Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
Формат представления найденных документов:
полныйинформационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Алруваілі, Х.$<.>)
Общее количество найденных документов : 2
Показаны документы с 1 по 2
1.
Шифр: ДУ25/2021/5
   Журнал

Діабет. Ожиріння. Метаболічний синдром [Текст]. - Выходит раз в два месяца
2021г. N 5
Содержание:
Цай, С. Порівняння між лікуванням інсуліном деглюдеком / ліраглутидом та інсуліном гларгіном / ліксисенатидом у пацієнтів з цукровим діабетом 2-го типу: систематичний огляд та метааналіз / С. Цай [та ін.]. - С.9-23. - Бібліогр. наприкінці ст.
Другие авторы: Гао С., Ян В., Цзі Л.
Rangaswami, J. Кардіоренальна протекція за допомогою нових протидіабетичних засобів у хворих на діабет та хронічну хворобу нирок / J. Rangaswami [et al.]. - С.24-49. - Бібліогр. наприкінці ст.
Другие авторы: Bhalla V., Boer I. H., Staruschenko A., Sharp J. A., Singh R. R., Lo K. V., Tuttle K., Vaduganathan M., Ventura H., McCullough P. A.
Алруваілі, Х. Клінічний вплив ліраглутиду як засобу лікування ожиріння / Х. Алруваілі, Б. Дехестані, К. Ле-Ру. - С.50-58. - Бібліогр. наприкінці ст.
Верма, С. Час до появи серцево-судинних переваг емпагліфлозину у ретроспективному аналізі даних дослідження EMPA-REG OUTCOME / С. Верма [та ін.]. - С.59-64. - Бібліогр. наприкінці ст.
Другие авторы: Літер Л. Е., Зінмен Б., Шарма А., Меттьюс М., Фітчетт Д., Джордж Д., Офстед Е. П., Козібород М. Н., Уеннер К., Інзуччі С. Е.
Рекомендації щодо ведення пацієнтів, що потребують баріатричного оперативного втручання у практиці сімейних лікарів. - С.66-72. - Бібліогр. наприкінці ст.
Кальницький, М. Хірургічна лікарня в модерному особняку / М. Кальницький. - С.74-77
Имеются экземпляры в отделах:
Экз. 1 (свободен)

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

2.


    Алруваілі, Х.
    Клінічний вплив ліраглутиду як засобу лікування ожиріння [Текст] / Х. Алруваілі, Б. Дехестані, К. Ле-Ру // Діабет. Ожиріння. Метаболічний синдром. - 2021. - N 5. - С. 50-58. - Бібліогр. наприкінці ст.


Рубрики: Лираглутид

MeSH-главная:
ОЖИРЕНИЕ -- OBESITY (лекарственная терапия, осложнения)
ГИПОГЛИКЕМИЧЕСКИЕ СРЕДСТВА -- HYPOGLYCEMIC AGENTS (прием и дозировка, терапевтическое применение)
Аннотация: Ожиріння визначають як хронічне, складне та рецидівуюче захворювання, що характеризується надмірною кількістю жирової тканини. Ожиріння впливає на здоров’я людини, підвищуючи ризик низки ускладнень, як-от: переддіабет, цукровий діабет (ЦД) 2-го типу, гіпертензія, дисліпідемія, метаболічний синдром, серцево-судинні захворювання, неалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП), онкологічні захворювання (рак ендометрію) та синдром обструктивного апное сну (СОАС). Зі зростанням поширеності ожиріння та його негативним впливом на якість життя людей постає суттєва потреба в терапії, спрямованій на досягнення стійкої втрати маси тіла більш ніж на 10 %, що дасть змогу уповільнити або навіть відвернути розвиток ускладнень, пов’язаних із ожирінням. Препарат ліраглутид, який є аналогом ГПП-1, зменшує споживання їжі, сприяє зниженню ваги та покращує метаболічні функції. Основний механізм впливу ГПП-1 на споживання їжі, обмін речовин та зниження ваги здебільшого обумовлений його дією на периферійні (вагусні) та центральні шляхи й активацію нижньої частини стовбура головного мозку та гіпоталамуса. Середнє зниження маси тіла, спричинене ліраглутидом, було значущим, і втрата ваги зберігалася впродовж усього періоду, поки пацієнти перебували на терапії. Корисний вплив ліраглутиду полягає у підтриманні втрати ваги та сприянні зниженню ризику серцево-судинних захворювань (ССЗ) за рахунок зниження систолічного артеріального тиску та глікемічного індексу. У цьому огляді ми ставимо за мету пояснити механізм дії ліраглутиду, його фармакокінетичні властивості, клінічний вплив на ожиріння, а також аналізуємо його безпеку та переносимість
Доп.точки доступа:
Дехестані, Б.
Ле-Ру, К.

Свободных экз. нет

Найти похожие

 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)