Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Сабадаш, В. Є.$<.>)
Общее количество найденных документов : 33
Показаны документы с 1 по 20
 1-20    21-33 
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Барна О. М., Сабадаш В. Є., Горобець Н. М.
Заглавие : Інгибування ангіотензинперетворювального ферменту як ефективний механізм, необхідний не тільки для контролю артеріального тиску: місце зофеноприлу
Место публикации : Ліки України. - 2020. - № 8. - С. 28-30 (Шифр ЛУ4/2020/8)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
Предметные рубрики: Зофеноприл
MeSH-главная: ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ БОЛЕЗНИ -- CARDIOVASCULAR DISEASES
АНТИГИПЕРТЕНЗИВНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTIHYPERTENSIVE AGENTS
АНГИОТЕНЗИН-ПРЕВРАЩАЮЩЕГО ФЕРМЕНТА ИНГИБИТОРЫ -- ANGIOTENSIN-CONVERTING ENZYME INHIBITORS
СУЛЬФГИДРИЛЬНЫЕ СОЕДИНЕНИЯ -- SULFHYDRYL COMPOUNDS
БРАДИКИНИН -- BRADYKININ
ФАРМАКОЛОГИЯ КЛИНИЧЕСКАЯ -- PHARMACOLOGY, CLINICAL
КЛИНИЧЕСКОЕ ИССЛЕДОВАНИЕ -- CLINICAL TRIAL
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ -- TREATMENT OUTCOME
Аннотация: Результати вкрай широкого застосування інгібіторів ангіотензинперетворювального ферменту (ІАПФ) в якості антигіпертензивних засобів та величезний масив даних, зібраних у клінічних випробуваннях та постреєстраційних дослідженнях, дозволили розширити терапевтичні показання для призначення ІАПФ за межі лише контролю артеріального тиску. Сучасні протоколи рекомендують призначати ІАПФ симптоматичним пацієнтам, що мають серцеву недостатність зі зниженою фракцією викиду, задля зниження ризику їх госпіталізацій через цю патологію, а також пацієнтам після гострого інфаркту міокарда з елевацією сегмента ST із постінфарктною шлуночковою дисфункцією або без неї. Аналіз зв’язку між вибором ІАПФ після гострого інфаркту міокарда (ГІМ) та ризиком смертності чи повторного інфаркту дозволив визначити швидше клас-специфічний ефект, аніж перевагу одних препаратів перед іншими. Основна увага в цьому огляді зосереджена на ролі ІАПФ в органопротекції, на додаток до їх здатності контролювати артеріальний тиск (АТ). У роботі узагальнено клінічні відомості про використання цих препаратів за наявності серцево-судинних захворювань. Особливе місце відведено досвіду застосування зофеноприлу, з огляду на його дуже специфічний фармакологічний профіль, який може сприяти додатковій клінічній користі в певних групах пацієнтів. Наявність сульфгідрильної групи в структурі зофеноприлу надає йому високих антиоксидантних та антиішемічних властивостей, зокрема здатності активувати сигнальні шляхи системи H2 S, що приводить до кардіопротекторного ефекту. Ефективність та безпека зофеноприлу широко досліджувалися та були доведені в рамках програми з тривалого вивчення виживання після інфаркту міокарда (Survival of Myocardial Infarction Long-Term Evaluation; SMILE) у різних клінічних ситуаціях. З огляду на це можна стверджувати, що особливі фармакологічні властивості зофеноприлу з його потужними кардіопротекторними ефектами відрізняють його від інших ІАПФ та забезпечують пацієнтам додаткові переваги від лікування
Найти похожие

2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Сабадаш В. Є., Барна О. М., Погребняк О. О., Вишнивецький І. І., Корост Я. В., Новицька А. В., Горобець Н. М., Швець Є. М.
Заглавие : Бронхіальна астма
Место публикации : Мистецтво лікування. - 2017. - № 4/5. - С. 30-42 (Шифр МУ55/2017/4/5)
MeSH-главная: АСТМА БРОНХИАЛЬНАЯ -- ASTHMA
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
ПАТОЛОГИЧЕСКИЕ СОСТОЯНИЯ, ПРИЗНАКИ БОЛЕЗНЕЙ И СИМПТОМЫ -- PATHOLOGICAL CONDITIONS, SIGNS AND SYMPTOMS
Найти похожие

3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Сабадаш В. Є., Барна О. М., Погребняк О. О., Вишнивецький І. І., Корост Я. В., Новицька А. В., Горобець Н. М., Швець Є. М.
Заглавие : Госпітальна пневмонія: діагностика та терапія
Место публикации : Мистецтво лікування. - 2018. - № 1/2. - С. 3-6 (Шифр МУ55/2018/1/2)
MeSH-главная: ПНЕВМОНИЯ -- PNEUMONIA
ПАТОЛОГИЧЕСКИЕ СОСТОЯНИЯ, ПРИЗНАКИ БОЛЕЗНЕЙ И СИМПТОМЫ -- PATHOLOGICAL CONDITIONS, SIGNS AND SYMPTOMS
АНТИБАКТЕРИАЛЬНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTI-BACTERIAL AGENTS
Аннотация: Пневмонія – гостре інфекційне захворювання переважно бактеріальної етіології, яке характеризується вогнищевим ураженням респіраторних відділів легень та наявністю внутрішньоальвеолярної ексудації.
Найти похожие

4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Барна О. М., Сабадаш В. Є., Корост Я. В., Пехенько В. С.
Заглавие : Дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів: довготривала терапія як шлях до успіху
Параллельн. заглавия :Degenerative-dystrophic joint diseases: long-term care as a path to success
Место публикации : Ліки України. - 2017. - № 2. - С. 15-20 (Шифр ЛУ4/2017/2)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-главная: СУСТАВОВ БОЛЕЗНИ -- JOINT DISEASES
ОСТЕОАРТРИТ -- OSTEOARTHRITIS
ГЛИКОЗАМИНОГЛИКАНЫ -- GLYCOSAMINOGLYCANS
Аннотация: Захворювання суглобів та хребта мають велику різноманітність клінічних проявів і характеризуються повільним, прогресуючим характером розвитку патологічного процесу. При дегенеративних та дистрофічних змінах хрящової або кісткової тканини (остеоартроз, остеохондроз тощо) окрім симптоматичної терапії застосовуються хондропротекторні засоби. Призначення препаратів, які містять глікозаміноглікани (аміноцукри) сповільнює перебіг патологічного процесу, призводить до зменшення частоти загострень, покращення якості життя за рахунок впливу на інтенсивність больового синдрому та покращення функціонального стану суглобів. Хімічний склад глікозаміногліканів, які є хондропротекторами, забезпечує їх швидке потрапляння в суглобові структури, позитивний вплив на формування хрящової тканини та на стійкість хряща до навантажень. Комбінований продукт Глюквамін, що містить глюкозамін, його метаболіт і кверцетин, може чинити хондропротекторну дію та може бути рекомендований для застосування при остеоартрозі та інших дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів та хребта
Найти похожие

5.

Заглавие журнала :Ліки України -2019г.,N 2
Интересные статьи :
Березняков И. Г. Высокодозовые краткие курсы левофлоксацина для лечения больных внебольничными пневмониями: анализ аргументов "за" и "против"/ И. Г. Березняков (стр.4-11)
Снігир Н. В. Роль helicobacter pylori в етіопатогенезі хвороб шлунково-кишкового тракту/ Н. В. Снігир, В. Є. Сабадаш (стр.12-15)
Бурчинский С. Г. Депрессии у пациентов пожилого и старческого возраста: проблема выбора препарата антидепрессанта/ С. Г. Бурчинский (стр.16-21)
Барна О. М. Еректильна дисфункція у чоловіків із кардіоваскулярними захворюваннями/ О. М. Барна, М. О. Одинець, І. В. Парахнюк (стр.22-24)
Морозова О. Г. Динамика качества сна и когнитивных функций у пациентов молодого возраста с первичной инсомнией на фоне приема средства Сонмелат форте/ О. Г. Морозова, А. В. Логвиненко (стр.26-31)
Рудіченко В. М. Складний диференційний діагноз асциту в діяльності лікаря первинної ланки (власні клінічні спостереження та дані літератури)/ В. М. Рудіченко, Д. В. Рейзін, Н. М. Хантіль (стр.32-38)
Березняков И. Г. Анализ представлений врачей-терапевтов Украины о диагностике и лечении острого бронхита/ И. Г. Березняков [и др.] (стр.39-44)
Хухліна О. С. Корекція психосоматичного стану хворих на стабільну стенокардію напруги та гастроезофагеальну рефлюксну хворобу/ О. С. Хухліна, В. Ю. Дрозд (стр.45-51)
Кузнецов И. В. Ишемический инсульт. Взгляд кардиолога/ И. В. Кузнецов, Е. Г. Почепцова (стр.53-58)
Проект "Післядипломне навчання на сторінках журналу "Ліки України". Вип. 1/2019 (стр.59-60)
Интересные статьи :
Найти похожие


6.

Заглавие журнала :Ліки України -2020г.,N 4
Интересные статьи :
Протокол "Надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)" (стр.7-12)
Жадан А. В. Применение диуретиков при декомпенсации сердечной недостаточности/ А. В. Жадан (стр.15-20)
Новицька А. В. Особливості впливу Омега-3 жирних кислот на перебіг запальних та імунних реакцій/ А. В. Новицька [та ін.] (стр.24-29)
Несукай О. Г. Терапевтичний потенціал сірководню як газової сигнальної молекули/ О. Г. Несукай (стр.30-33)
Каминский А. В. Сахарный диабет 2-го типа: второй шаг лечения/ А. В. Каминский (стр.34-39)
Журавлева Л. В. Современные технологии в контроле сахарного диабета. Стремление к искусственной поджелудочной железе: взгляд клинициста на проблему и перспективы/ Л. В. Журавлева, И. И. Смирнов, Д. И. Пылёв (стр.40-43)
Сабадаш В. Є. Чи ефективний спіронолактон для профілактики COVID-19, у пацієнтів із гіпертензією/ В. Є. Сабадаш, О. О. Аліфер, Е. М. Захарець (стр.44)
Барнетт О. Ю. Діагностичне значення N-кінцевого фрагмента попередника мозкового натрійуретичного пептиду і стимулюючого фактора росту в пацієнтів з гострим коронарним синдромом/ О. Ю. Барнетт [та ін.] (стр.47-51)
Загальнообов’язкове медичне страхування: зареєстровано черговий законопроект (стр.54)
Парламент продовжив податкові пільги на час карантину (стр.54-55)
Держпродспоживслужба оприлюднила відповіді на найпоширеніші питання щодо COVID-19 (стр.55-56)
Товари протиепідемічного призначення мусять мати гранічні ціни (стр.56)
Всесвітній день шизофренії - час подумати про тих, хто страждає на цю хворобу (стр.58)
Интересные статьи :
Найти похожие


7.

Заглавие журнала :Ліки України -2017г.,N 2
Интересные статьи :
Цукровий діабет 1-го типу у молодих людей та дорослих. Уніфікований клінічний протокол первинної, екстреної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги Вибрані положення (стр.4-8)
Бенца Т. М. Особенности течения ишемической болезни сердца у больных сахарным диабетом 2-го типа/ Т. М. Бенца (стр.10-14)
Барна О. М. Дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів: довготривала терапія як шлях до успіху/ О. М. Барна [та ін.] (стр.15-20)
Карпенко О. В. Порушення пуринового обміну у хворих на хронічну хворобу нирок: шляхи корекції/ О. В. Карпенко [та ін.] (стр.21-23)
Давидова І. В. Комбінована терапія в сучасному лікуванні артеріальної гіпертензії: фіксовані та нефіксовані комбінації/ І. В. Давидова, Я. В. Корост (стр.24-29)
Барна О. М. Нова фіксована комбінація в лікуванні артеріальної гіпертензії/ О. М. Барна, Н. М. Горобець (стр.30-33)
Почепцова Е. Г. Острый аортальный синдром: диссекция аорты/ Е. Г. Почепцова (стр.38-46)
Новицька А. В. Спіронолактон у лікуванні пацієнтів із резистентною артеріальною гіпертензією (рандомізоване подвійне сліпе плацебо-контрольоване дослідження) ASPIRANT (Addition of spironolactone in patients with resistant arterial hypertension)/ А. В. Новицька, О. О. Аліфер (стр.50-56)
Журавлева Л. В. Комплексная терапия сахарного диабета 2-го типа в условиях реальной клинической практики: отдаленные метаболические и клинические последствия/ Л. В. Журавлева, Т. А. Моисеенко, Л. В. Ведяева (стр.57-64)
Фазлєєва В. Чи ефективні закупівлі через міжнародні організації?/ В. Фазлєєва (стр.66-67)
Фазлєєва В. Про доступність і відшкодування лікарських засобів/ В. Фазлєєва (стр.67)
Фазлєєва В. Як саме гроші підуть за пацієнтом?/ В. Фазлєєва (стр.68)
Фазлєєва В. Державне регулювання цін на ліки/ В. Фазлєєва (стр.69)
Интересные статьи :
Найти похожие


8.

Заглавие журнала :Ліки України -2018г.,N 4
Интересные статьи :
Уніфікований клінічний протокол екстреної, первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги. Медикаментозна алергія, включаючи анафілаксію (Вибрані положеня) (стр.4-12)
Барна О. М. Небіволол-високоселективний бета-блокатор для запобігання фатальним наслідкам артеріальної гіпертензії/ О. М. Барна (стр.15-18)
Бенца Т. М. Фармакотерапия острого бронхита/ Т. М. Бенца (стр.19-22)
Рейзін В. І. Моніторінг стану та лікування хворого з верифікованим гепатитом С із ускладненнями: власні клінічні спостереження/ В. І. Рейзін, В. М. Рудіченко, Н. М. Хантіль (стр.24-29)
Воронова Л. Г. Динаміка стану когнитивної функції, якості життя та ендотелійзалежної вазодилатаційної відповіді у пацієнтів з хронічною серцевою недостатністю зі зниженою фракцією викиду лівого шліночка на фоні прйому фіксованої лікарської комбінації мельдонію та гамма-бутиробетаїну/ Л. Г. Воронова [та ін.] (стр.30-35)
Марушко Ю. В. Досвід використання Енгілену в педіатричній практиці/ Ю. В. Марушко, А. О. Асонов (стр.36-39)
Барна О. М. Печінка в континуумі метаболічного синдрому/ О. М. Барна [та ін.] (стр.40-45)
Бутко Е. А. Синдром Такотсубо/ Е. А. Бутко (стр.47-52.)
Тестовые вопросы для самоконтроля (стр.54)
ВООЗ стверджує: фізична активність - шлях до здоров’я (стр.56)
"Доступні ліки": МОЗ планує розширити програму препаратами з державних закупівель (стр.56)
Правила утилізації та знищення ліків: проект змін для обговорення (стр.57)
Интересные статьи :
Найти похожие


9.

Заглавие журнала :Ліки України -2016г.,N 4
Интересные статьи :
V Міжнародний конгрес «Профілактика. Антиейджинг. Україна», 17-18 травня 2016 року м. Львів
Тези доповідачів і учасників конгресу (стр.9-24)
Журавльова Л. В. Застосування фототерапії для корекції порушень кістково-м’язової системи/ Л. В. Журавльова [и др.] (стр.10)
Апанасенко Г. Л. Старение как процесс накопления энтропии/ Г. Л. Апанасенко (стр.10-11)
Нароха В. П. Вплив комплексу МІГУ-1 на енергетичний гомеостаз кардіоміоцитів щурів за умов хронічної інтоксикації доксорубіцином/ В. П. Нароха (стр.11)
Полова Ж. М. Антиейджингові косметичні засоби на основі селену/ Ж. М. Полова (стр.11-12)
Коваленко Н. В. Аналіз психопатологічних особливостей розладів психіки та поведінки у вимушених переселенців/ Н. В. Коваленко (стр.12)
Левенець С. С. Порушення мікрофлори кишечника у дітей з синдромом функціонального запору/ С. С. Левенець, Η. М. Горобоць, В. Є. Сабадаш (стр.13)
Монастирський В. А. Чи існує в принципі реальна можливість омолодити старий організм до юного віку?/ В. А. Монастирський (стр.13-14)
Аліфер О. О. Ефективність комбінованої терапії у пацієнтів з артеріальною гіпертензією/ О. О. Аліфер, О. М. Варна (стр.14)
Журавлева Л. В. Роль фибромускулярной дисплазии в возникновении острого коронарного синдрома и артериальной гипертензии у женщин с интактными коронарными артериями/ Л. В. Журавлева [та ін.] ; Л. В. Журавлёва [и др.] (стр.15)
Седько К. В. Оксазолвмісний пептидоміметик як потенційний вазодилатаційний засіб при лікуванні артеріальної гіпертензії/ К. В. Седько (стр.15)
Кривовяз Е. В. Оценка вовлеченности пациента в процесс лечения первичной открытоугольной глаукомы/ Е. В. Кривовяз (стр.16)
Беловол А. Н. Терапевтическая эффективность оротата магния в лечении артериальной гипертензии у молодых мужчин/ А. Н. Беловол [и др.] (стр.16-17)
Соломенчук Т. М. Доцільність застосування комбінації полікозанолу з розувастатином у хворих на стабільну ішемічну хворобу серця з помірно порушеною функцією печінки/ Т. М. Соломенчук, О. В. Восух, Г. В. Чнгрян (стр.17)
Мойсеєнко В. О. Фітоніринг та нанотехнології - на сторожі здоров’я людей/ В. О. Мойсеєнко, Т. Д. Нікула, Т. П. Брижаченко (стр.17-18)
Соломенчук Т. М. Ефективність метаболічної терапії в комплексі лікування нестабільної стенокардії/ Т. М. Соломенчук [и др.] (стр.18)
Голтвян О. М. Низький рівень іонізованого кальцію в плазмі крові як предиктор та маркер кальцифікації коронарних артерій/ О. М. Голтвян [и др.] (стр.18-19)
Аймедов К. В. Дослідження медико-психологічних особливостей хворих баріатричного профілю в передопераційний період/ К. В. Аймедов, Л. П. Лебіга, В. В. Волинко (стр.19)
Кияк Г. Ю. Частота серцевих скорочень у хворих на гострий коронарний синдром із супутнім цукровим діабетом 2-го типу/ Г. Ю. Кияк, В. А. Скибчик, Ю. Г. Кияк (стр.19-20)
Скибчик В. А. Порівняльна ефективність лікування статинами хворих на стабільну стенокардію, поєднану з цукровим діабетом 2-го типу/ В. А. Скибчик, М. О. Войтович (стр.20)
Климишина С. А. Фармацевтическая опека пациентов з пожилого возраста с зудом кожи/ С. А. Климишина, Е. И. Сметанина (стр.21)
Журавльова Л. В. Значення супероксиддисмутази в перебігу гострого інфаркту міокарда: вплив на ступінь пошкодження міокарда і ремоделювання лівого шлуночка/ Л. В. Журавльова, М. В. Філоненко, Н. М. Котовщикова (стр.22)
Solomenchuk T. M. The lipid metabolism specter and the lipid peroxidation system in female smokers with unstable angina/ T. M. Solomenchuk, А. О. Bedzay, V. V. Protsko (стр.22)
Скибчик В. А. Аналіз ефективності різних схем комбінованого лікування пацієнтів похилого та старечого віку з резистентною артеріальною гіпертензією/ В. А. Скибчик, С. Д. Бабляк (стр.23)
Кияк Ю. Г. Ультраструктурні та імунологічні ознаки апоптозу лейкоцитів за наявності факторів ризику розвитку ішемічної хвороби серця/ Ю. Г. Кияк [и др.] (стр.23)
Сірик В. О. Доцільність реформування амбулаторно-поліклінічної системи надання медичної допомоги та переходу до практики сімейного обслуговування населення/ В. О. Сірик (стр.25-27)
Сметанина Е. И. Особенности применения фитопрепаратов при лечении пациентов пожилого возраста/ Е. И. Сметанина, О. Я. Цаль (стр.28-30)
Журавлева Л. В. Анализ показателей атеросклеротического поражения коронарных артерий у больных ишемической болезнью сердца в зависимости от наличия сахарного диабета 2-го типа/ Л. В. Журавлева ; Л. В. Журавлёва, Н. А. Лопина (стр.32-37)
Дуфинець В. А. Доступність медичних послуг пацієнтам з хворобами ока в закладі приватної форми власності/ В. А. Дуфинець, Т. С. Грузєва (стр.38-40)
Пивоваров О. В. Місце інсуліноподібного фактора росту-1 серед критеріїв прогнозування розвитку цукрового діабету 2-го типу V хворих на артеріальну гіпертензію/ О. В. Пивоваров (стр.41-44)
Хаустова О. О. Нейропротекція як основний метод лікування/ О. О. Хаустова (стр.47-51)
Боженко Н. Л. Мігрень: деякі аспекти патогенезу, діагностики та лікування/ Н. Л. Боженко (стр.52-60)
Радченко О. М. Плейотропні ефекти антигістамінних препаратів/ О. М. Радченко, О. О. Сорокопуд (стр.65-68)
Панін А. В. Остеохондроз: можливості сучасного патогенетичного лікування/ А. В. Панін, М. М. Шимон (стр.70-73)
Ткаченко В. І. Міалгії в практиці сімейного лікаря/ В. І. Ткаченко, Т. О. Багро (стр.75-82)
Тестові запитання для самоконтролю (стр.84)
Колегія МОЗ України: підсумки, реалії та перспективи (стр.86-88)
Поєднання традицій та інновацій в успішному лікуванні пацієнта (стр.89-90)
Доступ українців до ліків може поліпшитися внаслідок створення централізованої закупівельної організації (стр.90)
Интересные статьи :
Найти похожие


10.

Заглавие журнала :Ліки України -2021г.,N 10
Интересные статьи :
2021 Методичні рекомендації Європейського Товариства Кардіологів з профілактики серцево-судинних захворювань у клінічній практиці (стр.6-15)
Бенца Т. М. Ураження печінки при COVID-19/ Т. М. Бенца (стр.17-20)
Сабадишин Р. О. Дискусійні питання патагенезу атеросклерозу судин/ Р. О. Сабадишин (стр.21-25)
Бабінець Л. С. Ефективність лікарського препарату Меркурід при лікуванні ускладнень COVID-19/ Л. С. Бабінець, Л. М. Величко, Н. В. Коновалова (стр.27-31)
Сабадаш В. Є. Удосконалення лікування хворих на остеопороз в амбулаторно-поліклінічних умовах/ В. Є. Сабадаш [та ін.] (стр.32-33)
Жадан А. В. Огляд рекомендацій з питань спортивної кардіології та фізичних навантажень у пацієнтів із кардіоваскулярною патологією. Частина друга/ А. В. Жадан, О. В. Радченко (стр.35-50)
Поточна хвиля коронавірусу в Україні попередньо триватиме до січня наступного року (стр.54)
Антимонопольний комітет України не підтримує здійснення дистанційної торгівлі ліками за територіальним принципом (стр.54-55)
Як комітет Верховної Ради України та керівництво Національної служби здоров’я України працюватимуть над удосконаленням надання медичної допомоги пацієнтам (стр.55-56)
Интересные статьи :
Найти похожие


11.

Заглавие журнала :Ліки України -2015г.,N 8
Интересные статьи :
Беловол А. Н. Лечение артериальной гипертензии у пациентов с ишемической болезнью сердца/ А. Н. Беловол, И. И. Князькова (стр.4-10)
Скибчик В. А. Алгоритм вибору нового перорального антикоагулянта у хворих з неклапанною фібріляцією предсердь/ В. А. Скибчик (стр.11-15)
Журавльова А. В. Роль порушення субхондральної кістки у розвитку остеоартрозу/ А. В. Журавльова, М. О. Олійник (стр.16-19)
Пєрєдерій В. Г. Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба і підліток/ В. Г. Пєрєдерій, Ю. В. Чичула (стр.20-23)
Снігир Н. В. Ефективність препаратів симптоматичної терапії при гострих респіраторних вірусних інфекціях/ Н. В. Снігир [и др.] (стр.24-28)
Сабадаш В. Є. Особливості лерканідипіну: від вираженого антигіпертензивного ефекту до якісної нейропротекції/ В. Є. Сабадаш, В. О. Сірик, М. М. Шимон (стр.29-33)
Целуйко В. Й. Експертні питання в кардіології: акцент на артеріальну гіпертензію/ В. Й. Целуйко, І. В. Кузнецов (стр.34-39)
Чернов А. Л. Влияние превентивной медикаментозной терапии на риск развития острой формы горной болезни на разных высотах/ А. Л. Чернов, В. В. Никонов (стр.42-46)
Марушко Ю. В. Використання цинку сульфату в комплексному лікуванні підлітків з хронічним гастродуоденітом/ Ю. В. Марушко, А. О. Асонов (стр.47-53)
Огляд сучасних рекомендацій з ведення хворих із хронічним обструктивним захворюванням легень (підсумки Всеукраїнської тренінг-програми "Мистецтво лікування: контроль, профілактика, якість життя" в м. Івано-Франківськ (стр.56-61)
Кардіологи єднаються перед реаліями життя заради здоров’я українців (стр.62-65)
Реклама ліків в Україні: заборонити чи посилити контроль? (стр.66)
Интересные статьи :
Найти похожие


12.

Заглавие журнала :Ліки України -2020г.,N 8
Интересные статьи :
Про внесення змін до Стандартів медичної допомоги "Коронавірусна хвороба (COVID-19) (Вибрані положення) (стр.6-10)
Сичов О. С. Суправентрикулярні тахікардії: сучасні методи діагностики та лікування/ О. С. Сичов [та ін.] (стр.11-19)
Головач І. Ю. Безсимптомна гіперурикемія: чи не проходимо ми повз проблему?/ І. Ю. Головач (стр.21-27)
Барна О. М. Інгибування ангіотензинперетворювального ферменту як ефективний механізм, необхідний не тільки для контролю артеріального тиску: місце зофеноприлу/ О. М. Барна, В. Є. Сабадаш, Н. М. Горобець (стр.28-30)
Каминский А. В. Глюко-кардиоцентрический подход в лечении сахарного диабета 2-го типа и предиабета/ А. В. Каминский (стр.31-37)
Скибчик В. А. Міокардіальні містки (тунельні коронарні артерії): від розуміння патофізіології до лікувальної стратегії/ В. А. Скибчик, Я. В. Скибчик (стр.38-42)
Почепцова Е. Г. Травмы сердца: тупой механизм повреждения/ Е. Г. Почепцова, И. В. Кузнецов, О. Э. Матузок (стр.44-46)
Проект "Післядипломне навчання на сторінках журналу "Ліки України". Випуск 7/2020 (стр.47-48)
Свиридова Н. К. Діагностика та лікування когнітивних розладів у коморбідних пацієнтів із хронічною ішемією головного мозку/ Н. К. Свиридова, Т. В. Чередніченко (стр.50-53)
Закон про дистанційну торгівлю ліками підписаний і чекає на оприлюднення (стр.55)
Розширення повноважень закладів охорони здоров’я в умовах пандемії COVID-19 (стр.56-57)
Набула чинності постанова про виділення коштів для забезпечення киснем хворих на COVID-19 (стр.58)
Громадська рада при Національній службі здоров’я України відстоюватиме інтереси пацієнтів (стр.58)
Интересные статьи :
Найти похожие


13.

Заглавие журнала :Ліки України -2015г.,N 2
Интересные статьи :
Волков В. И. Эффективность терапии статинами у женщин/ В. И. Волков, А. С. Исаева (стр.4-9)
Бенца Т. М. Диабетическая ретинопатия в практике семейного врача/ Т. М. Бенца (стр.10-13)
Гомез М. Б. Потенциал применения альфа-липоевой кислоты при сахарном диабете и других хронических заболеваниях/ М. Б. Гомез, К. А. Неграто (стр.14-19)
Горобець Н. М. Нові стратегічні підходи до корекції ендотеліальної дисфункції/ Н. М. Горобець (стр.20-24)
Лемзякова Т. Г. Місце функціональних напоїв у харчуванні людини/ Т. Г. Лемзякова, О. О. Аліфер, Ю. Ю. Тимошенко (стр.25-28)
Скибчик В. А. Стратегія антитромботичної терапії у хворих з фібриляцією передсердь та стабільною ішемічною хворобою серця або гострим коронарним синдромом після стентування коронарних артерій/ В. А. Скибчик, Ю. П. Мелень, Я. В. Скибчик (стр.29-33)
Долженко М. Н. Как улучшить комплайенс лечения артериальной гипертензии у больных высокого кардиоваскулярного риска: вопросы профилактики/ М. Н. Долженко [и др.] (стр.35-40)
Журавлева Л. В. Роль интерлейкина-1β в формировании диабетической кардиомиопатии у больных с повышенной массой тела/ Л. В. Журавлева, Н. В. Сокольникова (стр.41-44)
Пастухова О. А. Застосування кверцетину в комплексному лікуванні хворих на есенціальну артеріальну гіпертензію з супутнім цукровим діабетом 2-го типу/ О. А. Пастухова (стр.45-48)
Почепцова Е. Г. Диагностика инфаркта миокарда на фоне феномена Вольфа-Паркинсона-Уайта/ Е. Г. Почепцова (стр.50-54)
Барна О. М. Сімейна медицина в Україні: від освітньо-організаційних процесів до публічного обговорення/ О. М. Барна [и др.] (стр.58-63)
Цукровий діабет: доступ та забезпечення українців інсулінами (стр.65-66)
Стрес як нагальна медико-соціальна проблема в кардіології сучасної України (стр.67-68)
Интересные статьи :
Найти похожие


14.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Снігир Н. В., Сабадаш В. Є., Пехенько В. С., Одинець М. О.
Заглавие : Левофлоксацин - максимально ефективне лікування інфекцій у пульмонології
Место публикации : Мистецтво лікування. - 2016. - № 5/6. - С. 14-17 (Шифр МУ55/2016/5/6)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: ПНЕВМОНИЯ -- PNEUMONIA
ЛЕГКИХ БОЛЕЗНЬ ХРОНИЧЕСКАЯ ОБСТРУКТИВНАЯ -- PULMONARY DISEASE, CHRONIC OBSTRUCTIVE
ЛЕВОФЛОКСАЦИН -- LEVOFLOXACIN
Найти похожие

15.

Заглавие журнала :Мистецтво лікування -2017г.,N 8
Интересные статьи :
Скибчик В. А. Дисліпідемії: класифікація, діагностика, сучасна стратегія лікування/ В. А. Скибчик (стр.2-14)
Сабадаш В. Є. Пептична виразка шлунка та дванадцятипалої кишки: ефективне лікування згідно з сучасними рекомендаціями/ В. Є. Сабадаш, Я. В. Корост, М. О. Одинець (стр.17-20)
Снігір Н. В. Фізіологія дихання: практичне заняття/ Н. В. Снігір, В. О. Сірик, М. О. Одинець (стр.21-24)
Туберкульоз: практичні поради для безпеки медиків (стр.26-27)
Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів "Мистецтво лікування: від профілактики до якості життя" у Чернівцях (стр.28)
Дуда А. К. Антибиотикорезистентность и пути ее преодоления/ А. К. Дуда (стр.29-33)
Дуда А. К. Антибиотикоассоциированная диарея: принципы диагностики и лечения/ А. К. Дуда (стр.36-40)
Медична реформа: відповідаємо на запитання. Випуск 1-2 (стр.42-44)
Європейські вимоги до посвідчень водія: що насправді має запровадити Україна (стр.45)
Ліквідувати гепатит: позиція ВООЗ та реалії України (стр.46-48)
На магістральних напрямах кардіології. До 80-річчя професора В. І. Волкова (стр.49)
"Орден Святого Пантелеймона": визнання найкращих медиків країни (стр.50-51)
Рибачук А. Зміна поколінь: наукова спадкоємність/ А. Рибачук (стр.52-54)
Вікторія Юріївна Приходько (1967-2017) (стр.55)
Интересные статьи :
Найти похожие


16.

Заглавие журнала :Мистецтво лікування -2017г.,N 9/10
Интересные статьи :
Сабадаш В. Є. Негоспітальна пневмонія: діагностика та терапія/ В. Є. Сабадаш [и др.] (стр.4-8)
Бурчинський С. Г. Новые возможности фитотерапевтической коррекции расстройств сна/ С. Г. Бурчинський (стр.11-20)
Рудіченко В. М. Бешиха в практиці сімейного лікаря/ В. М. Рудіченко [и др.] (стр.21-26)
Зербіно Д. Д. Ксенобіотики в сигаретах: вивчення хімічного складу з акцентом на вміст важких металів/ Д. Д. Зербіно, І. М. Андрусишина, Д. І. Беш (стр.27-31)
Підвищення кваліфікації на платформі Британського медичного журналу (стр.32)
Сторінками VI Конгресу "Профілактика. Антиейджинг. Україна" (стр.33)
Дуда А. К. Антибиотикорезистентность и пути ее преодоления/ А. К. Дуда (стр.34-38)
Дуда А. К. Антибиотикоассициированная диарея: принципы диагностики и лечения/ А. К. Дуда (стр.39-43)
Інвестиція в українську медичну науку: #майбутнє_мотивує (стр.46-47)
Ключ до здоров’я всіх та кожного: сучасні виміри та перспективи (стр.48-53)
Заболотний Дмитро Ілліч до 70-річчя від дня народження (стр.54-55)
Интересные статьи :
Найти похожие


17.

Заглавие журнала :Мистецтво лікування -2018г.,N 1/2
Интересные статьи :
Сабадаш В. Є. Госпітальна пневмонія: діагностика та терапія/ В. Є. Сабадаш [та ін.] (стр.3-6)
Бойчук О. Г. Стан репродуктивного здоров’я жінки на фоні захворювань гепатобіліарної системи/ О. Г. Бойчук (стр.9-18)
Здорик І. Ф. Енурез в практиці сімейного лікаря/ І. Ф. Здорик, Г. М. Назар, Е. В. Павлюков (стр.19-25)
Новий класифікатор професій: що зміниться для медиків? (стр.26)
Інтерактивний форум "УКРМЕДІНФО 2017: загальна лікарська практика", присвячений 20-річчю кафедри загальної практики (сімейної медицини) НМУ імені О. О. Богомольця (стр.27-34)
Прикарпаття вітало "Мистецтво лікування" (стр.35-38)
Медична реформа: відповідаємо на запитання. Випуск 3-4 (стр.39-43)
Кияк Ю. Нові горизонти у співпраці науковців Польші та України/ Ю. Кияк [та ін.] (стр.44-51)
Рибачук А. Натхнення та дух науки/ А. Рибачук (стр.52-54)
Барна О. М. Професор Микола Миколайович Барна: віхи життєвого, наукового, навчально-педагогічного шляху та громадської діяльності/ О. М. Барна (стр.55-66)
Зербіно Д. Д. Професор Андрій Обжут - перший керівник кафедри патологічної анатомії (1896-1910) медичного факультету Львівського університету Яна Казимижа: до 120-річчя кафедри патологічної анатомії і "Музею хвороб людини". Частина І./ Д. Д. Зербіно, Л. І. Волос (стр.67-77)
Интересные статьи :
Найти похожие


18.

Заглавие журнала :Мистецтво лікування -2017г.,N 3
Интересные статьи :
Сабадаш В. Є. Хронічне обструктивне захворювання легень/ В. Є. Сабадаш [и др.] (стр.4-12)
Бабкіна Т. М. Особливості клініко-рентгенологічної діагностики туберкульозного артриту залежно від його локалізації/ Т. М. Бабкіна [и др.] (стр.16-20)
Підлецький А. М. Спостереження клінічно рідкісної форми раку : дидактичне застосування у викладанні/ А. М. Підлецький [и др.] (стр.24-26)
Підсумки Всеукраїнського конгресу для лікарів "Мистецтво лікування : від профілактики до якості життя" (стр.31-33)
Дуда А. К. Антибиотикорезистентность и пути ее преодоления/ А. К. Дуда (стр.34-39)
Дуда А. К. Антибиотикоассициированная диарея : принципы диагностики и лечения/ А. К. Дуда (стр.40-44)
Урядова програма "Доступні ліки" (стр.48-49)
Суто про жіноче : чому жінці не живеться комфортно (стр.50-51)
Рибачук А. Особистісні якості лідера в науці/ А. Рибачук (стр.52-54)
Интересные статьи :
Найти похожие


19.

Заглавие журнала :Мистецтво лікування -2016г.,N 5/6
Интересные статьи :
Дуда А. К. Атибиотикоассоциированная диарея: принципы диагностики и лечения/ А. К. Дуда (стр.3-7)
Погребняк О. О. Бронхіальна астма: огляд сучасних вітчизняних рекомендацій. Частина 2/ О. О. Погребняк (стр.9-13)
Снігир Н. В. Левофлоксацин - максимально ефективне лікування інфекцій у пульмонології/ Н. В. Снігир [и др.] (стр.14-17)
Горобець Н. М. Кисень як невід’ємна частина здорового організму/ Н. М. Горобець, О. О. Аліфер, Є. Ю. Дивнич (стр.18-21)
Вєрєжнікова Г. П. ЕКГ-діагностика інфаркту міокарда в поєднанні з порушеннями внутрішньошлуночкової провідності/ Г. П. Вєрєжнікова, В. О. Куць, О. Й. Жарінов (стр.23-30)
Рибачук А. Школа науки: початок наукової діяльності. Частина 1/ А. Рибачук (стр.34-36)
Гущук І. В. До питань розбудови нової моделі національної системи охорони здоров’я. Частина ІІ. Можливі напрями реформи та перспективні моделі організації системи охорони здоров’я в Україні / І. В. Гущук (стр.38-41)
СФУЛТ - школа вишколу для лікарів-українців (стр.44-48)
Звернення Його Святості Папи Франциска. Всесвітній конгрес кардіологів Fiera ls Roma, 31 серпня 2016 (стр.49-50)
Зербіно Д. Д. Лицарському роду нема переводу. Ґенеза Кияків у дзеркалі трьох сторіч/ Д. Д. Зербіно, О. М. Барна, Ю. Г. Віленський (стр.51-56)
Интересные статьи :
Найти похожие


20.

Заглавие журнала :Мистецтво лікування -2017г.,N 4/5
Интересные статьи :
Підсумки Всеукраїнської тренінг-програми для лікарів "Мистецтво лікування : європейський досвід та інновації" (стр.5)
Дуда А. К. Антибиотикорезистентность и пути ее преодоления/ А. К. Дуда (стр.6-10)
Дуда А. К. Антибиотикоассициированная диарея : принципы диагностики и лечения/ А. К. Дуда (стр.17-21)
Рудіченко В. М. Наслідки занедбаної варикозної хвороби вен нижніх кінцівок/ В. М. Рудіченко, А. С. Любченко, Д. В. Рейзін (стр.25-28)
Сабадаш В. Є. Бронхіальна астма/ В. Є. Сабадаш [и др.] (стр.30-42)
Дуда О. К. Лихоманка Ріфт-Валлі/ О. К. Дуда, О. Р. Вега (стр.46-53)
Карпенко Е. В. Нефротический синдром/ Е. В. Карпенко [и др.] (стр.55-58)
60 років звершень та здобутків ДВНЗ "Тернопільский державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України" (стр.60-64)
Интересные статьи :
Найти похожие


 1-20    21-33 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)