Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (36)Высшее образование (2)Краеведение (9)Редкие издания (20)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>K=психічні<.>)
Общее количество найденных документов : 53
Показаны документы с 1 по 20
 1-20    21-40   41-53 
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Юр’єва Л. М., Шустерман Т. Й., Ліхолетов Є. О.
Заглавие : Непсихотичні психічні розлади в осіб, що зазнали психосоціального стресу в умовах військового конфлікту
Место публикации : Медичні перспективи. - Д., 2019. - Т. 24, № 4. - С. 112-120 (Шифр МУ10/2019/24/4)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: ПСИХИЧЕСКИЕ РАССТРОЙСТВА -- MENTAL DISORDERS
СТРЕССОВЫЕ РАССТРОЙСТВА ПОСТТРАВМАТИЧЕСКИЕ -- STRESS DISORDERS, POST-TRAUMATIC
КОМБАТАНТНЫЕ РАССТРОЙСТВА -- COMBAT DISORDERS
ВЕТЕРАНЫ -- VETERANS
Аннотация: Партнери військових ветеранів з посттравматичним стресовим розладом (ПТСР) та іншими непсихотичними психічними розладами можуть мати труднощі з подоланням стресу, благополуччям та вторинною травмою. Існують різні інтервенції за участю партнерів, але не у багатьох з них приділяється належна увага їхньому благополуччю. Метою цієї статті було проведення систематичного літературного огляду низки втручань із аналізом отриманих результатів. Проведено систематичний пошук літератури, внаслідок якого для аналізу було відібрано 25 втручань. Критеріями відбору втручань були наявність ПТСР у ветерана, участь партнера у втручанні та спрямованість інтервенції на покращення добробуту самих партнерів. Групові втручання, виїзні заняття в інтернатах (ретритах), сімейні терапії та інтернет-втручання були основними видами інтервенцій. У 21 дослідженні повідомлялося про результати благополуччя за даними рандомізованих контрольованих випробувань (РКД), попередньої оцінки та клінічних випадків. У більшості втручань повідомлялося про покращення благополуччя партнерів, хоча проведених достовірних контрольованих досліджень було недостатньо. Лише два втручання були спрямовані виключно на партнерів. Найбільш поширеною особливістю втручань було проведення психоосвітньої роботи з акцентом на таких темах, як спілкування, вирішення проблем та регулювання емоцій. У більшості робіт описані переваги групових процесів (соціальна підтримка та нормалізація) у партнерів, які ділилися один з одним досвідом. Таким чином, існуючий спектр форматів заходів щодо покращення стану військових партнерів має бути розширений за рахунок проведення більш надійних експериментальних досліджень, спрямованих безпосередньо на благополуччя партнерів. Подальше вивчення їх ефективності може стати потужним ресурсом для подальших інтервенцій не тільки для ветеранів, але і для самих партнерів
Найти похожие

2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Юрценюк О. С., Ротар С. С.
Заглавие : Непсихотичні психічні розлади в осіб, які брали участь в збройному протистоянні на сході України
Место публикации : Здобутки клінічної і експериментальної медицини. - 2015. - № 4. - С. 85-87 (Шифр ЗУ17/2015/4)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
Найти похожие

3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Цяпець С. В.
Заглавие : Фізіологічні механізми трансформації психічного стресу і психічні захворювання
Место публикации : Одеський медичний журнал. - 2002. - № 1(69). - С. 116-120 (Шифр ОУ2/2002/1(69))
MeSH-главная: ПСИХИЧЕСКИЕ РАССТРОЙСТВА -- MENTAL DISORDERS
СТРЕСС ПСИХОЛОГИЧЕСКИЙ -- STRESS, PSYCHOLOGICAL
Найти похожие

4.

Заглавие журнала :Український вісник психоневрології -2013г. т.21,N 1
Интересные статьи :
Волошина Н. П. Вплив інфекційного фактору на стан гематоенцефалічного бар’єру у хворих на розсіяний склероз/ Н. П. Волошина, В. В. Василовський, М. Е. Черненко (стр.5-7)
Волошин-Гапонов І. К. Особливості вмісту тау-протеїну у сироватці крові хворих на гепатоцеребральну дегенерацію/ І. К. Волошин-Гапонов (стр.7-9)
Дубенко А. Є. Вплив методів постізометричної релаксації на стан церебральної артеріальної гемодинаміки у вертебробазилярному басейні у хворих молодого віку з нестабільністю шийного відділу хребта/ А. Є. Дубенко, В. Й. Калашников, А. К. Тягнирядко (стр.10-11)
Мiщенко Т. С. Особливості структурно-функціональних змін головного мозку у хворих з фатальними кардіоемболічними інсультами/ Т. С. Мiщенко, В. В. Бокатуєва, В. В. Лебединець (стр.12-15)
Мяловицька О. А. Сучасні аспекти епідеміології, патогенезу та лікування мігрені (Оглядова стаття)/ О. А. Мяловицька, Ю. П. Дідкова (стр.16-19)
Сальникова В. В. Особливості перебігу симптоматичної парціальної епілепсії у дітей різних вікових груп/ В. В. Сальникова (стр.20-25)
Ходаківський О. А. Дослідження впливу похідного адамантану адемолу на фрагментацію ДНК ядер нейронів лобних часток кори за ішемії-реперфузії головного мозку у щурів/ О. А. Ходаківський, І. Л. Черешнюк (стр.26-28)
Яворська В. О. Зміни у кровопостачанні у хворих, що перенесли бойову черепно-мозкову травму різного ступеня важкості/ В. О. Яворська [и др.] (стр.28-33)
Абдряхімова Ц. Б. Порівняльний аналіз наявності і вираженості основних клініко-психопатологічних феноменів непсихотичних психічних розладів у осіб зі втратою зору травматичного ґенезу за даними суб’єктивної ї об’єктивної оцінки/ Ц. Б. Абдряхімова (стр.34-39)
Брюханов О. В. Оптимізація ресоціалізації пацієнтів з психічною залежністю від психоактивних речовин на фоні використання антидепресанту Триттіко (тразодон)/ О. В. Брюханов (стр.40-43)
Галацан О. В. Розробка організаційних заходів на виконання концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом психоактивних речовин на регіональному рівні на засадах медичного і фармацевтичного права/ О. В. Галацан, В. В. Шаповалов, В. О. Омельченко (стр.43-50)
Діхтяр А. Ю. Медичне обслуговування населення похилого та старечого віку з розладами психіки та поведінки: організація та задоволеність/ А. Ю. Діхтяр (стр.51-53)
Друзь О. В. Наявність депресивних епізодів в анамнезі і поточний афективний статус осіб, залежних від опіоїдів/ О. В. Друзь (стр.54-62)
Зінченко О. М. Регіональні особливості захворюваності на психічні та поведінкові розлади сільського населення України/ О. М. Зінченко (стр.62-65)
Лобойко Л. І. Динаміка стану психоемоційної сфери жінок в післяпологовому періоді в контексті адаптації системи «мати — дитина»/ Л. І. Лобойко (стр.66-75)
Марута Н. О. Особливості діагностики та терапії тривожних розладів невротичного та органічного ґенезу/ Н. О. Марута, Т. В. Панько (стр.75-82)
Ніканорова Ю. В. Особливості клініко-психопатологічної структури тривожних розладів з суїцидальною поведінкою/ Ю. В. Ніканорова (стр.83-85)
Омелянович В. Ю. Гендерні особливості впливу алекситимії на структуру механізмів психологічного захисту та копінг-поведінки у працівників органів внутрішніх справ з порушеннями психічної адаптації/ В. Ю. Омелянович (стр.86-89)
Піонтковська О. В. Стан психічного здоров’я батьків дітей з онкологічною патологією/ О. В. Піонтковська (стр.90-94)
Романів О. П. Комбінована дія тразодону як фактор підвищення терапевтичної ефективності при лікуванні депресивних та тривожно-депресивних розладів у порівнянні з препаратами групи СІЗЗС/ О. П. Романів, О. О. Хаустова (стр.95-99)
Шиндер В. В. Порівняльна характеристика соматостатевого розвитку подружніх пар, в яких чоловік хворіє на епілепсію та має місце сексуальна дисгармонія/ В. В. Шиндер (стр.100-102)
Юр’єва Л. М. Акцентуації особистості у працівників органів внутрішніх справ з непсихотичними психічними розладами/ Л. М. Юр’єва, С. І. Вишниченко (стр.103-105)
Явдак І. О. Терапевтичні можливості використання рослинних антидепресантів в лікуванні депресивних розладів/ І. О. Явдак (стр.106-111)
Бурчинський С. Г. Мелатонін та його можливості в неврологічній практиці/ С. Г. Бурчинський (стр.112-117)
Дьоміна Є. В. Результати лікування осіб, які піддались тривалим звуковим навантаженням (плеєри)/ Є. В. Дьоміна, А. І. Розкладка, А. С. Журавльов (стр.118-120)
Интересные статьи :
Найти похожие


5.

Заглавие журнала :Туберкульоз, Легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція -2020г.,N 2
Интересные статьи :
Рекалова О. М. COVID-19 — нова вірусна інфекція: патогенез, діагностика, лікування/ О. М. Рекалова (стр.7-20)
Рекалова О. М. Лабораторна діагностика імуноопосередкованих реакцій гіперчутливості до препаратів у хворих на туберкульоз легень/ О. М. Рекалова [та ін.] (стр.21-28)
Петренко В. І. Особливості клінічного перебігу, діагностики та лікування пневмонії, спричиненої SARS-CoV-2/ В. І. Петренко [та ін.] (стр.29-36)
Дужий І. Д. Порівняння ефективності лікування хворих на туберкульоз легень в умовах реорганізації фтизіатричної служби/ І. Д. Дужий, Г. П. Олещенко (стр.37-44)
Шевченко О. С. Психологічні та психічні розлади у хворих на туберкульоз/ О. С. Шевченко [та ін.] (стр.45-52)
Про затвердження стандартів охорони здоров’я при туберкульозі (стр.53-74)
Ліпоарабіноманнановий тест бокового зсуву (тест сечі LF-LAM) для діагностики туберкульозу в осіб, що живуть з вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ). Оновлення політики (2019). Додатки (стр.74-77)
9-й Регіональний симпозіум з питань лікування туберкульозу в країнах Східної Європи та Центральної Азії (стр.78)
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фтизіатрії та пульмонології», присвячена 95-річчю від дня заснування кафедри фтизіатрії та пульмонології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Київ, 2020 (стр.79-101)
Интересные статьи :
Найти похожие


6.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Тофан Н. Т.
Заглавие : Радіоактивно забруднені території та їх вплив на психічні функції
Место публикации : Довкілля та здоров’я. - Київ, 2000. - № 1. - С. 12-13 (Шифр ДУ9/2000/1)
MeSH-главная: ЗДОРОВЬЯ ИЗМЕНЕНИЯ ПРИ ВОЗДЕЙСТВИИ ИЗЛУЧЕНИЙ -- RADIOLOGIC HEALTH
ИЗЛУЧЕНИЯ МОНИТОРИНГ -- RADIATION MONITORING
ПСИХИЧЕСКИЕ РАССТРОЙСТВА -- MENTAL DISORDERS
Найти похожие

7.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Толмачев О. А.
Заглавие : Психічні розлади у пацієнтів із артеріальною гіпертензією
Параллельн. заглавия :Mental disorders in patients with arterial hypertension
Место публикации : Медицинская психология. - 2016. - Т. 11, № 3. - С. 33-37 (Шифр МУ67/2016/11/3)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-главная: ТЕРАПЕВТИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ И СРЕДСТВА -- THERAPEUTICS
ДЕЛИРИЙ, ДЕМЕНЦИЯ, АМНЕСТИЧЕСКИЕ И КОГНИТИВНЫЕ РАССТРОЙСТВА -- DELIRIUM, DEMENTIA, AMNESTIC, COGNITIVE DISORDERS
ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
ПОГРАНИЧНЫЕ ПСИХИЧЕСКИЕ РАССТРОЙСТВА -- BORDERLINE PERSONALITY DISORDER
Аннотация: озглянуто проблему артеріальної гіпертензії як фактор когнітивної дисфункції. Вивчено вплив психічних порушень на перебіг захворювання у пацієнтів, які страждають на депресивні розлади у сполученні з гіпертонічною хворобою. Когнітивні порушення судинного генезу, які не досягли ступеня деменції, важливо попереджати на ранніх стадіях
Найти похожие

8.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Сироп’ятов О. Г., Дзеружинська Н. О.
Заглавие : Психічні розлади у жінок у клімактеричному періоді
Место публикации : Нова медицина. - 2004. - № 5. - С. 40-42 (Шифр 23697/2004/5)
Предметные рубрики: Психические расстройства
Климактерический период
Найти похожие

9.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Савка С. Д.
Заглавие : Коморбідні психічні порушення при захворюваннях щитоподібної залози
Место публикации : Міжнародний ендокринологічний журнал. - Київ, 2018. - Том 14, N 4. - С. 153 (Шифр МУ65/2018/14/4)
MeSH-главная: ЩИТОВИДНОЙ ЖЕЛЕЗЫ БОЛЕЗНИ -- THYROID DISEASES
НАСТРОЕНИЯ РАССТРОЙСТВА -- MOOD DISORDERS
КОГНИТИВНЫЕ РАССТРОЙСТВА -- COGNITION DISORDERS
Аннотация: На початку XX століття були описані психічні симптоми у пацієнтів із захворюваннями щитоподібної залози (ЩЗ), а саме порушень когнітивних функцій, поведінки, порушення емоції та настрою, збільшення або зниження апетиту та рухової активності, м’язова слабість і серцебиття. Метою дослідження була оцінка виникнення різних психіатричних розладів у пацієнтів, які страждають від захворювання щитоподібної залози. Матеріали та методи. Для виявлення розладів настрою використано психодіагностичні методики, зокрема шкали Гамільтона для оцінки депресії та тривоги, а з метою оцінки стану пам’яті, втомлюваності та активності уваги використовували методику А.Р. Лурія заучування 10 слів
Найти похожие

10.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Заглавие : Рекомендації з психосоціальної реабілітації хворих на психічні розлади
Место публикации : НейроNews. - 2013. - № 6. - С. 62-65 (Шифр НУ43/2013/6)
MeSH-главная: ПСИХИЧЕСКИЕ РАССТРОЙСТВА -- MENTAL DISORDERS

Найти похожие

11.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : П’ятночка І. Т., Корнага С. І., П’ятночка В. І.
Заглавие : Нервово-психічні розлади у хворих на туберкульоз легень
Место публикации : Вісник наукових досліджень. - 2013. - № 3. - С. 43-44 (Шифр ВУ9/2013/3)
MeSH-главная: ТУБЕРКУЛЕЗ ЛЕГКИХ -- TUBERCULOSIS, PULMONARY
НЕВРОЛОГИЧЕСКИЕ СИМПТОМЫ ПРИ ПАТОЛОГИЧЕСКИХ СОСТОЯНИЯХ -- NEUROLOGIC MANIFESTATIONS
ПСИХИЧЕСКИЕ РАССТРОЙСТВА -- MENTAL DISORDERS
Найти похожие

12.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Шевченко О. С., Петренко В. І., Киба В. П., Погорєлова О. О.
Заглавие : Психологічні та психічні розлади у хворих на туберкульоз
Параллельн. заглавия :Psychological and psychiatric disorders in tuberculosis patients
Место публикации : Туберкульоз, Легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція: український науково-практичний журнал. - 2020. - N 2. - С. 45-52 (Шифр ТУ7/2020/2)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-главная: ТУБЕРКУЛЕЗ ЛЕГКИХ -- TUBERCULOSIS, PULMONARY
ОБЗОР -- REVIEW
ПСИХИЧЕСКИЕ РАССТРОЙСТВА -- MENTAL DISORDERS
АЛКОГОЛИЗМ -- ALCOHOLISM
СОЦИАЛЬНАЯ МАРГИНАЛИЗАЦИЯ -- SOCIAL MARGINALIZATION
ТАБЛИЦЫ -- TABLES
Аннотация: Проведений огляд літератури дав змогу виявити основні психічні порушення, які спостерігаються у хворих на туберкульоз, а саме: алкоголізм, депресію та тривожні розлади. Наведені порушення можуть погіршуватися через соціально-економічний стан хворих, низький рівень освіти, стигматизацію тощо. Крім того, було виявлено, що надання особистісно-орієнтованої допомоги пацієнтам може підвищити ефективність лікування туберкульозу та якість їхнього життяThis review revealed the main mental disorders in patients with tuberculosis, namely alcoholism, depression and anxiety disorders. These violations may worsen due to the socio-economic state of the patients, low level of education, stigmatization, etc. In addition, it was found that providing personality oriented care can increase the effectiveness of tuberculosis treatment and quality of life
Найти похожие

13.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Асанова А., Хаустова О., Чабан О., Прохорова О., Кузьмицький M., Тимощук Є., Авраменко О.
Заглавие : Психічні порушення у госпітальних пацієнтів в гострій фазі COVID 19
Место публикации : НейроNEWS. - 2021. - № 8. - С. 33-37 (Шифр НУ43/2021/8)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-главная: КОРОНАВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- CORONAVIRUS INFECTIONS
ПОГРАНИЧНЫЕ ПСИХИЧЕСКИЕ РАССТРОЙСТВА -- BORDERLINE PERSONALITY DISORDER
ДЕПРЕССИВНЫЕ РАССТРОЙСТВА -- DEPRESSIVE DISORDER
ПОЖИЛЫЕ -- AGED
СНА РАССТРОЙСТВА -- SLEEP DISORDERS
ПАРНЫЙ СРАВНИТЕЛЬНЫЙ АНАЛИЗ -- MATCHED-PAIR ANALYSIS
ДИАГРАММЫ -- CHARTS
Аннотация: Як будь-яка криза, із якою стикалось людство за часи свого існування, пандемія COVID-19 ­стала новим неочікуваним викликом. В Україні коронавірусна інфекція Covid-19 (пневмонія нового типу) ­вперше була діагностована 3 березня 2020 року в м. Чернівці [1]. Особливістю пандемії СOVID-19 є не тільки те, що вона викликає важкі соматичні порушення, головною з яких є гостра вірусна пневмонія, але і психологічний стрес (психо­­емоційне перенапруження) та симптоми психічних порушень. Як і у випадку з іншими інфекційними захворю­ваннями, ми бачимо те, що COVID-19 також ­спричиняє паніку в суспільстві та психологічний дистресОтже, встановлено, що симптоми тривоги та де­пресії ­часто виникали серед стаціонарних пацієнтів із COVID-19. Зокрема, 56 % пацієнтів, які були ­госпіталізовані з гострою пневмонією COVID-19, мали депресивні симптоми ­різного ступеня тяжкості (від легкого до вкрай тяжкого) і 64 % мали тривожні симптоми (від легких до тяжких). Для паці­єнтів після перенесеного COVID-19 більш характерним є депресивний, аніж тривожний стан. Крім того, спостерігається чітка тенденція до значно тяжчого перебігу депресивних та, меншою мірою, тривожних станів у пацієнтів віком старше 65 років. Це робить літніх пацієнтів групою ризику щодо виникнення тяжких емоційних станів після перенесеного COVID-19. Відтак, ця група потребує посиленої уваги з боку медичного персоналу щодо ­діагностики та терапії психічних порушень. На пере­біг симптомів ­також має вплив і рівень освіти — особи з вищим рівнем освіти загалом більш тривожні, ніж пацієнти із середньою освітою. Схоже, що жіноча стать може мати вплив на тяжкість порушень сну та інтенсивність тривожних переживань, однак є потреба в подальших вивченнях згаданого зв’язку. Відсутність кореляції між тривожними та депресивними симптомами є дещо неочікуваною, однак може свідчити про те, що тривожні та депресивні стани не ­завжди є комор­бідними та потребують окремих підходів до ­терапії
Найти похожие

14.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Отрошенко Н. П.
Заглавие : Фармакотерапія в реабілітації хворих на психічні розлади невротичного рівня, спричинені аварією на Чорнобильській АЕС
Место публикации : Клінічна фармація. - 2002. - Т. 6, № 3. - С. 13-14 (Шифр КУ4/2002/6/3)
MeSH-главная: ПСИХОФАРМАКОЛОГИЯ -- PSYCHOPHARMACOLOGY
ЧЕРНОБЫЛЬСКАЯ ЯДЕРНАЯ КАТАСТРОФА -- CHERNOBYL NUCLEAR ACCIDENT
Найти похожие

15.

Заглавие журнала :Одеський медичний журнал -2002г.,N 1(69)
Интересные статьи :
Запорожець Т. М. Вплив пептидних фрагментів гемоглобіну на апоптоз гемопоетичних клітин кісткового мозку при променевому ушкодженні/ Т. М. Запорожець, О. В. Ткаченко (стр.4-6)
Андрієвський О. М. Вивчення впливу препарату "Україн" на прояв активності трипсиноподібними протеазами in vitro/ О. М. Андрієвський, Н. В. Смалюк, В. М. Новицький (стр.6-9)
Левицький А. П. Остеотропні властивості харчового додатка "остеоген"/ А. П. Левицький, Л. Д. Чулак, О. П. Розуменко (стр.10-11)
Ніколаєва Н. Г. Експериментальне моделювання інфільтрату черевної порожнини/ Н. Г. Ніколаєва, М. Г. Мельниченко, Нідаль Вішах (стр.12-13)
Пішак В. П. Механізм захисного впливу урокінази на проксимальну і дистальну реасорбцію іонів натрію за умов розвитку тубуло-інтерстиційного синдрому/ В. П. Пішак, Ю. Є. Роговий, Є. С. Степанова (стр.14-16)
Дівоча В. А. Наявність трипсиноподібної протеази та її інгібітора в донорській крові людини/ В. А. Дівоча (стр.16-18)
Яковлєва Л. В. Експериментальне вивчення кардіопротекторної активності альтану порівняно з кварцетином/ Л. В. Яковлєва, Є. М. Горбань, Т. С. Сахарова (стр.19-22)
Марков В. О. Вплив роздільного та сумісного застосування сандостатину і альфа-ліпоєвої кислоти, а також ліпосомального сандостатину на зміни активності гормональної ланки гоместазу у щурів із стрептозотоциніндукованим діабетом/ В. О. Марков (стр.22-26)
Годлевський Л. С. Вплив лазерного випромінювання низької інтенсивності на цикл спання-неспання у щурів за умов зниження функціонального стану катехоламінергічної системи/ Л. С. Годлевський, Н. В. Нескоромна, К. І. Степаненко (стр.26-28)
Мощенко В. Л. Сучасні можливості ультразвукової комп’ютерно-томографічної диференційної діагностики пухлин щитоподібної залози внутрішньогрудної локалізації й інших об’ємних утворень верхнього середостіння/ В. Л. Мощенко, В. П. Телятніков, Г. П. Комарова (стр.29-31)
Бабкіна Т. М. Можливості денситометрії у диференційній діагностиці пухлин і непухлинної патології навколоносових пазух/ Т. М. Бабкіна, М. М. Колотилов, В. О. Рогожин (стр.31-32)
Арнаутова Л. В. Можливості ранньої діагностики хвороби Гіршпрунга у дітей з використанням гістологічних методів дослідження/ Л. В. Арнаутова, О. В. Добровольський (стр.33-34)
Михайлова А. М. Стан серцево-судинної системи у дітей, які часто хворіють на ГРВІ/ А. М. Михайлова, В. Р. Гайдей (стр.34-37)
Нізова Н. М. Особливості перебігу клімактеричного синдрому у жінок з різним репродуктивним анамнезом/ Н. М. Нізова, О. М. Павловська (стр.37-38)
Чуєв П. М. Використання ритмокардіографії в опікових хворих у шоковому періоді/ П. М. Чуєв, М. О. Брусніцина, Л. О. Сиворіг (стр.39-41)
Єлоєва З. В. Значення жовчовиділення в розвитку запалювальних і літогенних процесів при вірусних гепатитах у дітей/ З. В. Єлоєва (стр.42-44)
Іванів О. П. Аналіз порівняльної ефективності різних груп вазоактивних лікарських засобів у лікуванні судинної енцефалопатії/ О. П. Іванів, Ю. Л. Курако (стр.44-47)
Соловйов І. Є. Профілактика і лікування післяопераційного атонічного синдрому у хворих на колоректальний рак/ І. Є. Соловйов, О. П. Кузьменко, А. В. Тофан (стр.47-50)
Пащенко С. М. Визначення в пухлині хворих на карциному молочної залози рецепторів до лектинів SNL/ С. М. Пащенко (стр.50-53)
Мартыненко Д. В. Радиотермография в лечении повреждений кожи и мягких тканей/ Д. В. Мартыненко, Д. А. Пасичный, Е. О. Литовченко (стр.53-56)
Бабоша В. О. Результати однополюсного ендопротезування проксимального відділу плечової кістки при переломовивиху/ В. О. Бабоша, Ю. В. Сухын (стр.56-58)
Облап М. В. Вплив диференційованого лікування реактивних сіалозоаденітів на стан органів порожнини рота/ М. В. Облап, В.І Митченок (стр.58-61)
Сікорська Н. І. Комп’ютерно-томографічні та електроенцефалографічні зіставлення у хворих в гострому періоді мозкового геморагічного інсульту/ Н. І. Сікорська, Д. А. Кузнєцов (стр.62-63)
Баскаков П. М. Профілактика релапаротомій при акушерських кровотечах/ П. М. Баскаков (стр.64-66)
Ніколаєва О. В. Функціональний стан вегетативної нервової системи при різних ступенях дуоденогастрального рефлюксу в дітей з хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту/ О. В. Ніколаєва (стр.67-69)
Пчеляков А. В. Патоморфологічні зміни в тканинах нижніх кінцівок при спастичному церебральному паралічі/ А. В. Пчеляков, М. А. Годзієв (стр.69-71)
Воробйов К. П. Зміни показників варіабельності серцевого ритму під час гіпербаричної оксигенації залежно від тяжкості загального стану/ К. П. Воробйов (стр.71-75)
Шадлун Д. Р. Прогнозування перинатальних втрат на сучасному етапі/ Д. Р. Шадлун (стр.75-78)
Дубровін О. Г. Міотомія як метод подовження стравоходу в хірургічному лікуванні його стенозів у дітей/ О. Г. Дубровін (стр.78-80)
Костюшов В. В. Випадок ранньої діагностики ВІЛ-інфекції за оцінкою тіолозалежного механізму супровідної біохімічної фази імунних реакцій/ В. В. Костюшов, Ю. П. Сахно, О. Л. Тимчихин (стр.80-84)
Каратаєв О. М. Ознаки муковісцидозу у хворих на туберкульоз легень/ О. М. Каратаєв (стр.85-88)
Пшеничний В. М. Аналіз причин пізньої реоклюзії стегново-підколінного сегмента у хворих з критичною ішемією нижніх кінцівок/ В. М. Пшеничний (стр.88-90)
Кузнєцов Д. А. Порівняльний аналіз ЕЕГ-патерну у хворих з ускладненим перебігом гострого мозкового супратенторіального ішемічного і геморагічного інсульту/ Д. А. Кузнєцов (стр.90-91)
Бєляков О. В. Активність симпатико-адреналової системи у хворих з низьким серцевим викидом у найближчому післяопераційному періоді/ О. В. Бєляков (стр.92-95)
Рябошапко А. А. Стан тіол-дисульфідної системи крові у хворих на артрози щелепного суглоба в умовах лікування низькоінтенсивним лазерним випромінюванням інфрачервоного діапазону і ліпоєвою кислотою/ А. А. Рябошапко, В. В. Баликов, Ю. Г. Романова (стр.95-98)
Кухар Н. М. Реабілітація дітей, хворих на дискінезію жовчовивідних шляхів, з використанням східного масажу, східної оздоровчої гімнастики і пелоїдотерапії/ Н. М. Кухар (стр.98-100)
Якименко О. О. Зміни щільності кісткової тканини у чоловіків залежно від віку/ О. О. Якименко, В. В. Дець, О. А. Грабовська (стр.100-102)
Пішак О. В. Аналіз впливу системної ензимотерапії на показники гемограми у хворих на остеоартроз/ О. В. Пішак (стр.103-105)
Семисалов С. Я. Клініко-епідеміологічні особливості середньотяжкої черепно-мозкової травми/ С. Я. Семисалов (стр.106-107)
Ковалева Л. Н. Профессионально обусловленный зуд кожи у водителей автотранспорта/ Л. Н. Ковалева, Л. А. Крохмалюк (стр.108-110)
Пузич Я. І. Деякі аспекти лікування ускладненних форм апендициту у дітей в умовах загальнохірургічного відділення/ Я. І. Пузич (стр.110-111)
Бугайцов С. Г. Психологічна корекція психосоматичних розладів у хворих на рак молочної залози на етапах лікування та після виписування зі стаціонару і макромодель стану пацієнтів/ С. Г. Бугайцов, І. В. Єршова-Бабенко (стр.112-115)
Цяпець С. В. Фізіологічні механізми трансформації психічного стресу у психічні захворювання/ С. В. Цяпець (стр.116-120)
Чеканов Л. Д. Пам’яті професора Євгена Олександровича Успенського (до 100-річчя з дня народження)/ Л. Д. Чеканов (стр.121-123)
Интересные статьи :
Найти похожие


16.

Заглавие журнала :Нова медицина -2006г.,N 4/5
Интересные статьи :
Бровко В. П. Правова допомога пацієнтам психіатричних клінік/ В. П. Бровко (стр.4-8.)
Ненашева О. Психічні розлади у дітей - світова проблема/ О. Ненашева (стр.10-15.)
Ненашева О. Про етику фармацевтичного бізнесу "медреп" - комівояжер/ О. Ненашева (стр.16-19.)
Ненашева О. "Добрими намірами вимощений шлях до пекла" (про долю державних програм по боротьбі з інсультами)/ О. Ненашева (стр.20-21.)
Поліщук М. Є. Перспективи неврологічної допомоги в Україні/ М. Є. Поліщук (стр.26-27.)
Козьолкін О. А. Лікування гострого періоду мозкового інсульту/ О. А. Козьолкін, М. В. Сікорська, С. О. Козьолкіна (стр.28-33.)
Нові рекомендації з первинної профілактики ішемічного інсульту (стр.34-37.)
Синдром неспокійних ніг (стр.44-67.)
Фірсова О. Д. Ефективна фармакотерапія безсоння/ О. Д. Фірсова (стр.68-70.)
Капустін Е. В. Синдром неспокійних ніг і вагітність/ Е. В. Капустін (стр.71-73.)
Сова В. А. Головний біль у дітей і підлітків/ В. А. Сова (стр.74-81.)
Кіриченко Н. В. Синдром дефіциту уваги та гіперактивності/ Н. В. Кіриченко (стр.82-85.)
Гебеш В. В. Вплив Ентеросгелю на рівень прозапальних цитокінів при лікуванні гострих кишкових інфекцій та кору/ В. В. Гебеш, Ю. О. Сухов, А. П. Голуб (стр.88-90.)
Дяченко В. В. Застосування препарату Бронхомед у лікуванні негоспітальної пневмонії нетяжкого перебігу/ В. В. Дяченко, А. Р. Сапожніков (стр.92-93.)
Антидепресанти у кардіологічній практиці (стр.94-95.)
Оцінка ефективності S-метопрололу в лікуванні артеріальної гіпертензії (стр.96-101.)
Лишневська В. Ю. Ефективність Клопідогрелю (атерокарду) у хворих на ішемічну хворобу серця літнього віку з первинною і вторинною аспіринорезистентністю/ В. Ю. Лишневська, М. П. Калмиков (стр.106-109.)
Столичній експозиції "Охорона здоров’я" - 15 років (стр.110-111.)
Нейропластичність мозку та вестибулярна дисфункція (стр.113-116.)
Конгрес "Ліки та життя": організація за європейськими стандартами (стр.118-119.)
Ніцерголін у лікуванні ішемічного інсульту та його наслідків (стр.120-121.)
Зінченко В. В. Прояви рахіту у дітей з порушенням формування кульшових суглобів/ В. В. Зінченко (стр.122-126.)
Интересные статьи :
Найти похожие


17.

Заглавие журнала :Нова медицина -2004г.,N 5
Интересные статьи :
Ненашева О. Медицина - це індустрія для заробляння грошей?!/ О. Ненашева (стр.4-7)
Насінник О. Інформована (усвідомлена) згода в медичному законодавстві України/ О. Насінник (стр.12-14)
Ткачов М. Ф. Здоров’я - це багатство, яке людина починає цінувати лише тоді, як втрачає його/ М. Ф. Ткачов (стр.16-18)
Кузнєцов В. М. Неврози: етіологія, діагностика, систематика, клініка, принципи терапії/ В. М. Кузнєцов (стр.20-23)
Чабан О. С. Психосоматичні розлади: нові аспекти розуміння, діагностики та лікування/ О. С. Чабан, О. О. Хаустова (стр.26-30)
Мішиєв В. Д. Клініко-психопатологічна характеристика панічних станів, критерії розпізнавання, терапія/ В. Д. Мішиєв, І. С. Вітенко (стр.31-35)
Дзеружинська Н. О. Невротичні розлади в осіб похилого віку/ Н. О. Дзеружинська (стр.36-39)
Сироп’ятов О. Г. Психічні розлади у жінок у клімактеричному періоді/ О. Г. Сироп’ятов, Н. О. Дзеружинська (стр.40-42)
Покеза Т. О. Невротичні стани у родичів наркологічних пацієнтів/ Т. О. Покеза (стр.43)
Кузнєцов В. М. Неврози дитячого віку/ В. М. Кузнєцов (стр.44-47)
Литвин Л. Б. Дитячий аутизм/ Л. Б. Литвин (стр.48-50)
Собчік Л. Мальований апперцептивний тест/ Л. Собчік (стр.52-53)
Хайтович М. В. Психодинамічні підходи при лікуванні дітей та підлітків із психосоматичними захворюваннями/ М. В. Хайтович (стр.54-56)
Соціально-медичні аспекти паркінсонізму (стр.58-60)
Палій І. Г. Застосування ентеросорбенту ентеросгель у комплексному лікуванні захворювань, що супроводжуються шкірними алергічними проявами/ І. Г. Палій, І. Г. Резніченко (стр.62-63)
Кузнєцов В. М. Терапія пацієнтів з афективними розладами препаратом солі літію Глюталіт/ В. М. Кузнєцов (стр.64-66)
Глухенький Б. Т. Лікування поверхневих мікозів гладкої шкіри кремом Кетодін/ Б. Т. Глухенький [и др.] (стр.68-69)
Дослідження SENIORS - доказова база використання Небеліту в лікуванні серцевої недостатності (стр.70)
Стародуб Є. М. Ферментозамісна терапія солізимом у комплексному лікуванні виразкової хвороби/ Є. М. Стародуб, Т. Б. Лазарчук, Л. І. Складанюк (стр.72-74)
Яковенко В. І. Досвід клінічного застосування препарату Седасен форте в комплексному лікуванні дерматологічних хворих/ В. І. Яковенко, Є. А. Верба (стр.76)
Интересные статьи :
Найти похожие


18.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Ненашева О.
Заглавие : Психічні розлади у дітей - світова проблема
Место публикации : Нова медицина: Всеукр. мед. журн. для лікарів та мед. громадськості/ Голов. наук. редактор Л. Порохняк-Гановська. - Київ, 2006. - № 4/5. - С. 10-15. (Шифр 23697/2006/4/5)
Предметные рубрики: Психические расстройства-- дети-- проф
Найти похожие

19.

Заглавие журнала :НейроNEWS -2021г.,N 9
Интересные статьи :
Мартинова Л. Тютюн і психічні розлади: причинно-наслідкові зв’язки/ Л. Мартинова (стр.6)
Бабкіна Ю. А. Нове в епілептології/ Ю. А. Бабкіна (стр.8-10)
Дубенко А. Є. Сучасні можливості вдосконалення протиепілептичної фармакотерапії/ А. Є. Дубенко (стр.11-18)
Мацкевич С. О. Коморбідність серцево-судинних захворювань та депресивних розладів/ С.  О. Мацкевич, М.   І. Пархомець (стр.20-23)
Хаустова О. О. На шляху до персоналізованої фармакотерапії шизофренії/ О. О. Хаустова (стр.24-29)
Сухоручкін Ю. О. Застосування магнітно-резонансної томографії для визначення структурної етіології епілепсії/ Ю.  О. Сухоручкін (стр.30-34)
Терапія антидепресантами: аналіз ефективності, безпеки та оптимальних строків коригування дози (стр.35-39)
Можливості досягнення ранньої відповіді на терапію у пацієнтів із депресією (стр.40-44)
Купко Н. Настанови щодо фармакологічного лікування пацієнтів з епілепсією/ Н. Купко (стр.45-53)
Лев Толстой: найскладніша людина століття (стр.54-60)
Интересные статьи :
Найти похожие


20.

Заглавие журнала :НейроNEWS -2021г.,N 8
Интересные статьи :
Шлях до створення Національної програми охорони психічного здоров’я в Україні: 2006–2021 роки (стр.5)
Мартинова Л. Турбота про психічне здоров’я/ Л. Мартинова (стр.6)
Пінчук І. Символічні події в історії української психіатрії/ І. Пінчук (стр.7-9)
Бабкіна Ю. А. Нове в епілептології/ Ю. А. Бабкіна (стр.10-13)
Мамчур В. Й. Аналіз економічної ефективності та клінічні аспекти використання протиепілептичних лікарських засобів/ В. Й. Мамчур, О. В. Макаренко (стр.14-16)
Ефективність та безпечність етіопатогенетичної терапії спінальної м’язової атрофії у дорослих пацієнтів (стр.17-21)
Імуногенність препаратів ботулотоксину: потенційні наслідки та шляхи подолання проблеми (стр.22-26)
Герасименко Л. О. Посттравматичний стресовий розлад/ Л. О. Герасименко (стр.27-32)
Асанова А. Психічні порушення у госпітальних пацієнтів в гострій фазі COVID 19/ А. Асанова [та ін.] (стр.33-37)
Ведення пацієнтів із хворобою Паркінсона: фокус на депресії (стр.38-44)
Настанови щодо фармакотерапії шизофренії та супутніх психозів (стр.45-48)
Настанови щодо фармакологічного лікування пацієнтів із деменцією (стр.50-60)
Німецькі романтики: «Пізнати важко смертному блаженних» (стр.61-66)
Интересные статьи :
Найти похожие


 1-20    21-40   41-53 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)