysplasia, biochemical pathology of collagen and glycosamides metabolism, immunological dysfunction and local lesions of the microcirculation. Treatment of cervical insufficiently using fillers containing hyaluronic acid shows clear advantage over the traditional methods of treatment and is an important strategy in prevention of negative perinatal outcomes in women with miscarriage
Найти похожие

 1-10    11-21   21-21 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)