Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Библиотечные издания (6)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Руденко, Л.$<.>)
Общее количество найденных документов : 45
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-45 
1.

Заглавие журнала :Екологічний Вісник -2022г.,N 3
Интересные статьи :
Хроніка втрат 2022: вплив російської військової агресії на довкілля (стр.2-5)
Всеукраїнська екологічна ліга: 25 років на захисті Природи (стр.6-9)
Руденко Л. Аналіз стратегій регіонального і місцевого розвитку України на шляху досягнення «Цілей 2030»/ Л. Руденко, С. Лісовський, Є. Маруняк (стр.10-13)
Лиманський С. Астрагал одеський/ С. Лиманський (стр.14)
Вплив військових дій на заповідник «Крейдова флора» (стр.14-17)
Чугай А. Техногенне навантаження на поверхневі водні об’єкти Чернігівської області/ А. Чугай, А. Глод (стр.18-20)
Горбулін В. Світова глобальна проблема розмінування: український вектор/ В. Горбулін (стр.21-24)
Безсонов Є. Вплив «шуму війни» на екосистеми України/ Є. Безсонов (стр.25-26)
Російська ракета влучила в будівлю генетичного банку рослин (стр.27)
Вирожемський В. Використання елементів зруйнованих конструкцій при будівництві автомобільних доріг/ В. Вирожемський, Н. Харитонова, О. Ярощук (стр.28-30)
Проект Всеукраїнської екологічної ліги «Психологічна реабілітація в Природі» (стр.31-32)
День захисту дітей (стр.33)
Интересные статьи :
Найти похожие


2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Руденко Л., Лісовський С., Маруняк Є.
Заглавие : Аналіз стратегій регіонального і місцевого розвитку України на шляху досягнення «Цілей 2030»
Место публикации : Екологічний Вісник. - 2022. - № 3. - С. 10-13 (Шифр ЕУ6/2022/3)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-главная: УКРАИНА -- UKRAINE
Ключевые слова (''Своб.индексиров.''): сталий розвиток
Аннотация: Цілі 2030 адаптовані для України у відповідній Національній доповіді [1], де конкретизовано операційні цілі та завдання, обґрунтовано індикатори, які дозволяють контролювати стан виконання цілей на визначені періоди. 30 вересня 2019 року Президент України підписав Указ «Про цілі сталого розвитку України на період до 2030 року»[2]. Орієнтири, визначені в Цілях 2030, є принципово важливими для України, перед якою стоїть значна кількість викликів на шляху до практичного переходу до сталого розвитку, існують значні диспропорції в просторовому розвитку, гостроті прояву економічних, соціальних, екологічних проблем в межах окремих регіонів
Найти похожие

3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Мітченко О. І., Романов В. Ю., Вакалюк І. П., Ісаєва А. С., Руденко Л. В., Чулаєвська Н. М., Тімохова К. О.
Заглавие : Загальний аналіз клініко-лабораторних характеристик пацієнтів, які увійшли до Українського реєстру хворих із сімейною гіперхолестеринемією
Место публикации : Укр. кардіол. журнал. - К., 2021. - Том 28, N 3. - С. 41-48 (Шифр УУ11/2021/28/3)
Примечания : Библиогр. в конце ст.
MeSH-главная: ГИПЕРЛИПОПРОТЕИНЕМИЯ II ТИПА -- HYPERLIPOPROTEINEMIA TYPE II
ПОЛ -- SEX
ИШЕМИЧЕСКАЯ БОЛЕЗНЬ СЕРДЦА -- MYOCARDIAL ISCHEMIA
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ -- DIABETES MELLITUS
ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
ГИПЕРТРИГЛИЦЕРИДЕМИЯ -- HYPERTRIGLYCERIDEMIA
Аннотация: З 2017 р. в Україні вперше започатковано створення реєстру хворих із СГ. У грудні 2019 р. найтяжчу форму – гомозиготну СГ – уперше внесено до списку орфанних захворювань за наказом МОЗ України. Згідно з аналізом даних Українського реєстру хворих із СГ, цю патологію діагностують в Україні досить пізно і в недостатньому обсязі. У хворих із СГ на тлі більш ранньої маніфестації атеросклеротичного ураження зберігаються статеві відмінності профілю факторів серцево-судинного ризику, які характерні для всієї популяції дорослого населення України. Менша тяжкість клінічних виявів СГ у жінок згідно із загальним Українським реєстром хворих із СГ може бути обумовлена переважанням гетерозиготних форм у реєстрі та залученням до реєстру жінок у репродуктивному віці на тлі збереженої антиатерогенної дії естрогенів
Найти похожие

4.

Заглавие журнала :Український кардіологічний журнал -2021г. т.28,N 3
Интересные статьи :
Коваленко В. М. COVID-19 - асоційований міокардит: власний досвід патогенетичного лікування/ В. М. Коваленко [та ін.] (стр.9-19)
Сіренко Ю. М. Вплив фіксованих комбінацій на артеріальну жорсткість та еректильну функцію в пацієнтів з артеріальною гіпертензією/ Ю. М. Сіренко [та ін.] (стр.20-29)
Ломаковський О. М. Порівняльна характеристика стану імунної системи у хворих на ішемічну хворобу серця зі стабільною стенокардією та гострим коронарним синдромом/ О. М. Ломаковський [та ін.] (стр.30-39)
Мітченко О. І. Загальний аналіз клініко-лабораторних характеристик пацієнтів, які увійшли до Українського реєстру хворих із сімейною гіперхолестеринемією/ О. І. Мітченко [та ін.] (стр.41-48)
Стан М. В. Роль фракційного резерву кровоплину при визначенні тактики реваскуляризації в пацієнтів з ішемічною хворобою серця/ М. В. Стан [та ін.] (стр.49-56)
Ковальова О. М. Раціональна антигіпертензивна терапія пацієнтів старших вікових груп/ О. М. Ковальова (стр.57-66)
Коваленко В. М. Діагностика та лікування міокардиту. Рекомендації Всеукраїнської асоціації кардіологів України/ В. М. Коваленко [та ін.] (стр.67-88)
Интересные статьи :
Найти похожие


5.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Мітченко О. І., Романов В. Ю., Вакалюк І. П., Ісаєва А. С., Руденко Л. В., Чулаєвська Н. М., Тімохова К. О., Чулаєвська І. В.
Заглавие : Клініко-лабораторні та генетичні паралелі у хворих з гетеро- та гомозиготними сімейними гіперхолестеринеміями в Україні
Параллельн. заглавия :Clinical, laboratory and genetic parallels in patients with hetero- and homozygous familial hypercholesterolemia in Ukraine
Место публикации : Укр. кардіол. журнал. - К., 2021. - Том 28, N 4. - С. 41-52 (Шифр УУ11/2021/28/4)
Примечания : Библиогр. в конце ст.
MeSH-главная: ГИПЕРЛИПОПРОТЕИНЕМИЯ II ТИПА -- HYPERLIPOPROTEINEMIA TYPE II
ПОЛ -- SEX
ИШЕМИЧЕСКАЯ БОЛЕЗНЬ СЕРДЦА -- MYOCARDIAL ISCHEMIA
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ -- DIABETES MELLITUS
ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
ГИПЕРТРИГЛИЦЕРИДЕМИЯ -- HYPERTRIGLYCERIDEMIA
Аннотация: Мета роботи – надати клініко-лабораторну та генетичну характеристику хворих із гетеро- та гомозиготними формами сімейної гіперхолестеринемії (СГ), які увійшли до Українського реєстру хворих із СГ, з урахуванням статіУ хворих з гетерозиготною СГ зберігається залежність від статі факторів ризику, які характерні для всієї популяції дорослого населення України з переважанням виявлення ІХС, периферичного атеросклерозу та ксантоматозу на тлі вищої бальної оцінки за DLCN у чоловіків. У пацієнтів з гомозиготною СГ виявлена зворотна тенденція, а саме серед жінок – переважання частоти виявлення ІХС, ІМ, ксантоматозу та потреби реваскуляризації на тлі вищої бальної оцінки за DLCN. У когорті жінок з гомозиготною СГ виявлені найтяжчі випадки СГ з рівнем ХСЛПНЩ 20 ммоль/л, що супроводжувалося у 100 % випадків раннім розвитком ІХС та потребою в реваскуляризації, незважаючи на молодий вік ((36,5±3,9) року) та збереження репродуктивної функції. За даними генетичного тестування, у хворих з гомозиготною СГ виявлено патогенетичні мутації у 72,3 % жінок та у 55,5 % чоловіків (92,3 % мутацію в рецепторах до ліпопротеїнів низької щільності та в 7,7 % – в аpoB). У когорті найтяжчих хворих з гомозиготною СГ та ХСЛПНЩ 20 ммоль/л генетичні мутації виявлені в 100 %
Найти похожие

6.

Заглавие журнала :Український кардіологічний журнал -2021г. т.28,N 4
Интересные статьи :
Сіренко Ю. М. Діагностичне значення катетеризації правих відділів серця та легеневої артерії у хворих з підозрою на легеневу гіпертензію. Частина 2. Інвазивне дослідження показників гемодинаміки та транспорту кисню/ Ю. М. Сіренко [та ін.] (стр.9-22)
Скибчик Я. В. Клінічна характеристика пацієнтів з тривалими епізодами персистентної фібріляції передсердь/ Я. В. Скибчик, К. О. Міхалєв, О. Й. Жарінов (стр.23-33)
Воронков Л. Г. Предиктори 5-річного виживання хворих із хронічною серцевою недостатністю зі зниженною фракцією викиду лівого шлуночка залежно від наявності в них цукрового діабету 2-го типу/ Л. Г. Воронков [та ін.] (стр.33-39)
Мітченко О. І. Клініко-лабораторні та генетичні паралелі у хворих з гетеро- та гомозиготними сімейними гіперхолестеринеміями в Україні/ О. І. Мітченко [та ін.] (стр.41-52)
Urban P. Визначення високого ризику кровотечі в пацієнтів, яким виконують черезшкірне коронарне втручання: Консенсусний документ Академічного дослідного об’єднання щодо високого ризику кровотеч/ P. Urban [et al.] (стр.53-72)
Интересные статьи :
Найти похожие


7.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Руденко Л. И., Батюшин М. М., Кастанаян А. А., Воробьев Б. И.
Заглавие : Прогнозирование риска развития кардиоваскулярной кальцификации у пациентов, получающих хронический гемодиализ
Место публикации : Нефрология. - 2015. - Т. 19, № 5. - С. 72-76 (Шифр НР22/2015/19/5)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: РЕНАЛЬНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ ХРОНИЧЕСКАЯ -- RENAL INSUFFICIENCY, CHRONIC
КАЛЬЦИНОЗ -- CALCINOSIS
КАЛЬЦИЕВОГО ОБМЕНА НАРУШЕНИЯ -- CALCIUM METABOLISM DISORDERS
КАРДИОМИОПАТИИ -- CARDIOMYOPATHIES
ГЕМОДИАЛИЗ -- RENAL DIALYSIS
Найти похожие

8.

Заглавие журнала :Нефрология -2015г. т.19,N 5
Интересные статьи :
Наточин Ю. В. Становление нефрологии - к 120-летию со дня рождения А. Г. Гинецинского, Г. У. Смита, Е. М. Тареева/ Ю. В. Наточин (стр.9-16)
Золотухин П. В. Клеточная физиология повреждения и восстановление почек/ П. В. Золотухин [и др.] (стр.17-22)
Батюшин М. М. Белок сосудистой адгезии-1 (VAP) и его роль в моделировании воспалительного процесса и фиброза. Нефрологический вектор/ М. М. Батюшин, Х. З. Гадаборшева (стр.23-27)
Болотова Е. В. Особенности факторов риска хронической болезни почек у пациентов с хронической обструктивной болезнью легких/ Е. В. Болотова, А. В. Дудникова (стр.28-33)
Храброва М. С. Микроваскулярное воспаление как прогностический фактор при трансплантации почки/ М. С. Храброва [и др.] (стр.34-41)
Левицкая Е. С. Прогнозирование снижения экскреторной функции почек у пациентов с ИБС в отдаленном периоде после реваскуляризации миокарда/ Е. С. Левицкая [и др.] (стр.42-48)
Дзгоева Ф. У. Фактор роста фибробластов-23 и сердечно-сосудистые осложнения при хронической болезни почек/ Ф. У. Дзгоева [и др.] (стр.49-56)
Стаценко М. Е. Нарушения микроциркуляции кожи у больных с артериальной гипертензией и сахарным диабетом 2-го типа в зависимости от стадии хронической болезни почек/ М. Е. Стаценко [и др.] (стр.57-63)
Агранович Н. В. Течение беременности у женщин с пиелонефритом единственной почки/ Н. В. Агранович, С. А. Кнышова, А. Ш. Усеева (стр.64-67)
Мамедова Е. Б. Школа «здоровая почка» как основа реализации образовательной стратегии у больных нефрологического профиля/ Е. Б. Мамедова, М. М. Батюшин (стр.68-71)
Руденко Л. И. Прогнозирование риска развития кардиоваскулярной кальцификации у пациентов, получающих хронический гемодиализ/ Л. И. Руденко [и др.] (стр.72-76)
Батюшин М. М. Эпителиально-мезенхимальная трансформация как один из аспектов репарации почек в рамках хронической нефропатии/ М. М. Батюшин [и др.] (стр.77-80)
Лапина Е. С. Метаболизм железа и гепсидина у пациентов с хронической болезнью почек С5Д стадии/ Е. С. Лапина [и др.] (стр.81-85)
Терентьев В. П. Особенности атеросклеротического поражения почечных артерий у больных с острым коронарным синдромом/ В. П. Терентьев [и др.] (стр.86-90)
Интересные статьи :
Найти похожие


9.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Руденко Л. А., Катрушов О. В., Філагова В. Л., Костріков А. В.
Заглавие : Оцінка умов праці провідників пасажирського сполучення укрзалізниці за ступенем шкідливості та небезпечності
Место публикации : Вісник проблем біології і медицини. - 2014. - Т. 2, № 3. - С. 93-96 (Шифр ВУ12/2014/2/3)
Найти похожие

10.

Заглавие журнала :Вісник проблем біології і медицини -2014г. т.2,N 3
Интересные статьи :
Грона Н. В. Микроальбуминурия как ранний диагностический, клинический и прогностический маркер при артериальной гипертензии/ Н. В. Грона (стр.11-16)
Назарян Р. С. Изменения в костной ткани ассоциированные с наследственными синдромами в стоматологии детского возраста (обзор литературы)/ Р. С. Назарян [и др.] (стр.17-25)
Харченко О. В. Молекулярно-біологічні аспекти онкогенезу та фенотипи злоякісних пухлинних клітин шлунка/ О. В. Харченко (стр.26-30)
Яковцова И. И. Клинико морфологические характеристики микрокарцином щитовидной железы (обзор литературы)/ И. И. Яковцова, И. В. Ивахно (стр.31-36)
Ярмыш Н. В. Эндотелиальная дисфункция и её регуляторные факторы/ Н. В. Ярмыш, Л. Н. Грозная (стр.37-43)
Мужичук О. В. Молекулярно-генетичні аспекти тиреоідного канцерогенезу/ О. В. Мужичук [и др.] (стр.44-49)
Бандрівський Ю. Л. Особливості педагогічного спілкування з іноземними студентами в українських вищих навчальних закладах/ Ю. Л. Бандрівський (стр.50-53)
Довганич Н. В. Оптимізація самостійної роботі студенів медичного коледжу/ Н. В. Довганич (стр.54-58)
Лапкина И. И. Особенности преподавания методов физиотерапевтического лечения пациентов с осложненной близорукостью в системе последипломного образования/ И. И. Лапкина (стр.59-65)
ПодлІанова О. І. Організація навчального процесу в інтернатурі з педіатрії на базах стажування/ О. І. ПодлІанова (стр.66-69)
Рыхлик С. В. Современные подходы к преподаванию гистологии, цитологии и эмбриологии/ С. В. Рыхлик (стр.70-74)
Шумейко О. В. Науково-методичні основи викладання фармакології лікарських засобів, що впливають на тонус та скоротливу активність міометрію студентам медичних факультетів/ О. В. Шумейко [и др.] (стр.75-83)
Ковальчук Т. А. Оцінка професійних ризиків розвитку захворювань у металургів/ Т. А. Ковальчук, О. В. Орехова, О. І. Павленко (стр.84-92)
Руденко Л. А. Оцінка умов праці провідників пасажирського сполучення укрзалізниці за ступенем шкідливості та небезпечності / Л. А. Руденко [и др.] (стр.93-96)
Шкурупій Д. А. Синдром професійного вигорання у лікарів хірургічного профілю/ Д. А. Шкурупій, В. Б. Лукзен, І. В. Бухаров (стр.97-100)
Абрамов В. В. Анализ структуры повреждений у пациентов с застарелыми травмами дистальных отделов верхних конечностей/ В. В. Абрамов, Е. В. Канюка, О. Б. Неханевич (стр.101-105)
Бойків Н. Д. Динаміка продукції факторів анпогенезу при ішемічному інсульті залежно від тяжкості перебігу захворювання/ Н. Д. Бойків (стр.106-109)
Бондарева А. В. Влияние полиоксипропиленполиолов на метаболические процессы и функцию детоксикации/ А. В. Бондарева [и др.] (стр.110-113)
Волинець К. В. Особливості впливу препаратів урсодезоксихолевої кислоти та адеметіоніну у хворих на хронічний гепатит С/ К. В. Волинець, В. В. Грушко, С. О. Коноваленко (стр.114-117)
Галаченко О. О. Оцінка ефективності стаціонарного лікування пацієнтів з гострим інфарктом міокарда/ О. О. Галаченко, О. М. Очередько, В. В. Галаченко (стр.118-122)
Громова А. М. Роль перекисного окисления липидов и антиоксидантной системы плодных оболочек при их преждевременном разрыве/ А. М. Громова, Н. И. Митюнина, Э. И. Крутикова (стр.123-125)
Денефіль О. В. Зміни імунологічного статусу організму молодих щурів різної статі під впливом стресу/ О. В. Денефіль, І. Р. Міц (стр.126-129)
Довгань Р. С. Зміни вмісту жирних кислот в міокарді та плазмі крові щурів з артеріальною гіпертензією при застосуванні антигіпертензивних засобів/ Р. С. Довгань (стр.130-134)
Кетова О. М. Особливості перебігу вагітності при проведенні прегравідарної підготовки/ О. М. Кетова (стр.135-137)
Клименко Н. А. Состояние функции детоксикации и основных видов обмена веществ у животных, подвергавшихся пероральному субтоксическому влиянию лапроксидами/ Н. А. Клименко [и др.] (стр.138-143)
Ковтун І. І. Динаміка маркерів обміну хрящової тканини та ноцицептивної системи у хворих із болем у нижній частині спини на фоні комплексного лікування із застосуванням хондропротектору/ І. І. Ковтун (стр.144-147)
Кравчун П. Г. Особливості ремоделювання лівих відділів серця при хронічному обструктивному захворюванні легень в сполученні з артеріальною гіпертензією/ П. Г. Кравчун, В. Ю. Дєлєвська (стр.149-151)
Кравчун П. Г. Цитокіновий профіль в динаміці лікування артеріальної гіпертензії/ П. Г. Кравчун [и др.] (стр.152-155)
Кучерявченко М. А. Влияние лапроксидов на состояние оксидантно-антиоксидантного взаимодействия под воздействием субтоксических доз в подостром опыте/ М. А. Кучерявченко (стр.156-160)
Лебедева Є. О. Звивистість коронарних артерій та ішемічна хвороба серця/ Є. О. Лебедева [и др.] (стр.161-167)
Лісовий В. М. Гормональний статус жінок, хворих на гіперактивний сечовий міхур/ В. М. Лісовий, С. М. Колупаев (стр.168-170)
Ліхачов В. К. Механізми формування гіперволемії у вагітних з недостатністю кровообігу/ В. К. Ліхачов [и др.] (стр.171-174)
Лозинська М. Р. Молекулярно-генетичні маркери ранньої маніфестації колоректального раку при деяких моногенних захворюваннях кишечника/ М. Р. Лозинська [и др.] (стр.175-178)
Люлька О. М. Діагностичні критерії гострої непрохідності кишечника непухлинного походження/ О. М. Люлька (стр.179-182)
Микитюк М. Р. Аналіз ефективності різних схем лікування акромегалії з урахуванням сучасних вимог до стану клініко-гормонального контролю/ М. Р. Микитюк (стр.183-188)
Миронова Ю. А. Роль ультразвукового дослідження при: травмах ліктьового суглоба у дітей/ Ю. А. Миронова (стр.189-194)
Нагірний Я. П. Застосування трансплантату із свинячої шкіри для ліквідації ротоносового сполучення: опис клінічного випадку/ Я. П. Нагірний, Н. В. Гуда (стр.195-197)
Олещук О. М. Стан системи оксиду азоту при експериментальному цирозі печінки/ О. М. Олещук (стр.198-202)
Павлов С. Б. Взаємозв’язки між рівнем інтерлейкінів та функціональною активністю тромбоцитів при моделюванні порушень обміну кісткової тканини/ С. Б. Павлов [и др.] (стр.203-206)
Панченко М. С. Кардіоваскулярний ризик та непсихотичні порушення психічної сфери: медико-психологічний контент/ М. С. Панченко (стр.207-210)
Пилипенко С. В. Вплив блокади кальцієвих каналів L-типу на моторику товстої кишки за умов тривалого введення омепразолу/ С. В. Пилипенко [и др.] (стр.211-215)
Поготова Г. А. Дія селенази на показники енергетичного обміну та прооксидантно-антиоксидантної системи в органах щурів при токсичному гепатиті/ Г. А. Поготова [и др.] (стр.216-220)
Попова І. Б. Особливості клініки та перебігу вульгарних вугрів на тлі супутнього дисбактеріоза кишечника/ І. Б. Попова (стр.221-224)
П’ятницький Ю. С. Вплив подрібненого субстрату консервованої шкіри свині на прояви експериментального алергічного дерматиту/ Ю. С. П’ятницький, Ю. І. Бондаренко, О. В. Денефіль (стр.225-229)
Рамазанов В. В. Свойства эритроцитов, замороженных в среде с полиэтиленгликолем и 1,2-пропандиолом/ В. В. Рамазанов [и др.] (стр.230-236)
Семенюк Л. М. Морфофункціональні зміни в плаценті на тлі домінування андрогенів/ Л. М. Семенюк, В. К. Ліхачов, Л. М. Добровольська (стр.237-240)
Танас О. В. Динаміка показників цитокінового та оксидантного гомеостазу при лікуванні діацереїном у пацієнтів з остеоартрозом та коморбідними захворюваннями/ О. В. Танас, О. С. Хухліна (стр.241-244)
Фролова Г. А. Половые особенности стресс-реактивности белых крыс с учетом индивидуально-типологических особенностей в открытом поле/ Г. А. Фролова, С. А. Богданова (стр.245-249)
Хурані І. Ф. Комплексна оцінка якості життя хворих на рак проксимальних відділів прямої кишки/ І. Ф. Хурані, М. В. Бондаренко (стр.250-254)
Шпак І. В. Фактори ризику захворювання грипом та виникнення акушерських і перинатальних ускладнень в епідсезоні 2009-2010 рр/ І. В. Шпак (стр.255-259)
Громова А. М. Роль ультразвукових параметрів при виборі репродуктивно-пластичних операцій при лейоміомах матки/ А. М. Громова, О. Л. Громова, О. М. Кетова (стр.260-262)
Запорожан В. М. Позитивистська парадігма в клінічній практиці: основні принципи та власний досвід роботи/ В. М. Запорожан, С. М. Непорада (стр.263-265)
Логвиненко В. В. Порівняльна характеристика методів променевої діагностики при розривах ротаційної манжети плеча/ В. В. Логвиненко (стр.266-270)
Ткаченко І. М. Моніторинг кількісних та якісних показників дослідження кісткової тканини у стоматологічній практиці/ І. М. Ткаченко, О. А. Писаренко (стр.271-274)
Лазарев Є. В. Чутливість до антибіотиків та лікувальних препаратів бактеріофагів плівкоутворюючих та неплівкоутворюючих штамів золотистого стафілокока/ Є. В. Лазарев, Є. С. Воробей, О. С. Воронкова (стр.275-278)
Петренко О. В. Генетична характеристика генома V. cholerae виділених від людей при спалахах холери в Україні/ О. В. Петренко [и др.] (стр.279-283)
Герасимюк І. Є. Порівняльна морфофункціональна характеристика яєчкових та ниркових артерій у щурів у нормі/ І. Є. Герасимюк, Т. Я. Стравський, І. В. Пилипко (стр.284-288)
Дзевульская И. В. Влияние гиперосмолярных растворов на микроциркуляцию в коре надпочечников при термическом ожоге у крыс/ И. В. Дзевульская, А. В. Маликов, В. Н. Титаренко (стр.289-293)
Іванченко М. В. Ультраструктура мітохондріального апарата скоротливих кардіомоцитів передсердь у щурів, що розвивались за умов впливу хронічної внутрішньоутробної гіпоксії/ М. В. Іванченко (стр.294-300)
Огіенко М. М. Зміни тривкісних властивостей травмованої великогомілкової кістки щурів різного віку за умов загальної дегідратації організму/ М. М. Огіенко, В. І. Бумейстер (стр.301-305)
Попадинець О. Г. Реактивні зміни у передміхуровій залозі у відповідь на дію холоду/ О. Г. Попадинець (стр.306-309)
Попик П. М. Особливості мікроструктури підшлункової залози білого щура за умов впливу опіоїду/ П. М. Попик (стр.310-313)
Дибкова С. М. Наночастинки золота та срібла - ефективні агенти елімінації плазмід антибіотикорезистентності / С. М. Дибкова (стр.314-318)
Рєзніченко Л. С. Синтез наночастинок заліза та характеристика їх біобезпечності/ Л. С. Рєзніченко [та ін.] ; Л. С. Рєзнічєнко [и др.] (стр.319-324)
Потапов С. Н. Морфология эмбрионального рака и опухоли желточного мешка яичка/ С. Н. Потапов (стр.324-328)
Соннік Н. Б. Вивчення патоморфологічних змін сірчаних залоз при мікозних ураженнях зовнішнього вуха/ Н. Б. Соннік (стр.329-333)
Неханевич О. Б. Особливості кардіогемодинаміки у спортсменів з пролапсом морального клапану за даними ехокардіографії з фізичним навантаженням/ О. Б. Неханевич (стр.334-337)
Безвушко Е. В. Профілактика карієсу зубів у дітей, які проживають у несприятливих умовах довкілля/ Е. В. Безвушко (стр.338-341)
Безвушко Е. В. Біохімічні показники сироватки крові та гомогенатів ясен у щурів при експериментальному гінгівіті, викликаному комбінованою дією важких металів та дефіцитом/ Е. В. Безвушко, Н. В. Малко (стр.342-345)
Бережна О. Е. Зміни якісного складу мікрофлори порожнини рота у дітей з хронічним катаральним гінгівітом в різних регіонах Полтавської області/ О. Е. Бережна (стр.346-349)
Заболотний Т. Д. Загострення генералізованого, пародонтиту як стресова реакція у хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки, ускладнену кровотечею/ Т. Д. Заболотний, Х. Б. Матвійчук, О. В. Шамлян (стр.350-354)
Землянов С. О. Лабораторне дослідження впливу фізичних факторів на характеристики фотокомпозитного матеріалу/ С. О. Землянов (стр.355-357)
Каськова Л. Ф. Показники гомеостазу порожнини рота у дітей із флюорозом регіонів їз різним умістом фтору в питній воді/ Л. Ф. Каськова [и др.] (стр.358-360)
Каськова Л. Ф. Гіпертрофія аденоїдів - як фактор ризику виникнення карієсу тимчасових зубів у дітей/ Л. Ф. Каськова [и др.] (стр.361-363)
Клемин В. А. П атогенетические механизмы развития иммунологической недостаточности при рецидивирующем герпетическом стоматите/ В. А. Клемин, Д. В. Бутук, В. Г. Руденский (стр.364-368)
Новицкая И. К. Механизм снижения саливации у больных с соматической патологией при нарушении функциональной активности слюнных желез разного генеза/ И. К. Новицкая, Т. П. Терешина (стр.369-373)
Октисюк Ю. В. Особливості мікрокристалізаціі ротової рідини у дітей при карієсі зубів із врахуванням клімато-географічних умов їх проживання/ Ю. В. Октисюк, М. М. Рожко (стр.374-378)
Прохно О. И. Оценка эффективности профилактического закрытия фиссур постоянных зубов у детей с психоневрологическими отклонениями/ О. И. Прохно, П. Б. Коваль (стр.379-383)
Смаглюк Л. В. Електроміографічна характеристика колового м’язу рота у пацієнтів 6-9 років із дистальною оклюзією зубних рядів/ Л. В. Смаглюк, Жун Лей, А. Ю. Сидоренко (стр.384-388)
Сухіна І. С. Вплив комплексу профілактичних заходів на стан порожнини рота у хворих на рак молочної залози під час проведення VI циклу поліхіміотерапії / І. С. Сухіна, І. І. Соколова, О. В. Сплюхина (стр.389-392)
Біляков А. М. Вплив алкогольної інтоксикації на структуру насильницької смерті киян молодого віку за матеріалами Київського міського клінічного бюро судово-медичної експерти за 2001-2005 роки/ А. М. Біляков, І. А. Федотова (стр.393-395)
Мельникова С. В. Сравнительный анализ показателей уровня глюкозы крови у врачей-стоматологов в разных условиях профессиональной деятельности/ С. В. Мельникова (стр.396-400)
Интересные статьи :
Найти похожие


 1-10    11-20   21-30   31-40   41-45 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)