Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (292)Библиотечные издания (2)Высшее образование (9)Краеведение (37)
Формат представления найденных документов:
полныйинформационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>K=реабілітація<.>)
Общее количество найденных документов : 490
Показаны документы с 1 по 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
1.


    Шкуренко, В. Д.
    Реабілітація дітей з хронічною поєднаною патологією органів травлення на етапі санаторно-курортного лікування [Текст] / В. Д. Шкуренко // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 1997. - Т. 1, № 2. - С. 52-53. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-главная:
НЕРВНАЯ СИСТЕМА ВЕГЕТАТИВНАЯ -- AUTONOMIC NERVOUS SYSTEM (действие лекарственных препаратов, иммунология, кровоснабжение, метаболизм, рост и развитие, ультрасонография)
ПИЩЕВАРИТЕЛЬНОЙ СИСТЕМЫ БОЛЕЗНИ -- DIGESTIVE SYSTEM DISEASES (иммунология, метаболизм, патофизиология, ультрасонография)
ДЕТИ -- CHILD
КОМОРБИДНОСТЬ -- COMORBIDITY
РЕАБИЛИТАЦИЯ -- REHABILITATION (методы, организация и управление, тенденции)
КУРОРТЫ -- HEALTH RESORTS
УЛЬТРАСОНОГРАФИЯ ДОППЛЕРОВСКАЯ ТРАНСКРАНИАЛЬНАЯ -- ULTRASONOGRAPHY, DOPPLER, TRANSCRANIAL (использование)
МЕДИЦИНСКОЙ ПОМОЩИ ПЛАНИРОВАНИЕ ИНДИВИДУАЛЬНОЕ -- ADVANCE CARE PLANNING (организация и управление, тенденции)
Свободных экз. нет

Найти похожие

2.


    Горобець, Н. І.
    Клінічні особливості порушень вегетативної нервової системи у дітей, що постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС з захворюваннями органів травлення та їх санаторно-курортна реабілітація [Текст] / Н. І. Горобець // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 1997. - Т. 1, № 2. - С. 42-43. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-главная:
НЕРВНАЯ СИСТЕМА ВЕГЕТАТИВНАЯ -- AUTONOMIC NERVOUS SYSTEM (иммунология, метаболизм, патофизиология, повреждения)
ДЕТИ -- CHILD
ИЗЛУЧЕНИЯ ДОЗА -- RADIATION DOSAGE
ЧЕРНОБЫЛЬСКАЯ ЯДЕРНАЯ КАТАСТРОФА -- CHERNOBYL NUCLEAR ACCIDENT
ПИЩЕВАРИТЕЛЬНОЙ СИСТЕМЫ БОЛЕЗНИ -- DIGESTIVE SYSTEM DISEASES (диагностика, патофизиология, реабилитация, ультрасонография, эпидемиология)
КОМОРБИДНОСТЬ -- COMORBIDITY (тенденции)
УЛЬТРАСОНОГРАФИЯ -- ULTRASONOGRAPHY (использование, методы)
РЕАБИЛИТАЦИЯ -- REHABILITATION
ТЕРАПЕВТИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ И СРЕДСТВА -- THERAPEUTICS (использование)
КУРОРТЫ -- HEALTH RESORTS
Свободных экз. нет

Найти похожие

3.
Шифр: 74127/1997/1/2
   Журнал

Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - Периодичность не определена
1997г. Т. 1 № 2
Содержание:
Мороз, В. М. Медична антропологія і відновлювальна медицина / В. М. Мороз, Б. О. Никитюк. - С.1-2
Гумінський, Ю. Й. Пропорційність в співвідношеннях параметрів внутрішніх органів та соми людей в нормі за даними регресійного моделювання / Ю. Й. Гумінський. - С.3-4. - Бібліогр.: в кінці ст.
Почекутова, А. О. Вплив нікотинової кислоти на швидкість визрівання сурфактанту / А. О. Почекутова. - С.5. - Бібліогр.: в кінці ст.
Фоміна, Л. В. Морфологія судин та ендотеліальних клітин справжніх гемангіом / Л. В. Фоміна. - С.6-7. - Бібліогр.: в кінці ст.
Косован, А. І. Вплив ципрофлоксацину, цефамандолу та ріфампіцину на ферменти метаболізму ксенобіотиків у порівнянні з класичними індукторами та інгібіторами монооксигеназ / А. І. Косован, О. О. Яковлева, О. Г. Вовк. - С.8-9. - Бібліогр.: в кінці ст.
Коган, Б. Й. Зміни маси деяких внутрішніх органів щурів після сумісного впливу на шкіру локальної гіпер- та гіпотермії / Б. Й. Коган, І. В. Гунас, І. Д. Кухар. - С.10-11. - Бібліогр.: в кінці ст.
Оболенський, О. О. Морфологія та біохімія легень в ранній термін після локального впливу на організм щурів низької температури / О. О. Оболенський, В. В. Біктіміров, О. О. Яковлева. - С.12-13. - Бібліогр.: в кінці ст.
Незгода, І. І. Хіміотерапевтична ефективність ципробаю при експериментальному сальмонельозі / І. І. Незгода, В. В. Біктіміров, В. А. Кириленко. - С.14-15. - Бібліогр.: в кінці ст.
Андрєєв, О. П. Корекція сорбентами та антиоксидантами метаболічних порушень в печінці щурів при інтоксикації тетрахлорметаном / О. П. Андрєєв [та ін.]. - С.16-17. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Мороз Л. В., Блажієвська Г. Й., Штатько О. І., Пентюк О. О.
Півторак, В. І. Математичне моделювання формоутворюючої функції косого шару м’язів шлунку / В. І. Півторак [та ін.]. - С.18-19. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Богачук С. Г., Риндюк В. І., Приятельчук В. О.
Мороз, В. М. Характеристика параметрів неспецифічної резистентності та динаміка її формування під дією радонової води / В. М. Мороз, Л. О. Соловйова. - С.20-22. - Бібліогр.: в кінці ст.
Соловйова, Л. О. Динаміка структури та функції щитовидної залози при дії на організм слаборадіоактивних мінеральних вод / Л. О. Соловйова, Т. П. Куфтирьова, Т. В. Андрїєнко. - С.23-25. - Бібліогр.: в кінці ст.
Башинська, О. І. Статевий диморфізм остеометричних ознак кісток, що утворюють колінний суглоб в пубертатному віці / О. І. Башинська. - С.26-27. - Бібліогр.: в кінці ст.
Остапчук, О. І. Вплив циметидину, тіаміндифосфату та фенобарбіталу на фармакокінетику та фармакологічний ефект індометацину у щурів / О. І. Остапчук, З. С. Медвідь, М. А. Станіславчук. - С.28-29. - Бібліогр.: в кінці ст.
Ніколаєнко, О. О. Гістометричні і ультраструктурні зміни в печінці щурів-самок лінії Вістар після вагітності / О. О. Ніколаєнко. - С.30-31. - Бібліогр.: в кінці ст.
Личко, В. Г. Вплив електричної складової електромагнітних полів промислової частоти на електрокардіографічні показники білих щурів / В. Г. Личко, С. В. Прокопенко. - С.32-33. - Бібліогр.: в кінці ст.
Пентюк, Н. О. Вплив ниркової недостатності на фармакокінетику напроксену, та закислення і залужнення сечі на елімінацію напроксену та парацетамолу / Н. О. Пентюк, М. А. Станіславчук, О. Г. Вовк. - С.34-35. - Бібліогр.: в кінці ст.
Матвійчук, М. В. Вплив додаткового введення ретинолу, ретиноєвої кислоти та бета-каротину на активність ферментів, що метаболізують ксенобютики, токсичність нітрозодиметиламіну та циклофосфаміду / М. В. Матвійчук [та ін.]. - С.36-37. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Какарькін О. Я., Черв’як М. М., Дмітрієва К. Ю.
Бєлий, А. В. Роль вільнорадикальних механізмів в патогенезі імунних порушень після впливу низьких рівнів радіації / А. В. Бєлий. - С.38-39. - Бібліогр.: в кінці ст.
Сєркова, В. К. Вплив еналаприла на перекисне окислення ліпідів у хворих на гіпертонічну хворобу II стадії / В. К. Сєркова, Л. В. Бурдейна. - С.40-41. - Бібліогр.: в кінці ст.
Горобець, Н. І. Клінічні особливості порушень вегетативної нервової системи у дітей, що постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС з захворюваннями органів травлення та їх санаторно-курортна реабілітація / Н. І. Горобець. - С.42-43. - Бібліогр.: в кінці ст.
Шанчук, О. М. Вплив ендобронхіальних санацій декаметоксином на імунологічну реактивність хворих хронічним бронхітом / О. М. Шанчук. - С.44-45. - Бібліогр.: в кінці ст.
Дубова, Г. І. Значення змін імунної відповіді у розвитку пієлонефриту у вагітних з хронічними осередками інфекції / Г. І. Дубова. - С.46-47. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гутман, Л. Б. Особливості лікування вагітних з осередками хронічної інфекції залежно від імунологічного стану / Л. Б. Гутман, Г. І. Дубова. - С.48. - Бібліогр.: в кінці ст.
Березовська, З. Б. Анестезія при кесаревому розтині / З. Б. Березовська [та ін.]. - С.49. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Міщук І. І., Оссовська А. Б., Гомон М. Л., Міщенко Р. Ф.
Булат, Л. М. Доплерографічні особливості реактивності середньої мозкової артерії у здорових дітей / Л. М. Булат [та ін.]. - С.50-51. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Шкуренко В. Д., Горобець Н. І., Курець О. О.
Шкуренко, В. Д. Реабілітація дітей з хронічною поєднаною патологією органів травлення на етапі санаторно-курортного лікування / В. Д. Шкуренко. - С.52-53. - Бібліогр.: в кінці ст.
Шапаренко, Г. П. Порівняльна характеристика фактичних і належних ехокардюграфічних показників при гіпертонічній хворобі III стадії / Г. П. Шапаренко. - С.54-55. - Бібліогр.: в кінці ст.
Данилюк, І. І. Динаміка системи комплемента у хворих на хронічний лімфолейкоз / І. І. Данилюк. - С.56-57. - Бібліогр.: в кінці ст.
Білик, В. Д. Діагностичні можливості комп’ютерної системи підтримки прийняття рішень при спостереженні за хворими з епілептичними припадками / В. Д. Білик, І. Й. Хаімзон, О. В. Курляндчнков. - С.58-59. - Бібліогр.: в кінці ст.
Желіба, М. Д. Гострий апендицит: причини нагноєння операційної рани / М. Д. Желіба. - С.60. - Бібліогр.: в кінці ст.
Дудник, В. М. Стан тиреощної системи у дітей з кісто- та вузликоутворенням щитовидної залози / В. М. Дудник. - С.61. - Бібліогр.: в кінці ст.
Мелащенко, С. Г. Показники та циркадний ритм добової внутрішньошлункової ацидності у хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки та практично здорових осіб / С. Г. Мелащенко. - С.62-63. - Бібліогр.: в кінці ст.
Загниборода, П. П. Застосування нормобаричної гіпок- сітерапії в комплексному лікуванні хворих цирозом печінки / П. П. Загниборода. - С.64-65. - Бібліогр.: в кінці ст.
Каніковський, О. Є. Кишкові нориці, як ускладнення гострого деструктивного панкреатиту / О. Є. Каніковський, О. О. Жупанов. - С.66-67. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гришко, В. Г. Фізичний розвиток дітей з хронічним гломерулонефритом та його зміни під впливом етапної реабілітації / В. Г. Гришко. - С.68-69. - Бібліогр.: в кінці ст.
Цирульник, А. М. Стан імунітету осіб з хронічними і рецидивуючими захворюваннями органів дихання, що приймали участь в ліквідації аварії на ЧАЕС / А. М. Цирульник [та ін.]. - С.70-71. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Зайков С. В., Гонько В. М., Бобело О. Л., Ланова С. В.
Кузняк, Н. Б. Ефективність лікування хворих з одонтогенними флегмонами щелепно-лицевої ділянки комбінованим препаратом, що поєднує сорбційні та протеолітичні властивості / Н. Б. Кузняк. - С.72-73. - Бібліогр.: в кінці ст.
Курець, О. О. Реабілітація дітей з захворюваннями органів дихання, які постраждали від аварії на ЧАЕС в санаторно-курортних умовах / О. О. Курець. - С.74-75. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гайструк, Н. А. Деякі особливості плаценти при анемії вагітних / Н. А. Гайструк. - С.76-77. - Бібліогр.: в кінці ст.
Жученко, Л. М. Клініка гострих отруєнь психотропними препаратами нейролептичного ряду / Л. М. Жученко, С. В. Римша. - С.78-79. - Бібліогр.: в кінці ст.
Процюк, Т. Л. Комплексне лікування алергічних захворювань у дітей раннього віку з використанням ентеросорбенту - силарду П / Т. Л. Процюк. - С.80-81. - Бібліогр.: в кінці ст.
Барало, І. В. Результати хірургічних втручань у хворих аденомою передміхурової залози з різною груповою (АВО) та оезус належністю крові / І. В. Барало. - С.82-83. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гнатишин, М. С. Індивідуальні критерії оцінки нервово-психічного перенавантаження у жіночого населення та його профілактика / М. С. Гнатишин. - С.84-85. - Бібліогр.: в кінці ст.
Коньков, Д. Г. Структура акушерської патології у вагітних, які зазнали впливу вібрації / Д. Г. Коньков. - С.86-87. - Бібліогр.: в кінці ст.
Сєркова, В. К. Порівняльна оцінка ефективності антиангінальних препаратів у хворих на ішемічну хворобу серця з больовою і безбольовою ішемією міокарду / В. К. Сєркова, Акрам Аль-Харірі. - С.88-89. - Бібліогр.: в кінці ст.
Фомін, О. О. Нове в діагностиці глибоких та складних гемангіом лиця та шиї у дітей / О. О. Фомін. - С.90. - Бібліогр.: в кінці ст.
Корнєєв, Б. І. Хронічний некалькульозний холецистит (огляд літератури) / Б. І. Корнєєв. - С.91-92. - Бібліогр.: в кінці ст.
Полторак, А. В. Самовільне переривання вагітності в ранніх термінах, як соціально-медична проблема / А. В. Полторак. - С.93-94. - Бібліогр.: в кінці ст.
Жученко, О. П. Часовий аналіз динаміки частоти випадків гострого апендицту за 6 років (1987-1992) / О. П. Жученко. - С.95. - Бібліогр.: в кінці ст.
Давидюк, А. Т. З історії організації Вінницького медичного університету (1934-1937 pp.) / А. Т. Давидюк. - С.96-97. - Бібліогр.: в кінці ст.
Курляндчиков, О. В. Розробка комп’ютерної системи підтримки прийняття рішень при веденні хворих з епілептичними припадками / О. В. Курляндчиков. - С.98-99. - Бібліогр.: в кінці ст.
Йолтухівський, М. В. Використання моделі інструментального їжодобувного рефлексу щурів для аналізу закономірностей формування нової рухової програми / М. В. Йолтухівський. - С.100-101. - Бібліогр.: в кінці ст.
Очередько, О. М. Ситуаційне та прогностичне моделювання стану захворюваності сільських мешканців на основі економетричного моделювання / О. М. Очередько. - С.102-103. - Бібліогр.: в кінці ст.
Имеются экземпляры в отделах: всего 1
Свободны: 1

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

4.


    Курець, О. О.
    Реабілітація дітей з захворюваннями органів дихання, які постраждали від аварії на ЧАЕС в санаторно-курортних умовах [Текст] / О. О. Курець // Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - 1997. - Т. 1, № 2. - С. 74-75. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-главная:
ДЫХАТЕЛЬНЫХ ПУТЕЙ БОЛЕЗНИ -- RESPIRATORY TRACT DISEASES (патофизиология, реабилитация, терапия)
ДЕТИ -- CHILD
РЕАБИЛИТАЦИЯ -- REHABILITATION (методы, организация и управление)
КУРОРТЫ -- HEALTH RESORTS
ТЕРАПЕВТИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ И СРЕДСТВА -- THERAPEUTICS (использование)
ЧЕРНОБЫЛЬСКАЯ ЯДЕРНАЯ КАТАСТРОФА -- CHERNOBYL NUCLEAR ACCIDENT
Свободных экз. нет

Найти похожие

5.


    Дрижак, В. І.
    Реабілітація хворих на рак грудної залози після виконання мастектомії [Текст] / В. І. Дрижак, Ш. Р. Бабанли, І. В. Демборинський // Клінічна хірургія. - 1998. - № 5. - С. 26-27


MeSH-главная:
МОЛОЧНОЙ ЖЕЛЕЗЫ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- BREAST NEOPLASMS (хирургия)
МАСТЭКТОМИЯ -- MASTECTOMY (использование, реабилитация)
РЕАБИЛИТАЦИЯ -- REHABILITATION (методы)
Доп.точки доступа:
Бабанли, Ш. Р.
Демборинський, І. В.

Свободных экз. нет

Найти похожие

6.


    Боржієвський, О. А.
    Реабілітація хворих на сечокам’яну хворобу, які перенесли екстракорпоральну ударнохвильову літотрипсію, на курортах Трускавець та Східниця [Текст] / О. А. Боржієвський // Практична медицина. - 1998. - № 3-4. - С. 62-66


MeSH-главная:
ЛИТОТРИПСИЯ -- LITHOTRIPSY (использование, методы)
УРОЛИТИАЗ -- UROLITHIASIS (реабилитация, терапия)
МИНЕРАЛЬНЫЕ ВОДЫ -- MINERAL WATERS (терапевтическое применение)
КУРОРТЫ -- HEALTH RESORTS
Свободных экз. нет

Найти похожие

7.


    Овод, В. О.
    Санаторно-курортна реабілітація хворих на хронічний неспецифічний простатит, що надійшли з районів екологічного контролю [Текст] / В. О. Овод, І. Т. Шимонко, Є. В. Юник // Медицинская реабилитация. Курортология и физиотерапия. - 1998. - № 4. - С. 7-8


MeSH-главная:
ПРОСТАТИТ -- PROSTATITIS (патофизиология, профилактика и контроль, реабилитация, этиология)
ВОДОЛЕЧЕНИЕ -- HYDROTHERAPY (методы, тенденции)
Доп.точки доступа:
Шимонко, І. Т.
Юник, Є. В.

Свободных экз. нет

Найти похожие

8.


    Мелентьєва, О. П.
    Реабілітація хворих з порушенням сексуального здоров’я у віддалений період хірургічного лікування гіпоспадії [Текст] / О. П. Мелентьєва, В. С. Рожков // Медицинская реабилитация. Курортология и физиотерапия. - 1998. - № 1(13). - С. 30-31


MeSH-главная:
ГИПОСПАДИЯ -- HYPOSPADIAS (осложнения, патофизиология, реабилитация, хирургия)
ПОЛОВЫХ ОРГАНОВ МУЖСКИХ БОЛЕЗНИ -- GENITAL DISEASES, MALE (патофизиология, хирургия, этиология)
Доп.точки доступа:
Рожков, В. С.

Свободных экз. нет

Найти похожие

9.


   
    Комплексна реабілітація хворих з патологією кістково-м’язової системи, які тривалий час перебувають під впливом малих доз іонізуючого випромінювання, за умов спеціалізованих відділень клінік та санаторіїв [Текст] / В. П. Зотов, В. В. Поворознюк, І. Д. Коштура // Проблеми остеології. - 1998. - Т. 1, № 2-3. - С. 129-134


MeSH-главная:
ЗДОРОВЬЯ ИЗМЕНЕНИЯ ПРИ ВОЗДЕЙСТВИИ ИЗЛУЧЕНИЙ -- RADIOLOGIC HEALTH (тенденции)
КОСТНО-МЫШЕЧНАЯ СИСТЕМА -- MUSCULOSKELETAL SYSTEM (воздействие облучения, патофизиология)
Доп.точки доступа:
Зотов, В. П.
Поворознюк, В. В.
Коштура, І. Д.

Свободных экз. нет

Найти похожие

10.


    Грішин, М. М.
    Реабілітація хворих, прооперованих із приводу синдрому середньої частки [Текст] / М. М. Грішин, В. В. Мєшков // Одеський медичний журнал. - 1999. - № 4. - С. 73-75


MeSH-главная:
СРЕДНЕЙ ДОЛИ СИНДРОМ -- MIDDLE LOBE SYNDROME (реабилитация, хирургия)
Доп.точки доступа:
Мєшков, В. В.

Свободных экз. нет

Найти похожие

11.


   
    Фізична реабілітація дітей шкільного віку при захворюванні на дискінезію жовчних шляхів [Текст] / В. Ф. Лапшин, Б. П. Преварський, С. О. Бабко // Перинатологія та педіатрія. - 1999. - № 1. - С. 41-42


MeSH-главная:
ЖЕЛЧНЫХ ПУТЕЙ БОЛЕЗНИ -- BILIARY TRACT DISEASES (патофизиология, реабилитация, терапия, этиология)
ШКОЛЬНИКИ -- SCHOOL STUDENTS
Доп.точки доступа:
Лапшин, В. Ф.
Преварський, Б. П.
Бабко, С. О.

Свободных экз. нет

Найти похожие

12.


    Кігічак, А. В.
    Реабілітація неповносправних дітей в Україні (стан проблеми) [Текст] / А. В. Кігічак // Медицинская реабилитация. Курортология и физиотерапия. - 1999. - № 1(17). - С. 49-51


MeSH-главная:
ИНВАЛИДЫ-ДЕТИ -- DISABLED CHILDREN (психология, реабилитация)
ДЕТЕЙ ИНВАЛИДНОСТЬ ВСЛЕДСТВИЕ НАРУШЕНИЯ РАЗВИТИЯ -- DEVELOPMENTAL DISABILITIES (психология, реабилитация)
УКРАИНА -- UKRAINE
Свободных экз. нет

Найти похожие

13.


    Данилаш, М. М.
    Курортна реабілітація потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи осіб із патологією печінки у поєднані з ерозивно-виразковими ураженнями гастродуоденальної системи [Текст] / М. М. Данилаш // Медицинская реабилитация. Курортология и физиотерапия. - 1999. - № 2. - С. 51-52


MeSH-главная:
ГЕПАТИТ ХРОНИЧЕСКИЙ -- HEPATITIS, CHRONIC (осложнения, патофизиология, профилактика и контроль, реабилитация, этиология)
КУРОРТЫ -- HEALTH RESORTS
ЧЕРНОБЫЛЬСКАЯ ЯДЕРНАЯ КАТАСТРОФА -- CHERNOBYL NUCLEAR ACCIDENT
Свободных экз. нет

Найти похожие

14.


   
    Реабілітація жінок, які перенесли перитоніт після кесарева розтину [Текст] / П. М. Баскаков [та ін.] // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 1999. - № 3. - С. 71-74


MeSH-главная:
КЕСАРЕВО СЕЧЕНИЕ -- CESAREAN SECTION (использование, тенденции)
ПЕРИТОНИТ -- PERITONITIS (реабилитация)
Доп.точки доступа:
Баскаков, П. М.
Літвінов, В. В.
Романенко, Т. Г.
Глазков, І. С.

Свободных экз. нет

Найти похожие

15.


    Андрух, В. Н.
    Реабілітація дітей з родин ліквідаторів на Чорнобильській АЕС [Текст] / В. Н. Андрух, В. С. Андрух, Л. Б. Делінкевич // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2000. - № 4. - С. 38-39


MeSH-главная:
ЧЕРНОБЫЛЬСКАЯ ЯДЕРНАЯ КАТАСТРОФА -- CHERNOBYL NUCLEAR ACCIDENT
Доп.точки доступа:
Андрух, В. С.
Делінкевич, Л. Б.

Свободных экз. нет

Найти похожие

16.


    Боднарук, І. І.
    Лапароскопічна холецистетомія та рання післяопераційна курортна реабілітація в лікуванні жовчнокам’яної хвороби. Технічні рішення для попередження ускладнень та пропозиції по тактиці лікування [Текст] / І. І. Боднарук, С. А. Кахно, А. Б. Левицький // Український бальнеологічний журнал. - 2000. - № 3-4. - С. 88-92


MeSH-главная:
ХОЛЕЦИСТИТ -- CHOLECYSTITIS (профилактика и контроль, реабилитация)
ЖЕЛЧНОКАМЕННАЯ БОЛЕЗНЬ -- CHOLELITHIASIS (профилактика и контроль)
(прием и дозировка, терапевтическое применение)
Доп.точки доступа:
Кахно, С. А.
Левицький, А. Б.

Свободных экз. нет

Найти похожие

17.


    Наконечний, А. Й.
    Комплексне лікування та реабілітація дітей із крипторхізмом [Текст] / А. Й. Наконечний // Львівський медичний часопис. - 2000. - Т. 6, № 2. - С. 94-96


MeSH-главная:
КРИПТОРХИЗМ -- CRYPTORCHIDISM (реабилитация, терапия)
Свободных экз. нет

Найти похожие

18.
Шифр: ЖУ4/2001/5
   Журнал

Журнал вушних, носових і горлових хвороб. - Выходит ежеквартально
2001г. № 5
Содержание:
Лавренова, Г. В. Реакции иммунной системы пациентов с хроническим гнойным средним отитом при различных вариантах общей анестезии в отохирургии / Г. В. Лавренова, А. А. Старченко, С. А. Комарец. - С.1-17
Римар, В. В. Показатели и РЭГ и КСВП в зависимости от состояния сердечной деятельности у лиц с сенсерной тугоухостью, пострадавших в результате Чернобыльской катастрофы / В. В. Римар, Т. В. Шидловска. - С.17-23
Шидловська, Т. А. Гемодинамічні зрушення у хворих з хронічною гіпотонусною дисфонією в залежності від величини амплітуди альфа-ритму ЕЕГ та їх неврологічного стану / Т. А. Шидловська, Г. К. Червиць. - С.23-27
Заболотний, Д. І. Застосування комбінованого ензимного препарату в комплексній терапії хворих на хронічний гнійний гайморит / Д. І. Заболотний, К. М. Веремєєнко, Ю. В. Кікоть. - С.28-36
Пухлик, С. М. Аллергия и аденоидные вегетации / С. М. Пухлик, Э. Г. Нейвирт. - С.37-41
Гарюк, Г. І. Крівплив в комплексному лікуванні дітей з гіперплазією глоткового мигдалика / Г. І. Гарюк, Т. В. Мужичук. - С.41-47
Рогожин, В. А. Диагностическое изображение-элемент описания нозологической формы в оториноларингологии. Сообщение 3 / В. А. Рогожин, Н. Н. Колотилов, Л. Г. Розенфельд. - С.48-50
Заболотний, Д. І. Етика і деонтологія медико-соціальної експертизи в оториноларингології / Д. І. Заболотний, Д. І. Клименко, А. І. Розкладка. - С.51-56
Базаров, В. Г. До питання про тактику вестибулометрії у ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС / В. Г. Базаров, Л. А. Савчук, І. А. Білякова. - С.57-60
Миразизов, К. Д. Диагностика нейросенсорных нарушений слуха в отдаленные сроки после слухоулучшающих операций у больных хроническим гнойным средним отитом / К. Д. Миразизов, Г. С. Агзамова, А. Х. Хуснутдинов. - С.61-65
Шкроботун, В. О. Хірургічна реабілітація слуху у хворих на хронічний гнійний середній отит, що ускладнився синустромбозом та сепсисом / В. О. Шкроботун. - С.66-70
Яшан, І. А. Діагностика і лікування хворих на хронічний гнійний мезотимпаніт з гіперплазією задніх кінців нижніх носових раковин / І. А. Яшан, Г. С. Протасевич, О. І. Яшан. - С.70-73
Мітін, Ю. В. Наш досвід використання вушних крапель "Полідекса" при запальних захворювання зовнішнього та середнього вуха / Ю. В. Мітін, Ю. В. Дєєва, О. В. Мотайло. - С.73-75
Безшапочний, С. Б. Використання препаратів "Полідекста" та "Ізофра" в комплексному лікуванні хворих на риносинусіт / С. Б. Безшапочний, В. В. Лобурец. - С.75-76
Диденко, В. И. Аутотрансплонтация губчатой кости с костным мозгом при лечении больных атрофическим ринитом и озеной. Хирургическая техника. Эффективность / В. И. Диденко. - С.77-82
Троян, В. І. Вплив хірургічного втручання на показники гормональної і ліпоперекисної систем та на морфофункціональний стан мікросудинного русла у хворих на рак гортані / В. І. Троян, Н. О. Морозова. - С.82-85
Абизов, Р. А. Поєднання раку гортані з боковою кістою шиї, яка симулювала метастатичний вузол / Р. А. Абизов, А. А. Скорик, Т. В. Шило. - С.85-86
Нечипоренко, В. П. Пластика спинки носа расщепленным кожным лоскутом после иссечения ринофирмы / В. П. Нечипоренко, З. Т. Климов, Ю. Н. Лаврухин. - С.86-88
Балабанцев, А. Г. Перспективы использования гирудотерапии в оториноларингологии / А. Г. Балабанцев, А. А. Станченко, В. В. Богданов. - С.88-93
Имеются экземпляры в отделах: всего 1
Свободны: 1

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

19.


    Шкроботун, В. О.
    Хірургічна реабілітація слуху у хворих на хронічний гнійний середній отит, що ускладнився синустромбозом та сепсисом [Текст] / В. О. Шкроботун // Журнал вушних, носових і горлових хвороб. - 2001. - № 5. - С. 66-70


MeSH-главная:
ОТИТ СРЕДНИЙ ГНОЙНЫЙ -- OTITIS MEDIA, SUPPURATIVE (реабилитация, хирургия)
СЕПСИС -- SEPSIS (осложнения)
Свободных экз. нет

Найти похожие

20.


   
    Професійна реабілітація інвалідів-справа державна [Текст] // Охорона праці. - 2001. - № 12. - С. 45-47


MeSH-главная:
ИНВАЛИДЫ -- DISABLED PERSONS (психология, реабилитация)

Найти похожие

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)