Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Shrourou, A.$<.>)
Общее количество найденных документов : 3
Показаны документы с 1 по 3
1.

Заглавие журнала :Перинатология и педиатрия -2019г.,N 2
Интересные статьи :
Гребініченко Г. О. Аналіз даних комплексного пренатального обстеження при гастрошизисі у плода/ Г. О. Гребініченко [та ін.] (стр.7-12)
Давидова Ю. В. Роль ендотеліальної дисфункції в генезі прееклампсії та шляхи профілактики її виникнення в наступній вагітності/ Ю. В. Давидова [та ін.] (стр.13-18)
Туманова Л. Є. Особливості перебігу пологів та стан новонароджених у жінок із безплідністю ендокринного і запального генезу в анамнезі залежно від способу запліднення/ Л. Є. Туманова [та ін.] (стр.19-26)
Круть Ю. Я. Оцінювання впливу комплексної терапії загрози передчасних пологів на особливості стресорезистентності вагітних, акушерські та перинатальні наслідки розродження/ Ю. Я. Круть [та ін.] (стр.27-31)
Абатуров О. Є. Прогнозування хронічного перебігу пієлонефриту у дітей/ О. Є. Абатуров, Л. І. Вакуленко (стр.32-37)
Лівшиць Л. А. Поліморфізм гена ADRB2 як чинник спадкової схильності до розвитку бронхіальної астми та відповіді на терапію сальбутамолом/ Л. А. Лівшиць [та ін.] (стр.38-45)
Абатуров О. Є. Алгоритм диференційованого вибору лікарських засобів при терапії гострого простого бронхіту у дітей/ О. Є. Абатуров, І. Л. Височина, Н. М. Токарєва (стр.46-50)
Thomas L. За належної медичної допомоги жінки з системним червоним вовчаком можуть нормально виношувати вагітність/ L. Thomas (стр.51)
Shrourou A. Більшість жінок задоволені генетичним тестуванням перед екстракорпоральним заплідненням/ A. Shrourou (стр.52-53)
Shrourou A. Новий підхід використовує магнітні кульки для лікування гестозу/ A. Shrourou (стр.53)
Іщенко Г. І. Динаміка оперативного розродження в сучасному акушерстві (огляд літератури)/ Г. І. Іщенко, Н. К. Деменіна (стр.54-57)
Антипкін Ю. Г. Мітохондріальні захворювання, викликані мутаціями гена POLG: проблеми диференційної діагностики/ Ю. Г. Антипкін [та ін.] (стр.58-66)
Слєпов О. К. Рідкісний випадок асоціації гіпоплазії м’язів і наскрізного дефекту діафрагми у 5-місячної дитини з природженою діафрагмальною грижею/ О. К. Слєпов [та ін.] (стр.67-71)
Mental Health Care in the Perinatal Period (стр.72-84)
Pre-pregnancy Counselling (стр.85-91)
Интересные статьи :
Найти похожие


2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Shrourou A.
Заглавие : Більшість жінок задоволені генетичним тестуванням перед екстракорпоральним заплідненням
Место публикации : Перинатологія та педіатрія. - 2019. - № 2. - С. 52-53 (Шифр ПУ3/2019/2)
MeSH-главная: РЕПРОДУКТИВНЫЕ МЕТОДЫ ВСПОМОГАТЕЛЬНЫЕ -- REPRODUCTIVE TECHNIQUES, ASSISTED
ГЕНЕТИЧЕСКОЕ ТЕСТИРОВАНИЕ -- GENETIC TESTING
Аннотация: Найбільш ефективним способом збільшити шанси успішної імплантації ембріона під час екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) є генетичне тестування, щоб побачити, чи є ембріон нормальним. Але досить часто новини не є добрими. Коли жінці виповниться 44 роки, переважна більшість її ембріонів буде ненормальними. У новому дослідженні запитали жінок, у яких ембріони проходили тестування перед ЕКЗ, яке їх ставлення до процедури? Незалежно від того, чи є у них нормальний ембріон чи ні, 94% опитаних пацієнток були раді отримати цю інформацію, повідомляють у новому дослідженні від Northwestern Medicine та Нью-Йоркського університету. Це перше дослідження, в якому вивчається ризик жалю і тривоги у пацієнток після проведення скринінгу на хромосомні аномалії у ембріонів перед ЕКЗ
Найти похожие

3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Shrourou A.
Заглавие : Новий підхід використовує магнітні кульки для лікування гестозу
Место публикации : Перинатологія та педіатрія. - 2019. - № 2. - С. 53 (Шифр ПУ3/2019/2)
MeSH-главная: ПРЕЭКЛАМПСИЯ -- PRE-ECLAMPSIA
АНГИОГЕНЕЗ-ИНДУЦИРУЮЩИЕ СРЕДСТВА -- ANGIOGENESIS INDUCING AGENTS
Аннотация: Попередні лабораторні тести показують, що функціоналізовані магнітні кульки успішно знижують рівень шкідливої молекули у крові вагітної, котрий підвищується під час прееклампсії, згідно з новим дослідженням, опублікованим у журналі American Heart Association HypertensionПрееклампсія — це ускладнення вагітності, яке характеризується гіпертензією та порушенням функції нирок, що уражує приблизно 6-8% жінок у США, які щороку народжують. Прееклампсія відповідає за важкі ускладнення для матері (судоми, інсульт, ниркову недостатність, порушення функції печінки) і немовля (низька вага при народженні, передчасні пологи, мертвона- родження). Виникнення прееклампсії також підвищує ризик захворювання жінки на серцево-судинні захворювання пізніше в житті (інсульт і високий кров’яний тиск). У даний час немає препаратів для лікування гестозу, і тільки пологи можуть полегшити симптоми
Найти похожие

 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)