Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Высшее образование (2)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Шульга, О. Д.$<.>)
Общее количество найденных документов : 31
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-20   21-31   31-31 
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Шульга О.Д.
Заглавие : Валідація україномовної версії шкали Patient Determined Disease Steps при розсіяному склерозі
Место публикации : Міжнародний неврологічний журнал. - Донецк, 2016. - № 3. - С. 167-172 (Шифр МУ64/2016/3)
Примечания : Бібліогр.: с. 171
MeSH-главная: СКЛЕРОЗ РАССЕЯННЫЙ -- MULTIPLE SCLEROSIS
ДИАГНОСТИЧЕСКАЯ САМООЦЕНКА -- DIAGNOSTIC SELF EVALUATION
ВАЛИДАЦИЯ ИССЛЕДОВАНИЙ -- VALIDATION STUDIES
Найти похожие

2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Ніколшенко О. О., Шульга О. Д., Козлюк В. В., Валуцька У. В., Тендеряк О. В., Жешко О. М., Юрко О. А., Дубінець М. І.
Заглавие : Вплив сезонних кліматичних чинників на частоту загострень розсіяного склерозу
Место публикации : Український медичний часопис. - 2019. - Т. 2, № 2. - С. 27-30 (Шифр УУ13/2019/2/2)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: СКЛЕРОЗ РАССЕЯННЫЙ РЕЦИДИВНО-РЕМИТТИРУЮЩИЙ -- MULTIPLE SCLEROSIS, RELAPSING-REMITTING
ОКРУЖАЮЩЕЙ СРЕДЫ ВОЗДЕЙСТВИЕ, БОЛЕЗНИ -- ENVIRONMENTAL ILLNESS
Аннотация: Однією з клінічних ознак розсіяного склерозу (РС) є рецидиви, але оцінка чинників, здатних впливати на загострення РС, залишається недостатньо вивченою. Згідно з даними проведених досліджень, наявні супе­речливі результати щодо впливу сезонних факторів на частоту рецидивів. Мета — оцінити вплив факторів довкілля на частоту розвитку загострень РС при ремітуюче-рецидивному перебігу впродовж чотирьох послідовних років спостережень. Об’єкт і методи дослідження. Дослідження передбачало повну реєстрацію всіх випадків загострень РС на території Волинської області, оскільки дотепер не проведено широкомасштабних досліджень зміни сезонних рецидивів РС в Україні. Проведено проспективне дослідження загострень РС у пацієнтів для подальшого вивчення сезонних коливань частоти рецидивів та порівняння спостережуваних закономірностей з вибраними кліматичними змінними. Результати. Впродовж 4-річного інтервалу з січня 2014 р. по січень 2018 р. у пацієнтів із РС (n=128) зареєстровано 197 загострень. Результати статистичного аналізу отриманих даних свідчать про переважання появи загострень у зимово-весняний період і доводять наявність слабкої та середньої кореляції між чинниками (tсер, tмакс, tмін, парціальний тиск водяної пари, відносна вологість, дефіцит насичення, S¹, D, Q, B, Ak, T, швидкість вітру, хмарність загальна, хмарність нижня, туман, гроза середня, гроза найбільша, град) та частотою загострень РС. Встановлено, що сезональне рецидивування РС слід розцінювати як результат мультифакторного впливу, а не дії окремих розрізнених чинників. Висловлено думку, що низький статус вітаміну D є швидше наслідком, а не фактором ризику РС загалом і рецидивування зокрема
Найти похожие

3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Шульга О. Д.
Заглавие : Доброякісний розсіяний склероз: критерії визначення, особливості перебігу
Место публикации : Український неврологічний журнал. - К., 2016. - № 1. - С. 85-88 (Шифр УУ43/2016/1)
MeSH-главная: СКЛЕРОЗ РАССЕЯННЫЙ ПРОГРЕССИВНЫЙ ХРОНИЧЕСКИЙ -- MULTIPLE SCLEROSIS, CHRONIC PROGRESSIVE
ВОЗРАСТНЫЕ ФАКТОРЫ -- AGE FACTORS
ПОЛОВЫЕ ФАКТОРЫ -- SEX FACTORS
НАСЕЛЕНИЯ ГРУПП ИЗУЧЕНИЕ -- COHORT STUDIES
Аннотация: Мета — оцінити частоту моторних і немоторних виявів у пацієнтів з доброякісним перебігом розсіяного склерозу (PC), визначених за запропонованими нами критеріями. Матеріали і методи. У дослідження залучено 80 пацієнтів, котрі відповідали критеріям доброякісного PC. Серед обстежених переважали жінки — 53 (66,25%). Співвідношення жінки : чоловіки — 1,96:1. Відповідно до ступеня тяжкості за шкалою EDSS пацієнтів розподілено на три групи: ? 2,0 бала (n = 16), 2,5—3,5 бала (n =41), 4,0 бала (n = 23). Групи були порівнянними за віком і співвідношенням статей. У всіх пацієнтів тривалість захворювання становила понад 10 років. Усі хворі були частково або повністю працевлаштованими. Результати. Установлено, що пацієнти другої групи мають вищий бал за шкалами оцінки стану пірамідної (р ‹ 0,001) та мозочкової (р ‹ 0,001) функціональних систем та за шкалою EDSS (р ‹ 0,001), пацієнти третьої групи — вищий бал за шкалами оцінки стану стовбурової (р ‹ 0,05), тазової (р ‹ 0,01) та церебральної (р ‹ 0,05) функціональних систем, ходьби (р ‹ 0,05) та за шкалою EDSS (p ‹ 0,001) порівняно з першою та другою групами. Висновки. Частота доброякісного PC, за даними реєстру, становить 12,59%. У хворих з доброякісним PC з кількістю балів за шкалою EDSS менше ніж 3,0 домінують ураження мозочкової та пірамідної функціональних систем, у хворих з оцінкою за шкалою EDSS понад 3,0 бали — ураження стовбурової та церебральної функціональних систем, а також розлади функції тазових органів. Таким чином, відсутність вираженого моторного дефіциту та мозочкових порушень при збереженій мобільності у пацієнтів з доброякісним PC не завжди відображує ступінь справжнього неврологічного дефіциту.
Найти похожие

4.

Заглавие журнала :Львівський медичний часопис -2009г. т.15,N 1
Интересные статьи :
Кость А. С. Вплив гострої фокальної ішемії мозку на продукцію протизапального цитокіну інтерлейкіну-10/ А. С. Кость [и др.] (стр.7-9)
Шульга О. Д. Фактори, що визначають прогноз ішемічного інсульту/ О. Д. Шульга [и др.] (стр.10-14)
Галай О. О. Арозійні кровотечі з сонних артерій при пухлинах голови та шиї/ О. О. Галай, Б. Т. Білинський, Т. Р. Цьолко (стр.15-18)
Заремба Є. Х. Показники ліпідного обміну та імунологічного статусу у хворих на стенокардію у поєднанні з гіперфункцією щитоподібної залози/ Є. Х. Заремба, О. Р. Макар (стр.19-22)
Заремба Є. Х. Хламідофільна інфекція у хворих на ішемічну хворобу серця у поєднанні із хронічним обструкційним захворюванням легень: дисліпідемія і запалення/ Є. Х. Заремба, М. Й. Федечко (стр.23-27)
Кузьмінова Н. В. Ремодулювання судин і функціональний стан судинного ендотелію з ішемічною хворобою серця/ Н. В. Кузьмінова (стр.28-34)
Зубарєв М. Г. Роль сучасних методів діагностики у лікуванні хворих із метастазами колоректального раку в печінку/ М. Г. Зубарєв [и др.] (стр.35-40)
Стасишин А. Р. Прогнозування ниркової дисфункції як критерію ранньої діагностики гнійно-септичних ускладнень у хворих на гостру непрохідність кишок/ А. Р. Стасишин (стр.41-44)
Боржієвський А. Ц. Ефективність ендоскопічного лікування хворих коралоподібним і великим нефролітіазом/ А. Ц. Боржієвський [и др.] (стр.45-51)
Євстахевич І. Й. Віддалені клінічні наслідки спленектомії у хворих на автоімунну гемолітичну анемію/ І. Й. Євстахевич (стр.52-55)
Кіт З. М. Корелятивні зв’язки між показниками оксиду азоту, L-аргініну, лептину, ендотеліну-1 та основними компонентами ліпідного спектру крові у хворих на гіпертонічну хворобу з нормальною, надлишковою масою тіла та ожирінням/ З. М. Кіт (стр.56-60)
Задорожна В. І. Характеристика вікової структури захворюваності на кір в Україні на сучасному етапі/ В. І. Задорожна, Г. В. Мойсеєва, І. В. Демчишина (стр.61-67)
Чопей І. В. Розвиток первинної медично-санітарної допомоги на засадах загальної практики та сімейної медицини в Закарпатській області/ І. В. Чопей [и др.] (стр.68-71)
Гриза П. В. Фармакологічна корекція геморагічного синдрому - альтернатива компонентам та препаратам плазми донорської крові/ П. В. Гриза (стр.72-76)
Монастирський В. А. Тромбін-плазмінова система та її роль у забезпеченні структурно-функціонального гомеостазу/ В. А. Монастирський (стр.77-84)
Зубач О. О. Прогноз тяжкості перебігу лептоспірозу - багатофакторний аналіз/ О. О. Зубач, І. М. Тумак, Л. Ю. Шевченко (стр.85-89)
Лозинська М. Р. Спадкові форми захворювань товстої кишки. Нові підходи до класифікації/ М. Р. Лозинська, Ю. С. Лозинський (стр.90-93)
Штанько Т. В. Вплив фізико-хімічних факторів на ріст протибіотичних штамів бацил та лактобактерій/ Т. В. Штанько, Л. В. Авдєєва, А. І. Осадча (стр.94-98)
Губський Ю. І. Нові N-заміщені сукциніміди з потенційною біологічною активністю. Синтез та дослідження властивостей/ Ю. І. Губський [и др.] (стр.99-106)
Огоновський Р. З. Дослідження токсикологічних особливостей 2% гелевої форми похідних Y-кротонолактону та Zn-карнозину/ Р. З. Огоновський (стр.107-110)
Луцик Б. Д. Управління в лабораторній службі (менеджмент) (огляд літератури)/ Б. Д. Луцик, О. О. Ястремська (стр.111-115)
Гладун З. С. Програма навчальної дисципліни "Медичне право"/ З. С. Гладун (стр.116-118)
Магльований А. В. Професорові Степану Йосиповичу кухті - 70 років/ А. В. Магльований, В. С. Гриновець (стр.120-122)
Интересные статьи :
Найти похожие


5.

Заглавие журнала :Международный неврологический журнал -2014г.,N 5
Интересные статьи :
Воронова А. В. Иммуноглобулины и стероиды в лечении детей с резистентными формами эпилепсий (науный обзор и личные наблюдения)/ А. В. Воронова (стр.11-18)
Кирилюк С. Я. Автоантитіла класу IgG до основного білка мієліну та гістону-Н1 фк нові біологічні маркери розсіяного склерозу/ С. Я. Кирилюк [и др.] (стр.19-26)
Aharoni R. Фундаментальные терапевтические эффекты глатирамера ацетата: иммуномодуляция, нейропротекция и ремиелинизация/ R. Aharoni (стр.29-44)
Баранова Е. В. Маркер воспаления у больных с различными типами мозговых инсультов/ Е. В. Баранова (стр.45-48)
Статинова Е. А. Вирусы герпеса в развитии атеросклероза брахиоцефальных артерий у пациентов с хронической ишемией мозга/ Е. А. Статинова, Р. Я. Омельченко, А. О. Аурсалиди (стр.49-54)
Ameta F. Исследование ASCOMALVA. Эффективность комбинированного применения ингибитора холинэстеразы и холина альфосцерата в отношении когнитивных расстройств при болезни Альцгеймера в сочетании с цереброваскулярным поражением головного мозга/ F. Ameta, A. Carotenuto, A. M. Fasanaro (стр.57-65)
Коростий В. И. Применение Эпилептала в комплексном лечении депрессивного расстройства у пациентов с высоким суицидальным риском/ В. И. Коростий [и др.] (стр.66-71)
Воронов А. В. Особенности изменения ЭЭГ у детей с фармакорезистентными формами эпилепсий/ А. В. Воронов (стр.72-77)
Насонова Т. И. Старение мозга: возможности нейрогеропротекторной терапии/ Т. И. Насонова, И. В. Сазонов (стр.79-86)
Корсунчкая Л. А. Неврологические проявления микропролактином гипофиза у женщин детородного возраста/ Л. А. Корсунчкая [и др.] (стр.87-93)
Auriel E. Ранняя мобилизация после инсульта/ E. Auriel, N. M. Bornstein (стр.94-99)
Boulton A. J. M. Поиск патогенетической терапии диабетической дистальной симметричной полинейропатии/ A. J. M. Boulton, P. Kempler, A. Ametov (стр.100-109)
Колосова Т. В. Применение препарата Зеродол в комплексной терапии вертеброгенных болевых синдромом пояснично-крестцовой локализации/ Т. В. Колосова, Е. И. Асауленко, Ю. И. Головченко (стр.110-114)
Бурчинский С. Г. Фармакопрофилактика когнитивных расстройств: возможности препаратов Гинкго/ С. Г. Бурчинский (стр.117-122)
Свістільник Р. В. Використання Габапентину (медітану) в клінічній практиці невролога з позиції доказової медицини/ Р. В. Свістільник (стр.123-138)
Шульга О. Д. Спадкова мозочкова атаксія: особливості діагностики та перебігу/ О. Д. Шульга, О. М. Дешевцова, Т. В. Мельничук (стр.139-142)
Власенко С. В. Социально-экономические результаты многолетней ботулинотерапии у больных детским церебральным параличом/ С. В. Власенко, Г. М. Кушнир, А. М. Ненько (стр.147)
Свиридова Н. К. Лечение невропатической боли при радикулопатии (научный обзор и личные наблюдения)/ Н. К. Свиридова, А. Н. Баринов, К. А. Махинов (стр.148-156)
Литвин Л. Б. Применение Глиятона в лечении нарушений психологического развития у детей/ Л. Б. Литвин (стр.159-162)
Губенко В. П. Эффективность применения нового метода лечения заболеваний позвоночника с использованием комбинированной тракции у больных с миофасциальным болевым синдромом поясничной локализации/ В. П. Губенко, Л. В. Мельниченко, Л. И. Гончаренко (стр.163-166)
Иошина Н. Н. Эпидемиологические характеристики симптоматической эпилепсии у больных с посттравматическими кистозными образованиями головного мозга/ Н. Н. Иошина, Л. Л. Корсунская (стр.167-171)
К 90-летию со дня рождения выдающегося невролога, ученого, педагога, профессора Юрия Львовича Курако (стр.172-173)
Интересные статьи :
Найти похожие


6.

Заглавие журнала :Международный неврологический журнал -2016г.,N 3
Интересные статьи :
Пономарев В.В. Лабораторные биомаркеры ранней диагностики болезни Паркинсона/ В. В. Пономарев, А. В. Бойко, О. А. Ионова (стр.17-22)
Карабань И.Н. Сосудистый паркинсонизм: возможность и/или объективная реальность/ И. Н. Карабань (стр.25-31)
Мальцев Д.В. Сучасні підходи до діагностики герпесвірусних нейроінфекцій (науковий огляд)/ Д. В. Мальцев, С. К. Євтушенко (стр.32-45)
Кобись Т.О. Прогностичне значення клінічних та нейровізуалізаційних факторів ризику активності перебігу розсіяного склерозу/ Т. О. Кобись (стр.46-51)
Chang W.H. Применение препарата Церебролизин в сочетании с реабилитационными мероприятиями способствует восстановлению двигательных функций у пациентов с тяжелым их нарушением после инсульта/ W. H. Chang [и др.] (стр.52-65)
Смолко Д.Г. Рівень антитіл до NMDA-рецепторів у хворих із хронічною недостатністю мозкового кровообігу/ Д. Г. Смолко (стр.66-68)
Евтушенко И.А. Адъювантная терапия при хроническом болевом синдроме (научный обзор)/ И. А. Евтушенко, В. В. Марусиченко (стр.71-75)
Савченко Е.А. МР-семиотика синдрома Вернике-Корсакова у пациентов с ВИЧ/ Е. А. Савченко [и др.] (стр.76-80)
Parnetti L. Применение холина альфосцерата при лечении когнитивного угасания и острого нарушения мозгового кровообращения: анализ опубликованных клинических данных/ L. Parnetti, F. Amenta, V. Gallai (стр.83-95)
Абдрахманова М.Г. Эффективность противоотечной терапии при инсультах/ М. Г. Абдрахманова [и др.] (стр.96-100)
Мищенко Т.С. Современные подходы к фармакотерапии мигрени/ Т. С. Мищенко, В. Н. Мищенко (стр.103-111)
Цымбалюк В.И. Хирургическое лечение больных с синдромом грудного выхода, обусловленным изменениями в передней лестничной мышце/ В. И. Цымбалюк [и др.] (стр.112-117)
Нікішкова І.М. ЕЕГ-ознаки ризику розвитку симптомного інсульту в пацієнтів із множинними "німими" інфарктами мозку/ І. М. Нікішкова, В. М. Міщенко, Л. П. Забродіна (стр.118-122)
Тріщинська М.А. Актуальні аспекти взаємозв’язків між судиноруховою функцією ендотелію та артеріальним тиском в осіб з початковими проявами хронічної ішемії мозку/ М. А. Тріщинська [и др.] (стр.123-130)
Морозова О.Г. Мигрень: новые международные критерии постановки диагноза и принципы терапии, основанные на доказательной медицине и собственном клиническом опыте/ О. Г. Морозова (стр.131-138)
Тези науково-практичної конференції з міжнародною участю "Сучасні аспекти клінічної неврології" - 2016 (стр.139-172)
Бараненко О.М. Досвід лікування загострення розсіяного склерозу у дітей/ О. М. Бараненко [и др.] (стр.139-140)
Безуглова И.О. Нарушение оксидантной и липидотранспортной систем у больных с сахарным диабетом 2-го типа и диабетической энцефалопатией/ И. О. Безуглова (стр.140)
Васильєва І.Г. Інформативність дослідження герпесвірусних інфекцій для диференційної діагностики патологій головного мозку/ І. Г. Васильєва [и др.] (стр.140-141)
Глушко А.В. Клініко-параклінічні особливості перебігу геморагічного інсульту при приєднанні супутньої патології у мешканців міста Полтави/ А. В. Глушко, Н. В. Литвиненко (стр.141)
Горева Г.В. Клініко-нейропсихологічне співставлення когнітивного дефіциту із показниками церебральної гемодинаміки при різних підтипах синдрому помірних когнітивних порушень/ Г. В. Горева [и др.] (стр.141-142)
Гостєва Г.В. Досвід проведення тромболітичної терапії при ішемічному інсульті/ Г.В Гостєва (стр.142)
Гребеник М.В. Динаміка когнітивного функціонування у хворих в ранньому післяопераційному періоді/ М. В. Гребеник, І. І. Салій (стр.142-143)
Гриб В.А. Оцінка рівня нейронспецифічної енолази як прогностичний критерій перебігу раннього відновного періоду ішемічного інсульту/ В. А. Гриб, В. Р. Герасимчук, О. Я. Михалойко (стр.143)
Дельва І.І. Патологічна втома у пацієнтів, які перенесли ішемічний інсульт/ І. І. Дельва, М. Ю. Дельва, Н. В. Литвиненко (стр.143-144)
Дзяк Л.А. Особенности нарушений кровообращения при травме шейного отдела спинного мозга/ Л. А. Дзяк, Н. Н. Сальков, Е. С. Цуркаленко (стр.144)
Дзяк Л.А. Церебральная гемодинамика у пациентов с артериовенозными мальформациями/ Л. А. Дзяк, Е. С. Цуркаленко (стр.144-145)
Евтушенко С.К. От клинически изолированного синдрома к достоверной диагностике рассеянного склероза и его эффективной терапии у детей/ С. К. Евтушенко (стр.145-147)
Здесенко І.В. Корекція постінсультних когнітивних розладів/ І. В. Здесенко (стр.147)
Кальбус А.И. Уровень тревожности у больных миастенией/ А. И. Кальбус [и др.] (стр.147-148)
Кальбус А.И. Депрессивные нарушения у больных миастенией/ А. И. Кальбус [и др.] (стр.148)
Коленко О.І. Питання ефективної ранньої реабілітації хворих із гострим ішемічним інсультом/ О. І. Коленко, І. О. Чемерис (стр.148-149)
Лапшина Л.А. Особливості клінічного перебігу больових синдромів у хворих на мозковий інсульт/ Л. А. Лапшина, І. О. Лапшина (стр.149)
Мар’єнко Л.Б. Можливості прогнозування перебігу епілепсії у дорослих після першого неспровокованого нападу/ Л. Б. Мар’єнко (стр.149-150)
Мар’єнко К.М. Проблеми діагностики та лікування епілепсії в практиці сімейного лікаря/ К. М. Мар’єнко (стр.150)
Марковская Е.В. Содержание аспартатаминотрансферазы и аланинаминотрансферазы в сыворотке крови в зависимости от формы рассеянного склероза/ Е. В. Марковская (стр.150-151)
Насалик Р.Б. Зміни параметрів церебральної гемодинаміки у хворих із гідроцефалією при хронічній ішемії мозку/ Р. Б. Насалик, С. І. Шкробот (стр.151-152)
Некрасова Н.О. Допплерографічні ознаки різних ступенів спондилогенної вертебробазилярної недостатності у хворих молодого віку/ Н. О. Некрасова (стр.152)
Піддубна О.О. Ятрогенні аспекти ураження нервової системи при лікувані хронічних лейкозів/ О. О. Піддубна, Н. В. Литвиненко (стр.152-153)
Пітик М.І. Поширеність спадкових хвороб нервово-м’язової системи серед дитячого населення Прикарпаття/ М. І. Пітик, І. І. Ліскевич (стр.153)
Пітик М.І. Ураження нервової системи у дітей при бореліозі/ М. І. Пітик, М. В. Шашала, В. В. Ставникович (стр.153-154)
Погорєлов О.В. Використання габапентину при синдромі зап’ястного каналу/ О. В. Погорєлов [и др.] (стр.154-155)
Погорєлов О.В. Клінічні особливості та інтрацеребральний кровообіг у пацієнтів з вертеброгенними синдромами та головним болем при мануальній терапії/ О. В. Погорєлов [и др.] (стр.155)
Погорєлов О.В. Особливості проведення електроенцефалографії при пароксизмальних епілептичних та інших станах/ О. В. Погорєлов [и др.] (стр.155-156)
Погорєлов О.В. Електрофізіологічні маркери мігрені та пароксизмальних станів при профілактичному лікуванні/ О. В. Погорєлов [и др.] (стр.156)
Сагайдак Л.О. Біль нижнього відділу спини у хворих різного віку із супутнім ожирінням/ Л. О. Сагайдак, С. І. Шкробот (стр.156-157)
Салій З.В. Структура когнітивних розладів у хворих з наслідками черепно-мозкової травми/ З. В. Салій (стр.157-158)
Салій М.І. Когнітивне функціонування у хворих із лакунарним інсультом залежно від типу церебральної атрофії/ М. І. Салій, С. І. Шкробот (стр.158)
Салій З.В. Характеристика когнітивного функціонування у хворих з наслідками черепно-мозкової травми різних вікових груп/ З. В. Салій, С. І. Шкробот (стр.158-159)
Сікорська М.В. Застосування радіальної ударно-хвильової терапії при больових синдромах плеча після мозкового інсульту/ М. В. Сікорська [и др.] (стр.159)
Сікорська М.В. Досвід застосування мікрополяризації в лікуванні хворих з неврологічними захворюваннями/ М. В. Сікорська [и др.] (стр.159-160)
Скрипко Л.А. Зв’язок між ступенем ураження мієліну периферичних нервів та рівнем антитіл до периферичного мієлінового білка 22 у хворих на ЦД 2-го типу, ускладнений діабетичною полінейропатією/ Л. А. Скрипко, Н. Т. Сегін (стр.160)
Соловьева Е.Т. Когнитивные нарушения у ВИЧ-инфицированных лиц, перенесших менингоэнцефалиты различной этиологии/ Е. Т. Соловьева, Е. Л. Товажнянская, О. И. Каук (стр.160-161)
Старовойтова Г.О. Особливості прогресування когнітивних порушень у пацієнтів з хворобою Паркінсона/ Г. О. Старовойтова [и др.] (стр.161-162)
Сулій Л.М. Клініко-нейрофізіологічна оцінка когнітивних порушень та професійної дезадаптації у пацієнтів з хронічною ішемією головного мозку/ Л. М. Сулій [и др.] (стр.162)
Ткачук Н.П. Розлади сну у хворих із синдромом неспокійних ніг, особливості лікування/ Н. П. Ткачук, Т. В. Кліщ, А. В. Сорохман (стр.162-163)
Третяк І.Б. Мікрохірургічні денерваційні втручання при різних формах спастичної кривошиї/ І. Б. Третяк [и др.] (стр.163)
Yavorska N.P. The development of self-reported questionnaire for patients with suspected peripheral nervous system disorders/ N. P. Yavorska, V. V. Smilevska (стр.163-164)
Харіна К.В. Аналіз частоти больових синдромів у хворих, які перенесли інсульт (за даними медичної документації)/ К. В. Харіна, Н. Б. Балкова (стр.164)
Чеботарьова Л.Л. Об’єктивізація функціональних порушень у хворих з вертебробазилярною недостатністю/ Л. Л. Чеботарьова [и др.] (стр.164-165)
Школьник В.М. Особливості формування когнітивних порушень у хворих у віддаленому періоді черепно-мозкової травми/ В. М. Школьник, Г. Д. Фесенко (стр.165-166)
Шульга О.Д. Рівень сечової кислоти як потенційний маркер активності та функціональної неспроможності у пацієнтів з розсіяним склерозом/ О. Д. Шульга (стр.166)
Шульга О.Д. Валідація україномовної версії шкали Patient Determined Disease Steps при розсіяному склерозі/ О. Д. Шульга (стр.167-172)
Поздравляем с юбилеем академика С. Гроппа! (стр.176)
Поздравляем с юбилеем С.К. Евтушенко (стр.177-180)
Интересные статьи :
Найти похожие


7.

Заглавие журнала :Международный неврологический журнал -2020г. т.16,N 1
Интересные статьи :
Kachmar O. O. Effect or Professor Kozyavkin method on hand function in children with cerebral palsy/ O. O. Kachmar [et al.] (стр.7-14)
Візит президента Kozyavkin Medical Group професора Володимира Козявкіна в Малайзію (стр.15)
Міщенко Т. С. Оцінка якості надання інсультної допомоги у стаціонарах за даними реєстру RES-Q/ Т. С. Міщенко [та ін.] (стр.17-23)
Semchyshyn M. G. The blood serum concentration of aluminium and lead in persons in peaceful territory with mild to moderate severity of the brain injury in acute and intermediate periods/ M. G. Semchyshyn, V. M. Shevaga (стр.24-28)
Muresanu D. F. Эффективность и безопасность применения Церебролизина для нейровосстановления после черепно-мозговой травмы средней и тяжелой степени: результаты исследования CAPTAIN II/ D. F. Muresanu [et al.] (стр.29-42)
Гичка К. М. Зміна глікозильних детермінант імуноглобулінів у хворих на розсіяний склероз як діагностичний маркер захворювання/ К. М. Гичка (стр.43-50)
Прокопів М. М. Ефективність застосування кверцетину в пацієнтів з ішемічним інсультом і коморбідною патологією/ М. М. Прокопів, С. В. Рогоза, М. В. Паливода (стр.53-58)
Куферіна Н. С. Клініко-неврологічна характеристика больового синдрому та особливості рухового стереотипу в молодих пацієнтів, які страждають від вертеброгенної дорсалгії шийно-плечової локалізації/ Н. С. Куферіна (стр.59-64)
Мищенко В. Н. Нейропластичность и постинсультные когнитивные нарушения (терапевтические возможности)/ В. Н. Мищенко, Л. П. Забродина (стр.65-72)
Літовченко Т. А. Особливості застосування ламотриджину в сучасному лікуванні епілепсії/ Т. А. Літовченко, О. Ю. Сухоносова, С. М. Коренєв (стр.75-82)
Бучакчийская Н. М. Нарушение осмотического баланса в условиях нетравматического субарахноидального кровоизлияния/ Н. М. Бучакчийская, К. Ю. Полковникова (стр.83-89)
Филимонов Д. А. Терморегуляторные эффекты производных трийодтиронина: in vivo исследование и обзор потенциальных нейропротекторных свойств/ Д. А. Филимонов [и др.] (стр.90-96)
Винник Ю. М. Структурно-морфометричні та клініко-енцефалографічні особливості епілепсії у хворих у пізньому відновниму періоді ішемічного інсульту (огляд літератури)/ Ю. М. Винник, І. Б. Ярощук (стр.97-102)
Юрій Іванович Головченко, Олексій Леонович Сіделковський (стр.103-104)
Скелетно-м’язовий біль у грудній клітці: диференціальна діагностика та лікування (стр.105-108)
Интересные статьи :
Найти похожие


8.

Заглавие журнала :Международный неврологический журнал -2008г.,N 6
Интересные статьи :
Волошина Н. П. Применение митоксантрона в сочетании с кортексином для лечения прогредиентного рассеянного склероза/ Н. П. Волошина, В. В. Василовский, М. Е. Черненко (стр.13-16)
Статинова Е. А. Влияние липидных нарушений на развитие сердечно-сосудистых и цереброваскулярных осложнений у больных, находящихся на программном гемодиализе / Е. А. Статинова (стр.17-21)
Шульга О. Д. Фактори, що впливають на перебіг та результат ішемічного інсульту/ О. Д. Шульга (стр.22-27)
Шевага В. М. Вплив Нейровітану на рівень генетично обумовленої гіпергомоцистеїнемії, ліпідів крові та ендогенної інтоксикації при ішемічному інсульті/ В. М. Шевага (стр.28-33)
Беленичев И. Ф. Исследование ноотропной и нейропротекторной активности Тиоцетама в условиях моделирования фетоплацентарной недостаточности/ И. Ф. Беленичев [и др.] (стр.34-64)
Марценковский И. А. Рандомизированное сравнительное исследование вальпроата натрия (Конвулекса 300/500 ретард) и карбамазепина (Карбалекса 300/600 ретард )при монотерапии эпилепсии с коморбидными психическими расстройствами у детей/ И. А. Марценковский [и др.] (стр.49-55)
Савицкая И. Б. Исследование эффективности Цереброкурина у больных острым ишемическим инсультом/ И. Б. Савицкая, Л. В. Бутко, В. В. Никонов (стр.56-58)
Горбатюк К. І. Про можливості та ефективність використання локального фібринолізу у хірургічному лікуванні травматичних внутрішньочерепних оболонкових крововиливів/ К. І. Горбатюк (стр.59-62)
Гордеев С. А. Нарушение процессов направленного внимания и кратковременной памяти у больных вегетативной дистонией с выраженными тревожными расстройствами/ С. А. Гордеев, С. Б. Шварков (стр.63-67)
Капустник В. А. Стан процесів гормональної регуляції у хворих на вегетосенсорну поліневропатію вібраційного генезу/ В. А. Капустник, Л. А. Полякова (стр.68-71)
Андрейко Д. М. Когнитивный профиль больных височной эпилепсией в процессе лечения Эпилепталом/ Д. М. Андрейко (стр.82-75)
Черний В. И. Перспективы нейротрофической церебропротекции в остром периоде тяжелой черепно-мозговой травмы и мозгового инсульта/ В. И. Черний [и др.] (стр.76-84)
Зенков Л. Р. Непароксизмальные расстройства, связанные с затылочными эпилептиформными разрядами детского возраста/ Л. Р. Зенков (стр.85-89)
Солдатченко С. С. Влияние психофизической реабилитации в сочетании с ароматерапевтическим средством "Полиол" на аффективные и когнитивные функции у больных с дисциркуляторной энцефалопатией атеросклеротического генеза/ С. С. Солдатченко [и др.] (стр.90-94)
Егоркина О. В. Боковой амиотрофический склероз: основные современные направления в лечении/ О. В. Егоркина, Н. П. Волошина, И. К. Гапонов (стр.95-103)
Аметов А. С. Лечение тоннельных невропатий рук у больных сахарным диабетом/ А. С. Аметов [и др.] (стр.104-108)
Елисеев Е. В. Комплексная нейропротекция у больных с сосудистой патологией мозга/ Е. В. Елисеев [и др.] (стр.109-113)
Тарарощенко н. В. Лечение невропатических болевых синдромов в практике врача-невролога/ н. В. Тарарощенко (стр.114-118)
Титиевский С. В. Эффективность Эпилептала как средства монотерапии и рациональной политерапии при эпилепсии/ С. В. Титиевский [и др.] (стр.119-122)
Мироненко Т. В. Транзисторные ишемические атаки: диагностические подходы/ Т. В. Мироненко [и др.] (стр.123-130)
Корсунская Л. Л. Атипичные варианты течения туберкулезного менингоэнцефалита на фоне ВИЧ-инфекции/ Л. Л. Корсунская, С. В. Шиян (стр.131-135)
Кадина Л. З. Клинический случай миелопатии при ревматоидном артрите/ Л. З. Кадина, И. М. Кадин (стр.136-138)
Лисичков И. Электромиография в эндокринологии/ И. Лисичков, В. Василенко (стр.139-142)
Пономарев В. В. Аутоиммунные заболевания: настоящее и будущее/ В. В. Пономарев (стр.143-147)
Fischer L.R. Аксональная дегенерация при болезни мотонейрона/ L. R. Fischer, J. D. Glass (стр.148-163)
Омельяненко А. А. Информация о международном симпозиуме "Резистентные формы эпилепсий и эпилептические энцефалопатии у детей" (г.Донецк, 30-31 октября 2008 г.)/ А. А. Омельяненко (стр.165-174)
Интересные статьи :
Найти похожие


9.

Заглавие журнала :Международный неврологический журнал -2013г.,N 2
Интересные статьи :
Волошин-Гапонов И. К. Структурные изменения головного мозга у больных с гепатоцеребральной дегенерацией/ И. К. Волошин-Гапонов (стр.9-16)
Статинова Е. А. Роль поверхностно-активных и инактивных компонентов биологических жидкостей в патогенезе острых нарушений мозгового кровообращения/ Е. А. Статинова, Р. Я. Омельченко, Е. В. Ворона (стр.17-22)
Мищенко Т. С. Новые возможности в терапи больных с мозговым инсультом/ Т. С. Мищенко, В. Н. Мищенко, И. В. Здесенко (стр.25-32)
Кунцевская И. В. Коррекция нарушений церебральной гемодинамики у больных с хроническими обструктивными заболеваниями легких/ И. В. Кунцевская (стр.33-37)
Грогорова И. А. Вестибулярная дисфункция как следствие легкой черепно-мозговой травмы/ И. А. Грогорова, Н. С. Куфтерина (стр.38-42)
Caon C. Клиническое течение заболевания после изменения иммуномодулирующей терапии при рецидивирующе-ремиттирующем рассеянном склерозе/ C. Caon, M. Din, W. Ching (стр.45-50)
Чабан О. С. Данные открытого в параллельных группах активно-контролированного постмаркетингового исследования эффективности и безопасности препарата Триттико в сравнении со стандартной терапией пациентов с непсихотическими депрессивными расстройствами/ О. С. Чабан, Е. А. Хаустова, В. Г. Безшейко (стр.51-61)
Зорин Н. Н. Ближайшие и отдаленные результаты пункционной лазерной микродискоэктомии у пациентов с нейрокомпрессионным синдромом, обусловленным дискогенной патологией/ Н. Н. Зорин (стр.62-67)
Городник Г. А. Деякі особливості патогенезу набряку-набухання головного мозку та обгрунтування оптимальної фармакотерапії при тяжкій черепно-мозговій травмі/ Г. А. Городник (стр.68-77)
Гордеев С. А. Электроэнцефалографические корреляты психовегетативного синдрома при неврастении и генерализированном тревожном расстройстве/ С. А. Гордеев [и др.] (стр.78-82)
Wayne A.R. Риск сердечно-сосудистых осложнений при терапии нестероидными противовоспалительными средствами у пациентов, ранее госпитализировавшихся по поводу тяжелой ишемической болезни сердца/ A. R. Wayne (стр.85-97)
Маджидова Е. Н. Клиническая характеристика когнитивных расстройств у больных с эпилепсией/ Е. Н. Маджидова, Г. С. Рахимбаева, Р. Б. Азизова (стр.98-1025)
Коростий В. И. Оценка эффективности и переносимости ламотриджина (Эпилептал®) в комбинированной терапии резистентных к лечению и атипичных форм рекуррентного депрессивного расстройства/ В. И. Коростий, А. М. Кожина, С. Х. Хмаин (стр.105-113)
Луцкий Е. И. Адъювантная витаминотерапия неврологических заболеваний/ Е. И. Луцкий, Л. В. Лютикова, Е. И. Луцкая (стр.114-118)
Mazen K. Ali. Сравнительная эффективность эсциталопрама при лечении большого депрессивнеого расстройства/ K. Ali Mazen, W. Lam Raymond (стр.121-133)
Мищенко Т. С. Дисциркуляторная энцефалопатия: устаревший термин или клиническая реальность?/ Т. С. Мищенко (стр.134-138)
Мищенко Т. С. Терапевтические возможности корекции венозных нарушений при дисциркуляторной энцефалопатии/ Т. С. Мищенко, И. В. Здесенко (стр.141-146)
Товажнянская Е. Л. Болевые синдромы в области спины: современные направления рациоанальной фармакотерапии/ Е. Л. Товажнянская (стр.149-154)
Савустьяненко А. В. Эффекты церебролизина и их значение/ А. В. Савустьяненко (стр.155-160)
Шульга Л. А. Центральний понтинний мієліноз: діагностика, особливості перебігу/ Л. А. Шульга [и др.] (стр.161-164)
Пономарев В. В. Эффективность милдроната в лечении пациентов с хронической сосудистой мозговой недостаточностью/ В. В. Пономарев, Т. В. Хомиченко, О. В. Крюкова (стр.167-171)
Современные принципы диагностики и лечения вертеброгенных болевых синдромов (стр.172-178)
Сорокин Ю. Н. Неотложные неврологические состояния при патологии щитовидной железы/ Ю. Н. Сорокин (стр.179-183)
Интересные статьи :
Найти похожие


10.

Заглавие журнала :Одеський медичний журнал -2019г.,N 2/3
Интересные статьи :
Venger A. M. Modulation of structure and folding homologs of Amb a 6 allergen of ambrosia artemisiifolia/ A. M. Venger [et al.] (стр.4-7)
Біловол О. М. Особливості впливу метаболічних змін на біологічний вік і темпи старіння в осіб похилого віку з артеріальною гіпертензією та цукровим діабетом 2 типу/ О. М. Біловол [та ін.] (стр.8-12)
Івчук В. В. Ліпідний спектр сироватки крові при хронічному обструктивному захворюванні легень професійної етіології/ В. В. Івчук, Т. А. Ковальчук (стр.13-18)
Кальбус О. І. Кількісна оцінка тяжкості міастенії/ О. І. Кальбус (стр.18-23)
Щербина М. О. Прогресія гіперпластичних процесів ендометрія при безплідності/ М. О. Щербина, М. О. Карташова, О. В. Тарусіна (стр.24-27)
Bogun N. Yu. A clinical case of pneumonia in the elderly/ N. Yu. Bogun, M. S. Brynza, O. S. Makharynska (стр.28-31)
Zhuravka N. V. Drug management of patient with heart failure and cardiac pacemaker/ N. V. Zhuravka, I. V. Shop, Y. M. Dwayat (стр.31-35)
Шульга О. Д. Структурні зміни головного мозку у пацієнтів з раннім розсіяним склерозом/ О. Д. Шульга (стр.35-39)
Селюкова Н. Ю. Плацентарна недостатність: стан проблеми та засоби ранньої профілактики її наслідків/ Н. Ю. Селюкова [та ін.] (стр.40-45)
Щербина І. М. Ендометріоз - сучасні реалії та перспективи/ І. М. Щербина, О. П. Ліпко, О. В. Салтовський (стр.45-50)
Интересные статьи :
Найти похожие


 1-10    11-20   21-31   31-31 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)