Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (39)Высшее образование (5)Краеведение (6)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Яблонь, О. С.$<.>)
Общее количество найденных документов : 83
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.

Заглавие журнала :Biomedical and Biosocial Anthropology -2005г.,N 5
Интересные статьи :
Гунас І. В. Кореляційні зв’язки ехоморфометричних параметрів селезінки з антропометричними та соматотипологічними показниками у здорових міських підлітків Поділля/ І. В. Гунас [и др.] (стр.1-3)
Сергета І. В. Кластерний аналіз та його місце у структурі медико-соціальних і гігієнічних досліджень/ І. В. Сергета [и др.] (стр.4-6)
Лембрик І. С. Вміст в сироватці крові кортизолу та серотоніну у дітей шкільного віку із синдромом функціональної диспепсії в умовах хронічного психоемоційного стресу/ І. С. Лембрик (стр.6-8)
Півторак В. І. Сучасні аспекти обміну вітаміну В,;, і заліза та роль слизової оболонки шлунка у формуванні дефіцитних анемій/ В. І. Півторак, Е. Б. Кфурі (стр.8-13)
Московко С. П. Варіабельність серцевого ритму при хворобі Паркінсона та синдромі паркінсонізму/ С. П. Московко (стр.13-18)
Білик Н. М. Антропометричні показники у жінок з передчасним відшаруванням плаценти/ Н. М. Білик (стр.22-23)
Хурани И. Ф. Влияние флавоноида детралекса на биохимические изменения в мышцах и токсический эффект при облучении крыс/ И. Ф. Хурани, А. Я. Какарькин, А. А. Пентюк (стр.24-28)
Герасименко С. І. Музика в анестезіології/ С. І. Герасименко, І. С. Шатковська, А. І. Тереховський (стр.28-31)
Мазченко В. Ф. Особливості формування соматичної статури вінницьких школярів підліткового віку/ В. Ф. Мазченко (стр.31-35)
Акчурін О. М. Функціональний стан вегетативної нервової системи при гострому пієлонефриті у дітей шкільного віку/ О. М. Акчурін (стр.42-44)
Гарабурда О. Г. Клінічна ефективність кордарону та його комбінацій з краталом і кверцетином у хворих на ІХС, ускладнену часто рецидивуючою фібриляцією передсердь/ О. Г. Гарабурда (стр.44-48)
Колісник С. П. Вплив патологічних змін хребта на клінічний перебіг гастроезофагеальної рефлюксної хвороби/ С. П. Колісник (стр.50-56)
Бєляєв Е. В. Особливості охватних розмірів тіла у практично здорових міських юнаків і дівчат з різною інтенсивністю карієсу/ Е. В. Бєляєв (стр.56-59)
Чернобровий В. М. Парадоксальні результати вивчення кислотоінгібуючого впливу пантопразолу на показники експрес-гастро-рН-моніторингу в динаміці лікування у хворих на пептичні запальні та ерозивно-виразкові гастродуоденальні захворювання/ В. М. Чернобровий [и др.] (стр.59-61)
Гайструк Н. А. Стан системи L-Аргінін / NО у вагітних з ізольованою і поєднаною, із фетоплацентарною недостатністю гестаційною гіпертензією/ Н. А. Гайструк, А. Н. Гайструк, А. Мельник (стр.62-65)
Гунас І. В. Прогнозування ризику виникнення карієсу зубів в залежності від будови тіла і показників пальцевої і долонної дерматогліфіки у підлітків різної статі/ І. В. Гунас [и др.] (стр.66-70)
Гефтер Ю. О. Поліморфізм гена рецепторів І-го типу до ангіотензину II як фактор, що впливає на стан судинорухової функції ендотелію у хворих на гіпертонічну хворобу з перебігом різної важкості/ Ю. О. Гефтер, В. М. Жебель (стр.70-75)
Гунас І. В. Моделювання віку та компонентів соматотипу в залежності від величини рентген-анатомічних показників ребер у юнаків і дівчат методом покрокового регресійного аналізу/ І. В. Гунас [и др.] (стр.77-80)
Іванова С. А. Вплив нормальної мікрофлори кишківника на метаболізм холестерину (огляд літератури)/ С. А. Іванова (стр.81-84)
Клочко В. Л. Етапи впровадження психосоматичної медицини на Вінниччині (4О-річний досвід)/ В. Л. Клочко [и др.] (стр.91-93)
Лисенко С. А. Мікроскопічний та гістоморфометричний аналіз судинного русла експериментальної пухлини Герена під впливом цитостатика та імуномодулятора/ С. А. Лисенко, М. С. Пушкар (стр.93-97)
Малачкова Н. В. Рівень тривожності та характеристики темпераменту підлітків І4-І6 років, які перебувають в умовах високих зорових та інформаційних навантажень/ Н. В. Малачкова (стр.97-100)
Майко О. В. Роль ремоделювання міокарда в розвитку серцевої недостатності у хворих ішемічною хворобою серця і дилатаційною кардіоміопатією/ О. В. Майко, В. К. Сєркова (стр.100-103)
Палій В. Г. Застосування антимікробних композицій на основі декаметоксину для лікування захворювань сечостатевої системи/ В. Г. Палій [и др.] (стр.107-111)
Римша С. В. Психовегетативний синдром у ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС/ С. В. Римша, С. В. Черначук, А. К. Березняк (стр.111-113)
Тарасюк О. К. Індивідуальна первинна профілактика невиношування вагітності у жінок з різним соціальним статусом та клініко-біологічними характеристиками/ О. К. Тарасюк, Б. Ф. Мазорчук, М. С. Гнатишин (стр.113-117)
Варивода В. О. Сучасні погляди на антропо-генетичні аспекти виникнення карієсу/ В. О. Варивода (стр.117-121)
Воронов В. Т. Судово-медична верифікація загрозливих для життя явищ (станів) за функціональними показниками ускладнень тілесних ушкоджень/ В. Т. Воронов [и др.] (стр.121-128)
Яблонь О. С. Вплив екранування кувеза на наслідки виходжування недоношених новонароджених з дуже малою масою тіла/ О. С. Яблонь (стр.129-132)
Жученко О. П. Порівняльна оцінка нових методів профілактики гнійно-запальних ускладнень в післяопераційному періоді у хворих з невідкладною хірургічною патологією органів черевної порожнини/ О. П. Жученко (стр.132-134)
Біктіміров О. В. Принципи математичного моделювання в розробці оптимального варіанта оперативної корекції недостатності отвору клубової кишки/ О. В. Біктіміров, С. П. Жученко (стр.134-139)
Мороз В. М. Експериментальне вивчення впливу комбінованого застосування аміодарону з кардіопротекторними препаратами на електричну активність та ритм серця/ В. М. Мороз, М. В. Йолтухівський, Н. М. Бандурка (стр.139-144)
Дудник В. М. Результати аналізу цитохімічної реакції на виявлення гранул негемоглобінового заліза в ядровмісних еритроїдних клітинах кісткового мозку у дітей хворих на ювенільний ревматоїдний артрит/ В. М. Дудник (стр.144-148)
Антощук К. Ф. Ми живемо на землі не для себе тільки... (до І5О-річчя участі M.I. Пирогова у Кримській війні І853-І855 pp.)/ К. Ф. Антощук (стр.151-152)
Обласна науково-практична конференція. Психосоматика: Вегетативні розлади (мультидисциплінарний підхід), 25-26 жовтня м.Вінниця (стр.152-176)
Байгузина І. Ч. Розлад поведінки як патологія відносин в сім’ї/ І. Ч. Байгузина (стр.153-157)
Киливник А. Н. Залежність від ігрових автоматів як аспект розладу поведінки у дітей та підлітків/ А. Н. Киливник (стр.157-162)
Константинович-Чічірельо Т. В. Соматопсихологія бронхіальної астми: клінічні та фармакоекономічні аспекти/ Т. В. Константинович-Чічірельо (стр.162-165)
Пшук Н. Г. Клінічні особливості соматизованої депресії та основні напрямки її терапії/ Н. Г. Пшук, Г. Я. Пшук (стр.171-173)
Семененко С. І. Особливості перебігу психовегетативних розладів у хворих на ішемічну хворобу серця/ С. І. Семененко (стр.173-175)
Интересные статьи :
Найти похожие


2.

Заглавие журнала :Biomedical and Biosocial Anthropology -2009г.,N 12
Интересные статьи :
Мороз В. М. Дослідження електронної структури та квантово-фармакологічних властивостей молекул ацетилхоліну, холіну та оцтової кислоти/ В. Μ. Мороз, І. С. Чекман, Т. Ю. Небесна (стр.1-6)
Маєвський О. Є. Ехокардіографічні особливості кінцевого діастолічного і систолічного об’ємів лівого шлуночка, ударного об’єму, хвилинного об’єму серця, фракції викиду, ударного і серцевого індексів у юнаків та дівчат із різними соматотипами/ О. Є. Маєвський (стр.7-11)
Сергета І. В. Узагальнений показник гармонійності фізичного розвитку школярів м. Вінниці/ І. В. Сергета, Н. І. Осадчук (стр.11-15)
Дугельний А. Г. Відмінності поперечних розмірів тіла між здоровими та хворими на хронічні вірусні гепатити С або В чоловіками і жінками Поділля/ А. Г. Дугельний [и др.] (стр.15-19)
Василенко Д. А. Регресійні моделі нормативних показників варіабельності серцевого ритму у підлітків із ектоморфним соматотипом в залежності від особливостей будови тіла/ Д. А. Василенко [и др.] (стр.19-23)
Варивода В. О. Регресійні моделі нормативних ультразвукових показників роботи клапанів серця у підлітків різних соматотипів в залежності від особливостей будови тіла/ В. О. Варивода [и др.] (стр.28-31)
Лисенко Д. А. Анемія у онкогематологічних хворих в практиці сімейного лікаря/ Д. А. Лисенко, О. М. Березюк (стр.33-36)
Жмурик В. В. Бимануальные особенности дерматоглифики больных сахарным диабетом первого типа/ В. В. Жмурик [и др.] (стр.39-43)
Кулигіна В. М. Ефективність індивідуальної профілактики карієсу зубів у жінок в періоди вагітності і лактації за даними клінічного обстеження/ В. М. Кулигіна, Н. Г. Гаджула (стр.55-59)
Алшантти Ясер С. Х. Ремоделирование и функциональное состояния миокарда у больных гипертонической болезнью в сочетании с ишемической болезнью сердца/ Ясер С. Х. Алшантти (стр.59-62)
Коробко О. А. Ефективність медикаментозного лікування хворих на бронхіальну астму на тлі використання акустичного вібромасажу легень/ О. А. Коробко, В. П. Маленький, С. В. Нечипорук (стр.65-67)
Маленький В. П. Ефективність тіотриазоліну в комплексному лікуванні хворих на негоспітальну пневмонію з проявами ендогенної інтоксикації/ В. П. Маленький [и др.] (стр.94-97)
Чорноіван Н. Г. Порівняльна оцінка нефротоксичності целекоксибу та диклофенаку за даними морфологічного дослідження/ Н. Г. Чорноіван [и др.] (стр.107-110)
Конопліцький В. С. Значення закону Бейліса-Старлінга для кишки в гіпотезі хронічних колоностазів у дітей/ В. С. Конопліцький (стр.110-113)
Кузьмінова Н. В. Динаміка морфо-функціонального стану міокарду і клініко-біохімічних параметрів у хворих на гіпертонічну хворобу під впливом комбінованої терапії/ Н. В. Кузьмінова (стр.113-119)
Саволюк С. І. Аспекти комплексної етапної медичної реабілітації хворих, оперованих з приводу доброякісної патології панкреатобіліарної системи, ускладненої синдромом обтураційної жовтяниці/ С. І. Саволюк (стр.125-129)
Степанюк Г. І. Вплив експериментальної -терапії 4-[оксо-3(4Н)-хіназолін] бензойною кислотою (сполукою ПК-66) і вінпоцетином на мозкову гемодинаміку та активність нейродеструктивних процесів в головному мозку при його глобальній ішемії/ Г. І. Степанюк [и др.] (стр.132-136)
Палій І. Г. Місце блокатора Н+-К-АТФ-ази Ланзапу в лікуванні хворих на жовчнокам’яну хворобу/ І. Г. Палій, С. В. Заїка (стр.136-140)
Дудник В. М. Порушення ліпідного обміну як фактор, що модифікує ефективність медикаментозного лікування у дітей хворих на хронічний гепатит С/ В. М. Дудник, Я. А. Медражевська (стр.141-144)
Тереховський А. І. Вплив пролонгованої епідуральної анестезії на функції зовнішнього дихання у хворих похилого віку при лапароскопічній холецистектомії/ А. І. Тереховський, С. В. Нечипорук, О. І. Тереховська (стр.144-146)
Бектемірова P.M. Епідеміологія та характеристика головного болю у студентів медичного університету за даними опитувальника MIDAS/ P. M. Бектемірова [и др.] (стр.146-149)
Дусик А. В. Морфологічні зміни в шлунку при портальній гіпертензії та при її корекції формуванням спленоренального анастомозу/ А. В. Дусик (стр.149-152)
Форманчук Т. В. Аналіз причин виникнення післяопераційних вентральних гриж та роль шовного матеріалу в їх розвитку/ Т. В. Форманчук (стр.155-160)
Чечуга С. Б. Моніторинг виношування вагітності за допомогою допплерометричних показників у жінок з гіпергомоцистеінемією/ С. Б. Чечуга (стр.166-169)
Фурман В. Г. Порушення ліпідного обміну у дітей хворих на гострий лейкоз/ В. Г. Фурман (стр.188-192)
Яблонь О. С. Вплив забезпеченості нутрієнтами на формування бронхолегеневої дисплазії у недоношених дітей/ О. С. Яблонь, О. А. Биковська (стр.197-200)
Воронов В. Т. Методологические аспекты проэктирования закономерных связей в судебно-медицинской практике. Моделирование и конструирование судебно-медицинских детерминаций/ В. Т. Воронов (стр.208-211)
Думанський Ю. В. Клініко-морфологічні особливості дисгормональних гіперплазій грудних залоз (огляд)/ Ю. В. Думанський, І. Ф. Хурані (стр.212-216)
Масік Н. П. Проблема остеопорозу в медичній практиці/ Н. П. Масік (стр.216-218)
Березовський А. М. Гостра переміжна порфірія/ A. M. Березовський, М. О. Черних (стр.229-231)
Ковальчук А. П. Деякі аспекти профілактики та лікування післяопераційних вентральних гриж у онкологічних хворих/ А. П. Ковальчук, І. Ф. Хурані (стр.231-234)
Шевчук М. П. Зміна клімату, трансгресія моря, природні процеси і катаклізми в наступному тисячолітті та їх вплив на антропогенні системи (наукове передбачення)/ М. П. Шевчук (стр.235-238)
Антощук К. Ф. Провідна роль жінки у вихованні майбутнього покоління як один із аспектів суспільно-педагогічних поглядів М. І. Пирогова/ К. Ф. Антощук, М. І. Юкальчук (стр.239-241)
Матеріали науково-практичної конференції "Сучасні стандарти фармакотерапії у загальній практиці - сімейній медини" (стр.242-256)
Дудник А. Б. Медикаментозна корекція бронхообструктивного синдрому у пацієнтів з вперше діагностованим туберкульозом органів дихання/ А. Б. Дудник (стр.243-244)
Жураківська О. Ю. Використання натрійуретичних пептидів у сучасній медицині/ О. Ю. Жураківська (стр.244)
Корицька І. В. Лікування алергічної бронхіальної астми/ І. В. Корицька (стр.245)
Кравець Р. А. Кореляційні зв’язки даних вертебрологічного обстеження з показниками холтерівського моніторування ЕКГ/ Р. А. Кравець, П. Ф. Колісник (стр.245-246)
Попік Н. І. Оцінка ефективності застосування методу добового моніторування глюкози у хворих на цукровий діабет/ Н. І. Попік [и др.] (стр.250)
Салдан Й. Р. Алгоритм діагностики відкритокутової глаукоми/ Й. Р. Салдан, Мохаммед Желеледин Саффар (стр.251-252)
Науково-практична конференція "Сучасні напрямки розвитку дитячої гастроентерології" (стр.257-284)
Антонець В. А. розповсюдженність закрепів у дітей/ В. А. Антонець, Т. Л. Маланіна, B. C. Коноплицький (стр.257)
Булат Л. М. Особливості медикаментозної корекції порушень ритму серця у дітей з вегетативними дисфункціями/ Л. М. Булат, Л. І. Лайко, О. В. Кулешов (стр.258)
Горовий І. С. Синдром жовтяниці у дітей старшого віку в практиці педіатра/ І. С. Горовий [и др.] (стр.260-261)
Горовий І. С. Актуальні питання амбулаторної нефрології/ І. С. Горовий [и др.] (стр.261-262)
Гришко В. Г. Диспансеризація та реабілітація дітей хворих виразковою хворобою шлунку та дванадцятипалої кишки/ В. Г. Гришко [и др.] (стр.262)
Дуднік В. М. Нові аспекти в лікуванні дискінезій жовчовивідних шляхів у дітей/ В. М. Дуднік [и др.] (стр.262)
Дуднік В. М. Реабілітація дітей з захворюваннями органів травлення в умовах поліклініки/ В. М. Дуднік [и др.] (стр.263)
Дуднік В. М. Корекція функціональних розладів гепатобіліарної системи у новонароджених/ В. М. Дуднік [и др.] (стр.263)
Ізюмець О. І. Новий підхід лікування дисбіозу у новонароджених/ О. І. Ізюмець [и др.] (стр.264-265)
Ізюмець О. І. Нові аспекти лікування атопічного дерматиту у новонароджених та дітей раннього віку/ О. І. Ізюмець [и др.] (стр.265)
Ізюмець О. І. Застосування препарату Елькар у дітей з перинатальними гіпоксичними пошкодженнями/ О. І. Ізюмець [и др.] (стр.265)
Ізюмець О. І. Фітотерапевтичні препарати в лікуванні гельмінтозів/ О. І. Ізюмець [и др.] (стр.266)
Кириленко В. А. Цитомегаловірусні (ЦМВ) Ураження гепатобіліарної системи у дітей раннього віку на тлі ВІЛ-інфекції/ В. А. Кириленко, Т. В. Кириленко (стр.266)
Мантак Г. І. Особливості клініки рота вірусної інфекції у дітей раннього віку/ Г. І. Мантак [и др.] (стр.267)
Попов В. П. Ультразвукове дослідження судин печінки у дітей періоду новонародженності/ В. П. Попов [и др.] (стр.274)
Сторожук І. В. Досвід застосування препарату "Лінекс" у комплексному лікуванні діарейного синдрому у дітей молодшого віку/ І. В. Сторожук [и др.] (стр.277-278)
Сторожук І. В. Медико-біологічні аспекти аромотерапії при захворюваннях травної системи у дітей/ І. В. Сторожук [и др.] (стр.278)
Сторожук І. В. Стан гормональної ланки антиоксидантної системи у недоношених новонароджених дітей в ранньому неонатальному періоді/ І. В. Сторожук [и др.] (стр.278-279)
Токарчук Н. І. Досвід застосування ріабалу у комплексній терапії функціональних гастроінтестінальних розладів у дітей раннього віку/ Н. І. Токарчук [и др.] (стр.279)
Шаламай М. О. Нові підходи до лікування вірусних діарей у дітей/ М. О. Шаламай [и др.] (стр.283)
Шаламай М. О. Сучасні напрямки лікування гельмінтозів у дітей/ М. О. Шаламай [и др.] (стр.283-284)
Ющенко Л. О. Функціональний стан вегетативної нервової системи у підлітків з функціональною диспепсією/ Л. О. Ющенко, Г. І. Мантак, Л. М. Кондратюк (стр.284)
Интересные статьи :
Найти похожие


3.

Заглавие журнала :Biomedical and Biosocial Anthropology -2017г.,N 29
Интересные статьи :
Назарчук О. А. Біоплівкоутворюючі властивості клінічних штамів грампозитивних мікроорганізмів/ О. А. Назарчук, М. О. Фаустова (стр.7-10)
Бобир В. В. Вплив кишкової мікрофлори на збереження інфекційності ентеровірусів в експерименті/ В. В. Бобир [та ін.] (стр.10-15)
Комнацька К. М. Порівняльна оцінка антиапоптотичної та антинейрогліопроліферативної активності у мелатоніну та цитиколіну на клітини сітківки при контузійній травмі ока за даними протокової цитометрії/ К. М. Комнацька [та ін.] (стр.15-20)
Матківська Р. М. Структурні зміни скупчених лімфоїдних вузликів клубової кишки щурів при експериментальній опіковій травмі шкіри за умов інфузії гекотону/ Р. М. Матківська (стр.20-26)
Марченко А. В. Кореляції комп’ютерно-томографічних характеристик зубних дуг з одонтометричними й кефалометричними показниками юнаків-мезоцефалів із ортогнатичним прикусом/ А. В. Марченко, Т. О. Петрушанко, І. В. Гунас (стр.27-32)
Lykhytskyi O. O. Histological features of morphogenesis of regenerate in rats with open lower jaw fracture on the background of osteoporosis after implantation of cryopreserved tissue of human placents/ O. O. Lykhytskyi (стр.32-36)
Мішалов В. Д. Дискримінантні моделі приналежності практично здорових чоловіків до центрального, західного або східного адміністративно-територіальних регіонів України на основі особливостей показників пальцевої і долонної дерматогліфіки/ В. Д. Мішалов, О. А. Серебреннікова, В. І. Гунас (стр.36-40)
Заставний І. І. Результати скануючої електронної мікроскопії ворсинок хоріона ембріонів людини при ранньому невиношуванні вагітності/ І. І. Заставний [та ін.] (стр.40-45)
Фоміна Л. В. Структурні зміни міокарду щурів у ранньому періоді експериментальної опікової хвороби/ Л. В. Фоміна, В. М. Андрійчук, Р. В. Радьога (стр.45-49)
Гузік О. В. Анатомічні особливості шийки матки у зрілому, літньому та старечому періодах онтогенезу людини/ О. В. Гузік, О. М. Слободян, Т. О. Лукашів (стр.49-53)
Дмітрієв М. О. Визначення краніометричних та гнатометричних показників за методикою А. М. Шварца для українських юнаків та дівчат/ М. О. Дмітрієв [та ін.] (стр.53-58)
Дудар А. О. Антимікробні властивості антибіотиків, декаметоксину® та фторхінолонів/ А. О. Дудар [та ін.] (стр.58-62)
Ковальчук В. В. Кореляції показників варіабельності серцевого ритму з антропо-соматотипологічними параметрами тіла практично здорових юнаків із гіпо- та еукінетичним типами гемодинаміки/ В. В. Ковальчук (стр.62-66)
Поліщук С. С. Порівняльне дослідження гістологічних змін кісткової тканини нижньої щелепи щурів у ділянці травматичного дефекту при патології гепатобіліарної системи/ С. С. Поліщук, І. С. Давиденко, С. М. Шувалов (стр.66-73)
Orlovskiy V. O. Features relations computed tomography sizes of premolar teeth with cephalometric indicators of practically healthy men from northern and southern regions of Ukraine/ V. O. Orlovskiy (стр.73-77)
Макєєв В. Ф. Вплив дентальної імплантації на розвиток нижньої щелепи (експериментальні дослідження на зростаючих тваринах)/ В. Ф. Макєєв, А.-С. А. Крупник, Н. М. Крупник (стр.78-83)
Третьякова Е. В. Эндотелиальная дисфункция в патогенезе комбинированного действия компонентов полимерных материалов/ Е. В. Третьякова [та ін.] (стр.83-89)
Вільцанюк О. А. Ефективність використання композиції з антимікробними властивостями на основі нанодисперсного кремнезему при лікуванні гнійно-запальних процесів в експерименті/ О. А. Вільцанюк, П. В. Беляєв (стр.89-92)
Кривда Р. Г. Особливості судово-медичного дослідження геномної ДНК, виділеної з біологічних тканин, фіксованих формаліном у вигляді "парафінових блоків"/ Р. Г. Кривда (стр.93-100)
Погоріла А. В. Вплив амантадину гідрохлориду на активність апоптотичних та проліферативних процесів у нижньому альвеолярному нерві кролів із його ятрогенним компресійно-токсичним ураженням при диференційованому пломбуванні матеріалами "Foredent" та "AH- plus"/ А. В. Погоріла [та ін.] (стр.100-104)
Гаврилюк А. О. Показники клітинного циклу і фрагментації ДНК клітин слизової оболонки тонкої кишки через 14, 21 та 30 діб після опікового ушкодження шкіри на фоні інфузії 0,9% розчину NaCl/ А. О. Гаврилюк [та ін.] (стр.104-108)
Шаповалова Г. А. Психологічна реабілітація дітей в період ремісії онкогематологічних захворювань в умовах санаторію для дітей з батьками/ Г. А. Шаповалова, К. Д. Бабов (стр.109-111)
Дудник В. М. Преморбідний фон розвитку бронхіальної астми та функція зовнішнього дихання у дітей/ В. М. Дудник, О. В. Куцак (стр.111-115)
Брехлічук П. П. Доцільність використання методу конусно-променевої компютерної томографії в ході оцінки переломів нижньої щелепи на етапах проведення судово-стоматологічної експертизи та стоматологічного лікування/ П. П. Брехлічук, С. Б. Костенко, М. Ю. Гончарук-Хомин (стр.115-119)
Півторак К. В. Зміни якості життя пацієнтів з неалкогольним стеато-гепатитом після комплексного лікування із застосуванням кардіопротекторних засобів метаболічного типу/ К. В. Півторак (стр.119-123)
Рой І. В. Лікувальна фізкультура у хворих на ранніх стадіях коксартрозу після проведення артроскопії кульшового суглоба/ І. В. Рой [та ін.] (стр.123-129)
Булавенко О. В. Ефективність профілактичної інтервенції у жінок із багатоплодовою вагітністю та сонографічно вкороченою шийкою матки/ О. В. Булавенко, А. В. Вознюк (стр.129-133)
Романов М. О. Особливості лікування остеоартрозу у хворих на ішемічну хворобу серця/ М. О. Романов, В. О. Романова (стр.133-136)
Яблонь О. С. Особливості перебігу некротичного ентероколіту у дітей, що народилися передчасно/ О. С. Яблонь [та ін.] (стр.136-140)
Гуменюк О. В. Якість життя у хворих на остеоартроз колінних суглобів з аберантною продукцією мелатоніну та галектину-3/ О. В. Гуменюк (стр.140-144)
Баранова О. Л. Прогнозування важкості атеросклеротичного враження коронарних судин у пацієнтів з кальцинозом клапанів серця залежно від статі/ О. Л. Баранова, О. В. Юзвишина (стр.145-150)
Волошин С. П. Безпосередні результати лікування некрозу низведеної кишки після сфінктерозберігаючих операцій у хворих на колоректальний рак/ С. П. Волошин (стр.150-153)
Незгода І. І. Роль остеопонтіну в розвитку фібротичних змін у печінці у дітей з хронічним вірусним гепатитом В/ І. І. Незгода [та ін.] (стр.154-160)
Іванов В. П. Динаміка рівня і циркадної регуляції амбулаторного артеріального тиску у жінок із гіпертонічною хворобою в залежності від наявності супутньої залізодефіцитної анемії на тлі 6-ти місячного застосування раміприлу і валсартану в поєднанні з індапамідом/ В. П. Іванов, С. О. Сулим (стр.160-166)
Павловська М. О. Динаміка складових клімактеричного синдрому після застосування комплексного лікування за умов наявності супутньої екстрагенітальної патології/ М. О. Павловська (стр.166-169)
Новоселецький В. О. Клінічні особливості остеоартрозу колінних суглобів у жіночій популяції Вінницької області/ В. О. Новоселецький (стр.169-173)
Петрушенко В. В. Оцінка ефективності комплексного лікування хворих на хронічний панкреатит із метаболічним синдромом/ В. В. Петрушенко [та ін.] (стр.173-176)
Калиниченко Д. О. Використання методу аналізу ієрархій для системного вивчення формування репродуктивного потенціалу дівчат/ Д. О. Калиниченко, М. Ю. Антомонов (стр.177-182)
Мороз В. М. Методика комплексної оцінки рівня вираження навчального стресу у студентів протягом навчального року та в передекзаменаційний і екзаменаційний періоди/ В. М. Мороз, С. Ю. Макаров (стр.182-189)
Солейко Д. С. Методика визначення рівня знань інтернів та лікарів курсантів дитячих хірургів на практичному занятті за темою "Синдром набряклої калитки у дітей/ Д. С. Солейко, О. М. Горбатюк, Н. П. Солейко (стр.189-194)
Мазченко В. Ф. Принцип інтеграції в процесі викладання на кафедрах теоретичного профілю медичного університету/ В. Ф. Мазченко [та ін.] (стр.194-197)
Черкасов С. В. Методологічні проблеми медицини і підготовки медичних кадрів у сучасних умовах/ С. В. Черкасов, Н. М. Черкасова (стр.197-204)
Шінкарук-Диковицька М. М. . Педагогічне оцінювання результатів навчання студентів- стоматологів на профільній кафедрі в контексті компетентісного підходу: проблеми та перспективи/ М. М. Шінкарук-Диковицька [та ін.] (стр.205-208)
Редчіц М. А. Гігієнічна оцінка організації навчальної діяльності молодших школярів-ліцеїстів та основні напрямки її оптимізації/ М. А. Редчіц [та ін.] (стр.208-214)
Франчук С. В. Щодо інновацій в технологіях навчання студентів медиків/ С. В. Франчук [та ін.] (стр.214-218)
Михайленко О. В. Можливість встановлення положення дульного зрізу відносно поверхні шкіри з використанням рентген- флуоресцентного спектрального аналізу за розподілом металів/ О. В. Михайленко, Я. В. Чихман (стр.219-223)
Гаврилюк А. О. Клінічний аудит у cиcтемi держaвнoгo кoнтрoлю якocтi медичнoї дoпoмoги в Укрaїнi: сутнicть, цілі тa клacифiкaцiя/ А. О. Гаврилюк [та ін.] (стр.224-228)
Гур’єв С. О. Сучасний стан проблеми хірургічної допомоги військовослужбовцям внаслідок сучасних бойових дій на етапах медичної допомоги/ С. О. Гур’єв, П. В. Танасієнко, І. П. Марцинковський (стр.228-232)
Оніськова О. В. Особливості проведення гігієни зовнішніх статевих органів у дітей: обізнаність батьків/ О. В. Оніськова, Л. О. Ющенко, І. В. Чигір (стр.232-235)
Ігнащук О. В. Вплив організації роботи центрів первинної медико-санітарної допомоги на задоволеність пацієнтів якістю надання медичної допомоги населенню/ О. В. Ігнащук [та ін.] (стр.235-239)
Слободян О. М. Сучасні відомості про топографо-анатомічні особливості над-, підочноямкового та підборідного отворів/ О. М. Слободян [та ін.] (стр.240-245)
Pedachenko Yu. Ye. Differential diagnosis of nontraumatic damage of vertebrae in the middle-aged and elderly patients: literature review and own experience/ Yu. Ye. Pedachenko, Hao Hu, O. S. Voloshchuk (стр.245-249)
Креньов К. Ю. Можливість використання ранніх біохімічних маркерів органних уражень в діагностиці ускладнень абдомінального компартмент синдрому/ К. Ю. Креньов (стр.249-255)
Интересные статьи :
Найти похожие


4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Яблонь О. С., Моравська О. А., Добіжа М. В., Гомон Р. О., Берцун К. Т., Сергета Д. П.
Заглавие : Актуальні питання організації медичної допомоги новонародженим у Вінницькій області
Место публикации : Международный журнал педиатрии, акушерства и гинекологии. - 2014. - Т. 6, № 1. - С. 89-90 (Шифр МУ90/2014/6/1)
Предметные рубрики: ВНМУ
MeSH-главная: НОВОРОЖДЕННЫЙ -- INFANT, NEWBORN
МЕДИЦИНСКАЯ ПОМОЩЬ В ПОЛНОМ ОБЪЕМЕ -- COMPREHENSIVE HEALTH CARE
Найти похожие

5.

Заглавие журнала :Буковинський медичний вісник -2004г. т.8,N 4
Интересные статьи :
Яблонь О. С. Сучасні можливості не медикаментозної абілітації недоношених новонароджених/ О. С. Яблонь (стр.157-160)
Мороз В. М. Навчально-науковий комплекс у розвитку медсестринської освіти/ В. М. Мороз [и др.] (стр.161-162)
Интересные статьи :
Найти похожие


6.

Заглавие журнала :Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту -2003г. т.7,N 2/2
Интересные статьи :
Гордійчук А. Б. Дослідження токолітичної дії вінборону in vitro/ А. Б. Гордійчук, Г. І. Степанюк (стр.640-641)
Гусакова І. В. Агресивність сучасних школярів Вінниччини з вегетативною дисфункцією/ І. В. Гусакова (стр.642-644)
Дякова О. В. Фармакокінетика вінборону при гострій експериментальній гіпоксії/ О. В. Дякова [и др.] (стр.645-647)
Канула С. О. Вплив голодування та УДФ-глюкози на кінетику елімінації індометацину з плазми крові щурів та маркерні активності цитохрому Р4502С і активність УДФ-глюкуронілтрансферази в печінці/ С. О. Канула (стр.648-651)
Кульбаба О. Г. Цитологічні дослідження кон’юнктиви при інфекційних захворюваннях поверхні очей/ О. Г. Кульбаба (стр.654-656)
Кулешова С. М. Соціальні страхи серед студентів іноземних громадян, що навчаються на VI курсі Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова/ С. М. Кулешова, Джордж Абра хам Шаджи (стр.657-658)
Маєвський О. Є. Динаміка гістометричних змін в ділянках пошкодження та компенсації печінки щурів при корекції мексидолом наслідків холодової травми шкіри/ О. Є. Маєвський, І. В. Гунас (стр.659-663)
Заічко Н. В. Окислювальна модифікація білків сироватки крові як маркер активності ревматоїдного артриту та її зміни під впливом фармакотерапії амізоном, індоме-тацином, німесулідом/ Н. В. Заічко (стр.664-666)
Цісар І. О. Вплив аніонів на електрохімічну та електрохімічну поведінку деяких сполук Сг (III)/ І. О. Цісар, Т. І. Ющенко (стр.672-675)
Шувалов С. М. Частота видалень постійних зубів у дітей різних вікових груп/ С. М. Шувалов, Я. Ю. Савчук (стр.676-677)
Гайструк А. Н. Профілактика фетоплацентарної недостатності у вагітних з пізнім гестозом використанням "Солкосеріла"/ А. Н. Гайструк, О. В. Мороз, Н. А. Гайструк (стр.691-693)
Григоренко А. П. Катаболізм протеогліканів у жінок із випадінням матки/ А. П. Григоренко (стр.697-698)
Гришко О. В. ?2- мікроглобулін в доклінічній діагностиці функціональних відхилень нирок у дітей, хворих на пієлонефрит в умовах екології сьогодення/ О. В. Гришко (стр.699-700)
Жмур А. А. Хірургічне лікування гострого некротичного панкреатиту та його гнійних ускладнень/ А. А. Жмур (стр.706-707)
Мітюк І. І. Хірургічна корекція стенозуючих захворювань стравоходу/ І. І. Мітюк [и др.] (стр.713-714)
Московко С. П. Клінічна епідеміологія синдрому паркінсонізму у Вінницькій області (Подільський регіон України)/ С. П. Московко (стр.715-720)
Незгода І. І. Застосування препарату "Біфілакт-екстра" у комплексному лікуванні гострих кишкових інфекцій у дітей/ І. І. Незгода [и др.] (стр.727-728)
Островська Л. І. Особливості вегетативного статусу у дітей з реактивним артритом/ Л. І. Островська (стр.729-730)
Палій І. Г. Можливість корекції веґета-тивної дисфункції у хворих із синдромом роз’ятреного кишечнику/ І. Г. Палій, Н. А. Півторак (стр.731-732)
Попенко Н. В. Вплив глюкокортикостероїдної терапії на стан кальцієво-фосфорного обміну у хворих на бронхіальну астму/ Н. В. Попенко, Ю. М. Мостовий (стр.740-742)
Риков С. О. Вплив забруднення атмосферного повітря антропогенного походження на поширеність хвороб очей та їх придатків/ С. О. Риков (стр.743-746)
Суходоля А. І. Прогнозування і попередження ускладнень лапароскопічної холецистектомії з приводу гострого холециститу/ А. І. Суходоля [и др.] (стр.751-753)
Феджага О. П. Вплив внутрішньокишкової гіпертензії на показники інтоксикації при розповсюдженому перитоніті та кишковій непрохідності/ О. П. Феджага (стр.754-755)
Шостак В. М. Результати лапароскопічної холецистектомії за да ними клініки госпітальної хірургії/ В. М. Шостак [и др.] (стр.759-760)
Яблонь О. С. Новонароджені з малою масою тіла: стаї проблеми у Вінницькому регіоні/ О. С. Яблонь (стр.761-763)
Загульська О. М. Особливості використання біохімічних та імунологічних методів діагностики в пародонтології/ О. М. Загульська (стр.774-776)
Пашинська О. С. Алкогольна кардіо-міопатія: сучасні погляди на патогенез/ О. С. Пашинська, Г. І. Степанюк (стр.777-779)
Пилюйко Н. В. Роль морфофункціональних особливостей організму в розвитку пієлонефриту у дітей/ Н. В. Пилюйко (стр.780-782)
Рижій П. В. Компресійні анастомози в абдомінальній хірургії/ П. В. Рижій, Д. І. Вознюк (стр.783-786)
Салдан Й. Р. Етіопатогенетичні аспекти діабетичної ретинопатії/ Й. Р. Салдан, О. С. Асачева (стр.787-791)
Браженко Ю. Ф. Методика підготовки студентів до науково-дослідницької роботи/ Ю. Ф. Браженко [и др.] (стр.792-793)
Дерезюк А. В. Базова модель медико-соціальної роботи з контингентом психічних хворих/ А. В. Дерезюк (стр.794-796)
Шувалов С. М. Формування практичних навичок методом коментованого управління у студентів стоматологічного факультету при проведенні хірургічних втручань у ротової порожнині дітей та дорослих/ С. М. Шувалов (стр.797)
Валентина Костянтинівна Сєркова (до ювілею від дня народження) (стр.798)
Бардов В. Г. Оцінка стану здоров’я дітей, підлітків та молоді і сучасні технології його збереження та зміцнення/ В. Г. Бардов, І. В. Сергета (стр.799-800)
Дев’ятка Д. Г. Етапи наукового становлення та перспективи розвитку кафедри загальної гігієни та екології Вінницького національного медичного університету ім. М. І.Пирогова/ Д. Г. Дев’ятка [и др.] (стр.801-802)
Мантак Г. І. Динаміка рівня внутрішнього випромінення у підлітків, які зазнали дії іонізуючого опромінення в. антенатальному періоді і постійно мешкають в контамінова-них районах/ Г. І. Мантак [и др.] (стр.820-821)
Процек О. Г. Пошуки шляхів протидії розповсюдженню ВІЛ/СНІДу серед молоді у Вінницькій області/ О. Г. Процек [и др.] (стр.822-823)
Булат Г. В. Допплерографічні дослідження реактивності середньої мозкової артерії у здорових дітей/ Г. В. Булат (стр.852-853)
Безрукова Н. Ю. Визначення інтегральних критеріїв функціонального стану організму підлітків -доступна технологія збереження здоров’я молоді/ Н. Ю. Безрукова, Р. В. Теклюк (стр.891-892)
Сергета І. В. Зв’язок хронічної втоми з психофізіологічними показниками у школярів 12-13 років з різними формами навчання/ І. В. Сергета, Н. Ю. Лукіна, К. А. Зайцева (стр.898-899)
Сергета І. В. Психофізіологічні та психогігієнічні проблеми прогностичної оцінки професійної підготовленості учнів і студентів, що навчаються у сучасних навчальних закладах середньої та вищої освіти/ І. В. Сергета [и др.] (стр.900-902)
Серебреннікова О. А. Актуальні проблеми охорони психічного здоров’я дітей та підлітків в умовах сучасної школи/ О. А. Серебреннікова, А. І. Кондратюк (стр.903-905)
Шевчук Т. В. Вплив на поширеність венеричних захворювань серед молоді соціальних факторів, особливостей статевої поведінки та психологічних властивостей особистості/ Т. В. Шевчук (стр.910-911)
Интересные статьи :
Найти похожие


7.

Заглавие журнала :Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту -2004г. т.8,N 2
Интересные статьи :
Акчурин О. М. Функциональное состояние вегетативной нервной системы при негломерулярных нефропатиях у детей старшего школьного возраста/ О. М. Акчурин (стр.330)
Бондарчук О. Б. Профілактика гострої респіраторної вірусної (ГРВ) та герпетичної інфекції у дітей вітчизняним індуктором інтерферону/ О. Б. Бондарчук, О. М. Цирульник, Н. І. Авдєєв (стр.330-331)
Гришко О. В. Імунологічні особливості пієлонефриту дітей м. Вінниці в умовах екологічні сьогодення/ О. В. Гришко (стр.332)
Зелінська О. Д. Деякі показники скоротливої функції міокарду при гломерулонефриті у дітей/ О. Д. Зелінська (стр.333)
Дмитрієв Д. В. Досвід лікування гострої ниркової недостатності у новонароджених в умовах відділення інтенсивної терапії/ Д. В. Дмитрієв, Т. В. Бондаренко, К. Т. Берцун (стр.333)
Дудник В. М. Нефротоксичний вплив нестероїдних протизапальних препаратів при лікуванні дітей хворих на ювенільний ревматоїдний артрит/ В. М. Дудник [и др.] (стр.335)
Ізюмець О. І. Досвід практичного використання антигомотоксичних препаратів в комплексному лікуванні інфекції сечовивідної системи у дітей/ О. І. Ізюмець [и др.] (стр.336)
Каблукова О. К. Особливості перебігу інфекцій сечовивідних шляхів у дітей раннього віку/ О. К. Каблукова [и др.] (стр.337)
Каблукова О. К. Изменение клеточных мембран у детей с острым гломерулонефритом на фоне атопического дерматита/ О. К. Каблукова [и др.] (стр.338)
Каблукова Е. К. Особенности состояния мембран эритроцитов и антиоксидантной защиты у детей с острыми респираторными вирусными заболеваниями, осложненными нефропатиями/ Е. К. Каблукова (стр.339-340)
Кулик Я. М. Захворювання органів сечовидільної системи за даними педіатричного відділення ВОДКЛ/ Я. М. Кулик [и др.] (стр.340)
Кундін В. Ю. Вибір радіофармпрепаратів для сцинтиграфічних досліджень нирок у дітей/ В. Ю. Кундін (стр.340-341)
Палій І. Г. Раціональна антибактеріальна терапія мікробно-запальних захворювань нирок у підлітків/ І. Г. Палій (стр.341)
Пілюйко Н. В. Характеристика соматотипів і ерітроцитарних антигенів у дітей, що хворіють пієлонефритами/ Н. В. Пілюйко (стр.341-342)
Сінчук Н. І. Частота та характер інфекцій сечовивідних шляхів у дітей раннього віку/ Н. І. Сінчук [и др.] (стр.344)
Токарчук Н. І. Морфометричні особливості вилочкової залози дітей із патологією сечовидільної системи/ Н. І. Токарчук [и др.] (стр.345)
Уляницька О. А. Розвиток інфекції сечовивідної системи у новонароджених/ О. А. Уляницька [и др.] (стр.345-346)
Шангутова Л. А. Застосування Канефрону Н у лікуванні хронічного вторинного (дизметаболічного) пієлонефриту у дітей/ Л. А. Шангутова [и др.] (стр.346-347)
Токарчук Н. І. Функціональна активність тимусу у дітей раннього віку з патологією сечовидільної системи/ Н. І. Токарчук (стр.377-378)
Яблонь О. С. Особливості адаптації сечовидільної системи у новонароджених з дуже малою масою тіла/ О. С. Яблонь (стр.382-384)
Барило О. С. Лікування гнійних ран озоновим розчином з іонами срібла/ О. С. Барило (стр.397-399)
Грабік І. М. дослідження ефективності консервантів у складі інтраназальних лікарських форм/ І. М. Грабік, В. П. Ковальчук, В. П. Бобрук (стр.403-404)
Заболотний Д. І. Результати експериментального дослідження властивостей деконгестантного препарату з протимікробною дією ріносепт/ Д. І. Заболотний [и др.] (стр.419-421)
Заріцький О. М. Застосування антимікробних комбінацій на основі декаметоксину в до- і післяопераційному періоді у хворих на гіперплазію простати/ О. М. Заріцький, В. М. Мруг (стр.421-423)
Иванова С. А. Изменение эпидемиологии кандидоза и чувствительность изолятов к антимикотикам/ С. А. Иванова [и др.] (стр.423-425)
Ісакова Н. М. Особливості репарації гнійної рани у хворих на гнійно-запальні процеси щелепно-лицевої ділянки при проведенні антибіотикотерапії в комбінації з імуномодулятором/ Н. М. Ісакова, С. М. Шувалов (стр.425-427)
Мруг В. М. Особливості механізму біохімічної дії галогенвмісних синтетичних похідних фенолу на мікробну клітину/ В. М. Мруг, К. Ф. Мруг (стр.443-444)
Палій Г. Х. Мікробіологічна характеристика фторхінолонів та антисептиків/ Г. Х. Палій, В. М. Бойко (стр.445-448)
Палій І. Г. Антимікробний лікарський препарат Декасан: стратегія і тактика застосування для профілактики та лікування гнійно-запальних захворювань/ І. Г. Палій [и др.] (стр.449-452)
Палій Г. К. Характеристика знезаражуючих і лікувальних властивостей нового вітчизняного антисептичного препарату Горостен/ Г. К. Палій [и др.] (стр.452-455)
Саволюк С. І. Методи регіонарної антибактеріальної терапії в комплексному лікуванні хворих на гострий біліарний панкреатит/ С. І. Саволюк (стр.467-469)
Сорокоумова Л. К. Антимікробні властивості антисептичних крапель/ Л. К. Сорокоумова, Н. М. Шевчук (стр.469-471)
Трет’яков М. С. Експериментальне обгрунтування застосування антисептиків у комплексному лікуванні корости/ М. С. Трет’яков, Т. О. Когет, П. В. Ковальчук (стр.472-473)
Чеснокова А. А. Стерилизация медицинского инструментария декаметоксином/ А. А. Чеснокова, В. Г. Палий (стр.479-483)
Дзісь Н. П. Ефективність супозиторії Десептол при лікуванні кольпітів та ендоцервіцитів/ Н. П. Дзісь (стр.486-488)
Анфілова М. Р. Аспекти вікових особливостей клініки та перебігу псоріазу/ М. Р. Анфілова (стр.500-502)
Білик Н. М. Фактори ризику та деякі моменти етіопатогенезу передчасного відшарування плаценти/ Н. М. Білик (стр.502-504)
Дмитрієва К. Ю. Гальмування елімінації Напроксену та Диклофенаку у хворих з опіками. Зв’язок з ендогенною інтоксикацією та запальним синдромом/ К. Ю. Дмитрієва, В. І. Нагайчук (стр.504-508)
Жученко О. П. Застосування сучасних комплементарних (немедикаментозних) засобів профілактики та лікування гнійно-запальних ускладнень в післяопераційному періоді у хворих з ургентною хірургічною патологією/ О. П. Жученко (стр.508-510)
Масік Н. П. Поширеність та особливості клінічних проявів нейроциркуляторної дистонії у студентів старших курсів/ Н. П. Масік [и др.] (стр.510-512)
Пипа Л. В. Клініко-лабораторна діагностика вродженого токсоплазмозу/ Л. В. Пипа (стр.515-517)
Нюшко Т. Ю. Основні патогенетичні механізми розвитку артеріальної гіпертензії та сучасні підходи до лікування/ Т. Ю. Нюшко (стр.529-531)
Шувалов С. М. Засновник пластичної хірургії Ю. К.Шимановський/ С. М. Шувалов, А. О. Нагорнічевська (стр.531-532)
Интересные статьи :
Найти похожие


8.

Заглавие журнала :Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту -2005г. т.9,N 2
Интересные статьи :
Дмитрієв М. О. Визначення індивідуальних біометричних параметрів зубної дуги/ М. О. Дмитрієв (стр.202-205)
Белік Н. В. Особливості морфометричних характеристик підшлункової залози у міських підлітків в залежності відвіку, статі та соматотипу/ Н. В. Белік (стр.205-210)
Гаврилюк А. О. Діагностична інформативність морфологічних маркерів хронічного вірусного гепатиту С/ А. О. Гаврилюк, В. В. Біктіміров (стр.210-213)
Мазченко В. Ф. Вікові зміни антропометричних параметрів верхньої і нижньої кінцівки в підлітковому періоді розвитку/ В. Ф. Мазченко (стр.213-217)
Мороз В. М. Аритмогенні ефекти внутрішньоклітинного дисбалансу іонів натрію і кальцію і їх корекція в експерименті/ В. М. Мороз, Т. Н. Липницький (стр.217-219)
Мороз В. М. Іонні механізми реполяризації мембран кардіоміоцитів при гіперкаліємії та їхня корекція/ В. М. Мороз, Т. Н. Липницький (стр.220-222)
Постовітенко К. П. Біохімічні зміни в крові, печінці та нирках при експериментальній гіпергомоцистеїнемії за її лікування вітамінами та вітамінно-мінеральним комплексом/ К. П. Постовітенко [и др.] (стр.222-227)
Шапринський В. О. Прогностичні та констатуючі критерії виникнення спайкової хвороби очеревини/ В. О. Шапринський, І. В. Гунас, О. І. Гладишенко (стр.227-231)
Степанюк Г. І. Динаміка фізичної витривалості щурів в умовах тривалої гіпокінезії та її корекція похідними адамантану/ Г. І. Степанюк [и др.] (стр.231-233)
Яблонь О. С. Особливості реакції новонароджених на біль в залежності від маси тіла/ О. С. Яблонь, Т. О. Ковтюх (стр.239-241)
Анфілова М. Р. Активність церулоплазміну в крові хворих на псоріаз в залежності від їх віку та її динаміка після комплексної дезінтоксикаційної коригуючої терапії/ М. Р. Анфілова (стр.242-244)
Григоренко П. П. Вплив прееклампсії у вагітних жінок на стан внутрішньоутробного плода/ П. П. Григоренко, Е. І. Богачов, А. П. Григоренко (стр.246-249)
Гришко О. В. Імунологічний стан при пієлонефриті у дітей в умовах екології сьогодення/ О. В. Гришко (стр.249-252)
Іванов В. П. Вплив різних варіантів терапії на розвиток серцево-судинних ускладнень у пацієнтів на ІХС у поєднанні з гіпертонічною хворобою, ускладнених прогресуючою серцевою недостатністю і аритміями серця/ В. П. Іванов (стр.252-257)
Коновалов С. В. Порівняльний вплив триметазидіна, мілдроната, кардоната на ліпідний спектр крові та ліпопероксидацію у хворих на ішемічну хворобу серця/ С. В. Коновалов (стр.257-260)
Корицька І. В. Ефективність специфічної імунотерапії у хворих на респіраторні алергічні захворювання/ І. В. Корицька (стр.260-263)
Погорілий В. В. Хірургічне лікування варикоцеле у дітей/ В. В. Погорілий (стр.263-265)
Шостак В. М. Порівняльна характеристика середньої тривалості лікування оперованих хворих ускладненими формами холециститу/ В. М. Шостак (стр.265-268)
Поліщук С. С. Психоемоційний стан хворих з переломами нижньої щелепи та методи його корекції/ С. С. Поліщук, С. М. Шувалов (стр.268-274)
Кулигіна В. Н. Лейкоцитарні індекси та їх значення в системі неспецифічного захисту організму хворих на хронічний кандидоз слизової оболонки порожнини рота/ В. Н. Кулигіна [и др.] (стр.274-277)
Незгода І. І. Вплив шлунково-розчинних таблеток "Альтан" на стан мікропейзажу біотопів дітей, хворих на сальмонельоз/ І. І. Незгода, Н. А. Рикало, К. М. Копилова (стр.278-282)
Кульбаба О. Г. Вплив лаферона і комбінованого використання лаферона і циклоферона на параметри системного імунітета в хворих на герпетичний кератит/ О. Г. Кульбаба (стр.282-287)
Старжинська О. Л. Особливості продукції ?-натрійуретичного пептиду у хворих на неускладнену гіпертонічну хворобу/ О. Л. Старжинська, В. М. Жебель (стр.287-291)
Гриценко С. І. Спосіб обчислення об’єму нирок за лінійними розмірами при ультразвукових дослідженнях/ С. І. Гриценко [и др.] (стр.301-303)
Фоміна Л. В. До питання про стандартизацію оцінювання знань студентів у кредитно-модульній системі/ Л. В. Фоміна [и др.] (стр.307-308)
Попова О. І. Динаміка захворюваності на герпетичний стоматиту вінницькій області станом/ О. І. Попова (стр.312-315)
Акчурін О. М. Сучасні уявлення про роль функціональних вегетативних порушень в патогенезі пієлонефриту у дітей/ О. М. Акчурін (стр.316-319)
Рубан М. М. Сучасна хірургія гнійно-запальних процесів м’яких тканин, спричинених ін’єкційним вживанням сурогатів опію (огляд літератури)/ М. М. Рубан (стр.331-335)
Таран О. А. Спайковий процес в малому тазу, як причина еритонеальної форми безпліддя/ О. А. Таран, Б. Ф. Мазорчук, М. І. Покидько (стр.335-338)
Матеріали всеукраїнської науково-практичної конференції міжнародною участю "сучасні проблеми терапії - від гіпотез до фактів" (стр.339-386)
Кириченко В. І. Переваги застосування в проти виразковій терапії ін’єкційної форми інгібітора прогонової помпи/ В. І. Кириченко, Л. П. Макарова, О. В. Ігнащук (стр.339)
Макарова Л. П. Адаптол в лечении рефрактерных форм синдрома раздраженного кишечника/ Л. П. Макарова, В. И. Кириченко, Н. В. Кузьминова (стр.340)
Макарова Л. П. Эффективность фурамага в лечении резистентных форм хронического бескаменного холецистита/ Л. П. Макарова, В. И. Кириченко, Н. В. Кузьминова (стр.340)
Палій І. Г. Порушення нормального складу кишкового біоценозу і можливості його корекції/ І. Г. Палій, С. В. Заїка (стр.340-341)
Томашкевич Г. И. Анализ "затраты-полезность" антихеликобактерной терапии пептической язвы двенадцатиперстной кишки/ Г. И. Томашкевич, Л. В. Распутина (стр.341)
Шевченко Л. Т. Оценка гастропротективного эффекта амарантового масла/ Л. Т. Шевченко [и др.] (стр.342)
Андрушко І. І. Співвідношення ФХ/ЛФХ як маркер порушення процесів метилування у хворих на ішемічну хворобу серця. Зв’язок з іншими факторами ризику атерогенезу/ І. І. Андрушко [и др.] (стр.343)
Афанасюк О. І. Інформаційно-математична модель розвитку хронічної серцевої недостатності у хворих на ішемічну хворобу серця в поєднанні з цукровим діабетом іі типу/ О. І. Афанасюк (стр.344)
Берко Г. К. Клінічна ефективність карведилолу у хворих з прогресуючою стенокардією/ Г. К. Берко [и др.] (стр.344-345)
Бланар О. Л. Особливості продукції ?-натрійуретичного пептиду у осіб з ожирінням/ О. Л. Бланар (стр.346-347)
Бурдейна Л. В. Досвід застосування добового моніторингу артеріального тиску на базі кардіологічного відділення обласної клінічної лікарні ім. М. І.Пирогова/ Л. В. Бурдейна [и др.] (стр.347)
Гефтер Ю. О. Рівень МНП у хворих на гіпертонічну хворобу з різним станом діастолічної функції/ Ю. О. Гефтер (стр.348)
Данченко О. П. Вміст жовчних кислот у хворих на ішемічну хворобу серця на тлі терапії симвастатином в поєднанні з триметазидином/ О. П. Данченко, В. П. Маленький (стр.349-350)
Денисюк В. І. Вплив процесів ремоделювання лівого шлуночка на прогноз хворих з ішемічною хворобою серця у поєднанні з гіпертонічною хворобою/ В. І. Денисюк, С. В. Валуєва (стр.350)
Денисюк О. В. Лікування та профілактика аритмій серця при ІХС у поєднанні з цукровим діабетом типу 2 небівололом у комбінації з еналаприлом та триметазидином/ О. В. Денисюк, Т. В. Стоцька (стр.351)
Дзекан О. В. Вегетативне забезпечення серцево-судинної діяльності у хворих на хронічну ішемічну хворобу серця/ О. В. Дзекан, В. К. Сєркова (стр.351)
Дубовий О. Х. Вертебротерапія як спосіб діагностики симптоматичної шийної іпертензії/ О. Х. Дубовий, П. Ф. Колісник, В. В. Хомовський (стр.351-352)
Корсунська М. М. Ефективність та безпечність застосування корвазану у хворих на хронічну серцеву недостатність/ М. М. Корсунська [и др.] (стр.354-355)
Корсунська М. М. Використання тіотріазоліну в комплексному лікуванні хворих на ішемічну хворобу серця/ М. М. Корсунська [и др.] (стр.355)
Майко О. В. Роль імунозапальних реакцій в прогресуванні хронічної серцевої недостатності/ О. В. Майко, В. К. Сєркова (стр.357)
Масік Н. П. Результати клінічної апробації комплексного препарату "Теночек" при лікуванні хворих на гіпертонічну хворобу/ Н. П. Масік, В. П. Маленький (стр.357-358)
Мовчан Г. А. Хронотерапия гипертонической болезни/ Г. А. Мовчан, О. В. Нечипорук (стр.358)
Мовчан Г. О. Хронотерапевтичні підходи до лікування гіпертонічної хвороби/ Г. О. Мовчан, В. К. Сєркова, О. В. Темна (стр.358-359)
Новосад А. В. Безпечна корекція порушень сну у пацієнтів кардіологічного профілю/ А. В. Новосад, О. О. Яковлєва (стр.359)
Осовська Н. Ю. Поєднання синдрому ранньої реполяризації лівого шлуночка із деякими малими стигмами дизембріогенезу у хворих на синдром сполучнотканинної дисплазії/ Н. Ю. Осовська, Г. К. Берко, Л. В. Бурдейна (стр.360)
Осядла Е. С. Особливості діастолічної функції у хворих на ішемічну хворобу серця в поєднанні з цукровим діабетом іі типу, ускладнених хронічною серцевою недостатністю з гіпертрофічним типом діастолічного трансмітрального кровотоку/ Е. С. Осядла, О. І. Афанасюк, Г. І. Коцута (стр.360)
Піскун Р. П. Стан судинного русла головного мозку при експериментальній дисліпопротеїдемії/ Р. П. Піскун, С. М. Горбатюк (стр.360-361)
Піскун Р. П. Зміни мікроморфометричних показників міокарда при експериментальній дисліпопротеїдемії/ Р. П. Піскун, Т. І. Шевчук (стр.361)
Погоріла І. В. Спадкові ознаки чоловіків, хворих на гіпертонічну хворобу/ І. В. Погоріла (стр.361-362)
Попік Н. І. Особливості лікування артеріальної гіпертензії у хворих на цукровий діабет/ Н. І. Попік [и др.] (стр.362)
Савицька О. О. Морфофункціональні зміни імунокомпетентних органів при холестериновому навантаженні/ О. О. Савицька, А. В. Савицький (стр.362)
Сокур С. О. Стан серцево-судинної системи у хворих на цукровий діабет під впливом гіпоглікемій / С. О. Сокур, О. М. Колошко, В. І. Чорноброва (стр.363)
Солейко Е. В. Пути оптимизации медикаментозной терапии осложнений дилатационной кардиомиопатии/ Е. В. Солейко, Л. П. Солейко (стр.363)
Солейко Л. П. Типичные ошибки диагностики идиопатического пролапса митрального клапана у больных зрелого и пожилого возраста/ Л. П. Солейко, Е. В. Солейко (стр.363-364)
Старжинська О. Л. Діагностична цінність рівня В-натрійуретичного пептиду у хворих на неускладнену гіпертонічну хворобу чоловіків/ О. Л. Старжинська (стр.364)
Сєркова В. К. Нові підходи до диференційованої терапії артеріальної гіпертензії/ В. К. Сєркова (стр.364-365)
Черешнюк Л. В. Аналіз вегетативної нервової системи у молодих осіб з обтяженим спадковим анамнезом по артеріальній гіпертензії/ Л. В. Черешнюк, Л. Б. Боцюра (стр.365-366)
Кузьминова Н. В. Применение современного нитрофуранового препарата фурамага в терапии больных с неосложненными инфекциями мочевыводящих путей/ Н. В. Кузьминова [и др.] (стр.367-368)
Постовітенко К. П. Ліпідний спектр крові у пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю за гіпергомоцистеїнемії/ К. П. Постовітенко, М. А. Станіславчук (стр.368-)
Гуменюк І. П. Застосування вертебротерапевтичних методів у пацієнтів з хронічними обструктивними захворюваннями легень при супутній патології хребта/ І. П. Гуменюк, П. Ф. Колісник (стр.370)
Демидюк В. Т. Захворювання органів дихання і хламідійна інфекція: інфікованість, діагностика/ В. Т. Демидюк [и др.] (стр.370-371)
Демчук А. В. Эффективность применения ингаляционного кортикостероида мометазона фуората у больных среднетяжелой персистирующей бронхиальной астмой/ А. В. Демчук, Ю. М. Мостовой, Т. В. Константинович-Чичирельо (стр.371)
Ільюк І. А. Доцільність застосування тіотриазоліну в комплексному лікуванні хворих на негоспітальну пневмонію/ І. А. Ільюк, В. П. Маленький (стр.372)
Коробко О. А. Вплив акустичного вібромасажу легень на гіперреактивність бронхів у хворих на бронхіальну астму/ О. А. Коробко (стр.373-374)
Кулик Л. Г. Туберкульоз - проблема сучасності/ Л. Г. Кулик, В. Л. Мацера (стр.374)
Константинович-Чичирельо Т. В. Качество жизни и показатели функции внешнего дыхания у больных бронхиальной астмой в зависимости от психоэмоциональных функций/ Т. В. Константинович-Чичирельо (стр.374)
Константинович-Чічірельо Т. В. Оцінка клінічного перебігу бронхіальної астми у хворих за набутої патології психоемоційної сфери/ Т. В. Константинович-Чічірельо (стр.375)
Лученко Я. В. Застосування небулайзерної терапії при лікуванні загострень бронхіальної астми/ Я. В. Лученко [и др.] (стр.375)
Мостовий Ю. М. Частота застосування ?-адреноблокаторів у хворих ХОЗЛ та артеріальною гіпертензією/ Ю. М. Мостовий [и др.] (стр.375-376)
Мостовой Ю. М. Влияние психоэмоциональной дисфункции на стоимость оказания неотложной медицинской помощи больных бронхиальной астмой/ Ю. М. Мостовой, Т. В. Константинович-Чичирельо, А. В. Демчук (стр.376)
Попенко Н. В. Роль генетичних факторів та соматотипових характеристик у розвитку остеопенічного синдрому у хворих на бронхіальну астму/ Н. В. Попенко (стр.377)
Распутіна Л. В. Клініко-функціональний стан серцево-судинної системи у хворих хронічними обструктивними захворюваннями легень/ Л. В. Распутіна (стр.377)
Гунько І. П. Анемія хронічного захворювання як маркер активності ревматоїдного артриту/ І. П. Гунько [и др.] (стр.378)
Остапчук О. І. Рівень глутаніонпероксидази та селену у хворих на ревматоїдний артрит залежно від активності запального процесу/ О. І. Остапчук [и др.] (стр.378-379)
Хоменко В. М. Функція ендотелію у хворих на фіброміалгію/ В. М. Хоменко, М. А. Станіславчук, Л. С. Перебетюк (стр.379)
Шевчук С. В. Фактор Віллебранда як маркер ендотеліальної дисфункції у хворих на системний червоний вовчак/ С. В. Шевчук, Н. В. Заічко (стр.380)
Белоконная Н. С. Опыт применения эгилока для профилактики сердечной недостаточности у больных ИБС и ГБ после коронарного шунтирования/ Н. С. Белоконная (стр.380)
Денисюк В. І. Вплив надлишкової маси тіла на ендотеліальну дисфункцію у хворих на гіпертонічну хворобу/ В. І. Денисюк, Г. І. Хребтій (стр.382-383)
Лисенко Д. А. Особливості перебігу та лікування пневмоній у онкогематологічних хворих/ Д. А. Лисенко (стр.384)
Интересные статьи :
Найти похожие


9.

Заглавие журнала :Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту -2006г. т.10,N 1
Интересные статьи :
Белік Н. В. Кореляційні зв’язки ехоморфометричних параметрів печінки з антропометричними та соматотипологічними показниками у здорових міських підлітків Поділля/ Н. В. Белік (стр.1-5)
Гунас І. В. Моделі визначення статі та типу соматотипу в залежності від величини рентген-анатомічних показників ребер у юнаків і дівчат методом покрокового дискримінантного аналізу/ І. В. Гунас [и др.] (стр.5-10)
Хурані І. Ф. Зміни білкового і ліпідного складу м’язової тканини пацюків під впливом опромінення і застосування цитрусових флавоноїдів/ І. Ф. Хурані [и др.] (стр.10-14)
Масловський В. Ю. Метод визначення кількості карбонільних похідних білків сироватки крові/ В. Ю. Масловський, О. В. Ільченко, О. О. Пентюк (стр.14-19)
Сергета І. В. Особливості психофізіологічного стану підлітків І4-І6 років в умовах високих інформаційних навантажень/ І. В. Сергета, Н. В. Малачкова (стр.19-22)
Степанюк Г. І. Експериментальне дослідження антиконвульсивної активності калієвої солі 2-альфа-аланіно-З-хлор-І, 4-нафтохінону/ Г. І. Степанюк [и др.] (стр.22-24)
Зайцева К. А. Тенденції змін поточного нервово-психічного стану підлітків в ліцеях середніх шкіл/ К. А. Зайцева (стр.24-26)
Яблонь О. С. Соціально-біологічні аспекти народження дітей з дуже малою масою тіла/ О. С. Яблонь (стр.27-29)
Денесюк О. В. Ефективність небіволола та еналаприла в лікуванні аритмій при ішемічній хворобі серця в поєднанні з цукровим діабетом типу 2/ О. В. Денесюк (стр.36-39)
Лобко К. А. Вплив хронічного тонзиліту на перебіг вагітності та стан плода в різні терміни вагітності/ К. А. Лобко (стр.42-45)
Лозинський С. Е. Гіпертрофія лівого шлуночка при гіпертонічній хворобі: природний перебіг та вплив антигіпертензивної терапії/ С. Е. Лозинський, В. М. Жебель (стр.45-48)
Нагайчук В. І. Раннє оперативне лікування хворих з поверхневими опіками/ B. I. Нагайчук (стр.48-50)
Нюшко Т. Ю. Оцінка показників добового моніторування артеріального тиску у хворих на гіпертонічну хворобу іі стадії в залежності від структурно-геометричного ремоделювання лівого шлуночка та їх зміна під впливом комбінованої антигіпертензивної терапії/ Т. Ю. Нюшко (стр.51-53)
Палій І. Г. Порушення нормального стану кишкової мікрофлори у хворих з синдромом подразненого товстого кишечнику та можливості їх корекції/ І. Г. Палій, С. В. Заїка, О. В. Прокопчук (стр.54-58)
Петровська Г. П. Вплив активності запального процесу на метаболізм та елімінацію диклофенаку натрію і парацетамолу у пацієнтів з негоспітальною пневмонією/ Г. П. Петровська (стр.62-65)
Теклюк С. В. Клінічна ефективність застосування антидепресантів у пацієнтів загальномедичного профілю/ С. В. Теклюк (стр.74-77)
Суходоля А. І. Пошкодження дванадцятипалої кишки/ А. І. Суходоля, В. М. Онофрійчук (стр.80-88)
Шкондіна О. Ф. Генетична неоднорідність вірусу гепатиту С: епідеміологічний, патогенетичний, клінічний, патоморфологічний аспекти (огляд літератури)/ О. Ф. Шкондіна (стр.92-97)
Іванова С. А. Кандидоз слизової (механізм агресії та захисту)/ С. А. Іванова (стр.97-101)
Іван Миколайович Азарський (до 6О-річчя від дня народження) (стр.111-112)
Матеріали науково-практичного симпозіуму "Езофагогастро-РН-моніторинг та ізотопні дихальні тести в сучасній гастроентерології" (стр.114-153)
Чернобровий В. М. Блокатори H{\u +}, K{\u +}, АТФ-ази та їх застосування за даними комп’ютерного гастро-рН-моніторингу при пептичних пілородуоденальних захворюваннях (аналітичний огляд сучасної літератури)/ В. М. Чернобровий, І. В. Чернова, В. В. Чернобровий (стр.115-119)
Чернобровий В. М. Порівняльні дослідження показників добового езофаго-рН-моніторингу у практично здорових і хворих на ерозивну гастроезофагеальну рефлюксну хворобу/ В. М. Чернобровий, С. П. Колісник, С. В. Заїка (стр.119-122)
Майданник В. Г. Особливості перебігу та діагностики гастроезофагеального рефлюксу у дітей/ В. Г. Майданник, В. А. Антонець (стр.148)
Феджага І. В. Порівняльна характеристика кислотоблокуючої дії осиду та ланзи на четверту добу лікування у хворих на хронічний панкреатит з синдромом шлункової гіперацидності/ І. В. Феджага, Н. А. Півторак (стр.150)
Пам’яті вчителя (стр.112-113)
Интересные статьи :
Найти похожие


10.

Заглавие журнала :Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту -2007г. т.11,N 2/1
Интересные статьи :
Мороз В. М. 70 славних літ: від урзала до вінборона/ В. М. Мороз, Г. І. Степанюк (стр.463-466)
Жученко С. П. Морфофункціональна характеристика антирефлюксного ілеотрансверзоанастомозу в умовах експерименту/ С. П. Жученко [и др.] (стр.486-489)
Ковальчук В. П. Видова ідентифікація та визначення чутливості до антибіотиків мікроорганізмів, що контамінують судинні катетери/ В. П. Ковальчук [и др.] (стр.499-502)
Побережець О. Л. Вплив вінборону на процеси пам’яті у щурів з експериментальною ішемією головного мозку/ О. Л. Побережець, Г. І. Степанюк, Д. С. Пак (стр.517-520)
Власенко М. В. Поєднання тиреоїдного статусу та дерматогліфічних показників у підлітків із дифузним нетоксичним зобом/ М. В. Власенко (стр.530-533)
Малоголовка О. А. Особливості будови порожнини гортані людини 22-40 тижнів внутрішньоутробного розвитку/ О. А. Малоголовка (стр.536-538)
Суходоля А. І. Особливості морфологічної будови стінки дванадцятипалої кишки/ А. І. Суходоля, В. М. Онофрійчук, Е. Г. Курик (стр.559-561)
Каніковський О. Є. Показники системи тканинного гемостазу при експериментальному моделюванні перитоніту/ О. Є. Каніковський [и др.] (стр.565-567)
Степанюк Г. І. Порівняльний вплив похідних хіназоліну з лабораторними шифрами Х-1, Н-1, ПК-66 та кавінтону на мозковий кровотік у наркотизованих котів/ Г. І. Степанюк [и др.] (стр.576-578)
Волощук Н. І. Статеві та вікові зміни функціонального стану нирок щурів та їх зв’язок з рівнем статевих гормонів, продукцією оксиду азоту та активністю про- і антиоксидантних ферментів/ Н. І. Волощук, О. О. Пентюк (стр.582-588)
Незгода О. П. Інвазивний аспергільоз у клініці туберкульозу/ О. П. Незгода [и др.] (стр.599-602)
Григоренко А. П. Функціональна активність фібробластів та роль аутоімунізації до колагенів у жінок з урогенітальним пролапсом/ А. П. Григоренко (стр.603-606)
Дзекан О. В. Взаємозв’язок варіабельності серцевого ритму з вегетативними індексами у хворих на гіпертонічну хворобу/ О. В. Дзекан, В. К. Сєркова (стр.606-609)
Берцун К. Т. Обгрунтування використання максипиму в комплексній терапії вентилятор-асоційованих пневмоній у новонароджених/ К. Т. Берцун [и др.] (стр.621-622)
Бевз Г. В. Антибіотикотерапія при лікуванні правцю/ Г. В. Бевз (стр.623-625)
Денисюк В. І. Значення ендотеліальної функції в розвитку ускладнень ішемічної хвороби серця в поєднанні з гіпертонічною хворобою, можливості її корекції під впливом стандартної 6-місячної терапії/ В. І. Денисюк, С. В. Валуєва (стр.630-632)
Галютіна О. Ю. Функція ендотелію у хворих на ревматоїдний артрит, її зв’язок із факторами ризику ІХС/ О. Ю. Галютіна, М. А. Саніславчук (стр.632-637)
Годлевський А. І. Можливі шляхи оптимізації програми періопераційної метаболічної корекції змін маркерів оксидативного та нітрозативного статусу у хворих з непухлинною обтураційною жовтяницею/ А. І. Годлевський, С. І. Саволюк, Я. В. Томашевський (стр.637-640)
Коробко О. А. Акустичний вібромасаж легень в комплексному лікуванні хворих на бронхіальну астму/ О. А. Коробко (стр.640-642)
Яблонь О. С. Оцінка частково збагаченого грудного вигодовування у недоношених новонароджених/ О. С. Яблонь, О. А. Биковська (стр.657-660)
Шевчук С. В. Серцево-судинна патологія у хворих на системний червоний вовчак. Зв’язок з тривалістю та важкістю перебігу захворювання/ С. В. Шевчук (стр.663-668)
Горовий В. І. Перший досвід застосування препарату Yentreve (дулоксетин) у комплексному лікуванні жінок із стресовим нетриманням сечі/ В. І. Горовий [и др.] (стр.675-677)
Интересные статьи :
Найти похожие


 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)