Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (4)Высшее образование (13)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>K=симуляційне<.>)
Общее количество найденных документов : 17
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-17 
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Фіра Д. Б.
Заглавие : Симуляційне навчання студентів як один із перспективних методів формування та вдосконалення професійних хірургічних навичок у майбутніх лікарів
Параллельн. заглавия :Simulation teaching of students as one of promising techniques of future doctors’ professional skills in surgery formation and improvement
Место публикации : Медична освіта. - Тернопіль, 2017. - N 4. - С. 58-61 (Шифр МУ7/2017/4)
MeSH-главная: ОБРАЗОВАНИЕ МЕДИЦИНСКОЕ -- EDUCATION, MEDICAL
ХИРУРГИ -- SURGEONS
МАНЕКЕНЫ -- MANIKINS
Найти похожие

2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Фіра Д. Б.
Заглавие : Симуляційне навчання студентів як один із перспективних методів формування та вдосконалення професійних хірургічних навичок у майбутніх лікарів
Параллельн. заглавия :Simulation teaching of students as one of promising techniques of future doctors’ professional skills in surgery formation and improvement
Место публикации : Медична освіта (Тернопіль). - 2017. - № 4. - С. 58-61 (Шифр МУ7/2017/4)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
Аннотация: Мета роботи – дослідити взаємозв’язок між симуляційними методами навчання та формуванням професійних навичок у студентівОсновна частина. У роботі проаналізовано ефективність використання Міжкафедрального навчально-тренінгового центру симуляційного навчання ДВНЗ “Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України” у відпрацюванні практичних навичок студентів з дисципліни “Загальна хірургія”. Засвоєння матеріалу і відпрацювання навичок студентами на фантомах дозволяють залучати їх до виконання певних маніпуляцій на пацієнтах під ретельним контролем з боку викладачів (промивання шлунка, катетеризація сечового міхура, перев’язки та ін.). Опанування на симуляторах таких навичок, як внутрішньовенна та внутрішньом’язова ін’єкції, навичок серцево-легеневої реанімації необхідне для навчання студентів на будь-якій клінічній кафедрі. Симуляційний центр, створений у ТДМУ, забезпечує теоретичну частину, вивчення практичних випадків, відеосесію, тренінг мануальних навичок та вмінь, роботу на анімальних моделях, спеціалізовані тренінги, участь у конференціях. Для адекватного засвоєння навичок виділено понад 10 % від загального навчального навантаженняВисновок. Використання симуляційних методів значно покращує якість презентації навчального матеріалу й ефективність його засвоєння студентами, збагачує зміст навчального процесу, підвищує мотивацію до навчання та дозволяє об’єктивно оцінити досягнутий рівень професійної підготовки кожного студента
Найти похожие

3.

Заглавие журнала :Український журнал з проблем медицини праці -2012г.,N 4
Интересные статьи :
Нагорна А. М. Оцінка професійних ризиків ВІЛ-інфікування працівників лікувально-профілактичних закладів хірургічного та фтизіатричного профілів/ А. М. Нагорна [и др.] (стр.3-10)
Павленко О. І. Оцінка загальної захворюваності працівників основних цехів металургійного виробництва/ О. І. Павленко (стр.11-23)
Гоженко А. І. Патогенетичне обґрунтування принципів та методів діагностики та медичної корекції дизрегуляторних станів у операторів транспорту/ А. І. Гоженко [и др.] (стр.24-28)
Демченко В. Ф. Особливості застосування неінвазивних біологічних середовищ у біомоніторингу експозиції важкими металами на виробництві/ В. Ф. Демченко [и др.] (стр.29-35)
Зазуляк Т. С. Імунотоксична дія формальдегіду при інгаляційному затруєнні морських свинок/ Т. С. Зазуляк (стр.36-39)
Козицька Т. В. Ультраструктурні порушення в корі головного мозку новонароджених мишей за умов пренатального введення наночасток CdS і солі CdCI2/ Т. В. Козицька (стр.40-47)
Шафран Л. М. Пути повышения надежности психофизиологического профессионального отбора операторов Запорожской АЭС/ Л. М. Шафран [и др.] (стр.48-55)
Варивончик Д. В. Эпидемиология злокачественной мезотелиомы в Украине (2001—2011 гг.)/ Д. В. Варивончик (стр.56-69)
Взаємозв’язок між біомаркерами видихуваного конденсату та внутрішнього впливу металів під час газового дугового зварювання металів (стр.70)
Загальне метилювання ДНК та експозиція низького рівня до бензолу (стр.70-71)
Довготривале розподілення та дослідження біосумісності навантажених декстрином магнітних наночасток, використовуючи мишу як тваринну модель (стр.71)
Посттравматичні стресові порушення та стрес на роботі в пожежників сільських районів Японії (стр.71)
Сполуки шестивалентного хрому на робочому місці: оцінка ступеня та величини професійної експозиції (стр.71-72)
Експозиція професійних водіїв до транспортних дрібних та ультра дрібних часток та хвороба: можливість краще зв’язати експозиційну науку та епідеміологію з професійною небезпекою (стр.72)
Фактори ризику для здоров’я в комп’ютерних операторів телекомпанії в Сербії (стр.72)
Точність та правильність компонентів варіабельності при реєструванні професійної пози: симуляційне дослідження різних стратегій зібрання даних (стр.73)
Кундиев Ю. И. Институт сквозь призму эпох/ Ю. И. Кундиев (стр.74-89)
Академіку Ю. І. Кундієву - 85 років (стр.90-92)
Интересные статьи :
Найти похожие


4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Заглавие : Точність та правильність компонентів варіабельності при реєструванні професійної пози: симуляційне дослідження різних стратегій зібрання даних
Место публикации : Український журнал з проблем медицини праці. - 2012. - № 4. - С. 73 (Шифр УУ40/2012/4)
Найти похожие

5.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Корда Μ. Μ., Шульгай А. Г., Запорожан С. Й., Кріцак М. Ю.
Заглавие : Симуляційне навчання у медицині - складова частина у процесі підготовки лікаря-спеціаліста
Параллельн. заглавия :Simulating learning in medicine part in the preparation of a specialist
Место публикации : Медична освіта. - 2016. - № 4. - С. 17-20 (Шифр МУ7/2016/4)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-главная: ОБРАЗОВАНИЕ МЕДИЦИНСКОЕ -- EDUCATION, MEDICAL
Аннотация: У статті висвітлено актуальність впровадження симуляційного навчання у медицині у процесі підготовки спеціалістів у вищому навчальному закладі й медичну практику лікарів-інтернів та практикуючих лікарів. Показано формування і структуру навчально-практичного центру симуляційного навчання, його роль у засвоєнні знань та вмінь у процесі підготовки лікарів-спеціалістів. Нові підходи до медичної освіти, які дозволяють студентам-медикам вчитися та практикуватися і на чужих помилках, і на власних, не ризикуючи при цьому життям і здоров’ям пацієнтів. Саме таким підходом є симуляційне навчання
Найти похожие

6.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Артьоменко В. В., Самченко С. С., Єгоренко О. С., Новіков Д. А., Караконстантин Д. Ф., Берлінська Л. І.
Заглавие : Симуляційне навчання в медицині: міжнародний та вітчизняний досвід
Место публикации : Одеський медичний журнал: наук.-практ. журн./ Одес. держ. мед. ун-т. - О.: ОДМУ, 2015. - № 6. - С. 67-74 (Шифр ОУ2/2015/6)
Примечания : Бібліогр.: с.73-74
MeSH-главная: ОБРАЗОВАНИЕ МЕДИЦИНСКОЕ -- EDUCATION, MEDICAL
ОБРАЗОВАНИЯ ТЕХНОЛОГИЯ -- EDUCATIONAL TECHNOLOGY
ИННОВАЦИЙ РАСПРОСТРАНЕНИЕ -- DIFFUSION OF INNOVATION
Найти похожие

7.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Велігоцький О. М., Хвисюк О. М., Марченко В. Г., Довженко О. М., Рибак І. М.
Заглавие : Симуляційне навчання в лапароскопічній хірургії
Параллельн. заглавия :Simulative training in laparoscopic surgery
Место публикации : Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту. - 2016. - Т. 20, № 1. Ч.2. - С. 303-306 (Шифр ВУ80/2016/20/1. Ч.2)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-главная: ЛАПАРОСКОПИЯ -- LAPAROSCOPY
ТЕЛЕКОММУНИКАЦИИ -- TELECOMMUNICATIONS
КОМПЬЮТЕРНОЕ МОДЕЛИРОВАНИЕ -- COMPUTER SIMULATION
Аннотация: В роботі представлена програма симуляційного навчання лапароскопічній хірургії для усіх лікарів хірургічного напрямку на базі кафедри ендоскопії та хірургії ХМАПО із застосуванням модельованої віртуальної операційної, обладнаної віртуальним комп’ютерним лапароскопічним симулятором портативного типу (виробник: Еропа Medical, Нідерланди), боксо- вим тренажером "Джонсон і Джонсон" (США) та телекомунікаційною системою
Найти похожие

8.

Заглавие журнала :Проблеми безперервної медичної освіти та науки -2017г.,N 4
Интересные статьи :
Водолажський М. Л. Стан і тенденції розвитку наукових досліджень за актуальними проблемами охорони здоров’я дітей шкільного віку та підлітків/ М. Л. Водолажський, М. М. Коренєв (стр.5-10)
Бойцанюк С. І. Симуляційне навчання як спосіб формування практичних навичок під час підготовки лікаря-стоматолога/ С. І. Бойцанюк, Н. В. Чорній, М. С. Залізняк (стр.11-14)
Іваніщено Л. О. Сучасний погляд на викладання ортопедичної стоматології в післядипломній освіті/ Л. О. Іваніщено (стр.15-20)
Манащук Н. В. Досвід проведення лекційних занять із пародонтології в умовах переходу на кредитно-трансферну систему навчання/ Н. В. Манащук [та ін.] (стр.21-23)
Фуштей И. М. Связь маркеров системного воспалительного ответа и некроза миокарда у больных с острым инфарктом миокарда, осложненного желудочковой экстрасистолией/ И. М. Фуштей, Феди Мохамед, Е. В. Сидь (стр.24-29)
Лозова Т. А. Вплив еплеренону на динаміку мозкового натрійуретичного пептиду та віддалений прогноз хворих на інфаркт міокарда правого шлуночка/ Т. А. Лозова (стр.30-36)
Єлоєва З. В. Функціональний стан гепатобіліарної системи в дітей у разі ожиріння/ З. В. Єлоєва [та ін.] (стр.37-41)
Любченко О. В. Вплив карієсогенного раціону на стан мінералізації тканин ротової порожнини в експерименті на тваринах/ О. В. Любченко, Л. В. Северин (стр.42-46)
Куцевляк В. Ф. Вміст свинцю у твердих тканинах зубів у робітників, зайнятих в умовах професійного ризику/ В. Ф. Куцевляк [та ін.] (стр.47-50)
Любченко О. В. Морфологічне дослідження направленої регенерації кісткової тканини з використанням ксеногенного остеопластичного матеріалу «Cerabone»/ О. В. Любченко, В. М. Черненко (стр.51-55)
Гарюк Г. І. Виявлення серологічних маркерів вірусу Епштейна–Барр у дітей із гіпертрофією глоткового мигдалика і секреторним середнім отитом/ Г. І. Гарюк [та ін.] (стр.56-59)
Лядова Т. И. Генотипы вируса Эпштейна–Барр у пациентов с различными формами инфекции/ Т. И. Лядова (стр.60-65)
Мирошниченко М. С. Местные иммунные реакции в почках, мочеточниках, мочевом пузыре плодов и новорожденных от матерей с физиологической беременностью/ М. С. Мирошниченко (стр.66-70)
Елоева З. В. Лихорадка неясного генеза и аутовоспалительные синдромы/ З. В. Елоева [та ін.] (стр.71-78)
Сухін В. С. Особливості морфології сарком матки/ В. С. Сухін, О. М. Долгая (стр.79-87)
Шармазанова О. П. Історичний нарис до 90-річчя заснування кафедри променевої діагностики та з нагоди 95-річного ювілею Харківської медичної академії післядипломної освіти/ О. П. Шармазанова, М. О. Бортний, В. В. Шаповалова (стр.88-96)
Интересные статьи :
Найти похожие


9.

Заглавие журнала :Проблеми безперервної медичної освіти та науки -2017г.,N 1
Интересные статьи :
Хвисюк О. М. Логістика змін функціонування ліжкового фонду у великих містах/ О. М. Хвисюк, В. І. Кривобок, Б. А. Рогожин (стр.6-9)
Касьянова О. М. Симуляційне навчання в післядипломній медичній освіті: теоретичний і практичний аспекти/ О. М. Касьянова, К. І. Бодня (стр.10-15)
Білоус Т. М. Досвід упровадження проблемно-орієнтованого навчання під час вивчення дитячих хвороб студентами випускного курсу в межах грантового проекту ERASMUS+ (результати анонімного анкетування)/ Т. М. Білоус, М. Н. Гарас, Г. В. Легкун (стр.16-20)
Єлоєва З. В. Діагностичне і прогностичне значення внутрішньоклітинних збудників у випадку атипової інфекційної патології у дітей/ З. В. Єлоєва, С. О. Матвієнко, М. С. Дяченко (стр.21-26)
Тимошенко Е. С. Клинические особенности пациентов с трудноконтролируемой артериальной гипертензией/ Е. С. Тимошенко, Н. И. Яблучанский (стр.27-32)
Рыспаева Д. Э. Экспрессия топоизомеразы IIА как прогностический маркер у больных первичным раком грудной железы/ Д. Э. Рыспаева [и др.] (стр.32-38)
Сухін В. С. Ефективність гормонотерапії у випадку гормонпозитивної лейоміосаркоми матки/ В. С. Сухін [и др.] (стр.39-43)
Белецкий В. Е. Отдаленные результаты лечения солидных опухолей у детей с использованием свободного и липосомального доксорубицина/ В. Е. Белецкий, А. С. Дудниченко (стр.44-48)
Кальченко А. В. Переломы проксимального отдела бедра у пациентов с сопутствующими заболеваниями/ А. В. Кальченко [и др.] (стр.49-53)
Sorokina I. V. Teratomas: features of the morphological structure and localization/ I. V. Sorokina [и др.] (стр.54-57)
Наконечная О. А. Содержание инозитолфосфатов в крови и моче при гломерулонефрите/ О. А. Наконечная [и др.] (стр.58-61)
Наконечная О. А. Особенности сочетанного действия метилтретбутилового эфира и сниженной температуры на функциональные показатели почек у крыс/ О. А. Наконечная [и др.] (стр.62-65)
Яковлева Е. А. Случай пренатальной диагностики краниоторакоомфалопагов, тактика ведения и перинатальный прогноз/ Е. А. Яковлева [и др.] (стр.66-69)
Гризодуб Д. В. Результаты применения диагностического метода определения индивидуальной совместимости конструкционных материалов бюгельных протезов/ Д. В. Гризодуб, Р. М. Огли Бадалов (стр.70-73)
Лобойко К. М. Показники гемодинаміки у коматозних пацієнтів із гострим порушенням мозкового кровообігу/ К. М. Лобойко (стр.74-80)
Швець А. М. Сучасні аспекти медичного інформування підлітків у випадку профорієнтації/ А. М. Швець (стр.81-85)
Багмут І. Ю. Семінар із міжнародною участю (YEDITEPE UNIVERSITY HEALTHCARE INSTITUTIONS ISTANBUL/TURKEY) "Сучасні погляди на лікування захворювань нирок: Актуальні проблеми трансплантації" до 95-річчя від дня заснування ХМАПО/ І. Ю. Багмут (стр.86-87)
Шармазанова Е. П. История развития рентгенологии в Харькове (1900-1926)/ Е. П. Шармазанова, Н. А. Бортный, В. В. Шаповалова (стр.88-96)
Интересные статьи :
Найти похожие


10.

Заглавие журнала :Одеський медичний журнал -2015г.,N 6
Интересные статьи :
Горбачова С. В. Показники системи глутатіону і апоптоз нейронів в умовах нітрозативного стресу n vitro/ С. В. Горбачова, І. Ф. Бєленічев (стр.5-9)
Пухлік О. С. Оптимізація методики енуклеації очного яблука шляхом використання високочастотного електрозварювання біологічних тканин (клініко-експериментальне дослідження)/ О. С. Пухлік, Є. П. Чеботарьов (стр.9-13)
Родинський О. Г. Активність інтернейронних пулів спинного мозку на ранніх етапах експериментальної компресійної нейропатії/ О. Г. Родинський [и др.] (стр.13-18)
Фурдичко А. І. Пародонтопротекторна дія кверцетину у щурів з гепатитом на тлі кишкового дисбіозу/ А. І. Фурдичко, М. І. Скидан, О. А. Макаренко (стр.18-22)
Чугін С. В. Реактивність структур мозкової речовини нирки новонароджених щурів після внутрішньоплодової дії антигенів/ С. В. Чугін (стр.22-27)
Мєшкова Н. О. Вплив α1-адреноблокаторів з протипухлинною дією - похідних хіназоліну - на судинний тонус і артеріальний тиск у щурів/ Н. О. Мєшкова [и др.] (стр.28-32)
Панькевич О. Б. Судово-фармацевтична характеристика складу злочину фальсифікації лікарських засобів і обігу фальсифікованих лікарських засобів/ О. Б. Панькевич, Б. П. Громовик (стр.33-36)
Таттіс А. Дослідження підгострої токсичності препарату "Альцинара" : вплив на функціональний стан і лабораторні показники у щурів/ А. Таттіс [и др.] (стр.37-42)
Ткаченко Н. О. Аналіз розуміння майбутніми спеціалістами фармації поняття "соціальна відповідальність"/ Н. О. Ткаченко (стр.42-46)
Данильченко Л. І. Забезпеченість вітаміном D, маркери кісткового ремоделювання і механічна міцність кісткової тканини у жінок у постменопаузі/ Л. І. Данильченко (стр.47-50)
Дзюблик І. В. Визначення функцій корисності як критеріїв оцінки основних стратегій скринингу ВПЛ-асоційованих патологій шийки матки/ І. В. Дзюблик [и др.] (стр.50-55)
Запорожан В. М. Метаболічний синдром як фактор передчасних пологів/ В. М. Запорожан [и др.] (стр.55- 58)
Якименко О. О. Коморбідна патологія у хворих на ревматоїдний артрит/ О. О. Якименко [и др.] (стр.59-61)
Щербань М. Г. Порівняльний аналіз стану рекреаційних водойомів Харківської області за результатами санітарних та екологічних досліджень/ М. Г. Щербань [и др.] (стр.62-66)
Артьоменко В. В. Симуляційне навчання в медицині: міжнародний та вітчизняний досвід/ В. В. Артьоменко [и др.] (стр.67-74)
Интересные статьи :
Найти похожие


 1-10    11-17 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)