Шифр: ВУ9/2006/2
   Журнал

Вісник наукових досліджень . - Виходить кожного кварталу
2006р. № 2
Зміст:
Каліновська, І. В. Дослідження гормонального статусу вагітних при різних формах фетоплацентарної недостатності в ранньому ембріональному періоді / І. В. Каліновська. - С.5-6. - Библиогр. в конце ст.
Фактори ризику застосування кесаревого розтину при слабкості пологової діяльності, що розвинулась на тлі патологічного прелімінарного періоду. - С.6-7. - Библиогр. в конце ст.
Дослідження частоти та структури репродуктивних втрат у жінок з екстрагенітальною патологією. - С.8-9. - Библиогр. в конце ст.
Гутман, Л. Б. Акушерські та кардіологічні аспекти ведення вагітності і профілактики перинатальної патології при первинній легеневій гіпертензії / Л. Б. Гутман, О. О. Мініна, К. Г. Апресова. - С.9-11. - Библиогр. в конце ст.
Роль поліклінічно-амбулаторних служб в підтримці тривалого успішного грудного вигодовування. - С.11-14. - Библиогр. в конце ст.
Особливості матково-плацентарного та плодового кровообігу у вагітних з кардіоміопатіями. - С.14-15. - Библиогр. в конце ст.
Малиновська, К. С. Використання тесту з 6-хвилинною ходьбою для оцінки міокардіального резерву у вагітних з вадами серця / К. С. Малиновська. - С.15-17. - Библиогр. в конце ст.
Вержанська, Т. Р. Клінічні особливості та морфофункціональний стан серця у вагітних з аневризматичним вип’ячуванням міжпередсердної перетинки / Т. Р. Вержанська, К. С. Малиновська, О. О. Мініна. - С.17-18. - Библиогр. в конце ст.
Пап, С. О. Ультразвукова діагностика затримки внутрішньоутробного розвитку плода у вагітних з гіпертонічною хворобою / С. О. Пап. - С.18-19. - Библиогр. в конце ст.
Вплив внутрішньоутробної гіпоксії на стан серцевої гемодинаміки у новонароджених. - С.19-20. - Библиогр. в конце ст.
Прогнозування виникнення нейроциркуляторної астенії (НЦА) та її впливу на розвиток порушень репродуктивного здоров’я у жінок фертильного віку. - С.20-22. - Библиогр. в конце ст.
Фартушок, Т. В. Особливості перебігу вагітності у жінок з наявністю урогенітальної інфекції / Т. В. Фартушок. - С.22-24. - Библиогр. в конце ст.
Кожухар, Г. В. Дослідження NO-синтазної, ксантиноксидазної, ароматазної активності та вмісту фактора 1а, що індукується гіпоксією, в плаценті при синдромі уповільненого росту та недостатності живлення плода / Г. В. Кожухар. - С.25-27. - Библиогр. в конце ст.
Міклін, О. П. Розродження жінок кримської популяції з поперечнозвуженим тазом / О. П. Міклін, А. М. Рибалка, В. О. Заболотнов. - С.27-29. - Библиогр. в конце ст.
Маркін, Л. Б. Особливості фетальної біофізичної активності при виникненні меконіальної аспірації у плода / Л. Б. Маркін, І. М. Копійчук. - С.29-30. - Библиогр. в конце ст.
Двуліт, М. П. Визначення білків плаценти для діагностики та прогнозування плацентарної недостатності у вагітних з артеріальною гіпертензією / М. П. Двуліт. - С.31-32. - Библиогр. в конце ст.
Мокрик, О. М. Морфологічні особливості плацентарного бар’єру у жінок, радіаційно опромінених в пре- та пубертатному періодах / О. М. Мокрик, Т. Д. Задорожна. - С.32-34. - Библиогр. в конце ст.
Шафарчук, В. М. Імунологічні особливості материнсько-плодових взаємовідносин при артеріальній гіпертензії у вагітних / В. М. Шафарчук. - С.34-35. - Библиогр. в конце ст.
Беседін, В. М. Вплив бактеріального вагінозу під час вагітності на стан плода та новонародженого / В. М. Беседін, О. С. Рачкевич, К. Ю. Ісаєва. - С.35-37. - Библиогр. в конце ст.
Зміни системи гемостазу вагітних з антифосфоліпідним синдромом в динаміці. - С.37-39. - Библиогр. в конце ст.
Богачов, Е. І. Особливості гістологічної структури міометрія у жінок з прееклампсією, розроджених кесаревим розтином / Е. І. Богачов. - С.39-41. - Библиогр. в конце ст.
Венцківський, Б. М. Особливості патогенезу невиношування вагітності в терміні 22-28 тижнів / Б. М. Венцківський, Л. А. Жабіцька. - С.41-44. - Библиогр. в конце ст.
Семенина, Г. Б. Особливості перебігу вагітності, пологів, післяпологового періоду та аналіз стану потомства у жінок із синдромом полікістозних яєчників в анамнезі / Г. Б. Семенина, В. М. Беседін, Б. З. Стах. - С.45-47. - Библиогр. в конце ст.
Ревенько, О. О. Стан мікробіоценозу у жінок репродуктивного віку з пухлиноподібними ураженнями яєчників / О. О. Ревенько, В. К. Кондратюк. - С.48-50. - Библиогр. в конце ст.
Динамічна оцінка показників мікробіоценозу репродуктивного тракту у жінок в віддалені терміни після мікрохірургічного та ендохірургічного лікування неплідності. - С.50-52. - Библиогр. в конце ст.
. - С.53-55. - Библиогр. в конце ст.
Маляр, В. А. Лікування лейоміом матки методом емболізації маткових артерій з використанням препарату "Емболін" / В. А. Маляр, О. М. Русин. - С.55-58. - Библиогр. в конце ст.
Карякіна, О. Л. Особливості перебігу вагітності та пологів у жінок із лейоміомою матки / О. Л. Карякіна, Н. М. Рожковська. - С.58-60. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Прогнозування імовірності розвитку плацентарної недостатності у вагітних з лікованим непліддям в анамнезі / О. М. Макарчук, О. Г. Бойчук. - С.60-62. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Шляхи оптимізації лікування залізодефіцитної анемії, поєднаної з гестозами, з використанням ліпосомальної та ензимотерапії / О. М. Макарчук, Т. Б. Сніжко. - С.62-63. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Оцінка функціональної здатності печінки у вагітних з непліддям ендокринного генезу / О. М. Макарчук, Н. Г. Яцишин. - С.64-65. - Библиогр. в конце ст.
Нові підходи до антибактеріальної терапії пневмонії у вагітних. - С.66-68. - Библиогр. в конце ст.
Берегуляк, О. О. Ефективність нового етапного способу застосування Естрожелю, Клімодієну, Клімадинону для профілактики і лікування посткастраційного синдрому / О. О. Берегуляк. - С.68-71. - Библиогр. в конце ст.
Дослідження ефективності нового етапного способу профілактики і лікування посткастраційного синдрому в експерименті на щурах. - С.71-73. - Библиогр. в конце ст.
Особливості комбінованого терапевтично-хірургічного лікування генітального ендометріозу. - С.73-74. - Библиогр. в конце ст.
Бойчук, А. В. Стан системи імунного захисту у хворих із загостренням хронічного аднекситу на тлі різних видів місцевого лікування / А. В. Бойчук, Т. І. Кулініч. - С.75-77. - Библиогр. в конце ст.
Петренко, Н. В. Корекція ендокринних порушень у жінок залежно від стану щитоподібної залози / Н. В. Петренко. - С.77-80. - Библиогр. в конце ст.
Корекція гормональних змін при дисфункціональних маткових кровотечах (ДМК) у жінок репродуктивного віку з хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту (ХЗШКТ). - С.80-81. - Библиогр. в конце ст.
Геряк, С. М. Ефективність застосування гелю "Тітірол" у породіль при післяопераційних та післяпологових ранах / С. М. Геряк, Н. В. Ревчук. - С.81-82. - Библиогр. в конце ст.
Гормональний гомеостаз у жінок з неплідністю після хірургічного лікування. - С.83-85. - Библиогр. в конце ст.
Особливості кальцій-фосфорного обміну у жінок з лейоміомою матки впродовж першого року після пологів. - С.85-87. - Библиогр. в конце ст.
Застосування специфічних імуноглобулінів для лікування цитомегаловірусної і герпетичної інфекцій у вагітних жінок. - С.87-90. - Библиогр. в конце ст.
Особливості протиінфекційного імунітету цервікального слизу шийки матки та мікробіоценозу піхви у породілей з лейоміомою. - С.90-92. - Библиогр. в конце ст.
Скрипченко, Н. Я. Гормональний статус жінок з лейоміомою матки під час вагітності та після пологів / Н. Я. Скрипченко. - С.92-95. - Библиогр. в конце ст.
Янюта, С. М. Особливості адаптації вагітних до дії хронічного психоемоційного стресу / С. М. Янюта, В. П. Присяжнюк. - С.95-96. - Библиогр. в конце ст.
Ранній неонатальний період новонароджених, у матерів яких під час вагітності спостерігалася реплікація вірусів гепатитів А, В та С. - С.97-99. - Библиогр. в конце ст.
Мехедко, В. В. Клінічні та імунологічні аспекти лікування післяопераційних ран піхви після виконання вагінальної гістеректомії із застосуванням озонотерапії / В. В. Мехедко. - С.99-101. - Библиогр. в конце ст.
Ветох, Г. В. Функціональний стан сечовивідних шляхів у жінок з лейоміомою матки до та після оперативного лікування / Г. В. Ветох. - С.102-104. - Библиогр. в конце ст.
Особливості спектра антифосфоліпідних антитіл (АФА) у жінок з патологічним перебігом вагітності. - С.104-106. - Библиогр. в конце ст.
Вигівська, Л. М. Морфологічні та імуногістохімічні особливості ендометріозу шийки матки / Л. М. Вигівська. - С.106-107. - Библиогр. в конце ст.
Чермак, І. І. Стан вільнорадикального окислення ліпідів та антиоксидантного захисту у хворих на аденоміоз після внутрішньоматкового кріохірургічного лікування / І. І. Чермак, А. Г. Богомол. - С.107-109. - Библиогр. в конце ст.
Чермак, І. І. Вплив кріохірургічного лікування на показники системи гемостазу у хворих на аденоміоз / І. І. Чермак. - С.109-111. - Библиогр. в конце ст.
Базелюк, О. М. Стан перекисного окислення ліпідів та антиоксидантної системи захисту в організмі вагітної, хворої на активний туберкульоз легень / О. М. Базелюк. - С.111-113. - Библиогр. в конце ст.
Заболотна, А. В. Стан гемодинаміки фетоплацентарної системи у вагітних групи високого ризику розвитку плацентарної недостатності / А. В. Заболотна. - С.113-115. - Библиогр. в конце ст.
Диагностическая ценность гистероскопии. - С.115-116. - Библиогр. в конце ст.
Геряк, С. М. Лікування імунних порушень та попередження ускладнень у вагітних із субклінічним гіпотиреозом / С. М. Геряк. - С.116-118. - Библиогр. в конце ст.
Авраменко, Т. В. Ендотеліальна дисфункція при діабетичній ангіопатії у вагітних / Т. В. Авраменко, В. І. Медведь, Ж. В. Шостак. - С.118-120. - Библиогр. в конце ст.
Стефанко, С. Л. Перебіг вагітності та пологів у вагітних жінок із аліментарно-конституційним ожирінням в процесі лікування препаратами "Есенціале-форте Н" і "Епадол" / С. Л. Стефанко. - С.120-121. - Библиогр. в конце ст.
Хомінська, З. Б. Відновлення репродуктивного здоров’я у жінок фертильного віку після радикального лікування раку щитоподібної залози / З. Б. Хомінська, Т. М. Кучменко. - С.122-124. - Библиогр. в конце ст.
Лукащук-Федик, С. В. Альтернативні методи лікування хламідіозу та корекції репродуктивного здоров’я / С. В. Лукащук-Федик, Н. В. Волотовська. - С.125-126. - Библиогр. в конце ст.
Тарасюк, О. К. Соціально-медичні та соціально-психологічні фактори: їхній вплив на виникнення невиношування вагітності / О. К. Тарасюк. - С.127-128. - Библиогр. в конце ст.
Кашуба, М. О. Проблеми біоетики в охороні здоров’я робітників на прикладі електрозварювального виробництва / М. О. Кашуба. - С.128-130. - Библиогр. в конце ст.
Маланчин, І. М. Лікування гестаційної гіпертензії з позиції доказової медицини / І. М. Маланчин, Н. М. Олійник, В. Д. Якимчук. - С.130-131. - Библиогр. в конце ст.
Резниченко, Н. О. Стан імунної системи у жінок при запальних захворюваннях геніталій / Н. О. Резниченко. - С.131-133. - Библиогр. в конце ст.
Яковлєва, Е. Б. Клініко-діагностичне значення плацентарної лужної фосфатази у вагітних / Е. Б. Яковлєва, І. В. Жердєва. - С.133-135. - Библиогр. в конце ст.
Чайка, В. К. Ретроспективний аналіз особливостей перебігу вагітності, пологів і стану немовлят у пацієнток з гестаційною патологією нирок / В. К. Чайка, Н. В. Гребельна. - С.135-136. - Библиогр. в конце ст.
Яковлєва, Л. В. Вплив густого екстракту кореневищ і коренів пирію повзучого на структуру надниркової залози щурів в умовах гіперкортицизму / Л. В. Яковлєва, С. М. Марчишин, Ю. Б. Лар’яновська. - С.136-139. - Библиогр. в конце ст.
Сєрєбрякова, Є. П. Дисплазія епітелію шийки матки: ендокринні аспекти терапії / Є. П. Сєрєбрякова, Л. В. Прохорук, А. В. Антоненко. - С.139-140. - Библиогр. в конце ст.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1




    Маланчин, І. М.
    Лікування гестаційної гіпертензії з позиції доказової медицини [Текст] / І. М. Маланчин, Н. М. Олійник, В. Д. Якимчук // Вісник наукових досліджень : Наук.- практ. журн. - 2006. - № 2. - С. 130-131.

Рубрики: Беременности осложнения сердечно-сосудистые--лек тер

   Гипертензия--берем--лек тер


   Доказательная медицина


Дод.точки доступу:
Олійник, Н. М.
Якимчук, В. Д.

Вільних прим. немає


Шифр: ЗУ3/2009/3
   Журнал

Здоровье женщины . - Виходить кожного кварталу
2009р. № 3
Зміст:
Профилактика рака молочной железы становится все более необходимой. - С.12
Моісеєнко, Р. О. Проблеми дитячої інвалідності і смертності в Україні та шляхи їх зниження / Р. О. Моісеєнко. - С.13-17
Бобик, Ю. Ю. Визначення вмісту йоду в питній воді та деяких традиційних продуктах харчування в Закарпатській області / Ю. Ю. Бобик [и др.]. - С.18-20
Інші автори: Коломійцева А. Г., Галла-Бобик С. В., Сухарев С. М.
Рыбалко, А. Н. Современные аспекты внематочной беременности / А. Н. Рыбалко [и др.]. - С.21-26
Інші автори: Памфамиров Ю. К., Заболотнов В. А., Глазкова И. Б., Тимофеева Н. А., Сидоров Д. М., Боева О. И.
Камінський, В. В. Масивні акушерські кровотечі: диференційований підхід до хірургічного гемостазу / В. В. Камінський, О. В. Голяновський. - С.27-29
Ковалева, Л. Н. Тактика врача при урогенитальном кандидозе у женщин (терапевтические и профилактические аспекты) / Л. Н. Ковалева, А. А. Симовских, А. А. Демский. - С.30-33
Козакевич, В. К. Сучасні підходи до харчування вагітних та матерів-годувальниць / В. К. Козакевич, Н. І. Лисак, Л. Д. Коровіна. - С.34-36
Товстановская, В. А. Опыт применения препарата Микогал при кандидозном вульвовагините у беременных / В. А. Товстановская, И. В. Ус. - С.37-38
Бенюк, В. А. Ведение послеоперационного периода после лапароскопических операций по поводу прогрессирующей внематочной беременности / В. А. Бенюк, И. А. Усевич, Т. Р. Никонюк. - С.40-42
Бурка, О. А. Один из подходов в лечении вагинитов / О. А. Бурка, Л. М. Семенюк. - С.43-44
Татарчук, Т. Ф. Новые направления в лечении синдрома предменструального напряжения / Т. Ф. Татарчук, Л. В. Калугина. - С.47-49
Гайструк, Н. А. Профілактика перинатальних ускладнень гіпергомоцистеїнемії у вагітних із гіпертензивними розладами / Н. А. Гайструк, В. О. Рудь, О. О. Мазченко. - С.50-54
Архипова, Н. А. Аналіз перебігу вагітності, перинатальних утрат і стану надання спеціалізованої медичної допомоги вагітним із захворюваннями нирок / Н. А. Архипова, І. М. Грицай, О. О. Данилків. - С.55-58
Товстановская, В. А. Современные представления о роли магниевого гомеостаза и его нарушениях при беременности / В. А. Товстановская. - С.59-60
Ломага, Ю. Ю. Особливості перебігу прееклампсії в жінок, які багато народжують / Ю. Ю. Ломага. - С.62-63
Екимова, Е. В. Прогностическое значение определения β2-микроглобулина в акушерской практике / Е. В. Екимова [и др.]. - С.64-66
Інші автори: Алексеева М. Л., Фанченко Н. Д., Пустотина О. А., Павлютенкова Ю. А.
Феськов, А. М. Регуляция имплантационного эндометрия при его гипоплазии в программах экстракорпорального оплодотворения / А. М. Феськов [и др.]. - С.68
Інші автори: Феськова И. А., Мирошниченко И. М., Чумакова Н. А., Сомова Е. В.
Романчук, Л. І. Профілактика ускладнень хронічної венозної недостатності у вагітних / Л. І. Романчук, І. М. Маланчин. - С.70-73
Романенко, Т. Г. Профилактика преэклампсии у беременных с патологией печени / Т. Г. Романенко, Г. Н. Жалоба, О. В. Морозова. - С.74-76
Грищенко, О. В. Актуальные подходы к профилактике акушерских кровотечений у пациенток с преэклампсией / О. В. Грищенко [и др.]. - С.78-80
Інші автори: Лахно И. В., Дудко В. Л., Коровай С. В.
Лук’янова, І. С. Особливості кровопостачання матково-плацентарного комплексу у вагітних із трубною безплідністю запального генезу в анамнезі / І. С. Лук’янова, О. В. Мілєвський. - С.82-86
Макарчук, О. М. Оптимізація гормональної підтримки в разі невиношування вагітності в ранні терміни гестації / О. М. Макарчук, Н. Г. Яцишин. - С.87-89
Бенюк, В. О. Оцінка ефективності Дуфастону в лікуванні невиношування вагітності на тлі порушення функціонального стану кишечнику / В. О. Бенюк [и др.]. - С.90-92
Інші автори: Диндар О. А., Ковалюк Т. В., Бабенко М. П.
Яремко, Г. Є. Ультразвуковий моніторинг молочних залоз та фетоплацентарного комплексу у вагітних із фіброзно-кістозною хворобою молочних залоз / Г. Є. Яремко [и др.]. - С.94-96
Інші автори: Жабченко І. А., Бондаренко О. М., Похитун М. В.
Товстановская, В. А. Опыт применения Пимафуцина в лечении вагинального кандидоза / В. А. Товстановская, С. С. Демьяненко, А. С. Демьяненко. - С.97-99
Головина, О. В. Применение препарата Дисменорм для реабилитации менструальной функции после перенесенного аборта у девушек / О. В. Головина. - С.100-101
Берестовой, О. А. Эндокринологические предпосылки избыточной массы тела при синдроме поликистозных яичников / О. А. Берестовой. - С.102-106
Дурягин, В. И. Оптимизация диагностики и лечения воспалительных заболеваний органов малого таза / В. И. Дурягин. - С.107-109
Белоцерковцева, Л. Д. Коррекция микроценоза влагалища и кишечника на фоне антибиотикотерапии / Л. Д. Белоцерковцева. - С.110-111
Вінарська-Свиридюк, В. Л. Профілактика та лікування раннього гестозу вагітних жінок із хронічною патологією печінки і жовчовивідних шляхів / В. Л. Вінарська-Свиридюк. - С.112-113
Борис, Е. Н. Оптимизация комплексной антибактериальной терапии урогенитальных микст-инфекций / Е. Н. Борис [и др.]. - С.114-118
Інші автори: Дзюба Г. А., Стовбун А. Б., Онищик Л. Н., Каминский А. В.
Рудь, В. А. Влияние заместительной гормональной терапии на сексуальную функцию женщин после гистерэктомии / В. А. Рудь. - С.119-121
Данькина, І. А. Клінічна і мікробіологічна ефективність препарату Орнізол у лікуванні бактеріального вагінозу в пацієнток репродуктивного віку / І. А. Данькина. - С.122-124
Bachmann, G. A. Негормональное лечение атрофии вагинального эпителия / G. A. Bachmann [и др.]. - С.126-128
Інші автори: Notelovitz M., Kelly S.J., Owens A., Thompson C.
Чайка, В. К. Коррекция климактерических расстройств у женщин с ожирением с использованием растительного препарата Клеверол / В. К. Чайка, Ю. П. Богослав. - С.131-132
Пирогова, В. І. Застосування Гексикону в лікуванні бактеріального вагінозу / В. І. Пирогова, І. В. Козловський. - С.134-135
Немченко, О. И. Урогенитальный хламидиоз у девочек (обзор литературы) / О. И. Немченко, З. А. Плиева, Е. В. Уварова. - С.136-148
Подольський, В. В. Вплив лікування дівчат із пубертатними матковими кровотечами на стан їх репродуктивного здоров’я, якість життя та шляхи вирішення медико-соціального значення цих технологій / В. В. Подольський [и др.]. - С.149-151
Інші автори: Вовк І. Б., Петербурзька В. Ф., Дронова В. Л.
Берестовой, О. А. О роли агонистов гонадотропин-рилизинг-гормонов в контролируемой гиперстимуляции яичников: диферелин - верный соратник в лечении бесплодия / О. А. Берестовой. - С.152-154
Дубенко, О. Д. Оптимізація діагностичних підходів у жінок із безплідністю в разі поєднання тиреоїдної та мамологічної патології / О. Д. Дубенко. - С.155-158
Подольський, В. В. Сучасні технології, спрямовані на діагностику і лікування безплідності консервативними та хірургічними методами / В. В. Подольський, А. Є. Дубчак. - С.159-164
Шлемкевич, А. М. Репродуктивные потреби во II триместре беременности у женщин с бесплодием различного генеза / А. М. Шлемкевич, С. Ю. Вдовиченко. - С.165-167
Ромащенко, О. В. Интравагинальное введение кольца Нова-Ринг - не проблема, а способ решения проблем оральных контрацептивов! / О. В. Ромащенко. - С.168-171
Конев, Э. Я. Контрацепция для женщины - как залог ощущения свободы / Э. Я. Конев. - С.172-175
Дубоссарская, З. М. Гормональная контрацепция и некоторые лечебные эффекты / З. М. Дубоссарская, Ю. А. Дубоссарская. - С.176-180
Вовк, І. Б. Застосування препарату Лавомакс у комплексному лікуванні жінок із фоновими процесами шийки матки, інфікованих вірусом папіломи людини / І. Б. Вовк [и др.]. - С.181-184
Інші автори: Корнацька А. Г., Калюта А. О., Борисюк О. Ю.
Товстановская, В. А. Местный иммунитет у женщин с заболеваниями шейки матки, инфицированных вирусом папилломы человека, и влияние на него препарата Изопринозин / В. А. Товстановская, А. Б. Прилуцкая, Н. Г. Бычкова. - С.186-188
Корнацька, А. Г. Порівняльне дослідження ефективності застосування макролідних антибіотиків спіраміцину та кларитроміцину в лікуванні жінок із хронічними запальними захворюваннями статевих органів хламідійно-уреаплазменної етіології / А. Г. Корнацька, О. Ю. Борисюк. - С.190-194
Аскарова, С. В. Частота выявления вируса простого герпеса и его ассоциаций с другими вирусами или бактериальной микрофлорой у беременных женщин / С. В. Аскарова. - С.196-197
Дахно, Ф. В. Звіт за прожиті 40 років після отримання диплома ОМІ / Ф. В. Дахно. - С.198-199
Юзько, О. М. Допоміжні репродуктивні технології в лікуванні безпліддя в Україні / О. М. Юзько [и др.]. - С.201-204
Інші автори: Юзько Т. А., Руденко Н. Г., Онищук О. Д., Коробко О. М.
Воробій, В. Д. Ефективність лікування безпліддя, зумовленого трубно-перитонеальним фактором / В. Д. Воробій [и др.]. - С.205
Інші автори: Босацький Я. В., Сніжко Т. Б., Головчак І. С., Волосовський П. Р.
Галайко, О. П. Діагностична ендоскопія для оцінки репродуктивної функції жінки / О. П. Галайко. - С.206
Григоренко, А. М. Лапароскопія в лікуванні оваріоварікоцеле в жінок з ідіопатичними формами безпліддя / А. М. Григоренко, С. М. Кириченко. - С.206
Захаренко, О. С. Ендоскопічна діагностика малих форм ендометріозу / О. С. Захаренко. - С.207
Качмар, В. Інноваційні технології ведення електронної медичної карти пацієнта / В. Качмар, О. Мороз. - С.208
Коробко, О. М. Стан мікробіоценозу ендометрія в жінок із безпліддям / О. М. Коробко. - С.209
Маслій, Ю. В. Ефективність застосування новітніх технологій (перенос ембріонів різного терміну, мононуклеари периферійної крові, антиTNFα-терапія) у пацієнток із багаторазовими невдалими програмами ДРТ / Ю. В. Маслій [и др.]. - С.210
Інші автори: Кременська Ю. В., Кременський М., Чорний В. О., Судома І. О.
Михайлишин, Л. О. Перенос ембріонів на 3-тю чи на 5-ту добу? Переваги та недоліки / Л. О. Михайлишин. - С.211
Николин, Л. Б. Ефективність і безпечність контрольованої стимуляції яєчників із застосуванням антагоністів гонадотропін-рилізинг-гормонів у циклах запліднення інвітро / Л. Б. Николин, Н. Г. Яцишин. - С.212-213
Онищук, О. Д. Діагностична гістероскопія після невдалих попередніх спроб запліднення in vitro / О. Д. Онищук. - С.213-214
Соболь, М. В. Рідкісний випадок незбалансованої транслокації в чоловіка з дисомією Х-хромосоми / М. В. Соболь, В. М. Бадюк. - С.215
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1




    Романчук, Л. І.
    Профілактика ускладнень хронічної венозної недостатності у вагітних [Текст] / Л. І. Романчук, І. М. Маланчин // Здоровье женщины. - 2009. - № 3. - С. 70-73

Рубрики: Беременности осложнения сердечно-сосудистые--лек тер--проф

   Варикозное расширение вен--берем--лек тер--проф


   Венозная недостаточность--берем--лек тер


   Лиотон


Дод.точки доступу:
Маланчин, І. М.

Вільних прим. немає


    (Немає відомостей про примірники)
Шифр: МУ7/2009/3
   Журнал

Медична освіта
2009р. № 3
Зміст:
Барінов, Е. Ф. Сучасні підходи до створення мультимедійних програм та фільмів для реалізації проблемного навчання в медичних вузах / Е. Ф. Барінов [и др.] . - С.5-8.
Інші автори: Сулаєва О. М., Ніколенко О. Г., Терещук Б. П., Ігнатьєва Л. М.
Лісовий, В. М. Базова практично орієнтована підготовка лікаря загальної практики в галузі медицини праці в аспекті болонської системи / В. М. Лісовий [и др.] . - С.8-12.
Інші автори: Капустник В. А., Коробчанський В. О., Воронцов М. П.
Марценюк, В. П. Визначення пріоритетних інноваційних методик підготовки лікарів-стоматологів на основі методу аналізу ієрархій / В. П. Марценюк, О. О. Стаханська. - С.13-18.
Кадочников, В. С. Оптимізація викладання на кафедрі загальної хірургії в умовах кредитно-модульної системи / В. С. Кадочников, Д. М. Давидов, Н. Д. Волошенкова. - С.19-20.
Кирюшенко, Т. І. Використання графів логічних структур при викладанні дисципліни "Інфекційні хвороби" / Т. І. Кирюшенко. - С.21-23.
Корнієнко, О. М. Мотивація професійної діяльності провізорів і чинники, що зумовлюють престиж вищих навчальних закладів / О. М. Корнієнко [и др.] . - С.23-26.
Інші автори: Городецька І. Я., Левицька О. Р., Юніков Р. С.
Гонський, Я. І. Доказова медицина як науковий напрямок / Я. І. Гонський [и др.] . - С.27-28.
Інші автори: Корда М. М., Підручна С. Р., Покотило О. С., Острівка О. І., Саюк Н. П., Шершун Г. Г., Яворська С. І., Суслова Н. О., Ярошенко Т. Я., Паприга Н. В., Кузьмак І. П., Каліновська Л. С., Марущак М. І., Мудра А. Є., Криницька І. Я., Лазарчук О. В.
Кабачний, В. І. Особливості викладання деяких питань розділу "Електрохімія" в курсі фізичної та колоїдної хімії у вищому фармацевтичному навчальному закладі / В. І. Кабачний [и др.] . - С.29-33.
Інші автори: Лебідь В. І., Грицан Л. Д., Осіпенко Л. К., Блажеєвський М. Є., Томаровська Т. О., Лабузова Я. А., Колєсник В. П.
Кліщ, Г. І. Спільні та відмінні риси впровадження болонського процесу в Австрії та Україні / Г. І. Кліщ, А. М. Пришляк. - С.33-36.
Кулянда, І. С. Умови інтеграції післядипломної освіти ортопедів-травматологів у європейський освітній простір / І. С. Кулянда [и др.] . - С.37-38.
Інші автори: Слабий О. Б., Копитчак І. Р., Кулянда О. О.
Ткаченко, О. В. Аспекти післядипломної освіти з неврології в Україні / О. В. Ткаченко, О. В. Новікова, В. В. Оржешковський. - С.39-40.
Кольцова, Н. І. Мотивації та мішені впливу при промоції здорового способу життя (ЗСЖ) в дитячій стоматології / Н. І. Кольцова [и др.] . - С.41-43.
Інші автори: Казакова Р. В., Воляк М. Н., Кузняк Н. Б.
Галайчук, І. Й. Інформаційна онкологічна служба: досвід національного інститут раку США (огляд) / І. Й. Галайчук [и др.] . - С.44-48.
Інші автори: Скакун Л. М., Ощипко Р. В., Скочило О. В., Скакун А. Л.
Ващенко, Н. М. Сучасна вища освіта в Україні (проблеми реалізації болонського процесу в українській вищій освіті) / Н. М. Ващенко. - С.48-52.
Маланчук, Л. М. Досвід організації навчального процесу на кафедрі акушерства і гінекології в процесі впровадження кредитно-модульної системи освіти / Л. М. Маланчук [и др.] . - С.53-55.
Інші автори: Маланчин І. М., Геряк С. М., Романчук Л. І., Олійник М. Н., Кучма З. М., Лимар Л. Є., Багній Н. І.
Цяпа, Ю. М. Наш досвід викладання клінічної фармації іноземним студентам / Ю. М. Цяпа [и др.] . - С.55-56.
Інші автори: Кліщ І. М., Гаріян М. П., Манзій З. П., Марків І. М., Лихацька В. О., Тюріна В. Ф.
Середа, О. М. Кафедра медичної біології львівського національного медичного університету імені Данила Галицького: історичні та наукові аспекти розвитку / О. М. Середа, О. Я. Чупашко, О. Д. Луцик. - С.57-61.
Пришляк, А. М. Історико-педагогічні аспекти доказової медицини / А. М. Пришляк [и др.] . - С.62-63.
Інші автори: Прокоп І. А., Бобак М. І., Бондаренко С. В., Данилишина Н. І.




   
    Досвід організації навчального процесу на кафедрі акушерства і гінекології в процесі впровадження кредитно-модульної системи освіти [Текст] / Л. М. Маланчук, І. М. Маланчин, С. М. Геряк // Медична освіта. - 2009. - № 3. - С. 53-55.

Рубрики: Акушерство--обуч

   Гинекология--обуч


Дод.точки доступу:
Маланчук, Л. М.
Маланчин, І. М.
Геряк, С. М.

Вільних прим. немає


Шифр: ВУ9/2011/2
   Журнал

Вісник наукових досліджень . - Виходить кожного кварталу
2011р. № 2
Зміст:
Лучанко, П. І. Донорська плазма: особливості застосування / П. І. Лучанко, О. І. Малигон, П. В. Гриза. - С.4-9
Ковальчук, М. Т. Оцінка показників системного імунітету у хворих на різні форми розацеа в поєднанні з супутніми паразитозами / М. Т. Ковальчук. - С.10-14
Кужко, М. М. Поширеність та сучасні особливості рецидивів туберкульозу легень / М. М. Кужко [и др.]. - С.15-18
Інші автори: Процик Л. М., Валецький Ю. М., Грищук Л. А., Просвєтов Ю. В., Бойко М. Г., Гульчук Н. М., Бережна І. В.
Вадзюк, С. Н. Фізичний розвиток дітей у йододефіцитному регіону / С. Н. Вадзюк, О. М. Юрчишин : 19-21
Михайлик, О. А. Роль нітрозуючого стресу в формуванні ендотеліальної дисфункції у хворих на гіпертонічну хворобу в поєднанні зі стенокардією напруги і шляхи її корекції / О. А. Михайлик. - С.22-25
Присяжнюк, В. П. Особливості ураження серцево-судинної системи у хворих на цироз печінки невірусного походження у віковому аспекті / В. П. Присяжнюк, О. І. Волошин. - С.26-28
Швед, М. І. Досвід застосування інсулінів фірми ЗАТ "Індар" у Тернопільській області / М. І. Швед [и др.]. - С.29-30
Інші автори: Пасєчко Н. В., Наумова Л. В., Бойко Ю. В., Сов’як І. В.
Вадзюк, С. Н. Зміни гостроти зору під впливом роботи за комп’ютером / С. Н. Вадзюк, Н. Б. Бегош. - С.31-33
Семеняк, А. В. Вплив трихомонадної інфекції на стан імунної системи / А. В. Семеняк, І. Р. Ніцович, С. Г. Приймак. - С.34-35
Романюк, Л. Б. Застосування антибіотикотерапії у комплексному лікуванні гострих респіраторних вірусних інфекцій в дітей / Л. Б. Романюк. - С.36-37
Орос, М. М. Тривожні розлади у хворих на епілепсію / М. М. Орос. - С.38-40
Пудяк, В. Є. Імунологічні аспекти хворих пародонта та його зв’язок із соматичною патологією / В. Є. Пудяк, Ю. Л. Бандрівський, Н. Н. Бандрівська. - С.41-44
П’ятночка, І. Т. Частота ЛОР-патології у хворих на туберкульоз легень / І. Т. П’ятночка, С. І. Корнага, Н. В. Корнага. - С.45-46
Купновицька, І. Г. Клінічна ефективність амлодипіну у хворих на есенціальну артеріальну гіпертензію / І. Г. Купновицька, В. Г. Міщук, Н. В. Губіна. - С.47-49
Козак, Д. В. Вплив вільнорадикальних процесів, ендотоксинів та імунних реакцій на апоптоз нейтрофілів і макрофагів тканини печінки та легень у здорових білих щурів / Д. В. Козак, Н. В. Волотовська, О. М. Креховська. - С.50-52
Жуков, В. І. Застосування альфа-ліпоєвої кислоти у комплексній терапії вертеброгенної нейрокомпресійної радикулоішемії / В. І. Жуков, В. В. Погорєлов, О. Є. Марченко. - С.53-55
Василюк, В. В. Побічні ефекти антибактеріальної терапії у хворих на пептичну виразку шлунка та дванадцятипалої кишки в поєднанні з гепатобіліарною патологією / В. В. Василюк [и др.]. - С.56-59
Інші автори: Сидоренко О. Л., Василюк В. М., Смачило І. В., Гаврилюк М. Є., Копчак В. О., Василюк Л. В., Кравчук Н. В., Калиняк І. І., Овечкіна Т. О.
Глушко, Л. В. Медикаментозне лікування анемії вагітних: застосування еритропоетину / Л. В. Глушко, В. Т. Рудник. - С.60-62
Шкробот, С. І. Кардіоемболічний інсульт: особливості клініки, діагностики та прогноз захворювання / С. І. Шкробот, Л. С. Мілевська-Вовчук. - С.63-65
Бухтіярова, І. О. Особливості структурного ремоделювання сонних артерій і порушень судинорухової функції плечової артерії в чоловіків із гіпертонічною хворобою ІІ стадії залежно від величини індексу маси міокарда лівого шлуночка / І. О. Бухтіярова. - С.66-71
Щербінін, І. М. Зміни мікроциркуляції в шкірі при хірургічному лікуванні лімфедеми кінцівок / І. М. Щербінін. - С.72-76
Волосовець, Т. М. Вміст субпопуляцій Т-лімфоцитів у тканинах пародонта в особі із запальними та деструктивно-запальними ураженнями тканин пародонта, асоційованими з персистуючою вірусною інфекцією / Т. М. Волосовець. - С.77-82
Вєсіч, Т. Л. Оптимізація методів лікування доброякісних захворювань шийки матки у жінок репродуктивного віку з рецидивними генітальними запальними захворюваннями / Т. Л. Вєсіч [и др.]. - С.83-85
Інші автори: Лазуренко В. В., Мерцалова О. В., Горбатовська Е. В.
Геряк, С. М. Прогнозування невиношування вагітності в ранні терміни у жінок з нейроендокринними порушеннями / С. М. Геряк [и др.]. - С.86-88
Інші автори: Багній Н. І., Стельмах О. Є., Корда І. В., Франчук О. А.
Геряк, С. М. Стан системи гемостазу у вагітних із прееклампсією / С. М. Геряк, І. В. Корда, Н. І. Багній. - С.89-90
Геряк, С. М. Ефективність L-аргініну аспартату в комплексній корекції акушерських ускладнень на тлі метаболічного синдрому / С. М. Геряк, А. В. Куценко. - С.91-93
Гресько, М. Д. Особливості метаболічних порушень у жінок з надмірними матковими кровотечами в пременопаузі / М. Д. Гресько, Л. В. Ринжук. - С.94-96
Маланчин, І. М. Особливості кардіотокограми плода у вагітних з прееклампсією / І. М. Маланчин. - С.97-98
Лимар, Л. Є. Особливості прегравідарної підготовки жінок з порушеннями менструальної функції (ПМФ) на тлі хронічних захворювань гепатобіліарної системи (ХЗГБС) / Л. Є. Лимар. - С.99-101
Зарічанська, Х. В. Лікування генітального герпесу в жінок репродуктивного віку / Х. В. Зарічанська, Н. О. Ємець, О. Є. Стельмах. - С.102-104
Петренко, Н. В. Особливості функціонування репродуктивної системи у жінок з субклінічним гіпотиреозом / Н. В. Петренко. - С.105-106
Жиляєв, М. М. Міцність на розрив плодових оболонок при своєчасних та передчасних пологах / М. М. Жиляєв. - С.107-108
Казмірчук, В. В. Розробка лікарського засобу місцевого застосування з хмелю звичайного дня лікування синуситів / В. В. Казмірчук [и др.]. - С.109-110
Інші автори: Поволокіна І. В., Радченко О. О., Волянський Д. Л., Шульга Н. М., Волянська Н. О.
Щербак, О. М. Перспективи застосування похідних конденсованих нітрогеновмісних гетероциклів, що містять піримідиновий фрагмент, при отомікозах / О. М. Щербак [и др.]. - С.111-112
Інші автори: Андреєва І. Д., Чернишенко Д. М., Волков А. О., Малафійчук О. М., Гіржанова І. В.
Богданов, В. Вл. Переваги риносептопластики в гострому періоді травми зовнішнього носа і носової перегородки / В. Вл. Богданов, А. Г. Балабанцев, В. Вас. Богданов. - С.113-114
Герасимчук, М. Р. Електронно-мікроскопічні зміни структурних компонентів альвеолу у легенях при експериментальному гострому розлитому перитоніті за умов застосування ліпіну й церулоплазміну / М. Р. Герасимчук. - С.115-118
Олійник, О. В. Особливості порушень кисневого гомеостазу при експериментальному гострому респіраторному дистрес-синдромі у щурів / О. В. Олійник [и др.]. - С.119-121
Інші автори: Доброродній А. В., Савчук С. О., Цетнар Д. О.
Бойчук, Т. М. Вплив мелатоніну на функцію нирок та цитокіни крові за умов уведення 2,4 - динітрофенолу / Т. М. Бойчук [и др.]. - С.122-125
Інші автори: Роговий Ю. Є., Белявський В. В., Дікал М. В.
Шкільнюк, Н. М. Ультраструктурні особливості регулювання кровотоку в судинах ока кроля при експериментальній офтальмогіпертензії / Н. М. Шкільнюк. - С.126-129
Івануса, І. Б. Морфологічне дослідження гепатопротекторної ефективності тіотриазоліну при застосуванні ацетамінофену в комбінації з прогрестинами та екстрогенами в експерименті / І. Б. Івануса, Т. К. Головата, І. З. Кернична. - С.130-132
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1




    Маланчин, І. М.
    Особливості кардіотокограми плода у вагітних з прееклампсією [Текст] / І. М. Маланчин // Вісник наукових досліджень. - 2011. - № 2. - С. 97-98

Рубрики: Беременности осложнения

   Преэклампсия


   Плацентарная недостаточность


   Кардиотокография


Вільних прим. немає


    (Немає відомостей про примірники)
Шифр: МУ7/2012/1
   Журнал

Медична освіта
2012р. № 1
Зміст:
Ковальчук, Л. Я. Основні здобутки та подальші перспективи розвитку кафедри хірургії №1 ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України" / Л. Я. Ковальчук [и др.] . - С.6-7
Інші автори: Беденюк А. Д., Венгер І. К., Максимлюк В. І., Гусак О. М., Доброродній В. Б., Мальований В. В., Чонка І. І., Смачило І. І., Футуйма Ю. М., Якимчук О. А., Бондар П. Я., Шандрук Т. В., Чорненький М. В., Герасимюк Н. І., Лойко І. І., Романюк Т. В.
Мельничук, І. М. Методологічний аналіз професіоналізації майбутнього медичного працівника у вищому навчальному закладі / І. М. Мельничук. - С.8-12
Беденюк, А. Д. Доктрина ведення навчального процесу у державних вищих медичних навчальних закладах згідно з кредитно-модульною системою / А. Д. Беденюк. - С.13-14
Саварин, Т. В. Використання тестового контролю та тестових завдань у навчанні іноземної мови студентів немовних вищих навчальних закладів / Т. В Саварин, І. Р. Бекус. - С.15-18
Гнатюк, М. С. Особливості взаємозв’язків між успішністю студентів та їх психофізіологічними станами / М. С. Гнатюк, Л. В. Татарчук, Р. М. Гнатюк. - С.19-22
Марценюк, В. П. Обгрунтування значення веб-порталу навчально-методичних матеріалів для теоретичної та практичної підготовки студенті-іноземців у вивченні іноземної (української) мови за професійним спрямуванням / В. П. Марценюк, Г. В. Жмудська. - С.23-26
Бондаренко, С. В. Застосування тестових технологій під час вивчення суспільних дисциплін студентами ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського / С. В. Бондаренко [и др.] . - С.27-29
Інші автори: Кульчицький В. Й., Кравчук Л. В. , Христенко О. М., Луців О. Р., Пилипишин О. І.
Лисюк, Р. М. Актуальні питання викладання фармакогнозії студентам англомовного відділення в умовах кредитно-модульної системи освіти / Р. М. Лисюк, Р. Є. Дармограй. - С.30-31
Кочін, І. В. Організація та вдосконалення навчального процесу на кафедрі цивільного захисту та медицини катастроф системи післядипломної медичної освіти / І. В. Кочін [и др.] . - С.32-35
Інші автори: Акулова О. М., Гайволя О. О., Трошин Д. О., Шило І. Ф.
Кульчицький, В. Й. Формування професіогенезу особистості студентів медичних вузів України / В. Й. Кульчицький. - С.36-39
Моцар, В. В. Особливості викладання курсу неонатології студентам англомовної форми навчання / В. В. Моцар, І. А. Трофімова. - С.40-44
Пахаренко, Л. В. Особливості викладання елективного курсу "Ендоскопічні технології і акушерстві та гінекології" для студентів VІ курсу факультету підготовки іноземних громадян / Л. В. Пахаренко. - С.45-47
Огарь, С. В. Сучасний стан виробничої практики у підготовці фахівців з вищою фармацевтичною освітою в Україні / С. В. Огарь, О. Я. Барковська. - С.48-50
Лелека, М. В. Історичні аспекти і перспективи використання міжнародних освітніх технологій з фармакоекономіки для спеціалістів охорони здоров’я в Україні / М. В. Лелека [и др.] . - С.51-54
Інші автори: Заліська О. М., Качерай Ю. В., Толубаєв В. В.
Маланчук, С. Л. Використання засад доказової медицини при вивченні питань застосування оральних контрацептивів / С. Л. Маланчук [и др.] . - С.55-57
Інші автори: Шманько В. В., Маланчук Л. М., Франчук О. А.
Вієвський, А. М. Необхідність удосконалення післядипломної освіти лікарів у світлі впровадження новітніх технологій профілактики вживання психоактивних речовин у дітей та підлітків / А. М. Вієвський. - С.58-64
Скрипник, Н. В. Гуманітарний аспект підготовки лікарів у вищих медичних закладах освіти / Н. В. Скрипник, Н. В. Пасєчко. - С.65-67
Гуда, Н. В. Особливості викладання навчальної дисципліни "Основи косметичної хірургії" студентам V курсу фармацевтичного факультету зі спеціальності 7.112002 "Технологія парфумерно-косметичних засобів" на курсі комбустіології кафедри загальної та оперативної хірургії з топографічною анатомією ТДМУ імені І. Я. Горбачевського / Н. В. Гуда, В. В. Бігуняк. - С.68-72
Яшан, О. І. Досвід навчально-методичної роботи кафедри оториноларингології / О. І. Яшан [и др.] . - С.73-76
Інші автори: Протасевич Г. С., Ковалик П. В., Андрейчин Ю. М.
Олійник, О. В. Досвід створення лікарні Вроцлавської медичної академії з огляду на проблеми реформування медичної галузі в Україні / О. В. Олійник. - С.77-78
Кліщ, Г. І. Післядипломна освіта лікарів в Австрії / Г. І. Кліщ. - С.79-84
Паласюк, Г. Б. Підготовка докторів наук з медсестринства в університетах Австрії / Г. Б. Паласюк. - С.85-89
Мартинюк, Л. П. Шляхи оптимізації практичних занять з внутрішньої медицини для студентів 5 та 6 курсів медичного факультету в умовах кредитно-модульної системи навчання / Л. П. Мартинюк, Н. В. Грималюк, О. А. Прокопович. - С.90-92
Маланчук, Л. М. Сучасні підходи до викладання окремих питань акушерства та гінекології / Л. М. Маланчук [и др.] . - С.93-95
Інші автори: Кучма З. М., Маланчин І. М., Франчук О. А., Лимар Л. Є., Романчук Л. І., Флехнер В. М.
Творко, В. М. Досвід викладання елективного курсу "Медичні апарати і системи" для субординаторів медичного факультету / В. М. Творко, І. О. Боровик. - С.96-98
Дорофєєв, А. Е. Досвід організації навчального процесу у вищих медичних навчальних закладах Польщі / А. Е. Дорофєєв, Т. В. Мягкова, Джоанна Хоростовська-Винімко. - С.99-101
Мисула, І. Р. Перспектива підготовки лікарів у Тернопільському державному медичному університеті імені І. Я. Горбачевського / І. Р. Мисула [и др.] . - С.102-106
Інші автори: Шульгай А. Г., Пашко К. О., Кліщ І. М.
Нагірний, Я. П. Перспективи розвитку стоматологічного факультету / Я. П. Нагірний. - С.107-108
Соколова, Л. В. Перспективи розвитку фармацевтичного факультету / Л. В. Соколова, Д. Б. Коробко, П. Г. Лихацький. - С.109-112
Корда, М. М. Навчання іноземних студентів в Тернопільському державному медичному університеті імені І. Я. Горбачевського: історія і перспективи / М. М. Корда. - С.113-119
Гребеник, М. В. Атестація лікарів: акцент на безперервність самоосвіти / М. В. Гребеник, О. М. Масик, О. Р. Боярчук. - С.120-123
Бабінець, Л. С. Аналіз чинників розвитку наукового потенціалу в Тернопільському державному медичному університеті імені І. Я. Горбачевського / Л. С. Бабінець, О. М. Сопель, К. О. Пашко. - С.124-126
Пашко, К. О. У майбутнє рухаємося з упевненістю. Перспективи розвитку навчально-наукового інституту фармакології, гігієни та медичної біохімії ім. М. П. Скакуна / К. О. Пашко, О. І. Острівка, С. І. Яворська. - С.127-130
Вадзюк, С. Н. Історія, сьогодення та перспективи розвитку інституту медико-біологічних проблем ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України" / С. Н. Вадзюк, І. Я. Папінко, І. Б. Паньків. - С.131-133
Волков, К. С. Становлення навчально-наукового інституту Морфології / К. С. Волков. - С.134-137
Бондаренко, Ю. І. Інформаційно-прикладне моделювання в навчальному процесі з поглядом у майбутнє / Ю. І. Бондаренко, С. В. Дзига. - С.138-141
Ястремська, С. О. Історія та перспективи розвитку ННІ Медсестринства Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського / С. О. Ястремська [и др.] . - С.142-145
Інші автори: Господарський І. Я., Усинська О. С., Рега Н. І., Коноваленко С. О., Городецький В. Є.
Посохова, К. А. Викладання фармакології - деякі підсумки і перспективи / К. А. Посохова, О. М. Олещук, О. О. Шевчук. - С.146-150
Корда, М. М. Досвід і перспективи навчання студентів, вдосконалення наукових пошуків і досліджень на кафедрі медичної біохімії в системі новітніх технології / М. М. Корда [и др.] . - С.151-154
Інші автори: Шершун Г. Г., Підручна С. Р., Острівка О. І., Гонський Я. І., Яворська С. І., Мудра А. Є., Саюк Н. П., Рубіна Л. М., Кузьмак І. П., Куліцька М. І., Яремчук О. З., Матвіїв Н. Я., Палиця Л. М.
Бондар, Я. Я. Впровадження інноваційних технологій та перспективи розвитку кафедри патологічної анатомії в умовах модернізації і реформування вищої медичної освіти / Я. Я. Бондар [и др.] . - С.155-157
Інші автори: Миколенко А. З., Волошин В. Д., Головата Т. К., Дацко Т. В., Франчук В. В., Фурдела М. Я., Орел Ю. М., Трач Росоловська С. В., Ваврух П. О., Андрійчук О. В.
Файфура, В. В. Сторінки історії студентського наукового гуртка кафедри патологічної фізіології / В. В. Файфура [и др.] . - С.158-161
Інші автори: Бондаренко Ю. І., Дзиза С. В., Сатурська Г. С., Потіха Н. Я., Бакалець О. В., Пелих В. Є., Сас Л. М., Чарнош С. М., Волотовська Н. В.
Гребеник, М. В. Первинна спеціалізація (інтернатура) "Загальна практика - сімейна медицина": реалії сьогодення і перспективи розвитку / М. В. Гребеник [и др.] . - С.162-164
Інші автори: Криськів О. І., Шостак С. Є., Масик О. М.




   
    Сучасні підходи до викладання окремих питань акушерства та гінекології [Текст] / Л. М. Маланчук, З. М. Кучма, І. М. Маланчин // Медична освіта. - 2012. - № 1. - С. 93-95

Рубрики: Акушерство--обуч

   Гинекология--обуч


Дод.точки доступу:
Маланчук, Л. М.
Кучма, З. М.
Маланчин, І. М.

Вільних прим. немає


Шифр: ВУ9/2013/4
   Журнал

Вісник наукових досліджень . - Виходить кожного кварталу
2013р. № 4
Зміст:
Степаненко, А. В. Оцінка індикаторів дієвості формулярної системи на регіональному і локальному рівнях за даними соціологічного опитування / А. В. Степаненко, В. Є. Бліхар. - С.4-6
Мисула, І. Р. Динаміка структурно-функціональних показників серця під впливом комплексного лікування з включенням аргініну глутамату і мельдонію у хворих із клапанною кальцифікацією на хронічному гемодіалізі / І. Р. Мисула, О. Б. Сусла, А. І. Гоженко. - С.7-12
Мар’єнко, Л. Б. Про вікозалежний і терапевтичний патоморфоз епілепсії з початком захворювання у середньому та похилому віці / Л. Б. Мар’єнко. - С.13-16
Сохор, Н. Р. Особливості клітинного імунітету при різних підтипах ішемічного інсульту В гострому періоді / Н. Р. Сохор. - С.17-19
Бутвін, І. М. Малоінфузійна терапія в пульмонології / І. М. Бутвін. - С.20-23
П’ятницький, Ю. С. Стан клітинного і гуморального імунітету та антиоксидантної системи захисту в дітей з атопічним дерматитом / Ю. С. П’ятницький, О. Є. Федорців. - С.24-27
Бойко, Т. В. Предиктори розвитку змін структурно-функціонального стану кісткової тканини у хворих на хронічний гастродуоденіт в поєднанні з хронічним панкреатитом / Т. В. Бойко, Г. В. Лихацька. - С.28-30
Видойник, О. Я. Ураження слизової оболонки порожнини рота при гострих респіраторних вірусних інфекціях у дітей з обтяженим алергологічним анамнезом / О. Я. Видойник. - С.31-32
Гевкалюк, Н. О. Аналіз моноцитограми дітей, хворих на ГРВІ / Н. О. Гевкалюк. - С.33-35
Кріцак, М. Ю. Лікування хронічної ішемії нижніх кінцівок у хворих із синдромом стопи діабетика / М. Ю. Кріцак. - С.36-38
Гасюк, П. А. Особливості ортопедичного лікування недосконалого амелогенезу методом непрямих реставрацій / П. А. Гасюк. - С.39-40
Гур’єв, С. О. Переваги використання провідникових методів знеболювання у постраждалих з політ допомогою апарата "STIMUPLEX" / С. О. Гур’єв, І. В. Чепіль, А. І. Цвях. - С.41-42
Леськів, І. М. Можливості УЗД при топічній діагностиці захворювань органів гепатопанкреатодуоденальної зони у хворих з явищами холестазу / І. М. Леськів. - С.43-45
Скакун, Л. М. Результати лікування хворих на рак слинних залоз у Тернопільській області за період 2003-2012 рр. / Л. М. Скакун. - С.46-48
Семенюк, Ю. С. Морфологічні особливості слизових оболонок шлунка та дванадцятипалої кишки у хворих на виразкову хворобу, ускладнену гострою рецидивною шлунково-кишковою кровотечею / Ю. С. Семенюк, П. Я. Боднар, В. Г. Мініч. - С.49-50
Запорожан, В. М. Однопортові лапароскопічні хірургічні втручання при ургентних гінекологічних станах / В. М. Запорожан [и др.]. - С.51-52
Інші автори: Іоффе О. Ю., Євдокимова В. В., Попов Є. В., Тарасюк Т. В., Стеценко О. П., Гадюченко О. П., Нігуца І. П.
Татарчук, Т. Ф. Стан жирової тканини при синдромі полікістозних яєчників / Т. Ф. Татарчук, Н. Ю. Вороненко, І. М. Капшук. - С.53-56
Запорожан, В. М. Ферокінетика при вагітності: роль аліментарного фактора / В. М. Запорожан, І. А. Анчева. - С.57-59
Лимар, Л. Є. Показники фібромаксу як прогностичний фактор порушення менструальної функції у жінок з хронічними гепатитами / Л. Є. Лимар. - С.60-61
Козловський, І. В. Патологія ендометрія у жінок із безпліддям гормонального генезу / І. В. Козловський. - С.62-63
Маланчук, Л. М. Динаміка змін субпопуляційного складу імунокомпетентних клітин ериферичної крові хворих з зовнішнім генітальним ендометріозом при проведенні лікування із застосуванням низькомолекулярного метаболічного імуномодулятора / Л. М. Маланчук, Л. О. Краснянська. - С.64-66
Крижанівська, А. Є. Якість життя хворих на рак шийки матки ІІВ стадії після комбінованого лікування / А. Є. Крижанівська. - С.67-70
Лимар, Є. А. Особливості реабілітації вагітних з політравмою / Є. А. Лимар. - С.71-72
Козловський, І. В. Діагностика хронічного ендометриту в жінок / І. В. Козловський. - С.73-74
Маланчин, І. М. Комплексне лікування артеріальної гіпертензії у вагітних / І. М. Маланчин. - С.75-76
Леміш, Н. Ю. Перебіг вагітності у хворих на цукровий діабет в умовах природного йодного дефіциту / Н. Ю. Леміш, Ю. Ю. Бобик, Р. М. Міцода. - С.77-79
Геряк, С. М. Досвід застосування лавомаксу в лікуванні жінок із папіломавірусною інфекцією / С. М. Геряк. - С.80-81
Іванова, Н. М. Антистафілококова активність комплексу бактеріофагів та ліпосом / Н. М. Іванова, С. А. Деркач. - С.82-83
Герасимюк, І. Є. Характер та особливості динаміки морфологічних змін у тканинах ока кроля при опіках рогівки лугом / І. Є. Герасимюк, Т. І. Романюк. - С.84-87
Демкович, А. Є. Імунологічні порушення при експериментальному постекстракційному альвеоліті та їх корекція тіотриазоліном / А. Є. Демкович. - С.88-90
Щерба, В. В. Морфологічні зміни тканин пародонта щурів з ліпополісахаридним пародонтитом на фоні гепатиту / В. В. Щерба, М. М. Корда. - С.91-94
Єршов, В. Ю. Ультраструктурні зміни гемомікроциркуляторного русла стравоходу в умовах портальної гіпертензії в експерименті / В. Ю. Єршов, О. Б. Кобзар, Н. Ю. Радомська. - С.95-97
Герасимюк, І. Є. Вплив експериментального стенозу каудального відділу черевної аорти на стан кровоносного русла головного мозку в щурів / І. Є. Герасимюк, Ю. М. Гаврищук. - С.98-101
Ляхович, Р. М. Ефективність впливу внутрішньошлункової оксигенотерапії у комбінації з тіотриазоліном на стан жовчоутворювальної та жовчовидільної функцій печінки на тлі гострого токсичного гепатиту / Р. М. Ляхович. - С.102-105
Міц, І. Р. Зміни пероксидного окиснення ліпідів та антиоксидантної системи у щурів під впливом пренатального стресу / І. Р. Міц, О. В. Денефіль. - С.106-108
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1




    Маланчин, І. М.
    Комплексне лікування артеріальної гіпертензії у вагітних [Текст] / І. М. Маланчин // Вісник наукових досліджень. - 2013. - № 4. - С. 75-76


Рубрики: Нормодипин

MeSH-головна:
БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ -- PREGNANCY COMPLICATIONS (лекарственная терапия)
ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION (лекарственная терапия)
ПРЕЭКЛАМПСИЯ -- PRE-ECLAMPSIA (лекарственная терапия)
Вільних прим. немає


Шифр: ЗУ3/2016/1
   Журнал

Здоровье женщины . - Виходить кожного кварталу
2016р. № 1
Зміст:
Назаренко, Л. Г. Омега-3-поліненасичені жирні кислоти в акушерстві та перинатології: актуальні та дискусійні питання (клінічна лекція) / Л. Г. Назаренко, Н. С. Нестерцова. - С.12-17
Потапов, В. А. Мультитаргентный подход к лечению фиброзно-кистозной мастопатии и профилактике рака молочной железы / В. А. Потапов. - С.18-29
Медведь, В. І. Захворюваність та етіологічна структура негоспітальної пневмонії у вагітних / В. І. Медведь, О. К. Дуда, В. О. Бойко. - С.30-33
Артымук, Н. В. Тазовая веноконгестия как одна из ведущих причин хронической тазовой боли / Н. В. Артымук, О. Д. Руднева. - С.34-39
Макаренко, М. В. Вплив цукрового діабету на перебіг вагітності, розродження та перинатальну смертність / М. В. Макаренко [та ін.]. - С.40-44
Інші автори: Говсєєв Д.О., Гулам Я.М., Мартинова Л.І., Протас Р.В.
Медведев, М. В. Неинфекционные вагиниты - проблема 21 века / М. В. Медведев. - С.45-48
Макаренко, М. В. Алгоритм діагностики доброякісних захворювань матки на основі даних імуногістохімічного аналізу / М. В. Макаренко [та ін.]. - С.50-52
Інші автори: Говсеєв Д.О., Грідчин С.В., Ворона Р.М.
Шурпяк, С. О. Стандартизований екстракт гібіскусу у профілактиці і лікуванні гестаційних набряків та безсимптомної бактеріурії вагітних / С. О. Шурпяк, В. І. Пирогова. - С.53-60
Ким, Ен-Дин. Оптимизация анестезиологической защиты в родах у женщин с преэклампсией / Ен-Дин Ким, А. А. Семенихин, А. К. Абидов. - С.61-62
Benyuk, V. O. Immunohistological chemichal research of the apoptosis and endometrium APUD-system state interreaction in normal and pathological conditions / V. O. Benyuk [et al.]. - С.63-66
Інші автори: Kalenskaya O.V., Goncharenko V.M., Strokan A.M., Bubnov R.V.
Маланчук, Л. М. Коротка шийка матки - предиктор передчасних пологів / Л. М. Маланчук [та ін.]. - С.67-69
Інші автори: Маланчин І.М., Маланчук С.Л., Кучма З.М.
Біла, В. В. Клінічний випадок ендосальпінгіозу порожнини матки при вагітності / В. В. Біла [та ін.]. - С.70-72
Інші автори: Лакатош В.П., Яроцька Ю.О., Загородня О.С.
Жук, С. І. Лікування вагітних із загрозою передчасних пологів на фоні тромбофілічних розладів / С. І. Жук, І. В. Ус. - С.75-80
Медведь, В. И. Безопасность применения препарата Канефрон®Н в терапии инфекций мочеполовых путей в период I триместра беременности / В. И. Медведь. - С.81-85
Романенко, Т. Г. Корекція плацентарної дисфункції у вагітних з пієлонефритом / Т. Г. Романенко. - С.86-90
Маркевич, В. В. Особливості медико-соціальної характеристики першороділей різних вікових груп / В. В. Маркевич. - С.91-93
Ким, Ен-Дин. Современные подходы к анестезиологическому обеспечению кесарева сечения / Ен-Дин Ким, А. А. Семенихин, А. К. Абидов. - С.94-98
Веропотвелян, Н. П. Частота встречаемости полиморфизма C677T гена MTHFR у женщин с дефектами невральной трубки у плода и подходы к индивидуальной преконцепционной профилактике / Н. П. Веропотвелян, Л. А. Кодунов, Ю. С. Погуляй. - С.99-102
Буткова, О. І. Вплив лікувально-профілактичних заходів на деякі показники гомеостазу у вагітних групи ризику з переношування вагітності / О. І. Буткова [та ін.]. - С.103-106
Інші автори: Жабченко І.А., Ліщенко І.С., Тищенко В.К., Коваленко Т.М., Бондаренко О.М., Стрижак С.К.
Ткачик, С. Я. Возможности прогнозирования слабости родовой деятельности / С. Я. Ткачик. - С.107-109
Морозова, Н. І. Вільнорадикальні процеси у вагітних із загрозою розвитку порушень інволюції матки / Н. І. Морозова [та ін.]. - С.110-111
Інші автори: Яковлева Е.Б., Железна Г.О., Морозова Н.А., Фірсова Н.О.
Кобиляк, Н. М. Лабораторна діагностика окремих компонентів метаболічного синдрому / Н. М. Кобиляк, Д. В. Кирієнко. - С.112-121
Цінність або ціна здоров’я, раціональний вибір! / підготувала: Т. Стасенко. - С.122-123
Гопчук, О. М. Корекція неврологічних розладів у жінок на тлі клімактеричного синдрому / О. М. Гопчук. - С.124-126
Веропотвелян, П. Н. Сердечно-сосудистые заболевания и преждевременная недостаточность яичников / П. Н. Веропотвелян [и др.]. - С.127-131
Інші автори: Соломкина А.Ю., Веропотвелян Н.П., Гламазда М.И., Пивнев М.С.
Вдовиченко, Ю. П. Бактеріальний вагіноз - монотерапія комбінованими препаратами / Ю. П. Вдовиченко, О. М. Гопчук. - С.132-136
Шаповал, О. С. Клинико-сонологические особенности при опухолеподобных образованиях яичников у женщин репродуктивного возраста / О. С. Шаповал. - С.137-141
Джабраилова, Ф. Г. Влияние различных форм ?-талассемии на физическое развитие девушек и женщин / Ф. Г. Джабраилова [и др.]. - С.142-145
Інші автори: Аббасова Ф.Ю., Алиева Э.М., Алиева Н.Ш.
Шамрай, В. А. Гістероскопічне оцінювання поєднаної патології матки в постменопаузальний період / В. А. Шамрай. - С.146-149
Ночвіна, О. А. Функціональний стан ендотелію у жінок з синдромом хронічного тазового болю / О. А. Ночвіна. - С.150-153
Товстановская, В. А. Оценка микрофлоры влагалища у женщин с бактериальным вагинозом после проведенного лечения с целью определения его эффективности / В. А. Товстановская, А. Е. Алаторских, Парсай Фаранак. - С.154-159
Грідіна, І. Б. Побічні реакції на тлі застосування гормональної контрацепції у жінок з надмірною масою тіла / І. Б. Грідіна. - С.160-161
Яроцький, М. Є. До питання оптимізації відновлення рецепторного потенціалу ендометрія пацієнток із синдромом полікістозних яєчників та звичним невиношуванням вагітності в анамнезі / М. Є. Яроцький, Л. М. Семенюк. - С.162-166
Велиева, Г. М. Особенности физического развития девочек с ?-талассемией в период полового созревания / Г. М. Велиева [и др.]. - С.167-169
Інші автори: Аббасова Ф.Ю., Алиева Э.М., Гарашова М.А.
Палійчук, О. В. Частота та характеристика сімейного ракового синдрому у хворих на рак яєчника / О. В. Палійчук. - С.170-175
Шунько, Є. Є. Аналіз перинатальної патології дітей, які народились з дуже малою масою тіла, і стану здоров’я їхніх матерів / Є. Є. Шунько [та ін.]. - С.176-179
Інші автори: Бєлова О.О., Лакша О.Т., Орлова Т.О., Старенька С.Я.
Дубініна, В. Г. Хромосомні аномалії у пар з невиношуванням вагітності в циклах допоміжних репродуктивних технологій / В. Г. Дубініна [та ін.]. - С.180-183
Інші автори: Носенко О.М., Головатюк К.П., Пацкова А.І.
Лєдин, Д. С. Контрацепція у жінок з екстрагенітальною патологією: профілактика непланованої вагітності та порушень репродуктивного здоров’я / Д. С. Лєдин. - С.184-186
Корнацька, А. Г. Генетичні чинники ризику розвитку мастопатії у жінок з безплідністю / А. Г. Корнацька [та ін.]. - С.187-191
Інші автори: Горовенко Н.Г., Дубенко О.Д., Россоха З.І.
Жданович, О. І. Поліморфізм генів біотрансформації ксенобіотиків і гена множинної лікарської стійкості у жінок з безпліддям та захворюваннями печінки / О. І. Жданович, Т. В. Коломійченко, О. Г. Бойчук. - С.192-196
Котляр Евгения Яковлевна : некролог. - С.197
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1




   
    Коротка шийка матки - предиктор передчасних пологів [Текст] / Л. М. Маланчук [та ін.] // Здоровье женщины. - 2016. - № 1. - С. 67-69


MeSH-головна:
РОДЫ ПРЕЖДЕВРЕМЕННЫЕ (29-38 НЕДЕЛЬ) -- OBSTETRIC LABOR, PREMATURE (диагностика, профилактика и контроль, ультрасонография, этиология)
ШЕЙКИ МАТКИ ДЛИНЫ ИЗМЕРЕНИЕ -- CERVICAL LENGTH MEASUREMENT (методы)
ШЕЙКИ МАТКИ ФУНКЦИОНАЛЬНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ -- UTERINE CERVICAL INCOMPETENCE (диагностика, лекарственная терапия, профилактика и контроль, ультрасонография, этиология)
ПРОГЕСТЕРОН -- PROGESTERONE (дефицит, прием и дозировка, терапевтическое применение)
ВВЕДЕНИЕ ЛЕКАРСТВ ИНТРАВАГИНАЛЬНОЕ -- ADMINISTRATION, INTRAVAGINAL
Кл.слова (ненормовані):
лютеина
Дод.точки доступу:
Маланчук, Л. М.
Маланчин, І. М.
Маланчук, С. Л.
Кучма, З. М.

Вільних прим. немає


Шифр: МУ7/2016/4
   Журнал

Медична освіта
2016р. № 4 . - 96.11, р.
Зміст:
Вепрюк, Ю. М. Роль мультимедійних технологій у поліпшенні викладання та засвоєння патофізіології / Ю. М. Вепрюк, Ю. Є. Роговий. - С.5-7. - Бібліогр.: в кінці ст.
Волощук, Н. І. Міждисциплінарна інтеграція як фактор удосконалення викладання фармакології у медичному виші / Н. І. Волощук [та ін.]. - С.8-11. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Латинська О. С., Іваниця А. О., Таран І. В.
Дубінін, С. І. Застосування інноваційних технологій як запорука підвищення ефективності та якості навчання у вищій школі / С. І. Дубінін [та ін.]. - С.12-14. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Ваценко А. В., Пілюгін В. О., Улановська-Циба Н. А., Передерій Н. О., Рябушко О. Б., Овчаренко О. В.
Дуда, К. М. Оптимізація методики викладання стоматологічних дисциплін на кафедрі стоматології навчально-наукового інституту післядипломної освіти / К. М. Дуда, Г. В. Федірко, О. І. Лебідь. - С.15-16. - Бібліогр.: в кінці ст.
Корда, Μ. Μ. Симуляційне навчання у медицині - складова частина у процесі підготовки лікаря-спеціаліста / Μ. Μ. Корда [та ін.]. - С.17-20. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Шульгай А. Г., Запорожан С. Й., Кріцак М. Ю.
Маланчук, Л. М. Методика проведення занять з фантомним моделюванням на базовому етапі вивчення гінекології / Л. М. Маланчук [та ін.]. - С.21-23. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Романчук Л. І., Маланчин І. М., Мартинюк В. М.
Андрейчин, С. М. Досвід освоєння практичних навичок студентами на кафедрі пропедевтики внутрішньої медицини в умовах симуляційного центру / С. М. Андрейчин [та ін.]. - С.24-27. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Бількевич Н. А., Чернець Т. Ю., Бугай Б. Г., Лихацька В. О., Верещагіна Н. Я., Кавецька Н. А., Кузів П. П., Руда М. М., Ярема Н. З., Ганьбергер І. І., Кучер С. В.
Боярчук, О. Р. Особливості симуляційного навчання при вивченні педіатричних дисциплін / О. Р. Боярчук [та ін.]. - С.28-30. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Чорномидз І. Б., Воронцова Т. О., Кінаш М. І.
Бурмас, Н. І. Дослідження навчальної мотивації у студентів першого курсу тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського / Н. І. Бурмас [та ін.]. - С.31-33. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Бойко Л. А., Бекус І. Р., Кирилів М. В.
Вацеба, М. О. Ефективні складові якісної оцінки клінічного мислення студентів у процесі вивчення внутрішньої медицини / М. О. Вацеба. - С.34-36. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гребеник, М. В. Досвід організації навчання в інтернатурі / М. В. Гребеник, Т. Б. Лазарчук, О. І. Криськів. - С.37-40. - Бібліогр.: в кінці ст.
Дмитрук, О. М. Сучасні інноваційно-технологічні прийоми та шляхи поліпшення вивчення теми “Гострий апендицит та його ускладнення” студентами медичного факультету / О. М. Дмитрук. - С.41-44. - Бібліогр.: в кінці ст.
Зозуляк, Н. В. Організація самостійної роботи студентів при вивченні предмета “Сестринська практика” / Н. В. Зозуляк. - С.45-46. - Бібліогр.: в кінці ст.
Карпець, М. В. Особливості контролю знань студентів при вивченні медичної хімії в умовах кредитно-трансферної системи / М. В. Карпець. - С.47-49. - Бібліогр.: в кінці ст.
Куровська, В. О. Критерії сучасності лекції з фізіології / В. О. Куровська. - С.50-52. - Бібліогр.: в кінці ст.
Литвинова, О. Н. Ділова гра як метод оптимізації активного навчання слухачів курсів післядипломної підготовки з організації охорони здоров’я / О. Н. Литвинова [та ін.]. - С.53-55. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Романюк Л. М., Теренда Н. О., Панчишин Н. Я.
Савка, І. Г. Досвід підготовки іноземних громадян з англомовною формою навчання / І. Г. Савка, С. Д. Савка, С. В. Юрнюк. - С.56-58. - Бібліогр.: в кінці ст.
Славопас, В. А. Аналіз стану підготовки майбутніх медичних сестер засобами комп’ютерних технологій / В. А. Славопас. - С.59-61. - Бібліогр.: в кінці ст.
Цвях, А. І. Роль симуляційних технологій у процесі викладання травматології та ортопедії / А. І. Цвях [та ін.]. - С.62-63. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Кулянда І. С., Копатчак І. Р., Грубар Ю. О., Сморщок Ю. С., Марченкова Н. О., Лимар Є. А.
Швед, М. І. Симуляційна методика підготовки студентів на кафедрі невідкладної та екстреної медичної допомоги - важлива складова в якісному та комплексному засвоєнні навчального матеріалу з дисципліни / М. І. Швед, Р. М. Ляхович, Я. М. Кіцак. - С.64-67. - Бібліогр.: в кінці ст.
Швець, Л. С. Досвід викладання медичної біології англомовним студентам / Л. С. Швець. - С.68-70. - Бібліогр.: в кінці ст.
Кадобний, Т. Б. Ліквідація громадсько-культурних організацій на Тернопільщині напередодні другої світової війни / Т. Б. Кадобний, Н. В. Гуменна, К. М. Мельникова. - С.71-75. - Бібліогр.: в кінці ст.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1




   
    Методика проведення занять з фантомним моделюванням на базовому етапі вивчення гінекології [Текст] = The technique of teaching lessons with phantom simulation at a basic stage of gynecology learning / Л. М. Маланчук [та ін.] // Медична освіта. - 2016. - № 4. - С. 21-23. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-головна:
ОБРАЗОВАНИЕ МЕДИЦИНСКОЕ -- EDUCATION, MEDICAL (методы)
Анотація: Підготовка висококваліфікованих фахівців є основним завданням сучасної медицини. В умовах інтеграції системи вищої освіти України у європейське та світове освітнє співтовариство вимагає інноваційних підходів у процесі формування професійної майстерності. У статті висвітлено особливості проведення занять на базовому етапі вивчення гінекології з використанням симуляційних манекенів. Обґрунтована методика фантомного навчання як така, що максимально сприяє формуванню компетентнісного підходу до практичних складових освіти майбутнього лікаря. Визначена роль викладача, вимоги, які покладаються на нього як лідера та організатора навчального процесу
Дод.точки доступу:
Маланчук, Л. М.
Романчук, Л. І.
Маланчин, І. М.
Мартинюк, В. М.

Вільних прим. немає


Шифр: АУ37/2017/1
   Журнал

Актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології. - Виходить двічі на рік
2017р. N 1
Зміст:
Мочульська, О. М. Порівняльна характеристика клінічної ефективності різних схем лікування атопічного дерматиту в дітей, особливості застосування специфічної індукції імунологічної толерантності / О. М. Мочульська. - С.5-11
Синенко, В. В. Генетические маркеры антиоксидантной защиты у детей, рожденных благодаря вспомогательным репродуктивным технологиям / В. В. Синенко. - С.12-15
Шульгай, О. М. Диспепсичні розлади і патологія гастродуоденальної зони в дітей Тернопільської області / О. М. Шульгай, Р. В. Черній. - С.16-19
Бербець, А. М. Шишкоподібна залоза, репродуктивна система та вагітність / А. М. Бербець. - С.20-22
Бойчук, А. В. Профілактика невиношування багатоплідної вагітності з використанням розвантажувального акушерського песарія / А. В. Бойчук [и др.]. - С.23-28
Інші автори: Нікітіна І. М., Кондратюк В. К., Калашник Н. В.
Бойчук, О. Г. Стан судинного гомеостазу в жінок із непліддям після використання допоміжних репродуктивних технологій / О. Г. Бойчук [и др.]. - С.29-32
Інші автори: Бойчук-Товста О. Г., Кишакевич І. Т., Римарчук М. І.
Бондаренко, Н. П. Парвовірус В19 - клінічна симптоматика та наслідки інфекції під час вагітності / Н. П. Бондаренко. - С.33-36
Булавенко, О. В. Оцінка ролі гемодинамічного забезпечення матки в генезі трубно-перитонеальної форми безпліддя в жінок із ожирінням у програмах допоміжних репродуктивних технологій / О. В. Булавенко, І. Ю. Коцюбська. - С.37-41
Венцківський, Б. М. Клінічна ефективність пентоксифіліну в лікуванні вагітних із передчасним розривом плодових оболонок при недоношеній вагітності / Б. М. Венцківський [и др.]. - С.42-46
Інші автори: Біла В. В., Страшко І. В., Загородня О. С.
Галич, С. Р. Прогностичні критерії загрози антенатальної загибелі плода при вроджених вадах розвитку / С. Р. Галич [и др.]. - С.47-49
Інші автори: Щурко Д. М., Щурко М. І., Каланжова О. М.
Гнатко, О. П. Комплексна оцінка стану слизової шийки матки під час вагітності / О. П. Гнатко, Н. Г. Скурятіна, Т. А. Бережна. - С.50-55
Гнатко, О. П. Акушерські та перинатальні наслідки вагітності у жінок з ожирінням / О. П. Гнатко, К. М. Тишко. - С.56-61
Дола, Л. Л. Значення прегравідарної підготовки у жінок із синдромом втрати плода на фоні вроджених форм тромбофілії / Л. Л. Дола [и др.]. - С.62-64
Інші автори: Геник Н. І., Кінаш Н. М., Сніжко Т. Б.
Дола, О. Л. Характеристика імунного статусу в жінок із латентною папіломавірусною інфекцією шийки матки / О. Л. Дола [и др.]. - С.65-69
Інші автори: Лакатош В. П., Біла В. В., Антонюк М. І., Лакатош П. В.
Корчинська, О. О. Особливості перебігу та лікування алергічного риніту у вагітних / О. О. Корчинська [и др.]. - С.70-75
Інші автори: Костур К. П., Криванич Н. В., Жила М. М., Жултакова С., Галдунова Г.
Кузьміна, І. Ю. Важливість визначення біомолекулярних маркерів у патогенезі розвитку гіперпластичних процесів ендометрія у перименопаузальному періоді / І. Ю. Кузьміна, О. О. Кузьміна. - С.76-79
Леуш, С. Ст. Мінливість вмісту антифосфоліпідних антитіл у другому триместрі вагітності у пацієнток з раннім гестозом / С. Ст. Леуш, А. С. Дем’яненко, О. С. Загородня. - С.80-83
Литвин, Н. В. Оцінка причин ранніх втрат вагітності у жінок із безпліддям, включених у програму допоміжних репродуктивних технологій / Н. В. Литвин, Н. І. Геник. - С.84-89
Лоскутова, Т. О. Прогноз звичного невиношування вагітності, асоційованого з генетичними формами тромбофілії / Т. О. Лоскутова [и др.]. - С.90-94
Інші автори: Давиденко Н. В., Крячкова Н. В., Петулько А. П.
Маляр, В. В. Порівняльна оцінка плацентарно-плодового кровообігу і біофізичної активності плода при помірному ідіопатичному мало- і багатоводді / В. В. Маляр. - С.95-99
Маркін, Л. Б. Доплерометричне дослідження матково-плацентарно-плодового кровоплину у вагітних з первинною артеріальною гіпотонією / Л. Б. Маркін, О. І. Попович, А. І. Попович. - С.100-104
Міщенко, В. П. Особливості прегравідарної підготовки жінок різних національностей / В. П. Міщенко [и др.]. - С.105-110
Інші автори: Руденко І. В., Запорожченко М. Б., Лавриненко Г. Л.
Моцюк, Ю. Б. Особливості формування та функціонування фетоплацентарного комплексу у вагітних жінок за наявності варикозної хвороби вен нижніх кінцівок / Ю. Б. Моцюк, Н. І. Геник. - С.111-114
Сюсюка, В. Г. Мотиваційні аспекти психоемоційного стану жінок під час вагітності. Аналіз характеристик гестаційної домінанти у контексті тривожності / В. Г. Сюсюка [и др.]. - С.115-119
Інші автори: Комарова О. В., Пейчева О. В., Аверченко Е. Г.
Федишин, Т. В. Оптимізація діагностично-терапевтичних заходів при спонтанному і звиклому невиношуванні вагітностей в анамнезі, асоційованих із дисбіозом піхви / Т. В. Федишин, В. А. Маляр. - С.120-123
Франчук, О. А. Сучасні аспекти багатоплідної вагітності / О. А. Франчук, М. О. Франчук, І. М. Маланчин. - С.124-128
Чечуга, С. Б. Тактика ведення та розродження жінок із резус-конфліктною вагітністю / С. Б. Чечуга, М. А. Войцешина. - С.129-132
Шелестова, Л. П. Профілактика та лікування остеопенічного синдрому в жінок із дефіцитом маси тіла на прегравідарному етапі та під час вагітності / Л. П. Шелестова, Р. С. Аллахвердієв. - С.133-136
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1




    Франчук, О. А.
    Сучасні аспекти багатоплідної вагітності [Текст] = Modern aspects of multiple pregnancy / О. А. Франчук, М. О. Франчук, І. М. Маланчин // Актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології. - 2017. - N 1. - С. 124-128


MeSH-головна:
БЕРЕМЕННОСТЬ МНОГОПЛОДНАЯ -- PREGNANCY, MULTIPLE
АБОРТ ПРИВЫЧНЫЙ -- ABORTION, HABITUAL
Анотація: Дані літератури свідчать про те, що за останні роки в усьому світі зросла кількість багатоплідної вагітності, що зумовило впровадження в практику охорони здоров’я допоміжних репродуктивних технологій. Багатоплідна вагітність супроводжується значною кількістю ускладнень, таких, як невиношування, передчасні пологи, анемії, гестози, народження дітей з малою масою тіла, неврологічними ускладненнями і антенатальною загибеллю плодів. Перинатальна смертність при багатоплідді більш ніж у 6 разів перевищує таку при одноплідній вагітності. Причиною перинатальних втрат є глибока недоношеність і низькі показники маси та довжини тіла при народженні. Наступною причиною перинатальної захворюваності і смертності при багатоплідді є плацентарна недостатність і затримка внутрішньоутробного розвитку плодів. Особливе значення має також тип плацентації. Приблизно 80 % плаценти при багатоплідній вагітності дихоріальні, а 20 % – монохоріальні. При монохоріальній плаценті існують судинні анастомози між плацентарними системами кровообігу двох плодів, що може бути основою серйозних ускладнень багатоплідної вагітності як синдром фето-фетальної трансфузії, а також зворотної артеріальної перфузії. При цьому плід-донор маленький, із затримкою розвитку, а плід-реципієнт великий з вадами розвитку і часто настає антенатальна загибель одного з плодів. Пацієнтки з багатоплідною вагітністю складають групу високого ризику щодо розвитку материнських і перинатальних ускладнень. До цього часу не існує єдиних алгоритмів, як правильно спостерігати, лікувати, розроджувати жінок з різними варіантами багатоплідної вагітності. Для оцінок стану внутрішньоутробного плода проводять ультразвукове дослідження, використовують доплерометрію, кардіотокографію, визначають біофізичний профіль плода, досліджують гормонопродукуючу функцію фотоплацентарного комплексу і стан мікробіоценозу статевих шляхів. Для попередження можливих ускладнень для матері і плода при багатоплідній вагітності використовують медикаментозні і немедикаментозні методи. В останні роки при багатоплідній вагітності та істміко-цервікальній недостатності і з метою її попередження застосовують песарії. Існуючі різні методи попередження ускладнень при багатоплідній вагітності не завжди ефективні, а тому виникає необхідність пошуку нових більш ефективних методів попередження цих ускладнень
Дод.точки доступу:
Франчук, М. О.
Маланчин, І. М.

Вільних прим. немає


Шифр: МУ7/2019/4
   Журнал

Медична освіта
2019р. № 4 . - 149.64, р.
Зміст:
Гантімурова, Н. І. Професійна підготовка студентів-іноземців у медичних університетах України / Н. І. Гантімурова, Н. О. Федчишин, Ю. А. Рудяк. - С.5-9. - Бібліогр.: в кінці ст.
Глушко, Н. Л. Можливості педагогічного використання дистанційної системи навчання у позааудиторній самостійній роботі / Н. Л. Глушко [та ін.]. - С.10-13. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Ленчук Т. Л., Мацькевич В. М., Мицик Ю. О.
Івануса, І. Б. Особливості викладання аналітичної хімії для студентів фармацевтичного факультету (заочної форми навчання) / І. Б. Івануса, М. М. Михалків. - С.14-17. - Бібліогр.: в кінці ст.
Корильчук, Н. І. Проведення об’єктивного структурованого клінічного іспиту / Н. І. Корильчук, О. О. Воронцов, О. Р. Ясній. - С.18-23. - Бібліогр.: в кінці ст.
Мінченко, О. Г. Обґрунтування необхідності вивчення молекулярної біології в медичних університетах / О. Г. Мінченко, Д. О. Мінченко, М. М. Корда. - С.24-33. - Бібліогр.: в кінці ст.
Ніколішина, Е. В. Моніторинг якості оцінювання знань студентів засобами тестового контролю / Е. В. Ніколішина, І. Ю. Литовченко, Н. М. Іленко. - С.34-38. - Бібліогр.: в кінці ст.
Перепелиця, О. О. Динаміка чинників професійного вибору фармацевтів у процесі багатоступеневого навчання / О. О. Перепелиця [та ін.]. - С.39-45. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Чорноус В. О., Яремій І. М., Купчанко К. П.
Сельський, П. Р. Інформаційна система підсумкового оцінювання знань іноземних громадян на додипломному етапі підготовки лікарів / П. Р. Сельський [та ін.]. - С.46-50. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Вольська А. С., Кліщ І. М., Сельський Б. П., Бурячківський Е. С., Курило Х. І.
Хасхачих, Д. А. Використання методів горизонтальної комунікації та мотивації в процесі навчання студентів-медиків / Д. А. Хасхачих. - С.51-55. - Бібліогр.: в кінці ст.
Чечотіна, С. Ю. Актуальність організації ефективної самостійної роботи студентів при вивченні фармакології / С. Ю. Чечотіна [та ін.]. - С.56-61. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Луценко Р. В., Дев’яткіна Т. О., Колот Е. Г., Сидоренко А. Г.
Чорномидз, А. В. Бар’єри педагогічного спілкування викладача і студента у медичному університеті / А. В. Чорномидз. - С.62-66. - Бібліогр.: в кінці ст.
Burgess-Pinto, E. Sustainable development principles in health promotion and nursing education / E. Burgess-Pinto [та ін.]. - С.67-73. - Bibliogr. at the end of the art.
Інші автори: Yastremska S. O., Fedoniuk L. Ya., Shelast Yv., Martynyuk L. P.
Гутор, Н. С. Підготовка майбутніх лікарів-стоматологів у контексті реформи вищої освіти / Н. С. Гутор [та ін.]. - С.74-78. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Авдєєв О. В., Міц І. Р., Бойків А. Б.
Драч, І. Д. Мовна картина світу у процесі вивчення іноземної мови в медичних університетах / І. Д. Драч, А. З. Миколенко, М. П. Тишковець. - С.79-83. - Бібліогр.: в кінці ст.
Захарова, В. О. Використання відеоматеріалів як засобу формування іншомовної компетентності майбутніх фахівців із стоматології / В. О. Захарова. - С.84-88. - Бібліогр.: в кінці ст.
Клигуненко, О. М. Досвід впровадження концепції безперервної медичної освіти в навчанні лікарів-анестезіологів Дніпропетровської області / О. М. Клигуненко, Ю. О. Площенко, О. В. Кравець. - С.89-92. - Бібліогр.: в кінці ст.
Маланчин, І. М. Імплементація симуляційного навчання в об’єктивний структурований клінічний іспит для студентів медичного факультету на кафедрі акушерства та гінекології / І. М. Маланчин [та ін.]. - С.93-97. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Маланчук Л. М., Мартинюк В. М., Лимар Л. Є.
Паласюк, Б. М. Дидактичні аспекти викладання медичної фізики у вищому медичному навчальному закладі / Б. М. Паласюк. - С.98-102. - Бібліогр.: в кінці ст.
Стечишин, І. П. Роль інтерактивних методів в оптимізації процесу викладання дисципліни "Етика та деонтологія у фармації". / І. П. Стечишин, А. І. Денис. - С.103-106. - Бібліогр.: в кінці ст.
Yelahina, N. I. Motivation as a key component of teaching english for medical students / N. І. Yelahina, N. O. Fedchyshyn. - С.107-112. - Bibliogr. at the end of the art.
Беденюк, А. Д. Інноваційні методи навчання в медичних вузах Польщі / А. Д. Беденюк, Т. В. Боднар, П. Я. Боднар. - С.113-118. - Бібліогр.: в кінці ст.
Білавич, Г. В. Курортно-рекреаційний потенціал Карпат як чинник здоров’язбереження дітей та дорослих (початок ХХ сторіччя) / Г. В. Білавич [та ін.]. - С.119-126. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Білавич І. В., Пантюк М. П., Савчук Б. П., Федчишин Н. О.
Гаврищак, І. І. Лінгвофілософська система Вільгельма фон Гумбольдта: історико-біографічний аспект / І. І. Гаврищак, О. Я. Проців. - С.127-133. - Бібліогр.: в кінці ст.
Горпініч, Т. І. Експертна оцінка американської системи вищої медичної освіти / Т. І. Горпініч. - С.134-139. - Бібліогр.: в кінці ст.
Мукан, Н. В. Історико-педагогічне підґрунтя професійної підготовки лікарів в університетах США / Н. В. Мукан, О. З. Блавт. - С.140-143. - Бібліогр.: в кінці ст.
Перевізник, Б. О. Європейська медична освіта: модель Польщі / Б. О. Перевізник, Т. А. Ковальчук, Н. А. Джавадова. - С.144-148. - Бібліогр.: в кінці ст.
Ященко, А. М. Рецензія на навчально-методичний посібник: Матешук-Вацеба Л. Р. Нормальна анатомія : навч.-метод. посіб. для студентів та викладачів вищих медичних навчальних закладів / Леся Матешук-Вацеба ; Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького. – 2-ге вид. – Львів: Наукове товариство ім. Т. Г. Шевченка; Вінниця: Нова Книга, 2019. – 432 с.: іл. / А. М. Ященко, О. Д. Луцик. - С.149
Є примірники у відділах: всього 1 : (1)
Вільні: (1)
Замовлені прим-ки для відділів: Учбовий відділ


Шифр: АУ37/2019/2
   Журнал

Актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології. - Виходить двічі на рік
2019р. N 2
Зміст:
Вадзюк, С. Н. Властивості нервових процесів у дітей з різними психотипами / С. Н. Вадзюк, М. І. Горішний, І. М. Горішний. - С.6-9
Косовська, Т. М. Випадок хвороби Краббе в педіатричній практиці / Т. М. Косовська, В. О. Косовська. - С.10-14
Процайло, М. Д. Кульгава дитина, основні аспкти дитячої ортопедії (огляд літератури) / М. Д. Процайло, О. М. Процайло. - С.15-20
Багній, Н. І. Удосконалення комплексу лікувальних заходів у вагітних із зовнішньосекреторною дисфункцією підшлункової залози / Н. І. Багній. - С.21-24
Біскупська, Н. Б. Особливості артеріальної гіпертензії у жінок з метаболічним синдромом у постменопаузальному періоді / Н. Б. Біскупська, І. П. Савченко, Р. Й. Вибирана. - С.25-31
Горбань, Н. Є. Оцінка ехографічних показників у жінок з гіперпроліферативною патологією ендометрія / Н. Є. Горбань, В. К. Кондратюк, І. І. Ракша. - С.32-38
Лимар, Л. Є. Рівень кальцію і вітаміну D у жінок із порушеннями менструальної функції на тлі хронічних гепатитів та його корекція / Л. Є. Лимар [та ін.]. - С.39-42
Інші автори: Вдовиченко Ю. П., Маланчин І. М., Лимар Н. А.
Маркін, Л. Б. Синдром полікістозних яєчників: роль ультразвукової діагностики / Л. Б. Маркін, О. О. Матвієнко. - С.43-49
Марченко, Н. Є. Застосування вітчизняного кетоконазолу для допологової підготовки вагітних із генітальним кандидозом / H. Є. Марченко, Т. П. Яремчук. - С.50-52
Остафійчук, С. О. Динаміка водних секторів у вагітних жінок із патологічним гестаційним збільшенням маси тіла / С. О. Остафійчук. - С.53-57
Павловська, О. М. Особливості стану інтестинальної мікробіоти у жінок зі звичним невиношуванням вагітності / О. М. Павловська, К. М. Павловська, Ж. О. Краснова. - С.58-62
Романенко, І. Ю. Перебіг вагітності, пологів та перинатальні наслідки розродження жінок із загрозою переривання вагітності та статусом внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Луганській області / І. Ю. Романенко. - С.63-69
Стрелко, Г. В. Ретроспективний аналіз ефективності програм допоміжних репродуктивних технологій у жінок із різними формами безпліддя / Г. В. Стрелко, О. А. Ночвіна. - С.70-77
Хміль, С. В. Погляди репродуктолога на лейоміому матки (огляд літератури) / С. В. Хміль [та ін.]. - С.78-82
Інші автори: Дроздовська Ю. Б., Любашевська О. Р., Коблош Н. Д.
Хміль, С. В. Ендометріоз та безпліддя (огляд літератури) / С. В. Хміль, І. І. Кулик, І. Я. Підгайна. - С.83-90
Хміль, С. В. Причини чоловічого безпліддя: питання та відповіді / С. В. Хміль, О. Ю. Майорова, І. В. Дудчук. - С.91-97
Хміль, С. В. Преконцепційний відбір жінок групи високого ризику розвитку пізнього гестозу (огляд літератури) / С. В. Хміль, Л. М. Маланчук, У. Я. Франчук. - С.98-102
Хміль, М. С. Ефективність використання вітаміну D у комплексному лікуванні безпліддя у жінок із синдромом полікістозних яєчників / М. С. Хміль [та ін.]. - С.103-110
Інші автори: Хміль С. В., Чудійович Н. Я., Хміль-Досвальд А. С., Маланчук Л. М.
Хміль, С. В. Хронічний ендометрит як один із факторів невдалих спроб імплантації ембріонів у програмах допоміжних репродуктивних технологій / С. В. Хміль, Н. Я. Чудійович. - С.111-117
Kruk, O. Yu. Levonorgestrel intrauterine system and cervical cancer. Clinical difficulties / O. Yu. Kruk. - С.118-120
Lazurenko, V. V. Discoordinated labor activity and modern approaches to its correction / V. V. Lazurenko, N. Yu. Zvyagina. - С.121-125
Chernievskaya, S. G. Clinical effects of human immunoglobulin administration in women with rhesus sensitization at the pre-gravid stage / S. G. Chernievskaya [et al.]. - С.126-132
Інші автори: Rozhkovska N. M., Marichereda V. G., Yermolenko T. O.
Марічереда, В. Г. Значущість цистатину С в доклінічній діагностиці прееклампсії у вагітних / В. Г. Марічереда, І. З. Гладчук, Л. І. Берлінська. - С.133-137
Бойчук, А. В. Клініко-патогенетичні причини розвитку ускладнень при багатоплідній вагітності / А. В. Бойчук, I. M. Нікітіна, Н. Д. Коблош. - С.138-142
Хміль, М. С. Оцінка ефективності контрольованої оваріальної стимуляції за довгим протоколом у жінок із безпліддям на фоні синдрому полікістозних яєчників / М. С. Хміль, С. В. Хміль. - С.143-148
Хасхачих, Д. А. Диференційований підхід до лікування гіперплазії ендометрія без атипії у жінок репродуктивного віку / Д. А. Хасхачих, В. О. Потапов, Г. О. Кукіна. - С.149-155
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1