Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (3)Редкие издания (1)
Формат представления найденных документов:
полныйинформационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>S=Десны<.>)
Общее количество найденных документов : 70
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Гасюк, Н. В.
    Характеристика каріометричних показників епітелію ясенної борозни в нормі [Текст] / Н. В. Гасюк // Вісник наукових досліджень. - 2014. - № 4. - С. 75-77


MeSH-главная:
ЭПИТЕЛИЙ -- EPITHELIUM
ДЕСНЫ -- GINGIVA (анатомия и гистология)
Свободных экз. нет

Найти похожие

2.


   
    Методика дослідження змін рівня ясенного краю при незнімному протезуванні керамічними та металокерамічними конструкціями [Текст] / Є. Я. Костенко [та ін.] // Современная стоматология. - 2011. - № 1. - С. 99-101

Рубрики: Зубной протез частичный несъемный--вред возд

   Десны


   Альвеолярная резорбция кости--диагн


Доп.точки доступа:
Костенко, Є. Я.
Рогач, Р. В.
Клітинська, О. В.
Брехлійчук, П. П.
Костенко, С. Б.

Свободных экз. нет

Найти похожие

3.


    Череда, В. В.
    Вплив лікувального адаптогенного комплексу на динаміку стану ясен і колонізаційної стійкості порожнини рота хворих на хронічний катаральний гінгівіт [Текст] / В. В. Череда, Т. О. Петрушанко, Г. А. Лобань // Український стоматологічний альманах. - 2016. - № 1(т.1). - С. 53-56. - Библиогр. в конце ст.


MeSH-главная:
ДЕСНЫ -- GINGIVA
РОТОВАЯ ПОЛОСТЬ -- MOUTH
ГИНГИВИТ -- GINGIVITIS
Доп.точки доступа:
Петрушанко, Т. О.
Лобань, Г. А.

Свободных экз. нет

Найти похожие

4.


    Рябоконь, Е. Н.
    Исследование термометрических показателей десны при лечении фуркационных перфораций твердых тканей зуба [Текст] / Е. Н. Рябоконь, Э. И. Доля, Н. А. Жданова // Український стоматологічний альманах. - 2016. - № 1(т.1). - С. 48-52. - Библиогр. в конце ст.


MeSH-главная:
РЕГЕНЕРАЦИЯ ПЕРИОДОНТАЛЬНОЙ ТКАНИ НАПРАВЛЕННАЯ -- GUIDED TISSUE REGENERATION, PERIODONTAL
ДЕСНЫ -- GINGIVA
ТЕРМОМЕТРИЯ -- THERMOMETRY
Доп.точки доступа:
Доля, Э. И.
Жданова, Н. А.

Свободных экз. нет

Найти похожие

5.


    Бабай, О. М.
    Ефективність клінічного застосування ліпосомальної форми фосфатидилхоліну: порівняльний ультраструктурний аналіз епітелію ясен на етапах лікування хворих на генералізований пародонтит [Текст] / О. М. Бабай // Галицький лікар. вісн. - 2016. - Т. 23, № 1. - С. 9-11. - Библиогр.: с. 10-11


MeSH-главная:
ПЕРИОДОНТА БОЛЕЗНИ -- PERIODONTAL DISEASES (диагноз, лекарственная терапия)
ДЕСНЫ -- GINGIVA (повреждения)
СЛИЗИСТАЯ ОБОЛОЧКА -- MUCOUS MEMBRANE (ультраструктура, физиология)
ФОСФАТИДИЛХОЛИНЫ -- PHOSPHATIDYLCHOLINES (диагностическое применение, иммунология)
Свободных экз. нет

Найти похожие

6.


    Волошин, М. А.
    Особливості розподілу вуглеводних залишків бета-D-галактози в епітелії слизової ясен щурів у нормі та після внутрішньоутробного антигенного впливу [Текст] / М. А. Волошин, Ю. О. Бурега // Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - 2016. - Т. 15, № 1. - С. 32-35. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
ДЕСНЫ -- GINGIVA
ЛАКТАЗА -- LACTASE
АНТИГЕНЫ -- ANTIGENS (вредные воздействия)
Аннотация: Метою роботи було визначення особливостей розподілу вуглеводних залишків бета-D-галактози в епітелії слизової ясен щурів в нормі та після внутрішньоутробного антигенного впливу. У новонароджених вакцинпремійованих тварин змінюється лектингістохімічна характеристика епітелію слизової ясен. Щільність розподілу бета-D- галактозоспецифічних рецепторів епітелію слизової ясен залежить від віку досліджуваних щурів і певного шару епітелію слизової ясен. У антигенпремійованих тварин з 1-ї до 7-ї доби життя спостерігається збільшення щільності РNA+ сполук, що вказує на компенсаторне зменшення щільності лектингісторецепторного бар’єра і може бути підгрунтям для виникнення порушень у гермінативній зоні епітелію ясен. З 14-ї доби і до закінчення експерименту в епітелії ясен усіх досліджуваних груп виявляється зниження кількості рецепторів до лектину арахісу, що є відображенням компенсаторних можливостей щодо відновлення лектингісторецепторного бар’єру для забезпечення здатності епітелію реалізовувати захисну функцію від механічного та антигенного впливів.
Доп.точки доступа:
Бурега, Ю. О.

Свободных экз. нет

Найти похожие

7.


   
    Европейский день здоровых десен в Украине - 2017 [Текст] / Г. Белоклицкая [и др.] // ДентАрт. - 2017. - № 4. - С. 42-46. - Библиогр. в конце ст.


MeSH-главная:
ДЕСНЫ -- GINGIVA
Доп.точки доступа:
Белоклицкая, Г.
Копчак, О.
Ашаренкова, О.
Турьянская, Н.
Мирза, В.
Митянская, Е.

Свободных экз. нет

Найти похожие

8.


    Романенко, О. Г.
    Вміст про- та антиоксидантних факторів, метаболітів оксиду азоту в крові і тканинах ясен при експериментальному хронічному гастриті та дуоденіті [Текст] / О. Г. Романенко, І. В. Ковач, А. В. Штомпель // Профілактична та дитяча стоматологія. - 2016. - N 2. - С. 10-14


MeSH-главная:
ГАСТРИТ -- GASTRITIS (патофизиология)
ДУОДЕНИТ -- DUODENITIS (патофизиология)
ДЕСНЫ -- GINGIVA (кровоснабжение, метаболизм)
ПЕРЕКИСНОЕ ОКИСЛЕНИЕ ЛИПИДОВ -- LIPID PEROXIDATION
АНТИОКСИДАНТЫ -- ANTIOXIDANTS (анализ)
АЗОТА ОКСИДЫ -- NITROGEN OXIDES (анализ)
МОДЕЛИ НА ЖИВОТНЫХ -- MODELS, ANIMAL
КРЫСЫ ЛИНИИ WISTAR -- RATS, WISTAR
Аннотация: Вивчення рівня про- та антиоксидантних факторів, метаболітів оксиду азоту в крові і тканинах ясен при експериментальному гастриті та дуоденіті. Модель хронічного гастриту і дуоденіту відтворювали на 9-ти статевонезрілих щурах обох статей лінії Вістар масою 70-90 г. Контрольну групу становили 10 щурів. Утворення оксиду азоту в плазмі крові та гомогенату ясен оцінювали за сумарним рівнем нітритів і нітратів за допомогою реакції Грісса. Стан оксидантно-антиоксидантного балансу оцінювали за рівнем малонового діальдегіду, показників окисної модифікації білків, активності супероксиддисмутази і каталази в плазмі крові та гомогенатах ясен. Виявлено, що рівень стабільних метаболітів оксид азоту в гомогенатах тканин ясен щурів із гастритом і дуоденітом зменшився майже втричі, порівняно з показником у тварин контрольної групи. Підвищення рівня каталази при одночасному зростанні показників окислення ліпідів і білків супроводжувалося зниженням активності супероксиддисмутази. Зниження вмісту малонового діальдегіду і показника фрагментації білкових молекул у плазмі крові при одночасному підвищенні рівня каталази і метаболітів оксиду азоту вказує на провідну роль оксиду азоту в антиоксидантному захисті організму при захворюванні. Збільшення концентрації метаболітів оксиду азоту в плазмі крові на 92,9% при експериментальному хронічному гастриті і дуоденіті викликає зменшення їх вмісту в тканинах ясен на 63,3%, спричиняє зниження в 2 і 1,5 раза рівня показників окислення ліпідів і білків у плазмі крові та підвищення на 33,8% і 14,3% у тканинах ясен при одночасному збільшенні активності каталази на 74,3%.
Доп.точки доступа:
Ковач, І. В.
Штомпель, А. В.

Свободных экз. нет

Найти похожие

9.


   
    Хирургические методики формирования десневого края на втором этапе имплантации [Текст] / О. В. Добровольская [и др.] // Укр. стом. альм. - 2016. - № 4. - С. 87-90. - Библиогр. в конце ст.


MeSH-главная:
ДЕСНЫ -- GINGIVA
ПРОТЕЗА ИМПЛАНТАЦИЯ -- PROSTHESIS IMPLANTATION
Доп.точки доступа:
Добровольская, О. В.
Добровольский, А. В.
Павлиш, И. В.
Луговая, Л. А.

Свободных экз. нет

Найти похожие

10.


    Куц, П. В.
    Експериментально-гістологічне дослідження репаративного остеогенезу при артеріосклерозі у щурів [Текст] / П. В. Куц // Новини стоматології : Укр. стоматол. наук.-практ. журн. - 2015. - № 3. - С. 92-97. - Библиогр. в конце ст.


Рубрики: животное

MeSH-главная:
СТОМАТОЛОГИЧЕСКАЯ ИМПЛАНТАЦИЯ ВНУТРИКОСТНАЯ -- DENTAL IMPLANTATION, ENDOSSEOUS (методы)
АРТЕРИОСКЛЕРОЗ -- ARTERIOSCLEROSIS
ДЕСНЫ -- GINGIVA (анатомия и гистология, патология, цитология)
ОСТЕОГЕНЕЗ -- OSTEOGENESIS
Свободных экз. нет

Найти похожие

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)