Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: <.>II=МУ94/2019/13/3<.>
Общее количество найденных документов : 2
Показаны документы с 1 по 2
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Майданник В. Г., Фалалєєва Т. М., Молочек Н. В., Романенко С. Ю.
Заглавие : Клінічні рекомендації з лікування та профілактики ускладнень гострих респіраторних інфекцій у дітей
Место публикации : Міжнародний журнал педіатрії, акушерства та гінекології. - 2019. - Т. 13, № 3. - С. 56-99 (Шифр МУ94/2019/13/3)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
Предметные рубрики: Цефиксим
Цефутил
MeSH-главная: РЕСПИРАТОРНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- RESPIRATORY TRACT INFECTIONS
ПНЕВМОНИЯ -- PNEUMONIA
БРОНХИТ -- BRONCHITIS
РИНИТ -- RHINITIS
СИНУСИТ -- SINUSITIS
ТОНЗИЛЛИТ -- TONSILLITIS
ФАРИНГИТ -- PHARYNGITIS
КЛАССИФИКАЦИЯ -- CLASSIFICATION
ДИАГНОСТИКА ДИФФЕРЕНЦИАЛЬНАЯ -- DIAGNOSIS, DIFFERENTIAL
ТЕРАПЕВТИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ И СРЕДСТВА -- THERAPEUTICS
АНТИБАКТЕРИАЛЬНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTI-BACTERIAL AGENTS
ДЕТИ -- CHILD
РУКОВОДЯЩИЕ УКАЗАНИЯ ДЛЯ ПРАКТИЧЕСКОГО ЗДРАВООХРАНЕНИЯ КАК ТЕМА -- PRACTICE GUIDELINES AS TOPIC
Аннотация: Гострі респіраторні інфекції (ГРІ) є найбільш поширеними хворобами дитячого віку. ГРІ становлять до 90% всієї інфекційної патології в дитячому віці. Згідно з офіційними даними ВООЗ, захворюваність ГРІ в світі становить близько 10 млрд випадків щороку. Найбільш висока захворюваність ГРІ спостерігається серед дітей раннього віку. Зокрема, серед дітей до 5-річного віку хворіють на ГРІ більше 50% дітей, а в віці 5-12 років - 30% (Williams et al., 2002). Щороку в абсолютних цифрах це становить 4-5 млн смертей (Mulholland, 2003)
Найти похожие

2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Заглавие : Матеріали XIV Конгресу педіатрів України (8-10 жовтня 2019 р., Київ)
Место публикации : Міжнародний журнал педіатрії, акушерства та гінекології. - 2019. - Т. 13, № 3. - С. 4-55 (Шифр МУ94/2019/13/3)
MeSH-главная: КОНГРЕССЫ -- CONGRESSES
ПЕДИАТРИЯ -- PEDIATRICS
Аннотация: Серед важливих стратегій покращення сучасної високотехнологічної медичної допомоги дітям є створення спеціалізованих центрів з діагностики та лікування найбільш тяжкої хронічної соматичної патологи. Враховуючи зростання випадків алергічних реакцій на медикаменти та алергозахворювань серед дітей, а також складної хронічної патології печінки, в ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМИ України» в 2015 році було створено два спеціалізовані центри: «Алергоцентр з діагностикою медикаментозної алергії у дітей та жінок» та «Центр дитячої гепатології». Обґрунтуванням для їх організації була значна поширеність цих хвороб та складність їх діагностики. На теперішній час методи діагностики реакцій гіперчутливості на медикаменти, їх специфічність і чутливість є не завжди інформативними. Разом з тим, за останні роки суттєво змінилися уявлення про механізми розвитку та підходи до діагностики алергічних реакцій на певні фармакологічні групи препаратів. Це обумовило перегляд відповідних нормативних документів щодо діагностики та лікування медикаментозної алергії, системи організації надання медичної допомоги хворим з даною патологією. Другою проблемою в медицині дитинства є удосконалення діагностики хронічних захворювань печінки у дітей. Відсутність ранньої сучасної діагностики та медикотехнологічного лікування цієї патології у дітей призводить до виникнення незворотніх ускладнень та інвалідизації хворих. Основними завданнями організованих центрів є здійснення висококваліфікованої, спеціалізованої консультативної допомоги дітям та впровадження світових стандартів діагностики та лікування. Досвід роботи зазначених центрів на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук'янової НАМИ України» свідчать про їх велику роль у підвищенні ефективності організації медичної допомоги дітям і наближає її до рівня світових стандартів
Найти похожие

 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)