Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (2)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Прокопів, М. М.$<.>)
Общее количество найденных документов : 56
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-56 
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Прокопів М. М., Рогоза С. В., Трепет Л. М., Вакуленко Л. О., Ярощук І. Б., Теленгатор О. Я., Ярємова С. О., Дупляк Л. М., Стасула Т. О.
Заглавие : Фактори ризику, структура та наслідки гострого періоду інсульту у місті Києві за результатами прагматичного спостереження
Место публикации : Український медичний часопис. - 2017. - № 2. - С. 124-127 (Шифр УУ13/2017/2)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: ИНСУЛЬТ -- STROKE
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
Аннотация: Актуальність проблеми інсульту зумовлена його високим поширенням, складністю лікування і тяжкими наслідками захворювання. Для вивчення стану надання медичної допомоги хворим на інсульт у м. Київ у період 1 червня - 31 грудня 2016 р. організовано проведення прагматичного спостереження. Мета - вивчення факторів ризику, структури та наслідків гострого періоду інсульту у м. Київ. Проведено обстеження 1575 хворих на інсульт у гострий період; до подальшого аналізу включено дані 1542 хворих (із них 42,6 % чоловіків) віком 26 - 100 років (середній вік - 70,5 ± 10,7 року), які госпіталізовані у вищезазначений період до неврологічних відділень м. Київ. Встановлено, що у 1102 обстежених інсульт виник уперше в житті. Переважали пацієнти віком = 60 років. Ішемічний характер інсульту діагностовано у 1328, геморагічний - у 121, змішаний характер інсульту або геморагічну трансформацію ділянки інфаркту мозку - у 36, неуточнений характер інсульту - у 57 хворих. Найбільш вагомим фактором судинного ризику була артеріальна гіпертензія, наявна у 1465 пацієнтів. Зроблено висновки, що з урахуванням високого поширення серцевої патології у хворих на інсульт більшу увагу слід приділяти профілактичним заходам, що мають бути спрямовані на лікування первинного ураження серцево-судинної системи та просвітницьку роботу серед населення. В Україні нагальним є створення реєстру хворих на інсульт
Найти похожие

2.

Заглавие журнала :Український неврологічний журнал -2017г.,N 3
Интересные статьи :
Мальцев Д. В. Показання к применению ?-интерферонов человека в клинической практике/ Д. В. Мальцев, А. И. Соколова, В. Г. Колерова (стр.5-22)
Мєдвєдкова С. О. Прогнозування функціонального наслідку раннього відновного періоду мозкового півкульного ішемічного інсульту за рівнем нейронспецифічної енолази в сироватці крові/ С. О. Мєдвєдкова (стр.23-26)
Прокопів М. М. Коморбідність мозкового інсульту за результатами прагматичного спостереження у м. Києві/ М. М. Прокопів [та ін.] (стр.27-32)
Мяловицька О. А. Прогностична оцінка розвитку когнітивних та емоційних порушень у хворих на розсіяний склероз залежно від локалізації вогнищ демієлінізації в головному мозку/ О. А. Мяловицька, Ю. В. Хижняк (стр.33-37)
Яценко К. В. Вплив комплексної терапії з використанням мікрополяризаціі на електроенцефалографічні показники у дітей, хворих на симптоматичну епілепсію/ К. В. Яценко (стр.38-42)
Цимбалюк В. І. Порівняльний аналіз динаміки рівня рухової функції паретичної кінцівки щура на тлі травми спинного мозку та відновних нейроінженерних втручань/ В. І. Цимбалюк [та ін.] (стр.43-48)
Цупиков О. М. Ефективність використання зеленого флуоресцентного білка як маркера для ідентифікації трансплантованих нейральних прогеніторних клітин у нервовій тканині мишей/ О. М. Цупиков [та ін.] (стр.51-57)
Тести з неврології (стр.58-61)
Матеріали науково-практичної конференції з міжнародню участю «Актуальні питання діагностики та лікування захворювань нервової системи» (Київ, 12-13 жовтня 2017 року) (стр.62-78)
Антоненко К. В. Характеристика головного болю у пацієнтів з ішемічним інсультом/ К. В. Антоненко (стр.62)
Бачинська Н. Ю. Особливості синдрому помірних когнітивних порушень у пацієнтів різного віку при коморбідності дисциркуляторної енцефалопатії з метаболічним синдромом/ Н. Ю. Бачинська, О. О. Копчак, В. О. Холін (стр.62-63)
Гарматіна О. Ю. Перфузія головного мозку при оклюзивно-стенотичному ураженні брахіоцефальних артерій за умов хірургічної корекції/ О. Ю. Гарматіна, В. В. Мороз (стр.63-64)
Дубенко О. Є. Нейропсихологічний профіль когнітивних порушень у пацієнтів з хворобою Альцгеймера, судинною деменцією та помірними когнитивними розладами/ О. Є. Дубенко, О. С. Чиняк (стр.64)
Евдокимов В. А. Повышение качества лечения пояснично-крестцовых радикулопатий с применением методов мануальной терапии/ В. А. Евдокимов (стр.65)
Заводнова З. І. Клінічні особливості виявів депресії у хворих на розсіяний склероз/ З. І. Заводнова (стр.65-66)
Кирпичёва Н. Б. Оценка эффективности терапии детей с эпилепсией и фокальной корковой дисплазией/ Н. Б. Кирпичёва [и др.] (стр.66)
Коваль М. В. Клініко-діагностичні критерії синдрому грудного виходу/ М. В. Коваль, В. А. Гриб, М. І. Лесів (стр.67)
Крилова В. Ю. Чинники та клінічні ознаки епілепсій з пізним початком/ В. Ю. Крилова (стр.67)
Лесів М. І. Когнітивно-мнестичні функції у хворих на гіпертонічну хворобу, коморбідну з гіпотиреозом/ М. І. Лесів [та ін.] (стр.68)
Лобанова І. С. Особливості нейропсихологічного відновлення у хворих з ішемічним інсультом на тлі хронічної ниркової недостатності/ І. С. Лобанова, С. Р. Пелешок, Е. К. Красюк (стр.68-69)
Михайличенко Т. Е. Морфологические характеристики тканей головного мозга при церебральном инсульте у пациентов с сахарным диабетом/ Т. Е. Михайличенко (стр.69)
Мяловицька О. А. Клініко-нейровізуалізаційне зіставлення у хворих на мігрень, ускладнену мігренозним статусом/ О. А. Мяловицька, Ю. П. Дідкова (стр.70)
Мяловицька О. А. Особливості когнітивних та емоційних розладів у хворих з клінічно ізольованим синдромом/ О. А. Мяловицька, Т. А. Довбонос, Ю. В. Хижняк (стр.70-71)
Некрасова Н. О. Вивчення діагностичної інформативності конституційно-біологічних та сомато-вісцеральних маркерів недиференційованої дисплазії сполучної тканини у хворих зі спондилогенною вертебробазилярною недостатністю/ Н. О. Некрасова (стр.71)
Пантелеєнко Л. В. Когнітивні розлади та функціональне відновлення після інсульту, спричиненого хворобою малих судин/ Л. В. Пантелеєнко, Н. В. Бойченко (стр.71-72)
Пономарев В. В. Нейровоспаление при болезни Паркинсона: факт или фикция?/ В. В. Пономарев [та ін.] ; В. В. Пономарёв [и др.] (стр.72-73)
Пономарев В. В. Этиология церебрального инсульта у лиц молодого возраста, по данным популяционного исследования, проведенного в Минской области Республики Беларусь/ В. В. Пономарев ; В. В. Пономарёв, С. Г. Кузьменко, А. С. Королько (стр.73-74)
Потапова К. В. До питання про тип дієти хворих на розсіяний склероз/ К. В. Потапова, Л. І. Соколова (стр.74)
Радзіховська Н. С. Зв’язок між порушеннями функції сечового міхура та сексуальної дисфункції у хворих на розсіяний склероз з ремітивно-рецидивними та вторинно-прогресивними типами перебігу/ Н. С. Радзіховська (стр.74-75)
Симоненко Г. Г. Використання гомеопатичних препаратів для лікування головного болю напруження вазомоторного та психогенного генезу/ Г. Г. Симоненко (стр.75)
Скоробогатова О. В. Немедикаментозне лікування епілепсії у дітей: інформаційно-хвильова терапія/ О. В. Скоробогатова, Т. І. Померанцева (стр.76)
Шандюк В. Ю. Порівняльна характеристика неврологічного дефіциту та рівня інвалідизації у хворих з атеротромботичним та кардіоемболічним підтипами ішемічного інсульту у відновний період/ В. Ю. Шандюк, В. С. Мельник (стр.76-77)
Шаповалова Г. А. Наукове обґрунтування застосування «сухих» вуглекислих ванн у комплексі реабілітації дітей із супутньою патологією нервової системи в період ремісії онкозахворювань/ Г. А. Шаповалова, Т. В. Польщакова (стр.77)
Юрик О. Є. Структура неврологічних ушкоджень при бойових травмах кінцівок/ О. Є. Юрик (стр.77-78)
Юрик О. Є. Характер порушень вегетативної нервової системи у пацієнтів з ревматоїдним артритом на етапі доопераційної підготовки/ О. Є. Юрик, Н. Є. Юрик (стр.78)
Интересные статьи :
Найти похожие


3.

Заглавие журнала :Український неврологічний журнал -2018г.,N 1
Интересные статьи :
Прокопів М.М. Стан надання медичної допомоги хворим із мозковим інсультом у м. Києві та шляхи його поліпшення/ М. М. Прокопів, С. В. Рогоза (стр.7-12)
Черенько Т. М. Роль показників добового моніторування артеріального тиску та його варіабельності у прогнозуванні наслідків гострого ішемічного інсульту/ Т. М. Черенько, Ю. Л. Гелетюк (стр.13-20)
Новикова Л.В. Оптимизация лечебных мероприятий у больных с повторным мозговым полушарным ишемическим инсультом в острый период заболевания/ Л. В. Новикова (стр.21-26)
Мєдвєдкова С.О. Реабілітаційні заходи у хворих з мозковим півкульним ішемічним інсультом у ранній відновний період/ С. О. Мєдвєдкова (стр.27-32)
Пічкур Н.О. Нейроавтоімунні реакції в нормі та у хворих із нейропатичними формами лізосомних хвороб накопичення/ Н. О. Пічкур (стр.33-39)
Негрич Н.О. Гіперглікозильовані імуноглобуліни сироватки крові хворих на розсіяний склероз як діагностичний та прогностичний біомаркер при цьому захворюванні/ Н. О. Негрич (стр.40-45)
Логановський К.М. Визначення рівня преморбідного інтелекту з використанням шкали інтелекту Векслера для дорослих як ефективний засіб верифікації та експертизи нейрокогнітивного дефіциту в учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС/ К. М. Логановський, К. В. Куц (стр.46-55)
Пічкур Л. Д. Вплив ксеногенної трансплантації мезенхімальних стовбурових клітин та інтерлейкіну-10 на перебіг експериментального алергійного енцефаломієліту/ A. Д. Пічкур [та ін.] (стр.56-63)
European Board Examination in Neurology. Variants of questions with answers. Examples 3 (стр.64-71)
Гончарова С.И. Случай ретроградной амнезии после преднамеренного отравления изониазидом у 31-летнего мужчины с тропикамидовой наркоманией/ С. И. Гончарова [и др.] (стр.72-81)
Покровська І.В. Нове обличчя герпес-зостерної інфекції в дітей/ І. В. Покровська, В. В. Гнатюк (стр.77-81)
Гриб B.А. Ефективність, безпечність та переносність комбінації збалансованого розчину електролітів і цитиколіну (Нейроцитину) у пацієнтів з гострим ішемічним інсультом/ B. А. Гриб [та ін.] (стр.82-87)
Березуцкий В.И. Является ли музыка Мориса Равеля симптомом его неврологического заболевания?/ В. И. Березуцкий, М. С. Березуцкая (стр.88-96)
Интересные статьи :
Найти похожие


4.

Заглавие журнала :Український неврологічний журнал -2017г.,N 1
Интересные статьи :
Фломин Ю.В. Нутритивная поддержка у пациентов с инсультом: современный междисциплинарный подход и клиническая практика Инсультного центра клиники "Оберіг"/ Ю. В. Фломин (стр.7-16)
Турчина Н.С. Клініко-експериментальне обґрунтування ролі вірусної інфекції в розвитку та наслідках ішемічного інсульту/ Н. С. Турчина (стр.17-32)
Терещенко А.Р. Патогенетические аспекты постинсультных когнитивных расстройств/ А. Р. Терещенко (стр.33-41)
Кузнецов В.В. Состояние мозгового кровообращения на ранних стадиях атеросклеротической и гипертонической дисциркуляторной энцефалопатии/ В. В. Кузнецов, С. Г. Мазур, А. Г. Скрипченко (стр.42-48)
Стаднік С.М. Можливості превентивної терапії когнітивної дисфункції: електрокардіостимуляція у пацієнтів з брадіаритміями/ С. М. Стаднік (стр.49-54)
Мєдвєдкова С. О. Функціональні наслідки у хворих у ранній відновний період мозкового ішемічного півкульового інсульту залежно від вмісту серотоніну та мелатоніну в крові/ C. O. Мєдвєдкова (стр.55-58)
Антоненко К.В. Особливості міастенії, поєднаної з іншими автоімунними захворюваннями/ К. В. Антоненко [и др.] (стр.59-64)
Цимбалюк В.І. Вплив імплантації Neurogel у поєднанні з ксеногенними стовбуровими клітинами нервового гребня на відновлення рухової функції задніх кінцівок щура після травми спинного мозку/ В. І. Цимбалюк [и др.] (стр.65-71)
Пантелеєнко Л.В. Прогресивна мультифокальна лейкоенцефалопатія у хворих на синдром набутого імунодефіциту (огляд літератури та власне клінічне спостереження)/ Л. В. Пантелеєнко, О. А. Мяловицька, О. В. Лобанов (стр.72-76)
Поясник І.М. Випадок центрального понтинного мієлінолізу в молодої жінки/ І. М. Поясник (стр.77-81)
Прокопів М.М. Аналіз роботи неврологічної служби дорослої мережі м. Києва за 2016 рік/ М. М. Прокопів (стр.82-86)
Интересные статьи :
Найти похожие


5.

Заглавие журнала :Український неврологічний журнал -2016г.,N 3
Интересные статьи :
Андрюшкова Н. Г. Дослідження генома ентеровірусів у сироватці крові хворих з гострим порушенням мозкового кровообігу/ Н. Г. Андрюшкова [и др.] (стр.8-12)
Демченко А. В. Когнітивний викликаний потенціал Р300 при хронічній ішемії мозку/ A. В. Демченко (стр.13-19)
Костюк К. Р. Ефективність диференційованого хірургічного лікування тяжких форм хвороби Паркінсона/ К. Р. Костюк, Н. С. Василів, В. Л. Ломадзе (стр.20-28)
Коваль С. С. Оцінка ефективності застосування методики інтеграції даних ОФЕКТ/МРТ для діагностики гліальних пухлин головного мозку/ С. С. Коваль, С. С. Макеєв, Т. Г. Новікова (стр.29-34)
Довбонос Т. А. Втома і депресія у хворих на розсіяний склероз на тлі інтерферонотерапії/ Т. А. Довбонос, Ю. В. Хижняк (стр.35-39)
Романенко В. І. Валідація національної версії опитувальника DN4 для визначення невропатичного компонента болю у пацієнтів з хронічними больовими синдромами попереково-крижової локалізації/ B. І. Романенко (стр.40-45)
Гнатюк В. В. Міалгічний синдром при грипі типу В/ В. В. Гнатюк, Т. В. Покровська (стр.46-50)
Байдаулетова А. И. Психогенные двигательные расстройства (клинический случай)/ А. И. Байдаулетова, О. А. Шавловская (стр.51-58)
Цимбалюк В. І. Вплив трансплантації тканини нюхової цибулини на перебіг регенераційного процесу при травмі спинного мозку в експерименті/ В. І. Цимбалюк [и др.] (стр.59-65)
Матеріали науково-практичної конференції "Впровадження вітчизняних розробок у діагностиці та лікуванні захворювань нервової системи" (Київ, 22-23 вересня 2016 року) (стр.66-85)
Антоненко К. В. Гендерні особливості ішемичного інсульту/ К. В. Антоненко (стр.66)
Білоус І. І. Когнітивні порушення і рівень особистної та реактивної тривожності у хворих на гіпотиреоз/ І. І. Білоус (стр.66-67)
Васильев Р. Г. Мультипотентные стволовые клетки - производные нервного гребня: морфофункциональные свойства и перспективы использования в неврологии и нейрохирургии/ Р. Г. Васильев [и др.] (стр.67-68)
Гев’як О. М. Емоційні розлади та фізична реабілітація у пацієнтів в гострий період геморагічного інсульту/ О. М. Гев’як (стр.68)
Григорова І. А. Судинна деменція. Клініка, діагностика, лікування/ І. А. Григорова (стр.68-69)
Грицык В. Ф. Предварительные результаты использования клеточной терапии на основе мультипотентных мезенхимальных стромальных клеток из жировой ткани в лечении экструзий межпозвонковых дисков/ В. Ф. Грицык [и др.] (стр.69-70)
Дубенко O. E. Факторы риска и клинико-анатомические характеристики ишемического инсульта у больных с интракраниальным атеросклерозом/ O. E. Дубенко, В. В. Лебединец, П. В. Лебединец (стр.70-71)
Заводнова З. І. Гостра нейропатія лицьового нерва як тунельний синдром та її корекція/ З. І. Заводнова, М. Г. Матюшко (стр.71)
Зозуля А. І. Впровадження сучасних технологій оперативного лікування мозкових інсультів/ А. І. Зозуля, І. С. Зозуля, А. О. Волосовець (стр.71-72)
Зубов Д. А. Разработка инновационных биомедицинских продуктов для клеточной терапии неврологических заболеваний/ Д. А. Зубов [и др.] (стр.72-73)
Кривецька І. І. Оцінка якості життя хворих на розсіяний склероз як компонент комплексної оцінки ефективності лікування/ І. І. Кривецька, Л. Д. Кліміна (стр.73)
Крилова В. Ю. Клінічні та параклінічні особливості постінсультної епілепсії/ В. Ю. Крилова (стр.73-74)
Лобанова І. С. Характеристика функціонального відновлення у хворих з ішемічним інсультом на тлі хронічної ниркової недостатності/ І. С. Лобанова, С. Р. Пелешок, Е. К. Красюк (стр.74)
Логвиненко А. В. Динамика когнитивных функций у пациентов с синдромом позвоночной артерии на фоне комплексной немедикаментозной терапии/ А. В. Логвиненко (стр.74-75)
Морозова О. Г. Цервікальні механізми розвитку вегетативних дисфункцій: особливості перебігу та діагностики/ О. Г. Морозова, О. А. Ярошевський, Я. В. Липинська (стр.75-76)
Мяловицька О. А. Особливості профілактичного лікування пацієнтів з мігренню, ускладненою залізодефіцитною анемією/ О. А. Мяловицька, Ю. П. Дідкова (стр.76-77)
Мяловицька О. А. Ососбливості когнітивніх порушень у хворих з ініціальними і прогресивними формами розсіяного склерозу/ О. А. Мяловицька, Ю. В. Хижняк (стр.77)
Олексюк-Нехамес А. Г. Особливості фармакотерапії у хворих з різними формами поліневропатій/ А. Г. Олексюк-Нехамес (стр.77-78)
Паєнок А.В. Динаміка нейропсихологічних функцій та показників системної запальної відповіді у пацієнтів у відновний період ішемічного інсульту за умов лікування холіну альфосцератом/ А. В. Паєнок, В. В. Смілевська (стр.78-79)
Прокопів М. М. Стан надання медичної допомоги хворим на мозковий інсульт у м. Києві (за попередніми даними прагматичного дослідження)/ М. М. Прокопів, С. В. Рогоза (стр.79)
Рибачук О. А. Доклінічне дослідження нейропротекторного ефекту стовбурових клітин різного генезу на органотиповій культурі гіпокампа після моделювання ішемічного пошкодження/ О. А. Рибачук [и др.] (стр.80)
Скоробогатова О. В. Комплексная коррекция нарушений структурно-функциональной организации мозга у больных с ишемическим инсультом (предварительные результаты)/ О. В. Скоробогатова (стр.80-81)
Соколова Л. І. Корекція порушень сексуальної функції у жінок, хворих на розсіяний склероз/ Л. І. Соколова, Н. С. Радзіховська (стр.81)
Турчина Н. С. Вплив комбінованої нейропротекторної та противірусної терапії на відновлення неврологічних функцій у хворих після ішемічного інсульту з ознаками персистенції герпетичної інфекції/ Н. С. Турчина (стр.82)
Черенько Т. М. Когнітивні функції у хворих з різними анамнестичними характеристиками артеріальної гіпертензії в гострій період ішемічного інсульту/ Т. М. Черенько, Ю. Л. Гелетюк (стр.83)
Шадід Ф. Х. Функціональний стан ендотелію та церебрального кровообігу у хворих із загостренням хронічної дискогенної люмбалгії/ Ф. Х. Шадід, І. І. Кричун (стр.83-84)
Шандюк В. Ю. Порівняльна характеристика клінічного перебігу атеротромботичного та кардиоемболічного підтипів ішемичного інсульту/ В. Ю. Шандюк, В. С. Мельник, Ю. В. Дзятко (стр.84)
Юрік О. Є. Особливості клінічних неврологічних виявів остеохондрозу хребта в попереково-крижовому відділі/ О. Є. Юрік, Н. П. Слободянюк (стр.84-85)
Юрик О. Є. Зміни діятельності вегетативної нервової системи в осіб з хронічним посттравматичним остеомієлітом нижніх кінцівок/ О. Є. Юрик, Н. Є. Юрик (стр.85)
Интересные статьи :
Найти похожие


6.

Заглавие журнала :Український неврологічний журнал -2019г.,N 1
Интересные статьи :
Турчина Н. С. Методи корекції інфекційно-запальних порушень після гострих ішемічних розладів мозкового кровообігу, асоційованих з вірусною інфекцією/ Н. С. Турчина (стр.5-9)
Кальбус О. І. Клінічні особливості перебігу міастенії/ О. І. Кальбус, В. М. Школьник (стр.10-16)
Лекомцева Є. В. Вміст тау-протеїну в сироватці крові хворих з віддаленими наслідками легкої закритої черепно-мозкової травми/ Є. В. Лекомцева (стр.17-20)
Коваль М. В. Провокаційні проби в діагностиці синдрому грудного виходу/ М. В. Коваль, В. А. Гриб (стр.21-25)
Шульга О. Д. Структурні зміни головного мозку на етапі клінічно ізольованого розсіяного склерозу/ О. Д. Шульга (стр.26-30)
Фломін Ю. В. Чинники ризику неповного функціонального відновлення у пацієнтів після інсульту, які перебували на лікуванні в інтегрованому інсультному блоці/ Ю. В. Фломін, В. Г. Гур’янов, Л. І. Соколова (стр.31-39)
Жданов В. М. Діагностика герпесвірусної інфекції як складова комплексного обстеження хворих з порушеннями функції окорухових черепних нервів/ В. М. Жданов, І. Г. Васильєва, Н. Г. Чопик (стр.40-46)
Макаров С. А. / С. А. Макаров [и др.] (стр.47-54)
Антоненко К. В. Загадкова хвороба порфірія: тяжкість установлення діагнозу. Аналіз клінічного випадку порфірійної полінейропатії/ К. В. Антоненко [та ін.] (стр.55-59)
Прокопів М. М. Клінічні випадки синдрому опсоклонусу-міоклонусу в двох пацієнтів/ М. М. Прокопів [та ін.] (стр.60-65)
Первеева Е. И. Митохондриальная энцефалопатия с лактат-ацидоз и инсультоподобными эпизодами: современный взгляд на проблему/ Е. И. Первеева, А. И. Кальбус (стр.66-74)
Коваленко Т. М. Вплив гіпоксичного прекондиціювання на чутливість нейронів зони СА1 гіпокампа при експериментальній ішемії мозку/ Т. М. Коваленко [та ін.] (стр.75-82)
Интересные статьи :
Найти похожие


7.

Заглавие журнала :Український медичний часопис -2017г.,N 2
Интересные статьи :
Бондарчук І. Фармацевтичні інновації сьогодні - це шанс на здорове майбутнє завтра/ І. Бондарчук (стр.4-7)
Стасенко Т. Остеоартроз: оптимальний вибір для успішного лікування/ Т. Стасенко (стр.8-12)
Колесник М. Современный взгляд на терапию резистентных депрессий/ М. Колесник (стр.13)
Стасенко Т. "Неврологічні читання пам’яті Д. І. Панченка": безцінний спадок великого вченого/ Т. Стасенко (стр.14-16)
Колесник М. Шестнадцатые Данилевские чтения: достижения и перспективы экспериментальной и клинической эндокринологии/ М. Колесник (стр.17-20)
Стасенко Т. Метаболическая и бариатрическая хирургия: нет права на ошибку!/ Т. Стасенко (стр.21-23)
Гузій О. Інформаційна кампанія "Знімай рожеві окуляри". Проблеми надання паліативної допомоги в Україні/ О. Гузій (стр.24-25)
Колесник М. Проблемные вопросы диагностики и лечения детей с соматической патологией/ М. Колесник (стр.26-29)
Стасенко Т. Всесвітній день нирки - 2017: хвороби нирок і ожиріння. Проблема подвійного тягаря хвороб/ Т. Стасенко (стр.30-32)
Колесник М. V Национальный конгресс неврологов, психиатров и наркологов Украины: тенденции развития и современные вызовы психоневрологической и наркологической помощи/ М. Колесник (стр.33-34)
Снєгірьов П. Стратегічні напрями розвитку української медичної науки/ П. Снєгірьов (стр.35-39)
Стасенко Т. Персоніфіковані методи лікування в ревматології/ Т. Стасенко (стр.40-41)
Барміна Г. Приватна медицина: вектори розвитку/ Г. Барміна (стр.42-43)
Стасенко Т. Система катамнезу - це резерв зниження інвалідності у дітей/ Т. Стасенко (стр.44-46)
Ніколаєнко В. Інфекції у дітей - виклик сьогодення/ В. Ніколаєнко (стр.47-49)
Мартишин О. Актуальні питання дитячої алергології та пульмонології/ О. Мартишин (стр.50-52)
Гузій О. Актуальні питання сімейної медицини/ О. Гузій (стр.53-55)
Барміна Г. VIII Міжнародний медичний форум: інновації в медицині - для професіоналів/ Г. Барміна (стр.56-57)
Снєгірьов П. Міжвідомча консолідація - характерна ознака поточного етапу громадської активності в охороні здоров’я/ П. Снєгірьов (стр.58-65)
Устінов О. Програма "Доступні ліки": що необхідно знати лікарю?/ О. Устінов (стр.66-73)
Иванов Д. Д. Нефрология "под микроскопом". Нарушения калиемии и заболевания почек/ Д. Д. Иванов (стр.74-76)
Уманець Т. Р. Імуномодулюючі ефекти пробіотиків/ Т. Р. Уманець (стр.77-82)
Bonnefont-Rousselot D. Ресвератрол и сердечно-сосудистые заболевания (Пер. с англ.)/ D. Bonnefont-Rousselot (стр.83-89)
Березин А. Е. Роль статинов в современной стратегии в лечении кардиоваскулярных заболеваний: фокус на аторвастатин/ А. Е. Березин (стр.89-94)
Березин А. Е. Терапевтический потенциал альфа-липоевой (тиоктовой) кислоты при кардиоваскулярных заболеваниях/ А. Е. Березин (стр.95-98)
Гульчий Н. В. Выявление сопутствующих заболеваний при термографическом обследовании молочных желез/ Н. В. Гульчий [и др.] (стр.99-101)
Пашков В. М. Правове забезпечення реформування сфери охорони здоров’я/ В. М. Пашков (стр.102-109)
Онищук Л. О. Клінічні значення генетичного поліморфізму цитохрому CYP2С9 у розвитку НПЗП-гастропатій, ускладнених шлунково-кишковою кровотечею/ Л. О. Онищук, С. М. Ткач, Г. П. Балабанцева (стр.110-112)
Вірстюк Н. Г. Вплив способу життя на перебіг неалкогольної жирової хвороби печінки у пацієнтів зі стабільною ішемічною хворобою серця/ Н. Г. Вірстюк, І. І. Вакалюк (стр.113-116)
Кузнецов В. В. Особенности биоэлектрической активности головного мозга у пациентов с начальной стадией атеросклеротической и гипертонической дисциркуляторной энцефалопатии/ В. В. Кузнецов, А. Г. Скрипченко (стр.117-120)
Рудень В. В. Шкідливі для здоров’я поведінкові звички як фактори ризику та їх причинно-наслідковий вплив на захворюваність і смертність від гострого інфаркту міокарда серед населення Львівщини/ В. В. Рудень, О. Р. Ковальська, Н. Ф. Тімченко (стр.121-123)
Прокопів М. М. Фактори ризику, структура та наслідки гострого періоду інсульту у місті Києві за результатами прагматичного спостереження/ М. М. Прокопів [и др.] (стр.124-127)
Интересные статьи :
Найти похожие


8.

Заглавие журнала :Український медичний часопис -2023г.,N 1
Интересные статьи :
Хайтович М. В. Антимікробна резистентність та організаційні питання адміністрування антимікробних препаратів в Україні/ М. В. Хайтович, Д. С. Полякова (стр.5-9)
Неміш І. Л. Амоній та хронічні захворювання печінки — нерозривний тандем/ І. Л. Неміш, Г. Я. Ступницька (стр.11-14)
Полякова Д. С. Флурбіпрофен в оптимальній ефективній дозі в якості першої лінії лікування гострих запальних захворювань ротоглотки/ Д. С. Полякова (стр.15-18)
Можина Т. Л. Тривалість життя хворих на інфаркт міокарда та серцеву недостатність крізь призму призначення раміприлу: короткий огляд доказового досьє/ Т. Л. Можина (стр.21-25)
Карабань І. М. Поліпшення результатів терапії хвороби Паркінсона за допомогою застосування леводопи пролонгованої дії/ І. М. Карабань (стр.27-31)
Полякова Д. С. Екватор: сучасне та майбутнє управління факторами серцево-судинного ризику/ Д. С. Полякова (стр.33-36)
Можина Т. Л. Метформін — препарат першої лінії антигіперглікемічної терапії: від механізмів дії до рекомендацій NICE/ Т. Л. Можина (стр.37-41)
Зінич О. В. Неохоплені механізми кардіопротекції при тиреоїдній дисфункції/ О. В. Зінич (стр.43-48)
Полякова Д. С. Клінічне значення центрального артеріального тиску та переваги його корекції комбінацією олмесартану та амлодипіну/ Д. С. Полякова (стр.49-52)
Можина Т. Л. Мікросудинна стенокардія крізь призму застосування нікорандилу/ Т. Л. Можина (стр.53-56)
Полякова Д. С. Терапія гострого та рецидивуючого циститу зі зменшенням навантаження антибіотиками та збереженням мікробіоти/ Д. С. Полякова (стр.59-62)
Шульга А. Д. Розсіяний склероз в Україні/ А. Д. Шульга, А. С. Чабанова, О. Г. Коцюба (стр.63-66)
Полякова Д. С. Нормативно-правові та організаційні засади надання паліативної допомоги в Україні/ Д. С. Полякова (стр.67-70)
Жилка Н. Я. Реабілітація в акушерстві та гінекології/ Н. Я. Жилка, Н. Г. Гойда, О. С. Щербінська (стр.71-76)
Малиш Т. Ю. Когнітивні розлади та психоемоційні порушення у хворих із різними формами Лайм-бореліозу/ Т. Ю. Малиш, М. А. Тріщинська (стр.77-80)
Фегер О. В. Результати соціологічного дослідження серед сімейних лікарів щодо організації надання медичної допомоги хворим на злоякісні новоутворення органів дихання/ О. В. Фегер, Р. Ю. Погоріляк (стр.81-83)
Korylchuk N. I. Current issues of healthy lifestyle prevention: past and present/ N. I. Korylchuk, S. S. Riabocon, B. O. Migenko (стр.84-86)
Прокопів М. М. Паранеопластичні неврологічні синдроми: огляд літератури та клінічний випадок мультифокальної краніальної нейропатії паранеопластичного генезу/ М. М. Прокопів [та ін.] (стр.87-91)
Петров В. Ф. Еволюція діагностики в кардіології/ В. Ф. Петров, О. В. Щур, Р. В. Яремкевич (стр.92-95)
Велич постаті та безсмертя душі Ісаака Михайловича Трахтенберга (стр.96)
Интересные статьи :
Найти похожие


9.

Заглавие журнала :Український медичний часопис -2011г.,N 5
Интересные статьи :
Wyke A. Здравоохранение Европы - 2030. Кризис финансового управления, или Полдесятка ветров в спину рЭволюции/ A. Wyke, I. Scott (стр.4-9)
Устинов А. Александр Анищенко: Вам нужен врач? Купите его!/ А. Устинов (стр.10-12)
Устінов О. Реформа в медичній галузі - це, перш за все, зміна фінансування/ О. Устінов (стр.13-14)
Городецька А. Приватна і державна медицина в Україні в умовах реформування: симбіоз замість конкуренції?/ А. Городецька (стр.15-17)
Корчинская А. 12 Национальный конгресс кардиологов: яркое событие текущего года/ А. Корчинская (стр.18-22)
Чудутова Д. 4 Національний з’їзд фармакологів України: естафету приймає Київ / Д. Чудутова (стр.23-26)
Устинов А. Дерматовенерологическая служба: современное состояние и перспективы развития/ А. Устинов (стр.27-28)
Рощін Георгій Георгійович (до 60-річчя з дня народження) (стр.29)
Матвеева Е. В. Изменения в информации о безопасности. Новости фармаконадзора в Украине и мире/ Е. В. Матвеева [и др.] (стр.32-33)
Гриневич О. Й. Огляд епідемічного сезону грипу та гострих респіраторних інфекцій 2010-2011 рр./ О. Й. Гриневич, І. Г. Маркович (стр.34-37)
Зозуля І. С. Епідеміологія цереброваскулярних захворювань в Україні/ І. С. Зозуля, А. І. Зозуля (стр.38-41)
Горачук В. В. Медико-соціальні та економічні аспекти епілепсії/ В. В. Горачук (стр.42-44)
Коваленко В. М. Патогенетичні аспекти розвитку остеопорозу у пацієнтів із ревматологічними хворобами як основа концепції лікування. Частина 2. Лікування і профілактика глюкокортикоїд-індукованого стеопорозу/ В. М. Коваленко, Н. М. Шуба, О. П. Борткевич (стр.46-53)
Дзяк Г. В. Динамика показателей жесткости артериальной стенки на фоне комбинированной антигипертензивной терапии/ Г. В. Дзяк, Т. В. Колесник, Э. Л. Колесник (стр.57-59)
Безшейко В. Г. Молсидомин в терапии пациентов с кардиоваскулярными заболеваниями и сформировавшейся толерантностью к нитратам/ В. Г. Безшейко (стр.61-64)
Бобров В. А. Место диуретиков в лечении артериальной гипертензии: пора расставить приоритеты/ В. А. Бобров [и др.] (стр.65-70)
Золотарева Н. А. Изучение толерантности к физической нагрузке при сочетанном применении Мексикора и магнитотерапии у больных стабильной стенокардией напряжения/ Н. А. Золотарева, Ю. С. Медянка (стр.71-73)
Швець Н. І. Оптимізація лікувально-профілактичних заходів у хворих на есенціальну артеріальну гіпертензію на тлі метаболічного синдрому із застосуванням різних схем немедикаментозного лікування/ Н. І. Швець, Т. М. Бенца, О. О. Фогель (стр.74-78)
Віничук С. М. Окорухові розлади та педункулярний галюциноз як прояв інфаркту середнього мозку/ С. М. Віничук, К. В. Антоненко, М. М. Прокопів (стр.79-85)
Щербак И. Б. Фитогормональная стимуляция репродуктивной и сексуальной функции у женщин/ И. Б. Щербак (стр.87-90)
Щербак И. Б. Растительный комплекс Зобофит в лечении пациентов с послеоперационным гипотиреозом/ И. Б. Щербак (стр.91)
Лукьянчук В. Д. Бета-глюканы как снова создания средств иммуномодулирующего действия/ В. Д. Лукьянчук, Е. М. Мищенко, М. Н. Бабенко (стр.92-93)
Щербак И. Б. Колд Пак в спортивной медицине. Citius, altius, fortius!/ И. Б. Щербак (стр.94)
Трещинская М. А. Теоретические и практические аспекты применения L-аргинина с целью профилактики цереброваскулярной патологии/ М. А. Трещинская (стр.97-109)
Рекалов Д. Г. Розвиток системного остеопорозу та функціональної недостатності суглобів у хворих на ранній ревматоїдний артрит/ Д. Г. Рекалов (стр.112-115)
Богданова І. В. Стан показників обміну триптофану у пацієнтів із хворобою Паркінсона/ І. В. Богданова (стр.116-119)
Бабич О. Чи може лікар свідчити в суді про стан здоров’я пацієнта?/ О. Бабич (стр.120)
Мальцев Д. В. Труднощі у діагностиці неврологічних ускладнень VZV-інфекції: випадки з клінічної практики/ Д. В. Мальцев, В. В. Климчук (стр.122-127)
Пам’яті видатного вченого, лікаря, педагога, вчителя (Євгенія Леонідівна Мачерет) (стр.128)
Интересные статьи :
Найти похожие


10.

Заглавие журнала :Український медичний часопис -2024г.,N 1
Интересные статьи :
Полякова Д. С. Ведення пацієнток, інфікованих вірусом папіломи людини. Інноваційний підхід/ Д. С. Полякова (стр.5-10)
Тіазидні діуретики: «до» та «після». Той самий, але зовсім інший пацієнт (стр.11-14)
Зозуля І. С. Критичні стани при травмах. Їх контроль та допомога на догоспітальному та ранньому госпітальних етапах (лекція)/ І. С. Зозуля, А. О. Волосовець, О. Г. Крамарева (стр.15-17)
Неміш І. Л. Терапія геморою комплексними лікарськими засобами місцевої дії/ І. Л. Неміш (стр.19-21)
Сидорова Н. М. Застосування етацизину в сучасній клінічній практиці сімейного лікаря в запитаннях та відповідях: фібриляція передсердь/ Н. М. Сидорова (стр.23-28)
Шостак Л. Й. Генеза системи медичного захисту в умовах надзвичайних ситуацій/ Л. Й. Шостак (стр.29-33)
Сартакова О. А. Пацієнтоорієнтований підхід в урології та гастроентерології із застосуванням фітотерапевтичного комплексу/ О. А. Сартакова (стр.35-38)
Єгудіна Є. Д. Німесулід як особливий нестероїдний протизапальний препарат з багатофакторним механізмом дії. Перспективи клінічного застосування / Є. Д. Єгудіна (стр.39-43)
Можина Т. Л. Топічні нестероїдні протизапальні препарати vs м’язово-скелетний біль: у фокусі уваги новий топічний пластир Меновазан ПРО/ Т. Л. Можина (стр.45-48)
Прокопів М. М. Макроглобулінемія Вальденстрема: загадка одного клінічного випадку/ М. М. Прокопів [та ін.] (стр.49-51)
Ефективність та переносимість фіксованої комбінації олмесартан/амлодипін у практиці первинної медичної допомоги (стр.52-53)
Дапагліфлозин у пацієнтів із серцевою недостатністю і помірно зниженою або збереженою фракцією викиду лівого шлуночка: результати дослідження DELIVER (стр.55-57)
Саволюк С. І. Оцінка проліферативного потенціалу при застосуванні локального впливу клітинних технологій та терапії негативним тиском у комплексному лікуванні трофічних дефектів у пацієнтів із хронічним захворюванням вен нижніх кінцівок С6/ С. І. Саволюк, А. Р. Дембіцький (стр.58-62)
Гончарь О. В. Гіпертонічна хвороба та динаміка симптомів після госпіталізації з приводу COVID-19: результати 12-місячного спостереження/ О. В. Гончарь (стр.63-66)
Дуве Х. В. Прогностично значущі маркери розвитку когнітивних порушень та функціональної неспроможності у пацієнтів із хронічною судинною енцефалопатією/ Х. В. Дуве (стр.67-70)
Кушнір Ю. А. Особливості мотиваційної сфери пацієнтів із негативною симптоматикою при шизофренії/ Ю. А. Кушнір (стр.71-74)
Линник О. М. Ефективність застосування лікарського засобу аргінін-карнітину у пацієнтів із опіковими ранами/ О. М. Линник [та ін.] (стр.75-82)
Матяш М. М. До дня народження професора Д.І. Панченка (24.02.1906 р.)/ М. М. Матяш (стр.83-86)
Пам’яті доктора медичних наук, професора Степана Мілентійовича Віничука (стр.87)
Интересные статьи :
Найти похожие


 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-56 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)