Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (29)Библиотечные издания (18)Высшее образование (3)Краеведение (23)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>K=ї<.>)
Общее количество найденных документов : 104
Показаны документы с 1 по 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-104 
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Харитонов В. І., Шпаченко Д. А., Бочарова Т. І.
Заглавие : Синдром кільцевої 14-ї хромосоми
Место публикации : НейроNEWS. - 2021. - № 5. - С. 16-18 (Шифр НУ43/2021/5)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-главная: ХРОМОСОМНЫЕ АБЕРРАЦИИ -- CHROMOSOME ABERRATIONS
ХРОМОСОМЫ ЧЕЛОВЕКА, ПАРА 14 -- CHROMOSOMES, HUMAN, PAIR 14
ПОЛИМОРФИЗМ ГЕНЕТИЧЕСКИЙ -- POLYMORPHISM, GENETIC
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
ДЕЛИРИЙ -- DELIRIUM
ДЕТИ -- CHILD
Аннотация: Нині все частіше увагу медиків приваблюють рідкісні генетично обумовлені синдроми. Оскільки вони виникають відносно рідко, досвід розпізнавання цих синдромів у лікарів вузьких спеціальностей і лікарів загальної практики недостатній. Власне, однією з таких рідкісних мутацій є синдром кільцевої 14-ї хромосоми, який мас яскраві клінічні ознаки. Структурні аберації у вигляді кільцеподібної форми можуть бути в кожній хромосомі людини. Майже половина зі структурних аберацій у вигляді кільцеподібної форми стосуються акроцентричної хромосоми, а саме: 13, 14, 15, 21 і 22-ї. Причиною їх виникнення зазвичай слугують невеликі делеції термінальних частин короткого і довгот плеча, із подальшим злиттям двох кінців Точний прогноз щодо очікуваної тривалості життя в осіб із синдромом г (14) ще не встановлено. Спостерігається значна клінічна варіабельність перебігу патології, тому прогноз оцінюється індивідуально. Насамперед він залежить від супутніх соматичних захворювань та їхніх ускладнень. Основні прогностичні детермінанти частота і тяжкість епілепсії, інфекційних хвороб і порушень харчування
Найти похожие

2.

Заглавие журнала :Туберкульоз, Легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція -2021г.,N 3
Интересные статьи :
Петренко В. І. До 150-ї річниці від дня народження видатного лікаря-фтизіатра, першого завідувача кафедри туберкульозу Київського медичного інституту, доктора медичних наук, професора Давида Яковича Епштейна/ В. І. Петренко (стр.5-6)
Опанасенко М. С. Хірургічне лікування бронхолегеневих гнійно­запальних ускладнень унаслідок перенесеної коронавірусної інфекції — перший досвід/ М. С. Опанасенко [та ін.] (стр.7-14)
Омельян Л. П. Гематологічні та біохімічні особливості при туберкульозному та бактеріальному лімфаденітах у дітей/ Л. П. Омельян, Н. А. Мацегора (стр.15-21)
Шалагай С. М. . Ускладнення інвазивних методів діагностики синдрому легеневої дисемінації, їхня профілактика і лікування/ С. М. Шалагай [та ін.] (стр.22-29)
Лаповець Н. Є. Особливості імунного статусу хворих на мультирезистентний туберкульоз легень після застосування режимів лікування з бедаквіліном та лінезолідом/ Н. Є. Лаповець [та ін.] (стр.30-35)
Леванда Л. І. Аналіз сучасних анестезіологічних підходів в ендоскопічній фтизіохірургії/ Л. І. Леванда [та ін.] (стр.36-42)
Мацегора Н. А. Ефективність застосування імуноглобуліну G у хворих на лікарсько-­стійкий туберкульоз у поєднанні з ВІЛ з рівнем СD4+­-лімфоцитів від 200 до 50 кл/мкл за даними біохімічних досліджень/ Н. А. Мацегора, А. В. Капрош (стр.43-50)
Голка Г. Г. Сучасний підхід до діагностики туберкульозного спондиліту (огляд літератури)/ Г. Г. Голка [та ін.] (стр.51-57)
Консолідовані настанови ВООЗ із туберкульозу Модуль 2: Скринінг. Систематичний скринінг на туберкульоз (стр.58)
Каталог мутацій мікобактерій туберкульозного комплексу та їхніх асоціацій з медикаментозною резистентністю (стр.82-89)
Матеріали IX Наукового симпозіуму «Імунопатологія при захворюваннях органів дихання і травлення. Міжнародна пульмонологічна школа» 7-9 жовтня 2021 p., Тернопіль (стр.90-108)
Интересные статьи :
Найти похожие


3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Петренко В. І.
Заглавие : До 150-ї річниці від дня народження видатного лікаря-фтизіатра, першого завідувача кафедри туберкульозу Київського медичного інституту, доктора медичних наук, професора Давида Яковича Епштейна
Параллельн. заглавия :То the 150th anniversary of the birth of a prominent ТВ doctor, the first head of the department of tuberculosis Kyiv Medical Institute, doctor of medical sciences, professor David Yakovlevich Epstein
Место публикации : Туберкульоз, Легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція: український науково-практичний журнал. - 2021. - N 3. - С. 5-6 (Шифр ТУ7/2021/3)
MeSH-главная: ЮБИЛЕИ И ДРУГИЕ ВАЖНЫЕ СОБЫТИЯ -- ANNIVERSARIES AND SPECIAL EVENTS
ФТИЗИАТРИЯ -- PHTHISIOLOGY
Найти похожие

4.

Заглавие журнала :Артериальная гипертензия -2021г. т.14,N 2
Интересные статьи :
Трипілка С. А. Ураження ендокарда як дебют системного червоного вовчака, власне спостереження й огляд літератури/ С. А. Трипілка, Є. Д. Єгудіна (стр.8-14)
Сіренко Ю. М. Роль діуретиків у лікуванні АГ: фокус на хлорталідон (лекція)/ Ю. М. Сіренко (стр.15-32)
Сіренко Ю. М. Субаналіз дослідження ОЗІРКА: ефективність препарату Озалекс (розувастатин) у пацієнтів із цукровим діабетом/ Ю. М. Сіренко, О. О. Торбас, С. М. Кушнір (від імені дослідників ОЗІРКА) (стр.35-43)
Сіренко Ю. М. Артеріальна жорсткість та синдром обструктивного апное сну в пацієнтів з артеріальною гіпертензією на фоні терапії постійним позитивним тиском у дихальних шляхах/ Ю. М. Сіренко [та ін.] (стр.44-54)
Jones D. V. Лікування гіпертензії 1-ї стадії у дорослих з низьким 10-річним ризиком серцево-судинних захворювань: заповнення прогалин у рекомендаціях. Наукове твердження Американської асоціації серця/ D. V. Jones [et al.] (стр.57-66)
Сіренко Ю. М. Серцево-судинні захворювання: класифікація, стандарти діагностики та лікування - 2020. Стандарти надання медичної допомоги пацієнтам з артеріальною гіпертензією/ Ю. М. Сіренко [та ін.] (стр.67-82)
Взаємозв’язок споживання риби з ризиком серцево-судинних захворювань та смерті в осіб із серцево-судинними захворюваннями або без них у 58 країнах світу (стр.83)
Дапагліфлозин знижує середньодобовий центральний АТ та швидкість поширення пульсової хвилі в пацієнтів із цукровим діабетом 2-го типу (стр.83-84)
Ефективність антигіпертензивної терапії та високоінтенсивних інтервальних тренувань в осіб з АГ і метаболічним синдромом (стр.84)
Атртеріальна гіпертензія та морфологічні порушення камер серця (стр.84-85)
Статини у пацієнтів похилого віку після ішемічного інсульту - що можна очікувати? (стр.85)
Вірусні інфекції та статини: вплив на виживання (стр.85)
Спільна оплата препаратів та прихильність до статинів (стр.86)
Різний вплив артеріального тиску на появу фібриляції передсердь у жінок у пре- та постменопаузальному періоді (стр.86)
Чи викликають β-блокатори депресію? (стр.86-87)
Ризик прогресування до цукрового діабету у людей похилого віку із переддіабетом (стр.87-88)
Вплив інтенсивного контролю артеріального тиску на жорсткість аорти в дослідженні SPRINT-HEART (стр.88)
Поздовжні зміни вхідного імпедансу, швидкості імпульсної хвилі та відбиття хвилі в популяції осіб середнього віку (стр.8)
Интересные статьи :
Найти похожие


5.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Jones D. V., Whelton P. K., Allen N., Clark D. III, Gidding S. S., Muntner P., Nesbitt S., Mitchell N. S., Townsend R., Falkner B.
Заглавие : Лікування гіпертензії 1-ї стадії у дорослих з низьким 10-річним ризиком серцево-судинних захворювань: заповнення прогалин у рекомендаціях. Наукове твердження Американської асоціації серця
Место публикации : Артеріальна гіпертензія. - Київ, 2021. - Т. 14, № 2. - С. 57-66 (Шифр АУ38/2021/14/2)
MeSH-главная: ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ БОЛЕЗНИ -- CARDIOVASCULAR DISEASES
Аннотация: Високий артеріальний тиск (АТ) є основною причиною захворюваності та смертності від серцево-судинних хвороб. Пацієнти та клініцисти, які мають справу з артеріальною гіпертензією, отримали користь від даних рандомізованих контрольованих клінічних досліджень, в яких використовувалась оцінка розвитку ускладнень (подій). Одним із результатів цих випробувань стало розроблення доказових настанов. Прагнення використовувати докази, отримані в цих рандомізованих дослідженнях на основі подій, було наріжним каменем у розробленні рекомендацій щодо лікування. Однак у деяких ситуаціях дані досліджень на основі подій відсутні для допомоги у плані прийняття рішень щодо лікування як для тих, хто пише керівництва, так і для клініцистів. Це стосується лікування багатьох пацієнтів з гіпертензією 1-ї стадії. Метою цього наукового твердження є надання інформації, яка доповнює настанову щодо принципів клінічної практики з гіпертензії 2017 року для пацієнтів з нелікованою гіпертенізєю 1-ї стадії (систолічний/діастолічний артеріальний тиск (АТ) 130–139/80–89 мм рт.ст.) з 10-річним ризиком розвитку атеросклеротичного серцево-судинного захворювання 10 %, та осіб, які не досягають цільового рівня систолічного/діастолічного АТ ( 130/80 мм рт.ст.) через 6 місяців після рекомендованих у керівництві змін способу життя. Це твердження пропонує докази з інших джерел, крім рандомізованих контрольованих клінічних випробувань на основі подій, та пропонує варіанти терапії таких хворих для розгляду клініцистами
Найти похожие

6.

Заглавие журнала :НейроNEWS -2021г.,N 5
Интересные статьи :
Скрипник Т. О. Енцефалопатії з розладами загального розвитку (розладами аутистичного спектра), епілептичними нападами і психотичними симптомами/ Т. О. Скрипник, Г. В. Макаренко, І. А. Марценковський (стр.6-11)
Макаренко Г. В. Педіатричний делірій: клінічний та генетичний поліморфізм і можливий зв’язок з іншими психічними розладами/ Г. В. Макаренко, І. А. Марценковський (стр.12-15)
Харитонов В. І. Синдром кільцевої 14-ї хромосоми/ В. І. Харитонов, Д. А. Шпаченко, Т. І. Бочарова (стр.16-18)
Сухоручкін Ю. О. Бічний аміотрофічний склероз/ Ю. О. Сухоручкін (стр.20-23)
COVID-19 і синдром Гієна–Барре: можливі механізми взаємозв’язку (стр.24-26)
Сухоручкін Ю. О. Лобно-скронева лобарна дегенерація/ Ю. О. Сухоручкін (стр.27-30)
Сухоручкін Ю. О. Магнітно-резонансна томографія при діагностуванні хвороби Альцгеймера/ Ю. О. Сухоручкін (стр.31-34)
Сухоручкін Ю. О. Прогресуюча мультифокальна лейкоенцефалопатія/ Ю. О. Сухоручкін (стр.34-38)
Орос М. М. Тривога та розлади харчової поведінки/ М. М. Орос, В. В. Грабар (стр.39-44)
Альтернативний фармакотерапевтичний підхід до лікування пацієнтів із кататонічною шизофренією (стр.46-47)
Настанови щодо лікування епілепсії у дорослих і педіатричних пацієнтів (стр.49-58)
Спінальна м’язова атрофія з пізнім початком (стр.59-60)
Дослідження перебігу COVID-19 у пацієнтів із розсіяним склерозом на тлі терапії окрелізумабом (стр.62-65)
Хубетова І. В. Застосування тівортіну (L-аргініну) в ранньому відновному періоді у пацієнтів із гострим ішемічним інсультом/ І. В. Хубетова [та ін.] (стр.67-69)
Сучасні можливості терапії протиепілептичними препаратами (стр.70-74)
Интересные статьи :
Найти похожие


7.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Онопрієнко О. П.
Заглавие : Сучасні ангіоневрологічні тренди медичної допомоги у випадку мозкового інсульту серед населення, у тому числі що проживає на тимчасово забруднених територіях України, та УЛНА на ЧАЕС: сучасний погляд на проблему й власні дослідження (до 35-ї річниці техногенної аварії на ЧАЕС)
Место публикации : Міжнародний неврологічний журнал. - 2021. - Т. 17, № 1. - С. 50-60 (Шифр МУ64/2021/17/1)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: ИНСУЛЬТ -- STROKE
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
ЗАБОЛЕВАЕМОСТЬ -- MORBIDITY
СМЕРТНОСТЬ -- MORTALITY
АВАРИЙНЫЙ РАДИОАКТИВНЫЙ ВЫБРОС -- RADIOACTIVE HAZARD RELEASE
БЕДСТВИЯ, АВАРИИ И КАТАСТРОФЫ -- DISASTERS
Аннотация: У статті висвітлено інсульт як проблему світового масштабу, його зв’язок з трьома групами факторів ризику (патогенетичними, психогенними і екологічними — забруднення довкілля). Напередодні 35-ї річниці техногенної катастрофи в Чорнобилі (26 квітня 1986 року) автор порівняв дані щодо інсульту в Україні та в Японії після аварії на АЕС «Фукусіма-1» (11–12 березня 2011 року), яка призвела до розплавлення активної зони реакторів відразу на трьох енергоблоках. Піднімаються питання оптимізації надання спеціалізованої медичної допомоги хворим з мозковим інсультом, факторами ризику інсульту. Необхідно мінімізувати наслідки, оптимізувати лікування, профілактику факторів ризику, особливо в тих районах, де населення наражається на небезпеку інкорпорованого радіаційного ураження організму через харчові продукти і воду. Також необхідно поліпшення спеціалізованої інсультної допомоги, створення інсультних центрів по областях України. Проведені дослідження свідчать про те, що причин для виникнення мозкових інсультів багато, і на сьогодні вони досконало не вивчені. Особливостями клінічного перебігу мозкових інсультів в учасників ліквідації наслідків аварії (УЛНА) на ЧАЕС є розвиток їх у середньому в 40–49 років і похилому віці, тривалий судинний анамнез, що характеризується трансформацією в дебюті вегетосудинної дистонії у дисциркуляторну (пострадіаційну) енцефалопатію, переважання ішемічного характеру мозкового інсульту над геморагічним, ураження переважно каротидного басейну, відносна доброякісність клінічного перебігу, прогресуючий характер психічних розладів, супутня соматична коморбідна патологія, наявність стійкого патоморфологічного субстрату з боку як судинної ендотеліальної дисфункції, так і мозкової лікворної системи. Отримана інформація доповнює дані щодо патогенезу, клініки й діагностики мозкового інсульту в УЛНА та становить практичний інтерес. Порушені питання оптимізації надання спеціалізованої допомоги в інсультних відділеннях, центрах, достатньої їх комплектації як кадрами, так і апаратурою, а також подальшої реабілітації стають наріжним каменем у подоланні епідемії інсульту. З огляду на сказане зберігається необхідність продовження фундаментальних досліджень у цій галузі та якнайшвидшої розробки, впровадження наукової концепції щодо профілактики, раннього виявлення основних модифікованих факторів ризику інсульту разом з сімейними терапевтами, спеціалістами вузького профілю. Належне лікування інсульту, безперечно, покращить якість життя пацієнтів та їх родичів
Найти похожие

8.

Заглавие журнала :Оториноларингологія -2021г.,N 4
Интересные статьи :
Заболотний Д. І. Особливості клініко-діагностичних характеристик кохлео-вестибулярної функції у осіб працездатного віку, що перебували в умовах стресу/ Д. І. Заболотний [та ін.] (стр.4-15)
Заболотний Д. І. Результати досліду Федерічі при різних величинах кістково-повітряного інтервалу/ Д. І. Заболотний [та ін.] (стр.16-22)
Сребняк І. А. Особливості клінічних проявів перилімфатичних фістул та оцінка ефективності лікування у пацієнтів з холестеатомою середнього вуха/ І. А. Сребняк, О. В. Шербул, А. Є. Педаченко (стр.23-30)
Березнюк І. В. Особливості комбінованої ендоскопічної тимпанопластики у дітей з хронічним холестеатомним отитом/ І. В. Березнюк, О. В. Ковтуненко, В. В. Березнюк (стр.31-36)
Соломеннікова Н. В. Дослідження показників акустичного аналізу голосу у здорових мешканців України/ Н. В. Соломеннікова [та ін.] (стр.37-46)
Сінайко І.О. Вплив субклінічних психічних розладів на голосову функцію та якість життя у осіб голосомовних професій під час пандемії COVID-2019/ І. О. Сінайко [та ін.] (стр.47-53)
Shkorbotun Ya. V. Maxillary sinus cyst as a risk factor for osteomeatal complex block/ Ya. V. Shkorbotun ; Я. В. Шкорботун (стр.54-61)
Науменко О. Роль бактеріотерапії в відновленні стану слизової оболонки порожнини носа у пацієнтів з хронічним риносинуситом/ О. Науменко, А. Абдельраззак, М. Амірханова (стр.62-67)
Бондарчук О. Д. Клініко-імунологічні дослідження гуморальних чинників запалення та регенерації у хворих при травмах фронто-базальної ділянки/ О. Д. Бондарчук [та ін.] (стр.68-71)
Пухлик С. М. Усовершенствование методов диагностики гипертрофии шиловидного отростка височной кости и шило-подъязычного синдрома в амбулаторно-поликлинических условиях с использованием функциональных проб/ С. М. Пухлик, А. П. Щелкунов, А. А. Щелкунов (стр.72-78)
Івасівка Х. П. Динаміка зміни структурних компонентів слизової та хрящів гортані щура наприкінці 28-ї та 35-ї доби експериментального опіоїдного впливу/ Х. П. Івасівка [та ін.] (стр.79-88)
Кіцера О. Етюди з медичної термінології/ О. Кіцера, Р. Кіцера (стр.89-98)
Пелешенко Н. О. Патогенетичне лікування хворих на вазомоторний риніт/ Н. О. Пелешенко, О. О. Наумова (стр.99-103)
Ковтуненко О. В. Використання нових методів навчання в підготовці лікарів-інтернів/ О. В. Ковтуненко [та ін.] (стр.104-106)
Борисенко О. М. (до 60-річчя з дня народження та 37-річчя лікарської й наукової діяльності) (стр.107-112)
Интересные статьи :
Найти похожие


9.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Івасівка Х. П., Пальтов Е. В., Масна З. З., Кривко Ю. Я., Черкес М. Б.
Заглавие : Динаміка зміни структурних компонентів слизової та хрящів гортані щура наприкінці 28-ї та 35-ї доби експериментального опіоїдного впливу
Параллельн. заглавия :Dynamics of changes in the structural components of the mucosa and cartilage of the larynx of rats at the end of 28th and 35th days of experimental opioid exposure
Место публикации : Оториноларингологія. - 2021. - N 4. - С. 79-88 (Шифр ОУ25/2021/4)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-главная: ГОРТАНЬ -- LARYNX
ДЫХАТЕЛЬНЫХ ПУТЕЙ СЛИЗИСТАЯ ОБОЛОЧКА -- RESPIRATORY MUCOSA
ГОРТАНИ ХРЯЩИ -- LARYNGEAL CARTILAGES
АНАЛГЕЗИРУЮЩИЕ СРЕДСТВА ОПИОИДНЫЕ -- ANALGESICS, OPIOID
МОДЕЛИ НА ЖИВОТНЫХ -- MODELS, ANIMAL
КРЫСЫ -- RATS
Аннотация: У представленій роботі була поставлена мета проведення фундаментального вивчення питання, що торкається процесів морфологічної дезорганізації структурних компонентів слизової оболонки та хрящової тканини гортані наприкінці 28-ї та 35-ї доби експериментального опіоїдного впливу на мікроструктурному рівні. Ця інформація у майбутньому дасть можливість сформувати патоморфологічну базу, яка буде використана з метою порівняння компонентів слизової оболонки та хрящів гортані в нормі з динамікою їх змін в результаті експериментального опіоїдного впливу на різних термінах перебігу
Найти похожие

10.

Заглавие журнала :Международный неврологический журнал -2021г. т.17,N 1
Интересные статьи :
Craiu D. Навчання та організація дитячої неврології в Європі: спеціальний звіт Європейського товариства дитячих неврологів та Комітету національних радників/ D. Craiu [et al.] (стр.9-24)
Пилипенко В. М. Нейроендокринні порушення при COVID-19 і постковідному синдромі й оcобливості їх лікування препаратами гамма-аміномасляної кислоти (огляд літератури і власні дані)/ В. М. Пилипенко (стр.25-35)
Фартушна О. Є. Неврологічні й нейропсихічні прояви та ускладнення інфекції SARS-CoV-2: огляд літератури та презентація клінічного випадку в ранiше здорового дорослого бiлого чоловіка/ О. Є. Фартушна, Г. В. Палагута, С. К. Євтушенко (стр.36-41)
Філімонов Д. О. Поліпшення наслідків ішемічного інсульту в пацієнтів із високим рівнем вільного трийодтироніну порівняно з пацієнтами з гіпо- та еутиреозом/ Д. О. Філімонов, І. А. Євтушенко (стр.42-49)
Онопрієнко О. П. Сучасні ангіоневрологічні тренди медичної допомоги у випадку мозкового інсульту серед населення, у тому числі що проживає на тимчасово забруднених територіях України, та УЛНА на ЧАЕС: сучасний погляд на проблему й власні дослідження (до 35-ї річниці техногенної аварії на ЧАЕС)/ О. П. Онопрієнко (стр.50-60)
Teasell R. Довідник клініциста, який проводить реабілітацію після інсульту. Розділ 4. Реабілітація верхньої кінцівки при геміплегічній формі ураження (http://www.ebrsr.com)/ R. Teasell [et al.] (стр.61-82)
Коваленко О. Є. Хронічна церебральна венозна дисфункція: погляд на проблему/ О. Є. Коваленко, Н. Г. Притико (стр.83-90)
Сайко О. Хронічний головний біль як прояв венозного тромбозу дурального синуса/ О. Сайко, А. Богдан, Ю. Маланкевич (стр.91-95)
Тамара Віталіївна Коноплянко (стр.96)
Интересные статьи :
Найти похожие


11.

Заглавие журнала :Проблеми кріобіології і кріомедицини -2020г. т.30,N 3
Интересные статьи :
Гольцев А. М. Стовбурові клітини пуповинної крові: клінічне застосування алогенного матеріалу, проблеми та перспективи банківського зберігання/ А. М. Гольцев, Т. О. Калиниченко (стр.213-235)
Чабаненко О. О. Вплив сумісної дії проникального і непроникального компонентів середовища на розвиток постгіпертонічного лізису еритроцитів людини/ О. О. Чабаненко, Н. В. Орлова, H. M. Шпакова (стр.236-246)
Книш О. В. Життєздатність Bifidobacterium bifidum 1 за впливу гіпотермії, одноразового та повторних циклів заморожування-відтавання/ О. В. Книш [та ін.] (стр.247-255)
Літовченко О. Л. Адаптаційні механізми імунної реакції у щурів за умов впливу помірно низьких температур у сполученні з електромагнітним випромінюванням низької частоти/ О. Л. Літовченко, М. М. Мішина, К. О. Зуб (стр.256-269)
Вадзюк С. Н. Вплив холоду на периферичний кровообіг у осіб різних соматотипів із нормальним та підвищеним артеріальним тиском/ С. Н. Вадзюк [та ін.] (стр.270-279)
"Холод у біології і медицині. Актуальні питання кріобіології, трансплантології і біотехнології" (стр.280-297)
Пам’яті Президента Національної академії наук України, директора Інституту електрозварювання імені Є. О. Патона Бориса Євгеновича Патона (27.11.1918 - 19.08.2020) (стр.298)
90-річчя Миколи Сидоровича Пушкаря (03.08.1930 - 21.07.1995) (стр.299-300)
85-річчя Алли Олександрівни Цуцаєвої (23.05.1935-21.03.2008) (стр.301-305)
Varianytsia V. V. Effectiveness of Protective Media Applying for Long-Term Storage of the Rabies Virus L. Pasteur Strain at Various Low Temperatures/ V. V. Varianytsia, I. P. Vysekantsev (стр.283)
Bogdaniuk A. O. Effect of Sucrose and Glycerol Based Cryoprotective Media on Kinetic Characteristics of Saanen Goat Spermatozoa/ A. O. Bogdaniuk, V. V. Garkavii, V. V. Tsvyk (стр.283)
Likhitskyi O. O. New Effective Approach to Treatment of Mandibular Angular Fracture on Background of Osteoporosis/ O. O. Likhitskyi (стр.284)
Chizh M. O. Cardiac Muscle Remodeling After Therapeutic Hypothermia and Allogeneic Mesenchymal Stromal Cells in a Model of Myocardial Infarction/ M. O. Chizh [et al.] (стр.284)
Pobelensky K. O. Long-Term Outcomes of Thyroid Cryoablation in Rats With Model of Diffuse Hyperplasia/ K. O. Pobelensky, E. I. Legach (стр.285)
Polivanova O. V. Successful Cryopreservation of Fibroblasts by DMSO Concentration Decreasing and Nanocrystalline Cerium Dioxide Adding/ O. V. Polivanova [и др.] (стр.285)
Chabanenko O. O. Effect of Amphiphilic Compounds on Posthypertonic Lysis of Erythrocytes/ O. O. Chabanenko, N. A. Yershova, N. M. Shpakova (стр.286)
Chizh Yu. O. Morphological Characteristics of Aortal Endothelium in Rats With Chronic Renal Insufficiency Following Injection of Rat Placental Cryoextract, Application of RAAS Medicated Blockade and Their Combined Action/ Y. O. Chizh [et al.] (стр.286)
Chumakova V. V. Morphogenetic Responses of Winter Wheat Callus Culture Under Prolonged Period of Low-Temperature Exposure/ V. V. Chumakova, O. O. Avksentyeva (стр.287)
Dudetskaya G. V. Influence of Dimethyl Sulfoxide Solutions and Incubation Temperature on Functional Activity of Individual Adrenal Cell Populations of Rats/ G. V. Dudetskaya, T. P. Bondarenko (стр.287)
Golovina K. M. Hypothermic Storage of Ovine Erythrocytes/ K. M. Golovina, O. M. Bobrova, S. E. Kovalenko (стр.288)
Hvozdiuk Y. V. Physicochemical Properties and Cryoprotective Action of Solutions of Polyvinyl Alcohol, Glycerol and Media Based on Their Combinations During Freezing of Red Blood Cells/ Y. V. Hvozdiuk [et al.] (стр.288)
Kisielova G. G. Peculiarities of Cryopreservation Infl uence on Structural and Functional Characteristics of Bone Marrow Ex Vіvo Derived Dendritic Cells/ G. G. Kisielova [и др.] (стр.289)
Lialiuk O. V. Sowing Quality of Asparagus Offi cinalis L. Hybrid Seeds After Low-Temperature and Hydrothermal Treatment/ O. V. Lialiuk [et al.] (стр.289)
Morozova O. M. Mathematical Modeling of Red Blood Cell Shape Change in Early Neuroprotection with Moderate Therapeutic Effect of Hypothermia/ O. M. Morozova, L. V. Batyuk, O. A. Muraveinik (стр.290)
Shevchenko N. O. Effect of Ultra-Low Temperature Treatment of Seeds on Laboratory and Field Germination of Carrots (Daucus Carota Subsp. Sativus)/ N. O. Shevchenko [et al.] (стр.290)
Nesteruk H. V. Impact of Spinal Ganglia Cryoextract Introduction on Contractile Activity of Uterine Myometrium of Late Reproductive Age Rats/ H. V. Nesteruk, E. I. Legach (стр.291)
Puhovkin A. Yu. Study of Osmotic Response of Crucian Carassius auratus (L., 1758) Spermatozoa to Develop Their Cryopreservation Protocol/ A. Yu. Puhovkin (стр.291)
Vvedenskyy D. B. Assessment of Effectiveness of Cryopreserved Multipotent Mesenchymal Stromal Cells from Adipose Tissue in Adjuvant Arthritis Treatment/ D. B. Vvedenskyy, N. O. Volkova, A. M. Goltsev (стр.292)
Prystalov A. I. Cryopreservation of Grape Buds/ A. I. Prystalov, O. M. Bobrova, L. G. Kuleshova (стр.292)
Shkarlat H. L. Viability of Immobilized Symbiotics After Cryopreservation and Incubation in Human Digestion Model/ H. L. Shkarlat (стр.293)
Petrov I. V. Recovery of Cenobiont Populations of Bifidobacterium spp. and Lactobacillus spp. after Treatment of Experimental Dysbiosis with Immobilized Probiotic Escherichia coli M-17 Stored at Low Temperatures/ I. V. Petrov, G. Ye. Ananina (стр.293)
Tovstukha І. O. Effect of Torpor on Electrophoretic Spectrum of Bat Blood Immunoglobulins/ І. O. Tovstukha, O. M. Ponomarenko, O. V. Nahlov (стр.294)
Vozovik K. D. Phase Transitions in Multicomponent Media at Low Temperatures/ K. D. Vozovik, N. A. Chernobai, N. G. Kadnikova (стр.294)
Vysokosova A. O. Features of Heart Rate Variability in Polar Explorers Under Whole Body Short-Term Air Cooling/ A. O. Vysokosova (стр.295)
Berezkina A. Ye. Bacterial Enzymes Associated with Gastropod Mollusc Nacella concinna from the Water Area of the Argentine Islands (West Antarctica)/ A. Ye. Berezkina [et al.] (стр.295)
Kostina I. O. Use of Polyethylene Oxide and Hydroxyethyl Starch as Serum Substitute for Cryopreservation of Mouse Testis Cells/ I. O. Kostina, O. V. Pakhomov (стр.296)
Hapon H. O. Cryopreservation of Human Oligoasthenoteratozoospermiс Spermatozoa with Polyvinylpyrrolidone/ H. O. Hapon, O. V. Pavlovich (стр.296)
Paredes E. From the Ocean to the Freezer and Back/ E. Paredes, P. Heres, J. Troncoso (стр.297)
Интересные статьи :
Найти похожие


12.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Заглавие : "Холод у біології і медицині. Актуальні питання кріобіології, трансплантології і біотехнології" : тези 44-ї щорічної конференції молодих учених, 19 травня 2020 р., Харків
Параллельн. заглавия :Abstracts of the 44th Annual Conference of Young Scientists "Cold in Biology and Medicine. Current Issues in Cryobiology, Transplantology and Biotechnology" May 19, 2020, Kharkiv, Ukraine
Место публикации : Проблеми кріобіології і кріомедицини. - Харків, 2020. - Т. 30, № 3. - С. 280-297 (Шифр ПУ73/2020/30/3)
MeSH-главная: ХОЛОД -- COLD TEMPERATURE
БИОЛОГИЯ -- BIOLOGY
МЕДИЦИНА -- MEDICINE
КОНГРЕССЫ -- CONGRESSES
Найти похожие

13.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Іванько О. В., Скиба В. В., Аль-Ламі Саад Хамуд-Хассан, Гоман А. В., Лисиця В. В.
Заглавие : Порівняльна ефективність застосування апаратно-контрольованої коагуляції та традиційного методу в оперативному лікуванні пацієнтів із гемороєм 3-ї та 4-ї стадії
Место публикации : Український медичний часопис. - 2020. - Т. 2, № 5. - С. 24-26 (Шифр УУ13/2020/2/5)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: ГЕМОРРОИДЭКТОМИЯ -- HEMORRHOIDECTOMY
СРАВНИТЕЛЬНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ ЭФФЕКТИВНОСТИ МЕТОДОВ -- COMPARATIVE EFFECTIVENESS RESEARCH
Аннотация: Мета — порівняти клінічні результати гемороїдектомії за допомогою електрокоагуляційного гемостатичного пристрою LigaSureTM (ЕКГП) та традиційного методу за Мілліганом — Морганом. Об’єкт і методи дослідження. У дослідження були включені 182 пацієнти обох статей віком 16–80 років з гемороєм 3-ї та 4-ї стадії, яким проведена гемороїдектомія: 78 — за допомогою ЕКГП, 104 — традиційним методом. Ретроспективно проаналізовані дані про пацієнтів: стать, вік, перед- та післяопераційний рівень гемоглобіну та гематокриту, тривалість операції, наявність тромбозу, кількість видалених та залишених вузлів, кількість ліжко-днів, ранні та пізні післяопераційні ускладнення, потреба в наркотичних знеболювальних засобах, період спостереження та час до повернення до нормальної щоденної активності. Результати. Тривалість операції становила 16 (5–60) хв у групі ЕКГП та 22 (6–40) хв — у групі традиційного методу. Анальгетики у післяопераційному періоді застосовували у 82 (78,8%) осіб групи традиційного лікування та у 29 (37,2%) — у групі ЕКГП. Необхідний час для повернення до нормальної щоденної активності становив 6 (1–15) днів у групі ЕКГП і 7 (1–30) — традиційного методу. Висновки. Встановлено, що ЕКГП перевершує традиційний метод за тривалістю операції, періодом госпіталізації, післяопераційними потребами у знеболенні, ризиком післяопераційних кровотеч та часом, необхідним для повернення до нормальної повсякденної активності
Найти похожие

14.

Заглавие журнала :Український медичний часопис -2020г. т.2,N 5
Интересные статьи :
Хиць А. Українська кардіологічна школа імені М. Д. Стражеска "Діагностика та лікування серцево-судинних захворювань"/ А. Хиць (стр.3-5)
Туряниця С. М. Клініко-епідеміологічні особливості спалаху дифтерії серед іноземних студентів Ужгородського національного університету/ С. М. Туряниця, І. Ю. Пікіна (стр.6-7)
Богомаз В. М. Самооцінка лікарями досвіду дистанційного консультування пацієнтів/ В. М. Богомаз, А. Д. Барзилович (стр.8-11)
Ситнік П. О. Сучасні підходи до етіопатогенезу, діагностики та лікування гнійно-запальних захворювань малого таза (огляд літератури)/ П. О. Ситнік (стр.12-17)
Кравчук В. В. Особливості суб’єктивного оцінювання умов та характеру професійної діяльності військових льотчиків/ В. В. Кравчук, Г. Ю. Пишнов (стр.18-20)
Слонецький В. І. Негативні передумови та прагматичні рішення щодо ургентної хірургії органів черевної порожнини/ В. І. Слонецький [та ін.] (стр.21-23)
Іванько О. В. Порівняльна ефективність застосування апаратно-контрольованої коагуляції та традиційного методу в оперативному лікуванні пацієнтів із гемороєм 3-ї та 4-ї стадії/ О. В. Іванько [та ін.] (стр.24-26)
Кальниш В. В. Вплив психотравмуючих чинників зовнішнього середовища на переживання комбатантів, служба яких проходила в умовах бойових дій/ В. В. Кальниш, О. В. Мальцев (стр.27-30)
Курділь Н. В. Цивільно-правові аспекти дистанційного консультування у разі небезпечного хімічного інциденту: "закон доброго самаритянина"/ Н. В. Курділь [та ін.] (стр.31-33)
Балашов К. В. Концептуальна рамка психографічних досліджень у сфері профілактики неінфекційних захворювань/ К. В. Балашов [та ін.] (стр.34-37)
Марута Н. О. Особливості суїцидальних намірів серед пацієнтів із когнітивними порушеннями при депресивних розладах/ Н. О. Марута, С. О. Ярославцев (стр.38-43)
Мурзіна Е. О. Залежність показників біохімічного профілю дітей із псоріазом від тяжкості патологічного процесу/ Е. О. Мурзіна (стр.44-48)
Интересные статьи :
Найти похожие


15.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Ошлянська О. А., Арцимович А. Г.
Заглавие : Оцінка уражень серцево-судинної системи у пацієнтів з ювенільним ідіопатичним артритом з використанням електрокардіограми 4-ї генерації
Место публикации : Український ревматологічний журнал. - Киiв, 2020. - № 4. - С. 41-48 (Шифр УУ18/2020/4)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: АРТРИТ ЮВЕНИЛЬНЫЙ -- ARTHRITIS, JUVENILE
СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ БОЛЕЗНИ -- CARDIOVASCULAR DISEASES
ЭЛЕКТРОКАРДИОГРАФИЯ -- ELECTROCARDIOGRAPHY
ДЕТИ -- CHILD
Аннотация: Ювенільний ідіопатичний артрит (ЮІА) — одна з найрозповсюдженіших хронічних дитячих ревматичних хвороб — завжди потребує ретельного обстеження для виявлення уражень не лише опорно-­рухової системи, а всіх органів та систем, яким може бути завдана шкода внаслідок тривалого впливу прозапальних цитокінів. Однією з систем, яка регулярно має бути моніторована, є серцево-судинна система (ССС), оскільки саме ураження ССС найчастіше спричиняють летальні випадки у пацієнтів із ревматичними захворюваннями. Мета: оцінити ефективність використання сигнал-усередненої електрокардіограми (ЕКГ) 4-го покоління для раннього виявлення уражень ССС у хворих на різні субваріанти ЮІА. Об’єкт: педіатричні пацієнти з діагнозом ЮІА. Матеріали та методи: проведено клінічне, лабораторне та інструментальне обстеження 46 пацієнтів віком від 2 до 17 років, які перебували на лікуванні у ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. О.М. Лук’янової НАМН України» з діагнозом ЮІА згідно з національним протоколом ведення хворих на ЮІА. Додатково дітям проведена ЕКГ за допомогою програмно-апаратного комплексу «Кардіо-плюс П». Результати: виконано порівняльний аналіз даних, отриманих за допомогою стандартної 12-канальної ЕКГ та ПАК «Кардіо-плюс П», розрахована кореляція окремих показників ПАК «Кардіо-плюс П» із клінічно значущими параметрами загальноклінічних обстежень. Встановлено кореляційні зв’язки між окремими параметрами сигнал-усередненої ЕКГ та маркерами запальної активності основного захворювання, а також частоту реєстрації відхилень від норми залежно від субваріантів ЮІА. Висновки. Використання реєстрації ЕКГ ПАК «Кардіо-плюс П» дозволяє виявити зміни за різними параметрами у 12–100% дітей з ЮІА, що в середньому на 40% більше, ніж оцінка стандартної 12-канальної ЕКГ, також проведення цього методу дослідження дозволяє виокремлювати провідні типи порушення у ССС при різних субваріантах захворювання
Найти похожие

16.

Заглавие журнала :Український ревматологічний журнал -2020г.,N 4
Интересные статьи :
Синяченко О. В. Ревматоїдний артрит і коморбідний пародонтит: клініко-патогенетичні особливості зв’язків/ О. В. Синяченко [та ін.] (стр.4-11)
Шевчук С. В. Рівень вітаміну D у чоловіків, хворих на анкілозивний спондиліт, зв’язок із перебігом захворювання та структурно-функціональним станом кісткової тканини/ С. В. Шевчук [та ін.] (стр.12-19)
Лук’янчук Є. Раціональний вибір НПЗП для лікування у разі нападу подагричного артриту у пацієнтів із супутніми патологіями/ Є. Лук’янчук (стр.20-24)
Проценко Г. О. Системний червоний вовчак: стан проблеми в Україні та світі/ Г. О. Проценко, В. В. Дубас (стр.25-34)
Богмат Л. Ф. Розвиток незворотних змін органів і систем у дітей із системним червоним вовчаком/ Л. Ф. Богмат, Н. С. Шевченко, І. М. Бессонова (стр.35-40)
Ошлянська О. А. Оцінка уражень серцево-судинної системи у пацієнтів з ювенільним ідіопатичним артритом з використанням електрокардіограми 4-ї генерації/ О. А. Ошлянська, А. Г. Арцимович (стр.41-48)
Ломаковський О. М. Хламідійна інфекція, вираженість коронарного атеросклерозу та імунний статус у пацієнтів зі стабільною стенокардією/ О. М. Ломаковський [та ін.] (стр.49-55)
Сміян С. І. Септичний артрит/ С. І. Сміян, С. Р. Гусак (стр.56-61)
Богмат Л. Ф. Особливості ліпідного спектра крові у дітей із системним червоним вовчаком/ Л. Ф. Богмат [та ін.] (стр.62-67)
Интересные статьи :
Найти похожие


17.

Заглавие журнала :Артериальная гипертензия -2019г.,N 5/6
Интересные статьи :
Торбас О. О. Діастолічна функція лівого шлуночка в клінічній практиці кардіолога/ О. О. Торбас (стр.8-21)
Савустьяненко А. В. Комбинация зофеноприла и гидрохлортиазида более эффективна, чем монотерапия зофеноприлом. (Краткий обзор работы Francesco Crespi, опубликованной в журнале "Clinical Research and Trials" под названием "Treatment of hypertension: mono-therapy versus (Zofenopril and Hydrochlorothiazide) combined therapy" (1))/ подгот. А. В. Савустьяненко (стр.22-24)
Коваль С. М. Трикомпонентна комбінована антигіпертензивна терапія у хворих на артеріальну гіпертензію з абдомінальним ожирінням. Дані 9-місячного спостереження/ С. М. Коваль [та ін.] (стр.25-35)
Візір В. А. Особливості діастолічної функції лівого шлуночка у чоловіків із гіпертонічною хворобою та андрогенним дефіцитом/ В. А. Візір, О. В. Насоненко, А. С. Садомов (стр.36-40)
Купріненко Н. Бета-адреноблокатори: сучасні підходи при артеріальній гіпертензії і коморбідності/ підгот. Н. Купріненко (стр.41-43)
Іоанідіс Дж. Нехтування основними проблемами здоров’я та поширення неважливих тем: невизначені проблеми науки щодо зміни способу життя/ Дж. Іоанідіс (стр.44-46)
Торбас О. Нові підходи до покращення ефективності та якості надання медичної допомоги пацієнтам з артеріальною гіпертензією АНА/АСС/ підгот. О. Торбас (стр.47-49)
Головач І. Ю. Кардіоваскулярні маніфестації у пацієнтів з антифосфоліпідним синдромом: питання діагностики та менеджменту/ І. Ю. Головач, Є. Д. Єгудіна (стр.50-59)
Сіренко Ю. Настанова Європейського товариства кардіологів (ESC) 2019 року щодо діагностики й лікування хронічних коронарних синдромів. Короткий конспект у схемах і таблицях. Цільова група з діагностики й лікування хронічних коронарних синдромів Європейського товариства кардіологів/ підгот. Ю. Сіренко (стр.60-69)
Сіренко Ю. Найбільш вагомі новини з конгресу ESC 2019, 31 серпня - 4 вересня, Париж/ підгот. Ю. Сіренко (стр.70-76)
Резолюція ХХ Національного конгресу кардіологів України (Київ, 25-27 вересня 2019 р.) (стр.77-86)
Взаємозв’язок раціону, багатого на овіочі та фрукти, із частотою розвитку хронічної хвороби нирок (стр.90)
Вплив комбінованої терапії статинами та іАПФ на ендотеліальну функцію та артеріальний тиск у пацієнтів з есенціальною гіпертензією (стр.90-91)
Дослідження PRIORITY: аналіз сечі на ймовірність виникнення захворювання нирок у пацієнтів із цукровим діабетом (стр.91)
Зв’язок ідеального стану серцево-судинної системи в пацієнтів віком 50 років із деменцією (стр.92-93)
Взаємзв’язок розрахункової швидкості поширення пульсової хвилі з виживанням (стр.93-94)
Чи пов’язана втрата зубів із більшим ризиком серцево-судинних захворювань? (стр.94)
Незважаючи на прийом статинів, гіпертригліцеридемія зустрічається майже в 20% дорослих осіб, хворих на цукровий діабет (стр.94-95)
Інгібітори SGLT2 захищають від хвороб нирок при цукровому діабеті 2-го типу (стр.95-96)
Ібрутиніб пов’язаний з артеріальною гіпертензією та наступними кардіотоксичними подіями (стр.96)
Багатофакторна терапія цукрового діабету краще знижує довгостроково рівень HbA1c і артеріального тиску, ніж стандартний підхід (стр.96-97)
Формула PUBLIC HEALTH набула ще більшої актуальності й підтвердила статус єдиного зібрання медичної спільноти України (підсумки 28-ї Міжнародної медичної виставки PUBLIC HEALTH 2019) (стр.87-89)
Виявлення ризику захворювання нирок порівняно з попередженням прогресування захворювання (стр.91-92)
Інші ренопротекторні препарати? (стр.92)
Торбас О. Нове у кардіології/ підгот. О. Торбас, Ю. Сіренко (стр.90-97)
Интересные статьи :
Найти похожие


18.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Заглавие : Формула PUBLIC HEALTH набула ще більшої актуальності й підтвердила статус єдиного зібрання медичної спільноти України (підсумки 28-ї Міжнародної медичної виставки PUBLIC HEALTH 2019)
Место публикации : Артериальная гипертензия. - Донецк, 2019. - N 5/6. - С. 87-89 (Шифр АУ38/2019/5/6)
MeSH-главная: МЕДИЦИНА -- MEDICINE
ВЫСТАВКИ -- EXHIBITIONS
Найти похожие

19.

Заглавие журнала :Український журнал дерматології, венерології, косметології -2019г.,N 4
Интересные статьи :
Степаненко В. І. Сучасні тенденції щодо захворюваності на ВІЛ/СНІД у світі та в Україні: перспективні заходи вирішення проблеми/ В. І. Степаненко, С. В. Іванов (стр.9-23)
Александрук О. Д. Вплив лікування на поверхневу мікробіому шкіри хворих на атопічний дерматит та хронічну істинну екзему/ О. Д. Александрук (стр.24-28)
Бардов П. В. Оцінка клінічної ефективності застосування тіотриазоліну в лікуванні хворих на хронічний простатит і простатовезикуліт, ускладнених порушеннями копулятивної та репродуктивної функцій/ П. В. Бардов, О. П. Шевченко, Т. П. Коржова (стр.31-36)
Резніченко Н. Ю. Комбінована терапія вульгарних акне: бути чи не бути?/ Н. Ю. Резніченко [та ін.] (стр.37-46)
Литинська Т. О. Роль і місце макролідів у комплексній терапії хворих із гнійничковими ураженнями шкіри та її придатків/ Т. О. Литинська (стр.49-54)
Савоськина В. А. Акне. Новые возможности лечения (в соответствии с европейскими и американскими руководствами 2016г. по лечению акне)/ В. А. Савоськина (стр.55-64)
Розенталь К. Алгоритм "Хаос і натяки" у рутинній практиці аналізу дерматоскопічного зображення/ К. Розенталь, М. С. Волошинович, Г. Є. Гірник (стр.65-70)
Шкарапута Л. М. Застосування "Теобону-дитіомікоциду" та композицій, створених на його основі, при лікуванні грибкових захворювань/ Л. М. Шкарапута [та ін.] (стр.71-79)
Поліщук Д. С. Лімфоцитарна інфільтрація Ієсснера-Канофа. Клінічне спостереження/ Д. С. Поліщук, С. Й. Поліщук (стр.80-83)
Diehl C. Use of nicotinamide in dermatology/ C. Diehl (стр.85-92)
Богомолов А. Є. Використання антигістамінних препаратів у пацієнтів зі сверблячими дерматозами в практиці дерматолога (огляд літератури та результати власних досліджень)/ А. Є. Богомолов, Т. І. Клименко (стр.95-101)
Коляденко К. В. Новини Міжнародного тижня обізнаності про бульозний епідермоліз/ К. В. Коляденко, О. Є. Федоренко, К. С. Ткачишина (стр.102-106)
28-й конгрес Європейської академії дерматології та венерології (стр.107-108)
Ткач В. Є. До 100-річчя від дня народження доктора медичних наук, професора Л. М. Гольдштейна (1919-2005)/ В. Є. Ткач [та ін.] (стр.109-116)
До 80-ї річниці від дня народження Миколи Дмитровича Нечипоренка (стр.117-118)
До 60-річчя професора Геннадія Івановича Маврова (стр.119-120)
До 65-річчя заслуженого лікаря України Михайла Михайловича Хилинського (стр.121-122)
Интересные статьи :
Найти похожие


20.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Заглавие : Формула PUBLIC HEALTH набула ще більшої актуальності й підтвердила статус єдиного зібрання медичної спільноти України (підсумки 28-ї Міжнародної медичної виставки PUBLIC HEALTH 2019)
Место публикации : Травма. - Донецк, 2019. - Том 20, N 5. - С. 113-115 (Шифр ТУ3/2019/20/5)
MeSH-главная: ЗДРАВООХРАНЕНИЯ ИННОВАЦИИ И УСОВЕРШЕНСТВОВАНИЕ -- HEALTH CARE REFORM
ЗДРАВООХРАНЕНИЕ, ВЫСТАВКИ -- HEALTH FAIRS
Аннотация: У Міжнародному виставковому центрі, розташованому в серці Києва, з 1 по 3 жовтня 2019 року вже у 28-й раз пройшла Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH. Ми переконалися в тому, що організатори виставки впевнено тримають руку на пульсі вітчизняної системи охорони здоров’я: виставка традиційно об’єднує блок спеціалізованих виставкових і конгресових заходів і розкриває весь комплекс актуальних тенденцій розвитку світової і вітчизняної медицини. Виставка PUBLIC HEALTH отримала величезний резонанс у професійному середовищі й становила значний інтерес для медичних працівників, бізнесменів, учених, майбутніх лікарів, представників державних установ і засобів масової інформації. У новому форматі виставка PUBLIC HEALTH стала знаковою й очікуваною щорічною подією для професіоналів охорони здоров’я й соціальної сфери. Її головним завданням є ефективне просування інноваційних технологій найвищого рівня в щоденну медичну й соціальну практику, оснащення практикуючих фахівців інструментарієм для проведення якісної і своєчасної діагностики й надання медичної допомоги, а також всебічне підвищення авторитету й престижності вітчизняної медицини
Найти похожие

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-104 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)