Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
 Найдено в других БД:Книги (1)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>K=урбанізація<.>)
Общее количество найденных документов : 2
Показаны документы с 1 по 2
1.

Заглавие журнала :Буковинський медичний вісник -2022г. т.26,N 2
Интересные статьи :
Голубченко О. Ю. Оцінка ефективності застосування міждисциплінарного підходу у лікуванні пацієнтів з ятрогенними функціональними розладами зубощелепно-лицьової ділянки, сполученими з первинно-глибоким прикусом, згідно з динамікою змін показників електроміографічного дослідження/ О. Ю. Голубченко, П. С. Фліс (стр.3-10)
Особливості клінічної та сонографічної симптоматики при поєднанні хронічного панкреатиту з ішемічною хворобою серця (стр.11-16)
Визначення антимікробної активності диметилгідразонів (стр.17-20)
Епідеміологічна характеристика SAR-CoV-2 Омікрон (стр.21-26)
Нікітіна І. М. Аналіз факторів ризику розвитку гіперпроліферативних процесів ендометрія у жінок раннього репродуктивного віку/ І. М. Нікітіна, К. В. Микитин, Ю. В. Дядюшка (стр.27-31)
Смалюх О. В. Прозапальні цитокіни у хворих на гострий коронарний синдром/ О. В. Смалюх (стр.32-35)
Морфологічна реорганізація тканин пародонта при експериментальному опіоїдному впливі упродовж дванадцяти тижнів (стр.36-41)
Шурма А. І. Експериментальне обгрунтування визначення оптичної густини плазми венозної крові для визначення життєздатності кишок/ А. І. Шурма, Ф. В. Гринчук (стр.42-45)
Davydova N. V. The glutathione system state in rats exposed to ethanol intoxication, its combination with caffeine and modified photoperiod/ N. V. Davydova, N. P. Hryhorieva, D. D. Salekhi (стр.46-49)
Mitochondrial cerebral dysfunction in rats with scopolamine-induced neurodegeneration under enalapril effect (стр.50-56)
Clinical and electroneuromyographic peculiarities of spastic syndrome in children with organic lesions of the nervous system (стр.57-62)
Синдром Велленса на грунті критичної оклюзії медіального сегмента передньої міжшлуночкової гілки лівої коронарної артерії (клінічний випадок) (стр.63-68)
Урбанізація і вплив на здоров’я забруднення повітря в Україні: загрози та можливості (стр.69-76)
Biduchak A. S. Doctor and patient: two parties of one conflict/ A. S. Biduchak (стр.77-80)
Переваги симуляційного навчання у відпрацюванні практичних навичок і маніпуляцій майбутніх лікарів (стр.81-85)
Мелатонін: біологічна роль та оптимізація його застосування (стр.86-90)
Застосування стовбурових клітин у лікуванні трофічних виразок венозного генезу (стр.91-96)
Академік Широбоков Володимир Павлович (до 80-річчя від дня народження) (стр.97-99)
Интересные статьи :
Найти похожие


2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Рингач Н. О., Власик Л. Й., Власик Л. І., Колодніцька Т. Л.
Заглавие : Урбанізація і вплив на здоров’я забруднення повітря в Україні: загрози та можливості
Место публикации : Буковинський медичний вісник. - Чернівці, 2022. - Т. 26, № 2. - С. 69-76 (Шифр БУ5/2022/26/2)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: УРБАНИЗАЦИЯ -- URBANIZATION
ВОЗДУХА ЗАГРЯЗНЕНИЕ -- AIR POLLUTION
Аннотация: Мета – здійснити контент-аналіз досліджень впливу забруднення повітря на здоров’я мешканців міст у світі та в Україні, показати зв’язок урбанізації та дії вибраного середовищного фактору ризику, висвітлити оцінку його внеску у величину Глобального тягаря хвороб для України, та визначити можливості мінімізації шкідливої дії. Матеріал і методи. Контент-аналіз досліджень впливу забруднення повітря на здоров’я мешканців міст у світі та в Україні. Для вивчення внеску у формування Глобального тягаря хвороб використано дані хабу Інституту вимірювання та оцінки здоров’я Data Visualizations / Institute for Health Metrics and Evaluation (IHME). GBD 2019 Cause and Risk Summary. Результати. Наразі потрібні зміни у мисленні та синергетичний підхід для виконання всіх завдань із досягнення Цілей Сталого Розвитку, схвалених, узгоджених і встановлених для себе урядами різних країн світу, у т. ч. Україною. Важливе глобальне Завдання 3.9 «Істотно скоротити кількість випадків смерті та захворювань від дії небезпечних хімічних речовин та через забруднення й отруєння повітря, води та ґрунтів» не було вибрано для себе Україною через брак достовірних показників з доведеним причинно наслідковим зв’язком розладу здоров’я з фактором довкілля, який цей розлад спричинив. Зменшуючи рівень забруднення атмосферного повітря, можна істотно зменшити тягар захворювань, насамперед, спричинений хворобами серця та інсультом, раком легень, а також хронічними захворюваннями органів дихання, включаючи астму. Висновки. Політика, яка стимулює інвестиції на підтримку більш «чистого» транспорту, енергоефективних будинків, виробництва електроенергії, промисловості та кращого поводження з побутовими відходами може зменшити ключові джерела забруднення зовнішнього повітря.
Найти похожие

 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)