Шифр: СУ34/2021/2
   Журнал

Современная ортодонтия . - Виходить кожного кварталу
2021р. N 2 . - 265.07, р.
Зміст:
Azami. Ефективний вертикальний контроль всієї верхньощелепної дуги з піднебінним пристроєм для тимчасової опори (TAD) / Azami, Nanda, Uribe. - С.5-10. - Бібліогр.: в кінці ст.
Лексі, Ю. Лін Механіка та клінічне значення для міні-гвинтів у випадках вирівнювання прикусу з видаленням чотирьох зубів / Ю. Лін Лексі, Х. Чанг Кріс, В. Юджин Робертс. - С.12-14. - Бібліогр.: в кінці ст.
Кравець, А. М. Реклама ортодонтичних послуг / А. М. Кравець. - С.16-18
Салжман, Дж. А. Влияние величины силы при интрузии боковой группы зубов верхней челюсти у взрослых пациентов со скелетным открытым прикусом, двойное рандомизированное клиническое исследование / Дж. А. Салжман. - С.20-27. - Библиогр. в конце ст.
Савастано, Фабио. Мысли о нашей профессии ортодонта / Фабио Савастано. - С.29
Салжман, Дж. А. Ортодонтия как одна из отраслей общественного здравоохранения / Дж. А. Салжман. - С.31-34
Підсумки XI міжнародної стоматологічної виставки «Дентал-експо». - С.38-39
Анонс заходів, що заплановані Асоціацією Ортодонтів України на проведення конгресів, з’їздів, симпозіумів та науково-практичних конференцій на 2021 рік . - С.42-46
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1




    Azami
    Ефективний вертикальний контроль всієї верхньощелепної дуги з піднебінним пристроєм для тимчасової опори (TAD) [Текст] / Azami, Nanda, Uribe // Современная ортодонтия = Сучасна ортодонтія. - 2021. - N 2. - С. 5-10. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-головна:
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
ЧЕЛЮСТЬ ВЕРХНЯЯ -- MAXILLA (патофизиология)
ЗУБНАЯ ДУГА -- DENTAL ARCH (патофизиология)
ПРИКУС ОТКРЫТЫЙ -- OPEN BITE (патофизиология, этиология)
ОРТОДОНТИЧЕСКИЕ СКОБКИ -- ORTHODONTIC BRACKETS (использование, тенденции)
ОРТОДОНТИЯ КОРРИГИРУЮЩАЯ -- ORTHODONTICS, CORRECTIVE (тенденции)
ФОТОГРАФИЧЕСКИЕ СНИМКИ -- PHOTOGRAPHS
Анотація: Вертикальний контроль має вирішальне значення в ортодонтичному лікуванні, особливо для пацієнтів з сильно відхиленими моделями росту. Механізм лікування в більшості полягає в екструзії задніх сегментів у цих пацієнтів, внаслідок їхньої ослабленої сили прикусу і зменшеного об’єму жувальних м’язів. Вирівнювання крутої оклюзійної площини за допомогою попередньо відрегульованих брекетів у гіпердивергентних пацієнтів може спричинити диференціальні моменти та екструзивні сили на молярах
Дод.точки доступу:
Nanda
Uribe

Вільних прим. немає