Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Яковлев, П. Г.$<.>)
Общее количество найденных документов : 37
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-37 
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Яковлев П. Г., Сливка С. В., Чистяков В. В.
Заглавие : Ад’ювантна лімфаденектомія як елемент органозберігаючого лікування при high-grade раку сечового міхура
Место публикации : Урологія. - Дніпропетровськ, 2021. - Том 25, N 3. - С. 225 (Шифр УУ23/2021/25/3)
MeSH-главная: МОЧЕВОГО ПУЗЫРЯ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- URINARY BLADDER NEOPLASMS
Аннотация: В статті представлено онкологічну доцільність та ефективність ад’ювантної тазової лімфаденектомії в комплексному органозберігаючому лікуванні хворих на рак сечового міхура. Результати дослідження показали, що тазова лімфаденектомія як самостійна операція є ефективною лікувальною модальністю, яка забезпечує контроль над місцево-мегастатичним пухлинним процесом і позбавляє хворих тазового больового синдрому. В статье представлена онкологическая целесообразность и эффективность адъювантной тазовой лимфаденэктомии в комплексном органосохраняющем лечении больных раком мочевого пузыря. Результаты исследования показали, что тазовая лимфаденэктомия как самостоятельная операция является эффективной лечебной модальностью, которая обеспечивает контроль над местно-мегастатическим опухолевым процессом и лишает больных тазового болевого синдрома.
Найти похожие

2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Яковлев П. Г., Клюшин Д. А., Сакало А. В.
Заглавие : Вибір оптимального хірургічного прийому як елемента тримодальної органозберігаючої терапії при низькодиференційованому м’язово-інвазивному раку сечового міхура
Место публикации : Урологія. - Дніпропетровськ, 2019. - Том 23, N 3. - С. 224-230 (Шифр УУ23/2019/23/3)
MeSH-главная: МОЧЕВОГО ПУЗЫРЯ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- URINARY BLADDER NEOPLASMS
Аннотация: Місцеві рецидиви НДРМП після органозберігаючого хірургічного лікування виявлено у 15,6% хворих, частіше після РМП, ніж після ТУРМП. Середній термін до рецидиву після РМП склав 888 дня, і 543 дня після ТУРМП. Однак, статистично достовірних переваг одного хірургічного прийому над іншим для БРВ не виявлено.Местные рецидивы НДРМП после органосохраняющего хирургического лечения выявлены у 15,6% больных, чаще после РМП, чем после ТУРМП. Средний срок до рецидива после РМП составил 888 дня, и 543 дня после ТУРМП. Однако, статистически достоверных преимуществ одного хирургического приема над другим для БРВ не выявлено.
Найти похожие

3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Возіанов С. О., Яковлев П. Г., Клюшин Д. А.
Заглавие : Вплив ад’ювантної променевої терапії на показники канцерспецифічної виживаності хворих на низькодиференційований рак сечового міхура після органозберігаючого хірургічного лікування
Место публикации : Урологія. - Дніпропетровськ, 2021. - Том 25, N 1. - С. 11-22 (Шифр УУ23/2021/25/1)
MeSH-главная: МОЧЕВОГО ПУЗЫРЯ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- URINARY BLADDER NEOPLASMS
УРОЛОГИЧЕСКИЕ ХИРУРГИЧЕСКИЕ ОПЕРАЦИИ -- UROLOGIC SURGICAL PROCEDURES
ЛУЧЕВАЯ ТЕРАПИЯ -- RADIOTHERAPY
Аннотация: Дистанційна променева терапія є важливим елементом органозберігаючого лікування м’язово-інвазивного раку сечового міхура. Мультимодальний комплексний підхід до лікування відібраних пацієнтів може забезпечувати задовільні довгострокові онкологічні результати, збереження адекватної функції сечового міхура, прийнятну якість життя та низький рівень рятівних цистектомій при прогресуванні раку.Дистанционная лучевая терапия является важным элементом органосохраняющего лечения мышечно-инвазивного рака мочевого пузыря. Мультимодальный комплексный подход к лечению отобранных пациентов может обеспечивать удовлетворительные долгосрочные онкологические результаты, сохранение адекватной функции мочевого пузыря, приемлемое качество жизни и низкий уровень спасительных цистэктомий при прогрессировании рака.
Найти похожие

4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Возіанов С. О., Сакало В. С., Яковлев П. Г., Сакало А. В., Сливка С. В.
Заглавие : Вплив неоад’ювантної ПХТ на тактику радикального лікування high-grade раку сечового міхура
Место публикации : Урологія. - Дніпропетровськ, 2021. - Том 25, N 3. - С. 224-225 (Шифр УУ23/2021/25/3)
MeSH-главная: МОЧЕВОГО ПУЗЫРЯ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- URINARY BLADDER NEOPLASMS
Аннотация: Автори визначили вплив неоад’ювантної поліхіміотерапії на регрес м’язово-інвазивної високодиференційованої уротеліальної пухлини сечового міхура на заміну тактики лікування в бік органозберігаючого підходу. Неоад’ювантна поліхіміотерапія частини хворих на місцево-поширений низькодиференційний уротеліальний рак сечового міхура має ефект зменшення поширенності пухлинного ураження та уможливлює проведення радикального лікування з задовільним тривалим онкологічним результатом як в обсязі цистектомії, так і органозберігаючого лікування.Авторы определили влияние неоадъювантной полихимиотерапии на регресс мышечно-инвазивной высокодифференцированной уротелиальной опухоли мочевого пузыря на замену тактики лечения в сторону органосохраняющего подхода. Неоадъювантная полихимиотерапия части больных местно-распространенным низкодифференциальным уротелиальным раком мочевого пузыря имеет эффект уменьшения распространенности опухолевого поражения и позволяет проведение радикального лечения с удовлетворительным длительным онкологическим результатом как в объеме цистэктомии, так и органосберегающего лечения.
Найти похожие

5.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Яковлев П. Г., Клюшин Д. А.
Заглавие : Жіноча стать як фактор прогнозу виживаності хворих на низькодиференційований рак сечового міхура після хірургічного лікування
Место публикации : Клінічна онкологія. - 2019. - Том 9, N 3. - С. 179-183 (Шифр КУ41/2019/9/3)
Примечания : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-главная: МОЧЕВОГО ПУЗЫРЯ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- URINARY BLADDER NEOPLASMS
ВЫЖИВАЕМОСТИ АНАЛИЗ -- SURVIVAL ANALYSIS
ПРОГНОЗ -- PROGNOSIS
ПОЛОВЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ -- SEX CHARACTERISTICS
Аннотация: Рак сечового міхура — злоякісне новоутворення, яке переважно відмічають у населення чоловічої статі. Проте вважається, що у жінок це захворювання протікає більш агресивно та показники виживаності нижчі, ніж у чоловіків. Мета. Визначити статеві відмінності у захворюваності на найагресивнішу форму раку сечового міхура, низькодиференційований рак, та показники виживаності хворих обох статей залежно від клінічної стадії хвороби та методу проведеного радикального хірургічного лікування. Матеріали та методи. Ретроспективний аналіз історій хвороб 364 пацієнтів із низькодиференційованим раком сечового міхура (чоловіків 305, жінок 59, співвідношення чоловіків і жінок — 5,2:1), які проходили хірургічне лікування в 2004–2017 рр. з метою виявлення статистично значущої кореляції між статтю пацієнта та результатами виживаності залежно від клінічної стадії хвороби (I, II, III та IV) та методу хірургічного лікування (трансуретральна резекція, резекція, радикальна цистектомія). Результати. Зі збільшенням клінічної стадії раку кількість захворілих жінок зменшується зворотно пропорційно стадії раку. Занедбаних випадків раку серед жінок не було. Виявлена статистично значуща і достовірна відмінність між кривими виживаності хворих із IV стадією низькодиференційованого раку сечового міхура (р=0,035) в бік кращої виживаності жінок. При раку стадії I та проведенні трансуретральної резекції сечового міхура відмінностей між кривими виживаності як візуально, так і на підставі статистичних розрахунків (р=0,738) немає. При стадіях ІІ, ІІІ та при проведенні резекції міхура та радикальної цистектомії криві виживаності жінок є вищими за такі чоловіків, критерій р наближається до порога значущості (р=0,102). Збільшення вибірки хворих, особливо за рахунок пацієнтів жіночої статі, зможе покращити точність аналізу. Висновки. Захворюваність на низькодиференційований рак сечового міхура та смертність від нього має чітку статеву залежність від стадії раку в бік переважання чоловічого фактора. Результати 5- та 10-річної виживаності жінок з низькодиференційованим раком сечового міхура є кращими порівняно з чоловіками. При проведенні аналізу виживаності за методом Каплана — Мейєра залежно від клінічної стадії низькодиференційованого раку сечового міхура та методу хірургічного лікування виявлена статистично значима відмінність лише між кривими виживаності хворих із IV стадією в бік кращої виживаності жінок. При інших стадіях та методах лікування криві виживаності жінок є вищими за такі серед чоловіків, проте статистичної значущості ці відмінності не мали
Найти похожие

6.

Заглавие журнала :Здоровье мужчины -2017г.,N 2
Интересные статьи :
Ухаль М. І. Ускладнення під час дренування стентами нирок і верхніх сечових шляхів/ М. І. Ухаль [и др.] (стр.8-10)
Гурженко Ю. Н. 19-й Конгресс Европейского общества сексуальной медицины/ Ю. Н. Гурженко, В. В. Спиридоненко (стр.11-14)
Горпинченко І. І. Місце фітотерапії у лікуванні пацієнтів з доброякісною гіперплазією передміхурової залози/ І. І. Горпинченко, Ю. М. Гурженко, В. В. Спиридоненко (стр.15-17)
Гурженко Ю. М. Актуальні питання сексопатології та андрології/ Ю. М. Гурженко, В. В. Спиридоненко (стр.18-19)
Горпинченко И. И. Эффективность фитотерапии на фоне применения экстракорпоральной ударно-волновой терапии у лиц с хроническим калькулезным простатитом/ И. И. Горпинченко, В. В. Спиридоненко (стр.20-24)
Лісовий В. М. Первинно-множинний рак: рак передміхурової залози Т?NхMх і меланома TхNхM1 у пацієнтів з хронічною хворобою нирок V стадії на перитонеальному діалізі/ В. М. Лісовий [и др.] (стр.25-28)
Возіанов С. О. Порівняльний аналіз результатів позадулонної та малоінвазивної радикальної простатектомії/ С. О. Возіанов, С. М. Шамраєв, А. М. Леоненко (стр.29-36)
Данилець Р. О. Високомолекулярні білкові біомаркери раку передміхурової залози. Перспективи використання в сучасній онкоурології/ Р. О. Данилець (стр.37-44)
Литвинець Є. А. Дослідження функціонального стану ендотелію судин у чоловіків з гострим епідидимітом/ Є. А. Литвинець [и др.] (стр.45-47)
Борзих Н. О. Особливості психоемоційного стану поранених із вогнепальними ушкодженнями верхніх кінцівок/ Н. О. Борзих, С. С. Страфун (стр.48-52)
Литвинець Є. А. Досліждення рівня мікроелементів та антиоксидантного захисту у хворих на хронічний абактеріальний простатит/ Є. А. Литвинець, В. І. Тріщ (стр.53-57)
Децик О. З. Сучасні підходи до організації надання ургентної і планової медичної допомоги при сечокам’яній хворобі/ О. З. Децик, Д. Б. Соломчак (стр.58-61)
Лісовий В. М. Діаліз та інфекція сечових шляхів у пацієнтів з аутосомно-домінантним полікістозом нирок/ В. М. Лісовий [и др.] (стр.62-65)
Гурженко А. Ю. Стан вільнорадикального окислення в осіб з цукровим діабетом, що зазнали малоінвазивного лікування з приводу уретеролітіазу/ А. Ю. Гурженко (стр.66-72)
Bedenjuk A. D. Submicroscopic changes in bladder walls during acute urinary retention under postresectional pulmonary hypertension/ A. D. Bedenjuk [и др.] (стр.73-74)
Горпинченко И. И. Преждевременная эякуляция и возможность ее эффективной коррекции/ И. И. Горпинченко, В. В. Спиридоненко (стр.75-78)
Ромащенко О. В. Сексуальное здоровье пары/ О. В. Ромащенко [и др.] (стр.81-87)
Лесовой В. Н. Перевязка патологических шунтов при лечении вено-окклюзивной формы эректильной дисфункции/ В. Н. Лесовой [и др.] (стр.88-91)
Кочарян Г. С. Расстройства оргазма: определение и распространенность/ Г. С. Кочарян (стр.92-96)
Горовий В. І. Застосування ендоуретральної та інтравагінальної електростимуляцій сфінктерного апарату сечівника та м’язів тазового дна у комплексному лікуванні жінок із стрессовим нетриманням сечі без пролапсу тазових органів/ В. І. Горовий (стр.97-99)
Возианов С. А. Радикальная цистэктомия: сравнительная оценка периоперационных показателей у пациентов с осложненным и неосложненным послеоперационным периодом/ С. А. Возианов [и др.] (стр.100-104)
Черненко Д. В. Сечова кислота та її роль у патогенезі кальцій-оксалатного нефролітіазу/ Д. В. Черненко [и др.] (стр.105-108)
Возіанов С. О. Динаміка змін показників електроміографії при лікуванні хворих з гіперактивним сечовим міхуром з гіперкінетичним тонусом детрузора та патологією дистальних відділів товстого кишечнику/ С. О. Возіанов [и др.] (стр.109-111)
Горпинченко И. И. Опыт применения альфа-адреноблокатора тамсулозина при синдроме хронической тазовой боли у мужчин/ И. И. Горпинченко [и др.] (стр.112-116)
Литвинець Є. А. Можливості корекції порушень систем перекисного окиснення білків та антиоксидантного захисту у пацієнтів із сечокам’яною хворобою/ Є. А. Литвинець, Н. Т. Скоропад (стр.118-121)
Возіанов С. О. Диференційна діагностика складних кіст нирок/ С. О. Возіанов [и др.] (стр.122-125)
Федорук О. С. Імплантація препаратів гіалуронової кислоти в головку статевого члена/ О. С. Федорук [и др.] (стр.126)
Барало І. В. Методика гемостазу при залобковій простатектомії у хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози/ І. В. Барало, Б. І. Барало (стр.126-127)
Стусь В. П. Аналіз результатів радикальних оперативних втручань у хворих на рак сечового міхура за 5 років/ В. П. Стусь [и др.] (стр.127)
Запольский М. Э. Комплексная супрессивная терапия герпетической инфекции/ М. Э. Запольский [и др.] (стр.128-131)
Головко С. В. Сальважна радикальна простатектомія після дистанційної променевої радіаційної терапії: системний огляд сучасних підходів/ С. В. Головко, О. Ф. Савицький (стр.132-136)
Добровольський Б. А. Алгоритм визначення методу лікування малих ниркових новоутворень/ Б. А. Добровольський [и др.] (стр.137-139)
Пасічник С. М. Аналіз результатів комплесного післяопераційного лікування раку нирки із застосуванням мінеральних вод Східницького регіону/ С. М. Пасічник [и др.] (стр.140-142)
Яковлев П. Г. Рівень деяких гематологічних показників системної запальної відповіді як індикатор стану хвороби в онкоурологічних хворих/ П. Г. Яковлев (стр.143-147)
Интересные статьи :
Найти похожие


7.

Заглавие журнала :Здоров’я чоловіка -2021г.,N 1
Интересные статьи :
75 років з дня народження професора Ігоря Івановича Горпинченка (стр.6-7)
Корниенко А. М. Оценка алгоритма диагностики и возможностей лечения пациентов с пенильной дисморфофобией/ А. М. Корниенко, М. А. Щербак, Н. В. Турчак (стр.8-14)
Пасєчніков С. П. До 140-річчя з дня народження професора А. А. Чайки/ С. П. Пасєчніков, О. Д. Нікітін, В. С. Грицай (стр.15-18)
Гурженко Ю. М. Семінар "MED-Kompass: курс на інновації. Все про здоров’я чоловіків". / Ю. М. Гурженко (стр.19-23)
Возіанов О. С. Результати лікування хворих на уретеролітіаз методом екстракорпоральної ударно-хвильової літотрипсії на апараті Siemens Modularis Uro/ О. С. Возіанов (стр.24-26)
Тріщ В. І. Оцінювання ефективності імуномодулюючої терапії у комплексному лікуванні хворих на хронічний абактеріальний простатит/ В. І. Тріщ, А. І. Мисак (стр.27-32)
Мигов В. Г. Анализ эффективности применения различных видов экстракорпоральной ударно-волновой терапии для лечения больных хроническим простатитом/ В. Г. Мигов (стр.34-39)
Кобеляцький Ю. Ю. Сучасні підходи до усунення вісцерального болю/ Ю. Ю. Кобеляцький (стр.40-46)
Gorpynchenko I. I. Influence of radioactive background on an idiopathic form of infertility incidence in men from different regions of Ukraine/ І. І. Gorpynchenko [та ін.] (стр.47-52)
Саричев Л. П. Реабілітація хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози з декомпенсацією сечового міхура/ Л. П. Саричев [та ін.] (стр.53-57)
Кочарян Г. С. Вагинизм: степени выраженности, клинические формы, семейное родительское окружение, характеристика пациенток и их сексуальных партнеров, реакции на патологию, данные параклинических исследований/ Г. С. Кочарян (стр.58-64)
Кочарян Г. С. Сексуальная аверсия и отсутствие полового влечения у женщины: случай из клинической практики/ Г. С. Кочарян (стр.65-70)
Вітковський В. Ф. Ефективність рослинного препарату на основі любистку, розмарину та золототисячнику у пацієнтів після екстракорпоральної ударно-хвильової літотрипсії/ В. Ф. Вітковський (стр.71-76)
Горовий В. І. Місце дулоксетину в консервативній терапії стресового нетримання сечі у жінок та чоловіків/ В. І. Горовий, В. Є. Литвинець, О. Ю. Гурженко (стр.77-84)
Романюк М. Г. Інгібітор 5α-редуктази дутастерид при лікуванні доброякісної гіперплазії передміхурової залози: системний огляд та мета-аналіз/ М. Г. Романюк, П. В. Аксьонов (стр.85-90)
Яковлев П. Г. Періопераційна поліхіміотерапія в комплексному лікуванні хворих на низькодиференційований рак сечового міхура/ П. Г. Яковлев (стр.91-94)
Интересные статьи :
Найти похожие


8.

Заглавие журнала :Клінічна онкологія -2019г. т.9,N 3
Интересные статьи :
Гончарук Е. Эндокринотерапия рака молочной железы в период пре- и постменопаузы: соответствие клинической практики доказательной медицине/ подгот. Е. Гончарук (стр.132-135)
Мартинчик А. В. Огляд 15-го Міжнародного конгресу, присвяченого діагностиці та лікуванню лімфом (ICML), Лугано, Швейцарія, 18-22 червня 2019 р./ А. В. Мартинчик (стр.136-139)
Крячок І. А. Волосатоклітинна лейкемія: огляд літератури та клінічний випадок/ І. А. Крячок, І. Б. Титоренко (стр.140-144)
Смоланка І. І. Неоад’ювантна ендокринна терапія хворих на рак грудної залози пременопаузального віку. Огляд літератури та результати власних досліджень/ І. І. Смоланка [та ін.] (стр.145-150)
Москаленко Ю. В. Імунотерапія дрібноклітинного раку легені: клінічне спостереження/ Ю. В. Москаленко [та ін.] (стр.151-153)
Бурлака А. П. Показники редокс-стану крові у хворих на рак молочної залози: потенційні маркери прогнозу перебігу захворювання/ А. П. Бурлака [та ін.] (стр.154-158)
Лукашенко А. В. Неоад’ювантна хіміотерапія в лікуванні резектабельного раку шлунка/ А. В. Лукашенко, А. В. Бойко (стр.159-163)
Бурлака А. А. Мультикомпонентна стратегія хірургії білобарного метастатичного ураження печінки колоректальним раком/ А. А. Бурлака [та ін.] (стр.164-167)
Скумс А. В. Гігантська агресивна ангіоміксома черевної порожнини/ А. В. Скумс [та ін.] (стр.168-170)
Войленко О. А. Вплив неоад’ювантної таргетної терапії на якість життя у хворих на локалізований нирково-клітинний рак/ О. А. Войленко [та ін.] (стр.171-174)
Думанський Ю. В. Перший досвід використання суперселективної рентгенваскулярної емболізації та інтраопераційної флуоресцентної візуалізації у хірургічному лікуванні локалізованого раку нирки/ Ю. В. Думанський [та ін.] (стр.175-178)
Яковлев П. Г. Жіноча стать як фактор прогнозу виживаності хворих на низькодиференційований рак сечового міхура після хірургічного лікування/ П. Г. Яковлев, Д. А. Клюшин (стр.179-183)
Болгова Л. С. Цитологические особенности плазмоцитомы и дифференциальные признаки опухоли Юинга, неходжкинских лимфом и железистого рака/ Л. С. Болгова [и др.] (стр.184-188)
Орловський О. А. Зміни балансу поліамінів у процесі розвитку пухлинного процесу в експерименті та клініці/ О. А. Орловський (стр.189-194)
Морфологічна (цитологічна і гістологічна) діагностика пухлин основних локалізацій з використанням сучасних методів дослідження (стр.195-200)
Интересные статьи :
Найти похожие


9.

Заглавие журнала :Клінічна хірургія -2020г. т.87,N 1/2
Интересные статьи :
Заруцький Я. Л. Анатомо-функціональна шкала оцінки тяжкості травми у поранених з торакоабдомінальними ушкодженнями в умовах проведення Операції об’єднаних сил/ Я. Л. Заруцький [та ін.] (стр.3-7)
Пукас К. В. Клапанозберігаючі операції на хордо-папілярному континуумі при протезуванні мітрального клапана/ К. В. Пукас, В. В. Лазоришинець (стр.8-10)
Пуляева И. С. Профилактика осложнений в послеоперационном периоде у больных со стенозом сонных артерий/ И. С. Пуляева, В. А. Прасол, Ю. В. Иванова (стр.11-14)
Тамм Т. И. Результаты лечения больных с острым холециститом и перивезикальными осложнениями/ Т. И. Тамм [и др.] (стр.15-18)
Скумс А. В. Вплив раннього перорального харчування на концентрацію сироваткового інтерлейкіну-6 у пацієнтів після панкреатодуоденектомії/ А. В. Скумс, В. О. Кузьменко, А. А. Стасенко (стр.19-23)
Криворучко І. А. Хірургічне лікування хворих з абдомінальним сепсисом з урахуванням прогнозу виконання повторних операцій/ І. А. Криворучко [та ін.] (стр.24-29)
Грубник В. В. Зависимость развития рецидивов от силы натяжения швов при выполнении лапароскопической крурорафии/ В. В. Грубник, А. И. Ткаченко, В. В. Грубник (стр.30-34)
Запорожан В. М. Досвід використання тривимірної візуалізації при лапароскопічних операціях/ В. М. Запорожан, А. В. Малиновський (стр.35-38)
Олійник О. В. Порівняльна характеристика впливу неінвазивної й інвазивної вентиляції легенів на перебіг сепсису/ О. В. Олійник [та ін.] (стр.39-42)
Ковальов О. П. Особливості оперативного лікування зоба на фоні аутоімунного тиреоїдиту/ О. П. Ковальов [та ін.] (стр.43-46)
Серіков К. В. Диференційований підхід до лікування артеріальної гіпертензії у хворих з ішемічним мозковим інсультом/ К. В. Серіков, Л. М. Смирнова, О. Ф. Дзигал (стр.47-52)
Войленко О. А. Вплив неоад’ювантної таргетної терапії на періопераційні ускладнення у хворих з локалізованим нирково-клітинним раком/ О. А. Войленко [та ін.] (стр.53-59)
Костогриз Ю. О. Причини незадовільних результатів та помилки в лікуванні хворих з пігментним віллонодулярним синовітом (теносиновіальною гігантоклітинною пухлиною) колінного суглоба/ Ю. О. Костогриз, О. А. Костогриз (стр.60-66)
Тамм Т. И. Источник гнойно-септических осложнений при обтурационной непроходимости кишечника/ Т. И. Тамм, В. В. Непомнящий, Е. А. Шакалова (стр.67-69)
Мамонтов И. Н. Сравнительное изучение биохимических показателей крови при экспериментальных остром билиарном панкреатите и обструктивном холестазе/ И. Н. Мамонтов (стр.70-73)
Криворучко І. А. Сучасні аспекти діагностики та хірургічного лікування травм дванадцятипалої кишки/ І. А. Криворучко [та ін.] (стр.74-85)
Алиев С. А. Синдром интраабдоминальной гипертензии: патофизиологические аспекты и хирургические проблемы/ С. А. Алиев [и др.] (стр.86-91)
Сулаева О. Н. Молекулярные подтипы рака мочевого пузыря: эволюция классификаций и клиническое значение/ О. Н. Сулаева [и др.] (стр.92-99)
Яковлев П. Г. Повний регрес низькодиференційованого рецидивного раку сечового міхура у відповідь на два цикли неоад’ювантної поліхіміотерапії/ П. Г. Яковлев [та ін.] (стр.100-103)
Интересные статьи :
Найти похожие


10.

Заглавие журнала :Клінічна хірургія -2019г. т.86,N 8
Интересные статьи :
Мушенко Е. В. Улучшение непосредственных результатов панкреатодуоденальной резекции/ Е. В. Мушенко [и др.] (стр.3-8)
Агаев Э. К. Оценка эффективности комбинированного применения способов профилактики несостоятельности швов кишечных анастомозов/ Э. К. Агаев, З. Э. Исмайылова, Т. Э. Мамедов (стр.9-12)
Ткаченко А. И. Применение обогащенной тромбоцитами плазмы с целью профилактики поздних осложнений и болевого синдрома после герниопластики/ А. И. Ткаченко, С. Г. Четвериков, Д. В. Атанасов (стр.13-20)
Зарудный О. А. Влияние модифицированной управляемой реперфузии на системный воспалительный ответ при острой ишемии конечности/ О. А. Зарудный, Ю. В. Иванова, Б. В. Гилев (стр.21-26)
Діденко С. М. Порівняльна оцінка результатів хірургічного та консервативного лікування хворих з цукровим діабетом та хронічною критичною ішемією нижньої кінцівки/ С. М. Діденко [та ін.] (стр.27-30)
Мазур А. П. Вплив внутрішньочеревного тиску на газообмін і механіку дихання у пацієнтів з морбідним ожирінням під час проведення штучної вентиляції легенів/ А. П. Мазур, О. В. Винниченко (стр.31-34)
Смирнова Л. М. Объективная оценка периоперационных осложнений у пациентов с отягощенной операционной травмой/ Л. М. Смирнова, М. В. Смирнова (стр.35-41)
Яковлев П. Г. Тримодальна органозберігаюча терапія в сучасному алгоритмі лікування первинного низькодиференційованого м’язово-інвазивного раку сечового міхура/ П. Г. Яковлев (стр.42-45)
Пасічник С. М. Оцінка функціонального ниркового резерву після резекції нирки у хворих з нирково-клітинним раком різних вікових груп/ С. М. Пасічник (стр.46-49)
Євстахевич Ю. Л. Показання до спленектомії при В-клітинній лімфоїдній неоплазії і її результати/ Ю. Л. Євстахевич [та ін.] (стр.50-54)
Коваленко О. М. Лікування опікового шоку на спеціалізованому етапі/ О. М. Коваленко (стр.55-58)
Beliaev A. M. Histology-based classification of acute cholecystitis severity: surgical implications/ A. M. Beliaev [et al.] (стр.59-66)
Мамонтов И. Н. Влияние частичной обструкции общего желчного протока без гипербилирубинемии на печень/ И. Н. Мамонтов [и др.] (стр.67-71)
Дзюбановський І. Я. Морфологічна характеристика легенів тварин з експериментальним перитонітом/ І. Я. Дзюбановський [та ін.] (стр.72-75)
Хомяк А. І. Парадуоденальний (groove) панкреатит: сучасний погляд на діагностику та хірургічне лікування/ А. І. Хомяк (стр.76-80)
Интересные статьи :
Найти похожие


 1-10    11-20   21-30   31-37 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)