Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (35)Высшее образование (3)Редкие издания (1)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>K=фізичні<.>)
Общее количество найденных документов : 39
Показаны документы с 1 по 20
 1-20    21-39 
1.

Заглавие журнала :Фітотерапія.Часопис -2012г.,N 3
Интересные статьи :
Гарник Т. П. Ефективність фітотерапії в лікуванні хворих з гострими кишковими інфекціями, викликаними умовно-патогенними мікроорганізмами/ Т. П. Гарник [и др.] (стр.4-8)
Гарник Т. П. Показники системи глутатіону у хворих на синдром подразненого кишечнику з переважанням обстипації при застосуванні фітозасобу з насіння подорожника овального (Plantago ovata)/ Т. П. Гарник [и др.] (стр.9-15)
Рендюк Т. Д. Збір для лікування хронічного пієлонефриту. Результати клінічного застосування/ Т. Д. Рендюк, Г. Є. Пронченко, В. П. Дьяконов (стр.15-19)
Мирзабаева Н. А. Специфічність клінічних проявів дуоденогастрального рефлюксу на тлі надлишкової маси тіла та ожиріння/ Н. А. Мирзабаева, Т. П. Гарник (стр.19-22)
Любчик В. М. Клінічне застосування ефірних олій рослин для аерофітотерапії на санаторному етапі реабілітації/ В. М. Любчик, Н. В. Мірошніченко, Т. Ф. Голубова (стр.22-26)
Козир В. А. Динаміка рівня ліпідів крові щурів з експериментальною гіперліпідемією при курсовому призначенні екстракту конюшини лучної/ В. А. Козир (стр.26-29)
Харченко Н. В. Особливості харчування людей похилого віку/ Н. В. Харченко [и др.] (стр.29-33)
Рендюк Т. Д. Мінеральні речовини у складі біологічно активних добавок до їжі. Особливості застосування в медицині/ Т. Д. Рендюк, Г. А. Анохіна (стр.34-39)
Харченко В. В. Дозовані аеробні фізичні навантаження в комплексній терапії хворих на неалкогольний стеатогепатит в поєднанні із гіпертонічною хворобою/ В. В. Харченко (стр.39-43)
Макаренко О. М. Хімічний склад cordyceps sinensis і особливості впливу окремих його речовин на імунну систему ссавців в умовах пухлинного росту/ О. М. Макаренко [и др.] (стр.44-49)
Попова Н. В. Рослини та препарати на їх основі в лікуванні доброякісної гіперплазії передміхурової залози. Повідомлення 2. Лікарські засоби на основі Pygeum africanum. Orchis masculo, Xanthium strumarium та ін. в якості моно- та комбінованих лікарських засобів. (Огляд літератури)/ Н. В. Попова [и др.] (стр.50-53)
Коновалова О. Ю. Динаміка нагромадження біологічно активних речовин у листі шовковиці morus alba L. В онтогенезі/ О. Ю. Коновалова [и др.] (стр.54-57)
Маційчук О. П. Дослідження складу жирних та органічних кислот коренів подорожника великого та подорожника ланцетолистого/ О. П. Маційчук (стр.57-59)
Сіра Л. М. Морфолого-анатомічне вивчення талому cetraria islandica (L.) ach/ Л. М. Сіра, І. М. Владимирова (стр.60-62)
Ситар О. В. Вміст біологічно активних речовин фенольної природи у насінні сої (Glycine max (L.) merr.) за дії неіонних колоїдних розчинів наночасток металів/ О. В. Ситар [и др.] (стр.63-68)
Боднар Л. М. Запаси трави чистотілу звичайного (Chelidonium majus L.) в закарпатській області/ Л. М. Боднар (стр.68-71)
Лушпа І. В. Дикорослі лікарські рослини південного узбережжя озера Іссик-куль і прилеглих територій (Киргизстан). Повідомлення І/ І. В. Лушпа, A. M. Чурилов (стр.71-83)
Гударенко О. С. . Стан надання стаціонарзамінюючої медичної допомоги населенню похилого віку в умовах великого міста/ О. С. Гударенко, В. В. Чайковська (стр.84-87)
Зволінська А. М. Стан духовності, інтелекту та світогляду у студентів стоматологічного факультету КМУ УАНМ/ А. М. Зволінська, С. І. Дорошенко (стр.87-88)
Интересные статьи :
Найти похожие


2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Кишко Т. В.
Заглавие : Фізичні чинники у медичній реабілітації
Место публикации : Науковий вісник Ужгородського університету. - 2013. - № 3. - С. 228-230 (Шифр НУ7/2013/3)
Найти похожие

3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Владимиров О. А.
Заглавие : Фізичні чинники при лікуванні вагітних з нейроциркуляторною астенією
Место публикации : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - Київ, 2000. - № 3. - С. 126-129 (Шифр ПУ2/2000/3)
MeSH-главная: БЕРЕМЕННОСТЬ -- PREGNANCY
НЕЙРОЦИРКУЛЯТОРНАЯ ДИСТОНИЯ -- NEUROCIRCULATORY ASTHENIA
ФИЗИОТЕРАПИИ МЕТОДЫ -- PHYSICAL THERAPY MODALITIES
Найти похожие

4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Терещенко Н. М.
Заглавие : Фізичні тренування як невід’ємна складова кардіореабілітаційних заходів у пацієнтів у ранній післяінфарктний період: клініко–функціональні паралелі
Место публикации : Український кардіологічний журнал. - 2018. - № 3. - С. 76-85 (Шифр УУ11/2018/3)
MeSH-главная: ИНФАРКТ МИОКАРДА -- MYOCARDIAL INFARCTION
ФИЗИЧЕСКАЯ КУЛЬТУРА ЛЕЧЕБНАЯ -- EXERCISE THERAPY
ФИЗИЧЕСКАЯ НАГРУЗКА, ТОЛЕРАНТНОСТЬ -- EXERCISE TOLERANCE
Аннотация: Мета – визначити ефективність програми фізичних тренувань (ФТ) у ранні терміни після інфаркту міокарда (ІМ) у пацієнтів з ургентним відновленням коронарного кровообігу при спостереженні протягом 1 року. У дослідження залучено 91 хворого (віком у середньому (52,3±1,5) року) з ІМ. Усім пацієнтам проведено ургентне стентування. Залежно від обсягу фізичної реабілітації хворих розділили на дві групи: 1-шу групу становили 47 осіб, які пройшли курс ФТ, 2-гу – 44 пацієнти, які займалися дистанційною ходьбою та лікувальною фізкультурою. Клініко-інструментальні та біохімічні обстеження проводили при виписуванні зі стаціонару (12–15-та доба після ІМ), через 4, 6 та 12 місяців після ІМ. У вихідному стані хворі обох груп не відрізнялися за клініко-анамнестичними показниками. При першому обстеженні рівень порогової потужності та вартість виконаної роботи за даними показника відношення «подвійного добутку» до рівня виконаної роботи (ПД/А) в обох групах майже не відрізнялися. Після проведення 30 ФТ порогова потужність у 1-й групі суттєво зросла. Через 1 рік після ІМ у 1-й групі рівень порогової потужності зростав при зниженні вартості роботи, у 2-й групі рівень потужності наблизився до даних першого обстеження при зростанні вартості. Така динаміка показників супроводжувалася зниженням у 1-й групі кінцеводіастолічного та кінцевосистолічного об’ємів та їхніх індексів і зростанням фракції викиду лівого шлуночка через 1 рік із суттєвим зменшенням кількості пацієнтів із сегментарними порушеннями. У 2-й групі об’ємні показники змінилися незначно при деякому зростанні фракції викиду. Представлено дані велоергометрії у хворих залежно від часу проведення коронароангіографії, кількості уражених артерій та повноти реваскуляризації в пацієнтів з різним обсягом програми кардіореабілітації. Протягом року в 1-й групі спостерігали зниження вмісту ліпопротеїнів низької щільності після закінчення ФТ із цільовим рівнем через 1 рік, у 2-й групі після короткочасного зниження цей показник підвищився через 1 рік. Розвиток ІМ характеризувався підвищенням продуктів перекисного окиснення ліпідів та білків зі зниженням активності ферментів антиоксидантного захисту, зниженням рівня параоксонази-1 та підвищенням мієлопероксидази, лейкоцитарної еластази. Протягом 1 року в 1-й групі спостерігали позитивну динаміку, однак у більшості випадків показники перевищували референтні значення. Встановлено зростання толерантності до фізичного навантаження з більш економними витратами одразу після закінчення ФТ та збереженням ефекту через 1 рік після ІМ з оптимізацією процесів ремоделювання та відновленням кінезу. Ефект ФТ відзначено в пацієнтів з пізнім відкриттям інфарктзалежної вінцевої артерії та неповною реваскуляризацією. На тлі ФТ виявлено позитивну динаміку показників атерогенного потенціалу крові, ліпідного обміну, протеолітичних ферментів та антиоксидантного захисту
Найти похожие

5.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Розенфельд Л. Г., Колотилов М. М., Самохин А. В.
Заглавие : Фізичні поля організму людини як об’єкт дистанційної діагностики
Место публикации : Проблемы медицины. - Київ, 2000. - № 1-2. - С. 25-28 (Шифр ПУ12/2000/1/2)
MeSH-главная: ДИАГНОСТИКА -- DIAGNOSIS
Найти похожие

6.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Заглавие : Фізичні основи і майбутнє променевої терапії
Место публикации : Український радіологічний журнал. - 2012. - № 1. - С. 5-24 (Шифр УУ17/2012/1)
Предметные рубрики: Лучевая терапия
Физика
Научные исследования
Найти похожие

7.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Oja P., Kelly P., Pedisic Z.
Заглавие : Фізичні вправи корисні для здоров’я, але які з них пов’язані з тривалістю життя?
Место публикации : Артеріальна гіпертензія. - 2017. - № 1. - С. 96 (Шифр АУ38/2017/1)
Найти похожие

8.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Корост Я. В.
Заглавие : Фізичні вправи і гідратація
Место публикации : Ліки України. - 2014. - № 3/4. - С. 12-15 (Шифр ЛУ4/2014/3/4)
MeSH-главная:

РЕГИДРАТАЦИОННАЯ ТЕРАПИЯ -- FLUID THERAPY
Найти похожие

9.

Заглавие журнала :Фізіологічний журнал -2014г. т.60,N 6
Интересные статьи :
Коцюруба А. В. Відновлення наночастинками діоксиду церію стійкості еритроцитів старих щурів до кислотного гемолізу/ А. В. Коцюруба [и др.] (стр.3-9)
Тарасова К. В. Вплив фармакологічної активації аденозинтрифосфатчутливих калієвих каналів на спонтанну скоротливу активність ізольованих неонатальних кардіоміоцитів щура/ К. В. Тарасова, Т. С. Лагодич, Т. І. Древицька (стр.10-15)
Басанець А. В. Зв’язок поліморфізму С-1562→Т промотору гена матриксної металопротеїнази-9 з ризиком розвитку хронічного обструктивного захворювання легень у шахтарів/ А. В. Басанець, Л. В. Долінчук, Т. А. Андрущенко (стр.16-21)
Дорофеева Н. О. Кардіогемодинаміка та ефективність механізму Франка-Старлінга у щурів за умов старіння/ Н. О. Дорофеева, К. О. Драчук, В. Ф. Сагач (стр.22-26)
Чорна С. В. Тривалі фізичні навантаження покращують скоротливу функцію серця у старих щурів за допомогою NO-залежного зменшення чутливості мітохондріальної пори до кальцію/ С. В. Чорна [и др.] (стр.27-35)
Плотнікова Л. М. Реакція фібробластоподібних клітин крові на знижений парціальний тиск кисню/ Л. М. Плотнікова, В. Я. Березовський (стр.36-40)
Федотова Ю. О. Ефекти стимуляції та блокади дофамінових рецепторів на емоційні форми поведінки самиць щурів/ Ю. О. Федотова, Г. О. Фролова (стр.41-45)
Рамазанов В. В. Властивості еритроцитів з невисоким ступенем збереження після заморожування в середовищі з непроникними та проникними кріопротекторами/ В. В. Рамазанов [и др.] (стр.46-53)
Григорова Н. В. Вплив адаптивних гормонів на секреторну активність інсулярного апарату та вміст цинку в ньому і клітинах гіпокампа, шишкоподібної і вилочкової залоз щурів з алоксановим діабетом/ Н. В. Григорова (стр.54-61)
Кравченко О. О. Вплив комплексу природних речовин насіння фенугреку на формування аберантних крипт у слизовій оболонці за умов експериментального канцерогенезу товстої кишки у щурів/ О. О. Кравченко [и др.] (стр.62-68)
Торянік Е. Л. Особливості системи коагуляційного гемостазу у вагітних щурів зі спонтанною артеріальною гіпертензією/ Е. Л. Торянік (стр.69-74)
Маньковська І. М., Серебровська Т. В. Мітохондрії як мішень інтервальної гіпоксії/ І. М., Серебровська Т. В. Маньковська І. М., І. М., Серебровська Т. В. Маньковська І. М. (стр.75-87)
Олександр Григорович Резніков (до 75-річчя з дня народження) (стр.88-89)
Микола Юхимович Макарчук (до 60-річчя з дня народження) (стр.90-91)
VI пленум наукового товариства патофізіологів України (стр.92-93)
Интересные статьи :
Найти похожие


10.

Заглавие журнала :Український ревматологічний журнал -2006г.,N 2
Интересные статьи :
Викторов А. П. Проблемы применения анальгетиков-антипиретиков в соответствии с критериями их безопасности/ А. П. Викторов, В. Г. Кучер, А. В. Кашуба (стр.4-9)
Кузьміна Г. П. Функціональний стан серцево-судинної системи у хворих на системну склеродермію/ Г. П. Кузьміна, О. О. Константінова (стр.10-12)
Пішак О. В. Віддалені результати комплексного лікування з використанням системної ензимотерапії у хворих на ревматоїдний артрит/ О. В. Пішак, Т. І. Сук (стр.13-16)
Дынник О. Б. Современные биоаналитические (протеомные) технологии в лабораторной диагностике ревматических заболеваний/ О. Б. Дынник, В. Н. Залесский (стр.17-24)
Ткачишин В. С. Професійні захворювання опорно-рухового апарату та прилеглих структур, спричинені впливом ряду шкідливих виробничих факторів. Лекція 6. Фізичні, хімічні та біологічні фактори у процесі виробничої діяльності/ В. С. Ткачишин (стр.25-29)
Ткачишин В. С. Лекція 7. Основні клінічні синдроми/ В. С. Ткачишин (стр.30-32)
Беленький А. Г. Роль мышечного спазма в генезе дорсалгий/ А. Г. Беленький (стр.33-36)
Коваленко В. М. Поглиблення знань з ревматології серед сімейних лікарів/ В. М. Коваленко [и др.] (стр.37-39)
Лисенко І. В. Діагностична цінність оксопроліну й арахідонової кислоти як біологічних маркерів деградації хрящової тканини/ І. В. Лисенко (стр.40-44)
Викторов А. П. Рофекоксиб: рациональная фармакотерапия обоснована, контроль над безопасностью продолжается/ А. П. Викторов, Г. А. Проценко, О. Е. Базика (стр.45-53)
Коваленко В. Н. Структурные изменения митрального клапана у больного с постинфарктным кардиосклерозом при митральной регургитации/ В. Н. Коваленко, Ж. М. Высоцкая, Н. С. Поленова (стр.54-56)
Григор’єва Н. В. Особливості зв’язку між структурно-функціональним станом кісткової тканини та розвитком гонартрозу у жінок у постменопаузальний період/ Н. В. Григор’єва ; Н. В. Григор’єва (стр.57-60)
Борткевич О. П. Ураження плечових суглобів у хворих на ревматоїдний артрит: клініко-інструментальне дослідження/ О. П. Борткевич, К. А. Терзов (стр.61-65)
Шевчук С. В. Рівень розчинної молекули адгезії судинних клітин (sVCAM) у пацієнтів із системним червоним вовчаком: зв’язок з активністю захворювання, дисфункцією ендотелію та атеросклерозом/ С. В. Шевчук (стр.66-69)
Бойко Я. Є. Аналіз причин затримки росту у дітей, хворих на ідіопатичний артрит/ Я. Є. Бойко, І. І. Грицюк, Т. В. Бурак (стр.70-73)
Синяченко О. В. Течение и вопросы патогенеза поражений гениталий при системной красной волчанке/ О. В. Синяченко, А. В. Чурилов, И. В. Барабадзе (стр.74-80)
Интересные статьи :
Найти похожие


11.

Заглавие журнала :Український радіологічний та онкологічний журнал -2021г. т.29,N 2
Интересные статьи :
Гольцев А. М. Функціональна активність клітин кісткового мозку тварин після обробки їх нанокомплексами/ А. М. Гольцев [та ін.] (стр.9-21)
Прилипко В. А. Особливості комунікації управлінців державних служб і установ зони спостереження за умови надзвичайної ситуації на АЕС/ В. А. Прилипко [та ін.] (стр.22-33)
Іванкова В. С. Терапевтичне опромінення хворих онкогінекологічного профілю та можливість прогнозу променевих ускладнень/ В. С. Іванкова [та ін.] (стр.34-51)
Крутько Є. М. Застосування електрохімічної детоксикації у онкологічних хворих після мультиорганних операцій з вираженою ендогенною інтоксикацією/ Є. М. Крутько, С. О. Пилипенко, О. С. Павлюченко (стр.52-61)
Ніколов М. О. Оцінка клінічної інформативності методики розрахунку ефективного мозкового кровотоку за даними поліфазної сцинтиграфії з 99mTc-ГМПАО/ М. О. Ніколов, Т. Г. Новікова, С. С. Макеєв (стр.62-75)
Спузяк Р. М. Вивчення ролі цифрового рентгенологічного дослідження в діагностиці змін легенів при коронавірусній хворобі/ Р. М. Спузяк [та ін.] (стр.76-90)
Дубівська С. С. Діагностика змін когнітивної функції у хворих з новоутвореннями черевної порожнини, що виникають у ранньому післяопераційному періоді та їх корекція нейропротекторним препаратом/ С. С. Дубівська, Ю. Б. Григоров (стр.91-107)
Шармазанова О. П. Значення соноеластографії у диференційній діагностиці патологічних процесів матки (огляд літератури)/ О. П. Шармазанова, І. М. Сафонова, Ю. С. Мітякова (стр.108-126)
Чиж М. О. Кріохірургія і фізичні методи в лікуванні онкологічних захворювань/ М. О. Чиж, І. В. Бєлочкіна, Ф. В. Гладких (стр.127-149)
Красносельський М. В. Синдром множинної ендокринної неоплазії/ М. В. Красносельський [та ін.] (стр.150-158)
Щербиніна М. Б. Епідеміологічний профіль раку стравоходу за аналізом бази даних Національного канцер-реєстру України/ М. Б. Щербиніна, Н. Є. Соловйова (стр.159-170)
Интересные статьи :
Найти похожие


12.

Заглавие журнала :Український радіологічний журнал -2012г.,N 1
Интересные статьи :
Фізичні основи і майбутнє променевої терапії (стр.5-24)
Лукашова О. П. Ультраструктура аденокарциноми ендометрія після кріопроменевої терапії у сумарних дозах 10, 20 та ЗО Гр/ О. П. Лукашова [и др.] (стр.25-31)
Мамотюк Є. М. Порівняльне радіобіологічне дослідження протипроменевої ефективності різних зразків соку Ноні/ Є. М. Мамотюк [и др.] (стр.32-38)
Васильєв Л. Я. Результати статистичної обробки масиву даних хворих із другими первинними пухлинами (Попереднє повідомлення)/ Л. Я. Васильєв [и др.] (стр.39-43)
Пилипенко М. І. Стохастичні ефекти опромінення/ М. І. Пилипенко (стр.44-50)
Мечев Д. С. ПЕТ-КТ: теоретичні аспекти, роль в онкології та підготовка фахівців/ Д. С. Мечев [и др.] (стр.51-55)
Пилипенко М. І. Другі злоякісні пухлини Частина II. Чинники ризику/ М. І. Пилипенко [и др.] (стр.56-65)
Пилипенко М. І. Другі злоякісні пухлини Частина IIІ. Профілактика/ М. І. Пилипенко [и др.] (стр.66-69)
Вінніков В. А. Біомаркери радіаційного опромінення: короткий огляд. II. Транскриптоміка/ В. А. Вінніков (стр.70-83)
Пилипенко І. М. Не поспішайте звинувачувати в раці звично підозрюваних (нова теорія формування пухлини в організмі)/ І. М. Пилипенко (стр.84-85)
Пилипенко М. І. Мостович Леонід Григорович/ М. І. Пилипенко (стр.95-96)
Интересные статьи :
Найти похожие


13.

Заглавие журнала :Український науково-медичний молодіжний журнал -2022г.,N 4 спецвип
Интересные статьи :
I науково-практична конференція з міжнародною участю «Комунікація як необхідна складова освітнього процесу майбутніх лікарів та провізорів»
Doroszewska А. Interdisciplinarity of medical communication - in research and teaching/ А. Doroszewska (стр.5)
Doroszewska А. Teaching communication to midwifery and nursery students/ А. Doroszewska, J. Zawanowska (стр.6)
Chylińska J. Teaching medical psychology and medical communication - experience and strategies of the department of health psychology of the warsaw medical university/ J. Chylińska, D. Włodarczyk (стр.7)
Sobczakl Krzysztof. Selected educational strategies in the teaching of medical communication/ Krzysztof Sobczakl, Oliwia Lenkiewicz (стр.8)
Басманов С. М. Оптимізація викладацького процесу у англомовних студентів на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії у сучасних умовах/ С. М. Басманов [та ін.] (стр.9)
Біденко Н. В. Комунікативна компетентність як важлива складова професійної діяльності лікаря - стоматолога дитячого/ Н. В. Біденко, О. І. Остапко (стр.10-11)
Бойко Ю. М. Важливість проведення комунікаційних заходів у випадках формування хімічних, біологічних, радіонуклідних та ядерних загроз на території України/ Ю. М. Бойко [та ін.] (стр.12-13)
Бондар С. С. Значення комунікативних навичок трансплант- координатора в отриманні згоди родичів померлих осіб на вилучення органів для трансплантації/ С. С. Бондар (стр.14-15)
Власенко О. М. Аналіз комунікативної діяльності учасників освітнього процесу М(Ф)ЗВО залежно від форми навчання/ О. М. Власенко, П. В. Микитенко, І. І. Кучеренко (стр.16-17)
Гнатюк В. В. Харизма та її місце у професійній діяльності лікаря і фармацевта/ В. В. Гнатюк, В. Ю. Дяченко, Є. Л. Самойлов (стр.18-19)
Демидчук А. С. Комунікативна складова серед студентів початкових курсів змішаної форми навчання на кафедрі гістології та ембріології/ А. С. Демидчук [та ін.] (стр.20)
Жук О. В. Комунікативний процес: природа, структура, аспекти/ О. В. Жук (стр.21-23)
Зайцева Г. М. Особливості парадигми комунікації при викладанні дисципліни «Загальна та неорганічна хімія» для студентів фармацевтичного факультету/ Г. М. Зайцева [та ін.] (стр.24-25)
Коломієць Т. В. Формування комунікативних навичок майбутніх провізорів на заняттях з іноземної мови/ Т. В. Коломієць (стр.26-27)
Кучин Ю. Л. Формування професійної комунікації у студентів закладів вищої освіти/ Ю. Л. Кучин, Н. М. Ергард (стр.28-29)
Лехніцька С. І. Термінологічна складова професійної комунікації фармацевта/ С. І. Лехніцька, І. В. Саханда, Ю. М. Литвин (стр.30-31)
Лимар Л. В. Діагностика формування англомовної комунікативної академічної та фахової кометентності у майбутніх докторів філософії галузі охорона здоровя/ Л. В. Лимар (стр.32)
Литвиненко Н. П. Формування комунікативних навичок у контексті фахової підготовки майбутніх лікарів/ Н. П. Литвиненко, Т. В. Сергієнко (стр.33-32)
Любарець С. Ф. Дистанційне навчання студентів-стоматологів у закладі вищої освіти - виклики сьогодення/ С. Ф. Любарець (стр.35-36)
Піскунова А. Ю. Забезпечення якості освіти у закладі фахової передвищої освіти засобами дистанційного навчання/ А. Ю. Піскунова, І. І. Кучеренко (стр.37)
Прудка Л. М. Психологічні методи впливу мас-медіа на сучасну молодь в умовах військового стану/ Л. М. Прудка (стр.38-39)
Садовнича О. В. Перформативи як засіб реалізації любовної магії в латинських tabellae defixionum/ О. В. Садовнича (стр.40-41)
Скрипник Р. Л. Особливості розвитку комунікативних навичок студентів медичних факультетів на практичних заняттях з офтальмології/ Р. Л. Скрипник, Н. А. Тихончук, Н. К. Гребень (стр.42)
Чабан О. С. Комунікація з пацієнтом, який вас бачити не хоче, не те що розмовляти/ О. С. Чабан (стр.43-44)
Чалий О. В. Дистанційний формат вивчення вищої математики і статистики курсу «Медичної і біологічної фізики» як одна з форм навчання студентів медичних закладів вищої освіти/ О. В. Чалий, Н. В. Стучинська, І. Ф. Марголич (стр.45-46)
Шевчук О. Є. Використання інформаційних технологій в медицині, за умов дистанційної форми навчання/ О. Є. Шевчук, Ю. М. Бойко (стр.47)
Шматко В. І. Комунікативна стратегія діалогу як фаховий потенціал підготовки лікаря-стоматолога/ В. І. Шматко (стр.48)
Алейник С. Л. Перспектива використання кейс-методів на практичних заняттях з технології ліків/ С. Л. Алейник, Ж. М. Полова (стр.49)
Бабійчук Г. Г. Диференційований підхід діагностики та лікування ехінококових кіст печінки у дітей в мультидисциплінарній команді/ Г. Г. Бабійчук [та ін.] (стр.50-51)
Біляков А. М. Телемедицина в діяльності судово-медичного експерта/ А. М. Біляков, Н. М. Ергард (стр.52-53)
Буц О. Р. Синдром Рея, як ускладнення гострих кишкових інфекцій у дітей. Клінічний випадок/ О. Р. Буц [та ін.] (стр.54-55)
Несин О. Ф. Сучасний підхід до діагностики та лікування атопічного хейліту/ О. Ф. Несин [та ін.] (стр.56-57)
Процюк Р. Г. Подолання стигми, стигматизації та дискримінації хворих на туберкульоз/ Р. Г. Процюк [та ін.] (стр.58-59)
Чалий О. В. Нобелівські премії на межі медицини та природничих наук: дисципліна за вибором для студентів вищих медичних закладів/ О. В. Чалий [та ін.] (стр.60-61)
Чалий О. В. Конструювання змісту та структури вибіркової навчальної дисципліни «Медична апаратура: фізичні та біофізичні принципи»/ О. В. Чалий [та ін.] (стр.62-64)
Бадду К. Клініко-фармокологічні аспекти лікарського засобу, що пригнічує перистальтику кишечника під час лікування діареї у онкохворих/ К. Бадду, І. О. Афанасьєва (стр.65)
Бржевський К. В. Суб’єктивна важливість комунікативних навичок лікаря/ К. В. Бржевський (стр.66-67)
Валькман С. Р. Лінгвістичний аспект в ендокринологічній термінології/ С. Р. Валькман, О. В. Садовнича (стр.68-69)
Блятон О. П. Використання лабораторно-лікувальної системи у визначенні гормону кортизолу - як основного тесту при хронічному стресі/ О. П. Блятон, Л. Б. Десятнюк (стр.70-71)
Паламарчук Ю. В. Вивчення дисципліни «Основи медичної інформатики» майбутніми бакалаврами стоматології/ Ю. В. Паламарчук, Н. В. Стучинська (стр.72)
Прохоренко І. А. Віртуальні симулятори labster в процесі підготовки майбутніх магістрів стоматології/ І. А. Прохоренко, Н. В. Стучинська (стр.73)
Салма И. К. Опитування фармацевтів про вакцинацію проти сезонного грипу/ И. К. Салма, І. О. Афанасьєва (стр.74)
Татьянич-Радківська Т. І. Термінологічна складова комунікативних навичок косметолога/ Т. І. Татьянич-Радківська [та ін.] (стр.75-76)
Интересные статьи :
Найти похожие


14.

Заглавие журнала :Український кардіологічний журнал -2011г.,N 4
Интересные статьи :
Коваленко В. Н. Изменения показателей магнитного картирования сердца у пациентов с очаговым миокардитом/ В. Н. Коваленко [и др.] (стр.7-13)
Амосова К. М. Роль ендотеліальної дисфункції та системного імунного запалення у виникненні ішемії міокарда при фізичному навантаженні у хворих з гемодинамічно незначущим атеросклерозом вінцевих артерій серця/ К. М. Амосова [и др.] (стр.14-19)
Следзевская И. К. Влияние нитропрепаратов пролонгированного действия на внутрисердечную гемодинамику у больных перенесших инфаркт миокарда/ И. К. Следзевская [и др.] (стр.20-24)
Шумаков В. О. Особливості перебігу післяінфарктного періоду на тлі прийому інгібіторів ангіотензинперетворюючого ферменту/ В. О. Шумаков [и др.] (стр.25-30)
Терзов А. И. Механизмы воспалительной реакции в интиме венечных артерий при начинающемся атеросклерозе и воздействие на них системной энзимотерапии/ А. И. Терзов, Р. Ф. Абуталипов, К. А. Терзов (стр.31-38)
Лєбєдь Є. І. Вивчення змін внутрішньокомпонентної структури якості життя жінок з ішемічною хворобою серця, стенокардією напруження, під впливом різних методів лікування/ Є. І. Лєбєдь, О. М. Крючкова (стр.39-42)
Ищук В. А. Применение интервальных нормобарических гипоксических тренировок у больных пожилого возраста с ишемической болезнью сердца/ В. А. Ищук (стр.43-53)
Радченко Г. Д. Профілактика серцево-судинних захворювань - почни з себе. Результати анонімного опитування лікарів, які лікують пацієнтів з артеріальною гіпертензією/ Г. Д. Радченко, І. М. Марцовенко, Ю. М. Сіренко (стр.54-58)
Ватутин Н. Т. Роль омега-3-полиненасыщенных жирных кислот в профилактике рецидивов фибрилляции предсердий/ Н. Т. Ватутин, Н. В. Калинкина, А. Н. Шевелёк (стр.59-62)
Фомич А. Н. Терапия бета-адреноблокаторами и ортостатические реакции частоты желудочковых сокращений у пациентов с постоянной формой фибрилляции предсердий/ А. Н. Фомич, Н. И. Яблучанский (стр.63-67)
Бесага Є. М. Тривалі фізичні тренування хворих з хронічною серцевою недостатністю за модифікованим протоколом: вплив на клініко-функціональний стан та характеристики скелетних м’язів/ Є. М. Бесага (стр.68-74)
Мартинів І. В. Дозозалежний антигіпертензивний та ренопротекторний вплив аторвастатину у хворих на артеріальну гіпертензію/ І. В. Мартинів (стр.75-81)
Дашдамиров Р. Л. Изменение качества жизни и состояния гемодинамики у больных с артериальной гипертензией и метаболическим синдромом под влиянием эпросартана/ Р. Л. Дашдамиров (стр.82-86)
Гавриленко Т. И. Сосудистый эндотелиальный фактор роста в клинике внутренних заболеваний и его патогенетическое значение/ Т. И. Гавриленко, Н. А. Рыжкова, А. Н. Пархоменко (стр.87-95)
Лутай М. І. Значення L-аргініну в лікуванні хворих із серцево-судинною патологією/ М. І. Лутай [и др.] (стр.96-107)
Ена Л. М. Артериальная гипертензия и нарушения ритма сердца/ Л. М. Ена, В. Е. Кондратюк, И. В. Мудрук (стр.108-116)
Интересные статьи :
Найти похожие


15.

Заглавие журнала :Український кардіологічний журнал -2018г.,N 3
Интересные статьи :
Воронков Л. Г. Рекомендації Асоціації кардіологів України з діагностики та лікування хронічної серцевої недостатності (2017)/ Л. Г. Воронков [та ін.] (стр.11-59)
Єпанчінцева О. А. Предиктори ранніх післяопераційних ускладнень після шунтування вінцевих артерій у пацієнтів зі стабільною ішемічною хворобою серця/ О. А. Єпанчінцева [та ін.] (стр.60-75)
Терещенко Н. М. Фізичні тренування як невід’ємна складова кардіореабілітаційних заходів у пацієнтів у ранній післяінфарктний період: клініко–функціональні паралелі/ Н. М. Терещенко (стр.76-85)
Сичов О. С. Динаміка тромбу та/або сладжу у вушку лівого передсердя і відновлення синусового ритму в пацієнтів із фібриляцією – тріпотінням передсердь неклапанного походження при повторній черезстравохідній ехокардіографії/ О. С. Сичов [та ін.] (стр.86-92)
Кузик Ю. І. Первинна кардіальна фіброма правого шлуночка в дитини: клініко–патоморфологічний аналіз випадку/ Ю. І. Кузик, І. І. Гошовський, Б. А. Гошовський (стр.93-97)
Микола Кузьмич Фуркало (до 95–річчя від дня народження) (стр.98-99)
Интересные статьи :
Найти похожие


16.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Бесага Є. М.
Заглавие : Тривалі фізичні тренування хворих з хронічною серцевою недостатністю за модифікованим протоколом: вплив на клініко-функціональний стан та характеристики скелетних м’язів
Место публикации : Український кардіологічний журнал. - 2011. - № 4. - С. 68-74 (Шифр УУ11/2011/4)
Предметные рубрики: Сердечно-сосудистая недостаточность-- патолог
Мышца скелетная-- патолог
Физическая нагрузка
Найти похожие

17.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Чорна С. В., Струтинська Н. А., Семенихіна О. М., Таланов С. А., Коцюруба А. В., Вавілова Г. Л., Сагач В. Ф.
Заглавие : Тривалі фізичні навантаження покращують скоротливу функцію серця у старих щурів за допомогою NO-залежного зменшення чутливості мітохондріальної пори до кальцію
Место публикации : Фізіологічний журнал. - 2014. - Т. 60, № 6. - С. 27-35 (Шифр ФУ6/2014/60/6)
MeSH-главная:
КРЫСЫ -- RATS
СТАРЕНИЕ -- AGING
МИОКАРДА ИШЕМИЯ ПОСЛЕ РЕПЕРФУЗИИ МИОКАРДА -- MYOCARDIAL STUNNING
МЕМБРАННЫЕ ПОТЕНЦИАЛЫ -- MEMBRANE POTENTIALS
АЗОТА ОКСИДЫ -- NITROGEN OXIDES
ГЕННАЯ ЭКСПРЕССИЯ -- GENE EXPRESSION
Найти похожие

18.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : О’Ріордан М.
Заглавие : Рухатися ніколи не пізно: фізичні вправи знижують ризик смерті серцево-судинних захворювань у людей літнього віку
Место публикации : Мистецтво лікування. - 2013. - № 9/10. - С. 58 (Шифр МУ55/2013/9/10)
MeSH-главная:
ПОЖИЛЫЕ -- AGED
Найти похожие

19.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Ткачишин В. С.
Заглавие : Професійні захворювання опорно-рухового апарату та прилеглих структур, спричинені впливом ряду шкідливих виробничих факторів. Лекція 6. Фізичні, хімічні та біологічні фактори у процесі виробничої діяльності
Место публикации : Український ревматологічний журнал. - 2006. - № 2. - С. 25-29 (Шифр УУ18/2006/2)
Предметные рубрики: Профессиональные болезни-- этиол
Профессиональных вредностей воздействие
Костно-мышечной системы болезни
Найти похожие

20.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Криволап И. В., Красножон С. В.
Заглавие : Прогнозування реакції дитячого організму на фізичні навантаження за наявності проявів диспластичної кардіопатії
Место публикации : Вісник проблем біології і медицини. - 2014. - Т. 3, № 2. - С. 155-159 (Шифр ВУ12/2014/3/2)
Найти похожие

 1-20    21-39 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)