Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (124)Высшее образование (3)Краеведение (6)Редкие издания (2)
Формат представления найденных документов:
полныйинформационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>K=біохімія<.>)
Общее количество найденных документов : 211
Показаны документы с 1 по 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
1.
Шифр: 74127/1997/1/2
   Журнал

Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - Периодичность не определена
1997г. Т. 1 № 2
Содержание:
Мороз, В. М. Медична антропологія і відновлювальна медицина / В. М. Мороз, Б. О. Никитюк. - С.1-2
Гумінський, Ю. Й. Пропорційність в співвідношеннях параметрів внутрішніх органів та соми людей в нормі за даними регресійного моделювання / Ю. Й. Гумінський. - С.3-4. - Бібліогр.: в кінці ст.
Почекутова, А. О. Вплив нікотинової кислоти на швидкість визрівання сурфактанту / А. О. Почекутова. - С.5. - Бібліогр.: в кінці ст.
Фоміна, Л. В. Морфологія судин та ендотеліальних клітин справжніх гемангіом / Л. В. Фоміна. - С.6-7. - Бібліогр.: в кінці ст.
Косован, А. І. Вплив ципрофлоксацину, цефамандолу та ріфампіцину на ферменти метаболізму ксенобіотиків у порівнянні з класичними індукторами та інгібіторами монооксигеназ / А. І. Косован, О. О. Яковлева, О. Г. Вовк. - С.8-9. - Бібліогр.: в кінці ст.
Коган, Б. Й. Зміни маси деяких внутрішніх органів щурів після сумісного впливу на шкіру локальної гіпер- та гіпотермії / Б. Й. Коган, І. В. Гунас, І. Д. Кухар. - С.10-11. - Бібліогр.: в кінці ст.
Оболенський, О. О. Морфологія та біохімія легень в ранній термін після локального впливу на організм щурів низької температури / О. О. Оболенський, В. В. Біктіміров, О. О. Яковлева. - С.12-13. - Бібліогр.: в кінці ст.
Незгода, І. І. Хіміотерапевтична ефективність ципробаю при експериментальному сальмонельозі / І. І. Незгода, В. В. Біктіміров, В. А. Кириленко. - С.14-15. - Бібліогр.: в кінці ст.
Андрєєв, О. П. Корекція сорбентами та антиоксидантами метаболічних порушень в печінці щурів при інтоксикації тетрахлорметаном / О. П. Андрєєв [та ін.]. - С.16-17. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Мороз Л. В., Блажієвська Г. Й., Штатько О. І., Пентюк О. О.
Півторак, В. І. Математичне моделювання формоутворюючої функції косого шару м’язів шлунку / В. І. Півторак [та ін.]. - С.18-19. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Богачук С. Г., Риндюк В. І., Приятельчук В. О.
Мороз, В. М. Характеристика параметрів неспецифічної резистентності та динаміка її формування під дією радонової води / В. М. Мороз, Л. О. Соловйова. - С.20-22. - Бібліогр.: в кінці ст.
Соловйова, Л. О. Динаміка структури та функції щитовидної залози при дії на організм слаборадіоактивних мінеральних вод / Л. О. Соловйова, Т. П. Куфтирьова, Т. В. Андрїєнко. - С.23-25. - Бібліогр.: в кінці ст.
Башинська, О. І. Статевий диморфізм остеометричних ознак кісток, що утворюють колінний суглоб в пубертатному віці / О. І. Башинська. - С.26-27. - Бібліогр.: в кінці ст.
Остапчук, О. І. Вплив циметидину, тіаміндифосфату та фенобарбіталу на фармакокінетику та фармакологічний ефект індометацину у щурів / О. І. Остапчук, З. С. Медвідь, М. А. Станіславчук. - С.28-29. - Бібліогр.: в кінці ст.
Ніколаєнко, О. О. Гістометричні і ультраструктурні зміни в печінці щурів-самок лінії Вістар після вагітності / О. О. Ніколаєнко. - С.30-31. - Бібліогр.: в кінці ст.
Личко, В. Г. Вплив електричної складової електромагнітних полів промислової частоти на електрокардіографічні показники білих щурів / В. Г. Личко, С. В. Прокопенко. - С.32-33. - Бібліогр.: в кінці ст.
Пентюк, Н. О. Вплив ниркової недостатності на фармакокінетику напроксену, та закислення і залужнення сечі на елімінацію напроксену та парацетамолу / Н. О. Пентюк, М. А. Станіславчук, О. Г. Вовк. - С.34-35. - Бібліогр.: в кінці ст.
Матвійчук, М. В. Вплив додаткового введення ретинолу, ретиноєвої кислоти та бета-каротину на активність ферментів, що метаболізують ксенобютики, токсичність нітрозодиметиламіну та циклофосфаміду / М. В. Матвійчук [та ін.]. - С.36-37. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Какарькін О. Я., Черв’як М. М., Дмітрієва К. Ю.
Бєлий, А. В. Роль вільнорадикальних механізмів в патогенезі імунних порушень після впливу низьких рівнів радіації / А. В. Бєлий. - С.38-39. - Бібліогр.: в кінці ст.
Сєркова, В. К. Вплив еналаприла на перекисне окислення ліпідів у хворих на гіпертонічну хворобу II стадії / В. К. Сєркова, Л. В. Бурдейна. - С.40-41. - Бібліогр.: в кінці ст.
Горобець, Н. І. Клінічні особливості порушень вегетативної нервової системи у дітей, що постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС з захворюваннями органів травлення та їх санаторно-курортна реабілітація / Н. І. Горобець. - С.42-43. - Бібліогр.: в кінці ст.
Шанчук, О. М. Вплив ендобронхіальних санацій декаметоксином на імунологічну реактивність хворих хронічним бронхітом / О. М. Шанчук. - С.44-45. - Бібліогр.: в кінці ст.
Дубова, Г. І. Значення змін імунної відповіді у розвитку пієлонефриту у вагітних з хронічними осередками інфекції / Г. І. Дубова. - С.46-47. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гутман, Л. Б. Особливості лікування вагітних з осередками хронічної інфекції залежно від імунологічного стану / Л. Б. Гутман, Г. І. Дубова. - С.48. - Бібліогр.: в кінці ст.
Березовська, З. Б. Анестезія при кесаревому розтині / З. Б. Березовська [та ін.]. - С.49. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Міщук І. І., Оссовська А. Б., Гомон М. Л., Міщенко Р. Ф.
Булат, Л. М. Доплерографічні особливості реактивності середньої мозкової артерії у здорових дітей / Л. М. Булат [та ін.]. - С.50-51. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Шкуренко В. Д., Горобець Н. І., Курець О. О.
Шкуренко, В. Д. Реабілітація дітей з хронічною поєднаною патологією органів травлення на етапі санаторно-курортного лікування / В. Д. Шкуренко. - С.52-53. - Бібліогр.: в кінці ст.
Шапаренко, Г. П. Порівняльна характеристика фактичних і належних ехокардюграфічних показників при гіпертонічній хворобі III стадії / Г. П. Шапаренко. - С.54-55. - Бібліогр.: в кінці ст.
Данилюк, І. І. Динаміка системи комплемента у хворих на хронічний лімфолейкоз / І. І. Данилюк. - С.56-57. - Бібліогр.: в кінці ст.
Білик, В. Д. Діагностичні можливості комп’ютерної системи підтримки прийняття рішень при спостереженні за хворими з епілептичними припадками / В. Д. Білик, І. Й. Хаімзон, О. В. Курляндчнков. - С.58-59. - Бібліогр.: в кінці ст.
Желіба, М. Д. Гострий апендицит: причини нагноєння операційної рани / М. Д. Желіба. - С.60. - Бібліогр.: в кінці ст.
Дудник, В. М. Стан тиреощної системи у дітей з кісто- та вузликоутворенням щитовидної залози / В. М. Дудник. - С.61. - Бібліогр.: в кінці ст.
Мелащенко, С. Г. Показники та циркадний ритм добової внутрішньошлункової ацидності у хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки та практично здорових осіб / С. Г. Мелащенко. - С.62-63. - Бібліогр.: в кінці ст.
Загниборода, П. П. Застосування нормобаричної гіпок- сітерапії в комплексному лікуванні хворих цирозом печінки / П. П. Загниборода. - С.64-65. - Бібліогр.: в кінці ст.
Каніковський, О. Є. Кишкові нориці, як ускладнення гострого деструктивного панкреатиту / О. Є. Каніковський, О. О. Жупанов. - С.66-67. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гришко, В. Г. Фізичний розвиток дітей з хронічним гломерулонефритом та його зміни під впливом етапної реабілітації / В. Г. Гришко. - С.68-69. - Бібліогр.: в кінці ст.
Цирульник, А. М. Стан імунітету осіб з хронічними і рецидивуючими захворюваннями органів дихання, що приймали участь в ліквідації аварії на ЧАЕС / А. М. Цирульник [та ін.]. - С.70-71. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Зайков С. В., Гонько В. М., Бобело О. Л., Ланова С. В.
Кузняк, Н. Б. Ефективність лікування хворих з одонтогенними флегмонами щелепно-лицевої ділянки комбінованим препаратом, що поєднує сорбційні та протеолітичні властивості / Н. Б. Кузняк. - С.72-73. - Бібліогр.: в кінці ст.
Курець, О. О. Реабілітація дітей з захворюваннями органів дихання, які постраждали від аварії на ЧАЕС в санаторно-курортних умовах / О. О. Курець. - С.74-75. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гайструк, Н. А. Деякі особливості плаценти при анемії вагітних / Н. А. Гайструк. - С.76-77. - Бібліогр.: в кінці ст.
Жученко, Л. М. Клініка гострих отруєнь психотропними препаратами нейролептичного ряду / Л. М. Жученко, С. В. Римша. - С.78-79. - Бібліогр.: в кінці ст.
Процюк, Т. Л. Комплексне лікування алергічних захворювань у дітей раннього віку з використанням ентеросорбенту - силарду П / Т. Л. Процюк. - С.80-81. - Бібліогр.: в кінці ст.
Барало, І. В. Результати хірургічних втручань у хворих аденомою передміхурової залози з різною груповою (АВО) та оезус належністю крові / І. В. Барало. - С.82-83. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гнатишин, М. С. Індивідуальні критерії оцінки нервово-психічного перенавантаження у жіночого населення та його профілактика / М. С. Гнатишин. - С.84-85. - Бібліогр.: в кінці ст.
Коньков, Д. Г. Структура акушерської патології у вагітних, які зазнали впливу вібрації / Д. Г. Коньков. - С.86-87. - Бібліогр.: в кінці ст.
Сєркова, В. К. Порівняльна оцінка ефективності антиангінальних препаратів у хворих на ішемічну хворобу серця з больовою і безбольовою ішемією міокарду / В. К. Сєркова, Акрам Аль-Харірі. - С.88-89. - Бібліогр.: в кінці ст.
Фомін, О. О. Нове в діагностиці глибоких та складних гемангіом лиця та шиї у дітей / О. О. Фомін. - С.90. - Бібліогр.: в кінці ст.
Корнєєв, Б. І. Хронічний некалькульозний холецистит (огляд літератури) / Б. І. Корнєєв. - С.91-92. - Бібліогр.: в кінці ст.
Полторак, А. В. Самовільне переривання вагітності в ранніх термінах, як соціально-медична проблема / А. В. Полторак. - С.93-94. - Бібліогр.: в кінці ст.
Жученко, О. П. Часовий аналіз динаміки частоти випадків гострого апендицту за 6 років (1987-1992) / О. П. Жученко. - С.95. - Бібліогр.: в кінці ст.
Давидюк, А. Т. З історії організації Вінницького медичного університету (1934-1937 pp.) / А. Т. Давидюк. - С.96-97. - Бібліогр.: в кінці ст.
Курляндчиков, О. В. Розробка комп’ютерної системи підтримки прийняття рішень при веденні хворих з епілептичними припадками / О. В. Курляндчиков. - С.98-99. - Бібліогр.: в кінці ст.
Йолтухівський, М. В. Використання моделі інструментального їжодобувного рефлексу щурів для аналізу закономірностей формування нової рухової програми / М. В. Йолтухівський. - С.100-101. - Бібліогр.: в кінці ст.
Очередько, О. М. Ситуаційне та прогностичне моделювання стану захворюваності сільських мешканців на основі економетричного моделювання / О. М. Очередько. - С.102-103. - Бібліогр.: в кінці ст.
Имеются экземпляры в отделах: всего 1
Свободны: 1

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

2.


    Оболенський, О. О.
    Морфологія та біохімія легень в ранній термін після локального впливу на організм щурів низької температури [Текст] / О. О. Оболенський, В. В. Біктіміров, О. О. Яковлева // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 1997. - Т. 1, № 2. - С. 12-13. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-главная:
ХОЛОД ЭКСТРЕМАЛЬНЫЙ -- EXTREME COLD (вредные воздействия)
ЛЕГКИЕ -- LUNG (анатомия и гистология, кровоснабжение, метаболизм, патология)
МОДЕЛИ НА ЖИВОТНЫХ -- MODELS, ANIMAL
КРЫСЫ -- RATS (повреждения)
БИОХИМИЧЕСКИЕ ПРОЦЕССЫ -- BIOCHEMICAL PROCESSES (действие лекарственных препаратов, иммунология)
Доп.точки доступа:
Біктіміров, В. В.
Яковлева, О. О.

Свободных экз. нет

Найти похожие

3.


    Фецич, Т. Г.
    Особливості перебігу інтоксикації при онкологічних та гнійних процесах [Текст] / Т. Г. Фецич // Експериментальна та клінічна фізіологія і біохімія. - 1998. - № 3-4. - С. 42-46


MeSH-главная:
ЭНДОТОКСЕМИЯ -- ENDOTOXEMIA (диагноз, патофизиология, этиология)
НЕОПЛАСТИЧЕСКИЕ ПРОЦЕССЫ -- NEOPLASTIC PROCESSES
НАГНОЕНИЕ -- SUPPURATION (осложнения, патофизиология)
Свободных экз. нет

Найти похожие

4.


   
    Особливості змін ліпідної пероксидації при патології печінки [Текст] / М. Ф. Тимочко, Т. І. Шахова, Ю. І. Кузик // Експериментальна та клінічна фізіологія і біохімія. - 1998. - № 3-4. - С. 46-49


MeSH-главная:
ПЕРЕКИСНОЕ ОКИСЛЕНИЕ ЛИПИДОВ -- LIPID PEROXIDATION (физиология)
ПЕЧЕНИ БОЛЕЗНИ -- LIVER DISEASES (метаболизм, патофизиология, этиология)
Доп.точки доступа:
Тимочко, М. Ф.
Шахова, Т. І.
Кузик, Ю. І.

Свободных экз. нет

Найти похожие

5.


    Перевощіков, Ю. О.
    Зміна реактивності організму в умовах багатодобового пробігу [Текст] / Ю. О. Перевощіков // Експериментальна та клінічна фізіологія і біохімія. - 1998. - № 3-4. - С. 36-38


MeSH-главная:
БЕГ -- RUNNING (физиология)
Свободных экз. нет

Найти похожие

6.


    Попович, А. Ю.
    Функциональные результаты гастрэктомии при распространенном раке желудка [Текст] / А. Ю. Попович // Експериментальна та клінічна фізіологія і біохімія. - 1998. - № 3-4. - С. 38-42


MeSH-главная:
ЖЕЛУДКА НОВООБРАЗОВАНИЯ -- STOMACH NEOPLASMS (хирургия)
ГАСТРЭКТОМИЯ -- GASTRECTOMY (использование)
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ ОЦЕНКА -- OUTCOME ASSESSMENT (HEALTH CARE)
Свободных экз. нет

Найти похожие

7.


   
    Зміни біохімічних показників крові в хворих на гіпо- та гіпертиреоз [Текст] / М. Т. Панасюк, Е. О. Макеєва, М. Ф. Тимочко // Експериментальна та клінічна фізіологія і біохімія. - 1998. - № 3-4. - С. 61-65


MeSH-главная:
ГИПОТИРЕОЗ -- HYPOTHYROIDISM (кровь, метаболизм, этиология)
ГИПЕРТИРЕОЗ -- HYPERTHYROIDISM (кровь, метаболизм, этиология)
Доп.точки доступа:
Панасюк, М. Т.
Макеєва, Е. О.
Тимочко, М. Ф.

Свободных экз. нет

Найти похожие

8.


   
    Характер впливу H2-блокаторів першого, другого і третього поколінь на фактори агресії та захисту при виразковій хворобі [Текст] / Є. В. Скляров, М. Г. Пляцко, Б. Б. Лемішко // Експериментальна та клінічна фізіологія і біохімія. - 1998. - № 3-4. - С. 66-69


MeSH-главная:
ГИСТАМИНА АНТАГОНИСТЫ -- HISTAMINE ANTAGONISTS (анализ, терапевтическое применение, фармакология)
ЖЕЛУДКА ЯЗВА -- STOMACH ULCER (лекарственная терапия, патофизиология, профилактика и контроль, этиология)
Доп.точки доступа:
Скляров, Є. В.
Пляцко, М. Г.
Лемішко, Б. Б.

Свободных экз. нет

Найти похожие

9.


    Скороход, Н. І.
    Лейкоцитарні індекси у хворих на стероїдзалежну бронхіальну астму за умов дії терапії з антиоксидантами-альфа-токоферолу ацетату та тіотриазоліну [Текст] / Н. І. Скороход // Експериментальна та клінічна фізіологія і біохімія. - 1998. - № 3-4. - С. 49-53


Рубрики: Альфа-токоферол ацетат--кровь--тер прим

   Тиотриазолин--кровь--тер прим


MeSH-главная:
АСТМА БРОНХИАЛЬНАЯ -- ASTHMA (кровь, лекарственная терапия, этиология)
(использование, методы)
СТЕРОИДЫ -- STEROIDS (кровь, терапевтическое применение)
АНТИОКСИДАНТЫ -- ANTIOXIDANTS (терапевтическое применение)
АЛЬФА-ТОКОФЕРОЛ -- ALPHA-TOCOPHEROL (кровь, терапевтическое применение)
(кровь, терапевтическое применение)
Свободных экз. нет

Найти похожие

10.


    Лукавецький, О. В.
    Процеси вільнорадикального окислення ліпідів у хворих на автоімунний тиреоїдит [Текст] / О. В. Лукавецький // Експериментальна та клінічна фізіологія і біохімія. - 1998. - № 3-4. - С. 53-60


MeSH-главная:
СВОБОДНЫЕ РАДИКАЛЫ -- FREE RADICALS (диагностическое применение)
ПЕРЕКИСНОЕ ОКИСЛЕНИЕ ЛИПИДОВ -- LIPID PEROXIDATION
ТИРЕОИДИТ АУТОИММУННЫЙ -- THYROIDITIS, AUTOIMMUNE (диагноз)
Свободных экз. нет

Найти похожие

11.


    Дітчук, О. М.
    Вплив малих доз радіації на орган зору у дітей [Текст] / О. М. Дітчук // Експериментальна та клінічна фізіологія і біохімія. - 1998. - № 3-4. - С. 32-36


MeSH-главная:
ГЛАЗНЫЕ СИМПТОМЫ ПРИ ПАТОЛОГИЧЕСКИХ СОСТОЯНИЯХ -- EYE MANIFESTATIONS

ДЕТИ -- CHILD
Свободных экз. нет

Найти похожие

12.


    Ємельяненко, і. В.
    Вплив інтероцептивного подразнення шлунка на характер вільнорадикальних процесів на стан антиоксидної системи організму щурів [Текст] / і. В. Ємельяненко, І. Д. Султанова // Експериментальна та клінічна фізіологія і біохімія. - 1998. - № 3-4. - С. 11-15


MeSH-главная:
ЖЕЛУДКА СЛИЗИСТАЯ -- GASTRIC MUCOSA (метаболизм)
СВОБОДНЫЕ РАДИКАЛЫ -- FREE RADICALS
ПЕРЕКИСНОЕ ОКИСЛЕНИЕ ЛИПИДОВ -- LIPID PEROXIDATION
КРЫСЫ -- RATS
Доп.точки доступа:
Султанова, І. Д.

Свободных экз. нет

Найти похожие

13.


    Еременко, Е. Л.
    Особенности реакций перекисного окисления липидов и антиоксидантных свойств крови у крыс с различной эмоциональной реактивностью при физической тренирующей нагрузке [Текст] / Е. Л. Еременко, В. П. Мищенко, Т. В. Лоза // Експериментальна та клінічна фізіологія і біохімія. - 1998. - № 3-4. - С. 16-18


MeSH-главная:
ПЕРЕКИСНОЕ ОКИСЛЕНИЕ ЛИПИДОВ -- LIPID PEROXIDATION (физиология)
МОДЕЛИ НА ЖИВОТНЫХ -- MODELS, ANIMAL
Доп.точки доступа:
Мищенко, В. П.
Лоза, Т. В.

Свободных экз. нет

Найти похожие

14.


    Бабляк, Д. Є.
    Методи діагностики ішемії товстої кишки при реконструктивних втручаннях на аорті [Текст] / Д. Є. Бабляк, Ю. Г. Орел, А. І. Ретвінський // Експериментальна та клінічна фізіологія і біохімія. - 1998. - № 3-4. - С. 109-115


MeSH-главная:
СОСУДИСТОЕ ПРОТЕЗИРОВАНИЕ -- VASCULAR GRAFTING (использование, методы)
АОРТА -- AORTA (патофизиология, хирургия)
ТОЛСТАЯ КИШКА -- INTESTINE, LARGE (кровоснабжение, патофизиология)
ИШЕМИЯ -- ISCHEMIA (диагноз, патофизиология)
Доп.точки доступа:
Орел, Ю. Г.
Ретвінський, А. І.

Свободных экз. нет

Найти похожие

15.


    Воробець, З. Д.
    Зв’язок активності Ca2+-транспортних систем з інтенсивностю окисних процесів у нормальних і пухлинних клітинах [Текст] / З. Д. Воробець, О. Я. Чупашко, Р. Г. Шикула // Експериментальна та клінічна фізіологія і біохімія. - 1998. - № 3-4. - С. 7-10


MeSH-главная:
НОВООБРАЗОВАНИЙ СТВОЛОВЫХ КЛЕТОК АНАЛИЗ -- TUMOR STEM CELL ASSAY (тенденции)
КАЛЬЦИЙ -- CALCIUM (метаболизм, физиология)
Доп.точки доступа:
Чупашко, О. Я.
Шикула, Р. Г.

Свободных экз. нет

Найти похожие

16.


    Юкало, В. Г.
    Характеристика методів оперативного виділення бета-казеїну [Текст] / В. Г. Юкало, Б. Л. Луговий // Експериментальна та клінічна фізіологія і біохімія. - 1998. - № 3-4. - С. 26-29


MeSH-главная:
КАЗЕИНЫ -- CASEINS (выделение и очистка)
Доп.точки доступа:
Луговий, Б. Л.

Свободных экз. нет

Найти похожие

17.


    Нетлюх, М. А.
    кровоносне русло міокарда шлуночків [Текст] / М. А. Нетлюх, У. М. Галюк, О. М. Мота // Експериментальна та клінічна фізіологія і біохімія. - 1998. - № 3-4. - С. 29-32


MeSH-главная:
СЕРДЦА ЖЕЛУДОЧКОВ МИОЗИНЫ -- VENTRICULAR MYOSINS (кровь, метаболизм)
КОРОНАРНОЕ КРОВООБРАЩЕНИЕ -- CORONARY CIRCULATION (иммунология, физиология)
Доп.точки доступа:
Галюк, У. М.
Мота, О. М.

Свободных экз. нет

Найти похожие

18.


    Радченко, О. М.
    Порівняльна характеристика впливу аспіріну та ібупрофену на периферичну кров та імунокомпетентні органи в експерименті [Текст] / О. М. Радченко // Експериментальна та клінічна фізіологія і біохімія. - 1998. - № 3-4. - С. 19-22


MeSH-главная:
СРАВНИТЕЛЬНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ ЭФФЕКТИВНОСТИ МЕТОДОВ -- COMPARATIVE EFFECTIVENESS RESEARCH (использование, методы)
(кровь)
ИБУПРОФЕН -- IBUPROFEN (кровь)
КРОВЬ -- BLOOD (действие лекарственных препаратов)
ИММУНИТЕТ -- IMMUNITY (действие лекарственных препаратов)
ЭКСПЕРИМЕНТАЛЬНАЯ МЕДИЦИНА -- EXPERIMENTAL MEDICINE
Свободных экз. нет

Найти похожие

19.


    Гудзь, С. П.
    Утворення ацетату клітинами дріжджів S.cerevisiae на середовищі з різною концентрацією глюкози [Текст] / С. П. Гудзь, Я. І. Колісник // Експериментальна та клінічна фізіологія і біохімія. - 1998. - № 3-4. - С. 22-26


MeSH-главная:
SACCHAROMYCES CEREVISIAE БЕЛКИ -- SACCHAROMYCES CEREVISIAE PROTEINS (биосинтез)
ГЛЮКОЗА -- GLUCOSE (биосинтез)
(анализ, химия)
Доп.точки доступа:
Колісник, Я. І.

Свободных экз. нет

Найти похожие

20.


    Слонецький, Б. І.
    Роль та місце пілоричного сфінктера в патогенезі виразкової хвороби дванадцятипалої кишки [Текст] / Б. І. Слонецький // Експериментальна та клінічна фізіологія і біохімія. - 1998. - № 3-4. - С. 69-73


MeSH-главная:
ПЕПТИЧЕСКАЯ ЯЗВА -- PEPTIC ULCER (патофизиология, хирургия, этиология)
ПРИВРАТНИК -- PYLORUS
Свободных экз. нет

Найти похожие

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)