Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
Формат представления найденных документов:
полныйинформационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: <.>II=БУ5/2016/20/3<.>
Общее количество найденных документов : 58
Показаны документы с 1 по 20
 1-20    21-40   41-58 
1.


    Семчишин, М. Г.
    Особливості клініки та перебігу закритої черепно-мозкової травми легкого ступеня тяжкості у вояків антитерористичної операції у віддаленому періоді [Текст] / М. Г. Семчишин, В. М. Шевага, Б. В. Задорожна // Буковинський медичний вісник. - 2016. - Т. 20, № 3. - С. 171-174. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
ЧЕРЕПНО-МОЗГОВЫЕ ТРАВМЫ -- CRANIOCEREBRAL TRAUMA (осложнения)
Аннотация: Стаття присвячена вивченню психопатологічної симптоматики за допомогою опитувальника DEROGATIS у бійців антитерористичної операції (АТО) при закритій черепно-мозковій травмі (ЗЧМТ) легкого ступеня тяжкості у віддаленому періоді [2, 3, 6, 13]. Виявлена виразність психопатологічної симптоматики в групах обстежених нами бійців за всіма шкалами дослідження була достовірно вищою за контрольну групу. Подальше вивчення змін у психологічній сфері у віддаленому періоді ЗЧМТ у вояків АТО ставить питання про створення спеціалізованих реабілітаційних центрів для проведення в них соціально-відновної реабілітації таких хворих.
Доп.точки доступа:
Шевага, В. М.
Задорожна, Б. В.

Свободных экз. нет

Найти похожие

2.


    Сапунков, О. Д.
    Розвиток і становлення ембріотопографії передньої стінки барабанної порожнини в ранньому періоді онтогенезу людини [Текст] / О. Д. Сапунков, А. Л. Косаківський, Л. О. Сапункова // Буковинський медичний вісник. - 2016. - Т. 20, № 3. - С. 168-170. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
УХО СРЕДНЕЕ -- EAR, MIDDLE (эмбриология)
ОНТОГЕНЕЗ
Аннотация: Розвиток передньої стінки барабанної порожнини вивчений на препаратах 44 плодів людини 4-8 місяців. Встановлено, що передня стінка барабанної порожнини починає формуватися на 8-му місяці внутрішньоутробного розвитку, у цьому процесі бере участь внутрішня сонна артерія. Внаслідок розвитку передньої стінки барабанної порожнини барабанні отвори слухових труб починають переміщуватися із нижньої частини барабанної порожнини доверху.
Доп.точки доступа:
Косаківський, А. Л.
Сапункова, Л. О.

Свободных экз. нет

Найти похожие

3.


    Сапунков, О. Д.
    Будова середнього вуха у плодів людини 8-го місяця внутрішньоутробного розвитку [Текст] / О. Д. Сапунков, А. Л. Косаківський, Л. О. Сапункова // Буковинський медичний вісник. - 2016. - Т. 20, № 3. - С. 165-167. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
УХО СРЕДНЕЕ -- EAR, MIDDLE (эмбриология)
ПЛОДА РАЗВИТИЯ ЗАДЕРЖКА -- FETAL GROWTH RETARDATION
Аннотация: Будова та синтопія середнього вуха вивчені у восьми плодів людини восьмого місяця внутрішньоутробного розвитку (ВУР). Встановлено, що в цей період починають формуватися нижня та передня стінки барабанної порожнини. У цьому процесі беруть участь внутрішня сонна артерія та цибулина яремної вени. Барабанні отвори слухових труб починають переміщуватися з нижньої частини барабанної порожнини доверху, а глоткові отвори розташовані на рівні твердого піднебіння. Печера соскоподібного відростка та канал лицевого нерва не мають дефінітивних розмірів і розміщення їх відрізняється від розташування в новонароджених.
Доп.точки доступа:
Косаківський, А. Л.
Сапункова, Л. О.

Свободных экз. нет

Найти похожие

4.


    Сулим, С. О.
    Характер циркадної і вегетативної регуляції артеріального тиску в жінок із гіпертонічною хворобою залежно від наявності супутньої залізодефіцитної анемії, її тяжкості і тривалості [Текст] / С. О. Сулим // Буковинський медичний вісник. - 2016. - Т. 20, № 3. - С. 175-182. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
АРТЕРИАЛЬНОЕ ДАВЛЕНИЕ -- ARTERIAL PRESSURE
ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
АНЕМИЯ ЖЕЛЕЗОДЕФИЦИТНАЯ -- ANEMIA, IRON-DEFICIENCY
Аннотация: Обстежена 141 жінка із гіпертонічною хворобою ІІ стадії з та без супутньої залізодефіцитною анемією віком від 54 до 87 років. У пацієнток вивчали характер циркадної та вегетативної регуляції артеріального тиску (АТ) залежно від наявності супутньої залізодефіцитної анемії, її тяжкості і тривалості. Проводився аналіз результатів активної ортостатичної проби і добового моніторування АТ з розрахунком загальновідомих показників. Виявлено, що наявність супутньої залізодефіцитної анемії та її тяжкість у жінок із гіпертонічною хворобою асоціює зі значними порушеннями добової регуляції АТ і його барорефлекторної регуляції. У свою чергу, не виявлено значущих асоціацій між тривалістю супутньої анемії і порушеннями циркадної регуляції АТ.
Свободных экз. нет

Найти похожие

5.


    Цвях, О. О.
    Оксидативний стрес у тканинах шлунка щурів при моделюванні гастропатій на тлі нестачі та надлишку мелатоніну [Текст] / О. О. Цвях, Л. Д. Чеботар // Буковинський медичний вісник. - 2016. - Т. 20, № 3. - С. 190-196. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
ОКСИДАТИВНЫЙ СТРЕСС -- OXIDATIVE STRESS
ЖЕЛУДОК -- STOMACH
ГАСТРИТ -- GASTRITIS
Аннотация: Дослідження показали, що різні моделі впливів на шлунок щурів, такі, як іммобілізаційний стрес та хімічний гастрит, на тлі нетривалої нестачі та надлишку мелатоніну викликають різну реакцію з боку прооксидантно-антиоксидантної системи (ПАС). При іммобілізаційному стресі мелатонін проявляє гастропротекторну дію, а при моделюванні хімічного гастриту поглиблює оксидативний стрес.
Доп.точки доступа:
Чеботар, Л. Д.

Свободных экз. нет

Найти похожие

6.


    Федів, О. І.
    Вплив дисліпідемії та величини вісцерального жиру на перебіг бронхіальної астми на тлі надмірної маси тіла та ожиріння [Текст] / О. І. Федів, О. Б. Мельник // Буковинський медичний вісник. - 2016. - Т. 20, № 3. - С. 187-189. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
ДИСЛИПИДЕМИЯ -- DYSLIPIDEMIAS
ОЖИРЕНИЕ -- OBESITY
ВЕС ИЗБЫТОЧНЫЙ -- OVERWEIGHT
АСТМА БРОНХИАЛЬНАЯ -- ASTHMA
Аннотация: У хворих на бронхіальну астму (БА), поєднану з надмірною масою тіла (НМТ) та ожирінням (Ож), досліджували показники ліпідного спектра крові з оцінкою частки вісцерального жиру, розподілу жирової клітковини, вмісту води в організмі. Ліпідограма крові таких хворих характеризується вираженим дисбалансом із накопиченням найбільш атерогенних класів ліпопротеїдів, що сприяє запуску метаболічних порушень і погіршенню прогнозу перебігу бронхіальної астми.
Доп.точки доступа:
Мельник, О. Б.

Свободных экз. нет

Найти похожие

7.


    Федів, О. І.
    Оксидантно-антиоксидантний стан та маркери системного запалення у хворих на ревматоїдний артрит у поєднанні з абдомінальним ожирінням, цукровим діабетом типу 2 та артеріальною гіпертензією [Текст] / О. І. Федів, О. П. Букач, І. В. Гараздюк // Буковинський медичний вісник. - 2016. - Т. 20, № 3. - С. 183-186. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2 -- DIABETES MELLITUS, TYPE 2
ОЖИРЕНИЕ АБДОМИНАЛЬНОЕ -- OBESITY, ABDOMINAL
ВОСПАЛЕНИЕ -- INFLAMMATION
АРТРИТ РЕВМАТОИДНЫЙ -- ARTHRITIS, RHEUMATOID
Аннотация: Проаналізовано особливості оксидантно-антиоксидантної системи, маркерів системного запалення у хворих на ревматоїдний артрит (РА) та у пацієнтів на РА в поєднанні з абдомінальним ожирінням (АО), цукровий діабет типу 2 (ЦД2) та артеріальною гіпертензією. Встановлено, що дисбаланс оксидантно-антиоксидантної системи, підвищення рівня маркерів системного запалення у хворих на ревматоїдний артрит з поєднаною патологією є предиктором прогресування ревматоїдного артриту та виникнення ускладнень.
Доп.точки доступа:
Букач, О. П.
Гараздюк, І. В.

Свободных экз. нет

Найти похожие

8.


    Роговий, Ю. Є.
    Патофізіологічний аналіз змін функції нирок за утворення ниркових конкрементів розміром 0,6-1,0 см середньої чашки [Текст] / Ю. Є. Роговий, О. І. Арійчук // Буковинський медичний вісник. - 2016. - Т. 20, № 3. - С. 143-146. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
КОНКРЕМЕНТЫ -- CALCULI
НЕФРОЛИТИАЗ -- NEPHROLITHIASIS (осложнения)
Аннотация: У роботі встановлено, що за умов розвитку нефролітіазу з розміром конкремента 0,6-1,0 см середньої чашки, зміни функції нирок характеризувалися розвитком протеїнурії, гальмуванням дистальної реабсорбції іонів натрію, збільшенням швидкості клубочкової фільтрації, екскреції аміаку та амонійного коефіцієнта. Виявлені зміни функції нирок вказують на імовірність "прихованого" ушкодження проксимального відділу нефрону, дисфункцію дистального канальця та створення передумов для подальшого прогресування сечокам’яної хвороби за рахунок істотного виділення кислот із сечею.
Доп.точки доступа:
Арійчук, О. І.

Свободных экз. нет

Найти похожие

9.


    Павликівська, Б. М.
    Особливості варіабельності серцевого ритму у дітей з гострими захворюваннями нижніх дихальних шляхів на фоні субклінічного гіпотиреозу [Текст] / Б. М. Павликівська // Буковинський медичний вісник. - 2016. - Т. 20, № 3. - С. 139-142. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
СЕРДЕЧНЫХ СОКРАЩЕНИЙ ЧАСТОТА -- HEART RATE
ДЫХАТЕЛЬНЫХ ПУТЕЙ БОЛЕЗНИ -- RESPIRATORY TRACT DISEASES
ГИПОТИРЕОЗ -- HYPOTHYROIDISM
ДЕТИ -- CHILD
Аннотация: У статті представлені результати дослідження варіабельності серцевого ритму в дітей шкільного віку з бронхолегеневою патологією на фоні субклінічного гіпотиреозу. Встановлено, що показники варіабельності серцевого ритму вказують на ваготомію у 52,9% обстежених. При проведенні кліноортостатичної проби показник вагосимпатичного балансу LF/HF зростає у 2,2 раза, що свідчить про зниження активності центрального контуру управління. Виявлено, що номотопні порушення ритму однаково часто реєструються у хворих як з ваготонією (30% обстежених), так і з симпатикотонією (25,7% дітей), тоді як гетеротопні порушення виявляли переважно у пацієнтів з ваготонією (20,0%).
Свободных экз. нет

Найти похожие

10.


    Оніщенко, Н. В.
    Клінічні особливості перебігу вітряної віспи у дорослих на сучасному етапі [Текст] / Н. В. Оніщенко, О. В. Рябоконь // Буковинський медичний вісник. - 2016. - Т. 20, № 3. - С. 136-138. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
ВЕТРЯНАЯ ОСПА -- CHICKENPOX
Аннотация: У статті на підставі аналізу перебігу вітряної віспи в 176 хворих визначені певні особливості цього захворювання в сучасних умовах. Показано, що вітряна віспа у дорослих переважно має середньотяжкий перебіг (81,8%) із наявністю продромального періоду в кожного третього хворого, тривалого періоду підсипань, наявністю енантеми у більшості пацієнтів. Ускладнення при середньотяжкому перебігу розвиваються в 11,8% пацієнтів, а при тяжкому перебігу - у всіх пацієнтів. Генералізована форма вітряної віспи виникла в 1 (0,6%) імунокомпетентного хворого та характеризувалася вкрай тяжким перебігом з ураженням легень, печінки, нирок та міокарда.
Доп.точки доступа:
Рябоконь, О. В.

Свободных экз. нет

Найти похожие

11.


    Рожковська, Н. М.
    Прогнозування ризику ускладнень запальних процесів органів малого таза у жінок [Текст] / Н. М. Рожковська, П. О. Ситнік // Буковинський медичний вісник. - 2016. - Т. 20, № 3. - С. 147-150. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
ТАЗОВЫХ ОРГАНОВ ВОСПАЛИТЕЛЬНЫЕ БОЛЕЗНИ -- PELVIC INFLAMMATORY DISEASE (осложнения)
Аннотация: Метою дослідження є оцінка точності прогнозування ризику ускладнень запальних процесів органів малого таза у жінок за допомогою різних інтегральних шкал. Проведений аналіз клінічних результатів у 75 жінок із запальними захворюваннями органів малого таза. Показано, що серед гнійно-запальних захворювань органів малого таза у пацієнток переважали гнійні тубооваріальні пухлини (37,3%), піосальпінкс із перфорацією (28,0%). У більшості пацієнток, оперованих із приводу гнійно-запальних захворювань органів малого таза, у післяопераційному періоді спостерігаються ускладнення у вигляді фебрильної реакції та локальної раневої інфекції. Доведено, що запропонований індекс прогнозування ускладнень гнійно-запальних захворювань органів малого таза, який враховує наявність інфекцій, які передаються статевим шляхом, тривалість захворювання, вираженість фебрильної реакції, змін лейкоцитарної формули, вираженість фебрильної реакції, змін лейкоцитарної формули, вираженість больового синдрому, вміст С-реактивного білка (СРБ) та погодинний діурез, має високу чутливість та специфічність та може бути рекомендований до застосування у клінічній практиці. Обговорюється доцільність розробки алгоритмів прогнозування та підтримки клінічних рішень при запальних захворюваннях органів малого таза.
Доп.точки доступа:
Ситнік, П. О.

Свободных экз. нет

Найти похожие

12.


   
    Застосування алогенних мультипотентних мезенхімальних стовбурових клітин, що виділені з жирової тканини, та їх вплив на процеси резорбції пересадженого жирового графту [Текст] / Р. В. Салютін [и др.] // Буковинський медичний вісник. - 2016. - Т. 20, № 3. - С. 161-164. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
АЛЛОТРАНСПЛАНТАЦИЯ -- TRANSPLANTATION, HOMOLOGOUS (использование)
СТРОМАЛЬНЫЕ КЛЕТКИ МЕЗЕНХИМНЫЕ -- MESENCHYMAL STROMAL CELLS
ЖИРОВАЯ ТКАНЬ -- ADIPOSE TISSUE
Аннотация: Метою проведеного дослідження було визначення можливості диференціювання за адипогенним напрямком клітин, що виділені з жирової тканини та їх вплив на процеси резорбції пересадженого жирового графту, за умов алогенної трансплантації. Результати дослідження засвідчили, що поєднана трансплантація жирового графту та мультипотентних мезенхімальних стовбурових клітин, що виділені з алогенної жирової тканини, призводить до активації деструктивно-запальних процесів у жировому графті, погіршенню виживання адипоцитів та в подальшому до значного дефіциту маси трансплантата.
Доп.точки доступа:
Салютін, Р. В.
Паляниця, С. С.
Запольська, К. М.
Панченко, Л. А.

Свободных экз. нет

Найти похожие

13.


    Садигов, Ю. М.
    Оцінка стану фетоплацентарного комплексу у вагітних із генітальним герпесом та вірусом цитомегалії [Текст] / Ю. М. Садигов // Буковинський медичний вісник. - 2016. - Т. 20, № 3. - С. 155-160. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
ЦИТОМЕГАЛОВИРУС -- CYTOMEGALOVIRUS
ГЕРПЕС ГЕНИТАЛЬНЫЙ -- HERPES GENITALIS
БЕРЕМЕННОСТЬ -- PREGNANCY
Аннотация: Функціональний стан фетоплацентарного комплексу (ФПК) у вагітних із генітальним герпесом та вірусом цитомегалії супроводжується розвитком плацентарної дисфункції, яка формується на 18-20-му тижні та клінічно проявляється в другому та третьому триместрі вагітності. Клінічно це проявляється тахікардією у внутрішньоутробного плода (з 12,0% до 29,4%); зміною дихальної (з 16,0% до 26,4%), рухової активності (з 12,0% до 36,3%) та тонусу плода (з 4,0% до 8,8%); передчасним старінням плаценти (з 20,0% до 47,1%), зміною кількості навколоплідних вод (маловоддя з 8,0% до 23,5% та багатоводдя з 10,0% до 35,3%) на тлі виражених гемодинамічних порушень у ФПК (порушення кровообігу в артерії пуповини та маткових артеріях); зміною рівня гормонів ФПК - зниження вмісту естріолу, прогестерону, хоріонічного гонадотропіну і плацентарного лактогену, на тлі збільшення рівня кортизолу.
Свободных экз. нет

Найти похожие

14.


    Рябоконь, О. В.
    Клінічні особливості перебігу гострого гепатиту В на сучасному етапі [Текст] / О. В. Рябоконь, О. О. Фурик, К. В. Калашник // Буковинський медичний вісник. - 2016. - Т. 20, № 3. - С. 151-154. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
ГЕПАТИТ B -- HEPATITIS B (эпидемиология)
Аннотация: У статті наведені особливості клінічного перебігу гострого гепатиту В у 113 хворих. Переважав середньотяжкий перебіг захворювання, рідше тяжкий із формуванням фульмінантної форми в 0,9% пацієнтів. Маніфестні форми гострого гепатиту В зберігали циклічність перебігу захворювання, з типовими клініко-біохімічними змінами в жовтяничному періоді та циркуляцією HBeAg у 45,1% пацієнтів. Період реконвалесценції характеризувався збереженням циркуляції НBsAg у більшості осіб (63,7%), продовженням циркуляції HBeAg у 9% пацієнтів, що зумовлює необхідність дослідження відповідних маркерів у період амбулаторного диспансерного спостереження.
Доп.точки доступа:
Фурик, О. О.
Калашник, К. В.

Свободных экз. нет

Найти похожие

15.


    Юрчишин, О. І.
    Вивчення протимікробної дії антисептиків відносно стафілококів - збудників піодермій з різними механізмами MLS-резистентності [Текст] / О. І. Юрчишин // Буковинський медичний вісник. - 2016. - Т. 20, № 3 : 197-201. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
ПРОТИВОИНФЕКЦИОННЫЕ СРЕДСТВА ЛОКАЛЬНЫЕ -- ANTI-INFECTIVE AGENTS, LOCAL
СТАФИЛОКОККИ -- STAPHYLOCOCCUS (действие лекарственных препаратов)
ПИОДЕРМИЯ -- PYODERMA
Аннотация: Методом дифузії в агар виконано дослідження прямої протимікробної активності поверхневоактивних антисептиків горостену, хлоргексидину біглюконату, мірамістину та декасану відносно трьох шкірних ізолятів стафілококів із різним рівнем MLS-резистентності (макроліди, лінкозаміди та стрептограмін В). Протимікробні концентрації антисептиків визначено методом серійних розведень в агарі. Встановлено виражену пряму протимікробну дію горостену, хлоргексидину біглюконату та декасану відносно всіх тест-штамів, їх протимікробна активність однаково проявляється відносно MLS-резистентних та чутливих до антибіотиків MLS-групи штамів стафілококів. Мірамістин у досліджуваних концентраціях протимікробної дії не проявив.
Свободных экз. нет

Найти похожие

16.


    Татарчук, Л. В.
    Вплив психофізіологічних особливостей студентів на засвоєння практичних навичок із нормальної фізіології [Текст] / Л. В. Татарчук, Р. М. Гнатюк, С. Н. Вадзюк // Буковинський медичний вісник. - 2016. - Т. 20, № 3. - С. 239-241. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
ФИЗИОЛОГИЯ -- PHYSIOLOGY (обучение)
СТУДЕНТЫ -- STUDENTS (психология)
Аннотация: У роботі показані особливості засвоєння практичних навичок студентами з нормальної фізіології залежно від психофізіологічних станів. Встановлено, що повноцінне засвоєння практичних навичок із нормальної фізіології залежить від домінування лівої або правої півкуль головного мозку, що вимагає індивідуальних підходів при їх освоєнні та виконанні.
Доп.точки доступа:
Гнатюк, Р. М.
Вадзюк, С. Н.

Свободных экз. нет

Найти похожие

17.


    Митченок, О. В.
    Шляхи організації навчального процесу в поєднанні з інтерактивними технологіями в модернізації викладання [Текст] / О. В. Митченок, Р. В. Козак // Буковинський медичний вісник. - 2016. - Т. 20, № 3. - С. 236-238. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
СТОМАТОЛОГИЯ ЛЕЧЕБНО-ВОССТАНОВИТЕЛЬНАЯ -- DENTISTRY, OPERATIVE (обучение)
Аннотация: У даній методичній статті висвітлені та аргументовані сучасні принципи оптимізації викладання на кафедрі терапевтичної стоматології Вищого державного навчального закладу України "Буковинський державний медичний університет" та на кафедрі пропедевтики ортопедичної стоматології ВДНЗУ "Українська медична стоматологічна академія" для студентів різних форм навчання. Обгрунтовано впровадження новітніх комп’ютерних технологій у навчальному процесі.
Доп.точки доступа:
Козак, Р. В.

Свободных экз. нет

Найти похожие

18.


    Ляшук, Р. П.
    Випадок первинного альдостеронізму [Текст] / Р. П. Ляшук, П. М. Ляшук // Буковинський медичний вісник. - 2016. - Т. 20, № 3. - С. 234-235. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
ГИПЕРАЛЬДОСТЕРОНИЗМ -- HYPERALDOSTERONISM
Аннотация: Наведено випадок первинного альдостеронізму, який клінічно проявився стабільною резистентною артеріальною гіпертензією і м’язовим синдромом. Захворювання зумовлене двобічною вузликовою гіперплазією кори надниркових залоз.
Доп.точки доступа:
Ляшук, П. М.

Свободных экз. нет

Найти похожие

19.


    Чорнописка, О. П.
    Методичні аспекти викладання дисципліни "Основи психології. Основи педагогіки" англомовним студентам [Текст] / О. П. Чорнописка // Буковинський медичний вісник. - 2016. - Т. 20, № 3. - С. 242-244. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
ПСИХОЛОГИЯ ПЕДАГОГИЧЕСКАЯ -- PSYCHOLOGY, EDUCATIONAL (обучение)
Аннотация: Стаття присвячена актуальним проблемам викладання дисципліни "Основи психології. Основи педагогіки" іноземцям, які навчаються в Івано-Франківському національному медичному університеті англійською мовою. Проаналізовано організаційно-методичні особливості лекційних та семінарських занять, обгрунтовано необхідність самостійної позааудиторної роботи студентів.
Свободных экз. нет

Найти похожие

20.


   
    Палій Гордій Кіндратович (до 80-річчя від дня народження) [Текст] // Буковинський медичний вісник. - 2016. - Т. 20, № 3. - С. 251-252

Доп.точки доступа:
Палій, Гордій Кіндратович (мікробіолог ; 1936-2019) \про нього\

Свободных экз. нет

Найти похожие

 1-20    21-40   41-58 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)