Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (13)Библиотечные издания (33)Высшее образование (5)Краеведение (13)
Формат представления найденных документов:
полныйинформационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>K=інформація<.>)
Общее количество найденных документов : 111
Показаны документы с 1 по 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-111 
1.
Шифр: СУ69/2023/2
   Журнал

Спортивна медицина, фізична терапія та ерготерапія. - Выходит дважды в год
2023г. N 2
Содержание:
Арнаутова, Л. В. Стратегії подолання стресу та точність сенсомоторного реагування у кваліфікованих гандболісток / Л. В. Арнаутова [та ін.]. - С.3-9. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Петровська Т. В., Федорчук С. В., Куценко Т. В., Петрушевський Є. І.
Гончаренко, Є. В. Роль спорту у формуванні соціального капіталу: від теорії до практики / Є. В. Гончаренко, І. О. Когут. - С.10-16. - Бібліогр.: в кінці ст.
Жарова, І. О. Аналіз травматизму та розвитку порушень опорно-рухового апарату у спортсменок, які спеціалізуються в акробатиці на пілоні / І. О. Жарова, Г. П. Антонова. - С.17-23. - Бібліогр.: в кінці ст.
Корбуш, О. І. Застосування методу електроенцефалографії у практиці сучасного тенісу / О. І. Корбуш [та ін.]. - С.24-30. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Федорчук С. В., Тукаєв С. В., Куценко Т. В., Лисенко О. М.
Корбуш, О. І. Оцінювання психологічного стресу спортсменів за допомогою методу електроенцефалографії / О. І. Корбуш, С. В. Федорчук. - С.31-36. - Бібліогр.: в кінці ст.
Крикун, О. А. Психологічна характеристика спортсменів складно-координаційних видів спорту. Сучасні підходи при їх спортивному відборі / О. А. Крикун. - С.37-42. - Бібліогр.: в кінці ст.
Марченко, О. Ю. Дослідження самооцінки фізичного розвитку спортсменів у контексті гендерного підходу / О. Ю. Марченко, О. В. Москаленко. - С.43-48. - Бібліогр.: в кінці ст.
Траверсе, Г. М. Сучасні наукові підходи до оптимізації спортивної діяльності шляхом корекції рівня вітаміну D в організмі спортсменів / Г. М. Траверсе, В. І. Горошко, С. А. Горопашна. - С.49-56. - Бібліогр.: в кінці ст.
Футорний, С. М. Поняття адаптації в обґрунтуванні екологічного підходу до експлуатації та реабілітації спортивної інфраструктури міста / С. М. Футорний, О. В. Маслова, О. Чернікова. - С.57-61. - Бібліогр.: в кінці ст.
Циганенко, О. І. Відбір екологічно безпечних територій для розміщення спортивих парків шляхом використання екологічного територіального картографування шумового забруднення / О. І. Циганенко [та ін.]. - С.62-65. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Першегуба Я. В., Склярова Н. А., Оксамитна Л. Ф.
Шевчук, О. К. Методичне забезпечення як важлива складова імплементації інклюзивності у спорті / О. К. Шевчук, І. О. Когут, В. Л. Маринич. - С.66-76. - Бібліогр.: в кінці ст.
Шахліна, Л. Я-Г. До питання підготовки юних спортсменів у сучасному спорті / Л. Я-Г. Шахліна [та ін.]. - С.77-83. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Футорний С. М., Владимирова Н., Маслова О. В., Чистякова М., Чернікова О.
Ніканоров, О. К. Особливості фізичної терапії військовослужбовців з ампутацією нижніх кінцівок / О. К. Ніканоров, О. О. Крикунов. - С.84-87. - Бібліогр.: в кінці ст.
Колосова, О. В. Оцінювання сенсомоторного реагування учасників бойових дій з різним рівнем наявного стресу / О. В. Колосова [та ін.]. - С.88-93. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Федорчук С. В., Когут І. О., Крушинська Н. М., Прима І. І.
Маринич, В. Л. Статистична інформація як ключовий чинник впровадження інклюзивності фізкультурно-спортивної роботи в закладах позашкільної освіти / В. Л. Маринич, І. О. Когут. - С.94-99. - Бібліогр.: в кінці ст.
Марченко, О. Ю. Дослідження рівня фізичного розвитку та фізичної підготовленості особового складу підрозділів Національної поліції України / О. Ю. Марченко, О. С. Холодова. - С.100-104. - Бібліогр.: в кінці ст.
Рожкова, Т. А. Перспективи застосування засобів традиційної китайської медицини «Детокс Хуахуа So» та «Детокс Хуа’ю Цяньянь» для зниження маси тіла / Т. А. Рожкова, Л. М. Пойнар, М. В. Хоменко. - С.105-111. - Бібліогр.: в кінці ст.
Семененко, В. П. Фізична активність та здоров’я дітей шкільного віку в освітній моделі фізичного виховання в умовах нової української школи / В. П. Семененко, В. В. Теліус. - С.112-117. - Бібліогр.: в кінці ст.
Антонова, О. І. Вплив корекційної програми на моторну сферу дітей раннього віку зі спастичним синдромом рухових порушень / О. І. Антонова [та ін.]. - С.118-122. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Пасенко А. В., Кущ О. С., Івакіна Ю. С., Луценко Б. О.
Баннікова, Р. О. Вплив ортезування на силу м’язів та швидкість ходьби осіб з гострим порушенням мозкового кровообігу / Р. О. Баннікова, О. О. Вороньков. - С.123-128. - Бібліогр.: в кінці ст.
Борзих, Н. О. Ефективність кінезитерапії в лікуванні пацієнтів з торакалгіями на тлі грудного остеохондрозу хребта в поєднанні з серцево-судинною патологією / Н. О. Борзих [та ін.]. - С.129-134. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Рой І. В., Барабаш С. В., Кудрін А. П., Катюкова Л. Д., Кравченко В. Г.
Волкова, С. А. Сучасний стан питання застосування фізичної терапії для осіб з доброякісним пароксизмальним позиційним запамороченням / С. А. Волкова, К. Л. Калінкін. - С.135-139. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гаврелюк, С. В. Огляд моделей рухових порушень у дітей з розладами аутистичного спектра залежно від віку / С. В. Гаврелюк, О. В. Бісмак, Джамалов Халеддін Огли Рагим. - С.140-144. - Бібліогр.: в кінці ст.
Жарова, І. О. Особливості антропометричних характристик жінок з надмірною масою тіла та гоналгіями / І. О. Жарова [та ін.]. - С.145-151. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Скочко В. І., Кучерява О. В., Горенко З. А.
Жернов, О. А. Обґрунтування тактики реабілітації постраждалих з опіками та їх наслідками / О. А. Жернов [та ін.]. - С.152-157. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Осадча О. І., Цапенко О. В., Козинець Г. П.
Кравчук, Л. Д. Особливості реабілітації хворих після ендоскопічної декомпресії при поперековому спінальному стенозі / Л. Д. Кравчук [та ін.]. - С.158-163. - Бібліогр.: в кінці ст.
Другие авторы: Фіщенко Я. В., Меленко В. І., Івановська О. Е.
Лавров, В. Кіберспорт як засіб реабілітації ветеранів бойових дій: перспективи та можливості / В. Лавров, Л. В. Денисова, О. А. Шинкарук. - С.164-168. - Бібліогр.: в кінці ст.
Русанов, А. П. Вплив терапевтичних вправ та ішемічної компресії на амплітуду рухів та біль при адгезивному капсуліті та міофасціальному больовому синдромі / А. П. Русанов. - С.169-175. - Бібліогр.: в кінці ст.
Смоляр, І. Результати діагностики складових комунікативної компетентності майбутніх фізичних терапевтів / І. Смоляр, О. Б. Лазарєва. - С.176-181. - Бібліогр.: в кінці ст.
Имеются экземпляры в отделах: всего 1
Свободны: 1

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

2.


    Маринич, В. Л.
    Статистична інформація як ключовий чинник впровадження інклюзивності фізкультурно-спортивної роботи в закладах позашкільної освіти [Текст] = Statistical information as a key factor in the implementation of inclusive physical education and sports activities in out-of-school institutions / В. Л. Маринич, І. О. Когут // Спортивна медицина, фізична терапія та ерготерапія. - 2023. - N 2. - С. 94-99. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-главная:
УЧЕБНЫЕ ЗАВЕДЕНИЯ -- SCHOOLS (организация и управление)
ФИЗИЧЕСКАЯ НАГРУЗКА -- EXERCISE
УКРАИНА -- UKRAINE
Аннотация: Інклюзивність є керівним принципом Порядку денного сталого розвитку на період до 2030 р., який включає зобов’язання нікого не залишити осторонь і створити «справедливий, толерантний, відкритий і соціально інклюзивний світ, у якому задовольняються потреби найбільш уразливих верств населення». Мета. Обґрунтування визначальності збору даних для збільшення видимості визначених груп, які наражаються на бар’єри інклюзії, в процесі фізкультурно-спортивної роботи в закладах позашкільної освіти на основі вивчення світового досвіду. Методи. Аналіз науково-методичної літератури та матеріалів мережі Інтернет; синтез та узагальнення; аналіз документальних джерел. Результати. У процесі дослідження проводили аналіз офіційних сайтів міжнародних організацій, які займаються збором зіставних на міжнародному рівні високоякісних даних про інвалідність, та виявити вагомість збору статистичної інформації для формування суспільних процесів. Синтез та узагальнення зібраної інформації дозволив структурувати сферу діяльності Вашингтонської групи зі статистики інвалідності у світі. Аналіз документальних джерел – текстів опитувальників, дозволив охарактеризувати міжнародні інструменти збору статистичних даних про осіб з інвалідністю. Збір статистичної інформації є ключовим чинником впровадження політик держав щодо різних напрямів суспільного життя. Питання впровадження інклюзивності фізкультурно-спортивної роботи у закладах позашкільної освіти за змістом і формою тісно пов’язане із визначенням кількості дітей – об’єктів для включення в освітній процес, тобто зі збором даних. Міжнародна політика збору даних про інвалідність формується з 2001 р. – з моменту створення Вашингтонської групи зі статистики інвалідності як міської групи Статистичної комісії ООН, діяльність якої спрямована на збір зіставних на міжнародному рівні високоякісних даних про інвалідність серед 135 країн світу, проте жодна країна Східної Європи не залучена до цього процесу. Розроблені інструменти Вашингтонською групою зі статистики інвалідності охоплюють опитувальники для дорослих, дітей, робочої сили та учасників освітнього процесу і допоможуть відстежувати прогрес у досягненні мети нікого не залишити позаду, встановленої в Порядку денному сталого розвитку на період до 2030 р
Inclusiveness is a guiding principle of the 2030 Agenda for Sustainable Development, which includes a commitment to leave no one behind and to create “a just, tolerant, open, and socially inclusive world that meets the needs of the most vulnerable strata of population”. Objective. To substantiate the determinacy of data collection in order to increase the visibility of certain groups that face barriers to inclusion in the process of physical culture and sports work in out-of-school educational institutions based on the study of world experience. Methods. Analysis of scientific and methodological literature and Internet materials; synthesis and generalization; analysis of documentary sources. Results. The study analyzed the official websites of international organizations that collect internationally comparable high-quality data on disability and identified the importance of collecting statistical information for formation of social processes. The synthesis and generalization of the collected information allowed us to structure the scope of the Washington Group on Disability Statistics in the World. The analysis of documentary sources - the texts of questionnaires - allowed us to characterize international instruments for collecting statistical data on persons with disabilities. The collection of statistical information is a key factor in the implementation of state policies in various areas of public life. The issue of introducing inclusiveness of physical education and sports work in out-of-school educational institutions is closely related in content and form to determining the number of children to be included in the educational process, i.e. to data collection. International disability data collection policy has been formed since 2001, when the Washington Group on Disability Statistics was established as a UN Statistical Commission urban group, whichaims to collect internationally comparable, high-quality disability data from 135 countries, but no Eastern European country has been involved in this process. The tools developed by the Washington Group on Disability Statistics include questionnaires for adults, children, the workforce, and participants in the educational process and will help track progress towards the goal of leaving no one behind, set out in the 2030 Agenda for Sustainable Development
Доп.точки доступа:
Когут, І. О.

Свободных экз. нет

Найти похожие

3.


    Nassar, A.
    Update on sphenoid wing meningiomas [Text] = Оновлена інформація про менінгіоми крила клиноподібної кістки / A. Nassar, V. Smolanka // Міжнародний неврологічний журнал. - 2022. - Т. 18, № 1. - P54-59. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
МЕНИНГИОМА -- MENINGIOMA (хирургия)
КЛИНОВИДНАЯ КОСТЬ -- SPHENOID BONE (патология, хирургия)
ДИАГНОСТИКИ МОЛЕКУЛЯРНОЙ МЕТОДЫ -- MOLECULAR DIAGNOSTIC TECHNIQUES (использование)
СТЕРЕОТАКСИЧЕСКИЕ ОПЕРАЦИИ -- STEREOTAXIC TECHNIQUES (использование)
Аннотация: Meningiomas are the most common non-glial intracranial tumors in adults, which account for 14–19 % of all primary intracranial tumors and occur most commonly in females. They are the most common tumors of the sphenoid wing, and constitute 15–20 % of all intracranial meningiomas, representing the third most common group of intracranial meningiomas. Most sphenoid wing meningiomas are relatively easy to remove; however, they are sometimes a challenge, due to their invasion of the cavernous sinus, the bone and, especially, to their close relationship to main arteries and cranial nerves. In these cases, total excision is extremely difficult, resulting in high morbidity and a high rate of re-growth or recurrence. Here, we review current concepts of diagnosis, treatment, and follow-up with clinical decision-making informed by multimodal imaging and molecular biology
Менінгіоми є найбільш поширеними негліальними внутрішньочерепними пухлинами в дорослих, на частку яких припадає 14–19 % від усіх первинних внутрішньочерепних пухлин і які найчастіше зустрічаються в жінок. Вони є найбільш поширеними пухлинами крила клиноподібної кістки, становлять 15–20 % від усіх внутрішньочерепних менінгіом, являють собою третю за поширеністю групу внутрішньочерепних менінгіом. Більшість менінгіом крила клиноподібної кістки відносно легко видалити; однак іноді вони становлять труднощі у зв’язку з їх проникненням в кавернозний синус, кістку і, особливо, через їхній тісний зв’язок з магістральними артеріями і черепно-мозковими нервами. У цих випадках повне висічення надзвичайно утруднене, що призводить до високої захворюваності та високої частоти повторного зростання або рецидиву [1–4]. У цій статті ми розглядаємо сучасні концепції діагностики, лікування та подальшого спостереження з урахуванням прийняття клінічних рішень, що ґрунтуються на даних мультимодальної візуалізації та молекулярної біології
Доп.точки доступа:
Smolanka, V.

Свободных экз. нет

Найти похожие

4.
Шифр: УУ23/2021/25/2
   Журнал

Урологія [Текст]. - Выходит ежеквартально
2021г. Т. 25 № 2
Содержание:
Wagenlehner, F. M. New antibiotics in the treatment of urinary tract infections / F. M. Wagenlehner. - С.97-101
Khelaia, A. Nonobstructive azoospermia, when we can find spermatozoa, is FSH as a marker of succes? / A. Khelaia. - С.102-106
Меленевський, О. Д. Дослідження показників про- та антиоксидантної системи в спермоплазмі при порушенні фертильності у чоловіків / О. Д. Меленевський, О. М. Чайка, О. В. Третьякова. - С.107-113
Квятковський, Є. А. Діагностика анатомічної обструкції нижніх сечових шляхів із застосуванням урофлоуметрії з фармакоуродинамічним тестом / Є. А. Квятковський, Т. О. Квятковська, Є. В. Пілін. - С.114-122
Saidakova, N. O. Epidemiological features of chronic cystitis in the capital megapolis / N. O. Saidakova [et al.]. - С.123-129
Другие авторы: Stus V. P., Shulyak O. V., Havva N. V., Startseva L. M.
Savchuk, R. V. Study of the constrictor properties of the neobladder under the influence of new chemical compounds in vivo experiment / R. V. Savchuk, F. I. Kostyev, N. V. Shmatkova. - С.130-137
Головко, С. В. Сучасні підходи до локального лікування метастатичного раку простати (огляд літератури) / С. В. Головко, А. С. Головко. - С.138-147
Yekhalov, V. V. Emotional burnout syndrome in primary specialization doctors / V. V. Yekhalov [et al.]. - С.148-152
Другие авторы: Kravets O. V., Stus V. P., Moiseienko M. M., Stanin D. M., Krishtafor D. A.
Поздоровляємо з нагородами! : інформація. - С.153
Имеются экземпляры в отделах:
Экз. 1 (свободен)

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

5.


    Diehl, C.
    Melanogenesis - an update [Text] = Меланогенез - нова інформація / C. Diehl // Український журнал дерматології, венерології, косметології. - 2021. - N 1. - P58-66. - Бібліогр. наприкінці ст.


MeSH-главная:
МЕЛАНОЦИТЫ -- MELANOCYTES
МЕЛАНИНЫ -- MELANINS
КОЖИ ПИГМЕНТАЦИЯ -- SKIN PIGMENTATION
КЕРАТИНОЦИТЫ -- KERATINOCYTES
Аннотация: Human skin and hair colour are due to a pigment, melanin, which is produced at the dermal epidermal level by specialized cells, the melanocytes, in a process named melanogenesis. The melanocytes are derived from their precursors, melanoblasts, with migrate to their definitive locations in the course of the final steps of embryogenesis. The melanocytes produce melanosomes, small organelles where melanin synthesis will take place. There are four stages of development of melanosomes, and only from the third stage onward melanosomes can synthesize melanin. Then, the transfer of melanin from the melanocytes to the keratinocytes can take place. According to the individuals, there is a phenotypic diversity of pigmentation, which is described in Fitzpatrick classification, and due to the ratio eumelanin (dark melanin) and phaeomelanin (reddish melanin) produced by the melanocytes. Melanogenesis is quite a complex series of chemical reactions, along which three enzymes, tyrosinase (TYR), tyrosinase-related protein 1 (TRP1) and DOPAchrome tautomerase (DCT) are absolutely required. Other enzymes also play a role in this process. Melanocortin-1 receptor (MC1R) and Microphthalmia-associated transcription factor (MITF) also play a pivotal role in the stimulation (or not) of the melanocytes. Skin pigmentation is regulated by a series of intrinsic factors such as peptides, cytokines, prostaglandins, NO, but also oestrogens. On the other hand, UV radiation (UVR) is a potent extrinsic regulator of melanogenesis. In this paper, it was emphasized on the importance of the paracrine regulation of skin pigmentation. The major role of keratinocytes is well known, but other skin cells like fibroblast, immune cells or endothelial cells are of major importance in this cell-to-cell communication with the melanocytes and will regulate melanogenesis. Finally, a brief glossary was proposed about various existing melanins
Колір шкіри і волосся людини зумовлені пігментом, меланіном, який виробляється на рівні дерми і епідермісу спеціалізованими клітинами, меланоцитами, в процесі, який називається меланогенез. Меланоцити утворюються зі своїх попередників, меланобластів, і мігрують до своїх остаточних місць під час кінцевих етапів ембріогенезу. Меланоцити виробляють меланосоми, маленькі органели, в яких відбуватиметься синтез меланіну. Є чотири стадії розвитку меланосом, і тільки починаючи з третьої стадії і далі меланосоми можуть синтезувати меланін. Потім може відбуватися перенесення меланіну з меланоцитів у кератиноцити. Існує фенотипічна різноманітність пігментації, яка описана в класифікації Фітцпатріка й зумовлена співвідношенням еумеланіну (темного меланіну) і феомеланіну (червонуватого меланіну), що продукуються меланоцитами. Меланогенез є досить складною серією хімічних реакцій, в яких обов’язково необхідні три ферменти: тирозиназа (TYR), тирозиназа­споріднений білок 1 (TRP1) і ДОФАхромтаутомераза (DCT). Інші ферменти також відіграють роль у цьому процесі. Рецептор меланокортину-­1 (MC1R) і фактор транскрипції, пов’язаний з мікрофтальмією (MITF), також відіграють ключову роль у стимуляції (чи ні) меланоцитів. Пігментація шкіри регулюється низкою внутрішніх чинників, таких як пептиди, цитокіни, простагландини, NO, а також естрогени. З іншого боку, УФ-­випромінювання є потужним зовнішнім регулятором меланогенезу. У цій статті наголошувалося на важливості паракринної регуляції пігментації шкіри. Основна роль кератиноцитів добре відома, але інші клітини шкіри, такі як фібробласти, імунні клітини або ендотеліальні клітини, мають велике значення в міжклітинній комунікації з меланоцитами і регулюють меланогенез. Нарешті, був запропонований короткий словник різних існуючих меланінів
Свободных экз. нет

Найти похожие

6.
Шифр: УУ32/2021/1
   Журнал

Український журнал дерматології, венерології, косметології [Текст]. - Выходит ежеквартально
2021г. № 1
Содержание:
Ємченко, Я. О. Піоглітазон у лікуванні хворих з коморбідністю псоріатичної хвороби та аліментарного ожиріння / Я. О. Ємченко [та ін.]. - С.7-14. - Бібліогр. наприкінці ст.
Другие авторы: Іщейкін К. Є., Кайдашев І. П., Гайдучок І. Г.
Литинська, Т. О. Карциноїдний папіломатоз шкіри Готтрона (особливості клінічного перебігу, діагностики та лікування, власне клінічне спостереження) / Т. О. Литинська, О. В. Демченко. - С.15-20. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рахматов, А. Б. Досвід застосування L-карнітину в лікуванні хворих на бульозний епідермоліз / А. Б. Рахматов, М. К. Халдарбеков. - С.21-25. - Бібліогр. наприкінці ст.
Поліщук, Д. С. Бореліозна лімфоцитома як рідкісний вияв хвороби Лайма / Д. С. Поліщук, С. Й. Поліщук. - С.26-32. - Бібліогр. наприкінці ст.
Гречанська, Л. В. Досвід застосування "Топікрему заспокійливого крему СІКА" для відновлення шкіри та слизових оболонок після деструктивних дерматокосметологічних процедур та у комплексному лікуванні дерматозів / Л. В. Гречанська [та ін.]. - С.33-38. - Бібліогр. наприкінці ст.
Другие авторы: Подлужна О. В., Остапенко С. П., Алаторських А. Є.
Анфілова, М. Р. Розацеа - сучасні особливості патогенезу і можливості медикаментозної корекції в епоху зростаючої антибіотикорезистентності / М. Р. Анфілова. - С.39-44. - Бібліогр. наприкінці ст.
Богомолов, А. Є. Пандемія COVID-19 та хронічна кропив’янка / А. Є. Богомолов. - С.45-50. - Бібліогр. наприкінці ст.
Запольський, М. Е. Аналіз клініко-діагностичних особливостей та критеріїв ефективності лікування автоімунних бульозних дерматозів групи пемфігуса / М. Е. Запольський [та ін.]. - С.51-57. - Бібліогр. наприкінці ст.
Другие авторы: Лебедюк М. М., Прокоф’єва Н. Б., Гончаренко В. В., Нерубащенко С. В.
Diehl, C. Melanogenesis - an update / C. Diehl. - С.58-66. - Бібліогр. наприкінці ст.
Федоренко, О. Є. Короткий нарис історії світових епідемій-пандемій. Частина ІІ. Холерне дев’ятнадцяте / О. Є. Федоренко, К. В. Коляденко. - С.67-72. - Бібліогр. наприкінці ст.
Имеются экземпляры в отделах:
Экз. 1 (свободен)

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

7.


   
    Поздоровляємо з нагородами! : інформація // Урологія. - 2021. - Том 25, N 2. - С. 153


MeSH-главная:
УРОЛОГИЯ -- UROLOGY (история, кадры)
Доп.точки доступа:
Горпинченко, Ігор Іванович (Згідно з Указом Президента України №257/2021 від 18 червня 2021 року "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня медичного працівника" за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги, рятування життя людей в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19 та високу професійну майстерність нагороджено орденом "За заслуги" І ступеня Горпинченка Ігоря Івановича - завідувача відділу державної установи "Інститут урології Національної академії медичних наук України") \о нем\
Возіанов, Сергій Олександрович (Згідно з Указом Президента України №257/2021 від 18 червня 2021 року "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня медичного працівника" за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги, рятування життя людей в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19 та високу професійну майстерність присвоєно почесне звання "Заслужений лікар України" Возіанову Сергію Олександровичу - директорові державної установи "Інститут урології Національної академії медичних наук України") \о нем\

Свободных экз. нет

Найти похожие

8.
Шифр: УУ43/2020/1/2
   Журнал

Український неврологічний журнал . - Выходит ежеквартально
2020г. N 1/2
Содержание:
Ткаченко, О. В. Ураження нервової системи при коронавірусній інфекції COVID-19 / О. В. Ткаченко. - С.5-12
Стаднік, С. М. Особливості запально-метаболічного профілю пацієнтів у гострий період ішемічного інсульту / С. М. Стаднік, О. В. Сайко. - С.13-19
Фломін, Ю. В. Клініко-діагностичний алгоритм визначення підтипу ішемічного інсульту у пацієнтів інтегрованого інсультного блоку / Ю. В. Фломін [та ін.]. - С.20-27
Другие авторы: Трепет Г. С., Гур’янов В. Г., Соколова А. І.
Пантелеєнко, А. В. Зв’язок вираженості лейкоареозу зі ступенем функціонального відновлення після атеротромботичного ішемічного інсульту / А. В. Пантелеєнко. - С.28-33
Турчина, Н. С. Вірусна персистенція в атеросклеротичних бляшках пацієнтів з ішемічним інсультом і транзиторною ішемічною атакою після каротидної ендартеректомії / Н. С. Турчина, Т. М. Черенько, В. А. Черняк. - С.34-40
Семчишин, М. Г. Транскраніальна допплерографія в діагностиці черепно-мозкової травми середнього ступеня тяжкості в гострий, проміжний і віддалений періоди в учасників операції об’єднаних сил і потерпілих поза зоною конфлікту / М. Г. Семчишин. - С.41-45
Мальцев, Д. В. Клінічні випадки хронічної реактивованої інфекції HHV-6 і HHV-7 з картиною скроневого медіанного склерозу і зміною особистості / Д. В. Мальцев. - С.46-56
Антоненко, К. В. Важливі досягнення в неврології за 2019 рік / К. В. Антоненко. - С.57-58
Антоненко, К. В. Інформація про ESO-WSO-вебінар, присвячений оприлюдненню результатів великих клінічних досліджень у 2020 році / К. В. Антоненко, Ю. Л. Гелетюк. - С.59-61
Имеются экземпляры в отделах: всего 1
Свободны: 1

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

9.


   
    Інформація про вебінар ВГО "Українська асоціація спортивної травматології, з першим симуляційним тренінгом на трупному матеріалі" [Текст] // Вісник ортопедії, травматології та протезування. - 2020. - № 3. - С. 79-82


MeSH-главная:
СПОРТИВНАЯ МЕДИЦИНА -- SPORTS MEDICINE (организация и управление)
СПОРТИВНЫЕ ТРАВМЫ -- ATHLETIC INJURIES
Свободных экз. нет

Найти похожие

10.
Шифр: ВУ11/2020/3
   Журнал

Вісник ортопедії, травматології та протезування. - Выходит ежеквартально
2020г. N 3
Содержание:
Поляченко, Ю. В. Нові можливості в діагностиці імплантат-асоційованої інфекції / Ю. В. Поляченко [та ін.]. - С.4-8
Другие авторы: Грицай М. П., Лютко О. Б., Колов Г. Б., Вітрак К. В.
Зазірний, І. М. Наш погляд на відновне лікування після пластики передньої хрестоподібної зв’язки колінного суглоба / І. М. Зазірний [та ін.]. - С.9-16
Другие авторы: Коструб О. О., Котюк В. В., Плутатар О. В.
Галузинський, О. А. Мінеральна щільність кісткової тканини у хворих із коксартрозом із супутньою патологією хребта / О. А. Галузинський, О. Г. Гайко, Г. В. Гайко. - С.17-23
Лябах, А. П. Помилки та ускладнення при лікуванні пацієнтів із переломами кісток гомілки / А. П. Лябах, І. В. Кучер. - С.24-29
Коструб, О. О. Методологія ультрасонографічного дослідження антеролатеральної зв’язки колінного суглоба / О. О. Коструб [та ін.]. - С.30-40
Другие авторы: Котюк В. В., Осадча Л. Є., Лучко Р. В., Дідух П. В., Вадзюк Н. С.
Страфун, С. С. Вплив ушкоджень м’якотканинних структур плечового суглоба на розвиток омартрозу / С. С. Страфун [та ін.]. - С.41-51
Другие авторы: Богдан С. В., Сергієнко Р. О., Лєсков В. Г.
Косяков, А. Н. Одноэтапное билатеральное тотальное эндопротезирование тазобедренных суставов. Современные представления и наш опыт / А. Н. Косяков [и др.]. - С.52-62
Другие авторы: Булыч П. В., Гребенников К. А., Милосердов А. В., Туз Е. В., Федин Е. М., Статкевич М. В.
Зазірний, І. М. Відновлення передньої хрестоподібної зв’язки: проблеми, історія та майбутнє. Частина ІІ / І. М. Зазірний, О. О. Коструб. - С.63-70
Гайко, Г. В. Роль спондилоартрозу в структурі больового синдрому після ендопротезування кульшового суглоба / Г. В. Гайко [та ін.]. - С.71-78
Другие авторы: Галузинський О. А., Сулима О. М., Підгаєцький В. М.
Інформація про вебінар ВГО "Українська асоціація спортивної травматології, з першим симуляційним тренінгом на трупному матеріалі". - С.79-82
Имеются экземпляры в отделах: всего 1
Свободны: 1

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

11.
Шифр: ВУ11/2020/4
   Журнал

Вісник ортопедії, травматології та протезування. - Выходит ежеквартально
2020г. N 4
Содержание:
Durand, J. M. Intermediary Multicentric Prospective and Comparative Analysis of 435 Mobile Bearing Total Knee Arthroplasties of Ultra Congruent Stabilization Mechanism Versus Peg and Cam Stabilization Mechanism. A Point-in-Time Analysis of the Orthowave™ Database / J. M. Durand [et al.]. - С.4-11
Другие авторы: Viale P., Massin P., Cotte J. L., Jardin C.
Страфун, С. С. Парціальні ушкодження великого грудного м’яза / С. С. Страфун [та ін.]. - С.12-20
Другие авторы: Гайович В. В., Кулик Ю. А., Лєсков В. Г.
Дехтяренко, Н. О. Динаміка імунологічних показників у хворих із посттравматичним остеомієлітом та трофічними розладами тканин гомілки / Н. О. Дехтяренко, М. П. Грицай, В. М. Цокало. - С.21-27
Liabakb, A. P. Medical Gastrocnemius Flap for Covering Tissue Defects Around the Knee / A. P. Liabakb, H. M. Lazarenko, O. V. Kulieva. - С.28-34
Гошко, В. Ю. Спосіб визначення клініко-рентгенограмометричних показників кульшового суглоба у пацієнтів із ДЦП / В. Ю. Гошко [та ін.]. - С.35-42
Другие авторы: Науменко Н. О., Яцуляк М. Б., Чеверда А. І., Немеш М. М., Марциняк С. М.
Яцун, Е. В. Первый опыт динамического интрамедуллярного остеосинтеза диафизарных переломов большеберцовой кости с применением имплантатов на основе магниевого сплава / Е. В. Яцун, Д. В. Ивченко, М. Л. Головаха. - С.43-50
Zazirnyi, I. M. The Problemof Meniscal Root Tears / I. M. Zazirnyi [et al.]. - С.51-60
Другие авторы: Kostrub O. O., Smigielski R., Andreev A.
Робота Київського осередку ВГО "Українська асоціяація ортопедів-травматологів" у 2020 р. Дайджест. - С.66-67
Інформація про вебінар ВГО "Українська асоціація спортивної травматології, хірургії коліна та артроскопії", який відбувся 27 жовтня 2020 р. - С.68-70
Имеются экземпляры в отделах: всего 1
Свободны: 1

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

12.


   
    Інформація про вебінар ВГО "Українська асоціація спортивної травматології, хірургії коліна та артроскопії", який відбувся 27 жовтня 2020 р. [Текст] // Вісник ортопедії, травматології та протезування. - 2020. - № 4. - С. 68-70


MeSH-главная:
МЕНИСК БОЛЬШЕБЕРЦОВЫЙ -- MENISCI, TIBIAL (повреждения, хирургия)
ОРТОПЕДИЧЕСКИЕ ПРОЦЕДУРЫ -- ORTHOPEDIC PROCEDURES (использование)
Доп.точки доступа:
"Українська асоціація спортивної травматології, хірургії коліна та артроскопії", вебінар

Свободных экз. нет

Найти похожие

13.


    Антоненко, К. В.
    Інформація про ESO-WSO-вебінар, присвячений оприлюдненню результатів великих клінічних досліджень у 2020 році [Текст] / К. В. Антоненко, Ю. Л. Гелетюк // Український неврологічний журнал. - 2020. - N 1/2. - С. 59-61


MeSH-главная:
ИНТЕРНЕТ -- INTERNET (использование)
КЛИНИЧЕСКИЕ ИССЛЕДОВАНИЯ КАК ТЕМА -- CLINICAL TRIALS AS TOPIC
КОНГРЕССЫ -- CONGRESSES
Доп.точки доступа:
Гелетюк, Ю. Л.

Свободных экз. нет

Найти похожие

14.


   
    Коротка довідкова інформація про Чернівецьку область, яка допомогла нам оцінити потреби [Текст] // Вісник Червоного Хреста України. - 2019. - N 1. - С. 13


Рубрики:
MeSH-главная:
СТАТИСТИКА -- STATISTICSЧерновицкая область
Аннотация: Населення області складає 909,8 тис осіб, а також населення міста Чернівці - 290 тис осіб.
Територія Чернівецької області розташована на стику двох великих тектонічних структур: Карпатського гірського масиву та Східноєвропейської платформи. Тому її ландшафтна структура є не тільки надзвичайно важкою, але й динамічною, що сприяє виникненню катастрофічних паводків і несприятливих метеорологічних явищ. Майже у всіх районах Чернівецькоїобласті є небезпека підтоплення у зв’язку з підняттям рівня води, повеней і паводків. Так, у 2010 р. у Чернівецькій області внаслідок сильних опадів, за даними ДСНС, було п стоплено 65 населених пунктів. Було підтоплено понад 500 будинків, майже 100 криниць, пошкоджено 57 кілометрів шляхів і 13 мостів
Територією Чернівецької області течуть 75 річок завдовжки понад 10 км кожна. Річка Прут, яка протікає через Чернівецьку область, є гірською, і під час повені 2010 р. вода під 5 малась на З метри кожну годину. Область характеризується наявністю віддалених та ізольованих містечок та сел адже населення області сконцентровано здебільшого у великих містах
Свободных экз. нет

Найти похожие

15.
Шифр: ВУ19/2019/1
   Журнал

Вісник Червоного Хреста України. - Выходит ежеквартально
2019г. N 1 . - 21.28, р.
Содержание:
На Луганщині постраждалі від обстрілів отримали гуманітарну допомогу. - С.5
Волонтери Червоного Хреста задіяні в боротьбі із кором в Україні . - С.6-7
Лошакова, О. Регулярні візити патронажних сестер - це єдина надія / О. Лошакова. - С.8-9
Білоус, Л. Співпраця організації Червоного хреста Австрії в Нижній Австрії та Чернівецької обласної організації Червоного хреста України / Л. Білоус, О. Стоказ. - С.10-12
Коротка довідкова інформація про Чернівецьку область, яка допомогла нам оцінити потреби. - С.13
Важлива підтримка від Служби розшуку. - С.14-15
День матері. - С.15
Завжди в епіцентрі. - С.16-17
Дружня команда. «Ми - як сім’я!». - С.18-19
«Ми робимо світ кращим»: Подільська районна організація м. Києва. - С.20
На шляху вивчення міжнародного гуманітарного права. - С.21
«Відчуваю, що те, чим я займаюся, - дійсно має значення»: історії волонтерів. - С.22-23
«В об’єктиві». - С.24-25
«Підтримка». - С.26-27
Имеются экземпляры в отделах: всего 1
Свободны: 1

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

16.
Шифр: ЗУ18/2019/3
   Журнал

Збірник нормативно-директивних документів з охорони здоров’я. - Выходит ежемесячно
2019г. № 3
Содержание:
Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я : постанова Кабінету Міністрів України № 298 від 17 березня 2011 р. - С.3-7
Деякі питання щодо договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій : постанова Кабінету Міністрів України № 410 від 25 квітня 2018 р. - С.8-19
Про надання статусу клінічних закладів охорони здоров’я закладам охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Луганської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Чернівецької, Черкаської, Хмельницької областей та м. Києва : наказ МОЗ України № 273 від 14 вересня 1998 р. - С.20-38
Про попередню оплату товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти : наказ МОЗ України № 332 від 15 травня 2014 р. - С.39-41
Про забезпечення організації направлення громадян на лікування за кордон : наказ МОЗ України № 502 від 17 липня 2014 р. - С.42-44
Про затвердження Положень про структурні підрозділи Директорату медичних послуг та Директорату громадського здоров’я : наказ МОЗ України № 968 від 21 травня 2018 р. - С.45-66
Про затвердження Положень про структурні підрозділи Директорату громадського здоров’я : наказ МОЗ України № 61 від 10 січня 2019 р. - С.67-85
Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори : Закон України № 60/95-ВР від 15 лютого 1995 р. - С.86-102
Щодо застосування для працівників, які працюють на умовах неповного робочого часу, підсумованого обліку робочого часу : лист Міністерства соцiальної політики України № 313/0/206-18 від 20.12.2018 р. - С.103
Щодо віднесення до складу доходу фізичної особи - підприємця на загальній системі оподаткування депозитного вкладу та відсотків : індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України № 405/6/99-99-13-01-04-15/ІПК від 05.02.2019 р. - С.104-105
Щодо можливості формування податкового кредиту з ПДВ у разі придбання послуг у неприбуткової організації, яка не є зареєстрованим платником ПДВ : індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України № 477/6/99-99-15-03-02-15/ ІПК від 11.02.2019 р. - С.105-106
Щодо виїзних перевірок : індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України № 530/К/99-99-13-04-03-14/ІПК від 14.02.2019 р. - С.106-107
Щодо нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суми грошової компенсації за невикористані дні щорічної відпустки : індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України № 557/ІПК/28-10-27-01-11 від 15.02.2019 р. / офіс великих платників податків Державної фіскальної служби України. - С.107-108
Щодо оподаткування податком на прибуток операцій зі створення забезпечення (резерву) на оплату відпусток та його використання : індивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України № 717/6/99-99-15-02-02-15/ІПК від 25.02.2019 р. - С.108
Джерела клінічних настанов: інформація редакції. - С.109
Онлайн-платформа з протоколами на засадах доказової медицини: інформація редакції. - С.110
Имеются экземпляры в отделах:
Экз. 1 (свободен)

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

17.


   
    Онлайн-платформа з протоколами на засадах доказової медицини: інформація редакції [Текст] // Збірник нормативно-директивних документів з охорони здоров’я. - 2019. - N 3. - С. 110


MeSH-главная:
КЛИНИЧЕСКИЕ ПРОТОКОЛЫ -- CLINICAL PROTOCOLS
ДОКАЗАТЕЛЬНАЯ МЕДИЦИНА, ПРАКТИКА -- EVIDENCE-BASED PRACTICE
ИНФОРМАТИКА МЕДИЦИНСКАЯ -- MEDICAL INFORMATICS
Свободных экз. нет

Найти похожие

18.


   
    Джерела клінічних настанов: інформація редакції [Текст] // Збірник нормативно-директивних документів з охорони здоров’я. - 2019. - N 3. - С. 109


MeSH-главная:
КЛИНИЧЕСКИЕ ПРОТОКОЛЫ -- CLINICAL PROTOCOLS (стандарты)
МЕЖДУНАРОДНОЕ СОТРУДНИЧЕСТВО -- INTERNATIONAL COOPERATION
ИНФОРМАТИКА МЕДИЦИНСКАЯ -- MEDICAL INFORMATICS
Свободных экз. нет

Найти похожие

19.


   
    Grand Round. Інформація, яку неможливо пропустити // Діабет. Ожиріння. Метаболічний синдром. - 2018. - N 2. - С. 11-13


MeSH-главная:
ЭНДОКРИНОЛОГИЯ -- ENDOCRINOLOGY
Аннотация: 17 квітня 2018 року в Києві під егідою Української діабетологічної асоціації та Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика відбувся другий Grand Round – подія, яка зібрала в одному місці українських ендокринологів та про відних зарубіжних фахівців для обміну досвідом у лікуванні цукрового діабету. GRAND ROUND – це унікальна конференція, важлива частина постійної післядипломної освіти лікарів, широко поширена і дуже популярна в університетах Сполучених Штатів Америки і багатьох інших країнах. Зазвичай GRAND ROUND проводиться у вигляді лекцій, майстер-класів провідних фахівців у відповідних галузях медицини, запрошених з інших університетів або інших країн. Ми продовжуємо проведення GRAND ROUND в області діабетології і в Україні. У нашому другому заході люб’язно погодився взяти участь провідний діабетолог зі Сполучених Штатів Америки професор Борис Дразнін – директор Центру Діабету при Медичному Центрі Університету Колорадо, Член Американської асоціації лікарів, Американського товариства клінічних досліджень, Американської діабетологічної асоціації, Американського товариства ендокринологів, автор багатьох наукових статей та книг
Свободных экз. нет

Найти похожие

20.
Шифр: ДУ25/2018/2
   Журнал

Діабет. Ожиріння. Метаболічний синдром [Текст]. - Выходит раз в два месяца
2018г. N 2
Содержание:
Клуб ендокринологічних новацій. Як це було?. - С.10-11
Grand Round. Інформація, яку неможливо пропустити. - С.11-13
Актуальні питання сучасної діабетології - 2018. - С.14-16
Гиоргадзе, Е. Ингибиторы ДПП-4 - все ли нам про них известно? / Е. Гиоргадзе. - С.17-22
Гиоргадзе, Е. Для чего нужны новые базальные аналоги инсулина? / Е. Гиоргадзе. - С.23-25
Иркин, О. Сердечно-сосудистые риски у больных с сахарным диабетом 2 типа / О. Иркин. - С.26-28
Кондрацька, І. Рівень компенсації хворих з цукровим діабетом 2 типу в Україні / І. Кондрацька. - С.29-32
Кондрацька, І. Реімбурсація забезпечення інсуліном: практичні аспекти. Програма "Доступні ліки" / І. Кондрацька, А. Урбанович. - С.33-34
Кондрацкий, Ю. Нейроэндокринные опухоли. Диагностика и лечение / Ю. Кондрацкий. - С.35-38
Маньковский, Б. Диабетология сегодня. Виден ли прорыв в лечении? / Б. Маньковский. - С.39-44
Олексик, О. Власний досвід ефективності впровадження програми лікування хворих на акромегалію / О. Олексик. - С.45-47
Орлик, О. Дієтотерапія в лікуванні хворих на цукровий діабет / О. Орлик. - С.48-49
Перцева, Н. Сахароснижающая терапия как ренопротективный подход - имеют ли место плейотропные эффекты? / Н. Перцева. - С.50-57
Перцева, Н. Новые препараты для лечения сахарного диабета: уроки мировой и отечественной реальной клинической практики / Н. Перцева. - С.58-63
Соколова, Л. От преимуществ дапаглифлозина к результатам реальной клинической практики - прошлое, настоящее, будущее / Л. Соколова. - С.64-69
Товажнянская, Е. Диабетическая нейропатия. Когда страдают не только ноги / Е. Товажнянская. - С.70-72
Чуприняк, Л. [Бета]-клітинний дефект - як ключова ланка патогенезу цукрового діабету 2 типу / Л. Чуприняк. - С.73-78
Шернтанер, Г. Дослідження EMPA-REG - прорив в діабетології / Г. Шернтанер. - С.79-82
Болгарская, С. В. Диабетическая периферическая нейропатия: принципы диагностики и лечения / С. В. Болгарская. - С.83-85
Имеются экземпляры в отделах:
Экз. 1 (свободен)

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-111 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)