Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Романенко, В. І.$<.>)
Общее количество найденных документов : 18
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-18 
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Романенко В. І.
Заглавие : Валідація національної версії опитувальника DN4 для визначення невропатичного компонента болю у пацієнтів з хронічними больовими синдромами попереково-крижової локалізації
Место публикации : Український неврологічний журнал. - К., 2016. - № 3. - С. 40-45 (Шифр УУ43/2016/3)
MeSH-главная: СПИНА, БОЛИ -- BACK PAIN
ПОЯСНИЧНО-КРЕСТЦОВАЯ ОБЛАСТЬ -- LUMBOSACRAL REGION
НЕВРОЛОГИЧЕСКОЕ ИССЛЕДОВАНИЕ -- NEUROLOGIC EXAMINATION
БОЛЕЙ ИССЛЕДОВАНИЕ -- PAIN MEASUREMENT
ВАЛИДАЦИЯ ИССЛЕДОВАНИЙ -- VALIDATION STUDIES
Аннотация: Мета — вивчити можливість використання національної адаптованої версії опитувальника DN4 для визначення невропатичного компонента (НК) болю у пацієнтів з хронічними больовими синдромами попереково-крижової локалізації. Матеріали і методи. Обстежено 103 пацієнтів з хронічним вертеброгенним попереково-крижовим больовим синдромом та 30 практично здорових добровольців. За результатами клініко-неврологічного обстеження пацієнтів розподілено на групи, які відповідали першим чотирьом групам Класифікації захворювань хребта Квебекської спеціальної комісії. Наявність НК визначали за допомогою опитувальника DN4, який містить 7 пунктів, пов’язаних із симптомами, та 3 пункти, пов’язані із неврологічним обстеженням. Результати. Проведено ROC-аналіз (receiver operating characteristics). Дискримінанті значення чутливості опитувальника DN4 — 67,92%, специфічності — 94,00%, значення індексу Йодена — 0,62 для 4 балів з 10. На рівні попереку середній бал за опитувальником DN4 у групі пацієнтів дорівнював 2,81 ± 1,38, при цьому 27 (26,2 %) пацієнтів мали бал ? 4 із 10. У найдистальнішій ділянці поширення болю в нижню кінцівку середній бал становив 4,85 ± 1,71, при цьому 65 (63,1 %) пацієнтів мали бал ? 4. Частка пацієнтів з балом ? 4 за опитувальником DN4 на рівні попереку була статистично значущо вищою (р ‹ 0,05) у групі IV порівняно з іншими групами. Середній бал на рівні попереку був статистично значущо вищим у групі IV ((3,33 ± 1,56) бала) порівняно з групою І ((2,26 ± 1,01) бала). Висновки. Вперше здійснено валідацію національної адаптованої версії опитувальника DN4 для визначення НК хронічного вертеброгенного попереково-крижового больового синдрому. Показано, що використання національної адаптованої версії опитувальника DN4 окремо для поперекової ділянки спини і окремо для нижньої кінцівки дає можливість визначити наявність НК болю навіть у нетипових випадках, коли НК не підозрюється, що дає змогу призначити адекватну, патогенетично обґрунтовану фармакотерапію.
Найти похожие

2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Романенко В. І.
Заглавие : Використання природного компонента уридину в терапії хронічного болю з проявами нейропатії
Место публикации : Міжнародний неврологічний журнал. - 2020. - Т. 16, № 2. - С. 115-120 (Шифр МУ64/2020/16/2)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: ДИАБЕТИЧЕСКИЕ НЕВРОПАТИИ -- DIABETIC NEUROPATHIES
БОЛИ ХРОНИЧЕСКИЕ -- CHRONIC PAIN
УРИДИН -- URIDINE
ХОЛИН -- CHOLINE
ВИТАМИНОВ B КОМПЛЕКС -- VITAMIN B COMPLEX
Аннотация: Стаття привертає увагу до проблеми лікування хронічного болю з проявами нейропатії, акцентує увагу на недостатній ефективності терапії і необхідності пошуку нових способів її посилення. Наводяться дані щодо фізіології пуринергічної системи, завдяки впливу на певні елементи якої можна досягти зменшення больового відчуття, сприяти прискоренню відновлення мієлінової оболонки й покращити метаболізм нервових клітин. Наводиться огляд досліджень, у яких застосовуються комбіновані продукти, що містять переважно високі дози уридину. Даний фармакологічний підхід дозволяє підсилити ефект традиційної терапії в різних груп пацієнтів. Робиться висновок про доцільність застосування такого роду ад’ювантної терапії з метою покращання клінічної і нейрофізіологічної картини
Найти похожие

3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Романенко І. Ю., Романенко В. І.
Заглавие : Досвід застосування комбінації офлоксацину та орнідазолу в терапії запальних захворювань органів малого тазу
Место публикации : Клиническая антибиотикотерапия. - К., 2005. - № 4. - С. 42-44 (Шифр 22993/2005/4)
Предметные рубрики: Женские болезни-- лек тер
Офлоксацин-- тер прим
Орнидазол-- тер прим
Найти похожие

4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Романенко В. І., Романенко І. В., Романенко Ю. І.
Заглавие : Клінічні профілі пацієнтів із хронічними больовими синдромами попереково-крижової локалізації
Место публикации : Травма. - Донецк, 2016. - Т. 17, № 2. - С. 78-85 (Шифр ТУ3/2016/17/2)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: КОМПЛЕКСНЫЕ РЕГИОНАРНЫЕ БОЛЕВЫЕ СИНДРОМЫ -- COMPLEX REGIONAL PAIN SYNDROMES
ПОЯСНИЧНО-КРЕСТЦОВАЯ ОБЛАСТЬ -- LUMBOSACRAL REGION
АНАЛИЗ ДАННЫХ ВСЕХ ПАЦИЕНТОВ -- INTENTION TO TREAT ANALYSIS
БОЛЕЙ ИССЛЕДОВАНИЕ -- PAIN MEASUREMENT
Найти похожие

5.

Заглавие журнала :Клінічна та експериментальна патологія -2018г. т.Т.17,N 2
Интересные статьи :
Бабінцева А. Г. Активність глутатіонзалежних ферментів у доношених новонароджених дітей з патологічним перебігом ранньої постнатальної адаптації/ А. Г. Бабінцева (стр.3-8)
Bilous I. I. Features of the peripheral nervous system affection in patients with primary hypothyroidism/ I. I. Bilous (стр.9-12)
Вацик М. З. Самооцінка власного здоров’я студентами Буковинського державного медичного університету/ М. З. Вацик, Е. Ц. Ясинська (стр.13-16)
Гуньков С. В. Запальні процеси та умовно-патогенна мікрофлора при полікістозі яєчників в умовах підвищеного рівня експонування марганцем та нікелем/ С. В. Гуньков (стр.17-20)
Дяків-Корейба Н. І. Особливості перебігу жовчнокам’яної хвороби у хворих на цукровий діабет 2 типу/ Н. І. Дяків-Корейба (стр.21-25)
Килимнюк Л. О. Вплив екстракорпоральної ударно-хвильової терапії на морфологічні особливості зрощення уламків в умовах нестабільного остеометалосинтезу/ Л. О. Килимнюк [та ін.] (стр.26-32)
Мандич О. В. Вплив лікувального комплексу на aсоціативний склад анаеробних мікроорганізмів ясенної борозни у пацієнтів молодого віку з хронічним катаральним гінгівітом на тлі скупченості зубів/ О. В. Мандич (стр.33-38)
Мислицький В. Ф. Постнатальна інфекція і система імунітету в дітей першого року життя/ В. Ф. Мислицький [та ін.] (стр.39-44)
Міхєєва Т. М. Особливості капіляроскопічних показників нігтьового ложа та стану слизової оболонки шлунка і дванадцятипалої кишки у дітей із хронічною гастродуоденальною патологією/ Т. М. Міхєєва, Д. Ю. Нечитайло (стр.45-49)
Нікоряк Р. А. Оцінка якості життя вимушених трудових мігрантів та учасників бойових дій в умовах соціального стресу/ Р. А. Нікоряк (стр.50-53)
Оринчак В. А. Патоморфологічні зміни фасцій та м’язів гомілки у хворих із пізніми стадіями посттромботичного синдрому нижніх кінцівок/ В. А. Оринчак (стр.54-57)
Подпрятов С. С. Антибактерійна стійкість тканинної субстанції електрозварного міжкишкового анастомозу в гноєтворному мікробному середовищі/ С. С. Подпрятов [та ін.] (стр.58-62)
Прозорова Т. М. Особливості експресії рецепторів вродженого імунітету лімфоцитами брижових лімфатичних вузлів у нащадків щурів з експериментальним гестаційним діабетом/ Т. М. Прозорова [та ін.] (стр.63-69)
Регеда М. С. Зміни показників системи перекисного окиснення ліпідів та антиоксидантної системи в легенях за умов розвитку експериментальної бронхіальної астми при хронічному пародонтиті та їх корекція тіотриазоліном/ М. С. Регеда, Б. Ф. Щепанський (стр.70-74)
Сенютович Р. В. Інвагінаційні товстокишкові анастомози/ Р. В. Сенютович [та ін.] (стр.75-78)
Сердулець Ю. І. Динаміка показників ліпідного та цитокінового профілів, системи оксидантно-протиоксидантного захисту у хворих на остеоартроз у поєднанні з артеріальною гіпертензією, ожирінням і цукровим діабетом 2 типу з урахуванням генотипів інтерлейкіну 10 (IL-10, C-592A) під впливом лікування/ Ю. І. Сердулець (стр.79-86)
Стець М. М. Алгоритм діагностики гострого апендициту вагітних/ М. М. Стець [та ін.] (стр.87-90)
Тащук В. К. Кардіопротективні ефекти метаболічної терапії у хворих на ішемічну хворобу серця: аналіз цифрової обробки електрокардіограми за допомогою програмного комплексу "Смарт-ЕКГ"/ В. К. Тащук [та ін.] (стр.91-98)
Тащук В. К. Особливості застосування метаболічної терапії у хворих на гостру та хронічну ішемічну хворобу серця: аналіз цифрової обробки електрокардіограми за допомогою програмного комплексу "Смарт-ЕКГ" / В. К. Тащук [та ін.] (стр.99-106)
Ткачук О. В. Порівняльний аналіз ультраструктурної реакції древньої та нової кори на гостре порушення кровообігу в басейні сонних артерій на тлі діабетичної енцефалопатії в щурів/ О. В. Ткачук [та ін.] (стр.107-113)
Ткачук С. С. Характеристики нервової провідності при хронічному небактеріальному простатиті та доброякісній гіперплазії передміхурової залози/ С. С. Ткачук [та ін.] (стр.114-118)
Токар О. М. Структурно-функціональний стан тканин пародонта в осіб, що мають тривалий контакт зі шкідливими чинниками виробничого середовища первинної деревообробної промисловості/ О. М. Токар (стр.119-123)
Хухліна О. С. Особливості функціонального стану печінки у хворих на неалкогольний стеатогепатит залежно від наявності коморбідних гіпертонічної хвороби другої стадії та ожиріння першого ступеня/ О. С. Хухліна [та ін.] (стр.124-128)
Шевага В. М. Оцінка показників електроенцефалограм при струсі та забої головного мозку легкого ступеня тяжкості у віддаленому періоді у вояків АТО/ В. М. Шевага [та ін.] (стр.129-134)
Бендас В. В. Біологічна зброя третього покоління. Медикобіологічні аспекти застосування молекулярних патогенів/ В. В. Бендас, Я. П. Стефак, В. Д. Мойсюк (стр.135-140)
Biduchak A. S. Analysis of the main types of conflicts and their causes/ А. S. Biduchak, A. A. Beletska (стр.141-143)
Гордієнко В. В. Методичні аспекти інтегративного викладання дисципліни "Aнатомія та фізіологія людини" студентам фармацевтичного факультету/ В. В. Гордієнко, О. В. Ясінська, В. Ф. Руснак (стр.144-147)
Кметь О. Г. Сучасні підходи щодо якісної підготовки студентів-стоматологів до складання фармакології на ліцензійному інтегрованому іспиті "Крок 1"/ О. Г. Кметь [та ін.] (стр.148-150)
Бойчук Т. М. Яскрава особистість. Колеснику Юрію Михайловичу - 60/ Т. М. Бойчук, В. Ф. Мислицький (стр.151)
Мыслицкий В. Ф. Памяти Акмаева Ильдара Ганиевича (1930 - 2018)/ В. Ф. Мыслицкий (стр.152-153)
Internet-новини клінічної та експериментальної патології. Частина LIХ (стр.154-156)
Интересные статьи :
Найти похожие


6.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Романенко В. І.
Заглавие : Клінічне і нейрофізіологічне спостереження ефективності Мієлофану при діабетичній невропатії
Место публикации : Міжнародний неврологічний журнал. - 2022. - Т. 18, № 6. - С. 12-23 (Шифр МУ64/2022/18/6)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
Предметные рубрики: Мієлофан
MeSH-главная: ДИАБЕТИЧЕСКИЕ НЕВРОПАТИИ -- DIABETIC NEUROPATHIES
ЭЛЕКТРОМИОГРАФИЯ -- ELECTROMYOGRAPHY
УРИДИН -- URIDINE
ЦИТИДИН -- CYTIDINE
ВИТАМИН B12 -- VITAMIN B 12
ФОЛИЕВАЯ КИСЛОТА -- FOLIC ACID
Аннотация: Діабетична невропатія — поширене неврологічне захворювання, яке є ускладненням цукрового діабету, часто більш інвалідизуючим, ніж основне захворювання. У патофізіології невропатії важливу роль відіграє пошкодження мієлінової оболонки з клінічними проявами у вигляді сенсорної, мотор-ної чи вегетативної дисфункції. Нуклеотиди, такі як уридин і цитидин, а також вітаміни B9 (фолієва кислота) та B12 (ціанокобаламін) показали свою ефективність у відновленні пошкодженої мієлінової оболонки периферичних нервів. Засіб Мієлофан містить у своєму складі зазначені вище речовини, що дозволяє об’єднати їх терапевтичні властивості. Мета дослідження. Оцінити аналгетичну активність, клінічну динаміку, а також динаміку нейрофізіологічних показників за даними електронейроміографії на фоні застосування Мієлофану при діабетичній невропатії. Матеріали та методи. До групи спостереження увійшло 20 пацієнтів з компенсованим цукровим діабетом II типу та діабетичною невропатією. Пацієнти приймали Мієлофан по 1 капсулі 1 раз на день протягом 8 тижнів. Усі пацієнти були обстежені неврологічно, застосовувався опитувальник painDETECT, опитувальник з центральної сенситизації, шкала катастрофізації болю, госпітальна шкала тривоги та депресії (HADS), опитувальник щодо здоров’я EuroQol-5D, проводилось електронейроміографічне дослідження з визначенням швидкості поширення збудження по сенсорних і моторних волокнах нижніх кінцівок. Результати. На фоні лікування інтенсивність болю знизилась з 6,60 до 4,70 бала за візуальною аналоговою шкалою (ВАШ). Кількість пацієнтів з алодинією і гіпестезією на фоні лікування зменшилась приблизно в 3 та 2 рази, а середня площа алодинії і гіпестезії — майже в 2 і 3 рази відповідно. Вираженість невропатичного компонента болю, за даними опитувальника painDETECT, на фоні лікування зменшилась приблизно на 20 %. Схоже зниження відбувалось за шкалою катастрофізації болю. Тривожні й депресивні прояви, за даними госпітальної шкали тривоги і депресії, на фоні лікування вірогідно знизились майже на 30 та 20 % відповідно. Бал за опитувальником з центральної сенситизації вірогідно знизився приблизно на 20 %, а загальний стан здоров’я, за даними опитувальника EuroQol-5D, вірогідно покращився майже на 40 %, задоволеність лікуванням зросла майже на 50 %. За даними електронейроміографії, амплітуда n. рeroneus superficialis зросла більше ніж у 2 рази. Швидкість поширення збудження по n. рeroneus superficialis зліва вже на 14-й день вірогідно збільшилась більше ніж удвічі. Амплітуда n. suralis зліва вірогідно збільшилась приблизно вдвічі вже на 14-й день. Швидкість поширення збудження по n. suralis справа вірогідно збільшилась майже на 50 %, зліва — на 40 %. Висновки. На фоні прийому Мієлофану протягом 8 тижнів відмічалось зниження інтенсивності болю за ВАШ, зменшення алодинії, гіпестезії та невропатичних проявів за опитувальником painDETECT, зменшення центральної сенситизації, катастрофізації болю, тривоги та депресії, покращення стану здоров’я та задоволеності лікуванням, зростання певних електронейрофізіологічних показників, зокрема покращення провідності по сенсорних волокнах нервів нижніх кінцівок
Найти похожие

7.

Заглавие журнала :Клиническая антибиотикотерапия -2005г.,N 4
Интересные статьи :
Богун Л. В. Антибиотикотерапия при внебольничной пневмонии/ Л. В. Богун (стр.5-10)
Беляев А. В. Патогенез и обоснование выбора антибактериальной терапии вентилятор-ассоциированной пневмонии/ А. В. Беляев (стр.11-17)
Самсон А. А. Антибиотикотерапия у пациентов с нарушенной функцией почек/ А. А. Самсон (стр.18-20)
Гордеева Г. Д. Профилактика и лечение вульвовагинального кандидоза при антибиотикотерапии в гинекологии/ Г. Д. Гордеева (стр.21-24)
Бенца Т. М. Антибиотики в лечении реактивных и бактериальных артритов/ Т. М. Бенца (стр.29-32)
Романенко І. Ю. Досвід застосування комбінації офлоксацину та орнідазолу в терапії запальних захворювань органів малого тазу/ І. Ю. Романенко, В. І. Романенко (стр.42-44)
Отчет GAARD о последних тенденциях в области антибиотикорезистентности микроорганизмов при основных инфекционных заболеваниях. Предположения относительно политики в этой области (стр.49)
Ходош Э. М. Герхард Доманг и начало классической антибактериальной терапии/ Э. М. Ходош (стр.50-52)
Интересные статьи :
Найти похожие


8.

Заглавие журнала :Международный неврологический журнал -2018г.,N 7
Интересные статьи :
Волошина Н. П. Сравнительная эффективность гормональной пульс-терапии при рецидивирующем и вторично-прогредиентном типах течения рассеянного склероза с разным характером прогноза/ Н. П. Волошина [и др.] (стр.11-16)
Vinychuk S. M. Case anaiysis of crossed cerebellar hemispheric diaschisis in acute stroke patients/ S. M. Vinychuk, O. Ye. Fartushna (стр.17-21)
Brezinski K. Сравнение эффективности декскетопрофена и диклофенака в лечении неспецифической боли в нижней части спины/ K. Brezinski, J. Wordliczek (стр.22-28)
Добровольский В. В. Выбор оптимальной нейропротективной инфузионной терапии при ишемии/реперфузии в комплексном лечении пациентов с ишемическим инсультом в остром периоде/ В. В. Добровольский, А. А. Карташов, И. В. Хубетова (стр.31-36)
Лекомцева Е. В. Клинико-неврологические особенности и патогенетические механизмы участия тау-протеина в аксональном повреждении головного мозга и нейродегенерации/ Е. В. Лекомцева (стр.37-41)
Никонов В. В. Возможности применения этилметилгидроксипиридина сукцината в комплексной интенсивной терапии острого периода черепно-мозговой травмы/ В. В. Никонов [и др.] (стр.42-47)
Кудлач А. И. Использование противоэпилептических лекарственных средств у детей с коморбидностью эпилепсии и расстройств аутистического спектра/ А. И. Кудлач, Л. В. Шалькевич, О. С. Литвинова (стр.48-55)
Коробка О. Рекомендації Австрійської асоціації боротьби з інсультом (ASS, 2018) щодо нейрореабілітації пацієнтів після інсульту/ підгот. О. Коробка (стр.56-61)
Эффективность эсциталопрама при постинсультных депрессиях (научный обзор и практические рекомендации) (стр.63-68)
Степанченко М. С. Порівняння ознак хронічного больового синдрому при інтерстиційному циститі та люмбалгії/ М. С. Степанченко, В. І. Романенко (стр.69-75)
Мамчур В. И. Фармакотерапические грани Олатропила/ В. И. Мамчур, С. Н. Дронов, В. И. Жилюк (стр.76-82)
Чистик Т. Эффективная фармакотерапия болевого синдрома при диабетической полинейропатии: фокус на прегабалин/ подгот. Т. Чистик (стр.85-91)
Muresanu D. От нейробиологии до концепций медицины, основанной на доказательствах, при нейрореабилитации после инсульта/ D. Muresanu (стр.92-101)
Bornstein N. Новые данные, полученные в последнем метаанализе при остром ишемическом инсульте/ N. Bornstein (стр.98-101)
Бойчук М. О. Вплив місця проживання й гендерних ознак на розвиток розсіяного склерозу на прикладі жителів Львівської області/ М. О. Бойчук (стр.102-110)
Маланкевич Ю. І. Порівняльна характеристика лікувальних методів усунення гемоконцентрації у хворих із судинними захворюваннями головного мозку/ Ю. І. Маланкевич [та ін.] (стр.111-115)
Интересные статьи :
Найти похожие


9.

Заглавие журнала :Международный неврологический журнал -2020г. т.16,N 2
Интересные статьи :
Vinychuk S. M. Clinical vascular syndromes of thalamic strokes in anterior and paramedian vascular territories: a prospective hospital-based cohort study/ S. M. Vinychuk [et al.] (стр.15-20)
Палагута Г. В. Діагностика поясної складнокурабельної міопатії з використанням методу МРТ (науковий огляд і особисте спостереження)/ Г. В. Палагута, В. І. Смоланка, І. Ю. Дутка (стр.21-25)
Орос М. М. Аналіз ефективності використання L-лізину есцинату при лікуванні дискогенної радикулопатії/ М. М. Орос [та ін.] (стр.26-41)
Гусейнова С. Г. Эффективность применения интерференцтерапии в комплексе с пиримидиновыми радикулопатиями/ С. Г. Гусейнова [и др.] (стр.42-48)
Марценковський І. А. Вплив протиепілептичних лікарських засобів на когнітивне функціонування підлітків, хворих на епілепсію/ І. А. Марценковський [та ін.] (стр.51-60)
Filimonov D. Impact of baseline free serum triiodothyronine on stroke severity and outcome in patients with atherothrombotic ischemic stroke/ D. Filimonov [et al.] (стр.61-68)
Копчак О. О. Сучасні уявлення про диференціальну діагностику й лікування полінейропатій/ О. О. Копчак (стр.71-79)
Гинкго билоба при легких когнитивных нарушениях и деменции: данные новых обобщающих исследований (стр.80-86)
Дубенко О. Е. Головная боль при медикаментозной передозировке: клинические и диагностические аспекты/ О. Е. Дубенко (стр.87-93)
Костенко В. В. Характеристика больового синдрому при хворобі рухового нейрона/ В. В. Костенко (стр.94-98)
Товажнянская Е. Л. Нейробион - оригинальный В-витаминный комплекс с самой широкой доказательной базой при острой и хронической боли в спине/ Е. Л. Товажнянская [и др.] (стр.101-107)
Заславская А. А. Особенности вегетативного портрета детей с хроническим лямблиозом/ А. А. Заславская (стр.108-115)
Романенко В. І. Використання природного компонента уридину в терапії хронічного болю з проявами нейропатії/ В. І. Романенко (стр.115-120)
Сабовчик А. Я. Астенічний синдром при мозкових катастрофах/ А. Я. Сабовчик, М. М. Орос, Н. О. Савицька (стр.123-126)
Замерград М. В. Клинический разбор неизвестной болезни Ван Гога/ М. В. Замерград, И. М. Рейдес (стр.127-131)
Научный симпозиум EVER "Достижения в клиническом лечении черепно-мозговой травмы и инсульта" (26-я Международная медицинская конференция в Мондзее, Зальцбург, Австрия, 13 сентября 2019 г.) (стр.132-145)
Сорокин Ю. Н. Поражение центральной нервной системы при васкулитах/ Ю. Н. Сорокин (стр.146-157)
Рецензія на навчальний посібник "Шкали, тести та опитувальники для оцінки дрижальних гіперкінезів" авторства професора О. М. Стоянова (Одеса: ВМВ, 2018.112с.) (стр.158)
COVID-19 и неврология: чего следует ожидать? (стр.159-160)
Синдром Гийена-Барре, связанный с инфекцией SARS-CoV-2: причинность или совпадение? (стр.161-162)
COVID-19-ассоциированная острая геморрагическая некротическая энцефалопатия: особенности КТ и МРТ (стр.162)
Интересные статьи :
Найти похожие


10.

Заглавие журнала :Международный неврологический журнал -2022г. т.18,N 6
Интересные статьи :
Prokopiv M. M. Features of lacunar pontine stroke: results of a prospective hospital-based cohort study/ M. M. Prokopiv, S. K. Yevtushenko, O. Ye. Fartushna (стр.7-11)
Романенко В. І. Клінічне і нейрофізіологічне спостереження ефективності Мієлофану при діабетичній невропатії/ В. І. Романенко (стр.12-23)
Кузнецова С. М. Нейропептиди (Мемопрув) у системі геріатричної фармакології/ С. М. Кузнецова, В. В. Кузнєцов (стр.24-29)
Stadnik S. M. Effect of pharmacological cardioversion (amiodarone) on the neurological symptoms and cognitive functions of patients with paroxysmal atrial fibrillation/ S. M. Stadnik (стр.30-37)
Зозуля І. С. Щодо значення гіпергомоцистеїнемії в розвитку цереброваскулярної і кардіоваскулярної патології/ І. С. Зозуля, А. О. Волосовець, Г. В. Безсмертна (стр.38-41)
Сіделковський О. Якість життя як мотиваційний показник ефективності реабілітаційного процесу. Оригінальний опитувальник якості життя пацієнта відділення нейрореабілітації/ О. Сіделковський, О. Рибалка, М. Савчук (стр.42-43)
Интересные статьи :
Найти похожие


 1-10    11-18 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)