Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
Формат представления найденных документов:
полныйинформационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Трепет, Г. С.$<.>)
Общее количество найденных документов : 20
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-20  
1.


    Трепет, Г. С.
    Ішемічний інсульт як наслідок коагулопатії при коронавірусній хворобі [Текст] / Г. С. Трепет, Л. М. Трепет, Я. А. Гаврилюк // Міжнародний неврологічний журнал. - 2021. - Т. 17, № 2. - С. 29-36. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
КОРОНАВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- CORONAVIRUS INFECTIONS (осложнения, патофизиология)
ДВС-СИНДРОМ -- DISSEMINATED INTRAVASCULAR COAGULATION (осложнения, патофизиология, этиология)
ИНСУЛЬТ -- STROKE (патофизиология, этиология)
C-РЕАКТИВНЫЙ БЕЛОК -- C-REACTIVE PROTEIN (анализ)
ТРОМБОЗ -- THROMBOSIS (диагностика, кровь, патофизиология, этиология)
Кл.слова (ненормированные):
СОVID-19
Аннотация: Мета: порівняти стан згортальної системи крові в пацієнтів з ішемічним інсультом та коронавірусною хворобою та в пацієнтів з ішемічним інсультом без коронавірусної хвороби. Матеріали та методи. Обстежені 40 хворих у гострому періоді мозкового ішемічного інсульту віком від 69 до 87 років (середній вік — 77,30 ± 2,08 року). Пацієнти були розділені на дві групи: І група — SARS-CoV-2-позитивні, ІІ група — SARS-CoV-2-негативні. I групу становили 20 хворих (9 жінок та 11 чоловіків) віком від 69 до 84 років (середній вік — 76,9 ± 3,0 року). У II групу ввійшли 20 хворих (10 жінок та 10 чоловіків) віком від 72 до 87 років (середній вік 78,5 ± 2,5 року). Результати. У 12 (60 %) пацієнтів І групи було захворювання середнього ступеня тяжкості, у 8 (40 %) — відзначено тяжкий перебіг. Вираженість неврологічного дефіциту за шкалою NIHSS вірогідно не відрізнялася в пацієнтів обох клінічних груп: у I групі він становив 14,0 ± 0,7 бала, у II — 10,00 ± 1,37 бала, що відповідало інсульту середнього ступеня тяжкості, рівень значимості р = 0,05. У неврологічному статусі в обох групах спостерігалися руховий та сенсорний дефіцит у поєднанні з мовленнєвими розладами й атаксичні порушення. Середній показник протромбінового індексу (ПТІ) в I групі становив 101 ± 6 %, у II — 83 ± 2 %, p = 0,01. Рівень фібриногену в I групі становив 401,0 ± 18,6 мг/дл, у II групі — 250 ± 12 мг/дл, що може призводити до тимчасової гіперкоагуляції і спричинювати розвиток тромбоемболії (p < 0,05). У І групі рівень D-димеру дорівнював 465 ± 8 нг/мл, у ІІ — 175 ± 4 нг/мл (р < 0,05). Висновки. Отримані дані свідчать, що для SARS-CoV-2-позитивних пацієнтів з ішемічним інсультом порівняно із SARS-CoV-2-негативними пацієнтами з ішемічним інсультом характерна наявність коагулопатії, про що свідчать вірогідно вищі рівні фібриногену, ПТІ, D-димеру та помірна тромбоцитопенія, а також вірогідно вищі рівні С-реактивного білка, що вказує на наявність гострого запального процесу, який також спричиняє тромбоутворення
Доп.точки доступа:
Трепет, Л. М.
Гаврилюк, Я. А.

Свободных экз. нет

Найти похожие

2.


    Трепет, Г. С.
    Вибір стратегії лікування ізольованих мозочкових інфарктів різних судинних територій [Текст] / Г. С. Трепет // Міжнародний неврологічний журнал. - 2017. - N 8. - С. 38-43. - Бібліогр.: с. 42-43


MeSH-главная:
МОЗЖЕЧКА БОЛЕЗНИ -- CEREBELLAR DISEASES (диагностика, лекарственная терапия)
СТВОЛА МОЗГА ИНФАРКТ -- BRAIN STEM INFARCTIONS (диагностика, лекарственная терапия)
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ -- TREATMENT OUTCOME
Аннотация: Опис клінічних проявів при ізольованих інфарктах мозочка має важливе значення для визначення локалізації вогнища ураження, вибору стратегії лікування, прогнозування наслідків інсульту. Мета дослідження: оцінити динаміку відновлення втрачених функцій мозочка на тлі лікування в різні періоди моніторингу в пацієнтів із гострим ізольованим інфарктом мозочка та в разі перехресного мозочково-півкульного діашизу. Матеріали та методи. У дослідження включені 60 хворих, які були розподілені на 2 групи: I — 44 хворі, неврологічні порушення у яких проявлялися лише мозочковим руховим синдромом; II — 16 пацієнтів, у яких після перенесеного ізольованого інфаркту виявляли як симптоми мозочкового рухового синдрому, так і клінічні ознаки дистантного перехресного мозочково-півкульного діашизу. Результати. На фоні проведеної базисної терапії та лікування цитиколіном спостерігалась позитивна динаміка відновлення мозочкових рухових функцій у пацієнтів обох клінічних груп. Однак темпи відновлення втрачених після інсульту функцій були неоднаковими. Найсприятливішим був результат мозочкового інфаркту в пацієнтів з інфарктом на території васкуляризації верхньої артерії мозочка і передньої нижньої артерії мозочка без проявів дистантного діашизу. У пацієнтів після гострого ізольованого мозочкового інфаркту на території верхньої артерії мозочка і задньої нижньої артерії мозочка з феноменом перехресного мозочково-півкульного діашизу і через 3 міс. проспективного спостереження відмічались рухові порушення легкого ступеня за шкалою ICARS. Висновки. Отримані результати свідчать про те, що односторонній інсульт мозочка може проявлятися моторним і сенсорним дефіцитом внаслідок ішемії в кортикальних частинах лобової і тім’яної частки контрлатеральної півкулі мозку, з якими мозочок пов’язаний системою провідних шляхів. Виявлено динаміку регресу мозочкового моторного синдрому на тлі лікування цитиколіном в різні періоди інсульту
Свободных экз. нет

Найти похожие

3.
Шифр: ЖУ17/2016/2
   Журнал

Журнал неврології ім. Б.М. Маньковського. - Выходит ежеквартально
2016г. N 2 . - 53.31, р.
Содержание:
Мяловицька, О. А. Особливості когнітивних порушень у хворих із гострим ізольованим інфарктом мозочка / О. А. Мяловицька, Г. С. Трепет. - С.5-7. - Бібліогр.: в кінці ст.
Насонова, T. I. Некогнітивні нервово-психічні розлади при когнітивних порушеннях у пацієнтів із цереброваскулярними захворюваннями на тлі метаболічного синдрому (огляд літератури) / T. I. Насонова. - С.8-18. - Бібліогр.: в кінці ст.
Черній, T. B. Електрофізіологічні еквіваленти неврологічних проявів гіпертонічної хвороби в державних службовців / T. B. Черній [и др.]. - С.20-26. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Кравченко А. М., Литвин О. В., Андронова М. А.
Щеглов, Д. В. Эндоваскулярная помощь при остром ишемическом инсульте / Д. В. Щеглов [и др.]. - С.27-30. - Библиогр. в конце ст.
Другие авторы: Чебанюк С. В., Конотопчик С. В., Свиридюк О. Е., Пастушин А. А.
Качмар, О. О. Система класифікації функції руки в дітей із церебральним паралічем: українська версія / O. O. Качмар [и др.]. - С.31-34. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Козявкін B. I., Волошин Т. Б., Вітик X. O., Калинович Н. Р.
Маркин, С. П. Головокружение: стратегия преодоления / С. П. Маркин, B. A. Маркина. - С.35-40. - Библиогр. в конце ст.
Кузнецов, В. В. Полимодальное действие цитофлавина у больных, перенесших ишемический инсульт / В. В. Кузнецов, М. С. Егорова, О. Р. Пилипенко. - С.41-47. - Библиогр. в конце ст.
Шкробот, С. І. Хелатні сполуки в лікуванні хронічної ішемічної хвороби мозку (ОГЛЯД літератури та власні спостереження) / С. І. Шкробот, Л. С. Мілевська-Вовчук. - С.48-52. - Бібліогр.: в кінці ст.
Жаринова, В. Ю. Эффективность бета-блокаторов у пожилых пациентов с ишемической болезнью сердца, осложненной хронической сердечной недостаточностью с различным титром ААт к β-адренорецепторам / В. Ю. Жаринова [и др.]. - С.53-57. - Библиогр. в конце ст.
Другие авторы: Бодрецкая Л. А., Табакович-Вацеба В. А., Сенько И.
Уніфікований клінічний протокол первинної, екстреної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги епілепсії у дорослих. - С.58-78
Зиґмунд Фройд (до160-річчя від дня народження). - С.79-89
Щедрий дарунок від української громади США. - С.90-91
Имеются экземпляры в отделах: всего 1
Свободны: 1

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

4.


   
    Клініко-діагностичний алгоритм визначення підтипу ішемічного інсульту у пацієнтів інтегрованого інсультного блоку [Текст] / Ю. В. Фломін [та ін.] // Український неврологічний журнал. - 2020. - N 1/2. - С. 20-27


MeSH-главная:
ИНСУЛЬТ -- STROKE (диагностика, классификация)
РЕТРОСПЕКТИВНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ -- RETROSPECTIVE STUDIES
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
Аннотация: Мета — описати клініко-діагностичний алгоритм визначення підтипу ішемічного інсульту (ІІ), проаналізувати результати його використання у пацієнтів, які перебували на стаціонарному лікуванні в інтегрованому інсультному блоці (ІІБ), а також зв’язок між демографічними показниками, судинними чинниками ризику та підтипом ІІ. Матеріали і методи. Проведено ретроспективне обсерваційне дослідження 612 пацієнтів з ІІ, госпіталізованих до ІІБ у 2011-2018 рр. (медіана віку — 68,1 року, міжквартильний інтервал — 59,7-75,5, 44,4 % жінок). Виконано всі необхідні інструментальні та лабораторні дослідження відповідно до галузевих стандартів. Статистичний аналіз отриманих даних проводили з використанням критерію Краскела-Уолліса (постеріорне порівняння виконано за критерієм Данна) і -2-тесту (постеріорне порівняння проведено за методом Мараскуїлло). Результати. На підставі даних літератури розроблено клініко-діагностичний алгоритм для визначення етіопатогенетичного підтипу ІІ. В усіх пацієнтів під час перебування в ІІБ визначено підтип ІІ за розробленим алгоритмом, а також встановлено особливості чинників ризику залежно від підтипу ІІ. Використання клініко-діагностичного алгоритму дало змогу у 254 пацієнтів виявити атеротромботичний підтип ІІ, у 270 — кардіоемболічний, у 35 — лакунарний, у 53 — криптогенний. Пацієнти з атеротромботичним ІІ частіше (p ‹ 0,001), ніж пацієнти з іншими підтипами ІІ, курили (52,9 %) та були чоловічої статі (64,2 %). У пацієнтів з лакунарним ІІ частіше (p ‹ 0,001) реєстрували підвищений рівень холестерину ліпопротеїдів низької густини. Кардіоемболічний ІІ асоціювався з похилим віком, жіночою статтю та фібриляцією передсердь (83,3 %, p ‹ 0,001). Криптогенний ІІ частіше виникав в осіб чоловічої статі, які значно рідше мали в анамнезі артеріальну гіпертензію. Висновки. Розроблений клініко-діагностичний алгоритм дає змогу визначати найімовірніший підтип ІІ, що може мати значення для оцінки прогнозу пацієнта, вибору тактики лікувальних заходів та оптимальної вторинної профілактики.
Доп.точки доступа:
Фломін, Ю. В.
Трепет, Г. С.
Гур’янов, В. Г.
Соколова, А. І.

Свободных экз. нет

Найти похожие

5.


    Віничук, С. М.
    Клінічне та біохімічне обгрунтування доцільності комплексного використання Цераксону і Корвітину в лікуванні гострого ішемічного інсульту [Текст] / С. М. Віничук, М. М. Прокопів, Г. С. Трепет // Міжнародний неврологічний журнал. - 2011. - № 1. - С. 81-90

Рубрики: Инсульт цереброваскулярный--лек тер

   Кверцетин--тер прим


   Корвитин


   Цераксон


   Цитидиндифосфатхолин--тер прим


Доп.точки доступа:
Прокопів, М. М.
Трепет, Г. С.

Свободных экз. нет

Найти похожие

6.
Шифр: ЛУ2/2013/7
   Журнал

Лікарська справа. Врачебное дело. - Выходит ежемесячно
2013г. № 7
Содержание:
Чекман, І. С. Хвильові властивості наночастинок: погляд на проблему : на англ. / І. С. Чекман. - С.3-8
Данилов, Ю. В. Проблеми морфологічної верифікації впливу Чорнобильського чинника на яєчка шахтарів Донбасу- ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС / Ю. В. Данилов, К. В. Мотков, Т. І. Шевченко. - С.9-15
Беляев, С. Г. Особенности развития плода у женщин с UTERUS DUPLEX (КЛИНИЧЕСКИЙ СЛУЧАЙ) / С. Г. Беляев [и др.]. - С.15-21
Другие авторы: Федота А. М., Гонтарь Ю. В., Яковенко Е. А.
Завальська, Т. В. Вплив клопідогрелю і аспігрелю на жирнокислотний спектр фосфоліпідів мембран тромбоцитів у хворих з вперше виниклою стенокардією / Т. В. Завальська. - С.21-24
Лоскутова, Т. А. Прогноз гипертензивных нарушений у беременных / Т. А. Лоскутова, В. Н. Турчин. - С.25-31
Юзвишина, О. В. Зміни функціонального стану судинного ендотелію у хворих на гіпертонічну хворобу з кальцинозом клапанів серця під впливом гіполіпідемічної терапії / О. В. Юзвишина. - С.31-35
Філіппова, О. Ю. Процеси перекисного окислення ліпідів та стансистеми антиосидантного захисту у хворих на неалкогольну жирову хворобу печенки / О. Ю. Філіппова. - С.36-43
Віничук, С. М. Особливості атаксичних порушень у хворих з гострим ізльованим інфарктом мозочка / С. М. Віничук [и др.]. - С.43-53
Другие авторы: Трепет Г. С., Прокопів М. М., Турчина Н. С.
Пітик, М. І. Динаміка показників ендотеліальної функції та маркери гіпоксії при невропатії лицевого нерва у дітей в процесі лікування / М. І. Пітик, І. І. Ліскевич. - С.53-57
Сергиенко, Н. М. Аберрометрическое исследование модели искуственного хрусталика с изменяемой преломляющей поверхностью / Н. М. Сергиенко, И. Г. Чиж, Д. В. Владимиров. - С.57-62
Кутовой, В. В. влияние различных вариантов комбинированной фармакотерапии больных с хронической сердечной недостаточностью на показатели гемограммы / В. В. Кутовой [и др.]. - С.62-66
Другие авторы: Казимирко В. К., Иваницкая Л. Н., Силантьева Т. С., Дубкова А. Г.
Варенюк, Е. В. Риски развития и особенности симптоматической эпилепсии у детей, рожденных недоношенными / Е. В. Варенюк, Г. И. Гасюк. - С.67-70
Гайко, Г. В. Биохимические показатели сыворотки крови больных идилпатическим и диспластическим кокс-артрозом в зависимости от формы прогрессирования / Г. В. Гайко [и др.]. - С.70-76
Другие авторы: Магомедов А. М., Калашников Ал. В., Кузуб Т. А., Полищук Л. В.
Польовий, П. В. Стан кислотно-лужного гомеостазу рідини ротової порожнини в період гестації / П. В. Польовий. - С.77-80
Бачинська, Н. Ю. Застосування мемантину гідрохлориду у хворих похилого віку на початкову стадіях судинної деменції і хвороби Альгеймера / Н. Ю. Бачинська [и др.]. - С.80-96
Другие авторы: Роржелюк І. Ф., Полєтаєва К. М., Холін В. О.
Линевский, К. Ю. Использование Гепатомаксам® Форте в лечении хронического алкогольного гепатита / К. Ю. Линевский, К. Ю. Линевская, К. А. Воронин. - С.96-100
Куценко, С. А. Дослідження специфічної активності настойки "Венотон" / С. А. Куценко, І. В. Трутаєв. - С.101-105
Пионтковский, В. Польская система здравоохранения (проба социологической диагностики) / В. Пионтковский, Л. Новаковска, В. Пастернак. - С.106-117
Иващенко, С. Н. Гигиенические требования к уровню интенсивности интеллектуальных нагрузок в процессе изучения иностранных языков / С. Н. Иващенко. - С.117-120
Ісаак Михайлович Трахтенберг- вчитель та талановитий вчений. - С.121-123
Имеются экземпляры в отделах: всего 1
Свободны: 1

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

7.
Шифр: МУ64/2019/8
   Журнал

Международный неврологический журнал . - Выходит раз в два месяца
2019г. № 8
Содержание:
Японський досвід лікування пацієнтів із гострим ішемічним інсультом. Гість редакції - професор Yukito Shinohara / підгот. Н. Купрієнко. - С.13-15
Галина, И. Долговременная комплексная медицинская, социальная и педагогическая реабилитация лиц с отклонениями психофизического развития / И. Галина [и др.]. - С.16-22. - Библиогр. в конце ст.
Другие авторы: Игонина М., Китайская Е., Вознюк И., Луценко М., Шпаннер В.
Vinychuk, S. M. Thalamic stroke outcomes: a prospective hospital-based cohort study / S. M. Vinychuk, M. M. Prokopiv, O. Ye. Fartushna. - С.23-27. - Бібліогр. наприкінці ст.
Цимбалюк, Я. В. Показання і протипоказання до проведення хірургічного лікування наслідків ураження лицевого нерва / Я. В. Цимбалюк. - С.28-33. - Бібліогр. наприкінці ст.
Прокопів, М. М. Система надання невідкладної медичної допомоги хворим на мозковий інсульт у м. Києві: оцінка клінічної ефективності тромболітичної терапії та біофлавоноїду кверцетину в лікуванні гострого ішемічного інсульту в різні періоди після його розвитку / М. М. Прокопів [та ін.]. - С.35-47. - Бібліогр. наприкінці ст.
Другие авторы: Трепет Л. М., Трепет Г. С., Єльська О. Ю.
Суслова, Е. Ю. Причины, диагноз и лечение хронической неспецифической боли в нижней части спины / Е. Ю. Суслова, О. А. Черненко, А. И. Исайкин. - С.48-52. - Библиогр. в конце ст.
Бурчинський, С. Г. Біль і депресія: нові можливості фармакотерапії хронічних психогенних больових синдромів / С. Г. Бурчинський. - С.55-61. - Бібліогр. наприкінці ст.
Коваленко, О. Є. Неінвазивні методи рефлексотерапії: обгрунтування та доцільність у клінічній практиці / О. Є. Коваленко, М. Є. Рубаніста. - С.62-69. - Бібліогр. наприкінці ст.
Пономарев, В. В. Болезнь Девика: анализ литературы и клинический разбор / В. В. Пономарев, Н. В. Мазго. - С.70-77. - Библиогр. в конце ст.
Научный симпозиум EVER Pharma "Достижения в клиническом лечении черепно-мозговой травмы и инсульта" : (26-я Междунар. мед. конф. в Мондзее, Зальцбург, Австрия, 13 сентября 2019 г.). - С.78-86
Chopp, M. Применение Церебролизина при черепно-мозговой травме способствует восстановлению неврологических нарушений и когнитивных функций / M. Chopp. - С.78-80
Lackner, P. Предикторы исходов черепно-мозговой травмы - детерминанты и перспективы на будущее / P. Lackner. - С.80-82
Maas, A. CENTER-TBI: картирование современного ладшафта черепно-мозговой травмы в Европе / A. Maas. - С.82-84
Lucena, L. Эффективность Церебролизина при тяжелой черепно-мозговой травме: многоцентровое ретроспективное когортное исследование / L. Lucena. - С.85-86
Звіт про ІІ Національний конгрес "Актуальні питання перинатальної неврології" (17-18 жовтня 2019 р., м. Київ). - С.87-92
Тези ІІ Національного конгресу "Актуальні питання перинатальної неврології" (17-18 жовтня 2019 р., м. Київ). - С.93-107
Имеются экземпляры в отделах:
Экз. 1 (свободен)

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

8.
Шифр: МУ64/2017/8
   Журнал

Международный неврологический журнал . - Выходит раз в два месяца
2017г. № 8
Содержание:
Литовченко, Т. А. Особенности лечения эпилепсии у женщин детородного возраста / Т. А. Литовченко. - С.15-21. - Библиогр.: с. 20-21
Новикова, Л. В. Прогнозирование исхода острого периода повторного мозгового ишемического полушарного инсульта / Л. В. Новикова. - С.22-28. - Библиогр.: с. 27
Сравнение эффективности декскетопрофена и диклофенака в лечении неспецифической боли в нижней части спины. - С.31-37. - Библиогр.: с. 35-37
Трепет, Г. С. Вибір стратегії лікування ізольованих мозочкових інфарктів різних судинних територій / Г. С. Трепет. - С.38-43. - Бібліогр.: с. 42-43
Копчак, О. О. Поведінкові розлади у пацієнтів з деменцією: клініка, діагностика та лікування / О. О. Копчак. - С.44-50. - Бібліогр.: с. 49-50
Орос, М. М. Парези при нейропатії та радикулопатії: тактика лікування / М. М. Орос [та ін.]. - С.53-58. - Бібліогр.: с. 57
Другие авторы: Смоланка В.І., Яцинин Р.Ю., Савицька Н.О.
Онопрієнко, О. П. Клінічний випадок геморагічного інсульту у вагітної внаслідок розриву церебральної артеріовенозної мальформації / О. П. Онопрієнко, Є. М. Ганич, М. Р. Островерхова. - С.59-64. - Бібліогр.: с. 63-64
Головач, І. Ю. Ефективність та доцільність застосування напроксену при різних клінічних ситуаціях / І. Ю. Головач. - С.65-70. - Бібліогр.: с. 69-70
Бурчинский, С. Г. Комплексная коррекция тревожных и когнитивных расстройств в ангионеврологии: цели, задачи, инструменты / С. Г. Бурчинский. - С.73-78. - Библиогр.: с. 77-78
Роль пиримидиновых нуклеотидов в терапии периферических нейропатий различной этиологии (обзор литературы). - С.79-84. - Библиогр.: с. 83-84
Эффективность и безопасность окрелизумаба при лечении первично-прогрессирующего рассеянного склероза (данные клинического исследования). - С.87-93
Реабилитация после инсульта: подходы к фармакологическому лечению в острой и подострой стадии : III конгресс EAN (Европейской академии неврологии) 2017 / R. Steven. - С.96-108
Steven, R. Временной фактор, физическая реабилитация и медикаменты: реорганизация и восстановление после инсульта / R. Steven. - С.96-98
Bender, A. Реабилитация двигательных функций, основанная на доказательствах эффективности: от признанных методов лечения до будущих перспектив / A. Bender. - С.99-102
Muresanu, D. Проблемы и возможности при восстановлении двигательных функций / D. Muresanu. - С.102-105
Winkler, A. Новые концепции мультимодальной двигательной реабилитации после инсульта / A. Winkler. - С.106-108
Матеріали I Національного конгресу "Актуальні питання перинатальної неврології" (23-24 листопада 2017 р., м. Київ, Україна). - С.111-129
Галактіонова, І. В. Розвиток функції ходьби у дітей 2-го року життя / І. В. Галактіонова. - С.111
Евтушенко, С. К. Агвантар (левокарнитин) в перманентной терапии митохондриальной энцефаломиелопатии - болезни Ван дер Кнаппа / С. К. Евтушенко. - С.111-112
Евтушенко, С. К. Аутикоподобные расстройства у детей с труднокурабельными формами эпилепсии как проявления "насильственной нормализации ЭЭГ" - синдрома Ландольта / С. К. Евтушенко. - С.113
Евтушенко, С. К. Клинически изолированные синдромы в дебюте рассеянного склероза у детей / С. К. Евтушенко. - С.113-114
Знаменська, Т. К. Роль мозкового нейротрофічного фактора на етапі діагностики гіпоксично-ішемічного ушкодження головного мозку у недоношених новонароджених в гострому періоді / Т. К. Знаменська, Л. Г. Кирилова, В. Б. Швейкіна. - С.114
Кирилова, Л. Г. Удосконалення ранньої клініко-інструментальної діагностики синдрому дифузної м’язової гіпотонії з затримкою статокінетичного та психомовленнєвого розвитку у дітей раннього віку / Л. Г. Кирилова, М. Е. Кізляк-Бубряк, О. О. Мірошников. - С.114-115
Кирилова, Л. Г. МР-томографічні критерії ураження головного мозку дітей, які народились з екстремально низькою масою тіла / Л. Г. Кирилова, Я. А. Мартиненко, А. Л. Горб. - С.115-116
Клещерова, І. М. Діагностика материнської позиції по відношенню до дитини з церебральним паралічем як складова частина роботи психолога дитячого реабілітаційного закладу / І. М. Клещерова. - С.116
Коляденко, Н. В. Синдром Ретта як потенційно курабельне захворювання / Н. В. Коляденко, Д. В. Мальцев. - С.116-117
Костюкова, Д. М. Полісомнографічні предиктори порушення дозрівання мозку у глибоко недоношених дітей / Д. М. Костюкова [и др.]. - С.117-118
Другие авторы: Шунько Є.Є., Іванова Т.П., Орлова Т.О.
Ластівка, І. В. Епідеміологія природжених вад розвитку центральної нервової системи у немовлят Чернівецької області у 2007-2016 рр. / І. В. Ластівка, Л. Ю. Хлуновська. - С.118
Мартинюк, В. Ю. Соціальна педіатрія. Профілактичні заходи, що направлені на попередження формування інвалідності у дітей / В. Ю. Мартинюк. - С.118-119
Мартинюк, В. Ю. Клінічні випадки підгострого склерозуючого паненцефаліту / В. Ю. Мартинюк [та ін.]. - С.119-120
Другие авторы: Стеценко Т.І., Коноплянко Т.В., Савченко О.І.
Мірошников, О. О. Пренатальні та перинатальні фактори ризику розвитку розладів аутистичного спектра у дітей раннього віку / О. О. Мірошников. - С.120-121
Назар, О. В. Доповнення до Уніфікованого клінічного протоколу "Церебральний параліч у дітей" / О. В. Назар, В. Ю. Мартинюк. - С.121-122
Нечай, А. Ф. Аноксично-епілептичний напад: новий клінічний випадок / А. Ф. Нечай. - С.122
Савченко, О. І. Клінічні випадки рідких неврологічних захворювань, що мають у своїй основі імунологічні механізми / О. І. Савченко, Г. М. Федушка. - С.122-123
Свистільник, В. О. Відео-ЕЕГ-моніторинг у діагностиці епілепсій у дітей раннього віку / В. О. Свистільник, Т. І. Стеценко, Т. В. Коноплянко. - С.123-124
Сіваченко, В. М. Досвід соціальної реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи в умовах Центру соціальної реабілітації дітей / В. М. Сіваченко. - С.124-125
Стеценко, Т. І. Випадок гострого розсіяного енцефаломієліту як прояв вродженого імунодефіциту / Т. І. Стеценко, О. І. Савченко. - С.125-126
Сухоносова, О. Ю. Етіологічні чинники формування епілепсій та епілептичних синдромів у дітей раннього віку та їх вплив на досягнення ремісії / О. Ю. Сухоносова. - С.126-127
Чуприков, А. П. Проблема медико-социальной реабилитации детей с гидроцефалией / А. П. Чуприков, С. Н. Макаренко. - С.127
Чуприкова, Е. Г. Использование микрополяризации в реабилитации детей дошкольного и младшего школьного возраста с нарушениями коммуникативной функции разного генеза / Е. Г. Чуприкова, М. А. Чуприкова, И. В. Кузнецов. - С.127-128
Шунько, Є. Є. Особливості формування, розвитку та перебігу ретинопатії передчасно народжених як однієї з важливих причин порушення сенсорного розвитку в дітей / Є. Є. Шунько, Н. А. Дьохтяренко. - С.128-129
Юзва, О. О. Рівень насичення організму дітей омега-3 жирними кислотами як один із факторів нейронального розвитку / О. О. Юзва. - С.129
Имеются экземпляры в отделах: всего 1
Свободны: 1

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

9.
Шифр: МУ64/2021/17/2
   Журнал

Международный неврологический журнал . - Выходит раз в два месяца
2021г. Т. 17 № 2
Содержание:
Дзяк, Л. А. Сучасні аспекти нейропатогенезу й неврологічних проявів COVID-19 / Л. А. Дзяк [та ін.]. - С.8-17
Другие авторы: Цуркаленко О. С., Чеха К. В., Сук В. М.
Chemer, N. Post-stroke seizures: review article / N. Chemer, L. Shevchenko. - С.18-24
Літовченко, Т. А. Якість життя пацієнтів з посттравматичними нейропатіями та плексопатіями, що супроводжуються хронічним нейропатичним больовим синдромом / Т. А. Літовченко, О. М. Бородай, О. Л. Тондій. - С.25-28
Трепет, Г. С. Ішемічний інсульт як наслідок коагулопатії при коронавірусній хворобі / Г. С. Трепет, Л. М. Трепет, Я. А. Гаврилюк. - С.29-36
Кирилова, Л. Г. Тривожно-невротичні розлади в дитячому віці: класифікація, діагностика й можливості терапії / Л. Г. Кирилова [та ін.]. - С.37-42
Другие авторы: Мірошников О. О., Юзва О. О., Берегела О. В.
Лабунец, И. Ф. Влияние экзогенного мелатонина на показатели поведения и оксидативного стресса в головном мозге стареющих мышей с экспериментальными моделями патологии нервной системы / И. Ф. Лабунец [и др.]. - С.43-49
Другие авторы: Утко Н. А., Пантелеймонова Т. Н., Бутенко Г. М.
Марценковський, І. А. Педіатричний делірій при розладах аутистичного спектра. Клінічний і генетичний поліморфізм, зв’язок з онтогенетичними епілептичними енцефалопатіями, шизофренією, біполярним розладом / І. А. Марценковський [та ін.]. - С.51-65
Другие авторы: Марценковська І. І., Макаренко Г. В., Скрипник Т. О., Здорик І. Ф.
Орос, М. М. Торакалгія як актуальна проблема в практиці невролога: діагностика та лікування / М. М. Орос, І. І. Сапіга. - С.66-70
Літовченко, Т. А. Роль вірусних енцефалітів у розвитку епілептичних нападів і епілепсії / Т. А. Літовченко, А. В. Літовченко. - С.73-80
Селюк, М. М. Профілактика й лікування когнітивних дисфункцій з позиції ефективності й безпечності / М. М. Селюк, М. М. Козачок, О. В. Селюк. - С.81-85
Опімах, С. Г. Фармакотерапія нейропатичного болю: рекомендації міжнародних настанов / С. Г. Опімах. - С.87-90
Teasell, R. Довідник клініциста, який проводить реабілітацію після інсульту. Розділ 4. Реабілітація верхньої кінцівки при геміплегічній формі ураження / R. Teasell [et al.]. - С.90-113
Другие авторы: Hussein N., Mirkowski M., Vanderlaan D., Saikaley M., Longval M., Iruthayarajah J.
Коваленко, О. Є. Хронічна церебральна венозна дисфункція: діагностичні та лікувально-профілактичні аспекти / О. Є. Коваленко, Н. Г. Притико. - С.114-119
Professor Stepan M. Vinychuk — an outstanding medical doctor, scientist, and leader of Ukrainian neurology. - С.121-122
Имеются экземпляры в отделах: всего 1
Свободны: 1

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

10.
Шифр: МУ64/2015/1
   Журнал

Международный неврологический журнал . - Выходит раз в два месяца
2015г. № 1
Содержание:
Евстигнеев, В. В. Эпилепсия и мигрень: нейровизуализационные и нейропатофизиологические параллели : на англ. / В. В. Евстигнеев [и др.]. - С.12-18
Другие авторы: Кистень О. В., Садоха К. А., Сакович Р. А.
Литовченко, Т. А. Кардиальные нарушения у пациентов с эпилепсией. Применение леветирацетама в терапии эпилепсии у пациентов с кардиальными нарушениями / Т. А. Литовченко, В. Н. Гримайло. - С.19-24
Евтушенко, С. К. Туннельные невропатии. Трудности диагностики и терапии / С. К. Евтушенко, А. Н. Евтушевская, В. В. Марусниченко. - С.25-30
Мищенко, Т. С. Тиоцетам® в лечении больных с ишемическим инсультом / Т. С. Мищенко, И. В. Здесенко, В. Н. Мищенко. - С.33-41
Бельська, І. В. Аспекти психоемоційних, вегетативних порушень та дезадаптації в пацієнток із болем попереково-крижової локалізації на фоні хронічного аднекситу / І. В. Бельська. - С.42-49
Шевага, В. М. Вплив препаратів поліпептидного походження на показники нейронального метаболізму при крововиливах на ґрунті розривів внутрішьочерепних артеріальних аневризм / В. М. Шевага [и др.]. - С.50-54
Другие авторы: Нетлюх А. М., Кобилецький О. Я., Щибовик Д. В.
Сова, С. Г. Целесообразность нейропротекции при артериальной гипертензии / С. Г. Сова. - С.57-64
Целесообразность применения Актовегина: фокус на доказательную медицину. - С.69-70
Трепет, Г. С. Особливості відновлення втрачених рухових функцій після гострого ізольованого інфаркту мозочка та його наслідки на тлі комплексної терапії / Г. С. Трепет. - С.71-80
Попов, Н. Н. Новые подходы к нейропротекторной терапии синдрома вегетативной дисфункции у детей с перинатальным поражением центральной нервной системы / Н. Н. Попов, В. Б. Оленич, А. Н. Савво. - С.81-86
Sellner, J. Ишемия спинного мозга: современные принципы лечения для улучшения прогноза / J. Sellner, J. S. Mutzenbach. - С.87-89
Мищенко, Т. С. Современные подходы к фармакотерапии мигрени / Т. С. Мищенко, В. Н. Мищенко. - С.90-98
Бурчинский, С. Г. ГАМК-ергические средства в фармакотерапии хронической церебральной ишемии / С. Г. Бурчинский. - С.101-105
Зайченко, А. В. Фармацевтическое обоснование комбинации действующих и вспомогательных веществ в составе препарата Мильгпмма® ампулы / А. В. Зайченко, Д. В. Лыткин, Е. Н. Коваленко. - С.106-109
Копчак, О. О. Церебральна гемодинаміка та когнітивна діяльність у хворих із дисциркуляторною енцефалопатією та метаболічним синдромом / О. О. Копчак [и др.]. - С.110-118
Другие авторы: Єна Л. М., Щербаков А. І., Бачинська Н. Ю.
Тріщинська, М. А. Шляхи оптимізації лікування при інсомнії на тлі цереброваскулярної патології / М. А. Тріщинська. - С.121-128
Лымарева, Е. В. Синдром Вильямса / Е. В. Лымарева. - С.129-131
Григорова, И. А. Кардиогенные инсульты. Клинико-патогенетические, терапевтические и профилактические особенности / И. А . Григорова, О. А. Тесленко, С. Н. Григоров. - С.132-140
Мироненко, Т. В. Оптикомиелит (болезнь Девика). Научный обзор и собственное клиническое наблюдение / Т. В. Мироненко, И. В. Хубетова. - С.141-147
Сорокин, Ю. Н. Герпетические поражения периферической нервной системы. Лекция (первое сообщение) общее представление и клинические проявления / Ю. Н. Сорокин. - С.148-154
Вінічук Степан Мілентійович. - С.158
Имеются экземпляры в отделах: всего 1
Свободны: 1

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

 1-10    11-20  
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)