Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Рощенюк, Л. В.$<.>)
Общее количество найденных документов : 58
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-58 
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Федота О. М., Рощенюк Л. В., Садовниченко Ю. О. , Гонтар Ю. В., Меренкова І. М., Воронцов В. М., Рижко П. П.
Заглавие : Генетичне дослідження Х-зчепленого рецесивного іхтіозу на сході України
Место публикации : Цитологія і генетика. - Київ, 2021. - Т. 55, № 1. - С. 55-61 (Шифр ЦУ1/2021/55/1)
MeSH-главная: ИХТИОЗ -- ICHTHYOSIS
Аннотация: X-зчеплений рецесивний іхтіоз (OMIM 308100) є однією з форм іхтіозу, що зумовлена порушеннями кератинізації і може призводити до інвалідизації, соціальної дизадаптації та зниження якості життя пацієнтів та їхніх родин. У більшості випадків він спричинений повною чи частковою делецією гена стероїдної сульфатази (STS). Популяційно-генетичні характеристики населення сходу України на прикладі Харківської області оцінено через поширеність X-зчепленого рецесивного іхтіозу, ступінь випадкового інбридингу Fst та коефіцієнт добору, генеалогічні – через дослідження структури родин з обтяженістю патологією, молекулярно-цитогенетичні – методом флуоресцентної гібридизації in situ (FISH) з визначенням делеції гена STS у хворих та їхніх родичів. Поширеність захворювання на сході України склала 1,5 · 10–4 чоловіків, по районах вона коливається від 4,9 · 10–5 до 4,9 · 10–4 чоловіків, а по населених пунктах – від 2,2 · 10–4 чоловіків у м. Красноград до 3,7 · 10–3 у селі Балаклійського району. Встановлено позитивний зв’язок між обтяженістю населення X-зчепленим рецесивним іхтіозом та коефіцієнтами випадкового інбридингу Fst у досліджених районах (r = 0,976). За останні десять років коефіцієнт випадкового інбридингу Fst у більшості районів області зріс у 1,8 рази, а поширеність X-зчепленого рецесивного іхтіозу – у 1,4–4,3 рази. За результатами клініко-генеалогічного аналізу 9 великих родин серед родичів пробандів хворих жіночої статі не встановлено, а в осіб чоловічої статі 1-го ступеня спорідненості іхтіоз визначено в 21,4 % (n = 14), 2-го ступеня – в 12,0 % (n = 25) осіб. Молекулярно-цитогенетичний аналіз виявив в більшості хворих та їхніх матерів інтерстиційну делецію гена STS ish del(Х)(p22.31p22.31)(STS-), делецій гена KAL1 в жодної особи не знайдено. В чоловіків з X-зчепленим рецесивним іхтіозом середня кількість дітей на особу нижча в 2,5 рази, ніж в здорових родичів, а у потомстві жіноча стать переважає над чоловічою у співвідношенні 3 : 1. В жінок-облігатних гетерозигот середня кількість дітей на особу становила 2,2, а співвідношення статей у потомстві наближалося до 1 : 1
Найти похожие

2.

Заглавие журнала :Цитология и генетика -2021г. т.55,N 1
Интересные статьи :
Білоножко Ю. О. Внутрішньовидова диференціація омели білої (Viscum album L.) за допомогою оцінки поліморфізму довжини інтронів β-тубуліну та SSR-аналізу/ Ю. О. Білоножко [та ін.] (стр.3-12)
Іщенко О. О. Використання 5S рибосомної ДНК для молекулярної таксономії підтриби Lolinae (Poaceae)/ О. О. Іщенко, І. О. Беднарська, І. І. Панчук (стр.13-22)
Фінюк Н. С. Антинеопластична активність in vitro похідного 2-аміно-5-бензилтіазолу в комплексі з нанорозмірними полімерними носіями/ Н. С. Фінюк [та ін.] (стр.23-32)
Тістечок С. І. Генетична ідентифікація та антимікробна активність штаму Streptomyces sp. Je 1-6, виділеного з ризосферного грунту uniperus excelsa Bieb./ С. І. Тістечок [та ін.] (стр.33-41)
Бублик О. М. Рівень поліморфізму та диференціація популяцій Iris pumila L. за даними трьох типів ПЛР-маркерів/ О. М. Бублик, І. Ю. Парнікоза, В. А. Кунах (стр.42-54)
Федота О. М. Генетичне дослідження Х-зчепленого рецесивного іхтіозу на сході України/ О. М. Федота [та ін.] (стр.55-61)
Балацький В. М. Асоціації генів QTL регіону хромосоми 2 з якістю м’яса і продуктивністю свиней великої білої породи/ В. М. Балацький [та ін.] (стр.62-74)
Нестеренко Є. О. Системи транспорту калію та їх роль в формуванні стресової відповіді, росту та розвитку рослин/ Є. О. Нестеренко, О. Є. Краснопьорова, С. В. Ісаєнков (стр.75-92)
Реферати статей, опублікованих в "Cytology and genetics", №1, 2021 р. (стр.93-100)
Интересные статьи :
Найти похожие


3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Волкославська В. М., Рощенюк Л. В., Біловол А. М., Унучко С. В., Намли І. Є.
Заглавие : Про сучасний стан дерматовенерологічної служби України в період реформування медичної галузі
Место публикации : Дерматологія та венерологія. - Харків, 2021. - N 3. - С. 45 (Шифр ДУ16/2021/3)
MeSH-главная: ДЕРМАТОЛОГИЯ -- DERMATOLOGY
ВЕНЕРОЛОГИЯ -- VENEREOLOGY
Аннотация: Метою роботи було визначення кількості медичних закладів, що надають дерматовенерологічну допомогу, і забезпеченості їх ліжками
Найти похожие

4.

Заглавие журнала :Дерматологія та венерологія -2021г.,N 3
Интересные статьи :
Olinyk I. O. Indicators of the blood clotting system in patients with acantholytic pemphigus/ I. O. Olinyk [et al.] (стр.8-11)
Кутасевич В. Ф. Профілактика грибкової інфекції стоп/ В. Ф. Кутасевич, І. А. Олійник, К. Г. Супрун (стр.12-15)
Кутасевич Я. Ф. Застосування вітчизняного експрес-тесту в діагностиці сифілісу методом RPR/ Я. Ф. Кутасевич [та ін.] (стр.16-20)
Ал-Омарі О. М. Стан системи прооксидантно-антиоксидантної рівноваги в процесі комплексної терапії у хворих на вогнищеву склеродермію/ О. М. Ал-Омарі (стр.22-27)
Калюжна Л. Д. Діагностика і лікування гранулематозної розацеа/ Л. Д. Калюжна, А. В. Петренко, Л. В. Гречанська (стр.28-30)
Кутасевич Я. Ф. Доброякісна лімфоцитома шкіри: клінічний випадок/ Я. Ф. Кутасевич [та ін.] (стр.32-34)
Осінська Т. В. Випадок інфекцій, що передаються статевим шляхом, у поєднанні з ВІЛ-інфекцією/ Т. В. Осінська (стр.35-40)
Романова А. Сучасні вимоги до топічних глюкокортикостероїдів/ підгот. А. Романова (стр.41-43)
"Шляхи удосконалення профілактичних, діагностичних, лікувальних заходів на первинному, вторинному, третинному рівнях надання дерматовенерологічної допомоги в контексті світових здобутків" (стр.44-55)
Біловол А. М. Вивчення ключових цитокінів у хворих на псоріаз і червоний плоский лишай/ А. М. Біловол, С. Г. Ткаченко, О. А. Гаврилов (стр.44)
Бродовська Н. Б. Комплексне лікування червоного плоского лишаю з обтяженим клінічним перебігом/ Н. Б. Бродовська (стр.44-45)
Волкославська В. М. Про сучасний стан дерматовенерологічної служби України в період реформування медичної галузі/ В. М. Волкославська [та ін.] (стр.45)
Гулей Л. О. Кропив’янка як частий шкірний прояв COVID-19/ Л. О. Гулей (стр.45-46)
Денисенко О. І. Дифузна і вогнищева алопеція як віддалені дерматологічні прояви перенесеного COVID-19/ О. І. Денисенко (стр.46)
Єрещенко О. О. Характеристика біохімічних показників функціонального стану печінки у хворих на псоріаз, які перехворіли на COVID-19/ О. О. Єрещенко [та ін.] (стр.46-47)
Кутасевич Я. Ф. Визначення генетичної варіативності клінічних штамів Staphylococcus aureus, вилучених з locus morbi та інтактних ділянок шкіри хворих на поширені дерматози/ Я. Ф. Кутасевич [та ін.] (стр.47)
Кутасевич Я. Ф. Комплексне лікування хворих на хронічні дерматози з використанням фонофорезу з емолієнтами/ Я. Ф. Кутасевич [та ін.] (стр.47-48)
Михнева Е. Н. Диагностические критерии псевдопелады Брока/ Е. Н. Михнева, А. В. Гаврилюк (стр.48)
Намли І. Є. Вакцінація проти COVID-19 і шкірні реакції/ І. С. Намли (стр.48-49)
Солошенко Э. Н. Анализ противопоказаний для постановки кожных проб с лекарственными средствами в прогнозировании и диагностике лекарственной болезни/ Э. Н. Солошенко, З. М. Шевченко, Т. П. Ярмак (стр.49)
Олійник І. О. Порушення вуглеводного обміну у хворих на акантолітичний пемфігус/ І. О. Олійник, А. Е.-С. Е.-С. Абдалова (стр.50)
Олійник О. І. Особливості мікробіоценозу шкіри у хворих з хронічними дерматозами, що отримують імуносупресивну терапію/ О. І. Олійник, С. К. Джораєва (стр.50)
Перепічка М. П. Підвищення ефективності лікування поширених форм алергодерматозів шляхом застосування сучасного дезінтоксикаційного засобу/ М. П. Перепічка, В. І. Коба (стр.50-51)
Сокол О. А. Розподіл генотипів за поліморфізмом гена інфламасоми NLRP1 і Toll-подібного рецептора 1 I602s у хворих на псоріаз/ О. А. Сокол [та ін.] (стр.51)
Сторожук М. В. Віддалені клінічні наслідки комплексного лікування пацієнтів із розацеа/ М. В. Сторожук (стр.51-52)
Супрун К. Г. Профілактика гепатотоксичного впливу системних антимікотиків у лікуванні оніхомікозів/ К. Г. Супрун (стр.52)
Бондаренко Г. М. Особливості діагностики сифілісу у хворих соматичних стаціонарів/ Г. М. Бондаренко [та ін.] (стр.52)
Джораєва С. К. Мікробіологічний моніторинг динаміки антибіотикорезистентності негоспітальних штамів E. coli/ С. К. Джораєва [та ін.] (стр.53)
Єгоров О. О. Ризик розвитку ювенільного респіраторного папіломатозу гортані в дітей, які народилися в жінок із папіломавірусною інфекцію після органозберігаючого лікування передраку і початкових стадій раку шийки матки/ О. О. Єгоров (стр.53-54)
Кондакова Г. К. Редокс-статус і окислювальна модифікація білків лімфоцитів крові хворих на урогенітальний хламідіоз/ Г. К. Кондакова (стр.54)
Осінська Т. В. Поширеність вірусу простого герпесу (тип 1) серед засуджених жінок з урахуванням порушень психоемоційного стану пацієнтів/ Т. В. Осінська [та ін.] (стр.55)
Унучко С. В. Перебіг сифілісу і деякі особливості імунної відповіді на інфекційний агент/ С. В. Унучко [та ін.] (стр.55)
Интересные статьи :
Найти похожие


5.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Кравченко В. Г., Степаненко В. І., Попова І. Б., Волкославська В. М., Рощенюк Л. В.
Заглавие : Стан і перспективи захворюваності на венеричні хвороби в Україні
Место публикации : Дерматологія та венерологія. - Харків, 2019. - N 3. - С. 57 (Шифр ДУ16/2019/3)
MeSH-главная: ПОЛОВЫМ ПУТЕМ ПЕРЕДАВАЕМЫЕ БОЛЕЗНИ -- SEXUALLY TRANSMITTED DISEASES
Найти похожие

6.

Заглавие журнала :Дерматологія та венерологія -2019г.,N 3
Интересные статьи :
Солошенко Е. М. Щодо можливої участі еритроцитів у розвитку імунних реакцій/ Е. М. Солошенко, Г. К. Кондакова, О. В. Шаповалова (стр.8-12)
Біловол А. М. Особливості порушень ліпідного обміну у хворих на червоний плоский лишай/ А. М. Біловол, Н. Л. Колганова (стр.13-14)
Сербіна І. М. Клініко-патогенетичне значення білка теплового шоку при гніздовій алопеції/ І. М. Сербіна (стр.15-18)
Кутасевич Я. Ф. Вітчизняні топічні антимікотики в терапії оніхомікозів/ Я. Ф. Кутасевич, І. О. Олійник, К. Г. Супрун (стр.19-22)
Кутасевич Я. Ф. Зовнішня антибактеріальна терапія: сучасні можливості лікування/ Я. Ф. Кутасевич [та ін.] (стр.24-30)
Одінцова І. В. Себорейний дерматит і Malassezia spp./ І. В. Одінцова [та ін.] (стр.31-33)
Стовбир Г. С. Нові можливості діагностики оніхомікозу за допомогою дерматоскопії/ Г. С. Стовбир (стр.34-36)
Сучасні можливості системної антимікотичної терапії (стр.38)
Калюжная Л. Д. Редкий вариант ладонно-подошвенной кератодермии/ Л. Д. Калюжная, А. В. Петренко (стр.39-40)
Олійник І. О. Місце клінічних і діагностичних досліджень акантолітичного пемфігусу/ І. О. Олійник, А.Е-С.Е-С. Абдалла (стр.41-43)
Кропивницкая О. И. Пути оптимизации наружной терапии лабиального герпеса/ О. И. Кропивницкая (стр.44-46)
Безвершенко Е. И. Современная топическая терапия дерматофитии/ Е. И. Безвершенко (стр.47-48)
Досягнення та перспективи в сучасній дерматовенерології: європейський та український досвід, взаємодія науки та практики (стр.50-74)
Бабак І. Д. Досвід оптимізації швидкого відновлення шкіри при деяких дерматозах/ І. Д. Бабак [та ін.] (стр.50)
Белозоров А. П. Изучение состояния инфламмасом у больных различными формами псориаза/ А. П. Белозоров, А. А. Гаврилюк (стр.51)
Bilovol A. M. Vitamin D and lichenoid dermatosis: the pathogenetic aspects/ A. M. Bilovol [et al.] (стр.51)
Белозоров А. П. Типування Trichomonas vaginalis в Україні на підставі поліморфізму гена актину/ А. П. Белозоров [та ін.] (стр.51-52)
Белозоров А. П. Анализ некоторых генетических полиморфизмов, ассоциированных с активацией СD8+-резидентных клеток памяти у больных псориазом/ А. П. Белозоров [и др.] (стр.52)
Бондаренко Г. М. Аналіз захворюваності на пізні форми сифілісу в Україні (2013-2017 рр.)/ Г. М. Бондаренко [та ін.] (стр.52)
Бондар С. А. Вплив комплексного лікування на якість життя пацієнтів з променевим дерматитом/ С. А. Бондар [та ін.] (стр.52-53)
Волкославська В. М. Дерматовенерологічна патологія дітей в Україні, її динаміка/ В. М. Волкославська, С. В. Унучко (стр.53)
Гончаренко В. В. Патогенно-персистентні фактори стафілококів як показник епідеміологічної значущості штамів, вилучених при алергодерматозах/ В. В. Гончаренко [та ін.] (стр.53-54)
Дашко М. О. Патогентичні фактори розвитку акне в жінок на тлі реактивної та особистісної тривожності/ М. О. Дашко [та ін.] (стр.54)
Джораєва С. К. Особливості мікробіоти шкіри у хворих на хронічні дерматози/ С. К. Джораєва, О. І. Олійник (стр.54-55)
Дюдюн А. Д. Частота урогенітальних інфекцій у хворих на артропатичний псоріаз/ А. Д. Дюдюн [та ін.] (стр.55)
Єгоров О. О. Імунний статус дітей, які народилися в жінок з папіломавірусною інфекцією після органозберігаючого лікування передраку і початкових стадій раку шийки матки/ О. О. Єгоров (стр.55-56)
Зайченко Я. О. Фототерапія як альтернативний метод лікування вогнищевої алопеції з проявами мікроелементозів/ Я. О. Зайченко, Н. В. Іванюшко-Назарко, Т. І. Рудник (стр.56)
Захаров С. В. Динаміка трепонемних і нетрепонемних тестів після лікування раннього прихованого сифілісу/ С. В. Закхаров, В. К. Захаров (стр.56-57)
Кравченко В. Г. Стан і перспективи захворюваності на венеричні хвороби в Україні/ В. Г. Кравченко [та ін.] (стр.57)
Кутасевич Я. Ф. Вивчення антиінтерферонової активності автофлори шкіри хворих на атопічний дерматит/ Я. Ф. Кутасевич [та ін.] (стр.57-58)
Кутасевич Я. Ф. Оптимізація комплексної терапії алергодерматозів/ Я. Ф. Кутасевич, І. О. Олійник, І. О. Маштакова (стр.58)
Кутасевич Я. Ф. Удосконалення комплексного лікування мікозів стоп/ Я. Ф. Кутасевич, І. О. Олійник, К. Г. Супрун (стр.58-59)
Кутова В. В. Методи скринінгової діагностики населення на сифіліс/ В. В. Кутова [та ін.] (стр.59)
Левицька І. М. Доцільність застотосування психокорекційних заходів пацієнтам з дермато-естетичними дефектами шкіри/ І. М. Левицька [та ін.] (стр.59-60)
Литинська Т. О. Вплив порушень мікробіоти товстої кишки на перебіг вугрової хвороби/ Т. О. Литинська (стр.60)
Мавров Г. І. Перинатальна інвазія Trichomonas vaginalis як проблема репродуктивної медицини/ Г. І. Мавров [та ін.] (стр.60-61)
Мавров Г. І. Особливості поширення інфекцій, що передаютьс статевим шляхом, і ВІЛ-інфекції у споживачів психоактивних речовин/ Г. І. Мавров, Ю. В. Щербакова, Т. В. Осінська (стр.61)
Мельник В. В. Удосконалення комплексної терапії пацієнтів, хворих на псоріаз/ В. В. Мельник, С. А. Бондар (стр.61)
Мельник Т. В. Дослідження рівня гомоцистеїну в крові хворих на червоний плоский лишай/ Т. В. Мельник, С. А. Бондар, А. А. Наліжитий (стр.62)
Муравська Л. А. Лікування пахвового гіпергідрозу за допомогою фракційної мікроголкової радіочастотної терапії/ Л. А. Муравська (стр.62)
Одінцова І. В. Поширеність видів Malassezia spp. на шкірі хворих на себорейний дерматит/ І. В. Одінцова, А. Д. Дюдюн, Н. М. Поліон (стр.62-63)
Одінцова І. В. Частота виявлення Helicobacter pylori у хворих на себорейний дерматит/ І. В. Одінцова (стр.63)
Петренко А. В. Місце надбрівної ульеритеми серед дискератозів і рубцевих алопецій/ А. В. Петренко (стр.63-64)
Поліон Н. М. Мікробіологічний склад слизової оболонки піхви у хворих на бактеріальний вагіноз/ Н. М. Поліон, А. Д. Дюдюн (стр.64)
Пуришкіна О. Д. Застосування методу тезиграфії при псоріазі/ О. Д. Пуришкіна, Д. Я. Головченко, Л. В. Сологуб (стр.64-65)
Пуришкіна О. Д. Розацеа у дітей/ О. Д. Пуришкіна, Д. Я. Головченко, Л. В. Сологуб (стр.65)
Рудник Т. І. Взаємозв’язок поширеності цукрового діабету у хворих на поверхневий кандидоз із тяжкістю перебігу дерматозу/ Т. І. Рудник [та ін.] (стр.65)
Свирид-Дзядикевич О. С. Метаболічні зміни в лейкоцитах периферійної крові в пацієнтів з середнім ступенем тяжкості вугрової хвороби/ О. С. Свирид-Дзядикевич, С. Г. Свирид (стр.65-66)
Святенко Т. В. Комплексне лікування еритематозно-телеангіектатичної форми розацеа із застосуванням ірI-терапії/ Т. В. Святенко, О. А. Старостіна (стр.66)
Syzon O. O. Biochemical markers of neurological disorders during the skin diseases/ O. O. Syzon [et al.] (стр.66-67)
Syzon O. O. Food factors in pathogenesis of acne/ O. O. Syzon [et al.] (стр.67)
Солошенко Е. М. Вплив пеніциліну та цефтріаксону in vitro на сорбційну здатність еритроцитів хворих на лікарську хворобу/ Е. М. Солошенко [та ін.] ; Е. М. Cолошенко [та ін.] (стр.67-68)
Солошенко Э. Н. Структура кожной заболеваемости среди рабочих предприятий кожевенной промышленности Украины/ Э. Н. Солошенко [и др.] (стр.68)
Солошенко Э. Н. Дерматоглифика как метод прогнозирования лекарственной болезни/ Э. Н. Солошенко [и др.] (стр.69)
Солошенко Э. Н. Группы крови у больных аллергодерматозами: содержание IgE/ Э. Н. Солошенко [и др.] (стр.69)
Солошенко Э. Н. Исследование сорбционной способности эритроцитов у больных лекарственной болезнью и распространенными дерматозами, ассоциированными с ней/ Э. Н. Солошенко [и др.] (стр.69-70)
Солошенко Э. Н. Определение сенсибилизации к антигистаминным препаратам/ Э. Н. Солошенко [и др.] (стр.70)
Степаненко Р. Л. Хронічна герпетична інфекція як фактор ускладнення перебігу коморбідної соматичної патології/ Р. Л. Степаненко, Мухаммед Газі Алкаммаз Алі (стр.70-71)
Возіанова С. В. Призначення циклоспорину хворим на дисгідротичну екзему долоней та підошов з урахуванням імуногістохімічних і молекулрно-генетичних показників/ С. В. Возіанова, В. В. Бойко (стр.71)
Гречанська Л. В. Критерії диференційної гістологічної діагностики еритродермій/ Л. В. Гречанська (стр.71-72)
Мурзіна Е. О. Вплив дисплазії сполучної тканини на формування окремих дерматозів/ Е. О. Мурзіна, К. О. Бардова (стр.72)
Стовбыр А. С. Усовершенствование лечение онихомикоза с использованием фотодинамичской терапии/ А. С. Стовбыр (стр.72)
Федоренко О. Є. Кореляційний вплив клінічних проявів уродженого епідермолізу на якість життя хворих/ О. Є. Федоренко, К. В. Коляденко, К. С. Ткачишина (стр.73)
Федорова У. В. Клінічні, молекулярно-генетичні та імунологічні особливості перебігу псоріазу в поєднанні з герпесвірусною інфекцією типу 1,2/ У. В. Федорова [та ін.] (стр.73-74)
Цідило І. Г. Псоріаз і серцево-судинний ризик за наявності неалкогольної жирової хвороби печінки/ І. Г. Цідило, Н. Г. Вірстюк (стр.74)
Shapovalova O. V. Determination of biocide activity of a composition containing peracetic acid and benzalkonium chloride/ O. V. Shapovalova, M. Ye. Blazheyeskiy, N. I. Filimonova (стр.74)
Интересные статьи :
Найти похожие


7.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Солошенко Э. Н., Кугаевская Н. В., Рощенюк Л. В., Воронцов В. М.
Заглавие : Структура кожной заболеваемости среди рабочих предприятий кожевенной промышленности Украины
Место публикации : Дерматологія та венерологія. - Харків, 2019. - N 3. - С. 68 (Шифр ДУ16/2019/3)
MeSH-главная: КОЖНЫЕ БОЛЕЗНИ -- SKIN DISEASES
ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЕ БОЛЕЗНИ -- OCCUPATIONAL DISEASES
Найти похожие

8.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Кравченко В. Г., Степаненко В. І., Волкославська В. М., Попова І. Б., Рощенюк Л. В., Рижко П. П.
Заглавие : Інтегративні зв’язки і параметри надання медичної допомоги пацієнтам дерматовенерологічного профілю на рівні первинної медичної ланки
Место публикации : Дерматологія та венерологія. - Харків, 2019. - N 4. - С. 43-46 (Шифр ДУ16/2019/4)
MeSH-главная: МЕДИЦИНСКАЯ ПОМОЩЬ ПЕРВИЧНАЯ -- PRIMARY HEALTH CARE
МЕДИЦИНСКАЯ ПОМОЩЬ ВТОРИЧНАЯ -- SECONDARY CARE
ДЕРМАТОЛОГИЯ -- DERMATOLOGY
ВЕНЕРОЛОГИЯ -- VENEREOLOGY
Аннотация: В роботі проведено аналіз сучасного стану і зв’язку між первинною та вторинною (дерматовенерологічною) ланками медичної допомоги. Підкреслюється значення інтегративних зв’язків сімейних лікарів і дерматовенерологів з профілактики, виявлення заразних шкірних та венеричних хвороб. В світлі реформування системи охорони здоров’я в Україні, надважливим питанням є координація діяльності цих ланок надання медичної допомоги.
Найти похожие

9.

Заглавие журнала :Дерматологія та венерологія -2019г.,N 4
Интересные статьи :
Абдалла А. Е.-С. Е-С. Сучасні аспекти терапевтичної тактики хворих на акантолітичний пемфігус/ А.Е.-С. Е-С. Абдалла (стр.8-11)
Бондаренко Г. М. Ультракоротка схема лікування рецедиву генітального герпесу апатогенетичними засобами/ Г. М. Бондаренко [та ін.] (стр.12-17)
Кутасевич Я. Ф. Оцінка ефективності комплексного лікування хворих на атопічний дерматит і екзему з використанням фонофорезу з емолєнтом/ Я. Ф. Кутасевич [та ін.] (стр.18-22)
Лісняк А. П. Клініко-діагностичні паралелі проявів постакне/ А. П. Лісняк (стр.23-26)
Літус І. О. Асоціація множинних рецидивних фіброепітеліальних поліпів шкіри з ліпідним обміном в українській популяції/ І. О. Літус (стр.27-29)
Матюшенко В. П. Аналіз асоційованих порушень у хворих на поширений псоріаз у стадії загострення та їх вплив на якість життя/ В. П. Матюшенко (стр.30-33)
Потарейко О. Я. Трихоскопія як метод у діагностиці та диференційній діагностиці нерубцевих алопецій та папуло-сквамозних дерматозів волосистої частини голови/ О. Я. Потарейко (стр.34-38)
Супрун К. Г. Супутня патологія у хворих нга оніхомікоз та її вплив на перебіг захворювання/ К. Г. Супрун (стр.39-42)
Кравченко В. Г. Інтегративні зв’язки і параметри надання медичної допомоги пацієнтам дерматовенерологічного профілю на рівні первинної медичної ланки/ В. Г. Кравченко [та ін.] (стр.43-46)
Павлий В. В. Диетическое питание в системе лечения и профилактики хронических дерматозов/ В. В. Павлий (стр.47-50)
Чеховська Г. С. Сучасні діагностичні методи в консультуванні хворих з трихологічною патологією/ Г. С. Чеховська (стр.52-56)
95 років Інституту дерматології та венерології НАМН України (стр.57-62)
Интересные статьи :
Найти похожие


10.

Заглавие журнала :Дерматологія та венерологія -2018г.,N 3
Интересные статьи :
Белозоров А. П. Аутовоспалительные механизмы, связанные с кератиноцитами, и их роль в патогенезе пустулезных поражений кожи. Аутовоспалительные болезни кератинизации (обзор литературы)/ А. П. Белозоров (стр.8-11)
Лопандина А. А. Клиническое значение провоспалительных иммунных медиаторов при псориазе/ А. А. Лопандина, Л. А. Болотная (стр.13-16)
Мангушева В. Ю. Дослідження вмісту інтерлейкіну-17А у хворих на алергодерматози та його динаміка в ході лікування/ В. Ю. Мангушева (стр.17-21)
Ата М. А. Лечение очаговой склеродермии с применением современных методов/ М. А. Ата (стр.22-24)
Бондаренко Г. М. Етіопатогенетична терапія оперізуючого герпесу/ Г. М. Бондаренко, Ю. В. Щербакова (стр.25-33)
Калюжна Л. Д. Клінічний потенціал "поля канцеризації" шкіри/ Л. Д. Калюжна, О. О. Ошивалова (стр.34-39)
Маштакова І. А. Розширення діагностичного алгоритму при атопічному дерматиті/ І. А. Маштакова [та ін.] (стр.40-44)
Сербіна І. М. Патогенетичне обгрунтування диференційованого підходу в терапії гніздової алопеції/ І. М. Сербіна (стр.46-52)
Калюжная Л. Д. Место рассасывающей терапии в лечении воспалительных дерматозов/ Л. Д. Калюжная, Л. В. Гречанская, А. В. Петренко (стр.53-56)
Волкославская В. Н. Социальные, экологические характеристики заболеваемости хроническими дерматозами в Украине/ В. Н. Волкославская, Л. В. Рощенюк (стр.59-64)
Мавров Г. І. Динаміка поширення та клініко-епідеміологічні особливості сифілісу в Рівненській області/ Г. І. Мавров, Н. В. Маняк, В. І. Миронюк (стр.66-73)
Кутасевич Я. Ф. Место наружной терапии в лечении грибовидного микоза/ Я. Ф. Кутасевич, И. А. Маштакова (стр.74-76)
Федорич П. В. Виявлення Pentatrichomonas hominis при кольпоцервіциті та сальпінгоофориті/ П. В. Федорич (стр.77-79)
Питання профілактики, сучасна діагностика та інноваційні методи терапії в дерматовенерології (стр.80-100)
Айзятулов Р. Ф. Атопічний дерматит : сучасний погляд на проблему/ Р. Ф. Айзятулов [та ін.] (стр.80-81)
Айзятулов Р. Ф. Особливості фототерапії хворих на вітиліго/ Р. Ф. Айзятулов [та ін.] (стр.81)
Ата М. А. Иммунологические нарушения у больных ограниченной склеродермией/ М. А. Ата (стр.82)
Бабак І. Д. Оптимізація лікування періорального дерматиту/ І. Д. Бабак [та ін.] (стр.82-83)
Белозоров А. П. Характеристика полиморфизмов генов инфламмасом и других аутовоспалительных факторов у больных псориазом/ А. П. Белозоров [и др.] (стр.83)
Бронова І. М. Особливості динаміки регресу гострозапальних елементів у пацієнтів з акне в залежності від виду комплексної терапії/ І. М. Бронова, А. С. Абдалла, Л. О. Михайлова (стр.84)
Вольбін С. В. Сучасні підходи до лікування простого герпесу/ С. В. Вольбін [та ін.] (стр.85)
Гаєвська М. Ю. Сучасні підходи до лікування оніхомікозів/ М. Ю. Гаєвська [та ін.] (стр.85)
Гончаренко В. В. Исследование отдельных патогенных свойств клинических изолятов стафилококков, выделенных от больных атопическим дерматитом/ В. В. Гончаренко [и др.] (стр.85-86)
Гречанська Л. В. Значення патогістологічного дослідження в диференційній діагностиці парапсоріазу/ Л. В. Гречанська (стр.86-87)
Гулей Л. О. Оптимізація терапії маласезіозу шкіри/ Л. О. Гулей (стр.86)
Дашко М. О. Досвід лікування жінок з акне на фоні деяких нейроендокринних та метаболічних порушень/ М. О. Дашко [та ін.] (стр.87)
Денисенко О. І. Оптимізація комплексної терапії хворих на екзему із застосуванням комбінованого ангіопротекторного засобу/ О. І. Денисенко, М. С. Гнідан (стр.87-88)
Кондакова А. К. Характер распределения веществ низкой и средней молекулярной массы в крови при лекарственной болезни/ А. К. Кондакова, Г. А. Семко, В. Н. Цимбал (стр.88)
Кугаевская Н. В. Аллергодерматозы коморбидные с соматической патологией у рабочих кожевенных предприятий Украины/ Н. В. Кугаевская, Э. Н. Солошенко (стр.88-89)
Кутасевич Я. Ф. Обізнаність лікарів-дерматовенерологів з питань психоемоційних розладів у Харківському регіоні/ Я. Ф. Кутасевич [та ін.] (стр.89)
Кутасевич Я. Ф. Сучасні аспекти лікування психосоматичних розладів при алергодерматозах/ Я. Ф. Кутасевич [та ін.] (стр.89-90)
Семко Г. О. Адренореактивність у хворих на псоріаз/ Г. О. Семко, О. В. Левицька, О. О. Єрещенко (стр.90)
Сизон О. О. Комплексна терапія хворих з вогнищевою алопецією на тлі дисбалансу мікроелементів/ О. О. Сизон [та ін.] (стр.90-91)
Сизон О. О. Сучасні можливості удосконалення діагностики псоріазу/ О. О. Сизон [та ін.] (стр.91)
Сизон О. О. Взаємозв’язок порушення вуглеводного обміну з тяжкістю перебігу поверхневого кандидозу/ О. О. Сизон [та ін.] (стр.92)
Ситнік Г. А. Корекція телеангіектазій за допомогою лазерних технологій/ Г. А. Ситнік, С. А. Бондар, А. А. Наліжитий (стр.92)
Солошенко Э. Н. Комплексная терапия лекарственной болезни и распространенных дерматозов, ассоциированных с ней/ Э. Н. Солошенко [и др.] (стр.92-93)
Солошенко Э. Н. Исследование сорбционной способности эритроцитов у больных лекарственной болезнью и распространенными дерматозами, ассоциированными с ней/ Э. Н. Солошенко [и др.] (стр.93)
Сторожук М. В. Визначення характеру взаємозв’язків між показниками прооксидантно-антиоксидантного гомеостазу та окремих цитокінів у хворих на розацеа/ М. В. Сторожук, О. И. Денисенко (стр.93-94)
Чаплик-Чижо І. О. Аналіз частоти дерматологічної патології у вагітних Львівської області/ І. О. Чаплик-Чижо [та ін.] (стр.94)
Єгоров О. О. Вплив папіломавірусної інфекції на результати програм допоміжних репродуктивних технологій у жінок після органозберігаючого лікування передраку шийки матки/ О. О. Єгоров (стр.94)
Мавров Г. І. Інфекції, що передаються статевим шляхом, та гемоконтагіозні інфекції серед осіб, які споживають психоактивні речовини: поширеність і ризики зараження/ Г. І. Мавров, В. І. Миронюк, Т. В. Осінська (стр.95-96)
Мавров Г. І. Клініко-епідеміологічні особливості сифілісу в Рівненській області/ Г. І. Мавров [та ін.] (стр.96)
Джораєва С. К. Вивчення морфотипів Trichomonas vaginalis при малосимптомному перебігу урогенітального трихомоназу/ С. К. Джораєва [та ін.] (стр.96-97)
Федорич П. В. Локальне дослідження захворюваності на інфекції, що передаються статевим шляхом/ П. В. Федорич (стр.97)
Волкославская В. Н. Выявляемость поздних форм сифилиса у больных дерматозами/ В. Н. Волкославская [и др.] (стр.98)
Нікітенко І. М. Застосування реакції мікропреципітації для діагностики сифілісу серед учасників бойових дій/ І. М. Нікітенко [та ін.] (стр.98)
Бондаренко Г. М. Алгоритм ведения больных сифилисом с отягощенным аллергологическим анамнезом/ Г. М. Бондаренко [и др.] (стр.98-99)
Иванова Н. Н. Комплексная терапия больных сифилисом с применением липосомальных препаратов/ Н. Н. Иванова [и др.] (стр.99)
Кутовая В. В. Реверсированный алгоритм диагностики поздних форм сифилиса/ В. В. Кутовая [и др.] (стр.99-100)
Мужичук В. В. Фактор возможных диагностических ошибок при скрининговых обследованиях на сифилис/ В. В. Мужичук [и др.] (стр.100)
Айзятулов Р. Ф. Оніходистрофії при шкірних хворобах/ Р. Ф. Айзятулов [та ін.] (стр.80)
Интересные статьи :
Найти похожие


 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-58 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)