Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Супрун, К. Г.$<.>)
Общее количество найденных документов : 22
Показаны документы с 1 по 20
 1-20    21-22 
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Супрун К. Г.
Заглавие : Шкала оцінки ступеня тяжкості оніхомікозів з урахуванням супутньої патології та віку хворого
Место публикации : Дерматологія та венерологія. - Харків, 2020. - N 1. - С. 18-20 (Шифр ДУ16/2020/1)
MeSH-главная: ОНИХОМИКОЗ -- ONYCHOMYCOSIS
ВОЗРАСТНЫЕ ФАКТОРЫ -- AGE FACTORS
Аннотация: В роботі створено шкалу оцінки ступеня тяжкості оніхомікозів з урахуванням клінічної форми, віку хворого та супутніх захворювань. Під ступенем тяжкості розуміється вираженість суб’єктивних та об’єктивних симптомів патологічного процессу, а також наявної супутньої патології та загального стану хворого. Розроблену шкалу оцінки ступеня тяжкості доцільно використовувати для створення алгоритмів лікування. Наведено описи клінічних випадків.
Найти похожие

2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Супрун К. Г.
Заглавие : Физиотерапевтические методы в комплексном лечении онихомикоза
Место публикации : Дерматологія та венерологія. - Харків, 2017. - N 3. - С. 115 (Шифр ДУ16/2017/3)
MeSH-главная: ОНИХОМИКОЗ -- ONYCHOMYCOSIS
ФИЗИОТЕРАПИИ МЕТОДЫ -- PHYSICAL THERAPY MODALITIES
Найти похожие

3.

Заглавие журнала :Український журнал дерматології, венерології, косметології -2020г.,N 1
Интересные статьи :
Бойко І. Б. Діагностика гонореї в Україні відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я/ І. Б. Бойко [та ін.] (стр.7-14)
Федорич П. В. Сучасна клініко-епідеміологічна характеристика хворих на сечостатевий трихомоноз в Україні/ П. В. Федорич, Г. І. Мавров (стр.15-23)
Святенко Т. В. Імуногістохімічні дослідження та їхнє значення у діагностиці розацеа у жінок/ Т. В. Святенко, О. А. Старостіна (стр.24-29)
Кутасевич Я. Ф. "Мікозан": клінічний досвід і тенденції в топічній терапії оніхомікозу/ Я. Ф. Кутасевич, І. О. Олійник, К. Г. Супрун (стр.30-35)
Анфілова М. Р. Порівняльна клінічна ефективність препаратів для лікування дистально-латеральних оніхомікозів. Лак чи розчин?/ М. Р. Анфілова (стр.36-44)
Андрашко Ю. В. Дослідження ефективності комбінованої терапії топічним інгібітором кальциневрину — маззю "Протопік" 0,1 % із симбіотиком "ДермаПРО" при лікуванні себорейного дерматиту порівняно з монотерапією маззю "Протопік" 0,1 %/ Ю. В. Андрашко [та ін.] (стр.47-54)
Бардова К. О. Деякі аспекти застосування фосфоміцину в лікуванні посткоїтального циститу у практиці дерматовенеролога/ К. О. Бардова (стр.55-60)
Іванов С. В. Оптимальний підхід до комплексного лікування змішаних інфекцій сечостатевого тракту/ С. В. Іванов, В. І. Степаненко (стр.63-75)
Богомолов А. Є. Медична термографія в оцінці результатів шкірного тестування методом прик-тесту у пацієнтів з IgE-опосередкованими алергійними захворюваннями/ А. Є. Богомолов (стр.76-80)
Лаврушко С. І. Клінічний випадок та лікування себорейного дерматиту і кандидозу нігтів кисті/ С. І. Лаврушко [та ін.] (стр.81-85)
Поліщук Д. С. Туберозний склероз — полісистемна патологія: міждисциплінарний огляд літератури, клінічний випадок/ Д. С. Поліщук [та ін.] (стр.86-93)
Саріан О. І. Сучасні аспекти фармакотерапії акне і розацеа — фокус на ізотретиноїн/ О. І. Саріан (стр.94-102)
Егудина Е. Д. Нейтрофильные дерматозы: Свит-синдром и гангренозная пиодермия. Озор литературы и собственные клинические наблюдения/ Е. Д. Егудина, С. А. Триполка, И. Ю. Головач (стр.103-117)
Интересные статьи :
Найти похожие


4.

Заглавие журнала :Український журнал дерматології, венерології, косметології -2021г.,N 2
Интересные статьи :
Хвайлек М. Х. М. Стан ферментної ланки антиоксидантного захисту та його неспецифічна корекція у хворих на екзему/ М. Х. М. Хвайлек, Ю. В. Андрашко (стр.5-9)
Фоміна Л. В. Оптимізація лікування і прогнозування перебігу гострої та хронічної екземи у хворих з виявами дисбіозу кишечника/ Л. В. Фоміна, А. М. Дащук, Е. І. Добржанська (стр.10-15)
Лаврушко С. І. Сучасна діагностика мікроспорії/ С. І. Лаврушко, В. І. Степаненко (стр.16-24)
Ал-Омарі О. М. Проліферативна функція ендотелію при вогнищевій слеродермії, гендерні та вікові особливості перебігу захворювання/ О. М. Ал-Омарі, С. А. Бондар (стр.25-33)
Святенко Т. В. Поліморфізм екзантеми, що зумовлена вірусом SARS-CoV-2 (клінічний випадок)/ Т. В. Святенко [та ін.] (стр.34-42)
Степаненко В. І. Псоріатична оніходистрофія - сучасні тенденції лікування/ В. І. Степаненко, С. В. Іванов, П. В. Федорич (стр.43-56)
Супрун К. Г. Топічна терапія оніхомікозу у хворих на псоріаз/ К. Г. Супрун, І. О. Олійник (стр.57-61)
Запольський М. Е. Особливості інтерпретації даних світлової та спектральної дерматоскопії у хворих на актинічний кератоз/ М. Е. Запольський [та ін.] (стр.62-67)
Diehl C. Stretch marks: a review/ C. Diehl (стр.68-78)
Мавров Г. І. Інфекції, що передаються статевим шляхом, у пенітенціарній системі (аналіз наукових публікацій та власні дані)/ Г. І. Мавров [та ін.] (стр.79-84)
Коляденко К. В. Короткий нарис історії світових епідемій-пандемій. Частина ІІІ. Напівзабутий вірусний дебют/ К. В. Коляденко, О. Є. Федоренко (стр.85-93)
Интересные статьи :
Найти похожие


5.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Кутасевич Я. Ф., Олійник І. О., Супрун К. Г.
Заглавие : Удосконалення комплексного лікування мікозів стоп
Место публикации : Дерматологія та венерологія. - Харків, 2019. - N 3. - С. 58-59 (Шифр ДУ16/2019/3)
MeSH-главная: ДЕРМАТОФИТИЯ СТОПЫ -- TINEA PEDIS
Найти похожие

6.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Супрун К. Г., Олійник І. О.
Заглавие : Топічна терапія оніхомікозу у хворих на псоріаз
Место публикации : Український журнал дерматології, венерології, косметології. - Київ, 2021. - N 2. - С. 57-61 (Шифр УУ32/2021/2)
Примечания : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-главная: ПСОРИАЗ -- PSORIASIS
ОНИХОМИКОЗ -- ONYCHOMYCOSIS
ПРОТИВОГРИБКОВЫЕ СРЕДСТВА -- ANTIFUNGAL AGENTS
ЛЕКАРСТВЕННАЯ ТЕРАПИЯ КОМБИНИРОВАННАЯ -- DRUG THERAPY, COMBINATION
Аннотация: Мета роботи — вивчення ефективності методу лікування оніхомікозу із застосуванням лише місцевих засобів у пацієнтів, що страждають на псоріаз та мають протипоказання щодо використання системних антимікотичних засобівЗапропонований комплексний спосіб лікування оніхомікозу у пацієнтів із коморбідними станами, що унеможливлюють проведення лікування грибкової інфекції системними антимікотиками, є досить ефективним та пріоритетним у лікуванні оніхомікозу в таких пацієнтів
Найти похожие

7.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Супрун К. Г.
Заглавие : Супутня патологія у хворих нга оніхомікоз та її вплив на перебіг захворювання
Место публикации : Дерматологія та венерологія. - Харків, 2019. - N 4. - С. 39-42 (Шифр ДУ16/2019/4)
MeSH-главная: ОНИХОМИКОЗ -- ONYCHOMYCOSIS
КОМОРБИДНОСТЬ -- COMORBIDITY
Аннотация: В роботі проведено визначення взаємозв’язку між супутньою патологією у хворих на оніхомікози та клінічною формою захворювання. Встановлено, що частота супутньої соматичної патології у хворих на оніхомікози відображає проблему поліморбідності та поліпрагмазії. Виявлення та лікування цих хворих має бути індивідуалізованим, комплексним, з урахуванням єдності патологічних процесів. Супутня патологія сприяє розвитку тяжчих клінічних форм даного захворювання, є причиною відмови від призначення системних антимікотиків та обумовлює розробку нових підходів до терапії.
Найти похожие

8.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Кутасевич Я. Ф., Олейник И. А., Супрун К. Г.
Заглавие : Распространенная трихофития гладкой кожи у ребенка 7 лет
Место публикации : Дерматологія та венерологія. - Харків, 2017. - N 1. - С. 79-82 (Шифр ДУ16/2017/1)
MeSH-главная: ДЕРМАТОМИКОЗЫ -- DERMATOMYCOSES
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
ДЕТИ -- CHILD
Аннотация: В статті наведено клінічний випадок розповсюдженої трихофітії гладкої шкіри у дитини 7 років на фоні довготривалої імуносупресивної терапії. Особливістю даного клінічного випадку є дисемінація мікотичної інфекції, тривалий перебіг хвороби без виразних запальних проявів. В статье приводится клинический случай распространенной трихофитии гладкой кожи у ребенка 7 лет на фоне длительной иммуносупрессивной терапии. Особенностью данного клинического случая является диссеминация микотической инфекции, длительное течение болезни без отчетливых воспалительных проявлений.
Найти похожие

9.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Кутасевич В. Ф., Олійник І. А., Супрун К. Г.
Заглавие : Профілактика грибкової інфекції стоп
Место публикации : Дерматологія та венерологія. - Харків, 2021. - N 3. - С. 12-15 (Шифр ДУ16/2021/3)
MeSH-главная: ДЕРМАТОФИТИЯ СТОПЫ -- TINEA PEDIS
Аннотация: Мета роботи: вивчити протигрибкову активність in vitro та ефективність застосування спрею, що містить 0,2% клімбазолу, для профілактики грибкової інфекції стопПроведені дослідження показали, що спрей Мікозан затримує ріст патогенних дерматофітів ідріжджоподібних грибів in vitro. Під час спостереження за 47 пацієнтами на стадії клінічного та мікологічного одужання протягом 2 міс зараження на грибкову інфекцію стоп у жодного хворого не спостерігали. Спрей, що містить 0,2% клімбазолу, може застосовуватись для індивідуальної профілактики зараження та реінфекції, а також як ефективне доповнення до комплексної терапії пацієнтів із мікозами й оніхомікозами стоп
Найти похожие

10.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Супрун К. Г.
Заглавие : Профілактика гепатотоксичного впливу системних антимікотиків у лікуванні оніхомікозів
Место публикации : Дерматологія та венерологія. - Харків, 2021. - N 3. - С. 52 (Шифр ДУ16/2021/3)
MeSH-главная: ОНИХОМИКОЗ -- ONYCHOMYCOSIS
ПЕЧЕНИ ЛЕКАРСТВЕННОЕ ПОВРЕЖДЕНИЕ -- DRUG-INDUCED LIVER INJURY
Аннотация: Особливістю оніхомікозу є затяжний перебіг і потреба в тривалому лікуванні системними антимікотиками, які можуть виявляти гепатотоксичну дію як при тривалому використанні, так і протягом перших тижнів лікування
Найти похожие

11.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Кутасевич Я. Ф., Олійник І. О., Супрун К. Г.
Заглавие : "Мікозан": клінічний досвід і тенденції в топічній терапії оніхомікозу
Параллельн. заглавия :Mycosan: сlinical experience and trends in the topical therapy of onychomicosis
Место публикации : Український журнал дерматології, венерології, косметології. - 2020. - № 1. - С. 30-35 (Шифр УУ32/2020/1)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
Предметные рубрики: Микозан-- тер прим
MeSH-главная: ОНИХОМИКОЗ -- ONYCHOMYCOSIS
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
ЛЕКАРСТВЕННАЯ ТЕРАПИЯ КОМБИНИРОВАННАЯ -- DRUG THERAPY, COMBINATION
ФОТОГРАФИЧЕСКИЕ СНИМКИ -- PHOTOGRAPHS
Аннотация: Мета роботи — вивчити ефективність та безпеку топічного протигрибкового засобу «Мікозан» у монотерапії хворих на оніхомікоз, яким протипоказані системні антимікотики. Матеріали та методи. Проаналізовано анкети 154 хворих з дистально-латеральною клінічною формою оніхомікозу із ураженням не більше двох нігтів на одній кінцівці, у лікуванні яких у 6 регіональних центрах використовували «Мікозан набір для нігтів» згідно з інструкцією. Тривалість курсу лікування становила в середньому 3—6 міс. Усім хворим до, в процесі та після лікування проводили клінічні і лабораторні дослідження. Ефективність терапії оцінювали на підставі динаміки клінічних симптомів у балах від 0 (відсутність ознаки) до 3 (значно виразна ознака) наприкінці 4, 8, 16, 24-го тижнів. Також у ці терміни виконували мікологічні дослідження. Результати та обговорення. За даними проведених досліджень встановлено, що використання набору «Мікозан» у хворих на оніхомікоз, яким протипоказана системна терапія, сприяло зменшенню ламкості, каламутності, покресленості вже на 4-му тижні лікування у 40 (25,9 %) осіб. На 8-му тижні лікування відмічено зменшення перелічених ознак у 52 (33,8 %), покращення крайової зони — у 85 (55,2 %) пацієнтів. Зменшення ламкості, каламутності, покресленості та щільності на 16-му тижні відзначено у 148 (96,8 %) осіб. Крайова зона стала нормальною у 152 (98,7 %). Гіперкератотичні ущільнення були відсутні у 103 (66,9 %). На 24-му тижні стан клінічної ремісії зафіксовано у 52 (33,8 %), значне покращення — у 45 (29,2 %), покращення — у 35 (22,7 %) пацієнтів. Мікологічної негативації досягнуто на 4-му тижні у 20 (13,0 %), на 8-му — у 33 (21,4 %), на 16-му — у 52 (33,8 %), на 24-му — у 82 (53,2 %) осіб. За даними загального аналізу анкет з оцінки споживчих якостей набору «Мікозан» встановлено, що його органолептичні характеристики оцінили як «дуже добрі» 39 (25,3 %) пацієнтів, як «добрі» — 115 (74,7 %). Висновки. «Мікозан набір для нігтів» має виразну клінічну та мікологічну ефективність в усуненні грибкового ураження нігтьових пластинок. Він добре переноситься, не спричиняє жодних небажаних виявів, сприяє формуванню прибічності до терапії у переважної більшості хворих. «Мікозан» рекомендований до використання у хворих на оніхомікоз з легким ступенем ураження, у комплексному лікуванні пацієнтів із більш тяжким ступенем ураження, за наявності абсолютних чи відносних протипоказань до проведення лікування системними протигрибковими препаратами, а також для поліпшення структури нігтьових пластинок та запобігання подальшому руйнуванню нігтівObjective — to study the effectiveness and safety of the topical antifungal agent Mycosan in monotherapy of patients with onychomycosis and contraindications to the use of systemic antimycotics. Materials and methods. The questionnaires of 154 patients with a distal-lateral clinical form of onychomycosis and a lesion of not more than two nails on one limb treated with the Mycosan nail kit in 6 regional centers were analyzed. Mycosan nail kit was used according to the instructions. The duration of treatment on average was 3—6 months. All patients underwent clinical and laboratory studies before, during and after treatment. The clinical effect of the therapy was evaluated on the basis of the dynamics of clinical symptoms in scores from 0 (no sign) to 3 (significant sign) at the end of the 4th, 8th, 16th, 24th weeks. Mycological studies were also conducted at these times. Results and discussion. Studies have shown that the use of the Mycosan nail kit in patients with onychomycosis who had contraindications to systemic therapy helped to reduce brittleness, turbidity, and striation at the 4th week of treatment in 40 (25.9 %) patients. At the 8th week of treatment, a decrease in the listed symptoms was observed in 52 (33.8 %) persons, an improvement in the marginal zone — in 85 (55.2 %) persons. A decrease in brittleness, turbidity, striation and density at the 16th week was noted in 148 (96.8 %) patients. The marginal zone became normal in 152 (98.7 %) patients. Hyperkeratotic compactions were absent in 103 (66.9 %) patients. At the 24th week, the state of clinical remission was observed in 52 (33.8 %) patients, significant improvement — in 45 (29.2 %), improvement — in 35 (22.7 %) patients. Mycological negativity at the 4th week was achieved in 20 (13.0 %), at the 8th week — in 33 (21.4 %), at the 16th week — in 52 (33.8 %), at the 24th week — in 82 (53.2 %) patients. According to the analysis of questionnaires on the general assessment of consumer qualities of Mycosan nail kit, it was found that its organoleptic characteristics were rated as «very good» by 39 (25.3%) patients, and «good» — by 115 (74.7%) patients. Conclusions. Mycosan nail kit has a pronounced clinical and mycological effectiveness in eliminating fungal lesions of the nail plates. The drug is well tolerated, does not cause any undesirable manifestations, and contributes to the formation of adherence to therapy in the vast majority of patients. Mycosan is recommended for patients with onychomycosis with a mild degree of damage, in the complex treatment of patients with a more severe degree of damage, in the presence of absolute or relative contraindications to treatment with systemic antifungal drugs, as well as for improvement of the structure of the nail plates and prevention of further destruction of the nails
Найти похожие

12.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Супрун К. Г., Олійник І. О.
Заглавие : Лікування грибкової інфекції на сучасному етапі
Место публикации : Дерматологія та венерологія. - Харків, 2020. - N 2. - С. 24-28 (Шифр ДУ16/2020/2)
MeSH-главная: ДЕРМАТОМИКОЗЫ -- DERMATOMYCOSES
ПРОТИВОГРИБКОВЫЕ СРЕДСТВА -- ANTIFUNGAL AGENTS
Аннотация: Антимікотичні топічні засоби, що містять 1% нафтифіну гідрохлорид, у вигляді крему та спрея (Екзік, Вішфа ) є ефективними лікарськими засобами для лікування мікозів стоп і дерматомікозів. Препарати не виказують місцевоподразнювальних і алергічних реакцій у разі зовнішнього використання, мають косметичні переваги. Препарати рекомендують для первинної та вторинної профілактики дерматомікозів і мікозів стоп, а також для запобігання рецидивам захворювання.Ключові слова: нафтифіну гідрохлорид, Екзік, дерматомікози, мікози стоп
Найти похожие

13.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Кутасевич Я. Ф., Олійник І. О., Супрун К. Г.
Заглавие : Кандидозний оніхомікоз як можливе ускладнення при використанні гель-лаку
Место публикации : Дерматологія та венерологія. - Харків, 2019. - N 2. - С. 50-52 (Шифр ДУ16/2019/2)
Предметные рубрики: Микозан
MeSH-главная: ОНИХОМИКОЗ -- ONYCHOMYCOSIS
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
Аннотация: В статті наведено описи клінічних випадків ускладнень у вигляді алергічних реакцій у хворих на кандидозний оніхомікоз після використання гель-лаку. Також проаналізовано ефективність використання дерматологічного препарату мікозан на основі фільтрату ферменту жита. В статье приведены описания клинических случаев осложнений в виде аллергических реакций у больных кандидозным онихомикозом после использования гель-лака. Также проанализирована эффективность использования дерматологического препарата микозан на основе фильтрата фермента ржи.
Найти похожие

14.

Заглавие журнала :Дерматологія та венерологія -2019г.,N 4
Интересные статьи :
Абдалла А. Е.-С. Е-С. Сучасні аспекти терапевтичної тактики хворих на акантолітичний пемфігус/ А.Е.-С. Е-С. Абдалла (стр.8-11)
Бондаренко Г. М. Ультракоротка схема лікування рецедиву генітального герпесу апатогенетичними засобами/ Г. М. Бондаренко [та ін.] (стр.12-17)
Кутасевич Я. Ф. Оцінка ефективності комплексного лікування хворих на атопічний дерматит і екзему з використанням фонофорезу з емолєнтом/ Я. Ф. Кутасевич [та ін.] (стр.18-22)
Лісняк А. П. Клініко-діагностичні паралелі проявів постакне/ А. П. Лісняк (стр.23-26)
Літус І. О. Асоціація множинних рецидивних фіброепітеліальних поліпів шкіри з ліпідним обміном в українській популяції/ І. О. Літус (стр.27-29)
Матюшенко В. П. Аналіз асоційованих порушень у хворих на поширений псоріаз у стадії загострення та їх вплив на якість життя/ В. П. Матюшенко (стр.30-33)
Потарейко О. Я. Трихоскопія як метод у діагностиці та диференційній діагностиці нерубцевих алопецій та папуло-сквамозних дерматозів волосистої частини голови/ О. Я. Потарейко (стр.34-38)
Супрун К. Г. Супутня патологія у хворих нга оніхомікоз та її вплив на перебіг захворювання/ К. Г. Супрун (стр.39-42)
Кравченко В. Г. Інтегративні зв’язки і параметри надання медичної допомоги пацієнтам дерматовенерологічного профілю на рівні первинної медичної ланки/ В. Г. Кравченко [та ін.] (стр.43-46)
Павлий В. В. Диетическое питание в системе лечения и профилактики хронических дерматозов/ В. В. Павлий (стр.47-50)
Чеховська Г. С. Сучасні діагностичні методи в консультуванні хворих з трихологічною патологією/ Г. С. Чеховська (стр.52-56)
95 років Інституту дерматології та венерології НАМН України (стр.57-62)
Интересные статьи :
Найти похожие


15.

Заглавие журнала :Дерматологія та венерологія -2021г.,N 3
Интересные статьи :
Olinyk I. O. Indicators of the blood clotting system in patients with acantholytic pemphigus/ I. O. Olinyk [et al.] (стр.8-11)
Кутасевич В. Ф. Профілактика грибкової інфекції стоп/ В. Ф. Кутасевич, І. А. Олійник, К. Г. Супрун (стр.12-15)
Кутасевич Я. Ф. Застосування вітчизняного експрес-тесту в діагностиці сифілісу методом RPR/ Я. Ф. Кутасевич [та ін.] (стр.16-20)
Ал-Омарі О. М. Стан системи прооксидантно-антиоксидантної рівноваги в процесі комплексної терапії у хворих на вогнищеву склеродермію/ О. М. Ал-Омарі (стр.22-27)
Калюжна Л. Д. Діагностика і лікування гранулематозної розацеа/ Л. Д. Калюжна, А. В. Петренко, Л. В. Гречанська (стр.28-30)
Кутасевич Я. Ф. Доброякісна лімфоцитома шкіри: клінічний випадок/ Я. Ф. Кутасевич [та ін.] (стр.32-34)
Осінська Т. В. Випадок інфекцій, що передаються статевим шляхом, у поєднанні з ВІЛ-інфекцією/ Т. В. Осінська (стр.35-40)
Романова А. Сучасні вимоги до топічних глюкокортикостероїдів/ підгот. А. Романова (стр.41-43)
"Шляхи удосконалення профілактичних, діагностичних, лікувальних заходів на первинному, вторинному, третинному рівнях надання дерматовенерологічної допомоги в контексті світових здобутків" (стр.44-55)
Біловол А. М. Вивчення ключових цитокінів у хворих на псоріаз і червоний плоский лишай/ А. М. Біловол, С. Г. Ткаченко, О. А. Гаврилов (стр.44)
Бродовська Н. Б. Комплексне лікування червоного плоского лишаю з обтяженим клінічним перебігом/ Н. Б. Бродовська (стр.44-45)
Волкославська В. М. Про сучасний стан дерматовенерологічної служби України в період реформування медичної галузі/ В. М. Волкославська [та ін.] (стр.45)
Гулей Л. О. Кропив’янка як частий шкірний прояв COVID-19/ Л. О. Гулей (стр.45-46)
Денисенко О. І. Дифузна і вогнищева алопеція як віддалені дерматологічні прояви перенесеного COVID-19/ О. І. Денисенко (стр.46)
Єрещенко О. О. Характеристика біохімічних показників функціонального стану печінки у хворих на псоріаз, які перехворіли на COVID-19/ О. О. Єрещенко [та ін.] (стр.46-47)
Кутасевич Я. Ф. Визначення генетичної варіативності клінічних штамів Staphylococcus aureus, вилучених з locus morbi та інтактних ділянок шкіри хворих на поширені дерматози/ Я. Ф. Кутасевич [та ін.] (стр.47)
Кутасевич Я. Ф. Комплексне лікування хворих на хронічні дерматози з використанням фонофорезу з емолієнтами/ Я. Ф. Кутасевич [та ін.] (стр.47-48)
Михнева Е. Н. Диагностические критерии псевдопелады Брока/ Е. Н. Михнева, А. В. Гаврилюк (стр.48)
Намли І. Є. Вакцінація проти COVID-19 і шкірні реакції/ І. С. Намли (стр.48-49)
Солошенко Э. Н. Анализ противопоказаний для постановки кожных проб с лекарственными средствами в прогнозировании и диагностике лекарственной болезни/ Э. Н. Солошенко, З. М. Шевченко, Т. П. Ярмак (стр.49)
Олійник І. О. Порушення вуглеводного обміну у хворих на акантолітичний пемфігус/ І. О. Олійник, А. Е.-С. Е.-С. Абдалова (стр.50)
Олійник О. І. Особливості мікробіоценозу шкіри у хворих з хронічними дерматозами, що отримують імуносупресивну терапію/ О. І. Олійник, С. К. Джораєва (стр.50)
Перепічка М. П. Підвищення ефективності лікування поширених форм алергодерматозів шляхом застосування сучасного дезінтоксикаційного засобу/ М. П. Перепічка, В. І. Коба (стр.50-51)
Сокол О. А. Розподіл генотипів за поліморфізмом гена інфламасоми NLRP1 і Toll-подібного рецептора 1 I602s у хворих на псоріаз/ О. А. Сокол [та ін.] (стр.51)
Сторожук М. В. Віддалені клінічні наслідки комплексного лікування пацієнтів із розацеа/ М. В. Сторожук (стр.51-52)
Супрун К. Г. Профілактика гепатотоксичного впливу системних антимікотиків у лікуванні оніхомікозів/ К. Г. Супрун (стр.52)
Бондаренко Г. М. Особливості діагностики сифілісу у хворих соматичних стаціонарів/ Г. М. Бондаренко [та ін.] (стр.52)
Джораєва С. К. Мікробіологічний моніторинг динаміки антибіотикорезистентності негоспітальних штамів E. coli/ С. К. Джораєва [та ін.] (стр.53)
Єгоров О. О. Ризик розвитку ювенільного респіраторного папіломатозу гортані в дітей, які народилися в жінок із папіломавірусною інфекцію після органозберігаючого лікування передраку і початкових стадій раку шийки матки/ О. О. Єгоров (стр.53-54)
Кондакова Г. К. Редокс-статус і окислювальна модифікація білків лімфоцитів крові хворих на урогенітальний хламідіоз/ Г. К. Кондакова (стр.54)
Осінська Т. В. Поширеність вірусу простого герпесу (тип 1) серед засуджених жінок з урахуванням порушень психоемоційного стану пацієнтів/ Т. В. Осінська [та ін.] (стр.55)
Унучко С. В. Перебіг сифілісу і деякі особливості імунної відповіді на інфекційний агент/ С. В. Унучко [та ін.] (стр.55)
Интересные статьи :
Найти похожие


16.

Заглавие журнала :Дерматологія та венерологія -2017г.,N 1
Интересные статьи :
Бондаренко Г. М. Особливості розповсюдження інфекцій, що передаються статевим шляхом, з урахуванням впливу ВІЛ-інфекції в Україні/ Г. М. Бондаренко [и др.] (стр.8-14)
Калюжна Л. Д. Нейрошкірні генодерматози/ Л. Д. Калюжна (стр.15-19)
Петренко А. В. Зіставлення генетичної складової в родинах хворих на акне/ А. В. Петренко (стр.20-23)
Хамаде Луай Мустафа. Иммунофенотипическая характеристика лимфоцитов у пациентов с грибовидным микозом на ранних стадиях заболевания/ Луай Мустафа Хамаде (стр.24-29)
Яакубі Ранда. Особливості мікробного пейзажу шкіри у хворих на вугрову хворобу/ Ранда Яакубі (стр.30-33)
Джораєва С. К. Клініко-епідеміологічні аспекти хронічних урогенітальних захворювань при протозойній інвазії Trichomonas vaginalis/ С. К. Джораєва [и др.] (стр.34-39)
Мавров Г. И. Цистоуретриты после лечения генитального хламидиоза и микоплазмоза/ Г. И. Мавров, А. Е. Нагорный, М. А. Ярошенко (стр.40-44)
Коркунда С. В. Програмоване ремоделювання рубців у реконструктивно-пластичній хірургії/ С. В. Коркунда, Г. А. Олійник (стр.46-52)
Андрашко Ю. В. Новый взгляд на возможности микронидлинга: микроигольчатая редермализация кожи различных участков тела/ Ю. В. Андрашко, И. А. Андрашко, Р. Р. Яремкевич (стр.54-59)
Ошивалова О. О. Рівень обізнаності лікарів-дерматовенерологів з актуальних питань профілактики раку шкіри/ О. О. Ошивалова [и др.] (стр.60-63)
Бронова И. М. Проблемы общения с больными акне и пути их преодоления лечащим врачом/ И. М. Бронова (стр.65-68)
Болотная Л. А. Недержание пигмента (Блоха - Сульцбергера синдром): случай из практики/ Л. А. Болотная (стр.70-74)
Калюжная Л. Д. Саркоидоз кожи: клинические случаи/ Л. Д. Калюжная, Л. В. Гречанская (стр.75-78)
Кутасевич Я. Ф. Распространенная трихофития гладкой кожи у ребенка 7 лет/ Я. Ф. Кутасевич, И. А. Олейник, К. Г. Супрун (стр.79-82)
Интересные статьи :
Найти похожие


17.

Заглавие журнала :Дерматологія та венерологія -2019г.,N 3
Интересные статьи :
Солошенко Е. М. Щодо можливої участі еритроцитів у розвитку імунних реакцій/ Е. М. Солошенко, Г. К. Кондакова, О. В. Шаповалова (стр.8-12)
Біловол А. М. Особливості порушень ліпідного обміну у хворих на червоний плоский лишай/ А. М. Біловол, Н. Л. Колганова (стр.13-14)
Сербіна І. М. Клініко-патогенетичне значення білка теплового шоку при гніздовій алопеції/ І. М. Сербіна (стр.15-18)
Кутасевич Я. Ф. Вітчизняні топічні антимікотики в терапії оніхомікозів/ Я. Ф. Кутасевич, І. О. Олійник, К. Г. Супрун (стр.19-22)
Кутасевич Я. Ф. Зовнішня антибактеріальна терапія: сучасні можливості лікування/ Я. Ф. Кутасевич [та ін.] (стр.24-30)
Одінцова І. В. Себорейний дерматит і Malassezia spp./ І. В. Одінцова [та ін.] (стр.31-33)
Стовбир Г. С. Нові можливості діагностики оніхомікозу за допомогою дерматоскопії/ Г. С. Стовбир (стр.34-36)
Сучасні можливості системної антимікотичної терапії (стр.38)
Калюжная Л. Д. Редкий вариант ладонно-подошвенной кератодермии/ Л. Д. Калюжная, А. В. Петренко (стр.39-40)
Олійник І. О. Місце клінічних і діагностичних досліджень акантолітичного пемфігусу/ І. О. Олійник, А.Е-С.Е-С. Абдалла (стр.41-43)
Кропивницкая О. И. Пути оптимизации наружной терапии лабиального герпеса/ О. И. Кропивницкая (стр.44-46)
Безвершенко Е. И. Современная топическая терапия дерматофитии/ Е. И. Безвершенко (стр.47-48)
Досягнення та перспективи в сучасній дерматовенерології: європейський та український досвід, взаємодія науки та практики (стр.50-74)
Бабак І. Д. Досвід оптимізації швидкого відновлення шкіри при деяких дерматозах/ І. Д. Бабак [та ін.] (стр.50)
Белозоров А. П. Изучение состояния инфламмасом у больных различными формами псориаза/ А. П. Белозоров, А. А. Гаврилюк (стр.51)
Bilovol A. M. Vitamin D and lichenoid dermatosis: the pathogenetic aspects/ A. M. Bilovol [et al.] (стр.51)
Белозоров А. П. Типування Trichomonas vaginalis в Україні на підставі поліморфізму гена актину/ А. П. Белозоров [та ін.] (стр.51-52)
Белозоров А. П. Анализ некоторых генетических полиморфизмов, ассоциированных с активацией СD8+-резидентных клеток памяти у больных псориазом/ А. П. Белозоров [и др.] (стр.52)
Бондаренко Г. М. Аналіз захворюваності на пізні форми сифілісу в Україні (2013-2017 рр.)/ Г. М. Бондаренко [та ін.] (стр.52)
Бондар С. А. Вплив комплексного лікування на якість життя пацієнтів з променевим дерматитом/ С. А. Бондар [та ін.] (стр.52-53)
Волкославська В. М. Дерматовенерологічна патологія дітей в Україні, її динаміка/ В. М. Волкославська, С. В. Унучко (стр.53)
Гончаренко В. В. Патогенно-персистентні фактори стафілококів як показник епідеміологічної значущості штамів, вилучених при алергодерматозах/ В. В. Гончаренко [та ін.] (стр.53-54)
Дашко М. О. Патогентичні фактори розвитку акне в жінок на тлі реактивної та особистісної тривожності/ М. О. Дашко [та ін.] (стр.54)
Джораєва С. К. Особливості мікробіоти шкіри у хворих на хронічні дерматози/ С. К. Джораєва, О. І. Олійник (стр.54-55)
Дюдюн А. Д. Частота урогенітальних інфекцій у хворих на артропатичний псоріаз/ А. Д. Дюдюн [та ін.] (стр.55)
Єгоров О. О. Імунний статус дітей, які народилися в жінок з папіломавірусною інфекцією після органозберігаючого лікування передраку і початкових стадій раку шийки матки/ О. О. Єгоров (стр.55-56)
Зайченко Я. О. Фототерапія як альтернативний метод лікування вогнищевої алопеції з проявами мікроелементозів/ Я. О. Зайченко, Н. В. Іванюшко-Назарко, Т. І. Рудник (стр.56)
Захаров С. В. Динаміка трепонемних і нетрепонемних тестів після лікування раннього прихованого сифілісу/ С. В. Закхаров, В. К. Захаров (стр.56-57)
Кравченко В. Г. Стан і перспективи захворюваності на венеричні хвороби в Україні/ В. Г. Кравченко [та ін.] (стр.57)
Кутасевич Я. Ф. Вивчення антиінтерферонової активності автофлори шкіри хворих на атопічний дерматит/ Я. Ф. Кутасевич [та ін.] (стр.57-58)
Кутасевич Я. Ф. Оптимізація комплексної терапії алергодерматозів/ Я. Ф. Кутасевич, І. О. Олійник, І. О. Маштакова (стр.58)
Кутасевич Я. Ф. Удосконалення комплексного лікування мікозів стоп/ Я. Ф. Кутасевич, І. О. Олійник, К. Г. Супрун (стр.58-59)
Кутова В. В. Методи скринінгової діагностики населення на сифіліс/ В. В. Кутова [та ін.] (стр.59)
Левицька І. М. Доцільність застотосування психокорекційних заходів пацієнтам з дермато-естетичними дефектами шкіри/ І. М. Левицька [та ін.] (стр.59-60)
Литинська Т. О. Вплив порушень мікробіоти товстої кишки на перебіг вугрової хвороби/ Т. О. Литинська (стр.60)
Мавров Г. І. Перинатальна інвазія Trichomonas vaginalis як проблема репродуктивної медицини/ Г. І. Мавров [та ін.] (стр.60-61)
Мавров Г. І. Особливості поширення інфекцій, що передаютьс статевим шляхом, і ВІЛ-інфекції у споживачів психоактивних речовин/ Г. І. Мавров, Ю. В. Щербакова, Т. В. Осінська (стр.61)
Мельник В. В. Удосконалення комплексної терапії пацієнтів, хворих на псоріаз/ В. В. Мельник, С. А. Бондар (стр.61)
Мельник Т. В. Дослідження рівня гомоцистеїну в крові хворих на червоний плоский лишай/ Т. В. Мельник, С. А. Бондар, А. А. Наліжитий (стр.62)
Муравська Л. А. Лікування пахвового гіпергідрозу за допомогою фракційної мікроголкової радіочастотної терапії/ Л. А. Муравська (стр.62)
Одінцова І. В. Поширеність видів Malassezia spp. на шкірі хворих на себорейний дерматит/ І. В. Одінцова, А. Д. Дюдюн, Н. М. Поліон (стр.62-63)
Одінцова І. В. Частота виявлення Helicobacter pylori у хворих на себорейний дерматит/ І. В. Одінцова (стр.63)
Петренко А. В. Місце надбрівної ульеритеми серед дискератозів і рубцевих алопецій/ А. В. Петренко (стр.63-64)
Поліон Н. М. Мікробіологічний склад слизової оболонки піхви у хворих на бактеріальний вагіноз/ Н. М. Поліон, А. Д. Дюдюн (стр.64)
Пуришкіна О. Д. Застосування методу тезиграфії при псоріазі/ О. Д. Пуришкіна, Д. Я. Головченко, Л. В. Сологуб (стр.64-65)
Пуришкіна О. Д. Розацеа у дітей/ О. Д. Пуришкіна, Д. Я. Головченко, Л. В. Сологуб (стр.65)
Рудник Т. І. Взаємозв’язок поширеності цукрового діабету у хворих на поверхневий кандидоз із тяжкістю перебігу дерматозу/ Т. І. Рудник [та ін.] (стр.65)
Свирид-Дзядикевич О. С. Метаболічні зміни в лейкоцитах периферійної крові в пацієнтів з середнім ступенем тяжкості вугрової хвороби/ О. С. Свирид-Дзядикевич, С. Г. Свирид (стр.65-66)
Святенко Т. В. Комплексне лікування еритематозно-телеангіектатичної форми розацеа із застосуванням ірI-терапії/ Т. В. Святенко, О. А. Старостіна (стр.66)
Syzon O. O. Biochemical markers of neurological disorders during the skin diseases/ O. O. Syzon [et al.] (стр.66-67)
Syzon O. O. Food factors in pathogenesis of acne/ O. O. Syzon [et al.] (стр.67)
Солошенко Е. М. Вплив пеніциліну та цефтріаксону in vitro на сорбційну здатність еритроцитів хворих на лікарську хворобу/ Е. М. Солошенко [та ін.] ; Е. М. Cолошенко [та ін.] (стр.67-68)
Солошенко Э. Н. Структура кожной заболеваемости среди рабочих предприятий кожевенной промышленности Украины/ Э. Н. Солошенко [и др.] (стр.68)
Солошенко Э. Н. Дерматоглифика как метод прогнозирования лекарственной болезни/ Э. Н. Солошенко [и др.] (стр.69)
Солошенко Э. Н. Группы крови у больных аллергодерматозами: содержание IgE/ Э. Н. Солошенко [и др.] (стр.69)
Солошенко Э. Н. Исследование сорбционной способности эритроцитов у больных лекарственной болезнью и распространенными дерматозами, ассоциированными с ней/ Э. Н. Солошенко [и др.] (стр.69-70)
Солошенко Э. Н. Определение сенсибилизации к антигистаминным препаратам/ Э. Н. Солошенко [и др.] (стр.70)
Степаненко Р. Л. Хронічна герпетична інфекція як фактор ускладнення перебігу коморбідної соматичної патології/ Р. Л. Степаненко, Мухаммед Газі Алкаммаз Алі (стр.70-71)
Возіанова С. В. Призначення циклоспорину хворим на дисгідротичну екзему долоней та підошов з урахуванням імуногістохімічних і молекулрно-генетичних показників/ С. В. Возіанова, В. В. Бойко (стр.71)
Гречанська Л. В. Критерії диференційної гістологічної діагностики еритродермій/ Л. В. Гречанська (стр.71-72)
Мурзіна Е. О. Вплив дисплазії сполучної тканини на формування окремих дерматозів/ Е. О. Мурзіна, К. О. Бардова (стр.72)
Стовбыр А. С. Усовершенствование лечение онихомикоза с использованием фотодинамичской терапии/ А. С. Стовбыр (стр.72)
Федоренко О. Є. Кореляційний вплив клінічних проявів уродженого епідермолізу на якість життя хворих/ О. Є. Федоренко, К. В. Коляденко, К. С. Ткачишина (стр.73)
Федорова У. В. Клінічні, молекулярно-генетичні та імунологічні особливості перебігу псоріазу в поєднанні з герпесвірусною інфекцією типу 1,2/ У. В. Федорова [та ін.] (стр.73-74)
Цідило І. Г. Псоріаз і серцево-судинний ризик за наявності неалкогольної жирової хвороби печінки/ І. Г. Цідило, Н. Г. Вірстюк (стр.74)
Shapovalova O. V. Determination of biocide activity of a composition containing peracetic acid and benzalkonium chloride/ O. V. Shapovalova, M. Ye. Blazheyeskiy, N. I. Filimonova (стр.74)
Интересные статьи :
Найти похожие


18.

Заглавие журнала :Дерматологія та венерологія -2020г.,N 1
Интересные статьи :
Кутасевич Я. Ф. Порівняльний аналіз клініко-анамнестичних особливостей перебігу атопічного дерматиту та справжньої екземи, обтяжених стафілококовою інфекцією/ Я. Ф. Кутасевич, С. К. Джораєва, В. В. Гончаренко (стр.8-15)
Супрун К. Г. Шкала оцінки ступеня тяжкості оніхомікозів з урахуванням супутньої патології та віку хворого/ К. Г. Супрун (стр.18-20)
Кутасевич Я. Ф. Лікування висівкоподібного лишаю на сучасному етапі/ Я. Ф. Кутасевич, І. О. Олійник, І. О. Маштакова (стр.21-25)
Святенко Т. В. Порівняльна оцінка ефективності комплексної методики лікування розацеа із застосуванням IPL-установок/ Т. В. Святенко, О. А. Старостіна, Д. Г. Башмаков (стр.26-30)
Мельник Т. В. Динаміка показників гомоцистеїну, перекисного окиснення ліпідів і маркерів ендотоксикозу у хворих на червоний плоский лишай різного віку під впливом комплексної терапії/ Т. В. Мельник (стр.32-38)
Кутасевич Я. Ф. Практичні аспекти серологічної діагностики сифілісу на сучасному етапі/ Я. Ф. Кутасевич [та ін.] (стр.39-43)
Федорич П. В. Сучасні епідеміологічні аспекти трихомонозу в Україні/ П. В. Федорич [та ін.] (стр.44-51)
Бондаренко Г. М. Менеджмент синдрому патологічних вагінальних виділень: сучасні можливості лабораторної діагностики/ Г. М. Бондаренко (стр.52-56)
Цепколенко В. О. Методи лікування вітиліго. Огляд літератури/ В. О. Цепколенко, К. С. Карпенко (стр.57-63)
Даравищ Н. Редкие нозологии: клинический случай болезни Деркума/ Н. Даравищ, И. М. Бронова (стр.64-66)
Интересные статьи :
Найти похожие


19.

Заглавие журнала :Дерматологія та венерологія -2020г.,N 2
Интересные статьи :
Белозоров А. П. Резидентные Т-клетки памяти и их роль в патогенезе хронических воспалительных заболеваний кожи/ А. П. Белозоров (стр.8-12)
Гончаренко В. В. Антибіотикорезистентність бактерій роду Klebsiella, вилучених від хворих з дерматовенерологічними нозологіями/ В. В. Гончаренко [та ін.] (стр.13-18)
Кутасевич Я. Ф. Вивчення показників якості життя у хворих на алергодерматози у взаємозв’язку з психосоматичними порушеннями/ Я. Ф. Кутасевич [та ін.] (стр.19-23)
Супрун К. Г. Лікування грибкової інфекції на сучасному етапі/ К. Г. Супрун, І. О. Олійник (стр.24-28)
Калюжна Л. Д. Системна підтримка формування та росту волосся при алопеціях і захворюваннях стрижня волосини/ Л. Д. Калюжна, Л. В. Гречанська, А. В. Петренко (стр.29-34)
Кондакова А. К. Влияние цефтриаксона на морфофункциональное состояние эритроцитов доноров/ А. К. Кондакова [и др.] (стр.35-37)
Бондаренко Г. М. Клінічний випадок пізнього сифілісу на тлі наслідків важкої черепно-мозкової травми/ Г. М. Бондаренко [та ін.] (стр.38-41)
Бронова І. М. Досвід дистанційного етіологічного та патогенетичного лікування розацеа/ І. М. Бронова ; І. М. Броновва (стр.42-45)
Проценко Т. В. Современный взгляд на лечение герпесвирусной инфекции в дерматовенерологии: фокус на эффективность и безопасность/ Т. В. Проценко (стр.46-50)
Догляд за шкірою, що потребує зволоження: склад має значення (стр.51-52)
Крем "Езмітоп" (стр.53)
К 80-летнему юбилею доктора медицинских наук, профессора Эльвиры Николаевны Солошенко (стр.54-55)
До ювілею доктора медичних наук Олексія Павловича Білозорова (стр.56)
Интересные статьи :
Найти похожие


20.

Заглавие журнала :Дерматологія та венерологія -2019г.,N 2
Интересные статьи :
Jafferany M. Factitiious disorders in children: clinical and therapeutic considerations/ M. Jafferany [et al.] (стр.8-15)
Кадыгроб И. В. В помощь практическому врачу: отечественный препарат для лечения атопического дерматита/ И. В. Кадыгроб, Н. В. Хитрина, Н. В. Гуцу (стр.16-21)
Савоськіна В. О. Оцінка клінічної ефективності застосування топічного препарату природного походження у дерматології/ В. О. Савоськіна (стр.22-26)
Цепколенко Г. В. Неінвазивні інструментальні методи в оцінці структурно-функціональної основи старіння шкіри/ Г. В. Цепколенко (стр.27-30)
Юрчик Я. Н. Пилинги в дерматокосметологии/ Я. Н. Юрчик, М. Э. Баринова (стр.31-34)
Солошенко Э. Н. Выявление сенсибилизации к пенициллину G/ Э. Н. Солошенко [и др.] (стр.35-39)
Джораєва С. К. Мікробіологічний моніторинг динаміки антибіотикорезистентності клінічних ізолятів E. coli/ С. К. Джораєва [та ін.] (стр.40-45)
Кутасевич Я. Ф. Стан ресурсів і діяльність дерматовенерологічної служби за 1998-2018 рр. в Україні. Нагальні задачі/ Я. Ф. Кутасевич, В. М. Волкославська (стр.46-49)
Кутасевич Я. Ф. Кандидозний оніхомікоз як можливе ускладнення при використанні гель-лаку/ Я. Ф. Кутасевич, І. О. Олійник, К. Г. Супрун (стр.50-52)
Савоськина В. А. Современные терапевтические подходы в терапии грибковых инфекций кожи и ее придатков в практике дерматолога/ В. А. Савоськина (стр.53-60)
Черновол А. С. Современные аспекты наружной терапии микозов различной локализации/ А. С. Черновол (стр.62-64)
Ягоцкая Л. П. Пути оптимизации топической терапии микробной экземы/ Л. П. Ягоцкая (стр.65-67)
Ключківська Х. Експертний консенсус щодо лікування дерматофітії в Індії/ пер. Х. Ключківська (стр.68-73)
Интересные статьи :
Найти похожие


 1-20    21-22 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)